Správy 14.07.2021

14/07/2021

Netreba byť géniom, aby človek pochopil, že Big Pharma ide ku dnu, a to poriadne. Keď sa to všetko skončí, ľudia už nikdy nebudú užívať žiadny liek ani toxický kokteil. Naše zdravie a jeho udržiavanie sa revolučne zmení.

Titulky novín určite prinesú množstvo zlých správ o tom, čo plánovali urobiť kontrolóri; dokonca aj z RT. Je dobré poznať agendu NWO, ktorá sa však nenaplní.

EÚ sa pozerá na „dovoz 70 miliónov Afričanov“ do roku 2035, tvrdí nemecký poslanec Gunnar Beck a odsudzuje „katastrofálny“ nový migračný pakt.

Dostáva sa to veľmi blízko k hranici, okraju alebo priepasti (zdanlivý smrtiaci výstrel pre ľudstvo), ale armáda to nechá zájsť len tak do istého bodu. Nie každý môže mať pocit, že táto stratégia je oprávnená alebo opodstatnená, ale…Ľudia majú pred sebou deň zúčtovania. zdroj

Pozrite si tento (smutný) nevyvrátiteľný dôkaz, že problémom môže byť práve vax – nie pôvodný vírus.

Picture
Mongolsko spustilo vakcináciu 23.02.2021, kedy mali 0.00 úmrtí/milión. zdroj
V prípade zločinov proti ľudskosti neexistuje žiadna zákonná obrana.
Bolo popravených 2,5 milióna (a stále viac) najvyšších „PISSOŠITOV“. 😀
Mier a prosperita. Alebo zahyňte.
HRC bola popravená obesením 31. decembra 2018.
Na lane sa hojdala 2,30 minúty.
Ak neveríte príbehu o 34 satanských budovách a štruktúrach, ktoré budú v blízkej budúcnosti odstránené Božími prútmi, stačí sa dnes večer pozrieť na Georgea Floyda.
Laserová presnosť.
Ukazuje sa nám to.
Pripravte sa.
SPRÁVA: 🌩 Pamätnú stenu Georgea Floyda úplne zničil blesk.

Drahí kolegovia Patrioti…
Ľudstvo sa dostalo na križovatku.
Či už to vidíte, alebo nie, všetci to cítime.

Ako môže niekto popierať, že v súčasnosti zažívame celosvetové prebudenie, v ktorom si uvedomujeme prítomnosť zla a ohavnej korupcie? „Červená pilulka“ je zaujímavý pojem. Nemusí nevyhnutne existovať správne dávkovanie, ale keď zasiahne váš systém… život sa navždy zmení. Všetci máme ten „moment“.

Potknete sa v králičej nore pravdy a máte pocit, že ste vstúpili do súmračnej zóny. „To nemôže byť pravda..“

Strávite hodiny beznádejným klesaním do priepasti, pričom sa vaša dovtedy útulná realita po celej ceste dolu rozbije na milióny kúskov. Ako padáte, pocit nevoľnosti pomaly prechádza do rozhorčenia.

Po dopade na dno dospejete k nevyhnutnému záveru, že vám neostáva nič iné, len pozbierať rozbité kúsky a vytvarovať ich do Božej zbroje, aby ste mohli kráčať so svojimi spolubojovníkmi údolím tieňa smrti na novom mieste, aby ste osvietili svoju rodinu a priateľov, ktorí majú túto úlohu na starosti.

Temnota obklopuje túto planétu už príliš dlho. Ak ste prelomili matrix, Boh vás vyzval, aby ste šírili svetlo.
Možno si plne neuvedomujete, aká hrozná je skutočná situácia, ale viete, že niečo je strašne zlé a že už nikdy neuvidíte svet rovnako.

Prebieha viacúrovňová vojna, napoly digitálna a napoly duchovná, do ktorej je zapojený každý človek na planéte, a napriek tomu si drvivá väčšina ľudstva takýto koncept nikdy nedokázala ani predstaviť. Je to frustrujúce, avšak tomuto momentu nikto neunikne. To je sľub, ktorý som ochotný dať. Viem, že ste unavení.

Vidíte, že rezident Biden je bábkou marionety Obamu, pretože jeho schátralé a bezduché telo sa používa ako výstupný reproduktor tieňovej vlády.

Možno máte pocit, že Trump tomu mohol zabrániť. Ja však budem vždy tvrdiť, že nech je to akokoľvek ťažké, muselo to tak byť. Našim obyvateľom boli vážne vymyté mozgy a naša krajina bola vážne infiltrovaná. Operácia storočia bola JEDINÝM spôsobom, ako zabiť obe muchy jednou ranou a zabezpečiť, aby sme to už nikdy nezažili. Nie všetky psyops sa robia s nevkusom.

Ak vezmete do úvahy možnosť, že sme účastníkmi najkomplexnejšieho vojenského cvičenia v dejinách, celá Bidenova administratíva začne dávať dokonalý zmysel. Sme svedkami toho, ako globalisti a skorumpovaní politici prvýkrát v histórii robia panické kroky? Alebo sledujeme systematické ničenie starej gardy?

Naozaj si myslíte, že je náhoda, že každý jeden mysliteľný problém, ktorému by ľudstvo mohlo reálne čeliť, sa v súčasnosti vyskytuje v chaotickom globálnom kreščende duchovného osvietenia, ktoré zároveň odhaľuje každú jednu štrbinu zla a privádza 100 miliónov ľudí bližšie k Bohu?

To je ono, vážení. Okno je otvorené. Toto je naša chvíľa.
Príliš dlho sme boli zadržiavaní. Je čas, aby sme sa rozvíjali tak, ako nám bolo súdené.
Verte. Usilovne sa modlite. Buďte ostražití. Boh vám všetkým žehnaj 🙏 zdroj

Najväčším omylom o anonoch, či už je to vynútené rozprávanie alebo nie, je, že veríme v jeden dátum, ktorý zázračne odstráni všetky naše problémy. To nemôže byť ďalej od pravdy.

Každý z nás chce, aby sa Trump vrátil do kapitánskeho kresla, avšak každý, kto je k sebe úprimný, vie, že táto bitka sa ešte zďaleka neskončila a čaká nás ešte veľa míľnikov.

Q niekoľkokrát spomenul, že tento plán platí do roku 2024.
Budeme musieť čakať tak dlho, kým sa karta obráti?
Samozrejme, že nie.
Obracajú sa nám pred očami.
Budú na tejto ceste padať početné smrteľné rany nepriateľovi?
To máte sakra pravdu, že budú.

Bude ťažké pokračovať v boji aj v nasledujúcich rokoch?
To závisí od toho…
Ste bojovník?
Alebo by ste radšej prehltli modrú pilulku, ak by ste dostali šancu, aby to všetko zmizlo?
V hre je budúcnosť ľudstva. Rozhodnite sa múdro. zdroj

Tajné stretnutie v Sun Valley, Idaho..

CIA > Rothchild>VATIKÁN>Rockefeller>Svetová banka>Chazarská mafia
STROJ
GATES/ZUCKERBERG/YT Wojcicki/Anderson Cooper/CNN,NBC,ABC,CBS,NPR, <vedúci/Google PIchai/ciaFBI <<// a približne 200 riaditeľov mainstreamových médií z celého sveta – všetci sa zúčastnili na tajnom stretnutí v Sun Valley v Idahu.

Okrem každodenného duchovného varenia a obetovania na počesť Molocha, boha detských obetí, v podzemnej miestnosti známej ako Svetelná miestnosť (pocta luciferiánskemu Svetlu)…
Stretnutia pozostávali z technologických gigantov, medzi ktorými bol aj Anthony Fauci a členovia z NIAIH CDC NIH WHO.
Hlavnými témami boli/
; Ako skryť všetky patenty, ktoré sa týkajú SARS / patenty COVID a patenty na vakcíny, ktoré sú verejne známe. Ktoré sa datujú od začiatku rokov 2002_2004. 2007 (patent na vakcíny pre súčasný COVID-19).
; Úpravy počasia a vplyv klimatických zmien
: Zmena klímy a vplyv na zakrývanie volieb
; Klimatické zmeny a vplyv na zakrývanie súčasných ÚMRTÍ z vakcín
: Klimatické zmeny a vplyv na súčasné operácie USA a armády, ktoré sa uskutočňujú s cieľom zatknúť ich svetových partnerov a nadchádzajúce zabavovanie spoločností, majetku a aktív (a plán, ako sa vyhnúť armáde)
; Klimatické zmeny v spojení s Delta variantom na kontrolu obyvateľstva a vyvolanie občianskych nepokojov.
: Prevzatie úplnej KONTROLY nad internetom/telefónmi a vytvorenie najsilnejšej cenzúry na označenie tých, ktorí sa stavajú proti klíme/vakcínam/ovládaniu, za EXTRÉMIISTOV.
A vydanie najnovšieho programu na zrušenie/ťažbu dát/ovplyvnenie finančných online účtov EXTRÉMISTOV.


VOJENSKÝ zasvätenec
„Všetko, čo sa stalo, sa muselo stať.. Aby sme ich všetkých zachytili v okamihu zločinu.
To, čo vidíte na celom svete.. Nepokoje. Výbuchy. Tlačenie vakcín.. Rastúce občianske nepokoje.. Je vytvorené hlbokým štátom… Sú to ich posledné chvíle zúfalstva, aby sa vyhli väzeniu alebo popravám eskadry smrti, ktoré prichádzajú prostredníctvom Norimberského kódexu a procesov so zločinmi proti ľudskosti…
Tento chaos, ktorý teraz vidíme vo svete v júli a budúci týždeň, je povolený armádou, pretože všetky chyby teraz robí deep state v každej krajine. Snažia sa zahladiť stopy, ale odhaľujú všetky svoje elementy a spiace osoby vo svojich radoch. Armáda je teraz umiestnená v 80 % sveta… Ver mi, brat!!! Blíži sa Kladivo!!…“


Leto 🔥 Zostaňte silní Patrioti – verte
Zdroj

Novinky// je len utorok….

Protestujúci útočia na dom libanonského ministra vnútra kvôli minuloročnému výbuchu v prístave, pri ktorom zahynulo 200 ľudí a 600 utrpelo zranenia.
– Majetky v Južnej Afrike..45 ľudí potvrdených mŕtvych a stovky zranených. Viac ako miliardové škody na obchodoch, budovách a miestnych podnikoch.

– Guvernér Texasu Abbott sľubuje, že zatkne demokratov, ktorí utiekli z Texasu, aby zablokovali reformu volebného systému
– Ruské ministerstvo obrany zverejnilo video, na ktorom ruská stíhačka Su-30 sprevádza dve americké prieskumné lietadlá nad Čiernym morom
– Najväčší nálet CRYPTO v histórii: Požiar, ktorý údajne spôsobil vybuchnutý kyslíkový kanister, zabil v pondelok neskoro večer najmenej 92 ľudí v nemocnici, v ktorej sa liečia pacienti s Covidom-19 v južnom Iraku _800 zatknutých počas nepokojov v Južnej Afrike .. násilné davy dnes premohli políciu a pálili a rabovali obchody v celej Južnej Afrike, pričom počas piateho dňa nepokojov boli zabité desiatky ľudí. Polícia zatkla približne 800 ľudí. nepokoje, ktoré vyvolal _PREHLIADKA – Významný čínsky internetový vojenský kanál zverejnil v sobotu video. Hovorí sa v ňom, že ak Japonsko vyšle jedinú vojenskú jednotku, aby zasiahla do prevzatia Taiwanu Čínou, Peking odpovie totálnou vojnou. – Inflácia stúpa už tretí mesiac po sebe: Spotrebiteľské ceny v USA vzrástli v júni o 5,4 % v porovnaní s predchádzajúcim rokom, čo je opäť viac, ako sa očakávalo.
– Grécky premiér Mitsotakis oznamuje povinné očkovanie #COVID19 pre všetkých zdravotníckych pracovníkov a pracovníkov na oddeleniach starostlivosti o seniorov. Od 1. septembra sa povinné očkovanie bude týkať aj zdravotníckych pracovníkov, a to vo verejnom aj súkromnom sektore.
_Čína varuje Japonsko a USA pred totálnou vojnou, ak budú zasahovať v prospech Taiwanu


NAČAS
(Systém sa zrúti// nevyhnutné////LETO 🔥 zdroj

🇺🇸 americké 🇦🇺 austrálske cvičenie Talisman Sabre 2021 bude prebiehať od konca júna do polovice augusta

V rámci poľnej zložky cvičenia Talisman Sabre 21 je pripravená scéna na to, aby ADF a jej partneri zo Spojených štátov (USA) podnikli špičkový spoločný pozemný boj proti schopným nepriateľským silám.

🇦🇺 sily postupujú na kontakt v rámci kampane s cieľom poraziť nepriateľské sily operujúce pozdĺž severovýchodného pobrežia.

Pozemná zložka TS21 sa zameria na kombinované austrálsko-americké úsilie o priblíženie sa k nepriateľským silám, ktoré sa usadili a bránia kľúčový terén, a ich zničenie.

Pozemný manéver sa uskutoční v súčinnosti s obojživelnými a námornými manévrovacími silami… zdroj

Zem zasiahne mohutná slnečná búrka: GPS, telefónne signály budú pravdepodobne poškodené, energetické siete zraniteľné zdroj

Niektorí ľudia sa sťažujú, že EBS sa neuskutočnila. Aj keď máme tento týždeň veľa boomov vrátane deklas Setha Richa, začína to byť frustrujúce, chápem. Moje predpovede EBS sa už potvrdili, ľudia majú slobodnú vôľu. Vlastenci v priebehu rokov až tak veľmi nemenili dátumy, vo viac ako 95 % prípadov boli predpovedané dátumy na mieste. V poslednom čase však veci zmenili, pretože toto je POSLEDNÝ nápor, kým NESARA/Nová Zem začne plnohodnotne fungovať, démoni to nenávidia a práve teraz tvrdo bojujú. Slobodná vôľa/proroctvá fungujú určitým spôsobom, môžu sa prelínať a niektoré udalosti trochu meniť.

Teším sa, kým sa to všetko skončí a VŠETCI títo zločineckí gangstri budú ZATKNUTÍ. NESARA, Reset, Zlaté štandardy, to je len niekoľko príkladov, všetky s presnými časovými líniami. Vaša televízia vám NEPOVIE pravdu, ale my áno!

Objavili sa aj informácie o Williamovi Barrovi. Už v októbri minulého roka som uviedol, že je to zlý človek, bral úplatky a pôjde do väzenia. Prezident Trump nedávno vyhlásil, že je to zlý človek. Je to zradca a tvor z bažín, ktorý pracuje pre DS. Nedávno vyšlo najavo aj to, že mu hrozí nielen väzenie, ale aj poprava, pretože sa podieľal na podvodoch s voličmi, keď išlo o prezidentské voľby. Vlastizrada znamená, že vás popravia/zastrelia.

Barr sa aktívne postaral o to, aby sa podvody na voličoch nevyšetrovali. Pamätáte si, keď som povedal, že videli všetky tie peniaze, ktoré prichádzali na jeho bankový účet a boli to úplatky? Potom to naňho nastražili a chytili ho. Podieľal sa na vlastizrade, keďže si chcel zachrániť vlastnú kožu….nielen že skončí vo väzení, ale aj v Gitme. zdroj

Očakávajte>
FRANCÚZSKO, ktoré bude tento víkend v plameňoch .. vzbury 🔥 // táto _Udalosť sa v najbližších týždňoch rozšíri po celej EÚ//
TALIANSKO
Nemecko
UK
Mestá v USA
KANADA mestá
Mestá Južnej Ameriky
Blízky východ
Leto 🔥/// Niekedy nemôžete verejnosti POVEDAŤ pravdu. MUSÍTE IM JU UKÁZAŤ.
Q

Teória hier/Nash rovná sa librium/P.A.I.N

Búrka storočia
Pripútajte sa
1776 prichádza
+++ zdroj

Nice, Francúzsko.
Pochod proti povinnému očkovaniu.

„Kvôli svojej bezpečnosti už nemáte slobodu.“

„Poslúchate, lebo chcete, aby to už prestalo… A preto všetko pokračuje!“ ↓

Na obrázku môže byť mapa a obloha
Tak myslim, ze uz nemusim vysvetlovat: vetsinou minuly rok scenovani oblasti 👉 zachranovani 👉 kontrolni scenovani (tento rok) 👉 vybuchy a niceni tunelu 👉 zaplavovani ✊…….. (nasla jsem u Nemcu)
Dá se předpokládat, že zprávy a hlášení o povodních se dnes budou hemžit jen tak tak. S očekávaným množstvím 200 litrů / metr čtvereční nezklame! PŘIPOMÍNÁME: Před 2 dny jsme hlásili zemětřesení v Düsseldorfu! Nexistují náhody….. zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Army Europe and Africa 6 Min. Last week, logisticians and transporters from the 598th Transportation Brigade SDDC and 21st Theater Sustainment Command began offloading more than 1000 pieces of equipment at the port in Gdansk, #Poland. The equipment arrived ahead of 1st Armored Brigade Combat Team, 1st Infantry Division's deployment from Fort Riley, Kansas, to Europe in support of #AtlanticResolve. Read More http://spr.ly/6187ykPg3 #StrongerTogether 1st Infantry Division Army U.S. European Command (EUCOM) Supreme Headquarters Allied Powers Europe (SHAPE) V Corps Übersetzung anzeigen LOAD:“
Armáda USA v Evropě a Africe
Minulý týden začali logistici a přepravci z 598. dopravní brigády – SDDC a 21. divizního velitelství pro udržení v provozu vykládat více než 1 000 kusů vybavení v přístavu Gdaňsk v Polsku.
Vybavení dorazilo do Evropy na podporu akce #AtlanticResolve před nasazením 1. obrněného brigádního bojového týmu 1. pěší divize z pevnosti Riley v Kansasu. zdroj

📍 Belgie: Dělníci nasli mezi limetkami čtvrt tuny KOKAINU.
📍 Dnes proběhl rozsáhlý zátah s SEK na rockerskou skupinu HELLS ANGLES v oblasti Kolína nad Rýnem. Obchodovali s kokainem a používali k tomu odhalený ENCROCHAT. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „abc 10 Credit: AP John Kennedy Jr. enters waiting car after visiting with his ailing mother, Jacqueline Kennedy Onassis, New York Thursday, May 19, 1994. (AP Photo/Mark Lennihan) GOVERNMENT VERIFY No, there isn't evidence to support claims John F. Kennedy Jr. faked his death and will join Trump in office Conspiracy theories that John F. Kennedy Jr. and his wife are alive have been circulating, even though it's been 22 years since the plane crash. Author: Kelly Jones Published: 1:12 PM PDT July 12, 2021 Updated: 1:12 PM PDT July 2021 f“
Panikaaaaaa!!!!…………..22 👉 Globalni prediktor, ochrance planety Zeme
Příští pátek uplyne 22 let od údajné letecké katastrofy Johna Johna a MSM už panikaří: Jonh F. Kennedy Jr. nastupuje do čekajícího auta po návštěvě své nemocné matky Jacqueline Kennedyové Onassisové v New Yorku, čtvrtek 19. května 1994. Vláda ověřila Ne, neexistují žádné důkazy, které by potvrzovaly tvrzení, že John F. Kennedy Jr. předstíral svou smrt a nastoupí po Trumpovi do úřadu. Kolují konspirační teorie, že John F. Kennedy ml. a jeho žena jsou naživu, přestože k leteckému neštěstí došlo před 22 lety. zdroj

Aktualizácia planetárnej situácie (13.07.2021)

Pokračuje čistenie skupiny Chiméra. Silám svetla sa podarilo úplne vyčistiť všetky podzemné základne Chiméra vrátane komplexu Kongo.

Väčšina rukojemníkov, ktorí tam boli zajatí, bola oslobodená, hoci niektorí z nich sú stále zajatí na éterickej a astrálnej úrovni.

Donalda Rumsfelda zajali Svetelné sily na éterickej rovine a odviezli ho na galaktické centrálne slnko na spracovanie. Už viac nie je. Z Neposvätnej štvorky tak zostali nažive už len dvaja členovia (Kissinger a Cheney) a Svetelné sily teraz rozšírili svoj zoznam primárnych cieľov a premenovali ho na Neposvätnú päťku. Teraz do nej patria Henry Kissinger, Dick Cheney, Bill Gates, Anthony Fauci a Klaus Schwab.

Fyzický pavúčí kráľ a kráľovná spolu s väčšinou menších fyzických pavúkov Chiméry boli tiež odstránení. Zostávajúce sily Chiméry sú teraz sústredené na povrchu a momentálne o tom nemožno prezradiť nič viac.

To, čo teraz zostáva vyčistiť v podzemí, sú niektoré vojenské základne, ktoré sú stále v rukách Negatívnej armády (vrátane tých na Antarktíde), ďalej podzemné tunely (vrátane tých medzi USA/Mexikom, Kaliforniou/Nevadou a Čínou/Mjanmarskom), ktoré využívajú ilumináti, mafia a triády na obchodovanie s ľuďmi, a tiež centrá zneužívania detí pod niektorými hradmi čiernej šľachty a pod niektorými kostolmi a katolíckymi školami pod kontrolou jezuitov. Hlavnou prioritou odboja a pozitívnej armády je teraz zachrániť čo najviac detí, ktoré sú tam ešte zajaté.

V podzemných základniach Negatívnej armády a v niektorých vojenských zariadeniach na povrchu, najmä v Negevskej púšti (Izrael), pri Abú Kamale v Sýrii a pri Groznom v Čečensku, sú stále držané ako rukojemníci niektoré dvojičky duší (väčšinou zajatí Plejáďania) najvyšších veliteľov Galaktickej konfederácie.

Odboj a plejáďanská flotila sa v posledných mesiacoch niekoľkokrát spojili s Pozitívnou armádou v USA, Rusku a Číne a boli spustené určité plány na prípravu Udalosti. Na tento účel sa pripravujú podzemné komplexy Cheyenne Mountain a Thule (Grónsko).

Sily Svetla tiež intenzívne čistia negatívne nefyzické éterické a astrálne entity a ich počet už klesol pod 50 miliárd. Na vrchole éterickej a astrálnej hierarchie temných entít je stále niekoľko pavúkov Chimér, ktorí ovládajú niekoľko tisíc Archontov v hmyzoidných telách (Páni karmy), ktorí zasa ovládajú niekoľko miliónov Drakonov, ktorí riadia zvyšné desiatky miliárd reptiliánskych entít.

V minulosti rady Galaktickej konfederácie nedosiahli jednotu vo svojich plánoch, ako oslobodiť planétu Zem, a medzi pracovníkmi Konfederácie existovalo mnoho protichodných názorov na tento problém: link

Minulý týždeň podnikli Semjase a niektorí ďalší vysokí velitelia určité kroky a teraz sa v rámci Konfederácie dosiahla zhoda, že v správnej chvíli sa uskutoční drastický zásah na povrchu planéty. V tejto chvíli sa o tom nedá veľa povedať, okrem toho, že ak Kabala prekročí určitú hranicu, zásah príde oveľa skôr a bude tvrdší.

Po začiatku augusta sa určité situácie vystupňujú, pretože vstupujeme do špeciálneho časového okna „križovatky udalostí“, ktoré sa začína v auguste tohto roku a končí na konci roku 2022, pričom prvá časť tohto okna je august – december 2021 a druhá časť január – december 2022.

Zaujímavé je, že Gary Hesseltine, viceprezident Medzinárodnej koalície pre mimozemský výskum (ICER), odhaduje, že hrádza sa pretrhne v nasledujúcich 6 až 12 mesiacoch: link

Solara, vizionárka, odhaduje, že priehrada sa pretrhne odteraz do konca roka 2022: linkzdroj

Víťazstvo Svetla!

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (3. časť)Po návšteve Číny odcestoval Trump v novembri 2017 do Vietnamu, kde sa na verejnej ceremónii postavil mierne dopredu a napravo od vietnamského prezidenta. Tým vyjadril, kto je tam vo vedení. Vietnamci sa potom zaviazali, že sa prestanú podieľať na získavaní detí na účely obchodovania s ľuďmi. "Veľmi rýchlo kapitulovali. Väčšina…
  Tags: a, na, to, je, v, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 13.07.2021Máme pre vás prehľad viacerých aktuálnych príbehov, ktoré pochádzajú z Telegramu Trump Source: Čo sa deje? Testované hlasovacie lístky v okrese Maricopa sa počítajú už tretíkrát. Teraz to robí arizonský senát.Nové prepočítavanie sa zameriava na počet hlasovacích lístkov a na rozdiel od prvých dvoch tabuliek nebude počítať skutočné hlasy. Trump…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, správy
 • 10000
  Správy 12.07.2021Nie tak smiešny by bol ďalší útok na ľud. Táto vojna sa neskončila a my sa nemôžeme spoliehať na to, že nás naše vlády ochránia a postarajú sa o nás. Musíme byť aktívni a prevziať zodpovednosť, pretože vo väčšine prípadov je [tieňová] vláda nepriateľom, a áno, urobili by to, ale…
  Tags: a, sa, v, na, je, že, to, správy

6 komentárov

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 2. Benjazz

  Kousek od Chrudimi -Tak k nám přišly teď ve 21.00 brutální černý mraky,blesky hromy tak 45min,pršelo ztoho cca 10min,mezitím slyšeny slabé výbuchy!!!ty výbuchy přicházely od východu (směr Čáslav, Praha)tak 10x za minutu..ty výbuchy trvaly cca 20min..

  Odpovedať
 3. Palino

  k tým nesvätým mi chýba Balkánska mäsiarka, Attali, nejakí tí Macroni, Merkelky, Windsorčatá, asi aj Musk…

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.