Správy 16.02.2021

16/02/2021

V pondelok 15. februára Charlie Ward uviedol, že všetky prostriedky boli stiahnuté do kvantového finančného systému a všetko je pripravené na použitie. Zmena by bola uskutočnená americkou armádou po konzultácii s čínskymi staršími. Aliancia testovala Beta novú platformu, ktorá zaručovala slobodu prejavu a bez cenzúry zvládla komunikáciu s verejnosťou na internete.
Zdroj

Nový Svet

Čoskoro ľudia začnú pracovať iba 3 alebo 4 hodiny denne, zvyšok času bude venovaný cestovnému ruchu, kultúre, umeniu, remeslám, tancu, čítaniu, kurzom, mnohým kurzom, blízkym, zdieľaniu zážitkov, radosti z harmónie a zdravé. Žijeme spolu, robíme to, čo sa nám najviac páči, staráme sa o prírodu, skrášľujeme naše záhrady, domy, námestia atď. Čoskoro budú organické / genetické čipy, ktoré držia myseľ každého v matici ilúzie hmoty, stopercentne zničené a uvoľní sa duch, aby skutočne poznával a poznal jeho božský a kozmický pôvod. Každý potom pochopí, že dimenzie, ktoré nazývajú 1., 2., 3. a 4. dimenzia, v skutočnosti neexistujú. Dimenzie existencie nie sú mentálne väznice. Ľudstvo prežilo celé tisícročia v akejsi iluzórnej časovej schránke v domnení, že je voľné, pretože si zvyklo na väzenie. Neuvedomuje si, že každý je zotročený zločineckým, krutým a mimoriadne chamtivým kontrolným systémom. Ľudské mysle sú v tejto kapsule úplne slepé a vidia len to, čo chcú títo kontrolóri, aby videli, verili a mysleli si, že ilúzia je realita, ale nie je. No čoskoro každý uvidí realitu a bude ju žiť. To je dôvod, prečo sa vaša myseľ uvoľňuje postupne, aby bol šok znesiteľný. Neľakajte sa, keď je opona spustená a masky padajú, pretože uvidíte skutočnú tvár zla a ľudia si potom uvedomia spolu s kým kráčali tisícročiami, koho počúvali, kto bol povedený a budú zdesení. Poznajú však aj svojich skutočných spasiteľov a tí ľuďom ukážu pravdu, skrytý príbeh ľudstva, ukážu im druhú stranu vesmíru, ktorá nikdy nebola ukázaná. A uvedomíte si, že pravda je miliónkrát väčšia a fantastickejšia, ako kedy učili veda a náboženstvá. Potom pochopíte tú frázu, ktorá hovorí, že všetci budú poznať Boha tvárou v tvár a že Boh bol tam vždy vo vás, ale nikdy ste ho nevideli, pretože vaša myseľ bola naprogramovaná tak, aby verila, že je ďaleko, v hypotetickom, iluzórnom a neskutočnom nebi. Teraz sa každý naučí pozerať na seba a vidieť očami pravdy, že my všetci sme z Boha. Živé a inteligentné častice Veľkého, Najvyššieho a Nekonečného Boha.
Ergom Abraham
Zdroj

Nová berlínska základňa

Zatiaľ čo bolo Nemecko porazené, výber vojakov a vedcov utiekol z krajiny pomocou Draka, keď spojenecké jednotky prešli cez kontinentálnu Európu a usadili sa na tajnej základni na antarktickom kontinente, odkiaľ pokračovali v rozvoji svojho pokroku. Letecká technológia, technológie skalárnych zbraní a ich hanebné programy kontroly mysle pre masy.
Nový Berlín je obrovské podzemné mesto, ktoré má akési susedstvo, kde žije väčšina negatívnych mimozemšťanov, ktoré chráni Cabalu a riadi povrchový a sublunárny priestor, ako sú Dracos, Zeta Reticulanos, Reptilianos, Homem de Preto (klony-androidi) ), a ďalšie.
Poskytli technológie Cabal z niektorých veľmi pokročilých lietadiel, z ktorých niektoré sú schopné opustiť zemskú atmosféru. Prostredníctvom nich boli vytvorené niektoré tajné vesmírne programy v slnečnej sústave, programy, ktoré sú teraz pod kontrolou skupiny Chimera, po druhé, jej všeobecná frakcia Draco, a potom Draco klony Separatistického iluminátskeho komplexu (IBC), ktorý je hlavnou, prmárnou frakciou na udržanie Matrixu na povrchu, na utajenie vesmírnych programov a na udržanie pozitívnej armády ďalej od cabaly.
Základňa sa údajne nachádza na okraji jazera Vostok.
Hnutie odporu práve vyčistilo základňu Nového Berlína a jej pobočky v Antarktíde. Sily temnoty sú teraz bez svojho najväčšieho útočiska na povrchu, čím sa dostávame bližšie k udalosti a kabalským väzeniam.
Assulus Sentinel
Zdroj


GLOBÁLNE OTEPĽOVANIE: Chladné počasie ochromuje „zelené“ veterné farmy v Texase a spôsobuje celoštátne výpadky prúdu
Zdroj

Len aby ste chápali čo sa teraz deje so zimou po celej USA. Je umelo vyvolaná, Texas … oh neposlušný Texas … Oponuje našim rozkazom, je konzervatívny, chce sa rozdeliť, chce svojho prezidenta. Tak Corona na tých ľudí nestačila, tak pošleme mrazy a vypneme elektrinu , internet, zásoby benzínu, podzemného plynu atď.
https://t.me/rytiri/2039

Modlitby sú silné. Mnohí si neuvedomujú, aké silné.
Je len málo ľudí, ktorí sa každý večer vyslovene modlia za ochranu armády a stíhanie vinníkov- za toto všetko, čo sa stalo a stále sa deje….a za to, čo vážne chcú. Programy nás nechali túto schopnosť zabudnúť.

Teraz oficiálne poukazujeme na modlitby. Napríklad ak by sa 8 000 Slovákov intenzívne modlilo, tak by sa „strašenie“ na budúci týždeň skončilo. A to kvôli vysokým vibráciám. Merateľné vo vode, merateľné na jemnej úrovni, merateľné všade. Cenzurovaná, neslýchaná veda neklame, iba ju nie je počuť. Hmota nepozná riešenie. Túžba tých, ktorí sa intenzívne modlia, má veľkú moc. MoM/ThanQ

Obrázok Aura:
strach-žiadna aura; láska- obrovska, intenzívna aura

Na pobavenie: Zdroj

Putin oznamuje úplnú nezávislosť od „Rothschild-kontrolovaného“ amerického dolára
Zdroj

Mjanmarsko: obrnené vozidlá sa valia do miest po vypnutí internetu
Zdroj

Mjanmarská armáda vyhlásila, že usporiada voľby a „odovzdá moc víťaznej strane“
Zdroj

Musk v nedeľu označil účet Kremľa na twitteri a tweetoval: „Chceli by ste sa (so mnou) pripojiť ku konverzácii v Clubhouse?“
Moskva: Pozvánka šéfa Tesly Elona Muska pre ruského prezidenta Vladimira Putina, aby sa k nemu pripojil na rozhovor v aplikácii sociálnych sietí? „Veľmi zaujímavé,“ uviedol v pondelok Kremeľ.

Hovorca Kremľa Dmitrij Peskov novinárom v rámci konferenčného hovoru povedal: „Všeobecne je to samozrejme veľmi zaujímavý návrh, ale musíme pochopiť, čo sa myslí, čo sa navrhuje … najskôr musíme skontrolovať, potom budeme reagovať . “
Zdroj

Bill Gates: Bohaté národy by sa mali úplne presunúť k syntetickému hovädziemu mäsu
Zdroj

Takto na Floride ľudia pozdravili Trumpa na prezidentský deň. Američania sú si dobre vedomí čo pre nich Donald urobil, aspoň väčšina. My budeme možno takto kývať keď bude naša Zuzka odchádzať z postu. video

Myslím, že je to jasné
Tie červené bodky znamenajú, že už nemajú podporu od Deep State

Po odhalení škandálu s ukradnutými deťmi Holandsko zastavuje medzinárodné adopcie. Holandsko zastavilo všetky medzinárodné adopcie po tom, čo štúdia vládnej komisie zistila, že veľa detí privezených do krajiny bolo ukradnutých ich rodičom. Štúdia sa zaoberala adopciami z niekoľkých krajín vrátane Bangladéša, Brazílie, Kolumbie, Indonézie a Srí Lanky v rokoch 1967 až 1998 a zistila, že deti boli odobraté rodičom. V niektorých prípadoch boli deti kúpené od rodičov, ktorí boli pod tlakom a trpeli chudobou.
Komisia tiež zistila, že holandská vláda vedela o zneužívaní už v 60. rokoch. Niektorí úradníci boli dokonca zapojení do zneužívania adopcií, uvádza Deutsche Welle.
https://t.me/ksbspravy/728

Trump vo svojom vyhlásení o reakcii na oslobodenie spod obžaloby použil veľa výrazov, ktoré sa priamo spájajú s mnohými Q Drops.
Zhrnutie: Spravodlivosť sa blíži. Sloboda informácií [Pravda] ukončí Deepstate. Nebudú ŽIADNE dohody. Ľuďom sa vracia vláda zákona. Dostáva sa vám dar vízie. Za Boha a krajinu.
https://t.me/officialcharliewardshow/1419

Vojenský Intel dekódování 🍿

4 fotografie, 4 dekódování.

-Ministerstvo obrany tweetlo fotografii Q použitou v Q Drop 14. Náhoda? Q Drop vysvětluje Vojenské zpravodajství a ptá se: „Co se musí stát, aby bylo možné provést civilní procesy? Kdo hlídá bývalé prezidenty? Jak je Trump vždy o 5 kroků napřed, kdo pomáhá Trumpovi? 😉

-US Army. Časová známka tweetu armády 9:01. Q Drop 901 se doslova ptá: „Věříte na náhody?“ a má obrázek Obamy a symbol „BOLEST“. Shodou okolností byl tento přesný drop dekódován před pouhým dnem při provádění dekódování Scavino: https://t.me/QanonMemes/1968. Obama je ten, kdo střílí a běží Bidena z jeho „sklepa“. PAIN přichází pro Obamu, Bidena a celý Deepstate.

-US Secret Service. Časová značka tweetu tajné služby 9:25. Q Drop 925: Good vs Evil.

-XVIII Airborne Corps tweetnul fotografii, která vypadá děsivě podobně jako fotka Q zveřejněná v Dropu 552, s varovným signálem a tím, co se zdá být bouří v pozadí. Q Drop 552 má varovný štítek, který uvádí: Bouře přichází, VAROVÁNÍ!
https://t.me/rytiri/2056

Dan Scavino Tweets dekódování: TO NEJLEPŠÍ PŘICHÁZÍ! 🇺🇸🦅

2 fotografie, 2 dekódování.

♦️Časové razítko Scavino 16:31 (4:31) hod. Přeji všem šťastný den prezidentů.

👉Q Drop 431: Pohybujeme se rychle. Úklid domácnosti. Restrukturalizace. Provoz 24/7. RYCHLOST.

♦️Časové razítko Scavino 16:34 (4:34) ukazuje partu vlastenců, kteří stáli a mávali, a Dan uvádí, jak neuvěřitelné je, aby se 45 (DJT) vrátil do Mar-a-Lago po úžasném dni.

👉Q Drop 434 uvádí, PATRIOTI, VAŠE ZEMĚ VÁS POTŘEBUJE, NEJSME SAMI. Rok 2018 bude SKVĚLÝ (2018 = 2021), protože budoucnost dokazuje minulost, zprávy odemykají mapu.

Tým Q pracuje RYCHLE v úklidovém domě a restrukturalizaci. Jsme v tom všichni společně, nejsme sami.

Hold the Line – To nejlepší teprve přijde!

Odkazy na oba tweety níže:
tweet1

tweet2
https://t.me/rytiri/2061

Iba 20 minút na slnku denne spôsobí uvoľňovanie anti-mikrobiálnych látok v tele, ktoré bojujú s hubami, parazitmi a vírusmi.

Viceprezidentka Kamala Harris začala prijímať hovory v mene prezidenta Joe Bidena čo vyvoláva otázky o jeho schopnosti vykonávať prácu prezidenta.
Zdroj

Čekan – je hlavnou postavičkou v pandémii SARS-COV2. Vďaka jeho firme MultiplexDX sa zistilo, že na Slovensku máme množstvo britskej mutácie a preto začali platiť ešte tvrdšie opatrenia a väčšie obmedzovanie slobody. Čekan pracoval na Rockefellerovej Univerzite v USA, tesne pred pandémiou sa vrátil na Slovensko. Firmu zakladal spolu so Štefunkom z Progresívneho Slovenska, ktoré financoval Eset. Eset financoval vznik DennikN viac ako 1 000 000 EUR. Eset prispel na kampaň aj Čaputovej. Nie je náhoda, že Čaputová si do Vatikánu za pápežom zobrala Čekana, bol to symbol. Tento mesiac Číňania znovu začali obviňovať USA, že vírus SARS-COV2 pochádza z ich laboratórii vo Fort Detrick a žiadali, aby to vyšetili nezávisle vyšetrovacie tímy, to sa však nestalo. Zhodou náhod cca 30km od tejto americkej vojenskej základne s biologickým laboratóriom sídli Čekanova firma MultiplexDX. Tá má len dve sídla, jedno v USA pri americkej biologickej základni a druhé na Slovensku.
Čekan je ten, čo chce ľudí poslať do tretich krajín, ak sa nebudú testovať a očkovať.
https://t.me/Dolekralicounorou/3517

Ako som už písal vo svojom príspevku som policajt, v súčasnosti vyšetrovateľ. Zaujal ma § 163 Tr. zákona a to konkrétne trestný čin šírenie nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby, konkrétne COVID 19. Média a niektorí verejní činitelia sa vyhrážajú občanom, že ak bude pozitívny a bude sa pohybovať po vonku, prípadne sa po vonku bude pohybovať bez platného antigénového testu môže byť trestne stíhaný za vyššie uvedený trestný čin. Keď si človek prečíta, čo mu za to hrozí tak sa mu pretočia obidvoje oči a tak radšej bude dodržiavať všetko čo mu je nariadené. Lenže podmienkou stíhania (na základe zatiaľ platnej judikatúry – čiže súdnej praxe) za takýto trestný čin je, aby COVID 19 bol zaradený na zoznam nebezpečných nákazlivých ľudských chorôb.
Je to vo forme vyhlášky, ktorú vydá príslušné ministerstvo. V súčasnosti existuje len stále platná vyhláška ministerstva spravodlivosti č. 105 z roku 1987. Čuduj sa svete COVID 19 sa tam nenachádza.
Aby choroba bola považovaná za nebezpečnú ľudskú nákazlivú chorobu musí iste spĺňať niektoré kritéria a to hlavne infekčnosť, priebeh choroby ale hlavne úmrtnosť. To, že COVID 19 svojou úmrtnosťou nemôže byť zaradený medzi nákazlivé choroby asi vedia aj zodpovední činitelia. To isté platí pri trestných činoch všeobecného ohrozenia podľa § 284 a iné Tr. zákona. Preto je na mieste otázka, či zo strany niektorých politikov nedochádza doslova k nátlaku prípadne vydieraniu občanom Slovenska lebo si uvedomujú, že tak musia robiť lebo nevedomosť ľudí je to, čo ľudí drží na uzde.
Tak isto, vzniká otázka či aj núdzový stav, ktorý je vyhlásený má zákonné rácio a nie je to len účelové. Tak isto sú aj otázne pokuty za nenosenie rúšok a tak podobne.
Súdruhovia urobili asi niekde chybu.
– Ono to tam je toho ďaleko viac čo je protizákonné..
Zdroj

Bill Gates vymazal dokument o tom, prečo prešiel z Microsoftu na vakcíny
https://banthis.tv/watch?id=602b3dfdd39d0a0931606dbd

1/2 Poručíme větru dešti! Po stopách chemtrails a geoinženýrství v amerických vládních dokumentech
video

Fauci Awarded $1 Million Israeli Prize For ‚Speaking Truth To Power‘ Amid Pandemic
Zdroj

Zákaz vychádzania musí byť okamžite zrušený. Súd v Haagu to určil v prípade, ktorý podala nadácia Virus Truth. Opatrenie bolo prijaté z nesprávnych dôvodov, rozhodol sudca.

Podľa predbežného sudcu je zákaz vychádzania rozsiahlym porušením práva na slobodu pohybu a súkromia. To si vyžaduje veľmi starostlivé rozhodovanie, rozhodol sudca.
Zdroj

Dnes 138 obedov rozdaných a rozvezených pre deti z chudobnych rodín a chudobné mamy, choré doma s Covidom a so svojimi deťmi, ktoré nemajú žiadnych blízkych. Veľmi prosíme o pomoc a podporu, dochádzajú nám potraviny, od utorka nebudeme mať z čoho variť. Ako pomôcť? http://www.usmev.sk/daruj-obed Ďakujeme každému z Vás!
-Niektorí ľudia bojujú o prežitie a Remišová nechápe, prečo by sme mali platiť ľuďom za to, že sedia doma
https://t.me/Dolekralicounorou/3510

POTUS dňa 10.5.17 povedal: „Upokojte sa pred búrkou“
10.5.17 sa zoradí v Qclock DNES.
10.5.17 bolo pred 1230 dňami = 123
Drop # 123 = „Nič nie je náhodné.“
10.5.17 bolo 40 mesiacov, pred 11 dňami = 4011
Drop # 4911 obsahuje: „Nemysleli ste si, že vyhlásenie spoločnosti POTUS re:„ Upokojte sa pred búrkou “bolo iba náhodné, však?“

https://anonup.com/thread/1554037

Obidve lietadlá „AF1“ sú rovnakej konštrukcie boeing 747. Toto nie je 747. Okrem toho je každé lietadlo označené ako AF1, keď na neho nastúpi prezident. Tento nie.
https://t.me/officialcharliewardshow/1457

POSLANCI SA NEBUDÚ PLOŠNE OČKOVAŤ PROTI COVID-19
samozrejme neprekvapujúce
Zdroj

Nemeckom sa šíri správa o tom, že britská mutácia koronavírusu vzniká po injekcii Pfizer/BioNTech. Situácia sa vyostruje, ľudia o prípade začínajú hovoriť aj medzi sebou v zamestnaní a nedá sa tomu jednoducho vyhnúť.
Takže čo sa vlastne stalo? Pred niekoľkými dňami bola v domove dôchodcov v Belme na predmestí Osnabrucku identifikovaná nákaza britskej mutácie vírusu. Celkovo 14 seniorov, ktorí dostali 2. februára 2021 druhú dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Nikoho by to netrápilo, keby neboli okolnosti celého prípadu verejne známe.
Seniori, ktorí počas 3 mesiacov neodišli z budovy, nikoho nenavštívili ani nikto nenavštívil ich a jediní ľudia, ktorí s nimi prídu do kontaktu sú opatrovatelia, teda personál domova dôchodcov. A personál nakazený nie je, ako tvrdia nemecké médiá. Britská mutácia vírusu sa objavila u všetkých 14 seniorov niekoľko dní po 2. dávke vakcíny Pfizer/BioNTech. Keďže seniori sú v izolácii, nikam nechodia a jediný kontakt s nimi má personál, ktorý je zdravý, zostáva jediná možnosť, že britská mutácia v 14 senioroch vypukla po 2. dávke vakcíny.
Na sociálnych sieťach vypukol rozruch, pretože na rozdiel od iných Nemcov je preukázateľné a nepopierateľné, že v posledných 3 mesiacoch nikam necestovali, že domov dôchodcov neopustili a nestretol sa s nimi nik okrem personálu domova. Spoločnosť Pfizer de facto premenila seniorov na referenčnú skupinu experimentálnych pacientov vo fáze 3. klinického štúdia. Nemecká vláda zahájila cez víkend masívnu cenzúru a Facebook spolu s ďalšími sociálnymi sieťami umlčali kauzu, príspevky sú mazané, blokované sú celé účty, aby Nemci nemohli zdieľať a šíriť túto informáciu. Mutácia sa preukázateľne vyskytuje v interakcii ľudského tela a vakcíny Pfizer/BioNTech. Zdá sa, že vakcína spúšťa upravený priebeh ochorenia v ľudskom tele, ktorý zodpovedá britskej mutácii a zrazu je logické, prečo sú dôchodcovia a seniori na očkovanie v prvej línii.
Zdroj

Q začal uverejňovať príspevky 28. 10. 2017 a podpísal príspevky 4, 10, 20 pre Donalda Johna Trumpa (DJT)
Nasledujúcich 4, 10, 20 (21) to bude 1260 dní od prvého príspevku Qs
Viem, že som niekde videl 11.3, 1260 a dva stojany na lampy – v Zjavení Jánovom
To by bolo určite niečo biblické https://t.me/Re5iGam/2628

Rep. Bennie Thompson podal žalobu na bývalého prezidenta Trump a Rudyho Giulianiho zo sprisahania s krajne pravicovými skupinami Proud Boys a Oath Keepers s cieľom podnecovať povstanie 6. januára – CNN Zdroj

Na pobavenie: https://fb.watch/3HMzjQjWro/

Manželky boli rovnako zlé ako manželia. Je to partnerstvo. Obaja musia pred uzavretím paktu a záväzkov súhlasiť. Sledujte manželky. Manželka Mitcha McConnella je pozorovateľka a má väzby ČKS. Mitch jedného dňa neposlúchol. Poslali mu jasný odkaz.
Zdroj

Krajčí priznal, že vzorky z odberov na SARS-COV2 používajú na analýzu DNA
Zdroj

Trumpove karty: odhalia všetkých v kráľovských rodoch, všetkých politikov a všetkých zabávačov

Ministerstvo obrany neodporúča genetické testovanie kvôli sledovaniu jednotlivca z genetickej úrovne Zdroj

Žádný lékař neví, jak je mRNA v injekci naprogramována, jde o dokonalou binární zbraň, všechna zvířata při testech zemřela, říká dr. Merritt z amerického námořnictva Zdroj

Policejní šéf ve Washingtonu DC promluvil. Děsivá fakta.
Zdroj

Supervírus v podobe trójskeho koňa má úlohu napadnúť imunitný systém človeka Zdroj

ZELENÁ PRO FONDY PROSPERITY!
Zdroj

V Kongrese je teraz toľko klonov a dvojníkov, že by ste ťažko hľadali „skutočné“ telá! Mnoho mužov a žien Kongresu v súčasnosti iba „plní svoju úlohu“. Už boli súdení a odsúdení; zatiaľ sa to musí zverejniť. Sme v poslednej „scéne“ „hry“ a začína sa „finále“!
Viem, že to bolo pre toľkých z vás ťažké, zvlášť keď to spôsobilo trhliny v toľkých vzťahoch. Trhlina tam však nebude oveľa dlhšie, ako už povedali mnohí Patrioti ako Juan O’Savin. Všetci, ktorí ešte nevidia Svetlo, sa rozhodnite ho vidieť jasne a veľmi skoro, aby bolo možné napraviť vzťahy a aby sme sa všetci spojili a vytvorili úžasný nový svet s neobmedzenými možnosťami! Zdroj

Edwards varuje, že Louisiana čelí potenciálu postupného zatemnenia kvôli dopytu po elektrine. https://t.me/disclosetv/679

Milióny domácností a firiem bez prúdu v Mexiku po obmedzení dovozu zemného plynu z USA, ktorých odstávka vyhodila napájacie stanice zo siete https://t.me/disclosetv/680

15.2. je deň prezidenta a 17 dní po dni prezidenta je 4. marec…zaujímavé 🤨

Pozrite si niečo o 1+MillionGenomes. Je to PLÁN na zber genómu na roky 2020 – 2022 podpísaný v r. 2018.
Sú tam krajiny účastne v projekte, pozorovatelia, len Slovensko je STRASIDELNE iné.
Potom si pozrite dokument MEDIREX_1_2015. To asi nezastavíme. Změnu DNA budu na Slovákoch testovať v záujme transhumanizmu a verejného zdravia. Budu do nás cez vakcíny púšťať jedy so svetielkujucou luciferázou a pomocou nanobotov/nanočipov, ktoré sú súčasťou vakcín, budú sledovať, ako sa pri tej-ktorej chorobe, ktorou nás infikovali, správa naša DNA. Mengele by bol hrdý na svojich žiakov.
Zdroj

Plán Iniciatívy 1 + milión genómov je teraz jasne ilustrovaný v novej brožúre
Zdroj

Tento piatok budú prejednávané na Navyššom súde prípady volebných podvodov pre Pensylvániu, Michigan a Gruzínsko (prednáša Sidney Powell) Zdroj

Viac ako 10,000,000 ľudí ovplyvnených MASÍVNYMI výpadkami prúdu! Národná garda na pomoc v Texase. zdroj

O chvíľu bude stačiť sa na človeka pozrieť a odhaliť covid 🤦‍♀️

Veľkolepá erupcia Etny na Sicílii dnes popoludní. https://t.me/disclosetv/690

Tak jak byla provedena simulace pro pandemii koronaviru v roce 2019, stejně se provádí scénář pro budoucí pandemii SPARS. Je tohle další snaha ukázat všem, co plánují do budoucna, a že počítají s dalšími pandemiemi? Více ve videu. zdroj

2 dni po útokoch 11. septembra bol Donald v epicentre so stovkami pracovníkov, ktorých zaplatil z vlastného vrecka, aby pomohli nájsť a identifikovať obete. To bolo mnoho rokov predtým ako by vôbec pomyslel na kandidatúru na prezidenta. Podporoval Ameriku ako ju miluje už desaťročia, ale toto v liberálnych médiách neuvidíte.

Podobné články

 • 98
  Správy 19.02.2021Najlepší thajský agent detského modelingu bol zatknutý po tom, čo polícia objavila pol milióna obrázkov sexuálneho zneužívania. Podľa správ sú obeťami všetci maloletí chlapci vo veku od 6 do 15 rokov.Zdroj Rusko ostro kritizuje režim „prenasledovania“ priaznivcov Trumpa. Zdroj Facebook „berie peniaze z Číny na podporu propagandy popierajúcej zločiny proti…
  Tags: a, v, je, sa, na, že, to, správy, spravy, trump
 • 98
  Správy 02.03.2021Potom vstúpil na scénu prezident Trump a ľudia na celom svete sledovali a počúvali … tento prejav odznel pre demokratov, ktorí potrebujú jasno v tom, čo sa stalo s touto veľkou krajinou a ako ju Joe Biden zničil za jeden mesiac! Niektorí počujú jeho prejav úplne prvýkrát, takže prezident Trump…
  Tags: a, na, v, je, sa, to, že, správy, spravy, trump
 • 98
  Správy 18.02.2021Facebook obmedzuje vydavateľov a ľudí v zdieľaní spravodajských odkazov v Austrálii v reakcii na navrhovaný nový zákon o mediálnom vyjednávaní. https://t.me/disclosetv/711 Dojemná pocta Rush Hudson Limbaugh III - RIP LEGEND „Ľudový generál“ "Ďakujem Patriot." "Pancier tvojej spravodlivosti je na mieste." 2783, 18. februára 2019 11:01:17 EST, 8ch / qresearch. Hovoriť…
  Tags: a, na, v, sa, je, že, správy, spravy, trump, q

2 komentáre

 1. Zuzka

  Dekuji za vpravdu vyzivne a konstruktivni data. Uz se to blizi a je to super pocit.

  Odpovedať
  • Daniel

   Máte pravdu, ešte to tu nie je ale už aj tak je to skvelý pocit

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here