Správy 15.07.2021

15/07/2021

Deje sa toho veľa; je toho príliš veľa na to, aby ste to všetko stíhali. Musíme si len uvedomiť, že nič nie je také, ako sa zdá. Táto elektrizujúca hra 5D šachu nás všetkých núti hádať a Pozemská aliancia nikdy neodkryje svoje karty, takže dúfam, že máte radi prekvapenia. zdroj

Tu sú dva úryvky z najnovšieho channelingu Jamesa McConnella:

Prvý úryvok sa týka plánu DS robiť očkovanie „od dverí k dverám“. Páči sa mi ich odpoveď. Skutočne stavajú DS na ich miesto.

Druhý úryvok je fascinujúci – načrtáva SKUTOČNÝ cieľ prezidenta Trumpa tu na Zemi.

Hosť: Zdá sa, že ilúzia Bidenovej administratívy je čoraz bláznivejšia a bláznivejšia. A ja viem, že matrix sa rozpúšťa, ale on oznámil, že chce posielať ľudí od dverí k dverám, aby zistil, či sa dali zaočkovať, a to mi pripadá veľmi šialené a nacistické. Neviem, či sa to skutočne prejaví, a rozhodne sa toho nebojím. Ale som zvedavý, či je to v pláne, alebo to jednoducho zmizne.

OWS: No, môžeme vám povedať, že to určite je ich plán. Tí z temných síl robia všetko, čo môžu, aby si udržali kontrolu, aby si udržali svoju zdanlivú moc. A zámerne tu hovoríme „zdanlivú“, pretože v skutočnosti tú moc nemajú. Tá moc je v rámci programovania, v rámci propagandy, ktorú šíria. Nie je to pre tých z vás, ktorí sa posunuli ďalej. A vy si musíte naďalej uvedomovať a chápať, že ste sa naozaj posunuli za jej hranice, ak veríte, že ste sa posunuli.

Takže sa nezaoberajte tým, čo sa deje, čo tu hovorí tento iluzórny prezident a všetci ostatní. Lebo je to, ako ste už mnohokrát počuli, predstavenie. Je to jednoducho šou založená na programovaní a propagande, ktorú predkladajú…

Hosť: Počúval som videá ľudí v Anglicku a tiež jedného v Spojených štátoch, ktorí vyjadrili svoj pohľad na návrat prezidenta Trumpa do popredia. Zdá sa, že sú presvedčení, že jeho úlohou už nie je byť len prezidentom Spojených štátov, ale že má byť galaktickým veľvyslancom planéty v Galaktickej federácii a v skutočnosti je to to, na čo v súčasnosti trénuje. Mohli by ste sa k tomu vyjadriť, prosím?

OWS: Môžeme vám povedať, že ste určite na správnej ceste. Jeho plán, alebo jeho zámer, je oveľa väčší, ako sa doteraz ukázalo. Určite je veľvyslancom a pôjde oveľa ďalej, ako ste ho už poznali. V niektorých ohľadoch ste presní, áno.

Hosť: Ďakujem.

OWS: Veľa sa tu ešte musí vyvinúť, pretože tieto veci pokračujú na základe toho, čo sa deje zo strany tých, ktorí sú v procese, aby toto všetko priniesli. Takže inými slovami, niekedy to môže ísť oboma smermi. Ale celkovým plánom je priviesť toho, o ktorom tu hovoríte, do väčšej úlohy, než v súčasnosti je, alebo bol aj predtým. Viac v zmysle sveta, než len krajiny. zdroj

Trump vyhlásil v deň inaugurácie: Stojíme pri zrode nového tisícročia, pripravení odhaliť tajomstvá vesmíru, oslobodiť Zem od utrpenia chorôb a využiť priemysel a technológie zajtrajška.
Nová národná hrdosť pohne našimi dušami, pozdvihne naše pohľady a zahojí naše rozdelenia.
NESARA má umožniť uvoľnenie viac ako 6 000 patentov potláčaných technológií, ktoré sa pod zámienkou národnej bezpečnosti zatajujú pred verejnosťou.
Strýko Donalda Trumpa, John Trump bol po smrti vynálezcu požiadaný o nahliadnutie do dokumentov Nikolu Teslu.
Tu sú niektoré neuveriteľné patenty:
Patent US10144532B2
Vysokofrekvenčný generátor gravitačných vĺn – Patent US10322827B2
Patent na trojuholníkovú kozmickú loď – Patent US20060145019A1
Systém teleportácie celého tela – Patent US20060071122A1
Kozmická gravitačná energia antigravitačný lietajúci tanier – Patent CN1850542A
Liek na AIDS – Patent US5676977
Kvantová vákuová extrakcia energie – Patent US7379286B2
…a mnoho ďalších, ktoré sa pred verejnosťou zatajujú. zdroj

Vyššie velenie americkej armády nikdy neodovzdalo svoje právomoci Bidenovej administratíve. Ústava bola zmluvou medzi občanmi a vládou. Dňa 20. januára s tým, že Kongres nepredložil úplnú správu o voľbách v roku 2020, ktorá by preukázala, že boli v súlade so zákonmi ústavnej republiky, armáda začala vlastné 45-dňové vyšetrovanie volieb v roku 2020. Dňa 6. marca armáda rozhodla, že vo voľbách 2020 došlo k podvodu a zahraničnému zasahovaniu. Dňa 11. marca armáda menovala Donalda Trumpa ako hlavného veliteľa. Neoznámili to širokej verejnosti, aby mohli zhromaždiť dôkazy, vzniesť obvinenia, viesť súdne spory a dokázať svetu, že došlo k nezákonnému prevzatiu moci nielen v USA, ale aj v iných svetových vládach zdroj

Čo vidíte po celom svete.. Nepokoje. Výbuchy. Tlačenie vakcín.. Rastúce občianske nepokoje… Je to vytvorené deep state… Sú to ich posledné chvíle zúfalstva, aby sa vyhli väzeniu alebo popravám, ktoré prichádzajú prostredníctvom Norimberského kódexu a procesov so zločinmi proti ľudskosti… Tento chaos, ktorý teraz vidíme vo svete v júli a budúci týždeň, je povolený armádou, pretože všetky chyby teraz robí DS v každej krajine. Snažia sa zahladiť stopy, ale odhaľujú všetky svoje elementy a spiace osoby vo svojich radoch. zdroj

Spať v BD 🙂
Odvážny krok Candace, hlásiť sa za slobodu voľby..
Vždy som bola za lekársku voľbu a proti vraždeniu detí. Neviem, prečo sa zdá, že to zaskočilo niektorých ľavičiarov, ktorí chcú tieto dve ideológie spájať.
[Oni]
Všetci
Padnú
Dolu.
Bývalý prezident Mamnoon Hussain zomrel v Karáčí vo veku 80 rokov
Posledné dva týždne sa liečil v súkromnej nemocnici v Karáčí.
Presun vojenských prostriedkov na miesto.
Celý čas hovoril o 5G!
Napriek neustálemu negatívnemu tlačovému covfefe -DJT
Magnety CoVFeFe v podstate čistia nečistoty z 5G a pracujú na iónovej úrovni, aby zabránili vyčerpaniu kyslíka, čím sa signály stávajú neškodnými.
*Južná Afrika povolala všetkých členov armádnej rezervy. (Vojenské jednotky sa presúvajú na miesto)
*Obamov minister zdravotníctva povedal, že neočkovaní Američania by nemali mať dovolené pracovať ani mať okolo seba deti.
*Federálny súd v Los Angeles: Polícia zastavila rozsiahly útok (rozptýlenie).
Výroba ELEKTRICKÉHO prúdu z ľudského tela❓ MOŽNÉ💥
ZDROJ
VSTÚP DO MATRXU💥❗🟢
[DoD, DARPA, D-Wave, CIA, Google, Amazon, IBM, Sentient World Simulation, A.I, Quantum computing, atď.]
💥Rozhranie ľudský mozog / cloud💥
☄:
Prečítajte si to👆. Kyborgovia už čoskoro❓
Najmenej 100 členov posádky vlajkovej lietadlovej lode kráľovského námorníctva HMS Queen Elizabeth sa nakazilo Covid-19.
[Oni]
Všetci
padnú
Dole.
Varovali sme vás.
Zločiny proti ľudskosti nebudeme tolerovať.
Mier a prosperita pre všetkých…..alebo zahyniete.
BRAZÍLSKY PREZIDENT BOLSONARO JE HOSPITALIZOVANÝ.
Ďalej, prosím.

Skupina bratov sa prebudila a pochopila, že nebezpečné sekty do veľkej miery ovládajú hlavné aspekty našej spoločnosti. Potom sme museli byť svedkami každej falošnej vlajky, každého odhalenia toho, akí chorí títo ľudia v skutočnosti sú. Zatiaľ čo mnohí zostali spať, my sme boli svedkami nespočetného množstva skrytých šachových ťahov a sledovali sme, ako sa odohráva globálna vojna, ktorá je nám skrytá pred očami.

Keď prišiel rok 2020, videli sme, ako míňajú každý kúsok munície, ktorú mali. Museli sme byť svedkami toho, ako Antifa demoluje naše mestá, zatiaľ čo médiá ich nazývali pokojnými protestmi. Sledovali sme, ako médiá klamali o víruse, klamali o všetkom. Znechutene sme krútili hlavami, keď ovce dobrovoľne položili svoje práva za vírus s viac ako 99-percentnou mierou prežitia a liečbou. Videli sme, ako boli médiá ochotné zakrývať zločiny proti ľudskosti a deťom. Boli sme svedkami toho, ako otvorene falšovali voľby. Bojovali sme zo všetkých síl, aby sme odhalili ich zlé skutky, a potom, keď sme si mysleli, že víťazstvo je isté…

Stalo sa nepredstaviteľné. Videli sme, ako falošný prezident zložil prísahu, zatiaľ čo na oslavách vystupovala Lady Gaga uctievajúca Satana. Začala sa temná noc pre duše vlastencov. Či sme skutočne prehrali po tom, čo sme tak tvrdo bojovali. Prebudili sme milióny ľudí ako armáda, ale stačilo to? Ako by sme sa z toho mohli dostať späť? Ale stále sme sa usilovali a naučili sme sa prevziať moc späť na miestnej aréne. Naučili sme sa bojovať proti indoktrinácii a naučili sme sa vytrvať napriek hĺbke bažiny. Každý z nás môže byť tým hrdinom, ktorý bojuje späť, a presne to sa deje. Audity sú len začiatkom. Keď nám Trump povedal, že vracia moc ľuďom, nežartoval. Všetci spoločne. Bojujeme proti spoločnému globalistickému nepriateľovi. Dosiahneme víťazstvo a nič nás nezastaví. Nikto nedokáže skutočne predpovedať, kam sa dostaneme, ale vieme, že napriek každej búrke si navzájom kryjeme chrbát a vieme, že tam, kam pôjde jeden, pôjdu všetci. zdroj

Florida [KEYS]
+ostrovy sú skvelým miestom na zadržiavanie väzňov>>+myslite_ zatknutia 700 c_a
Cheyenne Mnt.armd.>D.U.M.B>> >>Elitní väzni<<

EU> Rakúsky Mnt. D.U.M.B
_Nemecko bunkre
_UK D.U.M.Bs


SPRÁVY SÚ FALOŠNÉ
VOJNA JE SKUTOČNÁ
Q

+SÚDY/TRIBUNÁLY
_Sledujte lety/mini. spravodlivosti zdroj

MOVIE 1 [Full]: ‚START‘
Zápletka: Ako sa spravodajský aparát, ministerstvo zahraničných vecí a ministerstvo spravodlivosti Spojených štátov v spoločnom úsilí s našimi (x) hlavnými zahraničnými spojencami + ďalšími tajnými prostriedkami, podľa pokynov HUSSEINA [WH] v koordinácii s HRC, spolčili a sprisahali s cieľom zmanipulovať prezidentské voľby v roku 2016 v snahe dosadiť HRC, nastrčiť POTUS (PROJEKT! ), vytvoriť núdzové nepredvídané udalosti re: inštalácia bezpečnostných a požiarnych zábran, aby sa zabránilo odhaleniu alebo pokračovaniu prezidentského úradu, ak by sa nepodarilo zabezpečiť, aby operátori, aktéri, agenti moci, minulí a súčasní, zostali pod kontrolou, A VYUŽIŤ ZDROJE/TAJNÉ PROSTRIEDKY FALOŠNÝCH SPRAVODAJSKÝCH MÉDIÍ na uskutočnenie STRATEGICKÝCH KOORDINOVANÝCH [RIADENÝCH] ÚTOKOV URČENÝCH NA ROZDEĽOVANIE, KRYTIE/ÚKRYT, OSPRAVEDLNENIE IMPEACHMENTU/ODVOLANIA V SNAHE ZÍSKAŤ SPÄŤ KONTROLU A ZABRÁNIŤ INFORMOVANOSTI VEREJNOSTI O NEZÁKONNÝCH, ZLOČINECKÝCH, VLASTIZRADNÝCH ČINOCH [FILMY 1-3 ÚPLNÝ ZOZNAM].
Čoskoro príde do kina vo vašej blízkosti.
FILM 2 – prichádza na jeseň tohto roku.
FILM 3 – TBA
Vychutnajte si predstavenie.
Q
♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟
Q napísal TBA (bude oznámené)
Potom oznámil dátum tam potom /) na spodku.
Prečítajte si Q príspevok #1926 a #1927 k tomuto dátumu 19. augusta 2018//
Prečo to Q zverejnil v roku 2020?
Budúcnosť dokazuje minulosť
(Nenechajte sa chytiť na dátumoch.. Len _EVENTS//// ale je zaujímavé, ako sa to všetko zoradilo…)//

Q príspevok #1926
19-Aug-2018 8:03:32

Definuj „fašizmus“.
Násilné potláčanie opozície?
Definuj ‚Cenzúra‘.
Inštitúcia, systém alebo prax cenzúry?
Definujte pojem ‚naratív‘.
Spôsob prezentácie alebo chápania situácie alebo série udalostí, ktorý odráža a podporuje určitý názor alebo súbor hodnôt?
Definujte pojem „projekcia“.
Pripisovanie vlastných myšlienok, pocitov alebo postojov iným ľuďom alebo objektom; najmä : externalizácia viny, pocitu viny alebo zodpovednosti ako obrana proti úzkosti?
Vytváranie plánu: intrigovanie?
Definujte pojem „psychologická projekcia“.
Teória v psychológii, v ktorej sa ľudské ego bráni proti nevedomým impulzom alebo vlastnostiam (pozitívnym aj negatívnym) tým, že popiera ich existenciu v sebe a zároveň ich pripisuje iným?
Definujte pojem „narcista“.
Osoba, ktorá sa nadmerne zaujíma o seba alebo sa obdivuje: narcisti, ktorí si myslia, že svet sa točí okolo nich | narcisti, ktorí sa predbiehajú pred zrkadlom?
Definujte pojem „dogma“.
Názor alebo princíp, ktorý sa bez primeraného odôvodnenia považuje za autoritatívny?
Definujte pojem „agresia“.
Násilné a niekedy príliš asertívne presadzovanie svojich cieľov a záujmov?
Definujte pojem „potláčanie“.
Činnosť spočívajúca v potláčaní niečoho, napríklad činnosti alebo publikácie?
[Bonusové kolo]

Narcisti sú známi tým, že používajú „psychologickú projekciu“ na obviňovanie iných ľudí, aj keď je úplne zrejmé, že to oni sú tí, ktorí sa mýlia.

Definujte pojem „realizmus“.
Vlastnosť alebo skutočnosť, že osoba, vec alebo situácia je zobrazená presne alebo spôsobom, ktorý zodpovedá skutočnosti?
[Realizmus]
Činnosť [ANTIFA]:
-Agresia (projekcia)
-Supresia (fašizmus)
-Cenzúra (naratívna dogma)
Činnosť [FAKE NEWS]:
-Agresia (projekcia)
-Supresia (fašizmus)
-Cenzúra (naratívna dogma)
Činnosť [TWITTER, FB, GOOG, YT, REDDIT atď.]:
-Agresia (projekcia)
-Supresia (fašizmus)
-Cenzúra (naratívna dogma)
SHEEP NO MORE.
Čím viac viete….
Q
Zdroj

Q príspevok #1927
19-aug-2018 21:05:47 CEST

[Príčina]
Definujte ‚Subverzia‘.
Akt podvracania : stav podvracania; najmä : systematický pokus o zvrhnutie alebo podkopanie vlády, alebo politického systému osobami pracujúcimi tajne zvnútra?
[Dôsledok]

„Spojené štáty sa snažia vyvodiť hmatateľné a významné dôsledky voči osobám, ktoré sa dopúšťajú závažného porušovania ľudských práv alebo sa zapájajú do korupcie, ako aj chrániť finančný systém Spojených štátov pred zneužívaním zo strany tých istých osôb.“
„Preto konštatujem, že závažné porušovanie ľudských práv a korupcia na celom svete predstavujú nezvyčajnú a mimoriadnu hrozbu pre národnú bezpečnosť, zahraničnú politiku a hospodárstvo Spojených štátov, a týmto vyhlasujem stav núdze s cieľom riešiť túto hrozbu.“
NÁRODNÝ NÚDZOVÝ STAV.

 1. januára 2019
  „Oddiel 12. V súlade s článkom 33 UCMJ, zmeneným článkom 5204 MJA, minister obrany po konzultácii s ministrom národnej bezpečnosti vydá nezáväzné usmernenia týkajúce sa faktorov, ktoré by mali velitelia, zvolávacie orgány, štábni sudcovia a sudcovia advokáti zohľadniť pri výkone svojich povinností v súvislosti s vybavovaním obvinení a špecifikácií v záujme spravodlivosti a disciplíny podľa článkov 30 a 34 UCMJ. Toto usmernenie zohľadní, s primeraným zohľadnením vojenských požiadaviek, zásady obsiahnuté v oficiálnom usmernení generálneho prokurátora pre právnych zástupcov federálnej vlády, pokiaľ ide o vybavovanie federálnych trestných vecí v súlade so zásadou spravodlivého a nestranného výkonu federálneho trestného práva.“

Odvolanie zamestnancov FBI
Odvolanie zamestnancov ministerstva spravodlivosti
CIA) Ústredná spravodajská služba“>C_A odvolanie personálu
Odvolanie zamestnancov štátu
Odvolanie zamestnancov WH
Odstránenie personálu Snemovne reprezentantov
Odvolanie zamestnancov Senátu
Odvolanie predsedu/výkonného riaditeľa/ viceprezidenta
Rozpočet armády (najväčší v našej histórii).
Prítomnosť armády v okolí POTUSa
45 000 zapečatených obvinení zdroj

Leto v ohni🔥 znamená;
NEPOKOJE.FF FF FF FF FF FF FF FF VÝBUCHY . VOJNY V KRAJINÁCH SA ROZŠIRUJÚ. [DS] VYUŽÍVANIE HAARPU NA MODIFIKÁCIU POČASIA. POŽIARY. KLIMATICKÉ ZMENY. OHRIEVANIE OCEÁNOV. [DS] používajú poslednú muníciu na vyvolanie chaosu. Občianske nepokoje. Využívanie MSM. SOCIÁLNE MÉDIÁ…….. 🎯koniec hry
Vojsko zakročí, kým všetci ľudia neuvidia zlobu a BOLESŤ a nepožiadajú o pomoc povstať spoločne…….. Civilizácia udalosť blízko smrti////

Vtedy prevezme moc VOJSKO…Boli ste varovaní už dávno ANONI
PAIN
MUSELO TO TAK BYŤ
VOJSKO JE JEDINÁ CESTA
z tmy na svetlo

///Majte vieru cez najťažšiu časť plánu…. Pred príchodom svetla je vždy najväčšia tma……

NIČ NEMÔŽE ZASTAVIŤ TO, ČO PRICHÁDZA! NIČ!

+Takže prestaňte fňukať, plakať a bojovať medzi sebou… Zoceľte sa!
Čoskoro prídeme na miesto, kde mnohí stratia nádej… ( Musíte si uvedomiť, že UDALOSŤ bola naplánovaná z nejakého dôvodu./) … Ste vo vnútri VOJNY

Horúce leto zdroj

Španielsky najvyšší súd rozhodol, že prísne uzavretie krajiny na jar 2020 bolo protiústavným porušením základných práv občanov na voľný pohyb. zdroj

Počet vojenských jednotiek Južnej Afriky na kontrolu rabovania a násilia v niektorých častiach krajiny sa zvýši na 25 000. Ide o najväčšie nasadenie armády od konca apartheidu. zdroj

Urobil som rýchle video mŕtvych lodí. Zdá sa, že všetky sú južne od Ghany. 3xHUMA + 1 Ever Given zdroj


Prečo majú tieto „mŕtve lode“ plávať pri pobreží Afriky? Čo je na tých lodiach?!!!

Definícia. Pojem „mŕtva loď“ zahŕňa plavidlo, ktoré nie je schopné plávať na vlastný pohon, manévrovať s vlastným kormidlovým zariadením alebo pracovať s vlastnými kotvami, alebo má odstránenú akúkoľvek časť konštrukcie trupu, alebo je v oprave, ktorá môže ovplyvniť vodotesnosť lode. zdroj

Takže ak ste sledovali vykopávky na ostrove Epstein, viete, že v tisícoch litrov/metrov betónu niečo skrývali. Niektorí špekulujú, že to boli kosti. Epstein si dokonca nechal priviezť vlastné nákladné auto s cementom. Len sa na chvíľu zamyslite nad obrovskou veľkosťou toho, že toho máte toľko na ukrytie, že to musíte zakopať pod tisíce metrov betónu.
Na to slúžia tieto „mŕtve lode“? Na ukrývanie dôkazov? Tie lode sú dosť veľké. A opustené by dokázali ukryť veľa vecí.
Bolo by pekné, keby sme získali nejaké pokrytie z dronov, ako sa nám to podarilo v prípade ostrova Epstein. zdroj

NASA predpovedá, že „kolísanie“ dráhy Mesiaca môže viesť k rekordným záplavám na Zemi zdroj

Grécko: Plán očkovania tínedžerov vyvolal veľké protesty
Protesty sa konali pred parlamentom v centre Atén a v severnom meste Solún.

Podobne ako Francúzsko, aj grécka vláda zaviedla povinnosť očkovania pre všetky aktivity. zdroj

Ľudia skandujú „Liberté“ v Paríži, keď protestujú proti povinnému očkovaniu zdravotníckych pracovníkov a očkovacím preukazom v Deň dobytia Bastily, štátny sviatok vo Francúzsku. video

Povodňová katastrofa v mnohých častiach Nemecka. Najmenej 40 mŕtvych, stovky nezvestných, desaťtisíce vysídlených, státisíce ľudí bez elektriny, armáda mobilizovaná na pomoc a záchranné operácie. Podobná situácia je aj v Holandsku, Belgicku, Luxembursku a Švajčiarsku. zdroj

Priehrada Steinbach – hrozí zrútenie priehradného múru. Bad Neuenjahr | Nemecko úplne pod vodou – 2 mosty sa už zrútili – oblasť úplne uzavretá
Toto je miesto muničného skladu v Rheinbachu Nemecko

V oblasti sa uskutočnilo niekoľko skenovacích letov a ak sa priehrada naozaj podvolí, zasiahne aj sklad.
POZOR NA VODU… fotografie

Voda zaplavuje Európu – Zdá sa, že zaplavuje všetko od juhu na sever, čoskoro 🔜 uvidíme aj takéto videá z Brém, Hamburgu, Lübecku, atď ‼️
Pod Hagenom a Dortmundom sa nachádza najväčší protiletecký kryt na svete❗️.

Tam dole sú celé továrne, ktoré vyzerajú nelegálne!
Ak [ich] zachvátila panika, bolo to nepredvídateľné.
To, čo je vidieť, je len pre verejnosť!
Kto kontroluje skalár?
[Oni] to nerobia!

Zostaňte pozitívni, materiálne škody sa dajú napraviť, na povrchu sa nikomu nič nestalo.
Ale tajné podzemie je teraz pod vodou!
Vyčistite DUMBs a tunely videá

Lávový požiar na hore Shasta v kalifornskom meste Weed. Po zásahu bleskom.

Weed v Kalifornii je v plameňoch po zásahu bleskom, ktorý v piatok spôsobil lesný požiar.
Požiar, ktorý bol nazvaný „Lava Fire“, vznikol na hore Shasta po zásahu bleskom pri teplotách blížiacich sa k trojciferným hodnotám, uvádza sa v správe o incidente.
Na fotografiách z požiaru je podľa San Francisco Gate vidieť dym, ktorý stúpal do výšky 25 000 metrov.

Nezabudnite. Aliancia doslova zachránila plazmové veterné tunely, v ktorých tieto vozidlá Black Hat môžu vydržať extrémne teplo. Takže vletieť do sopky a vyletieť z nej je pre niektorých detská hra.
Použitie DEW nad horou Shasta má zabrániť úniku flotily. Tým nám dáva viac ich technológie na zachytenie.
DUMBS na hore Shasta. Existuje tiež značné množstvo zdokumentovaných informácií od informátorov a uniknutých dokumentov, že pod horou Shasta sa nachádzajú hlboké podzemné armádne základne a dumbs. A tieto tunely sú priamo spojené s Dulce a S4. zdroj

Moskovské letisko Šeremetievo ZAPLAVILO: lietadlá momentálne nemôžu pristávať na letisku, ktorého dráhy sú pod vodou zdroj

V Rusku vybuchlo plynové potrubie po tom, ako doň narazil kamión zdroj

BELGICKO – Povodne – Cesty sa zmenili na rieky! zdroj
Čína povodne zdroj
Záplavy vo Flagstaff, Arizona zdroj
Haiti zdroj
V Alžírsku už niekoľko dní zúria rozsiahle požiare zdroj

Melbourne sa v piatok večer uzatvára.
Prebiehajú vojenské operácie.

Nie je to vírus.
Je to očista od zla. zdroj

Největší podzemní sklad NATO v Evropě se nachází v Mechernichu!🔥
A stále leje a leje … zdroj
Dnes to začíná ve Francii. Byly zřízeny pasové kontrolní body (PassSanitaire), které protestujícím ztěžovaly vstup. 👉 Byla nasazena silná vojenská přítomnost. 👉 Demonstranti, kteří dosáhli kontrolních bodů, hledají alternativní způsoby. Dnes by to mohlo eskalovat, protože Macron hrozí očkovacími certifikáty všude, včetně supermarketů 1. srpna. AcMacron vyhlásil válku Francouzům tím, vyhrožuje jim ukradením jidla a svobody, pokud nebudou očkováni. ☠️ zdroj

USA – 800 000 deti se rocne ztratilo !!! Kolik je to v CR??? V CR se rocne ztrati az 5 000 deti, nektere se nikdy nenasly!!! zdroj

Na obrázku môže byť ‎1 osoba, stojaca osoba a ‎text, v ktorom sa píše „‎Novinky. Hledat... Nechte se očkovat, naléhá rakousky kanclér na mladé Dnes 17:31 Viden JitkaZadražilová, Jitka Zadraźilová, Novinky Počty nove nakaženych koronavirem Rakousku se zvyšují. Infekce rádí predevším mezi mladymi lidmi. Zdravotnické úrady hlásí, 70 procent nove infikovanych je mladších 35 let. Pouhych pét procent nakaženych spadá do vékové kategorie nad 65 let, píše deník Krone. ন ייי‎“‎‎
Zajimave noticky maji vsichni. Nalehaji, vyhrozuji a hlavne tlaci na pilu 🤷‍♀️ 👉 🤔 je v zajmu urychleni selekce??????? 🤔 zdroj

Šrouby se dotahují. Armáda potřebuje, aby se lidé postavili na vlastní nohy a bojovali sami – dřív to nepřevezmou. Riziko naprostého chaosu je pravděpodobně příliš velké. Představte si, že by se 8 miliardám lidí naráz řeklo, že jim zločinci lžou a podvádějí je – všude by byly ještě horší podmínky než v současné době v Jihoafrické republice. Bolest se bude v příštích týdnech jen zhoršovat. Jak napsal /Q: Lidé to musí vidět, jinak tomu neuvěří, a někdy je třeba projít temnotou, abyste se dostali ke světlu. zdroj

Pamatuj si, že čím horší to bude, tím to bude zřejmější. To vše je záměr. zdroj

Videli ste už niekedy vzplanúť dušu?
Čoskoro uvidíte, ako to robí celý svet.
Čím viac nás porážate, tým viac sa zapaľujeme ako pochodne v noci.
Nedá sa to zastaviť.
Budeme svetlami vo svete.
Biblické.
🔥 Ľudské pochodne 🔥zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Správy 30.05.2021Vyznieva to tak, že prvý júnový týždeň môže byť veľmi… ehm… pestrý. Verím, že v najbližších dňoch môžeme očakávať veľa zmien. V mnohých aspektoch nášho života už nebudeme robiť veci rovnako a nemali by sme to očakávať. Nefungovalo to, preto dúfam, že každý je pripravený prijať zmenu a hľadať lepšie…
  Tags: a, sa, v, že, na, je, to, zdroj, ako, správy
 • 96
  Správy 15.06.2021V západnej tretine Ameriky horí veľa požiarov a dnes ráno som na prechádzke videl na oblohe niečo, čo vyzeralo ako dym, tak som sa na to pozrel. Na tejto webovej stránke je zobrazených niekoľko juhozápadných požiarov a na väčšine z nich sa zdá byť napísané "Príčina: Neurčená". Tu v Údolí…
  Tags: a, na, je, sa, v, to, zdroj, že, správy
 • 96
  Správy 25.05.2021Áno, akciový trh sa zrúti. Bude to precízny počítačový útok na niektoré spoločnosti Cabal. Ukázal som vám, z akých odvetví/zdrojov sa sťahujeme. Výkonné nariadenie 1221. Koľkokrát vám POTUS povedal, že akciový trh sa zrúti , likvidný ako nikdy predtým za BIDENA. = Castle Rock šachový ťah. Staré systémy sa musia…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, zdroj, to, správy

8 komentárov

 1. jirik

  video pro
  Záplavy vo Flagstaff, Arizona

  a

  Haiti

  jsou identické o délce 0:21 min.

  2
  Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 3. jirik

  z jedné diskuze:

  Dnes mi toto prišlo mailom – je to od pani Ingrid Kollárovej:
  „Prečo ma to vôbec neprekvapilo? Zdieľam…
  Počúvala som slobodný vysielač v robote v sobotu, keď sme tam boli iba ja a kolegyňa, ktorá má taký istý postoj ku korone, očkovaniu a celej situácii, ako ja ( iba my dve sme nie zaočkované). Telefonovali tam ľudia, jedna pani z čr sa pýtala, či sa to stáva aj im, že keď sa priblíži na krátku vzdialenosť k zaočkovanému človeku, a má v telefóne zapnuté Bluetooth, naskočí mu : „dostupné dočasné prenosné zariadenie“ a keď naň ťuknete, zobrazí sa kód podobný ako na súradniciach GPS – šesť párov číslic a písmen oddelených dvojbodkami. Ja som to hneď išla vyskúšať na zaočkovaných pacientoch – priblížila som sa s telefónom so zapnutým Bluetooth a fungovalo to! Kolegyňa nechcela veriť vlastným očiam. No fungovalo to len na mojom telefóne – asi mám kvalitnejší- lepšie zachytí signál. Potom som to vyskúšala tajne aj na zaočkovanej doktorke – tiež to fungovalo! Zapísala som si všetky kódy. Prišla som domov k mojej zaočkovanej mame, ktorá sa nemohla dočkať očkovania, ešte mňa presviedča, že čo robím ceremónie a čo som to za zdravotníka!? … A fungovalo to aj na nej – zobrazil sa mi nano čip: 5C:E5:OC:C8:D8:82. Som jej to ukázala a povedala aj o pacientoch v robote – zostala, ako obarená…
  Tak ľudia sú začipovaní a nie len zaočkovaní ! Je to prepojené na 5G sieť a ovládané, ako hociktoré telefónne zariadenie – bioroboti! Preto sa Matovič aj Prymula na začiatku očkovania preriekli, že koľko ľudí miesto zaočkovaných – je začipovaných! A všetci sa na tom smiali! Keď som naťukala mamin nano čip na internet, otvorila sa mi stránka o nanočipoch vakcíny Pfizer… „

  1
  Odpovedať
 4. jirik

  Abstraktný
  Diamagnetické polovodičových molekulárnych kryštálov tetrasilver tetroxid (Ag4O4) sa používa na ničenie vírusu AIDS, ničiť synergické patogény AIDS a moieties imunity potláčajúce (ISM) u ľudí. Jediná intravenózna injekcia pomôcok je všetko, čo je potrebné pre účinnosť pri hladinách približne 40 PPM ľudskej krvi. Molekulárny kryštál zariadenia obsahuje dva mono a dva trivalentné ióny striebra schopné „vypaľovať“ elektróny schopné elektrickým prúdom vírusu AIDS, patogénov a ISM. Pri podaní do krvného riečišťa, zariadenie elektróny bude vyvolaná patogény, proliferujúce vírus a ISM, a keď vystrelil súčasne spustí redox chelace mechanizmus výsledkom dvojmocné strieborné moieties, ktoré chelát a viazať aktívne miesta subjektov ničí. Zariadenia sú úplne netoxické.; Však kladú dôraz na pečeň, čo spôsobuje hepatomegáliu, ale nedochádza k strate funkcie pečene.
  http://europepmc.org/article/PAT/US5676977?javascript_support=no

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.