Správy 16.01.2021

16/01/2022

Aktualizácia: Charlie Ward a presun na NESARA/GESARA

Verím, že všetko sa musí uskutočniť v Duchu predtým, ako sa to môže fyzicky prejaviť, RV/GCR je už v Duchu DOKONČENÝ.

Pokiaľ ide o presné správy o RV/GCR/QFS, Charlie Ward bol pred 2 rokmi so svojou INTELIGENCIOU trefný a celý čas mal pravdu so svojimi nepretržitými správami, takže nevidím dôvod, prečo by som o ňom mal teraz pochybovať.

Nižšie uvedený krátky prepis je z videa z 1. 10. 22 so Simonom Parkesom a Mel K. Charlie v ňom jasne načrtáva, čo sa MUSÍ stať, aby sa GCR/RV pohli dopredu. jednoducho povedané – Biden musí byť mimo úradu.

Vo svojom srdci viem, že rok 2022 je TEN rok, keď sa tajná vojna Boha a Q s diablom a jeho skazenou armádou démonov stane otvorenou.

Keď sa odhalenie démonov hlbokého štátu a ich väzenského matrixu stane globálnym.

Keď sa začnú televízne procesy: Vojenské tribunály, procesy norimberského typu a procesy v Haagu za zločiny proti ľudskosti.

Rok 2022 je tiež rokom, keď dôjde k GCR & keď sa uvoľní úžasná nová technológia liečenia, pretože všetko smeruje k NESARA / GESARA alebo, ako to niektorí radi nazývajú, TRUMPSARA. Na názve nezáleží, záleží na tom, čo sa realizuje. video


8:00 Charlie Ward: Ward: Z mojich zdrojov som sa dozvedel, že to všetko je pripravené a zinscenované [Kazachstan], aby sa prebudili masy. Ľudia sa začínajú prebúdzať..

8:18 Zmätok v Iraku, moje srdce mi hovorí.. to všetko sa vyrieši samo a budete mať na Blízkom východe dinár krytý zlatom [IQD], ktorý bude rovnaký v každej jednej krajine. Takto vidím veci, ktoré idú dopredu.

8:46 MUSÍM SA VRÁTIŤ NA ZAČIATOK V MARCI 2020, KEĎ MI BOLO VEĽMI JASNE POVEDANÉ, ŽE TOTO VŠETKO JE ROZPTÝLENIE PRE FINANČNÚ ZMENU.

Nevedel som, že v hre sú 2 možnosti. Nemal som o tom ani potuchy.

[Poznámka: Totalitný finančný otrokársky reset Nového svetového poriadku vs. Zlatom podporená NESARA/GESARA Kvantový finančný systém GCR/RV Reset od bielych kobúkov].

9:40 Všetky tie rozptýlenia, dokonca aj s [tenistom Novakom] Djokovičom v Austrálii. To sú rozptýlenia. Hneď, ako som to videl, pomyslel som si, že toto sú biele klobúky, ktoré odhaľujú vládu, aby sa ľudia postavili proti svojej vláde.

10:00 Všetci vieme, že sa presúvame do NESARA/GESARA, čo znamená, že súčasný vládny systém sveta, vrátane Ameriky, nebude rovnaký.

10:18 V Amerike to bude vláda NESARA, ktorá nebude riadená z Bieleho domu. Nemôžem povedať viac… a z Washingtonu D.C. sa nebudú robiť žiadne poriadne obchody…

22:12: Môžem vám oznámiť, že Kvantový hlasovací systém je vyskúšaný, otestovaný a je pripravení ísť. Je už prepojený so STARLINK. Teraz nejde o to, či to funguje alebo nie, ale o to, aby každý jeden človek, ktorý má nový telefón, či už je to telefón Tesla alebo Q, bol prepojený so STARLINK a nie ako staré telefóny, ktoré sú pripojené na internet.

22:32 Akonáhle si každý uvedomí, že má 100 % bezpečnosť so STARLINK-om… ktokoľvek v dnešnej dobe, títo hackeri sa môžu dostať do týchto mobilných telefónov… s novými Q telefónmi, Tesla telefónmi atď. sa im to nepodarí, pretože to funguje na kvantovej technológii.

23:15 Kvantový volebný systém bol vo voľbách v roku 2020 presný až neuveriteľne.

29:20 Rozprával som sa s Michelle Fieldingovou a povedala, že sú 2 alebo 3 veci, ktoré sa musia stať predtým, ako sa pohneme vpred:

29:29
#1 Biden musí byť odvolaný z funkcie,

29:35 #2 Bolo by vhodné, aby sa zrútila americká ekonomika, aby nový systém prevzal zlyhávajúcu ekonomiku.

29:45 #3 oznámenie o smrti kráľovnej.

34:08 Na začiatku, keď som s tebou začínal, Mel [K], hovorili sme o vyradení Vatikánu, o tom, že kráľovná sa bude sťahovať z Buckinghamského paláca [oboje v marci 2020,] a potom v novembri [Charlie myslí január ’21,] sa všetci budú sťahovať z Bieleho domu.

34:20 Žiadna z týchto troch budov sa odvtedy nepoužíva. Nie na svoj pôvodný účel. Pretože boli všetky rozobrané po celom, pretože kráľovná sa nikdy nevrátila do Buckinghamského paláca.

34:39 Teraz hovoríme o fénických rodinách [13 pokrvných línií], [ktorí mali 34 kvadriliónov dolárov, ktoré zhabali Biele klobúky pre ľudstvo]. Boli vyradení v máji/júni 2020.

34:47 Takže hlava šelmy bola odstránená.

Potom sa dostávame na 2. úroveň a 3. úroveň. Teraz sme sa dostali na 5., 6. a 10. úroveň malých pešiakov. Sú ich tam TISÍCE. To je to, čo sa práve teraz odstraňuje.

35:09 V noci sa často budím na zvuky lietadiel a v Španielsku sme technicky v uzávere od 23:00 do 6:00. Množstvo vojenských akcií, amerických lietadiel, Lockheed Galaxy C-5, NAJVÄČŠÍCH lietadiel v americkej armáde, schopných zdvihnúť obrovské váhy & obrovské množstvo ľudí.

(Môžem potvrdiť, čo Charlie hovorí. Za posledný mesiac som počula tony lietadiel. Pripúšťam, že žijem v blízkosti základne vesmírnych síl a niekoľkých ďalších vojenských základní, ale počula som viac lietadiel ako zvyčajne nad hlavou vo dne aj v noci. Vojsko na juhu Kalifornie je na tom. Nech už robia čokoľvek tu, okolo Zeme, hlboko vo vnútri Zeme & v Galaxii, Boh žehnaj, Boh ochraňuj každého jedného odvážneho bojovníka.) zdroj

USA poprvé od 11. září zvyšují stupeň DEFCON ze 4. na 3. stupeň.
Pět úrovní DEFCON:
DEFCON 5 – Peace Time
DEFCON 4 – Mír, zvýšený průzkum a zvýšená bezpečnostní opatření
DEFCON 3 – Zvýšená operační připravenost, standardní rádiové značky amerických vojáků jsou nahrazeny tajnými značkami
DEFCON 2 – Zvýšená připravenost k akci, mobilizace rezervy
DEFCON 1 – Maximální operační připravenost, jsou nasazeny všechny dostupné jednotky.
Ten druhý nebyl nikdy předtím prohlášen, ale je vyhrazen pro bezprostřední nebo pokračující útok nepřátelské vojenské síly na americkou armádu nebo území USA.
DEFCON 1 rovněž poskytuje možnost masivního jaderného útoku proti potenciálnímu protivníkovi.
Úrovně výstrah:
Na různých úrovních DEFCON lze aktivovat různé části americké armády (např. Americká armáda, americké námořnictvo, americké letectvo, základny nebo velitelské skupiny).

Úrovně DEFCON jsou primárně řízeny prezidentem USA.
Vznikly po druhé světové válce a používají se dodnes. zdroj
Definície „Covfefe“
„Covfefe“ (vyslovuje sa „cuv – fee- fae“) 
je antický výraz pre „NA KONCI VYHRÁME“.
Bežne ho používali Adamovi synovia 
na vyjadrenie odporu voči zlým činom padlých 
ktorí zviedli človeka na scestie.“
Operácia COVFEFE
Adrenochróm → feritín + železo (Fe)
Cov sa vzťahuje na koronavírus (SARS-CoV-2)Fe je kritickou súčasťou adrenochrómu
Co kobalt
V vanád
Fe Železo
Fe Železo
„Magnety čistia nečistoty z 5G
na iónovej úrovni, zabraňuje vyčerpaniu kyslíka, 
čím sa vysoké rádiové vlny stávajú HARMONICKÝMI
(mmWave.)“
Nebojím sa 5G pretože som sa dozvedel od Ch. Freaka & Gene Decode 
že E. Musk vymenil 5G za veže Tesla.
Priateľ býva vedľa 5G veže & povedal mi, že okolo nej lietajú vtáky a sedia na nej. Nerobili by to, keby to bolo démonských 440 hz,
ale urobili by to, keby to bola geniálna Tesla technológia.
zdroj

JIM CROW ZÁKON
Bol vytvorený DEMOKRATMI [DS] na kontrolu volebných práv národa a vytvoril zákony, ktoré potláčali Organizácie, ktoré podporovali slobodu prejavu, hlasovanie a všetky vládne útvary, ktoré sa zaoberali úradníkmi podporujúcimi Jima Crowa, ktorí pomáhali presadzovať zákon prostredníctvom sprenevery, prania špinavých peňazí, vydierania vysokých úradníkov… Zákony Jima Crowa chránili demokratické strany a poskytovali im istú cestu k udržaniu sa pri moci…

:Zákon Jim Crow 2.0>
Dnes demokrati v Snemovni reprezentantov schválili zákon o NASA
( v návrhu zákona je ukrytý návrh zákona HR-1 a HR-4, ktorý dáva demokratickým stranám moc opäť manipulovať voľby prostredníctvom práv NEVOLIŤ….. Tieto zákony spojené do NASA BILL umožňujú DEMOKRATICKEJ STRANE zostať pri moci prostredníctvom rôznych NEZÁKONNÝCH zákonov< )///

Nebojte sa .. PATRIOTI

Všetky tieto [DS] plánované_Udalosti sa majú uskutočniť (VŠETKY sú súčasťou UDALOSTÍ spojených s budúcimi TRIBUNÁLMI//////
Už teraz… V Gitme sa konajú SÚDY,
Cheyenne hora Pre najvyššie KLASIFIKOVANÉ prípady<[ ]

Všetky_Udalosti sú prepojené<>MAXWELL, Voľby> OSN ropovody< UKRAJINA>Kazachstan> Centralizované banky>
Vírus, BIG PHARMA, big Tech, zdravotný priemysel & svetové korporácie, CIA, obchodovanie s ľuďmi, korupcia FBI>päť očí< VATIKÁN, UK Majesty, atď.

Blížime sa k UDALOSTI 1776

NIČ NEMÔŽE ZASTAVIŤ TO, ČO PRICHÁDZA zdroj

RUSKO>Sleduje Afriku a začne rozdeľovať sily OSN<<

Ruskí vojenskí poradcovia údajne pomáhajú Mali pri výcviku jeho bezpečnostných síl. Západné krajiny kritizujú Mali za to, že v západoafrickej krajine necháva pôsobiť žoldnierov z ruskej skupiny Wagner.

Napätie v západnej Afrike narastá, pretože Mali odoláva tlaku regiónu, EÚ a USA, aby predložilo pevný časový plán, ako bude po dvoch prevratoch a vojenskom prevrate obnovená civilná vláda.

Deň po odstúpení Francúzska sa minister zahraničných vecí USA Anthony Blinken vyjadril k hroziacej dohode Mali s tieňovou ruskou súkromnou vojenskou spoločnosťou. Zdôraznil, že Wagnerova skupina „neprinesie Mali mier“.

PUTIN sa nehrá///
Trump sa usmieva.. zdroj

V najbližších týždňoch začne 66 útokov (FF_ falošné útoky) ⚠️

Tieto falošné prevraty budú pripísané na vinu nespolupracujúcim/odporujúcim občanom/skupinám/orgánom/, ktorí budú v súlade s Deep State vakcínami/lockdownmi/E_vakc. pasmi

Tieto [DS] udalosti majú spustiť nové zákony v Európe na úplnú kontrolu
Všetci sme vedeli, že to príde!..

PAMÄTAJTE, že som vám to povedal…. Biele Klobúky nechajú tieto udalosti prebehnúť….. Sú> pripravené protiopatrenia, ktoré aktivujú MASOVÉ PREBUDENIE<<

Plán DEEP STATE na vytvorenie falošných prevratov bude mať mnoho nestabilných premenných, ktoré budú ODHALENÉ<

Držte hlavy hore EÚ< Patrioti
A BOJOVNÍCI ZA SLOBODU zdroj

repost z 5.januára

Je to z dôležitého dôvodu<

DEEP STATE
Pripravuje FF na JANUÁR

FF. FF. VEĽKÁ FF / >
_dôležité< Biele klobúky> nechajú UDALOSŤ Uskutočniť sa<//// ŠOKOVÉ VLNY UDALOSTI, KTORÉ SPUSTIA MASOVÚ červenú pilulku

Niekedy využijete plán nepriateľov proti nim<

Inokedy im ukradnete ich hrací plán<

/,>začína sa (proti)vojna 4. generácie//////

Čokoľvek FBI.CIA plánuje… je zaznamenávané viacerými agentúrami<<<< a

Po januárových [DS] zinscenovaných UDALOSTIACH..> OČAKÁVAME OBAMOVU TRETIU ADMINISTRATIVU (BIDEN CCP REŽIM admin.)
Zväčšovanie VOJNY ( snaha o spustenie s Ruskom eskaluje) to všetko pre zakrytie konca januárovej falošnej udalosti deep state<
(ktorá sa obráti k masovému Prebudeniu)/////
HROMADNÉ PREBUDENIE
HROMADNÉ PREBUDENIE
HROMADNÉ PREBUDENIE

>
Tí, ktorí nevidia VOJNU, začnú vidieť<<<//// zdroj

Ďalšie kroky v rámci udalosti
bude uzavretie prístavov < Čína
( Ich minuloročný BETA test je ukončený/ Teraz je čas stlačiť dodávateľské reťazce na celom svete<)

Rusko/Čína…>
NUTNÁ ODSTRAŠUJÚCA UDALOSŤ

SPÚŠŤAČ <

Rusko má ruky na Kube> Venezuela, Afrika, SRBSKO,
Bielorusko, Kazachstan, Stredný východ<

Čína má vojenské bojové lode s jadrovým potenciálom vo viac ako 60 krajinách<
Čína sa chystá skolabovať dodávateľský reťazec< [Taiwan]

Udalosti
Udalosti
UDALOSTI

SPUSTIŤ všetky tektonické zbrane
; Poveternostné vojny
: Narušenie dodávateľského reťazca
-ropa, plyn, prírodné zdroje
prerušenie INTERNETOVÝCH KÁBLOV

UDALOSTI UDALOSTI UDALOSTI
Red_octo_beR<

Tichá skrytá vojna
ZELENÁ> VEREJNÝ

Rok maršalského práva.
Prevrat

Vojsko je jediná cesta
Q zdroj

Tunu za tunou
Stále neobvykle velké nálezy COKAIN po celém světě.
Anglie: 100 kilogramů kokainu v přístavu
Guatemala: 1,2 tuny kokainu v letadle s drogami
Itálie: 400 kilogramů čistého kokainu
Chorvatsko: 280 kilogramů heroinu a kokainu
Černá Hora: 500 kilogramů kokainu v banánech
Nizozemsko: 100 kilogramů kokainu pod lodí
Sasko: 700 kilogramů kokainu v nákladu cukru zdroj
👇 Tenkrat jsem to psala 👉 byl tam vladni DUMB- bunkr
👉 Podivné náhody v údolí Ahr
Povodňovou katastrofu na řece Ahr se 134 mrtvými bylo možné předvídat a vyhnout se jí. Svědčí o tom odborníci na počasí JÖRG KACHELMANN a JÖRG DIETICH z Hannoverské univerzity. Rozsah bouře se dal předvídat několik dní předem.
Vyšetřovací komise zemského sněmu v Mohuči nyní zkoumá, proč úřady do poslední chvíle nevarovaly obyvatelstvo. Západoněmecký rozhlas (Westdeutscher Rundfunk) také dostatečně nevaroval obyvatele, přestože zaměstnává odborníky na počasí a o bouři věděl.
I po povodni přetrvávají v údolí Ahr nesrovnalosti. Pracovníci úklidu opakovaně hlásí obtěžování a uměle vytvářené problémy ze strany úřadů. zdroj
👉 Jedinou cestou je armáda. 👇
📌 TANKY NA GOTLANDU.
Švédsko se obává ruského útoku
Odborníci vysvětlují strategický význam největšího ostrova v Baltském moři
📌 Zamyslete se nad tím logicky.
Jedinou cestou je armáda. Plně pod kontrolou. Uložit a rozšířit (jakmile se 11.3 ověří jako 1. značka).
Největší předsunutý výsadek na Pol. zdroj
Ruská policie rozbila hackerskou skupinu „REvil“. Skupina páchala kybernetické útoky po celém světě a vydírala miliony. Uzavřeli také ropovod v USA. Čtrnáct zatčení. zdroj

Vzhľadom na vynikajúce spravodajstvo Q The Storm Rider
o pohybe vojsk na Zemi,
tento videoklip od vrchného veliteľa Trumpa
je vhodnou príležitosťou na opätovnú návštevu.
OBE STRANY,
Q Team a démoni hlbokého štátu
si navzájom robia psyop – INFORMAČNÁ VOJNA.

🙏 Len nezabudnite
STRAŠIDELNÉ UDALOSTI, nie skutočné udalosti.
„Vy & vaše rodiny sú v BEZPEČÍ. Sľubujeme. Q“ 💞

🇺🇸🦅 Hlavný veliteľ, prezident Trump
„Nemôžem vám povedať
aké je to kontraproduktívne
pre Spojené štáty vopred oznámiť.
dátumy, kedy máme v úmysle začať alebo ukončiť
Vojenské možnosti.
Nebudeme hovoriť o počtoch vojakov
ani o našich plánoch
o ďalších vojenských aktivitách.
PODMIENKY NA MIESTE
nie ľubovoľné časové plány
budú odteraz určovať našu stratégiu.
Nepriatelia Ameriky sa nikdy nesmú dozvedieť naše plány
alebo veriť, že nás môžu čakať.
Nepoviem, kedy sa chystáme zaútočiť
ALE
ÚTOK
MY
ÚTOČÍME!!!“ 💪

zdroj

A na záver 2 veľmi nádherné odkazy od bielych klobúkov pre nás:

Babiš je zpátky. Na pozadí oválná pracovna. (odkaz na Trumpa) V popředí počítadlo. Říkám to furt. Počítejte. Páč on mluví v kódech.
Za ním vpravo naše vlajka a na ní nápis: BUDUJME STÁT! 🇨🇿
Je tam mapa Československa včetně Podkarpatské Rusi.
V kazdem chaosu se nejaka struktura rozpadá, ale současně vznikají nové vzorce, modelují se nové funkční struktury. Tak věřte, že to tam není náhodou a nedal by to tam, kdyby uz to nebylo aspon z 90% na tuty. 🇨🇿
A víte s kým je taky největší kamarád. S Orbánem. A co rikal Orbán. Že V4 je budoucností Evropy. A co se prave ted deje? Demontuje se stará nefunkční EU. Mozna uz je po ní.
On přece Zeman a Babis podepsali tenkrat ten dokument v Lánech 10.10.2021. Jasně, že vam to nerekli v médiích. Jen Ovčáček 💛o tom nenapadně tweetoval uz 7.10.2021.
A kdyby něco, tak jsem jenom konspirační teoretik, který samozřejmě nic neví. 😃

Prezident Trump mal dnes večer prejav v Arizone. Myslím, že každý vidí, že to NIE JE prezident Trump, ale jeho dvojník. Je pochopiteľné, že Trump je dobre chránený. Veľa ľudí si v televízii všimlo, že na obrazovke sa objavilo „Nesara-Gesara“. Bol to spôsob, akým to Biela čiapka oznámila. Pred časom som uviedol, že sa rozhodli oznámiť Nesaru a toto bola ich verzia.

Národnú gardu máme aktivovanú v 48 štátoch. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
17 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
2 years ago

Tak by mě zajímalo, čí „kůň“ vlastně babiš byl anebo si vytahl žolíka?!

Jana
Jana
Reply to  jirik
2 years ago

Skvelé správy, ďakujem😍😘

rudo
rudo
Reply to  jirik
2 years ago

SK-STB

pred niekolkymi rokmi som cestoval vlakom z Bartislavy do CZ a prisadol som si do kupe kde sedela mlada mamicka – cz – s 2 malymi detmi
uz po 10 minutach odjazdu z Bratislavy zacali otazky: a kdy uz budem v Praze?

no a zrazu jedno decko: a Praha je taky Slovensko?

tak som hned odpovedal – zatail este nie, ale coskoro uz bude.

maminka na mna vyplestila oci, bolo vidiet ako jej v hlave srotuju vsetky koliecka
a len sa uz usmievala az kym som nevystupil.

ani Dubcek ani Husak to nedotiahli do konca.

polarexplorer
polarexplorer
Reply to  rudo
2 years ago

rudo, keď si vezmeš všetky možnosti, ako by to mohlo dopadnúť – Slovensko súčasť Európskej únie (aktuálny stav, ktorý by sa podstatne zhoršil), Slovensko súčasť Rakúsko-uhorska, prípadne byť zase pod Uhorskom. Tak scenár Česko-Slovensko+Podkarpatská Rus to je jeden z lepších scenárov. Ale zas a znova (zrejme na stretnutí na Jalte), sa o nás rozhodlo bez nás. Ale slovač svojím nemým prístupom si to zaslúži. Najradšej by som bol, keby Slovensko bol samostatný štát, ktorý má veľmi úzke spojenectvo so Slovanskými štátmi. Ale už bude všetko rozhodnuté a neostane nič iba to akceptovať.

rudo
rudo
Reply to  polarexplorer
2 years ago

moja pointa bola ze Bratislava bude nadradena Prahe.

polarexplorer
polarexplorer
Reply to  rudo
2 years ago

Sú určité dáta, ale nechám sa prekvapiť.

vitacrha
vitacrha
Reply to  rudo
2 years ago

To je naprosto správná myšlenka a podporují ji zatím tisíce lidí bratou a sestričiek.

Archeopteryx
Reply to  jirik
2 years ago

já si myslím že Babiš i Zeman jsou hráči globálního prediktora , který momentálně ničí Deep State takže nám nezbývá nic jiného nežli ho podporovat , nežli ty ostatní trumpety .

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem za vynikajúce správy.

Daniel
2 years ago

Vynikajúce! Nech zvíťazí svetlo nad temnotou! Q – WWG1WGA

jana
jana
Reply to  Daniel
2 years ago

Všem velmi děkuji za zprávy! Krásné.❤️

Ingrid
Ingrid
2 years ago

Srdečna vďaka za odkaz 🙏❤🍀

rudo
rudo
2 years ago

je novy fulford (kazdy pondelok o 14:00
a ked som tam pozrel, tak ta zatajena druha cast bola zverejnena tak som si ju rychlo skopiroval

dnesny report je skutocne velmi zaujimavy, viacero informacii a suvislosti ma prekvapilo.

ked sa zjavi preklad celeho reportu tak to linknem.

jirik
jirik
2 years ago

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová oznámila, že její řidič měl pozitivní test na koronavirus. Kvůli tomu ruší svou plánovanou účast na plenárním zasedání Evropského parlamentu a vrací se do Bruselu. Oznámila to na svém Twitteru.
https://cz.sputniknews.com/20220117/ridic-sefky-evropske-komise-ma-covid-von-der-leyenova-rusi-program-17245674.html

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Konečně se to pohne. Díky za informace 🙏❤️🙏

jirik
jirik
2 years ago

Paralelní lékařská komora
15.1.2022 Lékařský dům, Praha 9

Deni
Deni
2 years ago

Dakujem❤

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK