Správy 15.05.2021

15/05/2021

Vitajte vo Veľkom prebudení

Tento neuveriteľný geopolitický prechod ovplyvní všetky aspekty nášho života k lepšiemu: od bankových a finančných inštitúcií až po lekársky a farmaceutický priemysel; od dopravy a energie po naše budúce voľby, ako aj náš súdny systém a ďalšie oblasti.
Všetko sa zmení v dobrom (natrvalo) a v dobrom.
Avšak v tomto súčasnom období má stará, skrachovaná a neplatná vládna štruktúra stále určitú „hodnotu“ pred konečným zánikom. Pri prechode do našej obnovenej republiky; keď sa vraciame k našej pôvodnej ústavnej vláde; keďže programy GESARA a NESARA sú implementované na celom svete … pamätajte, stále existuje veľa nevyriešených právnych a vojenských aktivít „v knihách“
Napríklad 200 000 zapečatených obžaloieb; tucty výkonných príkazov špeciálne určených na riešenie tejto domácej korupcie a satanistického šialenstva; prebiehajúce zatýkanie a vojenské súdy atď.
Čím viac sa „tento film“ bude vyvíjať, tým viac sme schopní byť svedkami geniality „Plánu“.
Primárny cieľ Aliancie sa javí trojitý.
• V prvom rade zachráňte deti.
• Pracujte čo najviac potichu, v zákulisí, v utajenom režime.
• Obmedzte čo najviac obetí, najmä súkromných osôb.
Buďte povzbudení vo veľkej komunite. Boli ste skutočne vybraní na taký čas, ako je tento. Na všetko sa oplatí čakať a naša účasť a príspevok k tejto slávnej Obnovenej republike sa skôr ako neskôr stanú hmatateľne zrejmými.
Ďakujem POTUS (DJT)
Ďakujem FLOTUS (MKT)
Ďakujem Q 
zdroj

Aj keď si myslíme, že vieme, čo príde, nevieme, čo príde. Z niektorých vecí budeme rovnako šokovaní ako ostatní a z mnohých vecí budeme mať radosť. Keď bude táto psychologická operácia nadobro dokončená, budeme preprogramovaní.

Vidíme postup. Trump najskôr začal osviežujúci vzdelávací proces, ktorý nechal ľudí lapať po dychu, pretože nikdy predtým tieto veci na politickej scéne nikto nepovedal. („Pretože by boli vo väzení.“)

Stále ma mrazí, keď si myslím, že jeden muž mal odvahu postaviť sa na pódium a pred televízne kamery a povedať, čo povedal. Skutočnosť, že je stále nažive, nám hovorí, že je chránený a má veľmi zvláštnu dušu.

Krátko nato tím Q skočil do mixu, aby prinútil ľudí skúmať a spochybňovať korupciu a klamstvo. Trump pokračoval v žeravom odhaľovaní reality na svojich zhromaždeniach a na sociálnych sieťach.

POTUS a tím Q ilustrovali svoju vzájomnú príslušnosť a získali dôveru prebudených na celom svete, takže by sme všetci mali odvahu postaviť sa za seba a bojovať proti tyranii, pretože to od nás potrebujú. Oslobodenie si vyžaduje silu, víziu a odhodlanie ľudskej populácie.

Svet je fixovaný na to, čo sa teraz deje v Amerike, pretože osud USA určuje osud každého iného národa. Tento proces je dramatický a historický a je ťažké nenechať sa trochu dusiť sledovaním toho, aj keď nie ste Američan. Vieme, čo sa stane. Amerika sa vracia. Každý národ sa vracia. Ľudstvo sa vracia a „to najlepšie ešte len príde“.

Keď ľudstvo všeobecne začína spoznávať pravdu o našej realite, mysle sa budú meniť. Dvere sú otvorené, svetlá sa rozsvietia a výhľad sa radikálne zmení. zdroj

Štát Wisconsin autorizoval audit volieb z roku 2020 zdroj 

Izraelská armáda vyzýva obyvateľov TelAviv, aby okamžite vstúpili a zostali vo verejných krytoch na bomby až do odvolania. zdroj

AZ Audit: Všetky cesty vedú k Georgovi Sorosovi:

Katie Hobbsovej (ministerka zahraničných vecí AZ, ktorá sa neúnavne snaží zastaviť audit) volebná kampaň bola financovaná Sorosom.

Marc Elias – predseda skupiny pre politické právo Perkin Coie [firma zastupujúca právne výzvy demokratov voči auditu] sa pripojil k Sorosovi podporovanej skupine Superpac v boji proti volebným zákonom.

Mnoho „volebných expertov“, ktorí listom požiadali DOJ o intervenciu, ako napríklad „Konferencia o vedení občianskych a ľudských práv“ (ktorú financuje aj Nadácia Billa a Melindy Gates) a „Centrum spravodlivosti Brennan“ ​​sú financované prostredníctvom Sorosovej „Nadácie otvorenej spoločnosti“.

Pamela Karlin (ktorá napísala list senátu AZ predsedníčke Karen Fann): Je členkou správnej rady „American Constitution Society“ financovanej Sorosom. Som si istý, že George Soros má väzby na skoro každého zdroj

Republikáni uviedli návrh zákona o odtajnení VŠETKÝCH informácií o úniku z labáku vo Wuhan . zdroj


Dozorcovia v okrese Maricopa naplánovali verejné stretnutie na pondelok, aby „objasnili skutočnosti“, pred utorňajším stretnutím pred senátom štátu Arizona.

Americká hovorkyňa snemovne Nancy Pelosi ignoruje pokyny CDC a požaduje, aby členovia snemovne naďalej používali masku.

Don Lemon oznamuje, že jeho slávna relácia CNN Tonight sa vysielala poslednýkrát v piatok.

The Times zverejnil správu, v ktorej ho Bidenov štáb označil za muža, ktorý často nadáva a niekedy používa vulgárne výrazy. Hovorí o ňom, že je netrpezlivý a temperamentný šéf.

Walmart a Traders Joe oznamujú, že zákazníci a zamestnanci už nemusia nosiť masky, ak sú očkovaní.

Republikánska strana mlčí o historickom audite v Arizone, ktorý už odhalil zmazané súbory hlasovacích strojov, chýbajúce heslá a smerovače a odhalil nesprávne sčítanie hlasovacích lístkov.

Alexandria Ocasio-Cortez obviňuje Marjorie Taylor Green, ktorá ju vyzvala na debatu a označila ju za zbabelú, že je nestabilná: „Toto je žena, ktorá je vážne chorá a zjavne potrebuje pomoc.“

Riaditeľka pre vzťahy s verejnosťou Marjorie Taylor Greenová tvrdí, že predstaviteľ Eric Swalwell sa ju pokúsil fyzicky zastrašiť.

Tento týždeň hovoril John Kerry pred Kongresom o svojom pláne zelenej energie presunúť americkú výrobu do Číny, aby vyrábali výrobky vyrobené otrockou prácou.
John chce zachrániť svet lacnou pracovnou silou.
Počas výsluchu Kerry pripustil, že solárne panely sú vyrobené ujgurskými otrokmi.

Lawrence Sellin v programe War Room »:
„ Dovoľte mi najskôr povedať, že niet pochýb o tom, že COVID-19 pochádza z laboratória. Myslím si, že jediné, čo teraz potrebujeme, je zistiť, či bol vírus uvoľnený náhodne, alebo zámerne? Zdá sa, že Anthony Fauci stále financuje výskum funkcií, ktorý sa uskutočnil za posledné dva roky. A čínska armáda sa podieľa na plánovaní a uskutočňovaní tejto štúdie. “ Štyri z piatich grantov na podporu štúdie poskytuje vládna agentúra Dr. Fauciho.

Biden sťahuje všetky americké jednotky z Izraela. zdroj

zdroj
Izrael – podívejte se na video a uvidíte sami, že izraelské raketové útoky smrdi!
Budovy byly několik dní záměrně vyhozovany do vzduchu (zevnitř ven)
přičemž MSM dostala skvěla videa, materiály, aby představilo Izrael jako oběť. zdroj
MSM KAPKY červené pilulky?
Fauci je vystaven více a více [MSM] říká TRUMP je prezidentem republikánských států amerických
_MSM začíná říkat pravdu o tom, odkud pochází Covid-19> zmiňuje Fauciho
Kdo taha za nitky v zákulisí ?? zdroj

Víte, jak ten příběh jde
[DS] C_iA vymyslí falešný teroristický útok
[DS] Fb_i potvrzuje příběh a scénu
[MSM] příběhy o rozptýlení všude,
které skrývají všechny ostatní příběhy

(Řekl jsem to minulý měsíc> FF teroristický útok) /> Brzy ⏰

/) Dobré zprávy> poté> aktivováno NG (Národní garda) <
TIK TAK zdroj

Izrael – Tunely smrti: Uvnitř podzemních chodeb Hamasu, ktere se používaly k pohybu zbraní a přepadení izraelských sil – které nyní ničí síť nálety.
IDF se již dlouho snaží zničit síť tunelů Hamásu, která byla založena v roce 2007, protože zasahují na izraelské území a jsou výchozím bodem pro mnoho útoků skupiny zdroj
Izrael – tezka covid-mrtvolka na nositkach a pak prijde sirena ohlasujici nalet 🤣🤣🤣zdroj

Všechno je frekvence! ~ N. Tesla

Největším dárcem / donorem Nikoly Tesly byl jeden ze 3 bohatých mužů, kteří zemřeli na Titanicu a postavili se proti zákonu Federálního rezervního systému prosazovanému senátorem Aldrichem, který připravil půdu pro JP Morgan, aby vykopal Nikolu Teslu ze své země kvůli opožděným platbám a stržení jeho věž Wardenclyffe navržená pro bezdrátový přenos energie, která by zastavila ty samé centrální bankéře v jejich stopách od hromadění kontroly nad naší energetickou sítí a nabíjení za spotřebu energie.
Žádné náhody.

Docela podivný John Jacob Astor také pracoval s Nikolou Teslou na letadlech a pohonných systémech, další OBOR, kde tito stejní centrální bankéři prevzali kontrolu, aby generovali obrovské množství bohatství. zdroj

Mimořádná zpráva: trestní oznámení na švýcarskou pracovní skupinu Corona Task Force, mimo jiné za (1) nevěrohodné prognózy kapacity JIP (2) manipulaci s údaji o JIP (3) zkreslování údajů o hospitalizacích a úmrtích (4) posunutí důvodů pro výluková opatření.
Šťastný pátek.
Trestní oznámení na šéfa švýcarské jednotky Covid-19 za úmyslné a úspěšné zastrašování veřejnosti.
Tým FAUCI se zhroutil.
& jeho ředitelé z NIH& NIAID zpívají jako kanárci & v posledních dnech proběhly debriefingy & byly převzaty servery.
Vojenské záležitosti // spousta věcí se odehrává v zákulisí > od Velké Británie > Německa > přes Švýcarsko až po USA.
_ZÁKON O ZLOČINECH PROTI LIDSKOSTI
..
V okamžiku, kdy Merkelová před několika týdny podepsala nový NEZÁKONNÝ zákon implementovaný do Infekčního zákona v Německu, spustila Norimberský kodex …
Armáda EU měla plné ruce práce…
👉 … Washington Post v pátek napsal, že bývalý prezident Donald Trump je prezidentem „republikánských států Ameriky“ … 👀❗
Téměř polovina zaměstnanců pod vedením Fauciho a pod vedením FDA NEDOSTALA vakcínu Covid…❗❗❗
Zdroj: t.me/ truthbybasya
Fauci připouští, že COVID-19 mohl pocházet z laboratoře ve Wuhanu zdroj

Na obrázku môže byť lietadlo a vonku
… zde je fotografie, kterou jste ještě neviděli… 👀👍
GEORGE TB:
Prezident Trump vystupuje z letadla AF1 na mezinárodním letišti Lehigh Valley v Allentownu ve čtvrtek 14. května 2020 … ❗
V červnu se náš Trumpik opět vrátí s MAGA Ralleys! 🤩😍
TYTO MÍTINKY (KTERÉ SE BLÍŽÍ) BUDOU MÍT MNOHEM VĚTŠÍ „ŘÍZ“, NEŽ NA JAKÝ JSOU ZVYKLÍ 🙂 zdroj

Co je teď na světě vůbec reálné?
„Nedostatek pohonných hmot“ je zřejmě jedním z největších podvodů poslední doby!
Pokus o dokumentární film:
Prezident USA = falešný
Pandemie = falešná
Změna klimatu = falešná
Počasí = falešné
Náboženství = falešné
Lidská historie = falešná
Ortodoxní medicína = padělání
Demokracie = falešná
Téměř všechny státy = padělání
Všechny války = falešné
11. září = falešný
Všechna očkování = falešná
Čistá pitná voda = falešná
Měsíc = falešný?
Slunce = falešné?
Červený kříž = falešný
Nevyléčitelné nemoci = fake….
KDO NEBO CO UŽ JE SKUTEČNÉ?!
Jsem skutečný? Jste skutečný? Jsme skuteční?
Myslím, že je nejvyšší čas skoncovat s tímto šílenstvím a konečně vyhnat ĎÁBELSKOU BRÁZDU Z NAŠÍ ZEMĚ, protože jsme se už zřejmě zbláznili (naštěstí se zdá, že i to je záměr a součást léčení)!
Nikdy bychom však neměli ztratit sami sebe, svou lidskost, svou duši! zdroj

Tak uz se cisti i Bulharsko 👍 Prima!!! zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „#StrongerTogether| #SwfitResponse #DefenderEurope Dne 10. kvetna provedli #SkySoldiers V rámci #SwiftResponse a #DefenderEurope 21 společny trestny obranny presun pres leteckou základnu Pap à, cvičeni Madarsko útoku V #Bulharsku! Velvyslanectví USA V Sofii Velvyslanectví USA V Budapešti Evropské velitelství USA (EUCOM) Jihoevropská operačni skupina armády USA, Afrika“
Na obrázku môže byť lietadlo a vonku

Dalo by se to nazvat „Scavinovým důkazem“.
Dan na Twitteru zveřejnil video se stejným hasičským vozem „Q74“ z Kju Drop 1363.
Všimněte si tříletého rozdílu mezi Kju Drop a Danovým tweetem.
Kju Drop 74 = „To, co se dozvíte, by vás mělo nejen vyděsit, ale také posílit vaše odhodlání převzít zpět kontrolu [svobodu]…“ zdroj

takhle probíhá občanská neposlušnost… ❗❗❗
Obrázek 1
Starosta uzavře skatepark, aby se v něm už nescházela žádná mládež, a nechá ho zasypat štěrkem.
Obrázek 2
Mládež si bere zpět své místo
Obrázek 3
Štěrk se nyní nachází před radnicí.
Perfektni akce 👌 zdroj

Sahnuti na kravatu
Jako tajný znak uznání svobodných zednářů se ustálilo kravatové sevření, také nouzový signál,pokud je někdo na veřejnosti naprosto nezastavitelný, bude moci svobodný zednářský bratr marně čekat na pomoc,většinou také skryté volání o pomoc bratřím FM v soudnictví. Samozřejmě bychom neměli hned podezřívat každého, kdo si kravatu narovná, protože se mu uvolnil uzel. Gesto sevření kravaty předpokládá vědomé jednání, protože někdy je pouhým znamením uznání mezi svobodnými zednáři, že k nim člověk „patří“. zdroj

Na obrázku môže byť text
Na obrázku môže byť 3 ľudia

„Watch the Water“ 🤷‍♀️😉
Je zajímavé, že oba Pompeo a Scavino mají dnes „vodu“ ve svých příspěvcích. zdroj

Môže ísť o snímku obrazovky z Twitteru, na ktorej je 3 ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „Mike Pompeo @mikepompeo The Green New Deal weakens the United States. But American energy strengthens it. It was great to be in North Dakota yesterday, with our oil and gas patriots, who understand how vital this sector is to America and the world. @wbpcND Preložit Tweet oring SUPPOR Watep PART Wour Warr I. ” er BAKKEN NOV BAKKEN“
Na obrázku môže byť palmy, obloha a text, v ktorom sa píše „danscavino 30m MAR-A-LAGO“

„Jsme velmi, velmi blízko k tomu, aby se hrálo kartou Trump(f)!
Podle oddílu 3 14. dodatku Ústavy Spojených států,
„nikdo nemůže být senátorem nebo členem Kongresu, nemůže být volitelný do prezidentského nebo viceprezidentského úřadu, ani zastávat jakýkoli úřad, civilní nebo vojenský, Spojených států nebo kteréhokoli jejich státu, pokud předtím složil přísahu jako člen Kongresu, jakéhokoli úřadu Spojených států nebo jako úředník nebo zákonný zástupce kteréhokoli státu nebo jeho zákonodárného sboru, že bude stát na straně Ústavy Spojených států, a účastnil se jakéhokoli povstání nebo vzpoury proti výše uvedeným institucím nebo podporoval či obhajoval jejich nepřátele.“.
Volební podvody by byly závažným trestným činem již za normálních okolností, ale za stávajícího válečného stavu jsou klasifikovány jako vlastizrada. Vzpomeňte si, prosím, na slyšení o Kavanaughovi. Jaké jsou podmínky pro to, aby mohl být civilista souzen za velezradu? Od roku 2001 jsme ve válečném stavu.
Pelosiová a všichni ostatní členové Kongresu již nejsou členy Kongresu, protože se dopustili vlastizrady a ztratili svá práva a funkce.
Na základě § 3 14. dodatku již nejsou legálními členy Kongresu (a to ani nepočítám členy Nejvyššího soudu, kteří se provinili spoluúčastí na zradě našeho národa!!!). Nyní jste klasifikováni jako nepřátelé naší republiky, kteří pomohli cizí mocnosti ukrást volby. Spácháním zrady ztrácíte svá práva jako Američan (a Američanka). Už nemáte žádná práva. Vojenské právo vs. civilní právo?
Veškeré důkazy mohou být použity u vojenského soudu, včetně notebooku, který Pelosiová ukradla, a dalších 11 ukradených notebooků. Všechny mohou být použity ve vojenských tribunálech spolu se vším ostatním, co Pelosiová udělala, aby ji a ostatní dostali navždy za mříže.
Historie prokáže, že Donald Trump udělal vše, co mohl, aby tuto krizi legálně vyřešil v rozporu s naší ústavou. Ukáže se, že všechno ostatní selhalo při řešení této zrady. Snažil se to vyřešit mírovou cestou. Zbývala mu jediná možnost – obrátit se na armádu. Bude to však SPRÁVNÉ použití armády, protože tito lidé porušili svou přísahu a dopustili se ZLOČINU A POBUROVANI.
Prezident Donald J. Trump je ze své vlastní přísahy Ústavě LEGÁLNĚ ZAVÁZÁN jednat podle ní a chránit republiku před zahraničními i domácími nepřáteli.
V obžalobě za jejich zločiny bude uvedeno: ODSOUZENÍ, NEBEZPEČÍ PRO STÁT a ZLOČIN PROTI LIDSKOSTI. Jakmile lidstvo zjistí, že vystavili virus, aby ukradli volby, začne velké probuzení.
A znovu si připomeňme geniální a prozíravý krok našeho prezidenta, který 12. září 2018 podepsal exekutivní příkaz a zákon o národním ohrožení. Jakékoli zahraniční nebo domácí vměšování do našich národních voleb bude mít vážné následky!
Nejdůležitější je obžaloba z velezrady, zabavení majetku a obstavení majetku těch, kteří tuto velezradu vědomě umožnili vytvářením a šířením lživé propagandy.
Trump(f)card!
Šach mat!“ zdroj

Zvitky Mŕtveho mora obsahovali ľudské superschopnosti

Môže existovať stratená veda, ktorá nám umožní prekonať vízie vojny, chorôb a najväčších tragédií, ktorým kedy ľudstvo čelí? Je možné, že niekde v hmlách našej starodávnej pamäte došlo k udalosti, ktorá zanechala medzeru v našom chápaní toho, aký máme vzťah k nášmu svetu a k sebe navzájom?

Dvadsaťpäťsto rokov staré texty, ako aj moderná veda naznačujú, že odpoveď na tieto a podobné otázky je rázne áno! Navyše, v jazykoch svojej doby, tí, ktorí prišli pred nami, nám pripomínajú dve posilňujúce technológie s priamym významom pre náš dnešný život.

Prvou je veda o proroctve, ktorá nám umožňuje byť svedkami budúcich dôsledkov rozhodnutí, ktoré urobíme v súčasnosti. Druhým je sofistikovaná technológia modlitby, ktorá nám umožňuje zvoliť si, ktoré budúce proroctvo budeme žiť.

Zdá sa, že tajomstvá našich stratených vied boli otvorene zdieľané spoločnosťami a tradíciami našej minulosti. Posledné pozostatky tejto zmocňujúcej múdrosti sa stratili pre západné tradície zmiznutím vzácnych textov, ktoré sa na ne odvolávajú vo štvrtom storočí.

Očami modernej vedy nedávne preklady textov, ako napríklad Zvitky od Mŕtveho mora, Knižnica Nag Hammadi a gnostické rukopisy objavené v Egypte, vrhli nové svetlo a otvorili dvere možnostiam naznačeným v starovekom folklóre a rozprávkach.

Až teraz, takmer dve tisícročia po ich napísaní, sme schopní autentifikovať moc tej sily, ktorá žije v nás, veľmi skutočnú moc so schopnosťou ukončiť utrpenie a priniesť nášmu svetu trvalý mier.

Napríklad vízie starozákonného proroka Izaiáša boli zaznamenané viac ako päťsto rokov pred Kristovou dobou. Jediný rukopis, ktorý bol medzi Zvitkami od Mŕtveho mora objavený neporušený, sa v roku 1946 rozvinul celý zvitok Izaiáša a namontoval sa na zvislý valec zobrazený v Izraeli vo Svätyni knižného múzea v Jeruzaleme. Expozícia je považovaná za nenahraditeľnú a je navrhnutá tak, aby sa zasunula do trezoru zakrytého oceľovými dverami, aby sa v prípade jadrového útoku zachovala zvitok pre ďalšie generácie.

Nová štúdia odhalila, že naša DNA sa mení v závislosti od vibrácií, ktoré generujeme. Emócie ako nenávisť, nenásytnosť a iné negatívne pocity poškodzujú našu DNA a vedú k chorobe. Cirkev si to zjavne vždy uvedomovala a po celé storočia to skrývala. Až v roku 1946 roľník objavil tendencie zvitkov v kumránskych jaskyniach. Medzi tými zvitkami to bola Kniha Isaia, ktorá nás učí modlitbám za zmenu našej vlastnej reality. zdroj

Ľudstvo sa prebúdza a vymaní sa z matrixu

Keanu Reeves povedal: „Ľudstvo sa chystá vymaniť z Matice. Vedie sa vojna, ktorá bude formovať budúcnosť ľudskej existencie a svet, ktorý zanechávame našim deťom. Čo sa týka budúcnosti, som potichu optimistický, pretože ľudstvo javí známky vymaniť sa z Matrixu.“

„Ľudská rasa bola zotročená tisíce rokov. V mentálnom väzení nás držali temné elity a tajné spoločnosti, ktoré robili všetko pre to, aby nás utlačili a vyhli sa tomu, že využijeme náš potenciál.“ „Skutočný svet ‚Matrix‘ začína praskať. Ľudstvo vykazuje známky slobody od matrixu. Aký okamih byť nažive! Študoval som starodávne texty vrátane Védanty a Upanišád a spoznávam prírodu reality. Áno, samozrejme, existuje veľa ľudí, ktorí sa zaujímajú iba o to, aby držali krok s Kardashiankami, ale časť významnej populácie bola prebudená a vymanila sa z Matrixu. Naši najvyšší učitelia teraz vedú vojnu, aby nás všetkých úplne zbavili Matrixu.

„Matrix je holografický vesmír premietaný tými, ktorí nás chcú ovládnuť. Ľudstvo bolo takto potláčané a riadené po celé tisícročia. Veríme, že je to skutočné, ale v skutočnosti je to iba film, ktorý je reprodukovaný v kolektívnom vedomí, ktoré sa prezentuje ako „realita“. „Najmenej dvaja technickí miliardári zo Silicon Valley investujú peniaze do úsilia dostať ľudí zo simulácie, v ktorej si myslia, že žijeme. Elon Musk verí, že šanca, že nežijeme v matrixovej počítačovej simulácii, sú miliarda k jednej.“ Hovorím im, že nie je všetko v poriadku s vaším spôsobom, ako sa dostať z Matrixu, takže si peňaženky vráťte do vreciek, pretože to nemá nič spoločné s peniazmi, alebo počítačmi. Musí dôjsť k vnútornej duchovnej zmene, nie k zmene „hacknutia“.
Táto duchovná zmena nastáva. Ľudia sú unavení z nepotrebných vojen, totalitného vedenia a autoritárskej kontroly. Ľudia sa prebúdzajú k tomu, čo je v živote skutočne dôležité. „Ľudia sa skutočne boja, že svet, ktorý poznajú, sa končí. Veci sa vymkli spod kontroly. Stratili sme všetku nádej na to, že sa dokážeme zachrániť pred temnými silami sveta. Stačí však na chvíľu otvoriť oči a rozhliadnuť sa okolo, čo sa deje. Je to úžasné. Ľudia ako Trump zdvíhajú závoj v úžasnej sieti vzájomne prepojenej manipulácie. “ zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 14.05.2021Biele klobúky šíria svoj vlastný druh dezinformácií, pretože v rámci ich psyopu prebiehajú masívne operácie na prebudenie ľudstva. Cabala chce tretiu svetovú vojnu a informácie, ktoré dostávame o Izraeli, sú, že sú na pokraji vojny s Palestínou. Zdroje v Izraeli nám však hovoria, že je to v poriadku, a že 99…
  Tags: a, v, na, je, že, sa, správy
 • 10000
  Správy 13.05.2021[B] iden zvrátil všetko, čo prezident Trump predstavil - dokonca sa zdá, že ničí ťažko vybojovaný mier na Blízkom východe. Keď sa katastrofy hromadia v USA a na celom svete, nikto nemôže viniť prezidenta Trumpa. Možno by si dokonca priali jeho návrat …? A keď poviem „vyzerá to…“, mám na…
  Tags: a, v, na, je, že, sa, správy
 • 10000
  Správy 12.05.2021Verím, že trend, keď sa hovorí čoraz viac a viac o „pravde“ sa javí ako príbeh, ktorý je oveľa horší, ako sme si mysleli. Museli nám to jemne odhaliť, aby sme sa nezastavili a neodvrhli to, pretože to bolo také extrémne. Mnoho ľudí ani teraz jednoducho neasimiluje pravdu. Priamo to odmietajú. Boli sme…
  Tags: a, v, na, že, sa, je, správy

4 komentáre

 1. Zerro

  Jak je míněna tato formulace? : „Donald Trump udělal vše, co mohl, aby tuto krizi legálně vyřešil v rozporu s naší ústavou.“

  Ten překlad je celkově opět velmi nepřesný.

  Odpovedať
  • Daniel

   Ano je to zle preložené, tie české nie vždy všetko skontrolujem, pretože to je od iných ľudí a asi naivne očakávam, že si to aspoň prečítajú keď to prekladajú, musím to viac kontrolovať

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here