Správy 15.06.2021

15/06/2021

V západnej tretine Ameriky horí veľa požiarov a dnes ráno som na prechádzke videl na oblohe niečo, čo vyzeralo ako dym, tak som sa na to pozrel. Na tejto webovej stránke je zobrazených niekoľko juhozápadných požiarov a na väčšine z nich sa zdá byť napísané „Príčina: Neurčená“. Tu v Údolí slnka sme už veľa týždňov nemali žiadne búrky, dážď ani nič iné, ale možno sa to stalo v niektorých vyšších polohách. Ak to boli blesky alebo prírodné príčiny, prečo to v popise neuvádzajú? Mohlo ísť o podpaľačstvo? To je veľa požiarov za pár dní novej aktivity. Včera sme tu dosiahli 110 stupňov Farenheit, teraz je okolo 106 a môže byť ešte o pár stupňov teplejšie. Požiare nemôžete zvaľovať len na teplo. Možno je to odpútanie pozornosti od iných zápalných aktivít v Arizone v súvislosti s voľbami.

Chápeme, že tunely a DUMBs v Amerike, ktoré vedú do Kanady, teraz oblieha spoločná armáda. Tieto tunely a Hlboké podzemné vojenské základne vytvorili psychopati vládnuci svetu na prepravu detí, kontrabandu, zbraní atď. Svoje ohavné činy skrývali pod zemou, kam zvedavé oči nedovidia. Dokonca ani satelity.

… Po celom svete prebieha zatýkanie a hojne sa podávajú výpovede, pretože krysy opúšťajú loď alebo kráčajú po mostíku na smrť.

Všetci chcú vedieť o lekárskych lôžkach alias liečivých kapsulách. Videl som to a pomyslel som si, že by to niektorých mohlo zaujímať. Chápem to tak, že by netrvalo viac ako 6 týždňov, kým by sa naše spustošené Ľudské telo vrátilo do pôvodného, plne funkčného a zdravého stavu, než podľahne účinkom toxickej potravy, vzduchu, vody, kontroly mysle, liekov a genetickej modifikácie. Maximálne šesť týždňov liečby pre najvážnejších pacientov. Vynikajúce! zdroj

Tu sú úryvky z posledného channelingu Jamesa McConnella o St Germainovi. Jeho channelingy sledujem už mnoho rokov. Toto posolstvo je posolstvom veľkej nádeje pre Bojovníkov svetla a ľudstvo.

…Pozrite sa teraz, čo sa deje a čo sa bude diať po tom, čo nastane Udalosť. Pozrite si to. Keďže posledná časť prešla, Udalosť sa môže stať teraz kedykoľvek. Je však na kolektívnom vedomí ľudstva, aby sa to stalo. Ale vás, tých z vás, ktorých je zdanlivo málo, je veľa. Mnohí v jednom. A jeden v mnohých.

Dôverujte si. Dôverujte sile, ktorá je vo vás. Sile, ktorá je vo vás vtelená. Túto silu ste mali vždy. Nikdy vás neopustila, iba v naprogramovaní vašej mysle. Teraz sa jej chopte. Prijmite ju teraz. Buďte ňou teraz. Cíťte všemocnú prítomnosť teraz vo svojom vnútri! Keď poviete silou ako jeden hlas k nebesiam: „Je koniec!“ Skupina: „Je koniec!“ Cíťte to. Cíťte to hlboko vo svojom vnútri. Cíťte, ako vo vás stúpa sila, keď to teraz zopakujete: (skupina:) „Je koniec!“ Verte tomu a uvidíte to.

Nič tomu teraz nebráni. A zvyšok ľudstva, zvyšok kolektívneho ľudského vedomia, sa buď pridá na palubu, alebo nie. Ale to nie je na vás, aby ste to určili. Je na vás, aby ste pomohli, keď vás to zavolá, tak ako ste prišli, keď vás to zavolalo už dávno a prišli ste pomôcť. Keď vás niekto zavolá, buďte pripravení. Buďte tam pripravení ísť plniť poslanie svojho Otca. Lebo to je vaše poslanie. To je to, kvôli čomu ste sem prišli…

…Prečo si myslíte, že tí zo síl temna chcú moc? Oni vedia, aká je. Ale ich moc sa končí, keď sa vibrácie zvyšujú. Preto urobili všetko, čo mohli, aby udržali vibrácie na tejto planéte nízke, aby udržali planétu v strachu, aby udržali obyvateľstvo v strachu, aby mohli ovládať a udržiavať vibrácie nízke. O vibráciách vedia všetko už tisíce a tisíce rokov. Ale ich čas sa skončil. Nízke vibrácie teraz ustupujú vyšším vibráciám. Sily temnoty teraz ustupujú sile svetla, sile lásky.

A ako ste už počuli, už to nie je láska moci, je to moc lásky. Ale aj keď sa to hovorí, je to vaša sila vo vás, vaša spravodlivá sila, vaša sila svetla, vaša sila lásky, ktorá bude naďalej katapultovať túto planétu do Nového zlatého veku Gaie, do veku Vodnára. Vek, ktorý bol predpovedaný už pred mnohými, mnohými tisícročiami.
A vy sa v ňom teraz nachádzate. Toto je ono. Ste na hrebeni vlny, alebo na vrchole, alebo na cieľovej čiare, alebo na crescende, alebo na akomkoľvek inom termíne, ktorý teraz chcete použiť…

…Pustite sa strachu! Zbavte sa neistoty! Jednoducho sa teraz pustite. A buďte tým, kým ste mali byť, keď ste vykročili a povedali: „Pôjdem,“ a išli ste. A prišli ste. A ste tu. zdroj

Cítim sa ako postava z filmu Truman Show. Moji susedia, ktorí sa podrobili dvojitej dávke vakcíny, žijú svoj každodenný život – kosia trávnik, sledujú hlavné správy – a vôbec si neuvedomujú, že prežívajú mimoriadnu globálnu operáciu na záchranu ľudstva pred tisícročným zotročením temnými silami.

Je neuveriteľné, že keď som písal tieto slová, jeden zo spomínaných susedov zaklopal na moje dvere, aby mi dal citróny. O to ide – sú to DOBRÍ ľudia s láskavým srdcom. Rozhodli sa však ísť cestou, ktorá bude mať následky. V tejto neskorej fáze hry nikto z nás nemôže s ich voľbou nič urobiť.

Je vám teraz váš kmeň jasný…? Oddelili ste v posledných týždňoch zrno od pliev a teraz VIETE, kto sú vaši ľudia…? Bolo to pre mňa poučné obdobie. Podarilo sa mi zostať v primeranom odstupe a pozorovať, čo sa deje – v mojom osobnom živote aj globálne.

Dozvedám sa, že mnohí ľudia prechádzajú vo svojom živote obrovskými výzvami. Všetky nedokončené záležitosti zo všetkých ich predchádzajúcich životov im teraz pristáli na prahu vo veľkej fujavici. Nie je prekvapením, že mnohí sú preťažení, deprimovaní a užívajú lieky. Nie je ťažké pochopiť, prečo počet samovrážd vo svete prudko stúpa.

Som v úzkom spojení s jedným bratom duše. Rozprávame sa väčšinu dní. Rozhodli sme sa, že v súčasnosti je správnou cestou brať život hodinu po hodine. Je to ozvena rady Majstra Hilariona: „Precíťte svoju cestu cez Vzostup, moment po momente“. Za chvíľu sa sám seba pýtam: „Čo budem robiť ďalej? Môže to byť tak jednoduché, ako vyjsť pred dvere a skontrolovať počasie na každodennú prechádzku. Jednoducho urobím ďalšiu vec. Všetky tieto „ďalšie veci“ sa sčítajú do jedného dňa. Idem spať, vstanem a nasledujúci deň to všetko zopakujem.

Vnímam, že najizolovanejší čas sa pre Bojovníkov svetla skončil. Prežili sme niekoľko mesiacov, počas ktorých sme mali veľmi málo informácií. Prezident Trump a Aliancia mlčali. Každý deň sme usilovne pátrali po stopách a držali sa svojej viery, pretože to bolo všetko, z čoho sme mohli vychádzať. Dôvera a viera v Boží plán. Naše srdce nám hovorilo, že všetko je v poriadku.

To všetko sa však mení. Na planétu prúdi Svetlo a prezident Trump a Aliancia sa nás chystajú uviesť do slávnej fázy rozsiahlych zjavení. Pre nevedomých ľudí to bude šokujúce obdobie – ale my, Bojovníci Svetla, prijmeme tento vývoj s nadšením. Trpezlivo sme čakali. Poďme na to! zdroj

Dan Scavino opätovne zverejnil slávnu fotografiu „Q“ prezidenta Trumpa a jeho tímu, aby mu zaželal všetko najlepšie k narodeninám. To sa mi páči!

Tu je narodeninový odkaz Lina Wooda pre prezidenta Trumpa. Všimnite si tri znamienka plus. Veľmi dobré.

Keďže vedie Ameriku v týchto výnimočných časoch, zastavíme sa dnes, aby sme zaželali všetko najlepšie nášmu prezidentovi Donaldovi J. Trumpovi. Držia mu miesto na hore Rushmore, ale najprv musí urobiť viac práce. Ďakujeme vám, pán prezident. Všetko najlepšie k narodeninám!!! Oveľa viac ako 100 miliónov +++ amerických vlastencov vás miluje. Bojujete za nás. My budeme bojovať za vás. Bojujte aj naďalej! (Lin Wood)

Nakoniec (Q) The Storm Rider tweet – CDC priznalo, že očkovanie spôsobuje u mladých ľudí zápal srdca. BUM.

jún 💥💥💥💥
CDC UZNALA, ŽE MLADÍ ĽUDIA SÚ VYSTAVENÍ SRDCOVÝM RIZIKÁM, A PRETO MUSÍ UKONČIŤ OČKOVANIE PROTI KOVIDU-19 U ĽUDÍ MLADŠÍCH AKO 30 ROKOV.
_Stew Peters
Vyhlásenie AFLD. zakrátko

Premiér Boris Johnson oznamuje štvortýždňové oneskorenie opätovného otvorenia v Anglicku uprostred „variantu Delta“, tvrdí, že si je „istý“, že pôjde o posledné predĺženie. zdroj

Biden s oneskorením viac ako 2 hodiny na svoju tlačovú konferenciu na samite NATO. Biely dom neposkytol žiadne vysvetlenie príčiny oneskorenia zdroj 

Biden sa nakoniec objavil o 2,5 hodiny neskôr, predniesol krátky prejav a zavolal pár vybraným reportérom z pripraveného zoznamu mien. Tlačová konferencia sa skončila po prvej otázke o Ukrajine. Viac ako 100 reportérov čakalo takmer tri hodiny na 25-minútovú tlačovú konferenciu od Bidena. Pred výstupom prijal iba päť otázok. zdroj

Biden sa na pol minúty zasekne na otázke, či je Putin stále „zabijakom“, a potom zabudne na druhú otázku, ktorú položil reportér. 
zdroj

Americký Kongres začína vyšetrovanie Bidenovej administratívy za zrušenie sankcií voči kľúčovému spojencovi Assadovi. Toto vyšetrovanie prichádza po tom, čo Biden jednostranne zrušil sankcie voči kľúčovému donorovi prebiehajúcej vojny sýrskeho prezidenta Bašára Asada, rozhodnutie ministerstva zahraničia koncom minulého týždňa bez konzultácie Kongresu. Zákonodarcovia v USA požadujú interné dokumenty týkajúce sa tohto rozhodnutia. zdroj

Ukrajinský prezident oznamuje, že jeho krajina bude uvedená do NATO a stane sa členom Aliancie. zdroj

Teraz je možné použiť článok 5 NATO. Vyhlásenie vojny aj pre kybernetický útok. zdroj

Strašidelnou udalosťou sú všetky jadrové reaktory, ktoré budú hacknuté nečestnými štátmi, ako sú ČKS, Irán a Izrael, bude vypnutý svetový internet vrátane MSM, veľkých technológií, niektorých elektrární atď., Potom spustia EBS, je to dokonalá búrka !!!! zdroj

AKTUALIZÁCIA – Americký minister zahraničia Blinken k tvrdeniu Zelenského o vstupe Ukrajiny do NATO: Nie, „nič sa nezmenilo“. zdroj

Pán Pool dekódy

 1. Kvantový skok – harmonogramy zlučovania:
 2. Kvantová budúca finančná aktivácia
 3. Kvantová história energetického paliva

Krásna budúcnosť
Vstup do GESARA
A tak je to zdroj

Priame kanály CNN / NBC na YouTube majú priemerne asi 91 000 zhliadnutí a po 4 dňoch vyšplhajú na 450 000 v porovnaní so staršími nahrávkami s Trumpom priemerne asi 5-11 miliónov zhliadnutí.

Mnoho kanálov a súkromných kanálov Patriotov ANONov na YT má priemerné denné zhliadnutia 75 až 500 tisíc

Patrioti a Anoni ničia denné zhliadnutia CNN NBC FOX (v kombinácii s TV a ich oficiálnymi kanálmi YouTube)

Niektoré Anon kanály YouTube (niekoľko z nich) dosiahnu viac ako 100 000 denne
Telegramy až 400 000 zobrazení denne.
KOMBINOVANÝCH 1 200 telegramových kanálov a stovky ANON kanálov na YouTube dosahujúcich viac ako
10 miliónov zhliadnutí denne a stále to rastie

Gratulujeme, digitálni vojaci zdroj

Najlepšia časť o DOITQ a reposte dnes od Dana?

Prezident Trump tweetuje „Palec hore“ z Air Force One 8. novembra 2017
Pripomeňme si, že v tento deň boli americkí operátori stále v Saudskej Arábii, kde pomáhali novému korunnému princovi
zhromažďovať, zatýkať a vypočúvať skorumpované politické a podnikateľské elity (t. j. pomáhať vysušovať saudskú bažinu“).
Pri bližšom pohľade na noviny na Trumpovom stole sa objaví fotografia nového saudského korunného princa
s titulkom na titulnej strane: „PRINCOVIA A MAGNÁTI ZATKNUTÍ V SAUDSKOM ZÁŤAHU PROTI
KORUPCII“. zdroj

3 ročná delta

Biden 2.5 hodín neskoro

zdroj
Poznáte príručku [DS] Patrioti/;
[MSM] telegrafuje svoje kroky
Budú pripravovať ďalšie streľby ako FF a pokúsia sa vytvoriť veľké udalosti na základni armd. , alebo masové streľby/bombové udalosti a zinscenovať Q/Anonov/PATRIOTOV ako obetných baránkov
Ľudia sú ZLO
Budova FBI vo Washingtone zatvorená/ dvere ohraničené
_Niektoré úrady IRS zatvorené
_Niekoľko bánk bolo zatvorených.
_Veľa vládnych budov zatvorených.
Prímestské vlaky vchádzajúce do mesta sú väčšinou prázdne…
Takto sa to robí!!!
Audity AZ:
AZ prokurátor na ministerstve spravodlivosti USA: „Môj úrad nie je pobavený pozérstvom ministerstva spravodlivosti a nebude tolerovať žiadne snahy o podkopanie alebo zasahovanie do auditu nášho štátneho senátu.“
Kto bude prekvapený, keď bude Virologický inštitút vo Wuhane odhalený ako súčasť čínskeho vojensko-priemyselného komplexu?
Mr Pool post👆👆 z tohto videa video zdroj

RAMBUTAN je kódové označenie pre divíziu britskej spravodajskej služby GCHQ. Nejaký druh núdzového signálu. Nie som si istý, ale myslím, že lety, ruská ponorka, iránske plavidlo alebo čínsky jadrový reaktor. zdroj

NSA už nie je. Q Hlavné frekvenčné pásma boli zrušené. #dovidenia Q GCHQ poslalo signál núdze. NSA už nie je. Q zdroj

Roger Waters z Pink Floyd hovorí „f**k you“ na ponuku Facebooku použiť pieseň „Another Brick in the Wall“ na marketingovú kampaň, Zuckerberga nazýva „jedným z najmocnejších idiotov na svete“. zdroj

Cristiano Ronaldo bol na tlačovej konferencii #EURO2020 otrávený, keď pred sebou videl dve fľaše Coca-Coly. Potom zdvihol fľašu s vodou a povedal „agua“, čo v portugalčine znamená voda.. zdroj
Biden sa na samite EÚ – USA stráca pri čítaní svojich poznámok.
„A ehm, povedal som už predtým a ospravedlňujem sa za – Ach, ja som Jake Sullivan z ministerstva zahraničných vecí [nepočuteľné]. Vynechal som tu veľa ľudí, ktorým sa ospravedlňujem. Dostanem sa do problémov. Ale v každom prípade sa k tomu vrátime. Ale um my um viete…“ Ťažko sa na to pozerá. Kedy sa odvolajú na 25. dodatok, aby mohli dosadiť Harrisovú? zdroj

A je to tu, meteorologický systém bol zrušený po prvý raz za viac ako 20 rokov. Lietadlá bez neho nesmú lietať. Lietadlá, vlaky a automobily. zdroj

Zemětřesení v Istanbulu!V turecké metropoli dnes kolem 8:30 došlo k zemětřesení s nedefinovanou silou a hloubkou.Istanbul je jediné město na 2 kontinentech: Evropa a Asie a s oficiálně téměř 16 miliony obyvatel obrovskou metropolí a absolutním ekonomickým hotspotem!Linku Řím – Istanbul jsem již zminovala. zdroj

Další Káhira!Dnes kolem 9:30 došlo v egyptské metropoli k zemětřesení neurčené síly a hloubky.Jeden po druhém… zdroj

Prevzato: (Cesta k zamyšlení) Lidská cesta do Nového světa]
Každý je na řadě …

Skvělý příklad pro všechny válečné zločince a zločince lidských práv NaZi-BRD (SRN), kteří se stále volně potulují, a kteří podlehaji mylné víře, že se jim to podaří.

Je to všechno o porozumění procesu.
Očištění Kabaly, chazarské mafie, sionistů nebo nacistů se děje úžasně hierarchicky od vrcholu pyramidy dolů.

Nejdůležitější hlavy byly první. Nahradily je mediální iluze.

Poté následovalo převzetí FED, Vatikánu, Washingtonu D.C., ‚SRN ‚, London City atd.
I slepí chápali konec Izraele.
Švýcarsko by mělo v tuto chvíli padnout jako poslední.

Čistky se poté zaměřily na nejvyšší pozice v politice, médiích, průmyslu, obchodu, soudnictví a exekutivě.

V současné době jsou střední úrovně již upravovány.

Osobně předpokládám, že kvůli kvantitativnímu řádu sedimentu, tj. Zkrácené pyramidě se všemi jejími žoldáky, „zločinci BND“ a ústavní ochrany, „soudci“, „úředníky“, úředními lumíky, rektory a učiteli i lékaři atd. jsou vyčištěni teprve PO zviditelnění vojenského převzetí. zdroj

Plán Q není jen o Trumpovi. Je to jen špička kopí.

Jaké jsou šance, že generální ředitel My Pillow bude mít přímý přístup k současnému prezidentovi a bude jedním z hlavních průkopníků velkého lidského probuzení? Mike Lindell nikdy nebyl jen „My Pillow“ typ.
Vidíte jen několik z mnoha, kteří byli stejně jako Trump jmenováni armádou před desítkami let.

Stejně jako jistý právník.
Stejně jako určitý právník vojenského soudu.
Stejně jako jistý generál zpravodajských služeb v důchodu.
Nezapomeňte, že Velké probuzení se děje po obou stranách plotu. zdroj

New York Times včera. Každý zná symboliku té tváře. To není chyba. Lidé, kteří čtou NYT, to vidí.100% Bílé klobouky to zverejnuji. Podívejte se na Q Drop 854 zdroj

FDA zjistila, že 60 milionů dávek vakcíny COVID bylo potenciálně kontaminováno link zdroj

Konečně jsem pochopil, co znamená kadeřnický termín – sestřih do ztracena. Summit cirkus G7 a další průsvitná makovice, přímo v TV.. 😄 zdroj
Mapa Nemecka skoro cela zelena- skoro bez covidu….Merkel trva na opatrenich do pod zimu (čistky už asi budú takmer hotové 😉

U příležitosti setkání Putina a Bidena příští středu, 16. 6. 2021 (k číslu 2+0+2+1 přičtěte 1 z 16 a dostanete 666), zní dvojsmyslně! Nebyla by tato odstávka skvělá pro provádění čistek na Ženevském jezeře? Hlídat vodu? „Obyvatelé Ženevy se budou muset připravit na zvláštní dny v polovině příštího týdne. Ve středu jsou zakázána shromáždění, což levicové strany ostře kritizují. Protože se „La Grange“ nachází na levé straně jezera, zatímco ubytování delegací a letiště jsou na pravé straně, existuje omezení pohybu po rozsáhlém obvodu města. Celá oblast jezera, včetně frekventovaného mostu Mont Blanc, bude ve středu zcela uzavřena a lodní doprava bude pozastavena – do bezpečnostní zóny budou smět pouze obyvatelé a oprávněné osoby. Opatření masivně naruší plynulost dopravy. Kantonální vláda proto žádá zaměstnavatele, aby posílali své zaměstnance do jejich Home-Office . Veřejnost se žádá, aby v tento den „maximálně omezila“ cestování soukromou nebo veřejnou dopravou.“ zdroj

Otec Borise – satansky ritual 👇zdroj

🟣🟣🟣 Výpadek Schumannky trvá již více než 72 hodin (14.6.2021) Nacházíme se v historické situaci. Nikdy v minulosti nedošlo k takovému výpadku Schumannových frekvencí. V říjnu 2019 došlo k dosud nejdelším přerušovaným výpadkům. Obrázek jsem do kanálu vložil včera večer. O chybějících údajích z Tomsku ani z jednodušší monitorovací stanice v italské Cumianě zatím nejsou žádné informace. Vzhledem k tomu, že z obou měřicích stanic nejsou k dispozici žádné nové údaje, je porucha nebo údržba nepravděpodobná. Jak jsem se zmínil včera, Schumannovy frekvence ovládají naše kolektivní myšlení (HAARP). Bez Schumannových frekvencí již tato kontrola není přítomna, podmíněnost může být porušena, impulzy spojené s mozkovými vlnami již nejsou přítomny. Nyní je vyžadována vlastní zodpovědnost. Myšlení a chování je třeba regulovat vlastními silami. Žádné cizí určení. Sebeurčující myšlení. Mnoho lidí se tím bude cítit ohromeno. Nelze posoudit, co se děje. Jiní se cítí osvobozeni. Jsou to velmi vzrušující dny. Tím se otevírá obrovský rozvojový potenciál…zdroj

💪 Gratulace, po 16 měsících nejintenzivnější psychologické války v historii….. Ty, můj příteli, jsi dokázal, že jsi IMUNNÍ proti KONTROLE MYSLI. Jste připraveni na další úroveň. zdroj
📌 Michael Flynn: Čím chcete začít? Tím, jak tajemník státu Arizona dostal tři miliony dolarů od soukromé společnosti anebo chcete mluvit o tom, jak celý svět sleduje jeden okres ve státě Arizona. A nemluvím teď jen o zájmu několika “kolísavých států” Unie (států, kde tradičně bývá rozložení hlasů pro obě strany vyrovnané “swing states”), mluvím o celém svobodomyslném světě, který sleduje okres Maricopa. Je tam teď delegace z Pennsylvánie, kteří už vědí, jak postupovat při svém forenzním auditu, který budou ve svém státě iniciovat. Je tam delegace z Wisconsinu v okrese Maricopa. A jestli chcete sledovat někoho přímo z okresu Maricopa – já sleduji senátorku Kelly Townsend. Ona velice korektně a přesně referuje o průběhu celé této akce. Podle mého odhadu následující tři až čtyři týdny se dozvíme naprostou bombu – z Arizony a zřejmě i z Georgie, jak budou k dispozici výsledky těchto auditů. Příští tři, čtyři týdny budou šokovat celý svět. Celý svět se dozví to, co jsme říkali celou dobu a byli jsme pro ně konspirační teoretici – já, Sydney (Powell), Patrick (Byrne), Mike Lindell. V následujících týdnech uvidíme, jak počet těchto států bude stoupat, nezůstane jen u okresu Maricopa v Arizoně. zdroj

Ozaj vedeli ste, ze advokatska kancelaria Petra Weissa uz podala podnet do Haagu a este spolupracuje s velkou skupinou okolo Reinera Fuellmicha, v ktorej je aj Robert Kennedy jr. ? Dobre veci sa deju v pozadi, nebojte vsetko dobre dopadne🙏❤ zdroj

💥Tierra del Fuego v Argentině je Gitmo 2.Původní je plný a nyní existuje mnoho dalších. Dalším je tábor Century v Grónsku.Dr. Birxová byla zatčena a převezena do Tierra del Fuego , kde spolu s Dr. Anthony Fauci čeká na soud za zločiny proti lidskost. zdroj

Vládní zpravodajství, církve, služby na ochranu dětí, porno, Epstein zapojený do obchodování s dětmi
„Tik tak, Mathew McConaughey.“
Dává smysl, proč kandidoval na guvernéra Texasu.
Dodávky adrenochromu přes hranice.

Víte, někteří z těchto herců, kteří mlčeli a nebyli příliš veřejní, jsou největšími pachateli. A to je Matthew McConaughey. 110 procent. Jdou po konzervativních státech, jako je Texas. Skutečnost, že texaský guvernér právě zveřejnil, kde přesně bude bojovat proti hraniční krizi s různými lidmi a několika subjekty. Bojují proti krizi na hranicích. Pro McConaugheyho je to těžké, protože to znamená, že jeho nabídka v Texasu klesne. Právě teď odtamtud stále přicházejí přes hranice americké a mexické děti. Proto tam chtějí instalovat tyhle celebrity, které ještě nebyly chyceny, ale určitě budou chyceny. Tik tak, Matthew McConaughey…“ zdroj

Aktualizácia energie Galaktickej federácie

Dnes sa odo mňa žiada, aby som odovzdal správu v mene Galaktickej Federácie Svetla. Hovorí sa tu o našej úlohe pri udržiavaní rovnováhy vibračnej rýchlosti Zeme, ktorá sa v posledných mesiacoch ukazuje skokovo, čo ovplyvňuje fyzický stav planéty aj ľudí.

Prečo sa to deje?

Najskôr sa to deje kvôli rozdielu medzi novou frekvenciou vibrácií Zeme a frekvenciou vibrácií dvojitého sveta, ktorá sa každým dňom zväčšuje a zväčšuje. To je dôvod, prečo časopriestorové kontinuum vašej planéty začína dramaticky meniť svoje parametre.

Mnohí z vás si pravdepodobne všimnú, že v dnešnej dobe čas letí.

A niektorí z vás mohli vidieť lom vesmíru po meditáciách, alebo keď ste náhodou v harmónii. To je presne spôsob, akým sa piata dimenzia ukazuje na fyzickej úrovni a proces nevyhnutne získa na rýchlosti.

Ale chápeme, že ľudstvo ešte nie je pripravené na tieto rýchle zmeny a na poslednom zasadnutí Galaktickej federácie bolo prijaté rozhodnutie prijať opatrenia na zmiernenie procesu tak, aby sa neprerušil obvyklý životný rytmus pozemšťanov a nedalo sa im príležitosť predĺžiť dátumy Nanebovstúpenia, čo povedie k čo najväčšiemu počtu ľudí schopných uskutočniť Prenos spolu so Zemou.

Uvidíte, naši drahí, aj napriek zvyšujúcemu sa počtu prírodných katastrof na celej planéte nie je ľudských obetí veľa. Vyplýva to zo skutočnosti, že naše vesmírne lode hliadkujú nad Zemou a skrínujú najnebezpečnejšie miesta a moderujú energiu prvkov v najdôležitejších okamihoch.

Naše zasahovanie je ale obmedzené, pretože nemá to zmeniť priebeh udalostí.

Všetko, čo pre vás môžeme urobiť, je minimalizovať účinky katastrof, obmedziť ich na škody na majetku a zachrániť čo najviac ľudských životov.

Drvivú väčšinu našich kozmických lodí zatiaľ nevidíte, pretože sú maskované mrakmi. Niektoré z nich však ľudia identifikujú a ich vzhľad zakrývajú masmédiá.

Robíme to zámerne, aby si ľudia zvykli na našu prítomnosť v kozmickom priestore.

A vidíme, že už priniesol dobré výsledky: veľa ľudí si je istých, že naše mierové zámery si nevšimli žiadne nepriateľské činy na našej strane a žiadne negatívne dôsledky nášho príchodu.

Prečo sme väčšinou videní v mestách?

Je pravda, že do veľkej miery sú veľké davy ľudí zodpovedné za vnášanie nezhôd do interakcie starých energií a tých nových, ktoré narúšajú celkovú vibračnú rýchlosť Zeme.

Otvorené miesta, v ktorých vládne príroda, sú samy o sebe také harmonické, že nevyžadujú našu pomoc.
Aký je spôsob, akým ovplyvňujeme celkovú vibračnú frekvenciu vašej planéty?

Navrhli sme špecifické technológie, ktoré umožňujú interakciu vysokých a nízkych vibračných energií tak, aby sa pri kontakte navzájom neodpudzovali, ale prešli cez obojstranný filter, vďaka ktorému sú ich parametre priemerné.

A pomocou našich vesmírnych lodí sme rozložili tento „filter“ po celom povrchu vašej planéty.
Pripomína vzdušnú medzivrstvu, pomocou ktorej dochádza k zmiešaniu rôznych energií vibračných frekvencií.
Dúfame teda, že vám pomôže prispôsobiť sa procesu príchodu novej energie na vašu planétu.

Galaktická federácia svetla zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 28.03.2021Zdá sa, že sme teraz v oku búrky, ktorú prezident Donald Trump spomenul počas večere so svojimi najvyššími vojenskými veliteľmi v roku 2017.…Predpovede pre 2021 Gali Lucy je izraelské médium, sprostredkovateľka, ktorá poskytuje predpovede. Napísala tiež tri knihy, ktoré sú k dispozícii v angličtine: Divine Creation, The Future a The Age…
  Tags: a, v, na, sa, je, zdroj, že, to, správy
 • 100
  Správy 31.05.2021Lož povedala Pravde: "Vykúpme sa spolu, voda v studni je veľmi príjemná. Pravda, stále podozrievavá, vyskúšala vodu a zistila, že je naozaj príjemná. Tak sa vyzliekli a okúpali sa. Zrazu však Lož vyskočila z vody a utiekla, pričom mala na sebe šaty Pravdy. Pravda, rozzúrená, vyliezla zo studne, aby získala…
  Tags: a, v, sa, na, že, je, zdroj, to, správy
 • 100
  Správy 04.05.2021Benjamin Fulford - Zatiaľ čo západný svet blúdi dystopiou falošného prezidentského úradu Joe Bidena a vyrobenej pandémie, niečo obrovské sa chystá. Tisíc rokov starý režim čelí systémovému kolapsu a prebiehajú tajné rokovania o jeho nahradení. Z bezpečnostných dôvodov zatiaľ nemôžeme hovoriť podrobne o rokovaniach. Môžeme len povedať, že to bude najväčšia vec, odkedy…
  Tags: a, v, je, na, sa, zdroj, to, že, správy

2 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 2. Raamil

  Pražáci budú poriadne šokovaní, keď zistia koho tam mali celé roky na radnici na očiach! „ona“

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.