Správy 16.06.2021

16/06/2021

Dalo by sa povedať, že „Plán“ sa vyvíja veľmi dobre. Jemné a láskavé budenie sa skončilo a teraz máme naliehavejšie a naliehavejšie budenie s cinkaním džbánov s ľadovou vodou, ktoré sú pripravené pre naozaj tvrdohlavých driemajúcich.

Podľa toho, čo sa dá vyčítať z dostupných informácií (vždy sa nájdu aj dezinformácie), armáda nezasiahne, kým situácia nebude extrémna a nebude si to vyžadovať. Znamená to, že budeme postavení do pozície obrancov našich zvrchovaných práv a majetku?

Mike Adams, Strážca zdravia, vydáva správu, že „zombie rabovači“ prídu najmä do miest; zbavia regály obchodov potravín, ktoré už môžu byť nedostatkové alebo extrémne drahé. Hovorí, že on sa opäť pripravuje. Jeho report a video tu.

Scott Kesterson z podcastu Bards of War je ďalším, ktorý sa zdá byť v obraze a povedal, že sa to dostane do bodu, keď budeme ťažko brániť naše právo byť nikdy vakcinovaní; že budeme nútení „vybrať si stranu“, ako povedal Juan O’Savin. My alebo oni. Dobro alebo zlo. Alebo budú najväčšou hrozbou toxické koktaily, ktoré sa presadzujú ako „vakcíny“?

Romana Didulo má inštrukcie pre Kanaďanov na telegrame, ktoré sme zdieľali na prekonanie výpadkov prúdu, nedostatku potravín a podobne.

Rozhodne sa zdá, že Aliancia Zeme vystrašila ľudstvo natoľko, že už nikdy nebude spať za volantom alebo pozvú k sebe hada. Teraz, keď Biele klobúky ukázali, že demokrati nemali žiadny dôvod obviňovať Trumpa zo spolčenia s Ruskom, zdá sa, že sme prekročili interval, keď sa od Putina žiadalo, aby zostal v pozadí, a on prehovoril.

Simon Parkes upozornil, že podvodník Biden sa čoskoro stretne s Putinom.

Zajtra sa Biden stretne s prezidentom Putinom v rozhovore jeden na jedného…..
Určite to bude stáť za sledovanie, ok, takže médiá budú Bidena chrániť, ako sa len dá.
Ale Putin ho určite môže „zotrieť“?

Rozplače Vlad starého úchyla – alebo sa Creepy Joe opäť len zamrazí? Alebo – ukáže sa vôbec? Nech sa stane čokoľvek, budeme si to predstavenie užívať.

Vladimir Putin sa pýta NBC News, kto nariadil vraždu Ashli Babbittovej policajtom z Kapitolu

Kontrolóri sa nás budú snažiť rozdeliť a rozptýliť. Všetci môžeme slobodne veriť tomu, čo si vyberieme, a Svetlo zvíťazí bez ohľadu na drobné veci, ktoré sa tu rozvíria. Q nás varoval, že naše myšlienky nemusia byť vždy naše vlastné a temnota sa odhalí. zdroj

Ďalšie príspevky od Simona Parkesa:

 • S pribúdajúcimi správami, že hlboký štát sa snaží zorganizovať občiansky kolaps tým, že začne nepokoje a obviní Trumpových priaznivcov.
 • Do Washingtonu a ďalších kľúčových miest sa presúva armáda…
 • Správy o tom, že budova Edgara Hoovera je čiastočne zabednená.

Dobrá práca, že sa do DC chystá extra armáda…zdroj

Viac ako dvadsať požiarov v Izraeli uprostred napätia pri pochode s vlajkou – obvinili z toho inzertné balóny v Gaze!

Na juhu Izraela horí množstvo požiarov – podľa hasičov ich vyvolali ZÁPALNÉ BALÓNY.

Deje sa tak uprostred napätia v súvislosti s kontroverzným pochodom izraelskej pravicovej vlajky, ktorý sa konal v Jeruzaleme, a stretmi medzi silami IDF a Palestínčanmi na hraniciach Západného brehu Jordánu.

Izraelské sily použili slzotvorný plyn a gumové projektily, pričom jeden Palestínčan bol údajne zranený, a traja Gazania boli zatknutí pri pokuse o prekročenie hranice Izraela.  video

Nahradenie mŕtvych: korporácie už plánujú nahradiť „očkovaných“ zamestnancov, ktorí pravdepodobne do niekoľkých rokov zomrú.

Vedúci pracovník, ktorý pracuje v ropnom a plynárenskom priemysle na strategických plánoch nástupníctva pre veľké korporácie, vydal varovanie, že spoločnosti na celom svete už teraz predpokladajú, že v priebehu niekoľkých rokov budú musieť nahradiť svojich „očkovaných“ zamestnancov.

V nasledujúcom videu z portálu Brighteon.com si vypočujte, ako žena, ktorá v ňom vystupuje, vysvetľuje, že korporácie, s ktorými spolupracuje, dobre vedia, že ľudia, ktorí dostali injekciu proti koronavírusu Wuhan (Covid-19), s veľkou pravdepodobnosťou v priebehu nasledujúcich troch rokov zomrú, čím vzniknú diery v zamestnaní, ktoré bude potrebné rýchlo zaplniť. video zdroj

Za túto fotku, na ktorej pomáham Phillipovi zísť zo schodov po tom, čo ho polícia Kapitolu oslepila slzotvorným plynom a zabila ženu vedľa neho v tlačenici, ktorú spôsobili som vlastne dostala návštevu z FBI.
Kapitolská polícia v ten deň zabíjala ľudí, a potom to bezostyšne zakrývala, pričom nás obviňovala zo smrti policajta, ktorý zomrel prirodzenou smrťou oveľa neskôr. Konzervatívna spoločnosť Inc nie je na našej strane, v skutočnosti každý, kto netlačí na to, aby vyšla najavo pravda o Kapitole alebo o voľbách, je zradcovský šmejd, ktorý je v tom za peniaze. Pravda oslobodí ľudí. zdroj
Najzávažnejšia časť najnovšieho príbehu whistleblowera projektu Veritas:
Fox News povedala Ivory, aby prestala informovať o hydroxychlorochíne, ktorý mohol zachrániť životy.
Nepriateľ ľudu.
Celý klip tu zdroj
Sledujte ako tieto izraelské deti reagujú, keď im ich učiteľka povie, že viac nebudú musieť nosiť rúška v triede. Potom mi skúste povedať, že s rúškami na deťoch o nič nejde.

REALITA…

Priaznivci Q sa nebúrili, nedrancovali ani neublížili jedinému človeku.
BLM a ANTIFA spôsobili stovky miliónov škôd, spustošili celé mestá, zavraždili nespočetné množstvo ľudí a mnohých ďalších dostali do nemocnice.
Verejne hovoria o svojej túžbe zabiť/preprogramovať všetkých belochov.
Podporujú rozdelenie, rasizmus, nenávisť a chaos.
My presadzujeme mier, jednotu, kritické myslenie a vlastenectvo.
MSM a politici im tlieskajú za ničenie našej krajiny a kultúry.
MSM sa nám vysmieva a označuje nás za teroristov a najvyššie spravodajské agentúry nás označujú za teroristov.

Hore je dole.
Ľavica je pravica.
Čierna je biela.

Držte líniu, priatelia. Násilie nikdy nie je riešením. Pravda VŽDY zvíťazí. zdroj

VÝZVA K AKCII PRE VLASTENCOV

Nastal čas bojovať zo všetkých síl, ktoré nám zostali.
Ak chcete, zostaňte na digitálnom bojisku v anonymite, ale je čas, aby sme VŠETCI niečo zmenili na miestnej úrovni.

Nájdite si svoje miesto v tomto boji. Kandidujte na uvoľnené miesto a začnite robiť zmeny. Zaujmite stanovisko a nájdite si novú prácu, ktorá si nevyžaduje masku a školenie o rozmanitosti. Staňte sa ďalšou mamou, ktorá sa stane virálnou za to, že „vypitvala“ skorumpovanú školskú radu.
Staňte sa dobrovoľníkom v jednom z týchto historických auditov. VYJADRITE SVOJ NÁZOR AKÝMKOĽVEK SPÔSOBOM.

Nezabudnite, ako vyhráme túto vojnu… Smrť 100 miliónmi rezmi. Náš nepriateľ padá na kolená, zakrvavený a zbitý. Trasú sa nad uvedomením, že skutočne stratili mocenskú kontrolu nad planétou. Stovky miliónov ľudí, ktorí si pohodlne plávali životom bez akejkoľvek starosti, sa teraz sústredia na jednu jedinú vec…ZÁCHRANU ĽUDSTVA PRED ZLOM.

MY sme sa prebudili.
MY sme naštvaní.
Sme NEZÁVISLÍ.

MY. NEPREHRÁME. Je načase dať našu kolektívnu topánku na krk šelmy a rozdrviť jej zasranú dýchaciu trubicu, kým bude skučať, aby sa naposledy nadýchla vzduchu. ZLO UŽ VIAC NEDÝCHA. Je čas prevziať späť kontrolu nad touto PLANETOU. zdroj

Existujú jasné známky toho, že Aliancia má situáciu plne pod kontrolou.

Súhlasím s (Q) StromRider. Tomuto informátorovi Fox News bolo VŠETKO DOVOLENÉ hovoriť v priamom prenose o odhalení korupcie vo Foxe. To preto, že Aliancia teraz kontroluje MSM. ↓

Pre živé vysielanie televíznych správ je zavedené oneskorenie živého televízneho vysielania
/Keď reportérka Ivory Heckerová odhalila FOX NEWS a HROZILA, že ich odhalí>> Nikto v spravodajskom centre FOX ju CENZÚROVAL ani nezastavil vysielanie. PREČO??
BK majú kontrolu
Dôverujte PLÁNU

Pozrite si tento detailný záber na [B]idena na tlačovke G7, ako sa pohráva s protitrumpovskými kartičkami. Aliancia má opäť ÚPLNÚ kontrolu – inak by to nikdy nebolo natočené zblízka v spomalenom zábere.

Bidan pristihnutý, ako sa počas organizovanej tlačovky v Anglicku pohráva s protitrumpovskými kartičkami. Väčšiu medzinárodnú hanbu si už nemohol dovoliť.

Príbehy ľudí, ktorí sa prebudili k pravde, je vždy radosť čítať:

Belinda Blease
V roku 2016 som volila Hillary. Bola som nevlastenecká liberálna ateistka. Pokračovala som nenávidieť Trumpa tri a pol roka. Potom zasiahol vírus prechladnutia. Ako sestra som vedela, že to nie je nič iné ako vírus prechladnutia/chrípky. V skutočnosti, keď máme niekoho pozitívneho na
covid, vráti sa pozitívny A. Pomaly sa mi otvorila myseľ. Odišla som od
Demokratickej strany v júli 2020. Stratila som cestou veľa priateľov. Tiež som sa veľmi hlasno vyjadrovala na Facebooku a v
práci. Vrátila som sa do kostola a cítim, že ma Boh chráni. Absolútne
milujem prezidenta Trumpa.
A to je účel týchto ťažkých časov (musíte ukázať ľuďom…)

Vyhrávame. Svetlo vyhráva. Dovoľte si pocítiť túto božskú skutočnosť hlboko vo svojom srdci a vo svojich kostiach. Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza, bojovníci Svetla. zdroj

Arm. v DC/príchod v uplynulých 24 hodinách
V rôznych častiach mesta
+Zdroj: Vojenské jednotky. V civilnom oblečení cez mesto 🗝️ lokality
[DS]FBi sa pripravuje>čierne operácie> DC>>FF operácie na obvinenie Q < VYTVORIŤ OBČIANSKE NEPOKOJE
_ BUĎTE POZORNÍ v DC PATRIOTI!
Falošný príbeh.. Skutočné správy bývalý generálny riaditeľ Blankfein bol dávno obrátený Trumpom & arm. Maršalmi/
Môžete povedať „Tribunály“ C_a , VATIKÁN, UK, Soros, ROTHSCHILDs
_Financovaná korporácia, ktorá pomohla JB a Číne v zahraničí obsadiť 3 pobočky vlády USA.
VEĽA SA DEJE V U.S. 😉 LETO na🔥
TTP
Aké sprisahanie? Tu je pravda!
MAGNETOFECTION
Magnetizované nanočastice na dodávanie génov>>Magnetické polia na dodávanie mR.N.A v DNA vakcínach cez telo.
Zem a<5G/tech vytvára silné magnetické polia.
Teraz už viete, prečo sa magnety lepia na telá.
FBI zorganizovala nepokoje 6. januára
PRAVDA VYCHÁDZA NAJAVO!
JÚN 💥 BUM
Niet divu, že chcú vytvoriť rozptýlenie & FALSE flag udalosti prichádzajúce na obvinenie Q a nasledovníkov.
Za plánované udalosti čiernych operácií . Odviesť pozornosť<<<
Červené pilulky
MSM hovorí o operácii LOCKSTEP vytvorenou ROCKEFELLERS
/Niekto núti tieto stanice [DS] MSM hlásiť pravdu
Deje sa to čoraz častejšie
+Myslite na FAUCIho
+Covid-19 pôvod> VYHLÁSENIE ČÍNY v MSM
😁 Biele klobúky v zákulisí ovládajú
ČERVENÉ PILULKY>>
Deje sa na mnohých miestach v MSM
Nedávno aj MSM urobil príbeh o ROCKEFELLER operácii LOCKSTEP…
Bol doteraz videný 18 miliónkrát

Letecká spoločnosť Southwest Airlines ruší všetky lety v USA, pretože ju postihol ďalší celoštátny „výpadok počítačového systému“. zdroj

Putin dnes pricestuje do Ženevy na rokovania s Bidenom.  zdroj
Dalších 104 těl bylo nalezeno v Brandon Residential School v Manitobě. Z 215dětí se nyní stalo 319 děti a cislo roste.
A zatím prohledali pouze 2 internáty. Hledejte také u všech ostatních !! zdroj
🇺🇦 Na Ukrajině policie zabavila farmu na vyrobu min. zdroj

Koncentrovaný rozsáhlý zatah proti DROGOVÝM OBCHODNÍKŮM v Rakousku. Spousta trestnich oznameni, deset zatčení, kila zabavených drog. zdroj

Velky zatah v COSTA RICA. Prohledaná prezidentská vila a řada dalších nemovitostí. Jde o úplatky za 100 milionů EUR. Přes sedmdesát zatčení, včetně mnoha státních zaměstnanců. zdroj

👆🏻
Projekt Odin
Kvantový internet Starlink uzdraví mysl lidí.
Po dokončení přechodu z MSM na QFS
a satelity Mosadu jsou vypnuté
informace neobsahují blokování, cenzuru a korupci.
Pravda bude odhalena a probuzení může začít. zdroj

💥Maďarsko přijalo zákon zakazující obsah LGBT ve školách nebo v televizích pro děti
Nová legislativa zakazuje sdílení informací vnímaných jako propagace homosexuality u osob mladších 18 let ❤️ zdroj

„Novináře BBC pronásledovali a slovně napadali během covid protestu před Westminsterem.“
Videa zveřejněná na sociálních médiích ukazují Nicholase Watta, politického redaktora BBC Newsnight, následovaného velkou skupinou demonstrantů křičících „zrádce“ a „spodina“.
Agresivní skupina přinutila pana Watta, aby se otočil a sprintoval zpět k ochrance za branami Downing Street, které kvůli protestu přísně střežila policie. “ 💥 zdroj
Bomba v automobilu údajně explodovala před vojenským zařízením v kolumbijském městě Cucuta. Bylo hlášeno několik zranění. zdroj
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a text, v ktorom sa píše „Auch Hessen rmittelt im Krankenhaus- -Skandal Haben die Intensiv- Mediziner gelogen?“
Taaaak a jedeme dal 🤷‍♀️ Ted uz se jde po krku lekarum, kteri lhali 🤣
HESSENSKO ROVNĚŽ VYŠETŘUJE NEMOCNIČNÍ SKANDÁL. Lhali lékaři o jednotce intenzivní péče?
ZLUTE Q: 👉 Lhali? zdroj
Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia a text
Jak se ji podarilo pres noc tolik zhubnout??? 👉 Ze Summitu G7 na konferenci NATO? 🙆‍♀️🙆‍♀️ CHCI TO VEDET!!!! 😎😂 zdroj
Na obrázku môže byť text
Kvantový počítač slavnostně zasvecen v Ehningenu. Informační technologie : IBM přináší na jihozápad kvantovy počítač. Ehningen (dpa) – V rámci mezinárodního závodu o technologii budoucnosti představí Fraunhofer-Gesellschaft a počítačový koncern IBM v úterý (14:00) v Evropě první kvantový počítač americké korporace. Zařízení v německém sídle IT společnosti v Ehningenu bude pod záštitou Fraunhofer-Gesellschaft sloužit k dalšímu výzkumu technologie, scénářů použití a algoritmů. Kromě toho má být výkonný počítač využíván k budování kompetencí v průmyslu a vědě v celém Německu, čímž se vytvoří mezinárodní konkurenční výhody. Podle IBM je tento systém „nejvýkonnějším evropským kvantovým počítačem v průmyslovém kontextu“. zdroj
Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia a text
🟡 ZLUTA!!!…. 🤔 „nezbytna pomoc“ 😉 zdroj

.. Satanisté říkají, že stvořili lidstvo, ale nestvořili lidstvo, stvořili kabalu, 13 pokrevních linií kabaly, které nejsou lidmi, to není stejný druh, ale úplně jiný druh.
Ale pak samozřejmě tito nelidé vyšli ven a vzali si lidské děti a začali se s nimi křížit (rozmnožovat). Kristus řekl, abyste si nebrali nelidi a nemnožili se s nimi.
Nelidé mají dominantní genetiku, lidé recesivní, takže pokud máme dva stoprocentně lidské rodiče, budou mít pouze lidské děti, ale pokud máme dva nelidské rodiče, mohou mít také lidskou genetiku, a tedy mít lidské i nelidské děti.
Kvůli dlouhému míšení a příbuzenskému křížení se nyní nacházíme v situaci, jako když Mojžíšovi bylo řečeno, aby zbořil Jericho a všechna tato znečištěná místa. V Bibli bylo mnoha lidem řečeno, aby se zbavili Kanaanitu, protože jsou potomky Nefelína, jsou to Annunaki, všichni, kteří spadli z nebe a pokusili se ovládnout celou planetu.
Třináct krevních linií, které byly vytvořeny, jsou ne-lidské a ty jsou jejich nejčistší, ale existují vrstvy a vrstvy různých ne-lidí v lidské podobě, dokonce i v programech MK Ultra zjistili, že pokud má někdo více než 75 % lidské genetiky, vymývání mozku nevydrží. Člověk by se probudil, ale pokud by měl více než 50 % nelidské genetiky, ovládání mysli by se udrželo.
Aliance o tom ví, to je součást toho, co se děje s očkováním, bylo to obráceno, na očkování, které začne měnit genetické já, takže se zbaví nelidské genetiky.
Samozřejmě, pokud má člověk v sobě obrovské množství nelidské genetiky, nemůžete se jí zbavit, pokud se zbavíte takového obrovského množství genetiky, nemůžete přežít. Ale pokud jsou většinově lidské, mohou to přežít a dát lidskou genetiku nad nelidskou, zatímco vakcína ji odstraní.
Takže se toho děje hodně, ale lidé nechápou, proč Trump něco takového řekl, protože se díváte na existující nelidskou armádu, armádu MK ultra s různým naprogramováním, kterých je tolik, že by jeden z nich mohl být v každé osadě na Zemi, to by byly miliony a miliony nelidí a myslím, že jste viděli nepokoje s Antifou a BLM, bylo by to všude, potřebujeme se této armády tak či onak zbavit, alespoň na zvládnutelnou úroveň, takže tato vakcína to má změnit… zdroj


Môže to byť celkom pravdepodobný scenár. Už dávnejšie mi jedna duchovne zrelá osoba povedala, že mala také vnuknutie, že tie vakcíny svetlé sily otočia a použijú pre dobro. Viete, aliancia vždy zoberie plány temnoty a otočí ich na dobro. Napríklad miesto veľkého resetu zameraného proti ľuďom bude Gesara, tak miesto vakcín určených na preľudnenie, to môžu byť vakcíny určené na prirodzené triedenie a „prinútenej“ ceste k dobru. Samozrejme veľa ľudí na to umiera, čo sa zhoduje s tvrdeniami Gene Decode, že ľudia, ktorí majú príliš veľa neľudského DNA, neprežijú. A samozrejme, že tí vakcínovaní budú postupne utláčaní a budú tí „druhoradí“, ako sme boli doteraz my, pretože prosto neprešli triedením, no v tomto boji a v tomto čistení Zeme ide o úplnú elimináciu temnoty. A ako sa temnota udržiavala pri moci? No predsa cez nás, čiže pokiaľ sú temní ľudia, je aj temnota a čím viac je temných ľudí, tým väčšiu moc má aj temnota. Ak by boli na Zemi len čistí ľudia, dnes by tu temnota vôbec nebola, pretože by nemala žiadnu moc. A tak jediná možnosť je tých temných alebo nečistých ľudí usmrtiť, alebo „donútiť“ ku konaniu dobra. Takže môže to byť aj tak, že tých úplne skazených ta vakcína zabije, tí čo sú hodní záchrany, ale nie sú dostatočne svetlí, nad tými „prevezmú kontrolu“ biele klobúky, nech je to už cez 5G alebo opravu dna, aby sa naučili konať dobro, a my čo sme sa nedali a stáli sme pevne vo svetle, my sme tí praví bojovníci, tí čo sme aj cez všetku manipuláciu boli silní a stáli pevne vo viere, tí čo budú v prvej línií v budovaní prichádzajúceho nového sveta 🤗.


Na obrázku môže byť 4 ľudia a text, v ktorom sa píše „FB/DISPROPAGANDA DID YOU KNOW THAT ADOLF HEUSINGER, HITLER'S CHIEF OF STAFF, cccp _USA WOULD LATER BECOME NATU'SCHIEFUFSTAFF? North Atlantic Terrorist Organizatior operationpaperclip nato fucknato warcrimes warcriminals imperialism“
Vedeli ste, že Adolf Heusinger, Hitlerov vedúci peronálu, sa neskôr stal vedúcim NATO? zdroj

VATIKÁNSKÝ TAJNÝ RUKOPIS ODHALUJE „NADPŘIROZENOU“ SÍLU ČLOVĚKA

Vatikán má ve své tajné knihovně hodně zdrojů, které mluví o skutečných vlastnostech lidí a potvrzují kvantovou teorii Maxe Plancka, otce kvantové fyziky, se kterou přišel v roce 1944 a která mluví o jednotném energetickém poli, které obsahuje naprosto všechno, co existuje, ovšem bez materiálních artefaktů. V tomto poli existuje vše ve vibrační podobě. Materiální svět je ve skutečnosti také pouze vibrace. Proto je nám zatajováno, jak obrovskou moc jako lidé ve skutečnosti máme. Existenci tohoto vibračního pole, ze kterého vše započíná, potvrzuje posledních 20 let i Gregg Braden, podle něhož jsou i naše těla čistě vibrací a tuto vibraci vyzařují. Nejenže jsme všichni propojeni prostřednictvím našich vibrací a jednotného energetického pole, ale dokonce je vědecky potvrzeno, že naše vyzařování, naše emoční nastavení, ovlivňuje funkci naší DNA. Nejvyšší vibrací, která „rozeznívá“ vlákna DNA, je vibrace lásky, soucitu, vděku, pokory, radosti… A protože nás naše vibrace zpětně ovlivňuje i na materiální úrovni, projevuje se fyzicky v našem životě tak, že mění okolnosti na lepší. zdroj

(Príspevok z 15.06)
6 dní před slunovratem a něco se děje.. Pár ockovanych lidi, které znám, jsou v těchto dnech, nemocní. . , další očkovaný od známého, také. . Babiš má dnes zdravotní problémy. Schumannova rezonance pro navýšení vibrací už pár dní nevysílá, vůbec není na servrech. .. Poslanci se dnes shodli na prodloužení legislativní nouze o další měsíc, aby mohli ve zkráceném řízení přijímat jaké chce zákony – hlavně volební a zdravotní. a celá opozice s tím souhlasila.. Řekla bych, že se země těžce chvěje . A po slunovratu nám všem začne sklizeň zaseteho. Tak uvidíme, jaká to pak bude jízda a co se bude dít.. . Hlavně si těch 6 dní tvořme a udržme svoje vibrace. zdroj

ZA JEDNU NOC VÍCE NEŽ ZA JINÝ ROK Celníci našli na letišti v Kolíně nad Rýnem obrovské množství drog maskovaných jako občerstvení a chrániče zubů.
Kolín nad Rýnem – Jedinečný převrat na letišti Kolín nad Rýnem/Bonn! Celní vyšetřovatelé zajistili drogy v celkové hodnotě přibližně 150 milionů eur. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „RT QUESTION MORE News LIVE USA Covid 19 Freedom ndex UK Home Russia & Former Soviet Union Russia FSU Op-ed Sport Business Moscow orders 'mandatory' vaccination against Covid-19 for some workers serving the public as cases soar in Europe's largest city 16 Jun, 2021 09:42 Updated hours ago Get Get_UR short“
🤔 Ano, muze byt 🤷‍♀️ Mela jsem tady zpravy, ze moskevsky starosta je DS, tak se musi predvest………..procesy probihajici v USA bezi i v Rusku
Moskva nařídila „povinné“ očkování proti Covid-19 pro některé pracovníky obsluhující veřejnost, protože počet případů v největším evropském městě stoupá zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Novinky.cz Hledat... Dnes 14:08 jas, Novinky Omezení otevírací doby bylo nezákonné, zopakoval ministerstvu soud 22 Nejvyšší správní soud (.SS) zrušil další opatrení, jimiž ministerstvo zdravotnictví omezovalo nèkteré služby behem jarní vlny epidemie koronaviru. Za nezákonné označil soud zákaz maloobchodního prodeje dobe mezi 22:00 6:00. Soud stejnym zpusobem zrušil již dve desítky ministerskych opatrení prijatych na základš pandemického zákona.“
Na obrázku môže byť nábytok a text, v ktorom sa píše „Novinky. cz Hledat... Soud zrušil dva tresty z nouzového stavu, včetne kauzy krádeže péti housek Dnes 14:03 Brno ČTK Nejvyšší soud se ve stredu zastal dvou mužu odsouzenych za krádeže v dobe koronavirové pandemie, včetne zlodèje peti housek. Puvodnễ dostali tresty podle prísnéjší sazby. Ministryne Marie Benešová (za ANO) podala jejich prospèch stížnosti, jiny opravny prostredek nebyl k dispozici. V obou prípadech senáty NS konstatovaly, že skutečne došlo k orušení zákona. EXKLUZIVNÍ LIMITKA JEN KOMERCKY NOVINKY LÉTO 2021 CHCLKARTU ARTU“

6-15-21 Bidana hrajú 2 herci:
James Woods a Jim Carrey.

@ 16:18 minúty vo videu 6-15-21 s Denise Boland & Pepe,
Charlie Ward zahral veselú premiéru Jima Carreyho v kostýme Joe Bidana, ktorý improvizoval ako on sám.
Charlie overil, že to nie je „Dr.“ Jill Bidan tiež.

Obaja Bidani sú herci 📽️🎞️🍿🍿🍿😹 video zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „Heute Treften mit S-Präsident Biden Mit diesen Psycho Spielchen Putin seine Gegenüber“
Ten ostry pohled, tristici sklo 🤣 ….. a dale text 👇 BILD je definitivne obracen 👍 ….🤔 US prezident potrebuje „konverzační trénink“ ??? 😂………US vlajka bez strapcu
DNES SE SETKÁ S AMERICKÝM PREZIDENTEM BIDENEM. Těmito psycho-hrami Putin testuje své protějšky. Ve středu ve 13 hodin začalo v ženevské vile „La Grange“ netrpělivě očekávané vrcholné setkání Joe Bidena (78) a Vladimira Putina (68)! Doufejme, že konverzační trénink připravil amerického prezidenta rozumně…
Ruský prezident Putin je známý (nechvalně známý) svými psycho triky, kterými chce demonstrovat nadvládu a moc – a držet svůj protějšek v malém. Tím, kdo o tom může podrobně informovat, je německá kancléřka Angela Merkelová (CDU). Na tiskových konferencích Putin otevřeně útočí na obzvláště kritické hosty, jako je Angela Merkelová. Když se ze slušnosti zdrží odvety, považuje se za vítěze. Takové scény bylo možné pozorovat jak v Kremlu, tak na setkáních kancléřky v prázdninové destinaci Soči… zdroj
Na obrázku môže byť 3 ľudia, stojaci ľudia, sediaci ľudia a interiér
A jeste k doplneni zpravy:
Merkelová ví: kdo ustoupí, prohrál, kdo ustoupí, získá Putinův respekt. To, že si na první oficiální setkání s kancléřkou Angelou Merkelovou (66) překvapivě přivedl svého psa Koneyho, nebyla náhoda. Merkelová psy nesnáší, nebo z nich má alespoň velký respekt. Ke známé fotografii se psem a Vladimirem Putinem z roku 2007 Merkelová později uvedla, že se psů nebojí, ale má „jisté obavy“, protože ji kdysi pokousali: „I když, myslím, ruský prezident dobře věděl, že se mi zrovna nechce vítat jeho psa, přivedl ho s sebou. Ale tak to bylo. A vidíte, jak se statečně snažím dívat se na Putina, a ne na psa.“ Merkelová se skutečně připravila na další trik: test KGB. V době, kdy byla vůdkyní opozice, se během její návštěvy Kremlu odehrála bizarní scéna. Několik minut si Merkelová a Putin nehybně hleděli do očí, lehce se usmívali a doprovodné delegace na ně podrážděně hleděly. Teprve po delší době Putin pozdravil hosta z Německa svým typickým tenkým úsměvem. Na pozdější dotaz, co se dělo, Merkelová vysvětlila, že šlo o test KGB. Díváte se jeden druhému do očí, dokud jeden z vás nesklopí pohled. Pak druhý ví, že dominuje a vyhrál. Zkouškou prošla. Všechny tyto mocenské hry sahají až do Putinova mládí v ulicích Petrohradu. Sám rád vypráví scénu, kdy ve sklepě zahnal krysu do kouta a uvěznil ji u zdi. Když už zvíře nemělo úniku, skočilo mu přímo do obličeje a zuby se mu bolestivě zakouslo do kůže. Putin říká, že se tehdy naučil, že nejlepší obranou je útok a že jen houževnatost vám pomůže přežít. zdroj
Prvá fotka zo zasadnutia Bidena-Putina
Prečo má každá strana rôzne sady fliaš na vodu?
Q drop: sledujte vodu zdroj
Italská observatoř stále mlčí, ale Ruská se dnes probudila a jdeme do bílé, takže 100% vibrace 5D, číselnou hodnotu bohužel nevyčtu, na to je to moc malé a nepřehledné, ale barvy pro základní přehled stačí…DRŽTE SI KLOBOUKY zdroj

Gene Decode: Krásne veci sa dejú (pozitívne slová, ničenie DUMBS po celom svete, o zlate v týchto podzemiach a ďalšom…)

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 15.06.2021V západnej tretine Ameriky horí veľa požiarov a dnes ráno som na prechádzke videl na oblohe niečo, čo vyzeralo ako dym, tak som sa na to pozrel. Na tejto webovej stránke je zobrazených niekoľko juhozápadných požiarov a na väčšine z nich sa zdá byť napísané "Príčina: Neurčená". Tu v Údolí…
  Tags: a, na, je, sa, v, to, zdroj, že, správy
 • 10000
  Správy 14.06.2021Všetko najlepšie k narodeninám prezident Trump! Bibi Netanjahu po 12 rokoch pri moci končí vo funkcii izraelského premiéra aj po tom, čo ponúkol, že výmenou za obmedzenú moc prevezme vládu muž, ktorý by podľa zdrojov mohol byť vydieraný Iránom. Novú koaličnú vládu vedie ultranacionalista. Brilantné meme o zasadnutí G7. Ako…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy
 • 10000
  Správy 13.06.2021Jedna vec je istá, v súčasnosti je potrebná veľká viera a ja jej mám bezodnú zásobu. Nespochybňujem Trumpove kroky, pretože nech robí alebo hovorí čokoľvek, je to preto, lebo je to najlepšie pre všetky zúčastnené strany. Je to 5D šach, nevieme, čo sa deje v pozadí, a to nebude  musieť  dávať zmysel, aby nás.…
  Tags: a, v, je, na, že, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here