Správy 17.08.2021

17/08/2021

Biden obviňuje Trumpa, bývalého afganského prezidenta a afganské sily zo súčasnej dramatickej situácie na mieste. Svoj prejav ukončil bez odpovedí na otázky.

Biely dom aktualizoval Bidenov program, podľa ktorého sa teraz vracia na dovolenku do Camp David. zdroj

Predstavte si, čo môže Biden urobiť s zvyšných 3,5 roka svojho prezidentovania.
BidenDisaster #25Amendment
Po katastrofálnych udalostiach v Afganistane musíme čeliť vážnej otázke: Je Joe Biden schopný plniť si povinnosti vyplývajúce z jeho úradu alebo nastal čas 25. dodatku?

25. dodatok je na Twitteri v kurze.
Nepovedal Trump, že 25. dodatok sa vymstí Bidenovi? zdroj
Trump 12. januára: 25. dodatok sa vráti, aby prenasledoval Joea Bidena. zdroj

„Nemôžu nás všetkých zatknúť“: Senátor Rand Paul vyzýva Američanov, aby sa „vzopreli“ usmerneniam CDC

Americký senátor Rand Paul z Kentucky vydal v nedeľu (8. augusta) naliehavé posolstvo krajine, v ktorom tvrdí, že Američania sa nachádzajú v „okamihu pravdy“ pri riešení pandémie COVID-19 a mali by sa prestať riadiť usmerneniami CDC, ktoré nie sú vedecky podložené.

„Nachádzame sa v okamihu pravdy a na križovatke,“ povedal Paul. „Dovolíme týmto ľuďom, aby využívali strach a propagandu na ďalšie poškodzovanie našej spoločnosti, hospodárstva a detí? Alebo sa postavíme spoločne a povieme: absolútne nie. Tentoraz nie. Volím si slobodu.“

„Je čas, aby sme sa postavili na odpor. Nemôžu nás všetkých zatknúť. Nemôžu držať všetky vaše deti doma zo školy,“ vyhlásil. „Nemusíme akceptovať mandáty, uzamykanie a škodlivé politiky malicherných tyranov a byrokratov. Môžeme jednoducho povedať: Nie, už nikdy viac“

ODPORUJTE!!!
ZJEDNOŤTE SA V NESÚHLASE!!! zdroj

Washingtonov pamätník v nedeľu dočasne zatvorený po zásahu bleskom zdroj

Nový Zéland po zistení prvého miestneho prípadu za posledných 170 dní vstúpil do celoštátnej uzávery: „Nehovorte so svojimi susedmi.“ zdroj

Gmunden, Nemecko 🇩🇪 vody pod nami zdroj

Toto je jeden z mojich starých príspevkov

Rozdelím to pre každého do samostatných príspevkov. Vezmite si kus papiera a napíšte si CIA a ďalšie spravodajské agentúry do rámčeka a časovú os.

V novembri 2018 NSA a armádna Inteligencia prevzala kontrolu nad CIA a jej partnerskými spravodajskými agentúrami. CIA/Mossad a spravodajské agentúry FVEYS. Pre Austrálčanov ASIO je súčasťou FVEY.

Každý vodca na svete prezident, premiér, kráľ alebo kráľovná musia odstúpiť od funkcie! To sa týka aj prezidenta Trumpa. Nebojte sa, on sa vráti.
Keď to urobí oficiálne (Jeho veľké rozhodnutie sa blíži), potom musíme mať voľby do 120 dní. Práve tu volíme vládu 10 % veľkosti tej, ktorú máme teraz. Už nikdy nebudeme mať demokratov proti republikánom alebo liberálov proti labouristom. Podľa GESARA sa vrátime k pôvodným ústavám a sediaci lídri budú pri moci tak dlho, ako budú chcieť, až do smrti, alebo budú robiť zle. Ak sa dopustia zla na ľuďoch, odstráni ich armáda.

Teraz si urobte čiaru od Vatikánu k bankovému systému Rothschildovcov (centrálne banky a Federálne rezervy) Rothschildovci vlastnia Vatikán a jeho banku.

Teraz máme v Európe rozsiahlu operáciu s názvom OPERÁCIA : OBRANA EURÓPY. Tá sa začala 17. marca 2020.

Ide o prevzatie kontroly nad Vatikánom, jeho mafiou a zabavenie všetkých centrálnych bánk Rothschildovcov.
Existuje niekoľko Centrálnych bánk t.j. Riksbank vo Švédsku, Európska centrálna banka a Deutsche Bank, ktoré mali obete koronavírusu.

Nakreslite čiaru od agentúr Intel po kráľovskú rodinu a napíšte marec 2019.

Kráľovská rodina je vlastníkom všetkých týchto spravodajských agentúr.
Vlastnia aj CIA. Vlastnia celú FVEY. Vytvorili Mossad v Izraeli a vytvorili aj saudskú rozviedku.

Teraz sú kráľovská rodina QE1 a QE2 germánskeho pôvodu. Spolu s vyššími predstaviteľmi vytvorili aj svetové vojny. Ukradli všetko ópium z Blízkeho východu a ázijských vojen. (Vietnam a Kórea) pomocou svojich spravodajských agentúr a dodávali ópium vatikánskej mafii, aby ho premenila na heroín a zásobovala ním svet.
Tieto spravodajské agentúry vytvárajú teroristické organizácie, teroristické útoky a útoky pod falošnou vlajkou. Podieľajú sa na všetkých druhoch obchodovania. Drogy, deti, bomby alebo čokoľvek iné.

Takže Adolf Hitler bol Rothschild. Po skončení vojny ho spolu s 12 000 nacistami prepašovali do Argentíny v rámci operácie: Paperclip.
Aj tí, o ktorých viete, že sú rodina „BUSH“, sú v skutočnosti rodina SCHERF z Nemecka. George Bush starší slúžil v nemeckom námorníctve a spolu s nacistickým atentátnikom ho prepašovali do USA v rámci programu kontroly mysle MK ULTRA.

To bol teda stručný náčrt toho, čo kráľovská rodina urobila. Takže v marci 2019 USA prešli a zbavili sa všetkých kráľovských právomocí po tom, čo ich plne ovládla CIA.

Ďalej chcete urobiť čiaru od Kráľovskej rodiny až po Vatikán. Vatikán vlastní kráľovskú rodinu.

Takže v roku 2019 bol Vatikán dvakrát napadnutý a môžete si to vyhľadať. Zatkli aj 5 alebo 6 na vrchole Vatikánu a tiež nechali zatknúť nejakú vatikánsku mafiu.

Rovnako ako v roku 1999, keď armáda prinútila Billa Clintona podpísať Nesaru. Armáda donútila Borisa Johnsona, aby presadil brexit. Čo teda brexit skutočne spôsobil? Preťal nitky Vatikánu.

Akonáhle to všetko bolo dobre a skutočne v plnom prúde. V novembri 2019 išla americká armáda a zbavila sa všetkých kráľovských aktív. USA teraz úplne vlastnia Spoločenstvo národov a spravodajské agentúry.

Potom sa vo februári 2020 stane brexit oficiálnym. Kráľovské majetky boli oficiálne vyňaté z vlastníctva Vatikánu.

Takže si tu môžete zapísať 3 dátumy.
Polovica roka 2019 alebo dátumy vatikánskych razií
November 2019 Kráľovský majetok odňatý.
Február 2020 Brexit.

Viete, ako som práve rozdelil tento proces. Zistili ste, že kráľovská rodina kontroluje spravodajské agentúry. Patrí sem izraelský Mossad a Saudská Arábia.
Boli to títo ľudia a nemecká rodina Bushovcov/Scherffovcov, ktorí vytvorili 11. september. (Kráľovská rodina/nacisti) útok na USA, aby zastavili NESARU/GESARA a vytvorili ďalšiu depopulačnú/opiovú a ropu ovládajúcu vojnu.

Takže PBK bol poslaný do Veľkej Británie a žil na mnohých miestach a 20 rokov bol hlavným námorným inžinierom. zdroj

Všetko sme si zle vysvetlili.
Mali sme jednu úlohu.
C pred D.
Deti pred deklasovaním.
Bude to biblické.
NECHAJTE MÔJ ĽUD ÍSŤ.
Ide o VŠETKY deti.
Teraz oslobodia deti
Potom bolesť. Potom deklasovanie
Potom súdy, zrada a smrť.
Tí, ktorí to vedia, nemôžu spať.
Bol to február, keď Mjanmarsko zažilo prevrat?
Biele klobúky likvidujú systémy po celom svete.
Zachovajte pokoj.
Vláda Spojených štátov je luciferiánsky skorumpovaná.
Mjanmarsko je druhým najväčším producentom ópia na svete po Afganistane. ⬅️
Zlatý trojuholník je oblasť, kde sa stretávajú hranice Thajska, Laosu a Mjanmarska na sútoku riek Ruak a Mekong.
Názov „Zlatý trojuholník“.
-Vznikol podľa [C][👁️][/].
PATENTY ZADRŽANÉ PRED ĽUDSTVOM:
*US5676977A – Spôsob liečby AIDS pomocou molekulárnych kryštálov tetrasilvertetroxidu
*US10144532B2 – Plavidlo využívajúce zariadenie na redukciu zotrvačnej hmotnosti
*US10322827B2 – Vysokofrekvenčný generátor gravitačných vĺn
*US20060145019A1 – Trojuholníková kozmická loď
*US20060071122A1 – Teleportačný systém celého tela
*CN1850542A – antigravitačný lietajúci tanier s kozmickou gravitačnou energiou
*US7379286B2 – Kvantové vákuové získavanie energie
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Jack Posobiec @JackPosobiec Hamid Shalizi @HamidShalizi 52 min #Kabul amusement park #Afghanisan 21:11 16 srp 21 Twitter for iPhone“
Zábavný park v Kábule
😀

Väčšinu telepatických správ z Galaktickej konfederácie zachytávajú Archonti a ich technológie na mentálnej, astrálnej a éterickej úrovni. Potom Archonti vkladajú správy, ktoré na prvý dojem vyzerajú plné lásky a svetla, ale v skutočnosti sú to len recyklované frázy.
Väčšina channelerov je vo svojej oddanosti Svetlu pravdivá, len nedokážu preniknúť závojom, ktorý vytvorili Archonti. Len veľmi málo channelerov je agentmi NSA.
Preto ak uvidíte channelingovú správu, v ktorej sa píše: Som Galaktická federácia, Som anjel, Som majster, väčšina z nich nie je pravdivá. Skutočne channelované informácie o Vznešených majstroch a iných svetelných bytostiach sú zriedkavé. zdroj

This image has an empty alt attribute; its file name is 0338ac7e473dac2f.png
Takže, kto si ešte všimol, že Biden hovoril 17 minút?
Na obrázku môže byť stojaca osoba, blesk a text, v ktorom sa píše „It had to be this way.“
Vážení spoluobčané …
Lidstvo dosáhlo křižovatky. 🙏🏼
Ať to vidíte nebo ne, všichni to cítíme. 💯
Jak může někdo popřít, že v současné době zažíváme celosvětové probouzení přítomnosti zla a ohavné korupce?
„Red-pilled“ je zajímavý výraz. Neexistuje nutně správné dávkování, ale když zasáhne váš systém … život se navždy změní.
Všichni máme ten „okamžik“.
Klopýtnete králičí dírou pravdy a máte pocit, že jste vstoupili do zóny soumraku.
„To nemůže být pravda ..“
Trávíte hodiny beznadějně sestupem do propasti a celou cestu dolů rozbíjíte svou dříve útulnou realitu na miliony kusů. Jak padáte, pocit nevolnosti pomalu přechází v pobouření.
Jakmile dosáhnete úplného dna, dojdete k nevyhnutelnému závěru, že vám nezbývá, než posbírat rozbité kousky a vytvarovat je do Boží zbroje, abyste se mohli spolu se svými válečníky projít údolím stínu smrti , na nově nalezeném úkolu osvěžit vaši rodinu a přátele k aktuálnímu úkolu.
Temnota obklopuje tuto planetu příliš dlouho. Pokud jsi porušil matici, Bůh tě vyzval, abys šířil světlo.
Možná plně nechápete, jak strašná situace ve skutečnosti je, ale víte, že je něco strašně špatně a už nikdy neuvidíte svět jako dřív.
Probíhá víceúrovňová válka, napůl digitální a napůl duchovní, která zahrnuje každého člověka na planetě, a přesto drtivá většina lidstva nikdy nedokázala takový koncept ani pochopit.
Je to frustrující, ale nikdo v tuto chvíli neunikne. To je slib, který jsem ochoten dát.
Vím, že jsi unavený.
Vidíte, jak je rezident Biden loutkou loutky Obamy, protože jeho skleslé a bezduché tělo je používáno jako výstupní reproduktor pro stínovou vládu.
Můžete mít pocit, že tomu mohl Trump zabránit. Nicméně budu vždy tvrdit, že jakkoli to bylo těžké, muselo to tak být. Naše populace byla vážně vymyta mozek a naše země byla silně infiltrována. Celý svět byl! Stingová operace století byla JEDINÝ způsob, jak zabít oba ptáky jedním kamenem a zajistit, že už to nikdy nezažijeme.
Ne všechny psyopy jsou prováděny se špatným vkusem.
Pokud vezmete v úvahu možnost, že jsme účastníky nejsložitějšího vojenského cvičení v historii, celá Bidenova administrativa začíná dávat dokonalý smysl.
Jsme svědky toho, jak globalisté a zkorumpovaní politici poprvé v historii dělají panické pohyby?
Nebo sledujeme systematické ničení staré gardy?
Opravdu si myslíte, že je náhoda, že každý myslitelný problém, kterému by lidstvo mohlo realisticky čelit, se v současné době vyskytuje v chaotickém globálním crescendu duchovního osvícení, které současně odhaluje každou štěrbinu zla a přibližuje stovky milionů lidí k Bohu?
Tohle je, lidi.
Okno je otevřené. Toto je naše chvíle.
Drželi jsme se příliš dlouho.
Je čas prospívat, jak jsme měli.
Mít víru. Těžce se modli. Zůstaňte ostražití.
Bůh vám všem žehnej zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „AFGHANISTAN AN RÜCKEN ND DIE USA RÜCKEN AB“
The Punisher 😉
Opis fotky nie je k dispozícii.
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia
Je bolestné vidět, jak se národ, který milujete, rozpadá v chaosu. Žádné vedení. Žádný směr. Žádné „zprávy“, kterým bychom mohli věřit.
Co budeme dělat, až se situace zhorší, což se pravděpodobně stane? Vzdáme se my, lidé, naší Ameriky podle modelu jedné světové vlády George Sorose a necháme se ovládat tyranií komunistů a elitářských globalistů?
Ne.
Nebudeme kapitulovat před nepřítelem. Nebudeme dělat kompromisy s nepřítelem.
Stále více budeme přijímat skutečnost, že nás může zachránit pouze Bůh. To může jen Bůh.
Nebojujeme proti lidem z masa a kostí. Je to bitva mezi dobrem a zlem.
Nebudeme kapitulovat před zlem. Nebudeme dělat kompromisy se zlem.
S Bohem na své straně budeme bojovat.
Až se my lidé vrátíme k naší základní zásadě, že Amerika je jeden národ pod Bohem, budeme vědět, že jsme na straně vítěze.
Posilujte svou víru.
Plňte Boží vůli den po dni.
Modlete se.
Důvěřujte Bohu.
Vše bude v pořádku.
Lin 🙏❤️🇺🇸

Mnoho lidí už ví, že se v kosmu odehrála bitva. Informoval jsem o ní na svém webu a natočil videa. Temné síly ví, že jsou se silami v koncích. Přiletěly sem s mnohem menšími loděmi, než původní obrovské lodě. Při bitvě byla většina lodí zničena, ale dvě unikly. Byly v nich bytosti temných sil, které měly uniformy. V noci přistály na Zemi. Bylo to v jednu v noci, ale celou flotilu zničily světelné síly. 22. Března. Konec temných sil, už nemohou působit ani v podzemí, ani v galaxii. Je to vítězství historického významu, s jakým jsme se ještě nikdy nesetkali. Na Zemi se změnila i některá energetická pole. Temné síly ovlivnovaly vodu na Zemi negativní energií a špatnými vibracemi. To se po vítězné bitvě změnilo a voda je zase tak léčivá, jako bývalá kdysi. Na Zemi byla spousta lidí, která pracovala pro temné síly. Tito lidé musejí být odstranění. Prezident Trump to dokáže, je to poloviční Plejádan. Spolupracoval se světelnými silami spoustu let a byl na tento úkol připravován. Musí se prosadit proti demokratům, vše co dělá, je velmi pozitivní a má velkou podporu z vyšších dimenzí. Má ale také spoustu protivníků a nepřátel. Mnoho toho už vyčistil. Někteří jsou mu nablízku a mohou mu vypadnout do zad.
Měl jsem přítelkyni, která pocházela z Plejád. Bojovala na jedné z lodí, předala mi spoustu užitečných informací. Sám jsem navštívil mnoho míst, Konstantinopol, Istanbul apod., se synem vyrábíme léčivé věže a pohybujeme se v duchovní oblasti. Já sám pocházím také z Plejád a duchovně prostě poznám, která informace je správná nebo kdy jsem na špatné stopě.
Dosud měly na Zemi velení v rukou temné síly. NATO je firma Rotchildů. Když viděli, že by mohli o všechno přijít, protože Trump s NATO nespolupracuje, snažili se udělat proti němu propagandu a postavit armádu proti USA. Proto bylo mobilizováno mnoho vojáků, a to i v Polsku. V Německu je také spousta vojáků NATO. Rusové a Poláci jsou genetický jeden národ, jedna rasa. Polsko bylo temnými silami ovládáno víc. Poláci se podřizovali německé armádě. Trump spolupracuje s Putinem.
V jedné základně v Polsku vojáci postavili val, který vypadal jako pyramida. Možná si postavili pyramidu, s jejíž pomocí mohou být přenášeny energie, nebo v nich uchovávány.
Temné síly věděly, že ztrácejí sílu a lidé se začnou probouzet. Snažily se proto ještě něco udělat. Stavěli věž 5G. Jenže by bylo okaté, zabíjet lidí zářením 5G, proto pustily mezi lidi virus z Wuchanu, který rádoby zabíjel lidí. Bylo na co svést umírání vlivem 5G. Lidé si myslí, že umírají na virus. Temné síly vědě že jim v roce 2012 skončila smlouva, proto vymyslely virus. Světelné síly tento vir ale oslabily a není horší, než chřipka. Zabíjí 5G záření. A proto temné síly přišly ještě s očkováním. Vyvolaly v lidech strach a donucují lidí, se očkovat. Ve vakcíně je nejen koronavirus, ale i čip, pomocí kterého je možno lidi zabíjet. Korona je prostředkem temných sil k zamaskování zabíjení pomocí 5G. Odvedli pozornost k viru, aby nikdo nesledoval bitvu na nebesích a podobné věci. Světelné síly vše obrátil a využívají virus ve svůj prospěch. Zatýkají díky všem možným uzávěrám pedofily a jiné zločince. Zločinci pak mohli dostat domácí vězení, všichni náhle onemocněli na koronavirus. Kochův institut už musel přiznat, že tento virus nikdo neizoloval, tudíž neexistuje. Najednou měl koronavirus ministr Trudeau a další. Mohli být zatčení. Trump řekl, že virus musí pryč. Proto všechny nové lockdowny, uzavřené hranice apod.
Firmy, velké firmy a koncerny, jsou v rukách Deep State. Hospodářství se propadá, firmy jdou do konkurzu. Temné síly přichází o zisky. Lidé mají takto přijít i na to, jak dobře se žije, když nemusí pracovat a honit se za penězi. Lockdowny slouží svému účelu. Většina zločinců již byla zatčena. Média ale vždy byla hlavní dezinformační silou Deep State. Nyní bude vybudován nový bankovní systém, bude vybudován zcela nový. Bez úroků. Právě je instalován světelnými silami.
Až nová doba začne, dostaneme také všechny ukradené technologie. Bude to obrovský technický pokrok pro lidstvo. Spousta věcí bude najednou racionálně možná. Pracovat budou stroje, ne lidé. Peníze nebudou hrát tak velkou roli. Bude to zlatá doba. Plán běží přesně tak, jak má, jen to někteří lidé stále neví. Musejí si navzájem pomáhat a podporovat se. Jsme na velmi dobré cestě. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 03.07.2021Viete si predstaviť, ako dlho by trvala táto celková oslobodzovacia operácia, keby čas plynul tak pomaly ako pred desaťročiami? V zákulisí a v iných sférach a iných krajinách sa deje toľko vecí, že choreografická produkcia musí byť dokonale koordinovaná, kým niektoré aspekty môžu prejsť do ďalšieho kroku. Máme len jeden…
  Tags: a, je, v, že, to, na, se, správy
 • 100
  Správy 10.07.2021Znie to, akoby sme sa teraz nachádzali v bode obratu; prešli sme dlhým, temným tunelom lží, utajovania, dezinformácií a v niektorých ohľadoch existujeme v odlišných svetoch. Sme už dostatočne blízko k udalosti "na pokraji smrti", ktorú biele klobúky potrebovali na to, aby vystrašili spáčov? ...Aj keď sa okolo očkovania proti…
  Tags: a, je, v, to, se, na, že, správy
 • 100
  Gene Decode o utajovanej minulosti, časových osiach, ľudských zmiznutiach, satanských rituáloch, snahe priviezť satana do ľudského tela a mnoho ďalšom..Na začátku jsou shrnuty aktuální informace. Gene popisuje, že WH mají kontrolu nad médii, aby - jako ve vojenské operaci roku 1964 – celosvětově spolupracovaly s různými zeměmi a zbavily se toho, co bychom nazvali rakovina. Žádná z bývalých starých mocenských struktur není nadále u moci, Vatikán je zavřený, dům…
  Tags: a, se, že, je, v, to, na, správy

9 komentárov

 1. Anonym

  Zajímalo by mne, co si představujete pod tou “události” ? Přemýšleli jste o tom?
  Jinak děkuji za váš čas který věnujete webu.

  Odpovedať
  • Soldier 17

   Událost, nevím jakou máš na mysli. V každém případě vím, že skončí čas tak jak ho známe ale předtím bude událost, spravedlnost na Zemi nastane, budou procesy s politiky a vrahy dětí a pravda vyjde ven. Vše se uskuteční teď v srpnu, kdy se President Trump vrátí oficiálně zpět. Čeká se na solární záblesk ale ten bude až příští rok, Boha a Ježíše Krista našeho pak najdeš, pokud k němu najdeš cestu. Já už Boha a Bohyni od ledna mam…

   Odpovedať
  • matyas

   Co si představuji? Něco nádherného 🙂 Ano, přemýšlel jsem nad tím, a jsem toho názoru, že každý z nás tak nějak ví, co se stane 🙂

   Odpovedať
  • polarexplorer

   Niečo veľmi veľké, napríklad roztrhnutie čínskej priehrady, alebo zatknutie Bidena, pápeža atď.

   Ďakujem za správy.

   Odpovedať
   • jirik

    polarexplorer: opět začínají strašit novými mutacemi – v ČR jich prý objevili už OSM, ale zatím bez bližšího zkoumání….očkování těhotných, likvidace dětí ve školách – neočkovaný ve škole toho moc nebude dělat – pokud se do školy vůbec dostane…..začíná hon na lidi bez očkování……
    ***** ****

    chtělo by to něco velmi úderného……

    Odpovedať
 2. Mária

  17.1. bol dátum narodenia nášho kňaza Antona , ktorý žil v našej dedine 30 rokov. Sobášil nás s manželom, ale potom dostal rakovinu a zomrel… 6.1. som mala sen s nim 😇. Navždy bude v mojom srdci ako aj Boh v mojom živote.

  Odpovedať
 3. Yana

  událost,rozbití temné mrizky v nás, vnímání tepla světla bozí lásky, uvědomění si kdo jsem, kdo jsme, myslím ze obruče praskají, príchod dobra, krásy, vlna míru a štěstí, uneseme to ?

  Odpovedať
  • matyas

   Takové starosti bych chtěl mít… 🙂

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here