Správy 17.02.2022

17/02/2022

Pomalý a postupný boj dobra so zlom je ťažké sledovať a len ten najodvážnejší to dotiahne do konca. Musíme sa tešiť z našich víťazstiev a chápať, že prídu aj porážky. Malé potýčky prehraté. Spolu tvoria symfóniu vojny.

Stále vidíme, ako bitky kulminujú významnými výhrami a musíme ich oslavovať. Očakávala som, že polícia „prejde do pruhu“ a postaví sa na stranu ľudí a mnohí tak aj robia. Niektorí sa vzdávajú svojich postov, pretože jednoducho nedokážu splniť nariadenia nadriadených. Jednota rastie a dobré srdcia sú silnejšie ako čierna mágia, keď naša rezonancia stúpa.

Nemyslím si, že je fér hanobiť médiá, ktoré sa ozývajú proti oficiálnemu príbehu, pretože si myslím, že hrajú svoju rolu a zverejňujú materiál a názory, ktoré môžu zdieľať. Pravdepodobne vedia oveľa viac, ako hovoria, ale neprináleží im to všetko prezrádzať. Musia nasledovať „plán“, aby nepovedali príliš veľa, príliš skoro, nestratili dôveryhodnosť alebo nepresilili tých, ktorí sa teraz prebúdzajú. Len môj názor.

Infiltrátorov je dosť a máločo je čiernobiele. Zdá sa, že v mnohých osobnostiach tohto „filmu“ môžu byť zámerne anjeli a démoni. Bolo by pekné, keby bol každý autentický a ľahko čitateľný, ale v tomto bode sa to zdá byť veľkou požiadavkou, pretože niektorí hráči musia zmiasť nepriateľa a nás spolu s nimi. Q povedal, že dobrý film má dobrých hercov.

Dúfam, že už nekupujete produkty od Johnson&Johnson, Proctor & Gamble atď. Zahoďte tieto veľké značky a utrácajte peniaze v menších, čestných spoločnostiach. Kamaráti cabaly nás otrávili a zarábali na nás už desaťročia krémami, elixírmi, jedlom a nápojmi.

Bez ohľadu na to, aká správa sa vynorí, či vypadne napájanie, sociálne médiá alebo internet – zostaňte pokojní. To všetko je súčasťou plánu a armády každej krajiny sú si toho vedomé, spolupracujú a sú pripravené.

A komunikácia stále prichádza. Nikdy som nepočula, kto vyhral Superbowl 56 a musela som to hľadať. Mimochodom, 56 dáva dohromady 11 a ak si dobre pamätám, „jedna“ je symbolom NOVÝCH ZAČIATKOV. Jedna môže byť najosamelejšie číslo, ale keď máte dve zoradené vedľa seba, je to exponenciálne silnejšie. Toto úžasné video od Santa Surfing nám prináša ešte viac správ, ktoré vyšli zo Superbowlu. Nemyslite si, že sa „nič nestalo“, pretože ste nevideli, čo ste očakávali. Verím, že áno. Reklamy sú načítané. Had? A zelené svetlo? Kto skutočne ovláda médiá? Pamätajte, že na udržanie mieru a vyhnutie sa otvorenej občianskej vojne a veľkému krviprelievaniu je „spravodlivosť“, ktorú vykonáva Pozemská aliancia, v zákulisí. To, čo dostaneme, sú jemné – alebo nie príliš jemné stopy. Aký je lepší čas a miesto na zhromaždenie pedov, než na vysoko nabitej satanskej udalosti s vysokou účasťou a odhalením ich systému a zainteresovaných?

Pre tých, ktorí sú neskoro na večierku, to, čo vidíme a uvidíme v nasledujúcich dňoch v súvislosti so zločinmi, zatýkaním atď., sa nedeje v reálnom čase. Pozemská aliancia nás už zbavila mnohých najhorších a najvýznamnejších zločincov. Súčasné scénky odhaľujú spiacim masám, čo títo satanskí psychopati urobili, ako to urobili, ich komplici atď. a ukážu svetu, že dôsledky sú skutočné a pre všetkých a zrada môže byť odmenená trestom smrti.

Odhalenia zdôvodnia už prijaté opatrenia pre našu bezpečnosť, ktoré boli všetky v súlade s prirodzeným právom, Univerzálnym kódexom, Ústavami atď. Takto sa to riešilo, aby sme ochránili čo najviac ľudí. Teraz prichádza ťažká úloha vytrhnúť spáčov z ich pokojného snívania a prinútiť ich čeliť realite a bude to musieť byť ešte dramatickejšie, aby sa tak stalo… buďte pripravení. Bude to divoké. zdroj

UKRAJINA je vystavená silným útokom

SPOJENÉ ŠTÁTY SÚ NAPADNUTÉ<

( Tyrkysové šípky znamenajú ťažké ÚTOKY)

Všetci vieme, že deep state sa snaží vyvolať VOJNU, aby zakryl plandémiu, konvoje za Slobodu / ODHALENIE CLINTONOVEJ >]] ]]DURHAM[[ > OBAMOVU zrada< / úmrtia na vakcíny atď.

Ako som povedal pred MESIACMI… Keď sa začnú kybernetické útoky < < Je to predohra k VOJNE..> útočí sa na siete> Bankové systémy ,. atď.

Čo nevieme je, že PUTIN drží svoje karty
a jeho ♟️ pohyby…. Ale už sa to blíži…

Všetky MÉDIÁ dávajú rôzne informácie o tom, že RUSKO ÚTOČÍ,,/Rusko sa sťahuje//.

Ale čo vieme je.
Putin všetkým pripomína, že vstup Ukrajiny do NATO môže viesť k jadrovej vojne<

Tieto UDALOSTI som VYSVETĽOVAL začiatkom minulého roka, keď sa blížili….

VNÚTRI BÚRKY zdroj

Očakávame, že Deep State uskutoční FALSE FLAG udalosť v RUSKU< a obviní z ÚTOKU RUSKO >>> to isté CIA.FBI. PRÍRUČKA FAREBNEJ REVOLÚCIE > ( 9/11)

OČAKÁVAJTE, že Deep State uskutoční FALSE FLAG udalosť v KANADE a obviní Truckerov/protestujúcich za slobodu z teroristického útoku ( bomba v aute/ > EXPLOZIA VYSOKO pravdepodobná nadchádzajúce týždne) > ANTIFA rada najíma chlapíkov, aby sa infiltrovali do protestov za slobodu a vytvorili chaos. Zostávajte ostražití kamionisti a bojovníci za slobodu v KANADE… zdroj

Niekoľko vecí na zamyslenie:

-Okolo Bieleho domu je stavebný múr. Práve teraz sa vynáša nábytok. Biely dom je tmavý. Kde je (falošný) Joe Biden? Prečo sa to takto odohráva? Biele klobúky chcú, aby sa ľudia naučili myslieť samostatne. V televízii hovoria, že Biden je v Bielom dome a pritom je tam tma a stavebná stena…

-Justin Trudeau nie je nikde k nájdeniu a pritom vyhlásil stanné právo… toto je len začiatok. Scenár výnimočnej situácie/vojnového stavu sa pripravuje…

-Prečo ukrajinský prezident povedal, že Rusko na nich v stredu zaútočí? Keď niekto útočí, neuvádza dátum….opäť sa táto situácia hrá na dymovú clonu a zmätok. Kým sa všetci pozerajú na Rusko, odstraňuje sa falošná Bidenova administratíva. Hovorí sa práve teraz 20. februára. Nezabudnite, že prezident Trump povedal, že po olympijských hrách (22. februára) uvidíme nejaké pozitívne zmeny (alebo podobné). zdroj

Je potrebné čo najviac rozlišovať a vyzývame k zdržanlivosti, než podľahnete podnetu na útok. Máme si zachovať rovný citový obzor a zdravý postoj. Odolajte pokušeniu vyletieť do útoku. Zachovajte si vyrovnanosť. Všetkým nám prospeje, ak sa uzemníme a sústredíme a necháme extrémy prejsť okolo seba.

Nikto nehovorí, aby ste neboli nahnevaní alebo frustrovaní, ale v komentároch je veľa nepríjemných, málo frekventovaných poznámok. Pár som ich nechala ventilovať, ale tým to končí. Ak sa mi vaše slová zdajú nepríjemné, vymažem ich. Nechceme, aby to ťahalo našu energiu dole a nie je to spôsob, ako vyhrať duchovnú vojnu. Tým sa podriaďujete negatívnym vplyvom a to nie je cesta bojovníkov za Svetlo. To chce nepriateľ a vy ste mu práve pomohli. Vlastne by som povedala, že zakaždým, keď to urobíte, strelíte gól do vlastnej siete. To nie je dobrá stratégia.

Tak ako každý dobrý pilot alebo navigátor, aj my musíme pozorne sledovať svoj postoj. Toto sú náročné časy pre každého z nás, a ak cítime, že sa nám krídlo začína potápať, mohlo by nám pomôcť praktizovať postoj vďačnosti, aby som použila otrepanú frázu, namiesto toho, aby sme sa vymkli kontrole na toxickej trajektórii. Naše vibrácie siahajú ďaleko za hranice nášho srdcového centra a ovplyvňujú ostatných, takže ak skutočne túžime po jednote, musíme zvážiť svoj vplyv na kolektív. Slová nesú energiu a my chceme pozdvihnúť rezonanciu Ľudstva, nie ho ťahať nadol.

Temní čarodejníci sa nám vždy snažili zabrániť vo vzostupe, neprestali a nikdy neprestanú. Nepomáhajme im v ich misii udržať nás v pasci týchto viskóznych energií, ktoré sa nás neustále snažia stiahnuť nadol. Ak použijeme lásku a vďačnosť, môžeme sa vymaniť z podmorského prúdu a vystúpiť na ľahšie, čistejšie frekvencie.

Bez ohľadu na okolnosti by sme mali byť vždy schopní nájsť niečo, čo by sme mohli oceniť alebo za čo by sme mali byť vďační. Mali by sme byť vďační už len za to, že sme stále tu a bojujeme v tejto vojne. Keby sme nemali významnú pomoc, už dávno by sme sa upiekli – takže sa radujte z tejto príležitosti – bez ohľadu na to, aká je náročná a bolestivá, a spoločne sa z tohto pekla dostaneme a zaujmeme svoje právoplatné miesto v našom Zlatom veku. zdroj

Neviem, kedy konkrétne, ale svorky sa zatvárajú na hráčov z hlbokého štátu zo všetkých strán a nebude možné tomu uniknúť. Existujú o tom VIDITEĽNÉ svedectvá. Durham sa zrazu objavil a v piatok zhodil bombu. Ukázal, že existujú dôkazy, že Hillarnazi špehovala Trumpovu kampaň, prechodné obdobie, jeho osobné sídlo a Biely dom. Žijeme v dobe, keď sme sa stali znecitlivenými voči takýmto príbehom, akoby to boli každodenné bežné udalosti. Watergate zahŕňal špehovanie jediného rozhovoru v jednej miestnosti. Toto je špehovanie v priemyselnom meradle, ktoré zahŕňalo viacero ľudí, viacero vládnych agentúr a trvalo dlhý čas.

Trump na to reagoval tak, že v silnejšom období v dejinách USA je to TRESTANÉ SMRŤOU. Musíte mať na pamäti jednu vec: Trump NIKDY neblufuje a pri diskusii o politike sa nepúšťa do hyperbol. Toto je ukážka nadchádzajúcich udalostí a my vlastne OPÄT máme dôkaz, že je to pravda. Lin Wood tento víkend doplnil VELMI kľúčový kúsok skladačky. Ak si spomínate, Trump pred svojím odchodom z funkcie vrátil popravy zastrelením. Všetci sme si mysleli, že je to tak trochu cool, ale už vtedy som sa čudoval prečo. Nemáme už dosť spôsobov, ako popravovať ľudí? Prečo to vrátil? Lin Wood nám to povedal. Keď sme počuli správy o Hillarnazi, povedal nám, že ide o vlastizradu a vlastizrada sa trestá smrťou a ZÁKON DOVOĽUJE, aby sa tento rozsudok vykonal prostredníctvom FIRING SQUAD. Takže niekde v zákone je definované, ako majú byť ľudia popravení za vlastizradu, a Trump tento spôsob obnovil!

Nezabúdajte tiež, že v Gitme máme „oficiálne“ menej ako 40 väzňov a práve vymenovali nového vyššieho sudcu, ktorý bude mať na starosti tamojšie tribunály, a exponenciálne rozšírili Gitmo, a to až tak, že teraz skrývajú satelitné fotografie Gitma, aby sme nevideli, ako veľmi. Scavino v piatok zverejnil tweet s emotikonmi, ktoré znamenajú, aby všetci sledovali oranžového (Trumpa). Phil povedal, že popravy zradcov BUDÚ zverejnené, ale myslí si, že veci okolo obchodovania s deťmi vyjdú najavo až po ich smrti. Spomínal som, že Hillarnazi prenikla na servery WH? To je vlastizrada.

Čo sa týka NESARY, daňový úrad zrazu oznámil, že pozastavuje vymáhanie všetkých daní na neurčito. Novým ľuďom povedali, že nová globálna mena bude krytá drahými kovmi.

Kráľovské novinky…Princ Charles bol „pozitívne testovaný na [C]ovid“. V preklade: Bol zatknutý. Jeho nechutný mladší brat princ Andrew dosiahol finančné vyrovnanie so svojou obeťou znásilnenia Virginiou Guiffreovou. Na čelo si môže rovno vytetovať „VINNÝ“. Ak ste nevinní, „nedohodnete sa“, ale bojujete zo všetkých síl. V prípade Virginie je to záhadné. Zdá sa, že možno kapitulovala, ale nepoznáme celý príbeh.

V channelingu Udalosti, ktorý sa na tomto blogu objavil pred Vianocami, sa hovorilo o dôležitosti dátumu 21. Nebolo v ňom uvedené, o ktorý mesiac ide. Takisto nasledujúci deň je 22.2.2022. V tomto dátume sú tri majstrovské čísla všetky za sebou. Je to obrovský portál pre vpustenie Svetla pre ľudstvo. Len niekoľko myšlienok. Vďaka. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 100
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 100
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
12 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
miloš
miloš
1 year ago

Len blázon si myslí, že dobro prehrá!!!!! Pá

polarexplo
polarexplo
1 year ago

Ďakujem.

jirik
jirik
1 year ago

Pavel Šrytr o objednateli vraždy kmotra Františka Mrázka: Nechci na něj plivat, je mrtvej
Co to s vámi udělalo?
„V první chvíli jsem se podíval na telefon, jestli je to fakt Kroupa. Myslel jsem si, že si ze mě někdo dělá srandu. Byl to šok. Kroupa mě tlačil, neustále chtěl ty spisy. Mě nějaký archivy ani nezajímaly. Buď Franta chtěl, aby je Kroupa získal, ale proč by mi říkal, abych je zlikvidoval, nebo Kroupa lhal a zkoušel to. Možná že tam něco proběhlo. Pak možná Franta změnil rozhodnutí.“

Kdo podle vás Mrázka připravil o život?
„Nemohl to být jeden člověk. Na jednu stranu se mi nechce věřit, že by státní správa používala nájemný vrahy. Ale na druhou stranu, Franta byl sledovanej, a najednou dá někdo rozkaz nesledovat ho.“

Jaký mohl být tedy motiv té vraždy?
„Domnívám se, že v tom nebyla bitva o peníze. Říkal jsem to policajtům, ale oni to nějak nechtěli slyšet. Měl zajímavý kompromitující materiály na jednoho hodně vlivného politika. Nechci na něj plivat, je mrtvej. Kdyby vyšlo najevo, co na něj měl, byla by to ukrutná dehonestace toho člověka, konec jakýchkoliv politických ambicí. Ten člověk by se musel odstěhovat do Austrálie i s rodinou a přejmenovat se.“

Je mrtvý, jak říkáte, jméno přesto neřeknete?
„S ohledem na jeho rodinu, která tu je pořád, děti, jmenovat nebudu.“

Tak alespoň něco. Vídal se s ním Mrázek často?
„Právě že minimálně. Já jsem s ním zažil jednu nebo dvě schůzky. To bylo vše. Kdo trošku přemýšlí, tak mu dojde, o koho jde. Ten člověk zemřel na těžkou nemoc. Jsem taky trošku na vážkách, jak to bylo s tou jeho těžkou nemocí.“

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/704359/pavel-srytr-o-objednateli-vrazdy-kmotra-frantiska-mrazka-nechci-na-nej-plivat-je-mrtvej.html
*****
Pročpak se opět začíná psát o františku mrázkovi?

Deni
Deni
1 year ago

Kazdy den zaspavam a budim sa s vierou,ze svetlo zvitazi!💜ked vies,tak vies🙂

Daniel
1 year ago

WWG1WGA

jana
jana
1 year ago

Děkuji úžasná práce všech

rudo
rudo
1 year ago

prezident UKR nikdy nehovoril ze Rusko zautoci v stredu 16.2.
dokonca stale hovoril ze Rusko nezautoci vobec a vyzyval amikov aby prestali klamat

na tadescu uz prestali so strategiou pasivneho sledovania filmu a prezierania sa popcornom a vyzvali do generalneho strajku

vraj musite to vybojovat sami a nespoliehat sa na Putina a Trumpa

jirik
jirik
Reply to  rudo
1 year ago

rudo,
o generální stávce je na tadescu psáno často většinou v komentech, ale zkus se tzv. redakce zeptat jak ji chtějí zorganizovat v česko-slovensku…..a sleduj jaké budou reakce ze strany tzv. redakce…..
*****
Jedna z cest je OPPT UCC, tedy prohlášení “živého člověka”
OPPT UCC Pôvodný trast, čo so školou, D.U.N.S sú inštitúcie firmy ?https://www.youtube.com/watch?v=KrR0ktKf9Ac

Soldier 17
Soldier 17
1 year ago

Teprve dnes čtu váš článek. Je to perfektní shrnutí. Ano, jsme někteří z nás zklamaní ze zdlouhavé laťky kterou bílé klobouky nastavili. V některých dnech jsem byl na ně totálně naštvaný, protože pokud jde o děti, my se za ně modlime, nechápu proč je nechají zabíjet vakcinami. Pro mě, frustrující a bolavé…srdce bolelo ale zdá se, že pedofilní sítě a otroctví dětí je mnohem mnohem víc, nežli pár úmrtí děti z vakcíny…ale za mě každý život má cenu. Pochopím to asi až v nastávající době ale budu chtít vysvětlení. Držte se všichni. Hlavně vy,v tymu qanon

jirik
jirik
Reply to  Soldier 17
1 year ago

pokud jde o děti, my se za ně modlime, nechápu proč je nechají zabíjet vakcinami
*****
Soldier 17, to je jednoduché vysvětlení: děti jsou budoucnost každého národa, každé rodiny, každého rodu….takže očkováním likvidují budoucnost národů, rodin,….

a důchodci jsou zase paměť národa, a tu je potřeba také zlikvidovat……

co bude „s lidstvem“ (nevím jak to přesně nazvat), když ztratí minulost a také budoucnost, která je v důchodcích-pamětnících a dětech, což je naděje budoucnosti?!

mimochodem o snižování plodnosti u žen bylo rozhodnuto v roce 1973 nebo 1974, kdy začaly ženám podávat léky, jejichž vedlejší účinky způsobovali nižší nebo žíádnou plodnost – dle každé ženy, která přípravek brala….článek byl na otevrisvoumysl.cz

tauri
tauri
Reply to  Soldier 17
1 year ago

Blbé je, že trpí všichni! Nejen děti..Nevím, proč se stále řeší děti, když v tom hraje roli každý. Jen upřednostňuje druhé, protože sám nezná svoji hodnotu..
A pokud jde o bílé klobouky, vždy se mi vyjeví slavný spolek ku klux klan.
Takže možné sadomasochystické rysy tam mohou být. Kdyby šlo vše podle plánu, tak by Musk neměl vyjevený oči, že mu někdo odrovnal satelity..
Ale jestli to takhle půjde dál, bude nás možná muset osvobodit nějaká jiná vyspělá rasa, která ví víc, protože třeba to nechají ti id**i i s klobouky a šátky zajít tak daleko, že by nás tu skutečně zbylo dost málo a oni to třeba nechtějí dopustit. Ne každý si zaslouží takové jednání kvůli cizím plánům, které neznají a už to není jejich boj..
Když očkovaní mají vliv na neočkovaní, tak třeba kolik tu zbyde lidí? Kolika lidem skutečně funguje imunitní systém, který ihned rozpozná cizí látku z očko a bude se snažit ji vypudit z těla? Kolik lidí si myslí, semnou to nic nedělá, ale přitom mají jen obranyschnopnost utlumenou a tělo se zanáší toixny?

Andrej
Andrej
Reply to  tauri
1 year ago

ja celému plánu nechápem

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK