Správy 18.04.2021

18/04/2021

Miera, ktorou sa verejnosť prebúdza k pravde, je rovnaká ako u drogovo závislých a halucinujúcich cestujúcich, ktorí sa opaľujú na palube lode, zatiaľ čo stred lode prepichlo nespočetné množstvo torpéd. Zdrogovaným cestujúcim pod „vplyvom“ nemožno vyčítať, že nenastúpili na bezpečnostné člny. 

Ktokoľvek, kto verí alebo očakáva, že sa verejnosť prebudí „organicky“, bez injekcie protijedu z Aliancie, v podstate znamená jeho súhlas so sprisahaniami spáchanými Temnými, čiže je komplicom. 

Vy, Biele klobúky, dobre viete, že anestetikom, ktoré sa na verejnosti používa, sú médiá. zdroj

Bigwigs, ktorí sa zúčastnili Bohemian Grove: George HW Bush, Dick Cheney, Alan Greenspan, Walter Cronkite, Newt Gingrich, Henry Kissinger.

Mnoho dnešných najvyšších amerických politikov je okultných členov, ktorí sa zúčastňujú satanských obradov, ako je každoročný Bohemian Grove v Kalifornii. Princ Philip sa tiež zúčastnil na veľmi tajnom rituálnom stretnutí elít v Bohemian Grove. Politici behajú nahí v lese a klaňajú sa soviemu bohu detskej obete, ale ja som ten blázon?! zdroj

V apríli 2016 tím vedcov pod vedením Paula Cherukuriho z Rice University  oznámil  , že zistili, že silné silové pole emitované Teslovou cievkou spôsobuje, že uhlíkové nanorúrky sa samy zhromažďujú do dlhých vlákien, čo je jav, ktorý nazývajú „Teslaphoresis“. “ Autori článku popísali, že tieto vlákna rastú a pôsobia ako nervy.

Systém funguje tak, že na diaľku osciluje kladné a záporné náboje v každej nanorúrke a spôsobuje ich vzájomné reťazenie do dlhých vlákien. Tento vplyv silového poľa na hmotu nebol nikdy pozorovaný v takom veľkom rozsahu. „Vďaka Teslaphoresis máme schopnosť masívne zväčšiť silové polia na vzdialený pohyb hmoty,“ uviedol Cherukuri.

Táááák … zdá sa  vám niekto, že tieto  čierne vlákna pozná? Takto sa vyrábajú tie čierne vlákna? zdroj videa

Na RT je štipľavý komentár k pohrebu obludného princa Filipa, ktorý sa dnes konal v súkromí – samozrejme kvôli Covidu. Nie, nechcel by okolo jeho smrti žiadnu pompéznosť. Ani my by sme to neurobili. A psychopati by nechceli, aby sme vedeli, že tam vlastne nie je, pretože tento bastard zomrel už pred rokom.

Je to mätúce obdobie pre mnoho ľudí s tragédiou, ktorá je v dnešnej dobe bežným prvkom. Takéto udalosti ľuďom pomáhajú porozumieť a ukazujú im, že existujú silní, kompetentní a oddaní ľudia, ktorí robia všetko pre to, aby presunuli moc, ukončili šialenstvo a obnovili mier a zdravý rozum v našom svete.

Pretože práve prebieha vojna, správy nie sú vždy dobré. Tí, ktorí sa nás snažili zničiť a náš svet a dokázali to už predtým, sa pekelne snažia urobiť to znova, ale budú neúspešní. Musíme si uvedomiť, že dôjde k obetiam a vedľajším škodám. Nemôžeme zachrániť všetkých. Všetko, čo môžeme urobiť, je urobiť to najlepšie, čo dokážeme.

Na ceste sú víťazstvá a nie vždy ich vidíme. Tento obrázok sa objavil na telegrame dnes ráno. Sú to Evergreen kontajnery v Suezi.

ďakujeme vám

Vojna zúri na mnohých úrovniach. Obchodovanie s ľuďmi je stále v tieni a najviditeľnejšia je plandémia. V nasledujúcom texte je niekoľko dôvodov, ktoré nám môžu pomôcť pochopiť situáciu v súvislosti s plandémiou a to, ako prezident Trump, bez ohľadu na to, aký je stratég a informovaný a brilantný, musel spolu s armádou reagovať tak ako prichádzali údery a robiť ťažké rozhodnutia.

Mohlo by to pomôcť pripomenúť si, že keď hlavný veliteľ komunikuje a koná, je v mimoriadne ťažkej situácii. Nemôže vyjsť a povedať pravdu o všetkom. Hovorí k nám, prebudeným, ktorí sú si vedomí tejto trpkej duchovnej vojny, ale musí sa obrátiť aj na ostatných, ktorí sú stále zabalení do svojich kukiel z lží, ktoré im bránia pochopiť, čo sa deje, aj napriek našej snahe oslobodiť ich.

Pretože situácia je taká vážna, Pozemská aliancia vymyslela Q správy na prebudenie a informovanie – AKTIVOVANIE – vlastencov na celom svete, aby pochopili, že sme v obkľúčení, musia sa pripraviť na vojnu a pomôcť zachrániť seba i ostatných.

Mnoho Svetlých Bytostí šlo na veľmi dlhý čas do podzemia – ako napríklad cikády – až kým nebol zrelý čas premeny, aby sa vynorili a bojovali v poslednej bitke. V armáde Q sú milióny ľudí a robíme zmeny. Naše hlasy boli vypočuté.

Prečo prezident Trump MUSÍ promovať tieto smrteľné vakcíny:

(1) DJT je súčasťou vojenskej operácie

(2) Plán globalistov zahŕňal spustenie COVID po voľbách v roku 2016 (o ktorých predpokladali, že zvíťazí Hillary). Keď to Hillary neurobila, čakali na zavedenie očkovacej agendy do posledného roku funkčného obdobia DJT, a to z niekoľkých dôvodov:

(a) Poskytovalo krytie volebných podvodov.
(b) Malo sa začať s vykonštruovanou vyľudňovacou agendou.
(c) Zahájiť rozsiahly strach a kontrolu,
(d) Nedať prezidentovi Trumpovi dostatok času na výrobu vakcíny s bezpečnostnými protokolmi a testami ako podkladom (Táto stratégia bola navrhnutá tak, aby umožnila GLOBALISTOM zaviesť a prikázať svoje vlastné vakcíny, ktorých bezpečnosť nikdy nemala byť testovaná)

(3) DJT musel urobiť protiopatrenie: zbaviť sa COVIDU a všetkého strachu a kontroly, ktoré s tým súvisia, odhaliť spoločnosť Big Pharma a zabezpečiť rýchlu očkovaciu látku, ktorá (kvôli uponáhľaniu) bude musieť byť označená EXPERIMENTÁLNA a teda NEMUSÍ BYŤ POVINNÁ

(4) DJT musel zvážiť obe možnosti:

(1) Povedzte Amerike, že vakcíny sú veľkým farmaceutickým / globalistickým plánom na vyľudnenie sveta, alebo
(2) Pozrite sa, či to podporuje NÁSLEDKY KAŽDÉHO:

(a) Keby všetkých varoval, médiá by sa mu vysmievali, označovali by ho za zlyhanie, o to väčší by bol humbuk COVID. Výsledkom by bolo, že DJT by nebol schopný odhaľovať volebné podvody, zatýkať tisíce osôb, odhaľovať plán Deep State a meniť veci v širokom rozsahu po prebudení verejnosťou.

(b) Promovaním vakcíny (ale uvedením pravdivých informácií do alternatívnych správ) vakcína Deep State MUSELA zostať EXPERIMENTÁLNA, a NIE teda POVINNÁ (čo NIE JE súčasťou ich plánu). Vo vojne si niekedy musíte vybrať z dvoch zlých možností.

Vzhľadom na stratégiu globalistov si DJT a armáda vybrali cestu s najmenším počtom obetí, a to pokračovať v ceste verejným schvaľovaním toxickej (ale NIE POVINNEJ) vakcíny.

Alternatíva by pre nás všetkých bola v mnohých ohľadoch ĎALEKO smrteľnejšia. Ak by Deep State vytvoril schválenú povinnú vakcínu, zabíjalo by to teraz ďalšie milióny ľudí.

Len trochu zbytočných informácií … Všimol som si, že 17. apríla Veľkej Británie boli štatistiky na Charlieho webe pre predplatiteľov …

11 117, 770 19.00 17. apríla

To je veľa jedenástok a sedmičiek.

Jedenásť  je počet nových začiatkov:  11 : 11  je aktivačné poradové číslo.

Význam čísla 777 je uistenie, že sa posúvate cestou k niečomu lepšiemu. Je len potrebné venovať pozornosť svojej intuícii a ďalej sa tlačiť smerom k tomu, kde chce byť vaša duša. zdroj

Rusko požaduje do 15. júna, aby z krajiny odišiel milión nelegálnych migrantov – zdroj 

Stavba je takmer dokončená.
Rastie exponenciálne.
Ľudia budú stratení.
Ľudia budú vydesení.
Ľudia to odmietnu.
Ľudia budú musieť byť vedení.
Nebojte sa.
Uspejeme.
Načasovanie je všetko.
Myslite na správy o zatýkaní pedofilov.
Myslite na rezignácie (strata kontroly).
zdroj
Toto nie je hra.
Nedovoľte, aby sa vás zmocnili osobné (emocionálne) túžby („urobte to teraz“, „teraz“, „čo trvá tak dlho“, „TERAZ!“). Logické myslenie a stratégia by sa mali uplatňovať vždy.
Rozumiete a plne oceňujete PRAVDIVOSŤ situácie? Rozumiete a plne si ceníte, čo POTUS vydrží každý jeden deň?
zdroj
POTUS: „Už sa nikdy nemôže dovoliť, aby sa to stalo znova (u nás alebo u iného prezidenta).“
Transparentnosť a trestné stíhanie je jedinou cestou vpred, ako zachrániť našu republiku a zabrániť opakovaniu takýchto trestných a zradných činov. Aj keď niektorí chcú ticho odvolať zodpovedné osoby a pustiť sa do našej práce (zachrániť si tvár na svetovej scéne), tí, ktorí majú kontrolu nad tým, rozumejú, že tento leukoplast jednoducho nebude fungovať. Nikto by nemal byť nad zákonom (bez ohľadu na to, aká obrovská je pavučina).
Toto sa už nikdy nestane
zdroj
 Rozbiehame sa +++ 
 9:17 = 9 + 1 + 7 = 17
17.421 = 4 + 1 + 7 + 2 + 0 + 2 + 1 = 17 zdroj
[Budúci týždeň] v poli zabití trikrát môže znamenať v priebehu nasledujúcich troch týždňov, alebo že sa tak stane o tri týždne.
Alebo je možné zdôrazniť, že je to budúci týždeň, trikrát. Kto vie?
Q700 zodpovedá časovú pečiatku Scavino v 9:17 tweetu na 4/17/2021 zdroji

VÝSTRAHA SPOILER:

– Plán sa realizuje bezchybne.

– Plán je príliš zložitý na to, aby ktokoľvek mohol vytvoriť úplný obraz (zámerne).

– Vyvrcholenie tohto plánu našej kolektívnej mysli odpáli dekel. zdroj

Plán je tak prepracovaný, že vyzerá ako prirodzený. zdroj

Lin Wood spomína Q a na konferencii Zdravie a sloboda hovorí o tom, ako [ONI] obetujú deti, aby uctievali Satana. -Apríl 2021 video

Princ Philip bol pochovaný 17. dňa. Nad jeho rakvou bola prehodená jeho osobná vlajka Royal Standard. Transparent obsahuje štyri kvadranty, každý s iným symbolom predstavujúcim určitú stránku jeho života.

Pravý symbol = EDINBURGH, Filipovo vojvodstvo

V pravom dolnom rohu štandardu princa Philipa je vyobrazenie hradu, ktorý má podľa BBC News predstavovať Filipov titul, vojvoda z Edinburghu.

Panoráme 1400 rokov starého škótskeho Edinburghu dominuje Edinburský hrad, pevnosť, ktorej prvé kamene boli položené v 11. storočí, uvádza webová stránka hradu. Pevnosť bola postavená na kopci (hradná skala) v starobylom meste, pozostatky vyhasnutej sopky, ktorá bola naposledy aktívna pred stovkami miliónov rokov.

Q drop 4414
Castle_Rock

Q drop 4433
Castle_Rock_božia rýchlosť

Q drop 3782
hrad_čistý

Pamätajte,
MIKE LINDELL tweetol fotografiu jeho člna s názvom „Castle Rock“ a hovorí, že rád „sleduje vodu“

Scavino FB príspevok
5: 5 a zápas 2016!
Ďaleko presahujeme potrebu dôkazov.
Máte viac, ako viete.
Durham štart.
Q OP štart.
5: 5?
Kedy bude opäť dôležitý náš hlas a hlas Q?
Teraz, Patriot.
Viac než inokedy.
Mysli na 2016.
Mysli na 2020.
Mysli na svetové prebudenie.
zdroj

Dokumenty vydané v prípade Ghislaine Maxwell ukazujú, že ministerstvo spravodlivosti vedelo už pred rokmi, že Epstein zneužíva dievčatá „také mladé ako 12 rokov, ale čím mladšie, tým lepšie“, ale neurobili nič zdroj

Čaká nás nový, osvietený svet, v ktorom budeme ľudia a nie diaľkovo ovládaní roboti.
Babylon spadol a teraz padajú jeho deti!!!

 • Americká federálna rezerva padla…
 • Britská monarchia padla…
 • Čierny rímsky pán padol…
 • Hollywood padol…
 • Padlý Vatikán…
 • Temní členovia rodiny Un Rothschildovcov padli…
 • Kabalové základne sú zničené po celom svete…
 • Zachráňte deti a ženy po celom svete…
 • Orion 5 bezohľadne zaráža obchodovanie s drogami s 50 spojeneckými krajinami…
 • Otroci podzemného tunela sú vypustení po celom svete…
 • Vyhnite sa praniu špinavých peňazí…
 • Oslobodenie Kabbalahských krajín ako Srbsko nedávno je fakt…
 • V mnohých krajinách sa dejú stovky zatknutí pedofilov každý deň…
 • Odrezali dráčiu hlavu, bojujú s viac chvostom…
 • Empírie a mocné mená boli prevrátené, ľudstvo už neuznáva a rešpektuje politikov, ktorí utláčajú masy sveta…
 • Dôkaz, že svetlo prelievajú závratnou rýchlosťou…
  Teraz začala záverečná bitka proti fašistom za ich úplné zničenie. Vitajte v ére svetla a priechodu zákona GESARA…
  Nový liečebný internet bude dokončený už čoskoro, takzvané veže Nikola Tesla pre voľnú energiu, takzvané liečebné postele budú pripravené vysokou rýchlosťou, aby pokryli všetky krajiny.
  Táto stará a skorumpovaná spoločnosť, škodlivé organizmy a štruktúry, ktoré nerešpektujú ľudské práva, budú zničené, ich jedy vyrobené na našu likvidáciu budú spálené, svet je nočná mora.
  Žiaľ, stále sa nájdu ľudia, ktorí veria, že je všetko v norme a ako sa vrátia do normálu, trojrozmernej normality otroctva.
  Čaká nás nový, jasný a osvietený svet, v ktorom budeme najprv ľuďmi a nie robotmi ovládanými na diaľku. zdroj
Picture
Časová známka tweetu Dana Scavina = 9:17 = 9 + 1 + 7 = 17
A dátum = 17.4.2021 = 4 + 1 + 7 + 2 + 1 + 2 = 17
Sonic Booms sú rázové vlny, ktoré vznikajú, keď objekt cestuje vzduchom rýchlejšie ako rýchlosť zvuku. Zvukové vlny generujú obrovské množstvo zvukovej energie a znejú podobne ako výbuch, alebo hlasné búrky.
9:17 tweet DS (posledný = FF na chvoste a 45 sekúnd dlhý = 45. prezident (DJT), čoskoro zakrúži späť
so do POZÍCIE POTUSU.

Twitter nefungoval 17/4 na 17 minút
Pohreb princa Philipa (Royal Regent RR)
dňa 17/4 QD 1169 17/4/18 (delta 3 roky) = RR BOOM
RR = kráľovský regent = princ Phillip = RIP (BOOM).
spojte si to – Q „to predpovedal“ VŠETKO.
Minulosť predpovedá budúcnosť, budúcnosť dokazuje minulosť zdroj
Na obrázku môže byť vonku a text, v ktorom sa píše „C324H HD prímy prenos Windsor 16:02 FOTBALISTÉ BOHEMIANS 1905 REMIZOVALI V PREDEHRÁVCE 27. KOLA 1. LIGY S BANÍKEM OSTRAVA 1:1.“
PP pohřbu Phillipa, budu zde komentovat: Mne na tom baví, jak dynastie na ty pohřby a svatby vždy vychytá to naprosté jasno, to je v Británii asi 6 dní za rok… zdroj

Když myslíte na UKRAJINU,
pomysli na [JoeBidan] & Hunter,
jejich majetek je na UKRAJINĚ
a vedle východní Evropy druhý nejdelší tunelový systém.
OBCHODOVÁNÍ S DROGAMI. ZBRANĚ. DĚTI. LIDÉ.
/ ADRENO
Oděsa UKRAJINA
Bělorusko
Litva> Lotyšsko> Estonsko> Finsko
Švédsko.
Nyní víte, proč tam [JoeBidan] mel uzemi?!
(Q) Storm Rider zdroj

Dnes jsem tady v Tulse v Oklahomě na festivalu Svoboda na zdraví a svobodě sponzorovaný velkým krásným kostelem tady v Tulse a jsem tu s Linn Woodem. Dnes bude jedním z řečníků, jedním z hostů, kteří byli pozváni sem, aby skutečně mluvili s národem o tom, co se děje a kam se země ubírá. Moje podpora už byla na stole, aby se Linn stal další židlí gopu pro bojovníka státu Jižní Karolína a Lin za vás bude i nadále bojovat. Ví, že ví, co má dělat pro tuto zemi. Linn wood je jedním z velkých vlastenců v naší zemi, ale je také tam, kde má pravdu. Tady je to taky. Bojoval jsem boj. Panebože, říkají všichni poté, co znají důvod, proč jdou po lidech jako Linn a lidech jako já, protože víme, co Donalnd v této zemi musí udělat a ve Washingtonu DC to nebude samo vyřešeno. Vyřeší to jen lidé jako Linwood.
V naší zemi potřebujeme lidi, kteří jsou druhem lidí, kteří povstávají. Ve správný okamžik ve správný čas se Lin wood rozhodl podívat se na útoky proti němu. Je to tedy opravdu o útoku na naši svobodu, útoku na naši ústavu a potřebujeme, aby lidé jako Linwood řídili tyto druhy komunit a v tomto případě toto společenství zájmů ve velkém státě Jižní Karolína, takže tady jsem s mým přítelem, mým kolegou vlastencem, mým americkým krajanem s panem woodem, který je neobyčejný člověk a každý to ví, a proto jdou za ním, to je důvod, proč se o něj já nebo levice snažíme a to je vše, co potřebujete vědět, lidi, protože je to ten správný muž ve správný čas a Bůh nám pomoz zdroj

Lin Wood na konferenci v Talse “Zdraví a svoboda” boduje!!

Pro-Trumpův právník Lin Wood v pátek přijal bouřlivé ovace, když během projevu udělal gesta „Q“ a zdálo se, že spojuje QAnon s náboženským obrozením v USA.Wood, prominentní právník z Georgie, hovořil o zdraví a svobodě. Davu řekl, že bývalý prezident Donald Trump vyhrál volby v roce 2020 a stále je prezidentem. Zaměřil se také na Dr. Anthony Fauciho , ředitele Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci. Hlavním rysem konference byl protest vůči opatřením v oblasti veřejného zdraví COVID-19, jako jsou např. masky. Wood hovořil o lidech uctívajících satana a řekl, že po celém světě zmizely „milióny“ dětí. QAnon předpokládá, že existuje mezinárodní cabala satanistů, kteří unášejí děti, a jejími členy jsou významní podnikatelé a politici. Sdělil publiku, že došlo k „boji mezi dobrem a zlem“, a pokračoval v diskusi o své víře v roli, kterou v ní bude hrát Bůh. Sdělil publiku, že došlo k „boji mezi dobrem a zlem“, a pokračoval v diskusi o své víře v roli, kterou v ní bude hrát Bůh. „Skončilo by to natrvalo, dokud to Bible neřekne, protože každé slovo v Bibli je pravdivé,“ řekl Wood. „Ale chystáme se projít druhou sklizní. V Americe dojde k oživení.“ „Nikdy se nevzdávejte naděje na tuto zemi,“ pokračoval Wood a pokračoval ve chvále Trumpa, když řekl, že po prezidentských volbách mluvili telefonicky a tvrdili, že republikán vyhrál v listopadu. „Získal prezidentský úřad a je to člověk, kterého jsme si my lidé vybrali,“ řekl Wood. „Donald J. Trump je stále prezidentem Spojených států amerických. Je vaším prezidentem.“ zdroj

Tajné služby USA, Anglicka a Poľska pripravovali atentát na bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka.
V roku 2020 jednotlivé krajiny sveta vyzvali globálnu sektu satanistov. Globalisti ohlásili pomstu prezidentom Tanzánie a Bieloruska. Podľa našich informácií bol prezident Tanzánie zavraždený na základe príkazu CIA. Po atentáte na prezidenta Tanzánie plánovali satanisti atentát na bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka.
Špeciálne služby Ruska a Bieloruska spoločne v dôsledku špeciálnej operácie zabránili uskutočneniu vojenského puču v Bielorusku podľa vypracovaného scenára „farebných revolúcií“, ako aj fyzickej eliminácie bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenko. Súčasťou plánu vojenského puču bolo zmocnenie sa rozhlasových a televíznych centier na vysielanie výziev ľuďom a blokovanie jednotiek vnútorných jednotiek v hlavnom meste Bieloruska v Minsku. Pripravovalo sa úplné vypnutie energetického systému Bieloruska, aby sa zabránilo konaniu mocenských a donucovacích orgánov.Už sme písali, že Bielorusko je najslobodnejšia krajina v Európe a globalistom sa to naozaj nepáči. zdroj

Rusko přijme odvetná opatření proti rozhodnutí České republiky vyhostit 18 diplomatů, uvedlo v neděli tamní ministerstvo zahraničí. Ruská diplomacie za krokem české vlády vidí americký vliv a vnímá ho jako provokaci. Zároveň si předvolala českého velvyslance Vítězslava Pivoňku. Obvinění z podílu ruských tajných služeb na výbuchu v muničním areálu ve Vrběticích z roku 2014 považuje Moskva za absurdní a nepodložená. zdroj

Na obrázku môže byť ‎vonku a ‎text, v ktorom sa píše „‎" שי QuintaDoCastanheiro Estabelecimento Prisional de Angra do... 5,0 (1) Gefängnis M501 M501 MOUT M50 M501‎“‎‎
Na Ilha Terceira (Azory) je vězení s maximální ostrahou! Zajímavé, protože je uprostřed země nikoho. Zajímavé jsou i pohyby letu. Letiště se nachází na východním břehu, kde se rovněž nachází americká vojenská stanice. Informace ve videu …. video zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 17.04.2021Naša spoločnosť bola preniknutá z najnižších úrovní na najvyššiu úroveň satanom uctievajúcimi, pedofilnými vodcami vykonávajúcimi detské obete, ktorí boli vydieraní a manipulovaní, aby sabotovali náš politický systém za účelom jeho premeny na komunistický stav Nového svetového poriadku. Dôjde ku kybernetickému útoku a falošnej udalosti jadrového nebezpečia - tesne predtým, ako…
  Tags: a, sa, v, je, na, to, že, správy
 • 10000
  Správy 16.04.2021Udržiavanie pozitívneho postoja (vysoké vibrácie) je kritickým faktorom v načasovaní RV / GCR.NIE JE TU DÁTUM. Kvantový finančný systém je teraz pripravený v zákulisí. RV / GCR sa prejaví mihnutím oka, keď ľudstvo dosiahne kritickú úroveň vibrácií, aby zvládlo energiu obrovského hojnosti. Vaše myšlienky vytvárajú vašu realitu. Ak sa neustále zameriavate na…
  Tags: a, v, sa, je, to, na, že, správy
 • 10000
  Správy 15.04.2021Nový rozhovor Trumpa: Hovorí „plus, plus, plus ...“ Tri hlavné rodiny, ktoré majú najväčšiu moc na svete:+++ = Saud++ = Rotschild+ = Soros Prezident Trump drží každý svoj krok tajný, ale zdá sa, že sa nám snaží poskytnúť niekoľko rád, alebo indícií. Prezident Trump iba naznačil zničenie ríše zla? Boli…
  Tags: a, sa, v, že, je, na, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem za správy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here