Správy 17.03.2021

17/03/2021

Dôležitá správa:

Ľudstvo prijíma zmeny, iba ak je alternatíva príliš bolestivá. Toto je len časť ľudskej skúsenosti, pretože sme pohltení našimi malými kútmi sveta a našimi vlastnými skúsenosťami. Pretože ľudstvo nehľadá zmenu, musí nás zmena posunúť vpred, či už sme na ňu pripravení, alebo nie.
V skutočnosti všetky zmeny nastávajú na úrovni duše. Vznikajú na nefyzickej úrovni, kde sa rozhoduje a plánuje všetky zážitky. Ľudstvo sa malo pohybovať po priamke, až kým neodpadli kolesá a to sa stalo v roku 2020.
Rok 2021 bude deviatym rokom novej vlny zmien, ktorá sa začala v roku 2012. Číslo 9 v numerológii predstavuje dokončenie a pôjde o prvý rok nového smerovania v tejto novej vlne zmien. Tento čas nazývame nová renesancia.
Aby mohla prísť táto nová renesancia, musia sa vyjasniť všetky základy, ktoré doteraz udržiavali ľudstvo. To, čo ľudstvo objaví, bude, mierne povedané, poučné.
Tento systém viery vzišiel zo strachu, nedostatku a kontroly. Posledné tisíce rokov sme strávili životom v strachu a podporou tých z nás, ktorí vidia strach za každým rohom, namiesto toho, aby sme sa spájali s našimi dušami a samotným Bohom s vedomím, že sme úplne v bezpečí a že všetci môžeme žiť v láske, mieri, harmónii a radosti.
Naši svetoví lídri hrali tento kontrast, aby ho videli všetci, aby sme mohli žiť inak. Nadchádzajúce zmeny sú mimo dosahu fyzickej sféry a keď prijmeme vedomie, že všetci sme tvorcovia, nie obete, zmeny budú postupovať. Budú nové smery v myslení a vedení. Niektoré z nich budú mať nesprávny začiatok, ale rýchlo sa rozpadnú, keď si pravda nájde cestu na svetlo rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.
Mnohí z nás sa budú cítiť ako deti v cukrárni a spočiatku nás odzbrojí spôsob, akým sa prejavujú myšlienky a túžby. To neznamená, že nebudeme mať konflikty. Stále bude prebiehať niekoľko intenzívnych konfliktov, pretože táto energia nenávisti a chamtivosti slabne. V takýchto chvíľach je dôležité pochopiť, že tieto duše robia výroky o minulosti, aby sme si všetci pamätali, kam vedie cesta strachu, nenávisti a chamtivosti.


„Iba prechodom cez tmu nájdete svetlo.“
„Iba na okraji priepasti bude vôľa zmeniť sa.“

Q


Ľudia budú čakať scenár 3. svetovej vojny … Musia aktivovať VŠETKY armády na svete do stavu svetovej vojny, aby sa z nich stali králi a kráľovné. Máte jurisdikciu nad policajnými a trestnými súdmi.
Vráťte sa v čase, uvidíte, ako armáda fungovala počas 1. a 2. svetovej vojny. Mohli si vytvárať rady, ako uznali za vhodné, mali jurisdikciu.

Scenár Castle Rock.

Zoznámte sa so všetkými zavedenými globálnymi vojenskými „cvičeniami“.
Defender Europe 21 pokrývajúci Európu a Afriku.
Austrália má rovnaký čas ako Defender Europe. USA práve ohlásili účasť.
Všetko sa to deje pred vami.
Je to GLOBÁLNA VOJENSKÁ operácia

Myslite vo VEĽKOM, VÄČŠOM, NAJVÄČŠOM !!!
Je VÄČŠIA, ako si dokážete predstaviť.
Je to globálne. Celá planéta sa chystá oslobodiť pomocou každej armády na zemi. No najlepšia časť zo 140+.
Toto bude prepísaná história. Všetci autori, ktorí ste tam vonku, budete mať veľa na napísanie.

Udalosť nás zavedie späť do roku 1776 na celom svete. Zrušenie anglického zákona z roku 1871. Armáda je jediný spôsob. 1776 robí vakcíny nelegálnymi.
NESARA / GESARA
1776, 1776, 1776,
AKCIA to VŠETKO aktivuje Zdroj

„DEFENDER-Europe 21 je kritické cvičenie, ktoré poskytne spoločnosti V Corps ďalšiu skvelú príležitosť na vybudovanie pripravenosti na náš pochod k plnej operačnej schopnosti a na podporu interoperability, keď pracujeme spolu so spojencami a partnermi,“ uviedol John Kolasheski, veliaci generál. „Tešíme sa z tejto šance úzko spolupracovať s americkou armádou v Európe a Afrike a preukázať odhodlanie a záväzok USA voči Európe.“

V marci sa zariadenie a personál začína sťahovať z USA. V apríli budú zúčastnené jednotky čerpať zásoby z lokalít v Nemecku, Taliansku a Holandsku. Väčšina výcvikových aktivít sa uskutoční v máji a cvičenie sa zavŕši v júni presunom amerických síl a vybavenia.

DEFENDER-Europe 21 bude obsahovať niekoľko prepojených cvičení, medzi ktoré patrí:

Rýchla odpoveď (začiatkom až polovice mája) – bude zahŕňať vzdušné operácie v Estónsku, Bulharsku a Rumunsku s účasťou viac ako 7 000 vojakov z 11 krajín.
Okamžitá reakcia (od polovice mája do začiatku júna) – viac ako 5 000 vojakov z 8 krajín sa rozloží na 31 výcvikových oblastí v 12 rôznych krajinách, aby uskutočnili živý požiarny výcvik. Taktiež sa uskutoční spoločná logistická operácia na pobreží.
Sabre Guardian (od polovice mája do začiatku júna) – viac ako 13 000 členov služby z 19 krajín bude viesť živé streľby a leteckú a protiraketovú obranu plus rozsiahlu lekársku evakuáciu.
Cvičenie veliteľského stanovišťa (jún) – približne 2 000 pracovníkov precvičí schopnosť velenia nadnárodných pozemných síl v spoločnom a kombinovanom výcvikovom prostredí pri zachovaní skutočných operácií v 104 krajinách na dvoch kontinentoch. Zdroj

Celý Blízky východ je obklopený. Operácie sa môžu uskutočňovať na Ukrajine. Ozbrojené sily zaplavujú Grécko vojnovými loďami, tankmi, lietadlami, raketami, vrtuľníkmi, stíhačkami, bombardérmi B-52. Je všetko len na cvičenie? Ako bývalý vojak vám môžem povedať, že prebieha operácia vo forme určovania polohy. Niekto zaujme pozíciu, kto je proti komu, je nejasné. Pretože sú do toho zapojené všetky sily. Michael Boyz na Twitteri, pred odstránením účtu. Zdroj

Trump práve hovoril o cunami.
Cunami sa začína o 8:00 východného času
Vlny. Projekt Odin. Poďme!

Vojenský režim prevzal kontrolu nad bankovými účtami miliardára Georga Sorosa ‘Nadácia otvorenej spoločnosti (OSF) v Mjanmarsku a oznámil, že podnikne právne kroky proti nadácii, ktorá je obvinená z porušovania obmedzení činnosti týchto organizácií.
Vojensky kontrolovaná jednotka MRTV v pondelok oznámila, že armáda vydala zatykač na 11 zamestnancov mjanmarskej OSF vrátane jej šéfa a zástupcu šéfa pre podozrenie z finančnej podpory hnutia za občiansku neposlušnosť proti vojenskej junte. Zdroj

Predstavte si, aké frustrujúce musí byť pre Bidenových pracovníkov, aby s ním robili CGI videá, s vedomím, že anoni úplne rozoberú každý pixel a kúsok zvuku, kým nenájdu spôsob, ako dokázať svoje reči. „Pridali sme do pozadia dostatok zvukov vtákov?“ Príliš veľa?! Mali by sme pridať hluk z dopravy ?! Je osvetlenie správne? Máme dosť vlajok zakrývajúcich predok falošného Bieleho domu ?! Čo ak Joe pôjde mimo scenára ?! “ Zdroj

Ak ste nepochopili, ako sa falošné poplachy používajú na ovládnutie myslí más, mali by ste to po streľbe v Atlante určite urobiť. Máme veriť, že je to náhoda, že (z mojej pamäti) prvé masové strieľanie, ktoré sa prvýkrát zameralo na ázijské ženy, prišlo PRIAMO potom, čo sme sa dopočuli o tejto novoobjavenej „ázijskej nenávisti“ v našej krajine? (Toho NIKTO nikdy nebol svedkom …)

Budem čakať, až budem počuť úbohý motív MSM pre 21-ročného belocha, ktorý zaútočil na nechtový salón. (Museli mu pokaziť pedikúru) Samozrejme sa tiež postarali o to, aby okamžite verejne oznámili, že miluje zbrane a Boha. Úprimne povedané, najprekvapujúcejšou časťou je, že potom nespáchal samovraždu. Zdroj


Som vždy človek, ktorý je ochotný povedať, čo treba povedať. Toto je jedno z tých období. Budem to naďalej presadzovať, kým si všetci neuvedomia, aké dôležité je to pri krokoch vpred. Globalisti chápu, že nás potrebujú rozdelených, aby nás porazili. Jednoducho neexistuje iný spôsob, ako ovládnuť USA. Sadia semená už roky. Toto je ich posledný zúfalý pokus o rozbitie amerického ducha.

To je dôvod, prečo sa snažia, aby Bidenova administratíva tak silno tlačila na „jednotu“. Plne chápu, že to povedie k väčšej divízii a obe strany budú vrúcne odmietať akúkoľvek jednotu s „nepriateľom“. Vidím to každý jeden deň. Obyvatelia tejto krajiny sú VEĽMI emocionálne reaktívni.

Je nevyhnutné pochopiť, že náš nepriateľ NIE JE ľavica. Naši SKUTOČNÍ nepriatelia sa skrývajú v tieni, zatiaľ čo ťahajú za bábky ľudí ako Obama, Biden, Hillary C atď. Dovoľte mi, aby som to objasnil VEĽMI jasne, pretože sa zdá, že väčšina ľudí nechápe, čo v poslednej dobe hovorím …

Ľudia ako Obama, Biden, HC … bude s nimi jednať Boh. Nezaslúžia si existovať na tejto planéte a budú vykorenení. NEMODLÍM sa za nich. Nechcem sa s nimi spájať. AKO však, pokiaľ ide o našich liberálnych priateľov a rodinu … nemáte inú možnosť, ale byť tu pre nich, až na to príde čas. Pozrite sa na súčasný stav našej krajiny. Zdá sa to udržateľné? Keby sme všetkých zradcov uvrhli do väzenia, ale pokračovali by sme ako bežne, je to udržateľné? Polovica vzťahov v tejto krajine momentálne zlyháva alebo sa rozpadá. Je to udržateľné? Samozrejme, že nie je.

Viem, že sa zdá, že toľko ľudí je beznádejných. To je do istej miery pravda. Bolo nám povedané, že 4 – 6% sa nevracia do reality a to je tvrdá tabletka na prehltnutie. Je však potrebné pamätať na to, že týchto 4 – 6% je najhlasnejších. Takto sú médiá schopné vykresliť falošnú realitu, v ktorej je Amerika úplne rozdelená. TOTO NIE JE TEN PRÍPAD. Vážnu pomoc bude potrebovať 13 až 20 miliónov ľudí. Vďaka tomu zostane viac ako 300 miliónov ľudí, ktorí budú plne zjednotení, keď postupujeme do budúcnosti.

Buďte trpezliví a pokúste sa pochopiť, že títo ľudia sú chorí. Vymývanie mozgov je veľmi skutočné. Transparentnosť prichádza a keď bude, uvidíte jednotu vo všetkých líniách strany. Keď ľudia zistia, čo robili našim deťom …Ich najväčšou obavou je We The People PREBUDENÍ and ZJEDNOTENÍ.

„My ľudia“ neznamená „my„ POLOVIČKY “ľudia“. Nejde o „americké štáty“. Sme Spojené štáty americké a preto sme najlepšou prekliatou krajinou v histórii tejto planéty. Chcem všetkým pripomenúť, že kam ideme jeden… Zdroj

Joe Biden býval v replike Bieleho domu v Atlante v štáte Georgia. Po väčšinu dňa je pod lekárskym dohľadom a ťažko pod sedatívami. Krátke verejné vystúpenia, ktoré absolvuje, uľahčujú psychotropné lieky. Video

Generálporučík potvrdil, že Donald Trump je podľa Pentagónu úradujúcim prezidentom a stále ovláda spúšťač jadrových zbraní. Zdroje navyše naznačujú, že Bidenovi nebol umožnený prístup do Bieleho domu ani do žiadneho z jeho zariadení. Zdroj

Ľudia sú rozdeľovaní, aby zabránili vzostupu ľudí.
Keď ste rozdelení, ste slabí.
Zostaňte jednotní, nedeľte sa.

Zdroj
This image has an empty alt attribute; its file name is e14184b8ee46fa42-1024x449.png
This image has an empty alt attribute; its file name is d3fc158305710177-1024x659.png
Všetky prostriedky nasadené.
Zdroj

Holandská polícia brutálne vypustila útočné psy na demonštrantov proti lockdownom.  Zdroj

Biden označil Putina za vraha. Svojím komentárom vyvolal búrlivú reakciu Ruska Zdroj

Rusko dáva Twitteru 30 dní na odstránenie detského porna, alebo ich zakážu v krajine. zdroj

Kapitolský policajt prepustený po tom, čo sa v blízkosti jeho pracovnej oblasti našli neslávne známe antisemitské PROTOKOLY ZIONU. Dôstojník americkej polície Capitol bol prepustený po tom, čo pobočník Kongresu spozoroval na otvorenom priestranstve neďaleko jeho pracovného priestoru na vrchu Capitol notoricky známy protižidovský trakt, ktorý si vyžiadal interné vyšetrovanie. Zdroj

Nová správa od @ DHSgov & @ TheJusticeDept nenašli žiadny dôkaz o tom, že by voľby v roku 2020 boli zmanipulované zahraničnou vládou.
Správa je jasná – voľby v roku 2020 boli slobodné a spravodlivé.
Ďakujeme našim partnerom, ktorí sa usilovali o zabezpečenie volebnej bezpečnosti.
CISA, Ministerstvo spravodlivosti, DHS sa práve vyjadrili k podvodným voľbám v roku 2020 ako slobodným a spravodlivým – všetky 3 vládne zložky sa teraz odhaľujú (Ako nahradíte vládu?) Tweet

Taliansko otvára prípad zabitia po tom, čo učiteľ zomrel niekoľko hodín po podaní vakcíny AstraZeneca.
Talianski prokurátori začali vyšetrovanie zabitia po tom, čo tam zomrel učiteľ hudby niekoľko hodín po podaní kontroverznej vakcíny AstraZeneca COVID-19. Sandro Tognatti (57) v sobotu popoludní dostal očkovanie a v noci si išiel ľahnúť s vysokou horúčkou, uviedla pre talianske médiá jeho manželka Simona Riussi.
Nasledujúce ráno zavolala záchranku, ale klarinetistu sa podľa jej slov nepodarilo zachrániť. Podľa talianskej služby Agenzia Nazionale Stampa Associata (ANSA) prokuratúra v severotalianskom regióne Piemont otvorila vyšetrovanie jeho smrti ešte v ten deň. Zadržali tiež takmer 400 000 dávok vakcíny AstraZeneca z rovnakej šarže. Zdroj

Zdroje, ktoré klamú, a reportéri, ktorí ich chránia Zdroj

Poľsko ide späť do celoštátneho trojtýždňového lockdownu kvôli množiacim sa prípadom COVID19. Zdroj

Farba očí Bidena sa z jedného dňa na druhý mení z hnedej na modrú. Je to tak zrejmé, ale komentuje to niekto? Jednoznačne klon, alebo dvojník.
Keď už hovoríme o vystúpeniach, existujú nedávne fotografie celebrít ako Courtney Cox, ktoré vyzerajú VEĽMI drsne, keď teraz boli prerušené dodávky [a]drenochrómu.
Justin Trudeau bol vyfotografovaný s členkovým monitorom. Existuje veľa dôkazov o DS zatknutiach pre tých, ktorí majú uši a oči na stopkách.
Tento tweet Dr. Salla popisuje novú technológiu vesmírnych síl. Pamätajte, že Aliancia bojuje v bitke na planéte aj mimo nej.
Gen Raymond, CSO, vesmírne sily zintenzívňujú svoju stratégiu vesmírnych zbraní na boj proti nasledujúcej veľkej vojne, alebo k policajnému priestoru.
Tieto správy nakoniec dokazujú, že veci sa dejú podľa plánu Aliancie. Zdroj

Právne dôsledky vakcíny, nad ktorými NIKTO neuvažuje!

Vďaka VŠETKÝM skutočným informáciám, ktoré vám NIE SÚ podávané o obľúbenom balíku vakcín a VŠETKÝM falošným informáciám, ktoré vám SÚ hovorené, by ste možno chceli niečo zvážiť všetci vy inteligentní ľudia, ktorí už ste zaočkovaní. Po tom ako si DOBROVOĽNE dáte vakcínu – už nie ste právne považovaní, za zvrchované osobnosti, ktoré majú práva! Teraz ste – LEGÁLNE – GENETICKY MODIFIKOVANÝ ORGANIZMUS.

KTO vlastní patenty a všetky práva k vakcíne, ktorú ste si dali? KTO NEMÔŽE byť legálne obvinený na žiadnom súde? Hovoríte si predsa ten, čo vyvinul vakcínu, nie? KTO legálne vlastní všetky geneticky modifikované organizmy, ktoré sú vyvinuté z tejto vakcíny? Všetky deti narodené po tom ako ste si dali vakcínu sa stanú taktiež majetkom týchto spoločností. Všetko čo vlastníte sa stane ich. Zdroj

Najnovší Intel: Musíte si vypočuť

Počúvam túto aktualizáciu , ktorú Cirsten W zdieľal so Scottom McKayom a je to niečo, čo budete chcieť počuť. Mali nejaké problémy s pripojením a nakoniec sa spojili o 25 minút. Scott chcel, aby to Cirsten prerušila, pretože informácie jej poskytoval čínsky diplomat. Opäť sa potvrdzuje, že Putin, Xi, Modi a Trump spolupracujú na odstránení cabaly, čo je, podľa mňa, to čo sa deje .

Navrhujem, aby ste si to vypočuli, kým je k dispozícii.  ~ BP Zdroj

Vynikajúce správy od Rady Európy (RE), poprednej svetovej organizácie pre ľudské práva. Je riadiacim orgánom Európskeho súdu pre ľudské práva. Ako asi viete, Rada Európy je odlišná a samostatná od EÚ. 47 krajín vrátane všetkých členských štátov EÚ je zazmluvnenými stranami Rady Európy a Európskeho dohovoru o ľudských právach (EDĽP). To je vynikajúca správa pre ľudí, ktorí sa obávajú povinného alebo vynúteného očkovania alebo diskriminácie na základe stavu očkovania

Dnes sa hlasovalo o rezolúcii Rady Európy, ktorá zakazuje štátom ustanoviť povinné očkovanie proti vírusu alebo že ho možno použiť na diskrimináciu pracovníkov alebo kohokoľvek, kto sa neočkuje. Tu je text extrahovaný v konkrétnych bodoch a plné rozlíšenie v pôvodnom a pôvodnom odkaze. 7.3 pokiaľ ide o zabezpečenie vysokého prijatia očkovacej látky: 7.3.1 zabezpečiť, aby občania boli informovaní, že očkovanie NIE JE povinné a že na nikoho nie je vyvíjaný tlak politicky, sociálne ani inak, aby sa očkoval, ak si to neprajú sami; 7.3.2 zabezpečiť, aby nikto nebol diskriminovaný za to, že nie je očkovaný kvôli možným zdravotným rizikám alebo kvôli tomu, že nechce byť očkovaný; 7.3 pokiaľ ide o záruku vysokého prijatia vakcíny: 7.3.1 zabezpečiť, aby boli občania informovaní, že očkovanie NIE JE povinné a že na nikoho nie je vyvíjaný politický, sociálny alebo iný tlak, aby nebol očkovaný, ak si to neželáte; 7.3.2 zabezpečiť, aby nikto nebol diskriminovaný za to, že nebol očkovaný kvôli možným zdravotným rizikám alebo nechcel byť očkovaný Zdroj

3 ročná delta na dnes #955

Sú dokopy tri delty na dátum 17.3.  zdroj

Picture

Prečo má Google Earth na Antarktíde označenie Rothchild ??

Nútenie zamestnancov do plošného testovania môže vedúcich pracovníkov dostať do väzenia Zdroj

Ruský prezident Vladimir Putin povolil operácie na pomoc Donaldovi Trumpovi v amerických prezidentských voľbách v novembri minulého roka.

Vyplýva to z odtajneného spravodajského hodnotenia, v ktorom sa píše o rozsiahlom úsilí Kremľa a Iránu o ovplyvnenie výsledku volieb.

V správe sa uvádza, že Rusko sa snažilo podkopať kandidatúru Joea Bidena, pretože sa domnievalo, že jeho triumf by bol v rozpore so záujmami Kremľa.

V konečnom dôsledku však podľa hodnotenia neexistujú dôkazy o tom, že by nejakí zahraniční aktéri zmenili hlasovanie alebo inak narušili volebný proces. Zdroj

Čína – Každý, kdo mohl mít kontakt s někým, kdo měl pozitivní test na Covid, je nucen žít v tomto karanténním zařízení 3 týdny na své náklady. Účtuje se jim 300 jüanů (46 USD) za den.
Zdroj

Právne dokumenty na stiahnutie

Trestné oznámenie na lekárov, zubárov

Odpor proti RÚVZ proti pokute

Návrh na vydanie neodkladného opatrenia – školy maturanti

TO respirátory všeobecné

ETICKÝ KÓDEX Všeobecné povinnosti lekára a zubného lekára

Argumentácia pri zastavení Políciou_ ohľadom preukazovaniu sa testom

Výzva_na_upustenie_od_protiprávneho_
konania_zamestávateľovi_v_súvislosti_s_
testovaním

Výzva_na_upustenie_od_protiprávneho_
konania_-_škola

SR Návrh_na_vydanie_neodkladného_
opatrenia_-_škôl pre prvý stupeň 

Pre_majiteľov_prevádzok_gastra_-_manuál otvorenia prevádzok: Tento dokument bol rozoslaný viacerým prevádzkam ešte v októbri
Zdroj

Dobré ráno přátelé.Dnes jsem v nějakém rozmaru a rozhodl jsem se Vám napsat pár řádků.Všechny z Vás co jste tady beru jako přátele a kamarády,ale to snad víte,ale o čem chci psát je jen taková epizoda ze života a včerejška.Dělám střechy a byl jsem objednávat materiál na střechu pro zákazníka v nejmenované fa Coleman v Olomouci.Snad se to tady může,ale já se s toho neposeru. No překvapilo mě,že je nás ještě fakt málo probuzených a začal jsem mluvit o tom podvodu a proč a jak co je. No hleděli na mě,jako na blázna a jelikož ještě u nás střechařů pořádně nezačala sezóna tak tam nikdo nebyl a já měl skrz objednávku u sebe počítač a jelikož nejsem it magor,tak to neumím přeposílat,tak jsem jim vše ukázal.Byl jsem tam ráno asi o půl osmé a ve tři hodiny jsem měl telefonát,co si o tom mají myslet?No co myslíte,že jsem jim na to řekl?Samozřejmě jsem jim řekl,ať si dohledají informace sami ze zdrojů,které nepodléhají cenzůře.Asi o hodinu později jsem měl druhý telefonát a byla to pro mě pecka,že jsem probudil pár lidí a začínají se o to zajímat a mají to jak červíka,co je už bude stále hlodat,než se doberou k pravdě.Úpřimně s toho mám radosta myslím,že nenásilně to vyjadřuje,jak by to probuzení mělo vypadat.Doufám,že se mnou souhlasíte.To stejné jsem měl s bráchou a jeho ženou a i maminka byl oříšek v jejich 82 letech. No já bych si moc přál,aby jste se o to pokusili i vy a možná v této formě,která je nenásilná a ono opravdu stačí jen zasýt toho červika,protože jsme lid,co badatelů,kteří touží po poznání a o tom to je. Na věku nezáleží a každý víme,že s msm se pravdu nedozvíme,ale i tady člověk musí být bystrý a umět číst mezi řádky,jelikož i tady je spousta dezinformací,o které se potom někdo opírá.Já osobně si na to dávám pozor a z nikým se nepřu,jelikož jsem sice v životě rázné,ale byla by chyba,kdybych si nevyslechl i oponentní názor a převážně mi to chvilku trvá,ale dohledávám si pak co najdu a přečtu a udělám si vlastní úsudek.Myslím,že je to fér,jak pro mě,tak oponenta a v případě,že zjistím,že je to blbost,tak mu to řeknu.Články a vše dohledané si uložím do složky a dám mu přečíst,tedy pokud chce,ale měl jsem i takové pacoše,že měli jen oni pravdu a ani to číst nechtěli.Tam už není boužel co dělat a boužel je vyloučit a to jim ani neubližovat.Oni se zajebou sami svou hloupostí a najivytou. No kdo chce kam,pomožme mu tam. Je už nást tady hodně a to na těhle stránkách a za to jsem rád,že sdílíme,jak to dobré,tak i to zlé.Jsme tady prostě sorta krásných lidí a duší.Moc a opravdu moc Vám všem přeji krásný den.Nenechte se zastrašit,jelikož vy máte tu výkonou moc,která je nespochybnitelná.Přestaňme platit daně a ti šašci a šmejdi budou v prd….Všechny Vás mám rád a objímám.A vy bratři Slováci-Držte se a podporujte a už se sjednoťte a vykopejte ten hnůj kam patří.My to musíme udělat taky.Jsme jedna krev bratři a krev není voda.S úctou Jirka. Zdroj

Odchyceno na FB , kde píše paní – Češka žijící ve Finsku :Dneska je to přesně rok, co jsme odešli z Německa do Finska. V německém Travemünde jsme se 12.3.2020 nalodili na finskou loď (13.3.2020 Německo zavřelo hranice) a 14.3.2020 jsme se vylodili ve Finsku (ten den Finsko zavřelo hranice). Za celou dobu tady jsme ani 1x nemuseli mít nikde roušku. Nepoužíváme žádné desinfekce na ruce. Nevyhýbáme se lidem, nikde. Nemuseli jsme nikdy být zavření doma. Obchody jsou celou dobu otevřené. Restaurace na jaře 2020 měli jen takeaway ale byly otevřené jídlo jste si mohli sníst klidně venku, teď jsou na 3 týdny zase v režimu takeaway, nicméně např včera jsme byli celý klan v muzeu. Žijeme celou dobu úplně normální život a jen denno denně nevěřícně koukáme na zprávy z Německa, z ČR, z SK… To co se u vás děje, je tady dosud nevídané. U vás se nepřipouští vědecký dialog, a kde není vědecký dialog, tam se logicky nedělá čestně a poctivě věda, tam se razí jen a pouze ideologie. Copak jste to ještě nikdy nezažili, že to nepoznáte? Tady jsou roušky jen doporučené, ano je pravda že asi 1/2 lidí je nosí v obchodech např., ale vláda se jasně vyjádřila, že nařizovat je nebude, neboť, světe div se, nejsou prý přesvědčeni o tom, že by roušky z vědeckého hlediska byly prokazatelně účinné proti virům! Nikdy jsme nemuseli podstupovat žádný test, nikde, ani při přestoupení hranic se Švédském v 12/2020, ani při návratu do Finska v 1/2021. Minulý týden u pediatra jsme nabízenou roušku odmítli a nebyl to problém. Takže ve zdravotnickém zařízení to člověk taky nemusí mít. A to nebylo poprvé, co jsme byli takto bez roušky u lékaře. Včera v muzeu též jsme je neměli. A nikdo neřekne půl slova, nikdo na vás nekouká skrze prsty, lidi se vzájemně respektují. Děkuju Bohu za to, že nás vyvedl právě sem, že aspoň někde je život ještě relativně v pořádku. Modlím se za vládu Finska, aby nadále byla vůči svým občanům schovívavá tak, jako byla dosud. Kéž byste dokázali uvidět pravdu a postavit se za ní, bránit jí, a žít jí. A kéž by vašim vládcům víc záleželo na vás občanech, raději než na £€$¥.Změnit to můžete jen vy, tím, že nejdříve změníte sebe. Zdroj

Generál Flynn potrápi novinára tým, že neodpovedá na otázky, ale kladie ešte viac protiotázok. Reč je o QAnone.Hovoria, že podporujete QAnon.
„Čo je to?“ Potrebujem o tom vedieť.
„Je to teória o internetovom sprisahaní. Podporujete ju?
„O čo ide, čo robia?“ Potrebujem to vedieť.
„Neviem. Práve som počul, že ich podporuješ.
„Kde si sa o tom dočítal?“

Chcem sa vás opýtať, či podporujete toto hnutie?
„Počul som o tom, ale o čom je toto hnutie?
„je online hnutie, ktorého členovia veria v vládne konšpiračné teórie.

Existujú nejaké ďalšie podobné skupiny?

Neviem, pýtam sa vás.

Novinár zaútočil na nesprávnu osobu. Zástupcovia Aliancie, ktorou je Flynn, nemôžu o QAnone hovoriť otvorene, inak celá operácia pôjde mierne povedané do prdele. Takže tu je hra. Pamätáte si, ako sa Trump vyhýbal odpovediam na tieto otázky?

Podobné články

 • 10000
  Správy 16.03.2021Místo lidí se budou setkávat hologramy, plánuje Microsoft Zdroj Rusko podľa ruského orgánu pre dohľad nad médiami zablokuje Twitter za mesiac, „ak sociálna sieť nevymaže zakázané informácie“ Zdroj Absurdistán: Bezdomovci dostávají od policie pokuty za nedodržování nařízení o zákazu vycházení Zdroj OSN: Celému lidstvu bude dán čip, kdo ho odmítne,…
  Tags: a, na, sa, v, je, že, to, o, správy
 • 10000
  Správy 15.03.2021Bývalý správca agentúry pre ochranu životného prostredia Andrew Wheeler: Pokrok v oblasti podnebia zaborený v médiách za vlády Trumpa Zdroj Joe Biden je prezidentom obchodovania s ľuďmiLen 50 dní po jeho prezidentovaní sa obchodovanie s ľuďmi a prevádzačstvo na južných hraniciach vďaka prezidentovi Bidenovi už zhoršili. Zdroj Kontrolór hraníc z…
  Tags: a, na, je, v, to, sa, že, správy, q
 • 10000
  Správy 14.03.2021Lidem v Německu došla trpělivost. Při protestu zmlátili policisty Zdroj Alabama GOP dá Trumpovi rámcovú rezolúciu, ktorá ho bude označovať za jedného z „najväčších“ prezidentov v histórii Zdroj Spermie sa navrhovali poslať do komplexu Noemovej archy na Mesiaci Zdroj Armáda, umožní vojakom nahradiť camo farby, farbami vlajky ich rodovej identity…
  Tags: v, a, na, je, sa, o, to, že, správy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.