Správy 14.06.2021

14/06/2021

Všetko najlepšie k narodeninám prezident Trump!

Image

Bibi Netanjahu po 12 rokoch pri moci končí vo funkcii izraelského premiéra aj po tom, čo ponúkol, že výmenou za obmedzenú moc prevezme vládu muž, ktorý by podľa zdrojov mohol byť vydieraný Iránom. Novú koaličnú vládu vedie ultranacionalista.

Brilantné meme o zasadnutí G7. Ako môže niekto so zdravým rozumom veriť, že ten štíhly mladík je [T]rudeau? Dajte pokoj. Ten skutočný (dúfajme, že mŕtvy) je aspoň o dvadsať rokov starší.

Tu sú vaše „Dobré správy týždňa“. Víťazíme na mnohých frontoch. Víťazstiev bude ešte oveľa viac, takže naberte odvahu!

Dobré správy týždňa, 13. júna 2021:

 1. Delegáti z 13 štátov si už prezreli audítorské zariadenie v okrese Maricopa v štáte AZ a ďalší budú nasledovať. Prezident Trump povzbudzuje štáty, aby sa nenechali zastrašiť ani utlačiť a aby preukázali odvahu pod paľbou.
 2. Ručné prepočítavanie hlasov sa v Maricope končí. Mnoho hlasovacích lístkov chýba. Očakávajú sa obrovské rozdiely medzi počtom potvrdených hlasovacích lístkov a počtom, ktorý je k dispozícii na spočítanie.
 3. Generálny prokurátor Merrick Garland pohrozil, že sa zapojí do arizonského auditu, ale arizonskí zákonodarcovia sa nedali zastrašiť. Namiesto toho senátorka za štát AZ Wendy Rogersová varovala AG: „Nedotknete sa arizonských hlasovacích lístkov ani strojov, ak nechcete stráviť čas v arizonskom väzení.“
 4. K 14. máju 2021 zákonodarcovia predložili 389 návrhov zákonov o integrite volieb v 48 štátoch. Dvadsaťdva návrhov zákonov už bolo prijatých, 61 zákonov prechádza legislatívou a 32 zákonov prešlo aspoň jednou komorou. Bude ich ešte viac.
 5. Fake News Media boli v poslednom čase niekoľkokrát nútené priznať, že prezident Trump mal pravdu. Trump vydal plamenné vyhlásenie, v ktorom vymenoval ich desať najväčších lží, a potom svoje vyhlásenie rozšíril prostredníctvom satelitného vystúpenia na včerajšom „MAGA Frank Rally“ Mikea Lindella vo Wisconsine. Jeho prejav si môžete pozrieť na stránke RSBNetwork.com.
 6. Ďalší falošný príbeh MSM bol vyvrátený. MSM opakovane klamali a tvrdili, že prezident Trump vyčistil námestie Lafayette tým, že prikázal protestujúcim použiť slzný plyn, aby sa mohol odfotiť pred kostolom sv. Generálny inšpektor ministerstva spravodlivosti práve zverejnil správu, z ktorej vyplýva, že prezident Trump s tým nemá nič spoločné. Všetko to boli lži.
 7. Objavilo sa ďalšie video, na ktorom polícia Kapitolu USA (USCP) 6. januára vpúšťa ľudí do budovy. Senátor Ron Johnson (R-WI) kladie všetky správne otázky a žiada odpovede a bezpečnostné záznamy od úradujúceho šéfa USCP Yogananda Pittmana.
 8. Cesta Kamaly Harrisovej do Guatemaly a Mexika bola taká zlá, že o katastrofe musela informovať dokonca aj MSM. CNN tiež informuje, že jej slabý výkon „nechal niektorých predstaviteľov administratívy v tichých rozpakoch…“.
 9. Iba 40 % pravdepodobných amerických voličov verí, že Dr. Fauci povedal pravdu o financovaní výskumu vírusov so zvýšenou funkčnosťou vládou USA.
 10. Floridská rada pre vzdelávanie zakázala vyučovanie kritickej rasovej teórie a „Projektu 1619“ na svojich verejných školách.
 11. V rokoch 2017 až 2020 ministerstvo spravodlivosti prezidenta Trumpa tajne sledovalo najmenej tucet ľudí spojených s výborom pre spravodajské služby Snemovne reprezentantov. Išlo o súčasť vyšetrovania, ktorého cieľom bolo zistiť, kto vynášal tajné informácie z Kongresu do falošných spravodajských médií, aby tak podporil Trumpov/ruský hoax. Medzi sledovanými osobami boli aj Adam Schiff a Eric Swalwell.
 12. Texaský guvernér Greg Abbott oznámil, že Texas okamžite začne budovať hraničné zábrany na úsekoch rieky Rio Grande, kde imigranti ľahko nelegálne prekračujú hranice našej krajiny. Arizonská senátorka Wendy Rogersová sa o to snaží aj v Arizone.
 13. Spoločnosť Nickelodeon sa v posledných rokoch agresívne snaží sexualizovať naše deti. To viedlo k prepadu sledovanosti. V roku 2017 mala stanica priemernú sledovanosť 1,2 milióna divákov týždenne, ale teraz má priemerne menej ako tretinu tejto sledovanosti.
 14. Futbaloví fanúšikovia na celom svete bučia na hráčov, keď si pred zápasmi „kľaknú“, aby upozornili na rasovú nespravodlivosť. Niekoľko krajín oficiálne oznámilo, že ich hráči nebudú pod tlakom, aby sa prispôsobili.
 15. Anti-prebudený raper Tom MacDonald sa opäť stal mega-virálnym so svojou novou piesňou „Snowflakes“. Pieseň je na prvom mieste v rebríčku iTunes a za prvý týždeň na YouTube má viac ako šesť miliónov pozretí. Tom je obrovským hlasom, ktorý má prebudiť našu mládež. zdroj
Ďalší používateľ, Pepe Lives Matter, poslal príspevok v stredu na telegram, že audit bol vždy súčasťou predpovedaného plánu Q, pretože mal zabrániť skorumpovaným úradníkom v zmanipulovaní budúcich volieb.
„Plán je na 117 percent stále v poriadku a nie je žiadny dôvod na obavy, „napísala osoba. Q prívrženci prikladajú číslu 17 význam keďže Q je 17. písmeno
abecedy.

Mnohí z vás vedia, že už niekoľko rokov zdieľam informácie o Donaldovi Trumpovi a jeho spojení s Plejáďanmi. Podobne ako John F. Kennedy, aj Trump sa stretol s Plejádčanmi. Melania a Barron cestovali na plejádskych plavidlách a Trump bol úplne mimo planéty.

Trump si je vedomý Plejáďanov už od svojich 40 rokov. Toto všetko malo viesť k odhaleniu UFO-UAP, ku ktorému dochádza teraz. Nie tak dávno som zistil, že Melaniina sestra Ines Knaussová ma sleduje na Twitteri. Retweetovala všetky informácie, ktoré som zdieľal o Trumpovi, Melanii a Barronovi.

Najhlbšie (a najzvláštnejšie) informácie zdieľané od Plejáďanov sú, že Trump je inkarnovaná duša archanjela URIELA, Melania je arktúrijská bohyňa menom AIMEO a Barron je jej syn na Arktúre, BEKEE LAMES, na Zemi známy ako vzostúpený majster St Germain. Ak má Donald Trump Úplné odhalenie Galaktickej federácie a Posunu (čo má), viete, že jeho rodina má tiež. zdroj

Vždy som dôveroval plánu – Božiemu plánu! Mojou najväčšou nádejou je, že Boží plán a plán Aliancie Bielych klobúkov sú jedno a to isté. Moje vnútro, moje rozlišovanie mi hovorí, že sú. Zdá sa, že teraz sme veľmi blízko k víťazstvu nad zlou cabalou Deep State. Aj keď je stále pravda, že dátumy, dané počas vojny, nemôžeme brať s určitosťou, zdá sa, že je na dohľad víťazný deň D. Sme najpožehnanejšou generáciou v dejinách sveta, pretože sme všetci súčasťou Veľkého prebudenia. Modlitba, ktorú sa mnohí z nás modlili celý život, sa čoskoro uskutoční: …príď kráľovstvo Tvoje, buď vôľa Tvoja, ako v nebi, tak aj na zemi… Všetky lži, podvody, túžba po moci a svetovej nadvláde čoskoro ustúpia životu vo svete, v ktorom zaujme miesto láska k Bohu a láska k ľudskému bratstvu. Budeme skutočne žiť vo svete, kde sa budeme správať k druhým tak, ako by sme chceli, aby sa oni správali k nám, parafrázujúc to, čo je známe ako „Zlaté pravidlo“, ktoré je súčasťou takmer všetkých svetových náboženstiev, okrem satanizmu, náboženstva Hlbokej štátnej cabaly. Ako budeme pokračovať v prechode do nového veku, do ktorého sme vstúpili, čoskoro nám budú poskytnuté nové technológie a lieky na choroby, ktoré nám boli dlhé roky zatajované. Život sa stane viac o ľuďoch a oveľa menej o materiálnych veciach. Verím, že peniaze stratia svoju príťažlivosť, pretože každý bude mať to, čo potrebuje. Už nebude existovať žiadna chamtivosť. Keď všetci získame prístup k medikamentom, o ktorých sme sa toľko naučili, zdá sa, že dĺžka nášho života by sa mohla výrazne predĺžiť. Nielenže sa vrátime k ústavným zákonom, ale podľa môjho názoru sa vrátime aj k Božím zákonom, kde budeme mať opäť dve pohlavia, ako ich stvoril Boh. Existuje len jeden Stvoriteľ, a tým je náš všemohúci Boh. Mansov pokus o stvorenie bude obrátený, muži budú mužmi (aleluja), ženy budú ženami, chlapci budú chlapcami a dievčatá budú dievčatami, nebude existovať nič také ako politická korektnosť, pretože všetci budeme bohovsky korektní. Pripúšťam, že mnohé z toho je môj názor, ale mám pocit, že je založený na pevnom základe dlhoročného „poznávania“ Boha.

… Pokračujme všetci v modlitbách za Alianciu, keď… skoncuje s Hlbokou štátnou kabalou. Modlime sa, aby všetky tie deti a dospelí, ktorých všetci držali v zajatí, boli oslobodení a uzdravení na tele aj na mysli. Modlite sa za všetkých bojovníkov po celom svete, ktorí oslobodili deti a zatkli státisíce zlých ľudí, ktorí roky páchali zločiny proti ľudskosti. Modlite sa, aby sa vojaci zachraňujúci deti vyliečili z posttraumatickej stresovej poruchy, ktorá ich určite čaká.

Nech Boh požehná Ameriku a celý svet, pretože vstupujeme do nového veku. WWG1WGA zdroj

[DS] ..< uvidíme, čo urobia pre rozptýlenie… O auditoch> //Streľba, VÝBUCHY
NUKLEÁRNY chaos. Nejaká magická chaotická udalosť ?????
Mali by to byť zaujímavé dni plné rozptýlenia 😉
CIA 70% skorumpovaná
20% biele klobúky
10% /Pasívne…. FBI čísla sú takmer rovnaké..
NSA 30% skorumpovaných
50% bielych HATS
20% pasívne..
_Toto mi bolo povedané> armd.
NSA sa čistí / volebná lúpež vyniesla von všetkých spáčov
Priest Road 9 Tunelov sa pohybujú od Cincinnat>i Indianapolis >Chicago >*Illinois<>Minneapolis do Winnipegu Kanada// Operácie na tejto linke prebiehajú
Očakávajte požiare. Dym. 💥 BOOMS niekoľko dní.
V USA lokalizovaných 90 % TUNELOV.
Výbuchy 💥💥
Všade za posledný mesiac!!!

Masívna explózia na čerpacej stanici v Novosibirsku, Rusko
Veľký požiar v závode Chemtool v Rocktone v štáte Illinois po mohutnom výbuchu. V oblasti bola nariadená evakuácia. zdroj

FBI vyslala 20-člennú zásahovú jednotku do domu hollywoodskeho herca, ktorý 6. januára opustil klub demokratov plantation a vošiel do amerického Kapitolu

Izrael Posledný

Vojna medzi temnotou a svetlom je vojnou medzi Satanom a Bohom.
Medzi reptiliánskou krvnou líniou Satana a ľudskou krvnou líniou Ježiša.

Izrael je posledný, pretože Covid odhalil korupciu v našom zdravotníctve a politickom systéme,
Izrael odhalí korene všetkej korupcie a zla v našich náboženských systémoch.
Odhalenie únosu Písma satanovými storočiami a go.
Svetlo na tejto planéte bolo zatemnené falošným svetlom temnoty.

Had vstúpil do rajskej záhrady a ukryl sa v hadej jame.
Hlava hada vo Vatikáne, telo hada tvorila hodvábna cesta vedúca do Wu-chanu, kde rozniesol svoj jed.
Skryl sa v Hadej jame v Izraeli; kde satanizmus uniesol časti Písma a stal sa falošným svetlom, ktoré oklamalo ľudstvo v zlých frekvenciách strachu, hanby a viny.

Oddelené od Boha a Lásky, ktorou všetci sme.
Oddelení v náboženstvách, rasách, politike vytvárajúcej temnotu po stáročia.
Oddelené malou skupinou, ktorá ťažila z ovládania energií a ľudí.
Táto malá skupina satanská Elita, Ilumináti, Cabala.

Všetky Kráľovské rody Európy a pobaltských a ruských krajín sa hlásia k svojmu predkovi WOTANOVI alebo ODINOVI. WOTAN alebo ODIN bol PENDRAGON – HAD – HAD – REPTILIÁN

13 kráľovských rodov sú REPTILIANSKÍ kríženci, ktorí menia podobu a vydávajú sa za ĽUDÍ

Hadia symbolika je v celom katolíckom náboženstve. V Bazilike svätého Petra vo Vatikáne pápež doslova sedí v ústach hada ako jeho jazyk a káže klamstvá.

Družina Ježišovej pokrvnej línie sú potomkovia „Jetra“ , midiánskeho kňaza v Biblii a „Tóre“ (2 Moj 2,18).
Šestnásty prezident Spojených štátov amerických „Abraham Lincoln“ , pochádza z rodu Kahlooni.

V roku 1855 vytvorili ISIS králi Maroka a Líbye [rodina HASSAN] spolu s britskou rodinou Rotal.
Podpísali zákon Mohameddi, ktorý mal zabiť pokrvné línie Ježiša Krista [DRUH].
O 6 rokov neskôr sa spojili so Skull n Bones:
Rothschildovci, Schiff, Rockefellerovci, Scherff alias Bush, Kissingers atď.
Skull n Bones_ISIS zavraždil JFK.

1855 – ISIS založila rodina Sanussi prepojená s britskou kráľovskou rodinou (Chazari).
1861 – zlúčenie s 322 Skull n Bones (Chazari)
1870 – 1930 BIG PHARMA (Chazari)
1871 Anglický zákon (tajná ústava zavedená tajnými spoločnosťami) Chazari
1912 Potopenie Titanicu/olympiády
(Kto bol na palube, čo sa skutočne stalo)
1913 Federálne rezervy
1917 – 1923 Boľševická revolúcia
1945 – 1959 Operácia Paperclip/Mockingbird.
1948 – vznik Izraela (chazarská/boľševická vláda)
1949 – vznik Mosadu = CIA

Whistleblower generál Flynn odhalil teroristickú sieť Gulen:

 • Flynn odhalil, že Obamova administratíva vytvárala financovanie a vyzbrojovanie džihádistov, ktorí neskôr mávali vlajkou ISIS
 • Tieto džihádistické akcie sa odohrávali v Gaze.
 • Obama sa s pomocou CIA, NATO a svojich džihádistických kumpánov snažil v Sýrii zosadiť Asada.
 • Tieto zradné administratívy vytvorili financovanie ISIS
 • USA/džihádisti sa pretavili do tzv. arabskej jari, destabilizovali Blízky východ a vytvorili zinscenované migračné krízy.
 • Hillary sa na spustení arabskej jari podieľala ako ministerka zahraničných vecí za Obamovej vlády.
 • Flynn vypískal účasť Obomovej administratívy a štandardne aj HW Busha, G. Busha, Clintona, ministerstva zahraničných vecí, FBI, CIA a DOG na teroristickej sieti Gulen.

Teraz sa vráťme späť k dnešnému Izraelu

NENECHAJTE SA OKLAMAŤ/
Tie budovy, ktoré sa úplne zrútili v pásme Gazy a boli zasiahnuté jednou raketou, sú KONTROLOVANÉ DEMOLÍCIE.
Operátori hlbokého štátu vo vnútri izraelského aj palestínskeho tábora
boli už dávno INFILTROVANÍ (Mossad/CIA)//

Izraelskí manipulátori sú v skutočnosti MOSSAD, >>UK MI6>>>ROTHSCHILDs>>CIA.

Servery Dominionu majú čo skrývať.
Od obchodovania s ľuďmi až po vytvorenie Epsteina a VATIKÁNSKE banky.
Mossad/Kazarská mafia ovládajúca Ukrajinu.
Spojenia z Hadej jamy korupcie izraelských elít vedú hlboko do Spojených štátov MSM [CIA] kontrola).

Teraz si uvedomte:
Orol nebojuje s hadom na zemi.

Zdvihne ho na oblohu a zmení bojisko, a potom hada pustí na oblohu.
Had nemá vo vzduchu žiadnu výdrž, žiadnu silu ani rovnováhu. Je nepoužiteľný, slabý a zraniteľný na rozdiel od zeme, kde je mocný múdry a smrtiaci.
Orol utopí hada vo vode, keď zomrie a orol ho zje.

Pozorujte oblohu
Ako zlikvidujete matrix?

34 budov, ktoré treba zasiahnuť Božími tyčami.

PROJEKT ODIN:
Zničenie satanských satelitov Mosadu, ktoré držia ľudstvo ako rukojemníkov v 3D Matrixe, a aktivácia Kvantového internetu bez korupcie.

Sledujte VODU
3GPriehrada sa pretrhne v Číne

BUDE TO BIBLICKÉ zdroj

Zjavenie PRAVDY o vojne medzi BOHOM a SATANOM
Veľké prebudenie
KONIEC REPTILIÁNSKEJ pokrvnej línie
Smrť hada
KONIEC MATRIXU
NÁVRAT JEŽIŠA

Od temnoty k svetlu
A tak je to. zdroj

Bezprostredne hroziace. Teser – RESET. Udalosť musí byť blízko. Niekde medzi Trumpovými narodeninami a Battle Of Bunker Hill si myslím zdroj

Ďalšie posty od Mr. Poola:

Ex vedúci mjanmarského vakcinačného programu bol zatknutý

Najvyšší predstaviteľ národnej bezpečnosti na ministerstve spravodlivosti rezignuje po opakovanom odhalení, že ministerstvo tajne zhabalo záznamy demokratov a členov médií. zdroj

🟡 Zprava od Q………A ano, Bild uz pise vesmes pravdu 😉ZLUTE: OBAVY Z KORONY NESMÍ PŘEVÁŽIT NAD FAKTY. Podejte si znovu ruce!A dale v clanku (stoji za predcteni) : Každý, kdo to dělá, cítí, jak je to příjemné: podat ruku druhému člověku na pozdrav. Podání ruky, to krásné gesto blízkosti, úcty a důvěry, bylo jednou z prvních věcí, které pandemie Corony vymazala z našeho chování. Asi to bylo nutné. Stejně tak je ale nutné vrátit do našich životů podání ruky. Když vidím záběry ze summitu G-7, kde uzdravený a očkovaný britský premiér Boris Johnson místo podání ruky svému nejbližšímu spojenci naráží loktem do lokte naprosto zdravého a očkovaného amerického prezidenta Joea Bidena, vidím „Long Covid“, který mi dělá největší starosti – a to v hlavě, ne v plicích. Musíme co nejdříve najít cestu z iracionálního strachu, který na nás Corona přinesla jako vedlejší účinek. Musíme překonat představu, že náš bližní je smrtelná epidemie. A my musíme co nejdříve přestat prezentovat, předepisovat a žít nesmysly jako rozumné. Nepodání ruky zdravému, uzdravenému a očkovanému člověku je politické, nikoli rozumné. Je to poklonkování kontrolorům Corony a denunciantům na sociálních sítích, kteří trestají každé domnělé porušení pravidel, ať už je jakkoli malé, shitstormy. Raději bychom měli dříve než později přestat učit naše děti podřizovat se pravidlům, která lze ospravedlnit pouze ideologicky. Skutečnost, že na mistrovství Evropy ve fotbale musí testovaní (tj. zdraví) reportéři nosit masky, aby mohli dělat rozhovory se zcela zdravými hráči, kteří musí stát metr od nich, není prozíravost, ale vítězství strachu nad fakty. zdroj

ℹ️ℹ️ℹ️

Je tady hodne zprav z Nemecka. CR je „nemeckou kolonii“ a jede stejne noticky, jak uz se v minulosti potvrdilo. Tzn. co se deje tam bude brzo i u nas!

Když 3 až 5 milionů sionistů, nacistů, zednářů jako firemních zaměstnanců asi 47 000 většinou v Delaware (USA) registrovaných společností páchá bez ustání válečné zločiny a zločiny na lidských právech proti svobodným lidem německého národa a neuvědomuje si to:
🔸 Váš holding „BRD“ („Spolková republika Německo“) byl již v únoru 2020 převzat společností S.H.A.E.F..
🔸 Vaše holdingová společnost „BRD“ („Spolková republika Německo“) byla zlikvidována již v květnu 2020.
🔸 Do naší země tajně napochodovalo asi 380 000 amerických vojáků, jejich ruské protějšky a elitní jednotky německých vlastenců.
🔸 Tyto „bílé klobouky“ dlouho před rokem 2020 začaly odstraňovat vedoucí představitele struktury.
🔸 Čistky už dávno dosáhly úrovně „soudů“, „policejních oddělení“ atd.
🔸 V minulém roce již pronikl do všech sítí „soudní“ a „výkonné“ moci.
🔸 V listopadu 2020 byly zabaveny všechny servery CIA z Frankfurtu.
🔸 S.H.A.E.F. pečlivě zpracovává každé příchozí trestní oznámení a trestní oznámení.
🔸 Všichni zločinci jsou známí a všechny zločiny jsou již zaznamenány.
🔸 Norimberský tribunál 2.0 běží už necelých 10 dní.
🔸 Vojenské soudy s vůdci probíhají již dlouho.
🔸 Brzy se zviditelní vojenský převrat.
🔸 V současné době jsme pouze svědky závěrečné mediální přípravy německého národa.
🔸 A pak proběhne velká cistka….
🔸 Protože jsou VŠICHNI plně osobně odpovědní za VŠECHNY své zločiny.
Viděl jsem jim to na očích a ve tvářích:
Samotná panika.
Čiré utrpení.
Už ani nepotřebuje můj malý příspěvek.
Německý lid je připraven zvednout oponu.
Boží požehnání německému lidu a naší vlasti.
Na nádhernou budoucnost v právu a pořádku, v harmonii s naším stvořením, v chápání sjednocené lidské rodiny, v co největší péči o naše děti, v úctě k našemu Pánu Bohu. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Office of the Secretary of the Air Force @SecAFOfficial Historically, delivering capabilities to orbit would take months or years. Today's TacRL-2 demo used a 21-day call-up' to get a satellite on orbit, showcasing the Nation's ability to be swift, agile & flexible in #space. Congrats to all #Guardians & mission partners involved!“
V minulosti trvalo doručení schopností na oběžnou dráhu měsíce nebo roky. Dnešní ukázka TacRL-2 využila „21denní výzvu“ k dopravení satelitu na oběžnou dráhu a ukázala schopnost národa být rychlý, agilní a flexibilní v #kosmu. Gratulujeme všem zúčastněným #Guardians & partnerům mise!
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „2903Feb26,20196:49:44EST Q !ImG7VjxZNCI ID: 1e2b4e No. 5402061 Anonymous ID:67117c No. 5401939 Feeling like Anons in US will De up ate tonight following POTUS/Q in Vietnam. >>5401939 It's going to be HISTORIC! Planned long ago. [-21] Within the next 21 days BIG BIG BIG HAPPENINGS are going to take place.“
Q Drop 2903: Bude to HISTORICKÉ! Plánováno už dávno. [-21] Během příštích 21 dní se odehrají VELKÉ VELKÉ VELKÉ VECI. zdroj

No, je to mozne 🤷‍♀️…u tech zmradu stejne nikdo nevi, z ktere „lihne“ pochazeji 😂
JOE BIDEN PO NÁVŠTĚVĚ KRÁLOVNY „Královna mi připomínala mou matku“. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „Novinky Hledat... Bez roušek a rozestupu. Johnson naštval Brity preplnšnou grilovačkou S politiky z G7 Dnes 13:10 Carbis Bay, Conwall drk, Novinky Britskou verejnost pobourily fotografie plážové barbecue párty, kterou premiér Boris Johnson sobotu usporádal pro svétové státníky na summitu G7 Cornwallu. Na snímcích televize BBC je videt nejméne 40 účastníku, současná pravidla pritom umožnují maximálnš 30. Na pláži to dobre vếtrá, hájil grilovačku ministr zahraniči Dominic Raab. BEZ KOMENTÁRE: Svétoví lídii béhem summitu G7 grilovali na pláži Reuters 4 LETNÍ AK 00:13 01:05“
A proto to museli tak zahrat 🤷‍♀️ zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „0.0 14.06.2021 2021 4.0 8.0 12.0 16.0 20.0 24.0 68 HOURS BLACKOUT 28.0 32.0 36.0 40.0 220124567802“
2021-06-14 08:00UTC
Blackout pokračuje 6 ၢ 8 ၢ hodin Nulový bod je všechno a zároveň nic Nic než ticho, to znamená jediné. Přichází silná energie, další významná změna kroniky pro Gaiu a kolektiv v pokroku! zdroj

Přepočítávání hlasů v Arizoně se blíží ke konci! „Tento týden bude velmi zajímavý!“ Myslím, že v souvislosti s konferencí NATO a setkáním Putina s falešným Bidenem se toho může stát opravdu hodně! Polovina ruské flotily vrchního velení je v Ženevě z nějakého důvodu! Pokud se například rozhodne o přijetí Ukrajiny do NATO, zaručeně to bude bouchat….. Falešné vlajky k odvedení pozornosti od Arizony? I když ne všechno dává smysl hned, EPOCHÁLIE se právě dějí: G7 měla hlubší smysl! Stejně jako nový izraelský premiér! Jsem si téměř jistý: Trump je v Evropě…. (Biden letěl s AF2 bez identifikátoru – AF1 přistál „sám“ v Bruselu?!) ++++++++++++++++++ „Americké vesmírné síly vypustily na oběžnou dráhu ze spodní části letadla přísně tajný satelit „Space Domain Awareness“ – první projekt tajné jednotky „Space Safari“. Družice byla vynesena raketou Northrop Grumman Pegasus, která byla připevněna na spodní část letounu L-1011.“ „Odyssey“ je sledovací družice určená k detekci objektů ve vesmíru (např. plovoucích úlomků), jejich identifikaci a v rámci celkového systému (SSA-Space Situational Awareness), jak jsem pochopil, také k jejich ničení! Takže de facto všechny „nepřátelské satelity“ MOSSAD & CO mohly být eliminovány a totální kontrola lidstva mohla být „vypnuta“! Pokud to již nebylo provedeno tak jako tak a je nyní zveřejněno krok za krokem po skutečnosti! Zajímavé je v této souvislosti také vytvoření nového vesmírného centra v Ramsteinu! Já osobně Ramstein zatím neformálně nazývám „skutečnou vládou“ Německa! zdroj

Blíží se apokalypsa:
V americkém státě Arizona již byly zveřejněny údaje o ručním sčítání hlasů. Podle toho chybí 250 000 hlasovacích lístků. Podle oficiální verze Trump prohrál o pouhých 11 000 hlasů. S pravděpodobností hraničící s jistotou můžeme předpokládat, že nyní jsou všechny důkazy, které jsme již znali od 3. listopadu 2020, k dispozici široké veřejnosti.
To zahrnuje mimo jiné:
– Zahraniční vměšování do voleb
– Zfalšované hlasy (volební lístky) pro Bidena.
– Elektronické přepočítání sečtených hlasů a mnoho dalšího.
Arizonu již navštívili zástupci 13 dalších států, aby se s procesem seznámili přímo na místě:
Washington
Georgia
Virginia
Pensylvánie
Nevada
Utah
Colorado
Wisconsin
Oklahoma
Aljaška
Michigan
Jižní Karolína
Missouri
Tato bomba právě vybuchuje, což se hodí k narozeninám Donalda J. Trumpa. zdroj

Národní mluvčí Nehawu, Khaya Xaba, je mrtvý.
Briminghamská moderátorka zpráv, Chris Sign, mrtvá.
Novinář CBS4, Michael Gillen, mrtvý.
Vedoucí kongresu v Dillí, Indira Hridayesh, mrtvý. *
Senior reportér z Manipur Ukhrul District, Thotsang Shaiza, mrtvý. zdroj
INDIE – DNES-ZPRAVY – vice nez 300 novinaru zemrelo na covid. COVID JE VOJENSKÁ OPERACE, KTERÁ ZNESKODNUJE PEDOFILY A OBCHODOVÁNÍ S LIDMI NA CELÉM SVĚTĚ. zdroj
Sotva zjistitelné: Španělská policie našla 800 KILO KOKAINU, ukryteho ve zmrazené ananasové drti. zdroj
Bývalý šéf myanmarského ockovaciho programu COVID-19 byl zatčen zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 13.06.2021Jedna vec je istá, v súčasnosti je potrebná veľká viera a ja jej mám bezodnú zásobu. Nespochybňujem Trumpove kroky, pretože nech robí alebo hovorí čokoľvek, je to preto, lebo je to najlepšie pre všetky zúčastnené strany. Je to 5D šach, nevieme, čo sa deje v pozadí, a to nebude  musieť  dávať zmysel, aby nás.…
  Tags: a, v, je, na, že, správy
 • 10000
  Správy 12.06.2021Plán uvedený do života veľmi dávno (oveľa dlhšie, ako vieme) sa odvíja v prospech ľudstva. Spochybňovanie toho, čo sa stalo alebo prečo, je neplodné. Všetko pôjde, ako bude treba a budeme oslobodení z pekelnej existencie ako otrocká rasa a vystúpime do 5. hustoty. Ostatné duše to robia organicky, ale museli sme mať pomoc…
  Tags: a, na, je, v, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 11.06.2021Ľudstvo sa dozvie veľa pravdy a veľká časť z nej nebude pekná. Zdá sa, že konšpiračné teórie, na ktoré sme sa snažili upozorniť, v skutočnosti vôbec nie sú teóriami. US čelia masívnemu nedostatku konšpiračných teórií, pretože všetky sa stalo pravdou Zdá sa, že audit v Arizone prebieha ideálnou rýchlosťou, aby…
  Tags: a, na, v, sa, je, že, správy

4 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 2. Dana

  no to je teda noviniek !!! ja osobne byvam v Nemecku, telku som nezapla od maja 2020 a ked nieco citam o Nemecku,tak uplne pri tom nedycham 🙂
  Co sa tyka mladeho stihleho Trudeau, ale pozrite sa na to vulgarne hovado Johnsona ??? Ved to je uplne viditelne atrapa toho originalu,ktory bol minuly rok vymeneny. Bolo to nejak v maji,ked vyhlasili,ze je pozitivny a v karantene. A odvtedy sa na verejnosti ukazuje tento nemozny Johnson, ktoremu padaju gate, slinta a je stale strapaty ako vrabec. Hroza !

  1
  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.