Správy 14.09.2021

14/09/2021

Život konšpiračného analytika/digitálneho bojovníka nie je nikdy nudný, ale môže byť únavný, najmä vo vyčerpávajúcej vojne, v ktorej vidíme postupné dlhoročné delenie médií na zradcov a pravdovravcov.

Všetci sme boli oklamaní. Celý život sme boli klamaní a nie je hanba priznať si, že sme na to naleteli. Hanba spočíva v tom, že sa dozvieme pravdu a nekonáme inak a dovolíme, aby lži pokračovali donekonečna. zdroj

Jazero nachádzajúce sa pri Mŕtvom mori v biblickej oblasti Moab – dnešnom Jordánsku – sa nevysvetliteľne sfarbilo do krvavočervena.
Jordánske ministerstvo pre vodu vyslalo v sobotu technické tímy, aby odobrali vzorky po tom, čo miestni obyvatelia začali zverejňovať fotografie na sociálnych sieťach – vedci sa domnievajú, ale nie je isté, že zmenu farby spôsobili buď riasy, oxid železitý, alebo pridanie látky človekom.
Obrázky vyvolali na internete búrku, pričom červená voda vyvoláva myšlienky na biblickú krvavú pohromu – 1 z 10, ktoré podľa Biblie Boh vrhol na egyptského faraóna, aby oslobodil Židov z otroctva. zdroj

Spike proteíny a ich vylučovanie sa dejú!!
Deti očkovaných ochoreli a detské oddelenia nemocníc sa plnia. WHO a CDC poslali listy všetkým riaditeľom nemocníc, v ktorých ich informujú, aby označili ochorenie detí ako akútnu myelitídu ,ktorá postihuje miechu, nervový systém a oslabuje svaly končatiny a reflexy (takže vďaka tomu ochorenia detí, ktoré sa teraz vyskytujú, možno pripísať na konto Delta variantu) >> A,NEOZNAČOVAŤ ako GUILLIAN-BARRE, ktorá vzniká prostredníctvom masívnych Spike proteínov> a spôsobuje zriedkavú autoimunitnú poruchu a vlastný imunitný systém človeka napadne, poškodí nervy (neurologický systém poškodí mozog), poškodenie svalov spôsobené proteínmi Spike v mozgu a orgánoch (Johnson&Johnson umiestnili na svoje vakcíny varovania o vedľajších účinkoch GUILLIAN-BARRE a krvných zrazeninách).

Najnebezpečnejší ľudia práve teraz.. sú očkovaní..

Prečo deti vlani neochoreli? Prečo konečne ochoreli po tom, čo vyšlo očkovanie? >>>> Výkyvy bielkovín , vylučovanie<<<

Vnútri VOJNY zdroj

nepripravení ľudia stratia rozum, keď pravda zasiahne EBS
bolo nám povedané, aby sme ich nechali tak
Nedá sa povedať, čo by mohli urobiť, preto boli privedení ľudia ako ja.
aby sme od roku 2017 na sociálnych sieťach vypúšťali pravdu a rady na prípravu a modlili sa, aby sme sa dostali k čo najväčšiemu počtu ľudí vopred

📍 Velmi zajímavé:
Ke včerejšímu zemětřesení na ostrově La Palma se nyní přidalo další na pevnině Západní Sahary.
Když se podíváte na situaci, víte, co mám na mysli.
Pro informace: Již během 2. světové války se hovořilo o vstupech do velkého tunelu v blízkosti Kanárských ostrovů (Fuerteventura, Tenerife jsou poměrně známé).
Tyto DUMBS prý běží z afrického kontinentu přes Kanárské a Azorské ostrovy na americký kontinent.
Řády, které jsou pro nás těžko pochopitelné, a tak si stále opakujeme: Musíme myslet ve vetsim meritku, abychom to pochopili!
Toto zemětřesení v Západní Sahaře mělo sílu 5,7 stupně Richterovy škály a hloubku 10 km.
📍 Dostala jsem do SZ: Tady na Fuerteventuře postavil Hitler vilu dole na jihu..Wintrova vila..opředená záhadami..a jsou tam taky tunely.. údajně pro ponorky to bylo zdroj

Na obrázku môže byť ‎mapa, obloha a ‎text, v ktorom sa píše „‎Sevilla Granada Gibraltar Rabat الرباط Casablanca البيضاء الدار Marokko Marrakesch مراكس Santa Cruz deTenerife Westsahara‎“‎‎
Na obrázku môže byť text
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „ParlamentniListy.cz Zprávy Tiskové zprávy Armáda ČR: Cvičeni Ample Strike obohatil Stratotanker KC-135 PhDr. Lubomir Zaorálek (ministr kultury) vložil novy článek Právo na slušné stári musi být pro všechny Armáda ČR: Cvičeni Ample Strike obohatil Stratotanker KC-135 13.09.2021 16:09 Tisková zpráva Tweet Americká „létající benzinka' je schopná doplnit palivo stihacím dopravním letounum kdekoliv na svètè. Muže létat ve vyšce aż 15 kilometru a dokáže vyvinout rychlost až 0,8 Mach. Duležitou roli hraje v techto dnech, na mezinárodnim cvičeni Ample Strike.“
Tak uz i u nas 🥳🤩😎😉
Cely clanek: link zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba, lietadlo a vonku
📌 Dnes jsme dostali neoficiální informace od zasvěceného člověka, který má k armádě velmi blízko.
V této fázi nemohu a ani nechci tyto informace podrobně zveřejňovat.
Ale rád bych se s vámi, milí čtenáři, podělil alespoň o následující, protože v současné době také máme a vidíme toto zvýšené létání stíhaček.
Je velmi pravděpodobné, že zbraně s nadzvukovou rychlostí budou použity jako systémy pro prorážení tunelů, aby mohly odpovídajícím způsobem proniknout do hloubky DUMBS.
To znamená, že jsme dnes v různých ohledech obdrželi informace o tom, že jsme se ve svém pohledu a perspektivě, pokud jde o tato podzemní zařízení, až tak nemýlili. 🤩😉
V případě potřeby zveřejním podrobnosti později.
Velmi důležité je, abyste se vojáků nebáli a nechali je nerušeně pokračovat v jejich práci. Důvěřujte armádě. Odvádějí skvělou práci. Jsou to skuteční zachránci lidstva. 🙏❤️ zdroj

Corey Good:

Podrobnejšie aktualizácie prídu? ÁNO a čoskoro. Budem uvádzať podrobnejšie informácie o mojich nedávnych brífingoch s Gonzalesom, delegáciou Ansharu a vedením aliancie SSP, ktorú Mayovia previezli v maskovanej lodi na prehliadku, ktorú organizovali Aree a starší Ansharu (Ka-El-Lil).

Počas niekoľkých samostatných inštruktážnych prehliadok, ktoré sa konali s odstupom niekoľkých týždňov, sme boli pomerne podrobne informovaní o tom, čo sa dialo pri postupnej návšteve týchto miest (Vyšetrovanie, kým nás neodhalili a neodišli sme). ICC uzavrela Slnečnú sústavu podobne, ako sme videli uzávery na Zemi v dôsledku „pandémie“.

Pred Sigmundovou smrťou dostal celú databázu Temnej flotily na niekoľkých pevných diskoch. Kvôli týmto informáciám bol zabitý, ale ešte predtým ich dokázal dostať k Aliancii SSP. Aliancia SSP tieto informácie zverejnila v rámci ostatných SSP a ICC to využila ako zámienku na zablokovanie sústavy Sol, kým budú tieto „bezpečnostné hrozby“ vyhľadávať a odstraňovať. Pre Alianciu SSP to bol obrovský prepadák.

Dostali sme sa na miesta na Mesiaci, v páse asteroidov a na Marse. Absolvovali sme dva samostatné výlety do Antarktídy, kde sme boli informovaní, a na ďalších miestach sme boli svedkami toho, ako mayské maskované/nefázové sondy vstupovali do zariadení a reptiliánskych miest, kým ich na týchto miestach neodhalili Psychickí vojaci a bytosti.

Potom sme sa vybrali na základne Superfederácie (blízko Saturnu a Jupitera) pre Alianciu SSP, aby nás správcovia týchto základní informovali o úlohe, ktorú ľudstvo zohráva na ich stretnutiach, odkedy Zem dostala miesto pri ich stole. Informovali nás aj o stretnutí na jednej z týchto základní, na ktorom sa majú objaviť Noví strážcovia a odovzdať členom posolstvá (Prvýkrát ich videl ktokoľvek zo Superfederácie vrátane nových členov ICC). Bolo nám povedané, aby sme očakávali účasť na tomto stretnutí, keď sa uskutoční.

Anshar verí, že sme na optimálnej časovej osi, hoci sa potácame sem a tam medzi viacerými časovými osami, z ktorých niektoré sú čiastočne „optimálne“, iné nie sú optimálne vôbec. Kolíše to s masovým vedomím Zeme, ktoré je teraz vo veľkom chaose. Keď videla môj pochybovačný výraz, vysvetlila mi, že chaos nastáva na konci každého veku v dôsledku energií a je súčasťou ich vlastnej časovej osi. Snažím sa prísť na to, ako najlepšie priniesť túto informáciu všetkým Písomne alebo prostredníctvom videa, pretože Aree ma vedie pri načasovaní aktualizácie.

Tieto brífingy/prehliadky prebiehali ešte tento týždeň. Momentálne ešte stále zhromažďujem svoje myšlienky a informácie. Zažil som aj niekoľko zaujímavých stretnutí so Zulumi, pri ktorých so mnou skutočne priamo komunikovali v niekoľkých snoch, ktoré Aree potvrdila ako skutočný kontakt. Oni a Anshar so mnou pracujú na viacerých úrovniach a pripravujú ma na to, čo príde v nasledujúcom roku. Pomáhali tiež mojej rodine s pomerne veľkým množstvom čiernej mágie, ktorá bola používaná proti nám (tieňoví ľudia a démonické vniknutia do nášho domu atď…) Budem hovoriť viac o aspekte duchovného boja, ktorý mnohí prehliadajú.

Nachádzame sa v strašidelných, ale úžasných časoch plných nádeje, ak dokážeme prekonať strach, propagandu a začneme chápať svoju vlastnú silu manifestovania reality. Táto spolutvorivá sila bola po eóny manipulovaná na ovládanie reality a je čas, aby sme si túto moc vzali späť. Žiadne čakanie na spasiteľov, ktorí nás zachránia, my sme tí, na ktorých sme čakali. Pamätajte, že v posledných časoch môžu byť oklamaní aj vyvolení. Rozlišujte teraz viac ako kedykoľvek predtým! Týka sa to aj mojich informácií a všetkých ostatných, bez ohľadu na to, ako úprimne sa zdroj môže zdať. zdroj


Na obrázku môže byť 1 osoba, obrazovka a text

📌 Dumbs – aktualizace s Gene Decode
Když se podíváte zprávy, ukazují vám jen jedno místo, kde se to údajně stalo. Ale já se díval a viděl velmi vzácná místa zemětřesení, o kterých se nezmiňovali. Takže Gene, dovolte mi sdílet mapy USGS.
Gene: Tady máte hlavní oblast trafficking v Port au Prince a pod tímto ostrovem je obrovská hloubka, stejně jako pod celým Haiti. To co vidíte je Aliance, která odstraňuje kopuli. Primární přehrada je přímo tady, kde vidíte, že je to v kilometrech, ale ve skutečnosti je to 33 000 stop hluboko. Oni milují svá čísla, své symboly, stejně jako tabule 18-1 řekla, že symboly budou jejich pádem. Takže můžete zde vidět spoustu maglevů, tohle je maglev, který se sem blíží.
Vidíte, že to běží na 10, v hloubce 33 000 přichází z oceánu ponorky a máte další systémy, které jdou do jiných lokalit, kde můžete použít menší plavidla. Tady máte menší oblasti a také v jiných lokalitách se dělaly rituální oběti dětí, to je to, co dělají. A opět na straně přístavu a tady je vybudovaných spoustu systémů tunelů pod silnicemi, takže vibrace tady je. Takže máte tady silnici s tunelem, který jde tunelem až do Port au Prince a jde do této další přístavní oblasti, kde mohou pašovat děti a dělat to všechno. A Aliance to ničí. Tunely jdou také na Jamajku do Kingstonu, také to jde nahoru na Kubu do Havany a to už je pod kontrolou Aliance a tady vidíte, jde to do města Guatemala.
A opět, dělají to také na Puerto Rico, kde už tři roky pracují na obrovském zařízení, které vede pod celým ostrovem Puerto Rico a jde hodně nahoru. Tenhle jde hluboko, vlastně to není přirozené, když se podíváte na p vlny a s vlny, nenajdete na něm p vlny, které vlastně nejsou přirozené, a můžete vidět linie tunelových systémů maglev, které jdou někdy velmi mělce kvůli překážkám nebo musí jít hluboko. Tady vidíte hluboké, protože Agharthani teď pomáhají likvidovat, oni sestupují ze středu země a vystupují na Panenské ostrovy, takže tam uvidíte nějaké pravidelné otřesy, ne vždy je to 10, ale v 90 případech ano. Vidíte je v pěkné linii. Musíte se podívat na p a s vlny, nejlepší způsob je jít na stránky Raspberry shake, kde je můžete vidět, jestli jsou přirozené, nebo ne. Tady máte Andy, hodně z toho by bylo přirozené, ale když začnete vidět řadu – linie opravdu zřejmých zemětřesení…
Když jdeme do Afriky, tohle jsou jezera, protože je mohou využít pro vodní energii. Vidíte celou tuhle vodní cestu jezer a věcí, které jdou až nahoru. Teď pracují v Zimbabwe a izolují jihoafrické dumbs, jak vidíte. Hlavní místo, kde je to soustředěno, to je alfa draco, je to nejmasivnější úložiště dětí na Zemi, je to tisíce desítky tisíc let, co ukládají děti, je soustředěno v Sowetho. Také pracují na izolaci zbytku Antarktidy. Tady vidíte masivní sérii výtahů tady na sendvičových ostrovech, je tam obrovská hloubka, kterou dopravují děti z jižní Ameriky, vede tam systém maglevů, který jezdí jedním směrem po jedné straně kontinentální desky, což je obrovská mezera, kterou tam můžou snadno vlézt a postavit a pak to bude jezdit na druhé straně.
Tady můžete vidět ten masivní výtah, který přichází z obrovského dumbs pod Novým Zélandem, který prochází zdejším přístavem. Agharthani vystupují nahoru, jeden jde až do středu země a pak máte ty, které přicházejí, jsou stále mělčí jak se dostáváte směrem ke Christ Church a pak sestupují dolů a běží maglevy na kontinentální desky.
Vidíte Afghánistán, oni nám pomáhají izolovat a zabezpečit Afghánistán stejně jako víme, že převzal Kábul, takže likvidují skládky. Tady je Kábul a to je první svobodná země na Zemi. Byli to neuvěřitelná opiová a maková pole, která už izolovali a likvidují Zlatý trojúhelník a ničí tam skládky tunely. Spálili úrodu makových polí ve Zlatém trojúhelníku. Taliban byl financován a vyzbrojen Aliancí a ovládli Afghánistán, uzamkli jeho hranice, uzamkli jeho letiště, vyprázdnili vězení a začali ho plnit elementy isis, kteří dělají terorismus. Všechno to, co ukazují mainstreamová média s hořícími budovami, když tam vnikli, nic z toho nebylo. Tam lidé mávali vlajkami, jako když spojenci vjíždějí do Německa, a tak je to prostě isis a Tálibán ho vůbec nežádal, aby tam vnikl. Takže tohle jsou místa tady v Afghánistánu, které zabírají, tahle oblast přímo na severovýchodě.
Tyhle dvě jsou hlavní, pak jdou dolů a dělají to samé ve velké části Asie a středního Východu. Na středním Východě, jak jsem řekl, jdou tunely pod jezera a používají je pro vodní energii. Tady máte jeden přicházející přes Kaspické moře. Také izolují vstup do Středozemního moře. Tunel, který přechází z Evropy do Afriky, je teď odříznutý. Pokračují v izolaci a jdou do dílčích tunelů, které vycházejí z toho, ze kterého už vyčistili zlato, což bylo 34,7 kvadrilionu dolarů ve zlatě, které šlo z Vatikánu v Římě až dolů přes Albánii, našli systém tunelů, který jde do Švýcarska.
Takže oni izolují a dostávají to nahoru přes Rakousko. jde to přes Rakousko, nahoru až do Švýcarska a tak dále. Oni izolují a vytahují to, říkají, že zlato tam je v septilonech, zatím se nemohli dostat k činům, aby to skutečně inventarizovali, protože je to tak obrovské. Je to někde v rozmezí 90 septilonů podle objemu té skládky a velkého obrovského systému tunelů. Tunel z Vatikánu vedl až nahoru přes Albánii a pak našli, jakmile vyprázdnili ten systém tunelů ze zlata, který směřoval do Švýcarska, Rakouska a tak dále, takže na tom teď pracují, a pak to šlo až dolů do Jeruzaléma.
Takže to je aktualizace ohledně tunelů. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  NSA patrí vlastencom"Naše hnutie chce nahradiť neúspešnú a skorumpovanú politickú skupinu novou vládou, ktorú budete kontrolovať vy, Američania." Donald Trump, 45. prezident Spojených štátov amerických - Q hnutie verzus Deep State Sila Q predstavuje sily odporu, ktoré pracujú pre dobro ľudstva, aby ľudstvu znovu pridelili to, čo mu bolo vzaté. Sila Q…
  Tags: a, v, je
 • 10000
  Správy 13.09.2021Verím, že Trump a biele klobúky chcú, aby sa Amerika a svet zjednotili. Jedným z ich hlavných cieľov je spojiť ľudí na spoločnej pôde. Aktéri deep state/čiernych klobúkov chcú presný opak. Presadzujú tie isté únavné naratívy, ale s novými zvratmi. Očkovaní alebo neočkovaní. Rasové rozdelenie. atď.Predtým, ako sa Trump vráti…
  Tags: a, v, na, je, správy
 • 10000
  Správy 11.09.2021Gene Decode odpovedá na otázku o "Deklarácii človeka z Boha " a po hodine rozprávania sa dostáva k téme "dohôd" a podrobne rozoberá situáciu s Robertom Davidom Steelom. Gene je možno náš najúprimnejší zasvätenec a má väčší záujem podeliť sa o realitu. Mám rovnaký pocit. Potvrdzuje môj odhad, že išlo…
  Tags: a, to, je, na, v, správy

9 komentárov

 1. Erik

  Dakujem celenu timu qanon za info.

  Kolega (zaockovany) z prace, chlap po 40tke uz nepracuje. Dostal Motor neurone disease (MND).
  Dalsi kolega (zaockovany) bol darovat krv, marali mu hemoglobin a mal malo, tak z darovania nic nebolo.

  3
  Odpovedať
  • Ivy

   Veľmi zaujímavé. Kolega od nás z práce rovnako po očkovaní zrazenina a srdcový kolaps. Už tretí mesiac je PN.

   1
   Odpovedať
 2. matyas

  No počkat, jednou jste tady dali zprávy, které byly hotové 11., ale byly vydané 12. a to 11. zůstalo v url. Tak co je teda tohleto 😂 Looking glass? 😂

  Odpovedať
  • Daniel

   🤣🤣 Pozadie toho je také, že pôvodne bolo málo správ, tak som zmenil nadpis na zajtra, že zajtra až budú správy, no potom som ešte vyhrabal dostatočne veľa správ a tak sme to publikovali a zabudli sme zmeniť nadpis. Neskôr sme to síce opravili, no url zostalo už toho 15-teho 😄

   1
   Odpovedať
 3. Pavla

  Může mi prosím někdo vysvětlit, proč by si někdo stavěl dumps na místech, kde po celá desetiletí, ne li století probíhá zemětřesení? Dle historických map zemetreseni, toto probíhá na vesměs stále stejných místech, i ty současná, dle zpráv o ničení dumps. To si jako někdo postavil bunkr na místě, kde dochází k zemětřesení a teď to zemětřesení znamena, že ty bunkry byly zničeny? Děkuji za vysvětlení.

  Odpovedať
  • Robil

   Dle mého je to tím, že ty zemětřesení byly z důvodu staveb tunelů (potichu se to asi nedá stavět) a teď je to naopak..

   Odpovedať
 4. dana

  citam vas kazdy den,aj ked nie vzdy mam cas niekco okomentovat. ale bez vas moj den nikdy nezacne, citam vase spravy hned popri ranajkach.
  Pozdravujem vsetkych WWG1WGA

  3
  Odpovedať
 5. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here