Správy 17.04.2021

17/04/2021

Naša spoločnosť bola preniknutá z najnižších úrovní na najvyššiu úroveň satanom uctievajúcimi, pedofilnými vodcami vykonávajúcimi detské obete, ktorí boli vydieraní a manipulovaní, aby sabotovali náš politický systém za účelom jeho premeny na komunistický stav Nového svetového poriadku.

Dôjde ku kybernetickému útoku a falošnej udalosti jadrového nebezpečia – tesne predtým, ako systém pre núdzové vysielanie prevezme masmédiá. Kvantový internet zničí operáciu Mockingbird (program CIA, ktorý ovláda masmédiá od konca druhej svetovej vojny).

Buďte opatrní vo veľkých mestách, moji priatelia, Hussain’s Antifa a Soros BLM začínajú besnenie / DS / rasové vojny po celom svete, začínajú aj nepokoje, Sezóna ohňov, Veľká udalosť sa blíži, objasnenie 8-8-21, Minulé udalosti, MJ12 , Nie sme sami, koniec sa vám bude páčiť.

Hnutie, ktoré sme začali, je iba začiatok. WWG1WGA.

Trump čaká na sudcov v pozícii pred podaním obžaloby – súdy budú pracovať medzi civilným a vojenským prostredím – veľa ľudí prijatých na kontrolovanie papierov. zdroj

Film SOUND OF FREEDOM bol práve uvedený na konferencii Zdravie a sloboda v Tulse 16. – 17. apríla. Medzi rečníkmi sú Gen Flynn, Lin Wood, Sidney Powell, Mike Lindell, Dr. Simone Gold, Patrick Byrne, Mike Smith a mnoho ďalších. Patrioti.

Vo filme SOUND OF FREEDOM je Jim Caviezel ako hrdina skutočného života, Tim Ballard, zakladateľ spoločnosti Operation Underground Railroad.


Z webovej stránky Operation Underground Railroad:  „Od svojho založenia v decembri 2013 sme zhromaždili svetových odborníkov na záchranné operácie a úsilie v boji proti obchodovaniu s deťmi s cieľom ukončiť otroctvo detí. Tím O.U.R. operácií pozostáva z bývalých CIA agentov, minulých a súčasných orgánov činných v trestnom konaní a vysokokvalifikovaných pracovníkov, ktorí vedú koordinované úsilie v oblasti identifikácie a extrakcie ľudí z podzemia. Tieto operácie sú vždy v spojení s orgánmi činnými v trestnom konaní na celom svete.

Akonáhle sú obete zachránené, začína sa komplexný proces zahŕňajúci spravodlivosť pre páchateľov a zotavenie a rehabilitáciu preživších.


Patrick Byrne zverejnil dva a pol minútový filmový klip na Telegrame Jima Caviezela, ktorý hovoril v priamom prenose po uvedení filmu Sound of Freedom=zvuk slobody. Publikum priameho prenosu pozostávalo z viac ako 500 000 ľudí. Rovnako tu bolo divadelné publikum s asi 4500 ľuďmi.

Toto povedal Jim Caviezel viac ako pol miliónu ľudí :

Jim Caviezel:  Tim Ballard je tam dole a zachraňuje deti, aj v čase ako sa tu rozprávame, pretože práve teraz vyťahujú deti z najtemnejších zákutí pekla. Z dumbov a iných miest. Adrenochromovanie detí … pozrite … kde sme práve teraz, potrebujeme vaše modlitby.

Keď Tim Ballard prišiel do Bogoty a mali sme hotové dve tretiny, povedal som: „Prečo si si ma vybral?“ Povedal: „No, vlastne ťa nechceli, chceli niekoho iného.“

Povedal som: „No, musím ti povedať, urobil som filmy MONTE CRISTO a THE PASSION a asi v dvoch tretinách som vedel, že ideme vytvoriť niečo fenomenálne. A povedal som, že to s týmto filmom cítim. ‚

A on na to: „V skutočnosti som videl práve tieto dva filmy, a preto som ťa musel vo svojom filme mať.“

[Jim sa odmlčal.]

Otázka:  Jim, pred minútou si povedal slovo a chcem objasniť, čo to slovo bolo, pretože si povedal slovo …  povedal si „adrenochróm“ … a veľa ľudí,  tu je asi 4500 ľudí a je tu asi pol milióna ľudí streamujúcich online … mali sme kybernetické útoky, napájanie sa zapínalo a vypínalo … ale povedali ste to slovo a nech zdvihnú ruky tí, čo to slovo už počuli?

Vysvetlili by ste mi, prosím, do akej miery chcete alebo by ste chceli, aby sme o tom hovorili, pretože niektorí ľudia to nikdy predtým nepočuli a musíme o tom diskutovať.

Jim Caviezel: V  podstate máte vo svojom tele adrenalín … Len to zjednoduším. A keď sa bojíte, produkujete adrenalín. Ak ste športovec v 4. štvrtine, máte adrenalín, ktorý z vás vychádza.

Ak dieťa vie, že zomrie, jeho telo bude vylučovať adrenalín a oni majú veľa výrazov, ktoré používajú, ale  je to najhoršia hrôza, akú som kedy videl. Samotný krik … aj keď som ho nikdy nevidel … je to úplne neskutočné. A títo ľudia, ktorí to robia … nebude pre nich zľutovania.

Toto je jeden z najlepších filmov, aké som v živote natočil. “ zdroj

„Pyramídový komplex v Gíze bol silný rezonátor, ktorý odoberal elektrinu z ionosféry.“ – Pyramídy, ktoré boli vyrobené z dolomitu, žuly a vápenca, mali vo svojej blízkosti 20 kondenzátorov (batérií) v granitových tobolkách; Po 1 tone každá. – Komplex mal zavodnenú vrstvu pod zemou, piezoelektrinu a na vrchu zlatú čiapočku, aby vytvorili silné elektromagnetické pole cez niekoľko chemických reakcií. “

Vlastnosti stien fungovali ako batérie. Svietidlá bolo možné zapojiť do stien a získať tak večnú energiu bez drôtov. Toto by stále fungovalo s našimi súčasnými červenými hlinenými tehlovými a betónovými budovami, pokiaľ by nám neboli tieto informácie zatajené. Ďalšie podrobnosti nájdete v tomto videu . zdroj

GhostEzra nám ukázal DEFCON 3  a Monkey Werx potvrdil, aj keď základne nezvýšili svoju pripravenosť, hovorí

Na  spustenie podvodu Covid nepotrebovali skutočnú pandémiu. Nebolo potrebné urobiť ľudí chorými – iba predstaviť potenciál a mediálne vyvolaný strach s vykonštruovanou mierou úmrtia. Toto divadlo práve pripravovalo pôdu pre vakcíny, ktoré by ľudia tak dychtivo chceli brať, aby sa „mohli vrátiť do normálu“

Jedinou infekciou na tejto planéte, ktorej sa musíme skutočne obávať, sú psychopatickí predátori, ktorí nás chcú eliminovať. Som si istý, že našli všetky možné spôsoby, ako na nás privodiť choroby a smrť.

Etylénoxid je ďalší karcinogén, o ktorom sa teraz dozvedáme, že nám pchajú do nosa a hrdla na testovacích tampónoch PCR. To by malo pred vami zamávať masívnou červenou zástavou, vážení. A nútia ľudí testovať sa znova a znova.

EPA dospela k záveru, že etylénoxid je pre ľudí karcinogénny pri vdýchnutí. Dôkazy u ľudí naznačujú, že vystavenie účinkom etylénoxidu zvyšuje riziko lymfoidného karcinómu a u žien rakovinu prsníka. štúdium

Keď počujeme Scotta McKaya, ktorý hovorí o možnosti, že princ Harry je v skutočnosti dobrý človek, je hlúpe snažiť sa označiť  každého ako čierny, alebo biely klobúk. Mne osobne sa zdalo čudné, že chlapci princeznej Diany by boli zlí, ale nakoniec sa to dozvieme a podelíme sa o akékoľvek informácie, ktoré dokážeme, keď pochádzajú zo zdroja, ktorý považujeme za dobrý.

S rizikom, že to bude znieť ako pokazená platňa, video s niečím „názorom“ na zjavného vlastenca nie je žiadnym dôkazom. Názor nie je skutočnosť. Okrem toho sme uviedli, že niektorí globalisti sa otočili, pretože nechceli byť súčasťou tohto systému, ale boli uväznení, takže hoci mohli súčasne pracovať v „systéme“, v žiadnom prípade to neznamená, že pracujú teraz proti nám. Dnes je to dôležité; nie minulosť.

Rovnako ako bolo nahradených veľa zlých hercov, ako napríklad Jared Kushner, Putin a ďalších, nič nie je také, ako sa zdá.

Pre väčšinu z nás by malo byť uskutočniteľné zostať pozitívny a očakávať to najlepšie. Niektorí dokonca tvrdia, že by bolo epické, keby práve Biden spustil EAS / EBS, ktorý to všetko naštartuje. Nebolo by to tak? zdroj

Kto je Deep State – Cabal – Illuminati – Elite?

Ako sa to mohlo stať?

Prečo sme to nevideli skôr?

Historický kontext

Je nad rámec tohto článku, aby sme sumarizovali stredomorskú oblasť a Blízky východ až do pádu Západorímskej ríše v roku 476 n. L.

Ale takto ďaleko to všetko ide … …

Asýrska ríša, Fénická ríša a Babylonská ríša sú slávnymi príkladmi početných starodávnych zriadení zaznamenaných historikmi.

Rímske impérium zobrazuje aspekty suverénnych mocenských štruktúr, ktoré sú všeobecne spoločné pre starodávne a súčasné globálne mocenské hierarchie.

Cisár bol vládcom Rímskej ríše. Neskoré obdobie mali rímski cisári ďalšie tituly ako Caesar a Pontifex Maximus. Tieto tituly zdieľajú podobnosť s pápežom a britským panovníkom. Kráľovná Alžbeta II. bola hlavou moderného impéria Commonwealthu.

Jej úradom bol orgán, ktorý schvaľuje hlavu anglickej cirkvi známej tiež ako canterburský arcibiskup.

Z ústavnej právomoci tento úrad odvoláva zvolené britské vlády. Jej zámorskí zástupcovia, generál guvernérov, odvolávajú zvolené vlády v zvrchovaných moderných národných štátoch, ako sú Austrália a Kanada.

Moderný kontext

Sediace hlavy štátov vplyvných súčasných štátov až na zriedkavé výnimky verejne nepriznávajú, že nad ich zvrchovanou zemou vládne aparát hlbokého štátu.

Žiadna dôveryhodná globálna mocenská štruktúra verejne netvrdila, že je Deep State, alebo súčasťou takéhoto aparátu.

Bolo ťažké dokázať adekvátnymi dôkazmi, že súčasná najvyššia moc vo svete je Deep State. Ak nejaký taký orgán existuje, nechcel by, aby jeho štruktúra bola verejne známa … ..

Takéto priznanie by potvrdzovalo, že kongres, alebo parlament viacerých národných štátov je fasádou, ktorá nemá skutočnú moc, pretože zodpovedá vyššej autorite. Táto situácia je v rozpore s doktrínou parlamentnej zvrchovanosti, ktorá existuje vo väčšine západných krajín.

Podľa tejto doktríny je zvolený kongres najvyššou autoritou v krajine. Všetko to bola falošná ilúzia.

My, kriticky uvažujúci vedci, sme použili informácie na uskutočnenie vlastného výskumu na ďalšie zdieľanie poznatkov s cieľom odhaliť deep state a štruktúry, ktoré táto entita vykazuje vo všetkých našich vlastných národoch, globálnych regiónoch a svetovom poriadku.

Kompartmentalizácia

Deep State agresívne tajil hlavný plán svojej ohavnej agendy.

Pomer „My ľudia“ je v západných krajinách okolo 100 000: 1 (0,001%). Len málo ľudí podporilo účasť v zločinoch proti ľudskosti, ak pochopili hlavný plán.

Hlavným spôsobom, ako Deep State vykonáva svoju sadistickú agendu, je skrývanie skutočných rolí, ktoré do ich celkových schém prispievajú nižšie postavení zamestnanci verejného a súkromného sektora, tj pešiaci. Táto veľká agenda je zdieľaná iba s tými, ktorí to musia vedieť. Ostatným sa hovorí iba o malom množstve informácií potrebných na to, aby prispeli k vypracovaniu hlavného plánu.

Nižšie umiestnení nevedeli, že niektoré zapečatené rakvy letecky prevážané domov na vojenských lietadlách sú nabité afganským ópiom. Misionárske sestry nevedeli, že „život zachraňujúce“ vakcíny, ktoré súcitne pichajú do Afričanov, sú zámerne nabité vírusom HIV.

Spoločnosť

Téma opakovania v diagramoch Deep State zobrazuje občanov na konci hierarchie na základe sociálno-ekonomického postavenia.

Cieľom bolo udržať túto spodnú hierarchiu; „my ľudia“ spiacich.
Považovali ľudstvo za otrokov.

Inštitúcie

V prílohe nájdete na druhej strane zoznam 15 inštitúcií, ktoré boli dominantné vo všetkých základných globálnych mocenských štruktúrach.

Tomu všetkému je však teraz koniec. Všetky inštitúcie boli teraz infiltrované frakciami „bielych klobúkov“.

Ľudstvo je oslobodené, ale väčšina stále spí. Tichá vojna za COVIDOM, ktorá mala dobyť temnotu, zničila čierne klobúky.

Ľudstvo sa čoskoro prebudí v obrovských zmenách, ktoré odhalia celú temnotu, aby si uvedomili všetko Svetlo a nebo, do ktorého vstupujeme. Deep State – Cabal – Illuminati – Elite sú preč.

Koniec hry. Nebesia na zemi budú našou realitou.

_____

Ako poznamenáva Kerry Cassidy vo svojom novom vlogu zo 14. apríla, niektorí tvrdia, že vo vnútri planéty žije viac plazov ako nás na jej povrchu! Jej názor: Neexistuje spôsob, ako by „biele klobúky“ (vrátane Trumpa) dokázali zničiť všetkých zlých ľudí (a plazov). Rovnako nemôžu vziať nás všetkých ľudí von. Výsledok každého pokusu by vyústil do vzájomne zaručeného zničenia. Namiesto toho hovorí, že budú musieť byť rokovania. zdroj

Ľudia teraz môžu vidieť systém [DS], kto je zapojený a aké dĺžky pôjdu, aby dosiahli svoj cieľ. Bude sa to zhoršovať skôr, ako sa to zlepší. [DS] teraz zintenzívňuje nepokoje, aby presadili svoje rôzne agendy, rasové vojny, kontrolu zbraní a stalo sa, že sa to deje presne vtedy, keď bude vykonaná kontrola volebných výsledkov v Arizone. Flynn tvrdí, že arizonské a michiganské audity sú takticky dôležité. Svet sa díva. Buďte stále v strehu, [DS] bude kontrovať. zdroj

Ľudia v mojich komentároch občas nechajú odkazy na Real Raw News.
Aj keď sú články zaujímavé, zdajú sa byť príliš dobré na to, aby boli pravdivé.
Dnes niekto nechal tento článok o Hillarynom súde v Gitmo.
tu
Je to posledný z 5-dielneho článku, ktorý sa venuje jej procesu a ktorý údajne pokračuje.
Čo ma teraz na to zaujíma, je, že Pompeo zverejnil tweet 16. apríla 2021 o 5:20
tweet
Časová známka vedie k dropu o „žiadnych dohodách“ a Gitmo.
Môže sa to stať? Bol by tam povolený reportér, ak je to tak?
Q520 (čiastočne)

Nie je úniku.
Neexistujú žiadne dohody.
zdroj

Všimnite si, že v Q837 sa hovorí „Pozorne počúvaj“.
Takto video začína:
„Naše hnutie je o VÝMENE zlyhaného a skorumpovaného politického zriadenia Novou vládou, ktorú kontrolujete vy, americký ľud.“
-Donald J. Trump zdroj

Počkajte, kým ľudia zistia, že:

A.) Obama odobral 400 miliónov (peňazí amerických daňových poplatníkov) z paliet s hotovosťou, ktoré poslal do Iránu, aby mohol financovať ruský hoax a zamerať sa na zničenie Trumpa.

B.) Obama a Hillary zo svojich dohôd s Ruskom odobrali dostatok uránu na výrobu jadrovej zbrane a plánovali s nimi zaútočiť na USA a obviňovať Rusko, čo nevyhnutne odštartuje jadrovú vojnu a začiatok ich depopulačnej agendy.

Čím viac viete … zdroj

Spochybňovanie vecí je dobrá vec, nie zlá. Najmä keď vidíte, že kolujú príspevky, ktoré tvrdia, že Pelosi je teraz jednou z bielych klobúkov, pretože povedala, že sa nebude ponáhľať s návrhom zákona o rozšírení SCOTUS, alebo že sú všetci mŕtvi, všetko je CGI alebo že všetci žijú, je to len falošná „vlajka“ …

Keď ľudia priamo začínajú klamať, aby zvýšili úroveň neopodstatneného optimizmu, človek sa musí pozastaviť a začať sa k*r*a pýtať. Spochybňujte všetko a nechoďte iba s prúdmi, ktoré kŕmia vašu zaujatosť a dopamínové receptory. zdroj

Dámy a páni … verím, že som práve mal zjavenie.

Hlavným účelom Q bolo vždy znovu spojiť ľudstvo s Bohom.

Zatknutia, odhalenie korupcie, oprava rozbitých systémov … všetko to sú vedľajšie dôsledky.

Zem sa znovu rodí, očisťuje sa od zla a vracia sa do svojho prirodzeného stavu lásky a svetla.

Boh. Vyhrá. Vždy. zdroj

Google a Big Tech sa zameriavajú na audity v arizonskom okrese Maricopa. Zakazujú zverejňovať žiadosti o dobrovoľníkov na svojich webových stránkach.

Generál Michael Flynn varuje, že je možné, že sa objavia Antifa a BLM a pokúsia sa zastaviť, alebo prerušiť plánovanú inšpekciu v okrese Maricopa. zdroj

Více než 380 000 vojáků z USA Armáda je již umístěna v Německu. Jsou převážně ve svých kasárnách a ubytováních. Když se sem začnou stěhovat, aby vypustili močál, mnoho lidí už nebude rozumět světu a bude šokováno. zdroj

Poté, co jsme minulý týden viděli let „GTMO845“ v souvislosti s letem v oblasti Guantánama, měl Argo na radaru právě „GTMO844“.
Přesný cíl není nikdy specifikován v letovém deníku, ale rádiová identifikace mluví vlastním jazykem. Nyní tedy víme, že existují pravidelné tranzitní lety mezi pevninou USA a Guantánamem na Kubě. Samozřejmě to mohou být jednoduché tranzitní lety pro vojenský personál na základně Guantánamo. Je však zajímavé, že ani v minulosti jsme zde nikdy nebyli schopni pozorovat letová pozorování.
Po nějaké době, kdy se hovořilo o velkém dojíždění mezi Kubou a USA, se už týdny snažím o potvrzení takových letů. Nyní vidíme tyto lety, které dříve musely být zcela neviditelné.

Na obrázku môže byť mapa

Havana: Raúl Castro oznamuje svoju rezignáciu na čelo strany na Kube.
Zverejnené 04.16.2021
Jeho nástupca zatiaľ nie je známy.
Raúl Castro oznámil svoju rezignáciu z čela komunistickej strany kubánskej. Týmto sa končí éra formálneho vedenia ním a jeho bratom Fidelom Castrom, ktorá sa začala revolúciou v roku 1959. Raúl Castro to vyhlásil v piatok v prejave, ktorým sa otvára zjazd jedinej strany povolenej na karibskom ostrove.
Castro neuviedol, koho podporuje ako svojho nástupcu vo funkcii prvého generálneho tajomníka komunistickej strany. Predtým naznačil, že chce odovzdať kontrolu Miguelovi Díaz-Canelovi, ktorý sa funkcie prezidenta ujal v roku 2018.
Bývalý kubánsky prezident Raúl Castro vo svojom poslednom významnom prejave vo funkcii vodcu Strany komunistickej jednoty vyzval na „úctivý dialóg“ s USA. Kuba je tiež pripravená na vybudovanie „nového druhu vzťahov“ s USA, povedal v piatok Castro stovkám delegátov straníckych kongresov v Havane. To však neznamená, že Kuba opustí „princípy revolúcie a socializmu“, uviedol Castro. zdroj

Izrael zmizol zo štatistík úmrtí v súvislosti s očkovaním. Ide o zatajovanie údajov? zdroj

Slet satanistů😖👿👇Vatikán pozval Chelsea Clinton, Dr. Fauci, zástupce New Age Deepaka Chopru a generální ředitele společností Moderna a Pfizer, aby vystoupili na květnové konferenci o zdraví a duši.Vystoupí také hlavní lékařský korespondent CNN Dr. Gupta a modelka Cindy Crawford. zdroj

Nesmíme zapomenout…Robert Trump, bratr prezidenta, tweetoval začátkem srpna 2020 👇👇Osobně jsem kontrolovala a dělala foto těchto tweetů. Za pár dní byl mrtvý. Tedy je otázkou, zda je mrtvý…. Zasvěcení vědí.

Opis fotky nie je k dispozícii.

Hitler v roku 1944 nezomrel.
NIE v bunkri.
To bol jeho komorník, ktorý bol zároveň jeho dvojníkom.
Spolu s ďalšími príslušníkmi SS utiekol do Argentíny, kde v roku 1957 zahynul pri autonehode.
Eva Braun zomrela (falošná) s ním a jej dcérou Ann pri nehode.
Narodila sa v roku 1942.
Eva a Adolf mali ďalšie 3 dcéry, ktoré boli privezené do Nemecka, aby vyrastali vo „vlasti“. Volajú sa: Angela, Theresa a Dalia.

Ďalší nacisti utiekli do Antarktídy, kde mali ľadovú základňu. Nacisti mali lietajúce objekty (nazývame ich UFO), ktoré dokázali preletieť z pólu na pól za menej ako 30 minút.

Mnoho z nacistických vedcov bolo privezených do USA s falošnými menami a vláda ich najala, aby im poskytli technologické znalosti z USA. USA si mysleli, že je lepšie mať ich ako Rusov. Volalo sa to operácia Paperclip.

Po Hitlerovom úmrtí v Argentíne v roku 1957 si Eva Braun zmenila meno na Madelyn Lee Payne, vzala jej dcéru Ann a presťahovala sa do USA. Vydala sa za Stanleyho Dunhama a zmenila si meno na Madelyn Dunham. Ann sa stala Stanley Ann Dunham. Ann mala 19 rokov, keď otehotnela s kenským občanom menom Barack Obama. Presťahovala sa do Kene a porodila syna Barryho. V tomto období si uvedomila, že muž, za ktorého sa „vydala“, je už ženatý a vracia sa so svojím synom do Ameriky. Krátko po návrate do Ameriky sa vydala za Lola Soetora a narodilo sa jej druhé dieťa, dcéru Mayovú.

Hitler bol navyše Rothschild. Jeho matkou bola Klara Polzi, ktorá bola zamestnaná ako slúžka v rakúskej domovine Salomona Meyera Rothschilda, kde otehotnela. Vrátila sa do Nemecka, aby priviedla na svet Adolfa, neskôr sa oženila s Aloisom Schicklgruberom, ktorý si neskôr zmenil meno na Hitler. Rodinné línie sú pre iluminátov veľmi dôležité a vychovávajú svoje deti alebo majú deti mimo manželstva, aby ich čo najviac rozširovali.

Pozrime sa na Barryho Soetora. Barry Soetoro = Barack Obama II = Hitlerov synovec = Rothschild po krvi. Možno to vysvetľuje, prečo ho teta Angela Merkelovej, nemecká kancelárka, počas jeho návštevy pobozkala a pozerala sa na neho tak láskyplne. Jej ďalšími dvoma tetami sú Theresa Mayová, bývalá premiérka Spojeného kráľovstva, a Dalia Grybauskaiteová, prezidentka Litvy.

Hitlerov plán pre 3. ríšu sa zmenil na dnešnú 4. ríšu a jeho potomkovia sa dostali do vysokých pozícií v strategických krajinách, aby presadili iluminátske NWO = nacistický svetový poriadok a práve tomu Trump zabráni alebo sa snaží zabrániť. zdroj

Nyní se nacházíme v rozhodujících chvílích operace zvané „Bouře“.Nyní nemůžete dělat nic jiného, než si vybrat. Buď si vyberete Světlo, nebo Temnotu. Tato volba bude zásadním rozhodnutím ve vaší svobodné vůli. Vaše nezvratná volba, protože Božský plán se naplňuje a vy budete podle své volby rozčleněni. Čas běží! Země už vibruje v energiích zóny soumraku a nic, co bude vibrovat ve 3D, zde nepřežije. To je otázka magnetismu. Jen chtít nic nevyřeší, protože to, co je určující je frekvence vaší BYTOSTI. Buďte tvární ke změnám! Pochopte, že je to vaše jedinečná příležitost, možná ta nejdůležitější ze všech dob. A pokud už jste vzhůru, neobtěžujte se s koncepcí pohrdání druhých. Stále hrají svou roli v divadle života, tedy zde vystupují jako zloduši a vojáci stínu. A vy, kdo jste pracovníkem Světla, válečníkem Světla nebo rozsévačem světla, přijměte své poslání nadobro! To je důvod, proč jste se tady rozhodli ztělesnit a být tady. Nenechte se vyřadit hrozbami a útoky těch, kteří jsou potěšeni zlem a lží. Vy jste již dávno věděli, že to přijde a byli jste připraveni vydržet všechna tato protivenství. Jste dostatečně silní na to, abyste čelili současné době.Buďte odvážní, sebevědomí a vytrvalí. NIC NEZASTAVÍ TO, CO PŘICHÁZÍ!SVĚTLO A PRAVDA VYHRÁVÁ! Temnota definitivně opouští tuto Modrou planetu. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 10000
    Správy 16.04.2021Udržiavanie pozitívneho postoja (vysoké vibrácie) je kritickým faktorom v načasovaní RV / GCR.NIE JE TU DÁTUM. Kvantový finančný systém je teraz pripravený v zákulisí. RV / GCR sa prejaví mihnutím oka, keď ľudstvo dosiahne kritickú úroveň vibrácií, aby zvládlo energiu obrovského hojnosti. Vaše myšlienky vytvárajú vašu realitu. Ak sa neustále zameriavate na…
    Tags: a, v, sa, je, to, na, že, správy
  • 10000
    Správy 15.04.2021Nový rozhovor Trumpa: Hovorí „plus, plus, plus ...“ Tri hlavné rodiny, ktoré majú najväčšiu moc na svete:+++ = Saud++ = Rotschild+ = Soros Prezident Trump drží každý svoj krok tajný, ale zdá sa, že sa nám snaží poskytnúť niekoľko rád, alebo indícií. Prezident Trump iba naznačil zničenie ríše zla? Boli…
    Tags: a, sa, v, že, je, na, to, správy
  • 10000
    Správy 14.04.2021Oblečte si vaše Božie brnenie.Musíte vnútorne obstáť v tom, že toto je vojna v srdciach, mysliach a dušiach ľudského druhu.Existujú milióny smútiacich pre princa, ktorý zomrel vo veku 99 rokov, zatiaľ čo milióny zomierajú pri obchodovaní s deťmi a ľuďmi po mnoho stoviek rokov.Keď bude toto všetko povedané a hotové,…
    Tags: a, v, sa, je, že, na, to, správy

3 komentáre

  1. polarexplorer

    Ďakujem za úžasné správy.

    Odpovedať
    • Erika

      Nepomylili ste sa?? Skôr v tých antigenovych testoch to je ako v PCR..

      Odpovedať
  2. Jana

    Toľko úžasných správ, ďakujem …… zo srdca …..

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here