Správy 18.05.2021

18/05/2021

Všetko sa zrúti ako domino efekt. Pred tým, čo prichádza, niet úniku! 99 % vlády USA bude odstránených. Prichádza pre nich súdny deň [pre nikoho z nich nebude milosť]!

Nepanikárte, Patrioti, pretože my máme všetko pod kontrolou! Máme všetko! Je to škaredé! Bude to šokovať aj prebudených, ale musí sa to urobiť. Pravda vyjde najavo.

Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. [nie je to len fráza] zdroj

Verím, že v zákulisí sa deje veľa veľmi pozitívnych vecí, ktoré sa jednoducho nezverejňujú.

Ak ste včera večer počúvali reláciu Scotta Mowryho Miracles Intel Call, viete to. Istý poslucháč poslal e-mail, že jeho pôžička na auto bola zrazu splatená v plnej výške, keď si to overoval. Takéto občasné správy dostávame každý týždeň, keď sa nejaký účet záhadne vynuluje. Bez ohľadu na to, o čo sa Deep State pokúša, nič nemôže zastaviť to, čo prichádza.

Dokonca aj teraz je už neskoro vrátiť džina späť do fľaše. Dúfam, že mu niekto povedal „už sa nikdy nemôžeš vrátiť domov“.

Milióny ľudí na celom svete vedia, čo cabala počas stáročí urobila, a nedovolia jej pokračovať vo svojej vláde teroru.

Donald J. Trump
19:11, 16. mája 2021

Mimoriadne dôležité správy! Nový prieskum verejnej mienky CBS News o stave Republikánskej strany (ktorá je veľmi silná!). „Prezident Trump má silnú pozíciu v GOP“. 80 % republikánov súhlasí s odvolaním Liz Cheneyovej z vedenia GOP a len 20 % s tým nesúhlasí. Prieskum tiež ukázal, že 67 % republikánov uviedlo, že nepovažujú ospalého Joea Bidena za legitímneho víťaza prezidentských volieb v roku 2020. Súhlasím s nimi na 100 %, stačí sa pozrieť na fakty a údaje – nie je možné, aby vyhral prezidentské voľby v roku 2020!
Na povrch vychádza veľa pravdy a Biele klobúky už nie sú ani zďaleka také nenápadné ako predtým. Nazývajú všetko tak, ako to je.

Ak sa odvoláme na príspevok Q č. 711 z časovej známky na vyššie uvedenú správu, vidíme toto: (Spachtoš (Dopey) je to, ako Trump označil saudského princa Al-Waleeda, ak ma pamäť neklame.) To určite hovorí o páde, ale tiež odkazuje na šachovnicu a Disneyho postavičky; sedem trpaslíkov. Možno ide o odkaz na obchodovanie s deťmi.

711
Feb 10, 2018 5:16:54 AM EST
Q !UW.yye1fxo ID: 567809 č. 325300
Ďakujem Dopey.
Kráľ na pešiaka.
Oči na stopkách.
Q

Scottove zdroje mu hovoria, že udalosť Desať dní temnoty je veľmi blízko, a my vieme, že keď sa to stane, svet sa okamžite zmení. Na spiace masy sa vyleje džbán s ľadovou vodou.

Odhalenie obliehania Ľudstva satanskými entitami, únos svetových vlád, náboženstva a bankového systému; eugenické programy, mimozemská prítomnosť a vplyv, obchodovanie s ľuďmi, vraždenie všetkých detí, adrenochróm, Hollywood, tunely a hlboko podzemné vojenské základne (DUMBs) – technológie, ktoré pred nami skrývali, to sa blíži.

Humbuk okolo Trumpovej potenciálnej kandidatúry na amerického prezidenta v roku 2024 pokračuje, ale všetci vieme, že sa to nestane. Po roku 2021 nemá význam nič, ak sa neukáže, že Trump je človek, ktorého si vyše 75 miliónov Američanov zvolilo za svojho prezidenta. Všetci vieme, že vyhral s prehľadom. Bolo to ďalšie červené cunami, ešte zdrvujúcejšie ako v roku 2016.

Nikto v Amerike, kto má funkčné mozgové bunky, nechce ďalšie voľby, kým sa neodhalí tento očividný podvod, ktorý uskutočnila ľavica pomocou strojov Dominion, aby ukradla novembrové voľby. Potom – práca bude pokračovať, aby sa to už nikdy nezopakovalo.

V skutočnosti satelity kabaly, ktoré boli vyradené vesmírnymi silami, spolu s novo spustenou sieťou satelitov Pozemskej aliancie Starlink Elona Muska pravdepodobne zaručujú, že sa to už nebude opakovať. Počuli sme, že počas 10 dní temnoty, keď svet dostane výzvu na prebudenie, umožnia prenos informácií do všetkých našich televízorov.

Zatiaľ jediné, čo chceme počuť z Trumpových úst, je oznámenie, že sa v roku 2021 vráti za svoj stôl ako prezident OFICIÁLNE. Neviem, kto to oznámi, ale niekto to niekedy urobí.

AK, a ja hovorím AK bude udalosť 4. júla taká, v akú dúfame, potom bude minimálne oznámené, že Trump bude mať v tom čase druhé funkčné obdobie – samozrejme, spolu s JFK ml. ako jeho pobočníkom.

Kedy sa administratíva republiky zmení na iný formát, nevieme, ale sme si celkom istí, že jeden muž so všetkou mocou pravdepodobne čoskoro skončí. Proroctvo nazvalo Trumpa „posledným prezidentom“.

Trump povedal, že sa vráti „v nejakej forme“. Možno to znamená v rámci rady vlastencov, ktorí si rozdelia zodpovednosť. Niečo na zamyslenie. zdroj


Po rokoch prenasledovania prezidenta Spojených štátov Donalda Trumpa fake noviny NY Times konečne priznávajú, že Steele Dossier bola lož, ktorá sa „nikdy neuskutočnila, alebo sa preukázala ako nepravdivá“

Denník New York Times po rokoch pretláčania odpadu o Steele Dossier konečne priznal, že nahrávka močenia a ďalšie „sa nikdy nezrealizovali, alebo sa ukázali ako nepravdivé“.

Niektorí novinári s radosťou klopú na dvere cudzích ľudí. Nikdy som k nim nepatril, ale Christopher Steele, bývalý britský špión, ktorý stojí za neslávne známym Trumpovým spisom, mi nedal na výber. Počas prezidentskej kampane v roku 2016 si pána Steela najala investigatívna firma Fusion GPS, aby zozbieral špinu o Donaldovi J. Trumpovi a Rusku. Zakladatelia firmy, dvaja bývalí reportéri Wall Street Journal, mi dali jasne najavo, že sa so mnou nebudú rozprávať pre knihu, ktorú som písal o podnikaní súkromných spravodajských služieb. V skoré letné ráno v roku 2019 som teda prišiel do domu pána Steela vo Farnhame, malebnej anglickej dedinke.

Na fotografiách bol vyslúžilý agent MI6 vždy bezchybne oblečený v biznis obleku, šedivé vlasy mal čerstvo učesané. Keď otvoril dvere, mal na sebe kockované boxerky a modré tričko a mal vážny prípad preležaniny. „Dnes nemôžem hovoriť,“ povedal. „Mám narodeniny.“

V tom čase sa tí, ktorí sa podieľali na spisoch, usilovali kontrolovať jeho rozprávanie a túžili vyťažiť zo svojej slávy. Glenn Simpson a Peter Fritsch, zakladatelia Fusion GPS, napísali o spise knihu, ktorá sa stala bestsellerom. Pán Steele predal svoje práva hollywoodskemu štúdiu, ktoré vlastní George Clooney. Keď ho jeden z hostí na súkromnej večeri, ktorú usporiadalo Vanity Fair, požiadal o vizitku, myslel si, že ide o fanúšika, ktorý chce jeho autogram, a tak vzal svoju vizitku a podpísal sa. Teraz už žiara vyprchala – z dokumentácie aj z jej propagátorov. Rusko, ako tvrdil pán Steele, sa skutočne pokúsilo ovplyvniť voľby v roku 2016. Mnohé z najvýbušnejších tvrdení spisu – ako napríklad chlípna „močiaca“ nahrávka s pánom Trumpom, alebo údajné stretnutie v Prahe medzi Michaelom Cohenom, bývalým právnikom pána Trumpa, a ruskými agentmi – sa však nikdy neuskutočnili / sa ukázali ako nepravdivé. Zakladatelia Alfa Bank, významnej ruskej finančnej inštitúcie, žalujú Fusion GPS a tvrdia, že ich firma ohovárala. (Fusion tieto tvrdenia poprela.) Plány na film založený na dobrodružstvách pána Steela sa zdajú byť mŕtve. zdroj


Vie každý, aký je rozdiel medzi štátom Izrael a izraelským národom? Veľký rozdiel. zdroj

V knihe Genesis zápasil Izákov syn Jákob s Bohom. Potom dostal meno Izrael. Neexistoval žiadny Izrael ako štát. Bol to národ detí podľa zasľúbenia daného Abrahámovi. Pravý izraelský národ je v súčasnosti roztrúsený po celej zemi. Sionisti sa pokúsili falošne naplniť proroctvo z Ezechiela 34 prostredníctvom štátnosti Izraela. Zatiaľ sa tak nestalo. Sionisti sa zmocnili Božieho slova pre svoju vlastnú cabalistickú agendu. Títo sionisti sú v knihe Zjavenia spred 2000 rokov označovaní ako Satanova synagóga. Všetky tieto vojny financuje DS s agendou získať viac pôdy. Hamas a DS Izrael a Irán sú tá istá minca. Len na rôznych stranách. Ich ďalšie financovanie podporuje agendu Satanovej synagógy. V Izraeli aj v Palestíne sú dobrí ľudia. Nepodliehajte mediálnemu humbugu o R vs D. zdroj

Sledujeme film scénu po scéne, 17 príspevkov 17. mája.
1 Veľké narážajúce Vlny sa blížia, sú to TUNELY vo vlnách?!!!
2 Vlny podobné cunami ohrozujú niekoho zvýrazneného na pláži.
3 Spravodlivosť prichádza buď pri východe, alebo pri západe slnka, skôr pri západe slnka. Slnko sa chystá pre niekoho zapadnúť.
4 Spravodlivosti bolo učinené zadosť.
5 Vytvára sa VELKÁ MODRÁ Vlna Tsunami pre maják s červeným vrcholom. DJT.
6 Špinavé červené pozadie, čierni bábkoví Majstri ovládajú svet, ťahajú za nitky.
7 Prílivová vlna pre Londýn, centrum finančnej moci CABAL.
8 Nový dobrý bábkarský Majster, ktorý teraz ťahá za všetky nitky
9 Nová vlna – oko búrky, možno oko Krakena vypustené na démonov.
10 Núdzové vysielanie
11 Vlny pri KRVAVOM SPLNE 26. 5. 2021.
12 Obsadzujte záchranné člny – buďte v bezpečí okolo času Mesiaca v splne hľadajte bezpečný prístav.
13 Spravodlivosť, Nové peniaze spravodlivé rozdelenie bohatstva pre všetkých.
14 Božské ruky – V Božích rukách. zdroj

Veľký požiar viditeľný na plošine na ťažbu zemného plynu pri Haife. Izraelské médiá tvrdia, že je to kvôli „technickej poruche“ zdroj
Jejich příběhem bude, že kybernetické útoky na jaderná zařízení, energetické sítě a bankovní průmysl je donutily vypnout internet a zrušit elektrickou síť, aby se vyhnuly velkým katastrofám.
Vydíráním ropné společnosti v minulosti položili základ. zdroj

SRN – Erfurt – Hlavni nadrazi, OPET jiz ctvrta povalecna bomba za 14 dni…mimochodem jim neverim ani slovo, nachazi bomby na letistich a nadrazich 80 let po valce????🤪🤣 Nadrazi je zavreno a bude delsi dobu. zdroj

Gaza zdroj

Komunikačný systém potrubia je podľa vývozcov Colonial nefunkčný.

Vyhlásenie spoločnosti Colonial Pipeline: „Spoločnosť Colonial má v súčasnosti problémy so sieťou, ktoré ovplyvňujú schopnosť zákazníkov zadávať a aktualizovať nominácie. Naše interné IT oddelenie si je situácie vedomé a usilovne pracuje na obnovení služieb.“ zdroj

Čína zakázala finančným inštitúciám a platobným spoločnostiam poskytovať služby súvisiace s transakciami s kryptomenami zdroj

Izraelský minister pre spravodajské služby Eli Cohen pre hebrejský kanál 20 povedal: „Ďalším krokom je prerušiť dodávky elektriny do pásma Gazy.“ zdroj

Dve zhromaždenia v Maricope a „96-míľový Trumpov vlak“, ktorý obiehal Phoenix… tesne pred tým, ako prvýkrát od roku 1948 volili demokratov❓zdroj

Kto má práve teraz kontrolu?

Financie Biden. Všetko ostatné armáda. Armáda neprijíma rozkazy od Bidena. Nemá povolený vstup do Pentagónu. Naďalej sa riadia príkazmi na misiu, ktoré vydal Trump pred odchodom z funkcie. A robia vlastné rozhodnutia. Národnú gardu kontrolujú guvernéri štátov. Americká armáda je pod velením legitímneho prezidenta. Bidenov minister obrany má nulové slovo v tom, čo sa deje. Milley je mimo hry. Je v konflikte záujmov a z niektorých operácií je vylúčený. zdroj

Počas našich pravidelných výpadkov elektriny a absencie internetu budú skrývať úplný burzový krach, aby nevyvolali paniku. zdroj

Trump vedel, že za Joea … ceny plynu stúpnu! 
zdroj
Pompeo Elite
Časová značka 8:46
Zrkadlo 648
Ste pripravení brať politickú elitu na zodpovednosť?
Q zdroj

Najväčšou mentálnou prekážkou, ktorú musia normíci prekonať, kým sa prebudia, je uvedomenie si, že vláde a ľuďom, ktorým dôverujú, na nich ani zďaleka nezáleží. V skutočnosti je to presne naopak.

Covid sa to chystá dokázať. Pripútajte sa. zdroj

Neviem, kto to musí počuť, ale Amerika sa učí, že elity riadia svet a väčšina z nich trápi deti. Tiež sa dozvedajú, že voľby sú zmanipulované, Covid bol podvod a že všetci títo ľudia sú prepojení a majú podobné zlé ciele pre ľudstvo.

Význam?

Normíci si čoskoro uvedomia, že ich šialení priatelia konšpirátori mali pravdu.

Anoni budú musieť veľa vysvetľovať.

Vedeli sme, že to príde a sme PRIPRAVENÍ. Nemôžeme sa dočkať. zdroj

Rýchle PSA pre všetkých, ktorí s absolútnou istotou tvrdia, že polovica Demokratickej strany bola usmrtená a teraz sú to klony.

V najlepšom prípade hádate a pôsobíte ako hlupák.

Je to možné? Iste. Žijeme v úžasnej dobe… možné je všetko.

Je to pravdepodobné? Nie.

Máte nejaký priamy dôkaz na podporu tohto tvrdenia? Nie.

Mnohí ľudia brali výrok Q „pozeráte sa na film“ príliš vážne. Toto je skutočná vojna a sú v nej skutočné obete.

Podľa môjho názoru tým Q myslel, že ovládame útroby operácie. Nemajú stopercentnú kontrolu nad každým človekom a každým rozhodnutím, ktoré sa urobí. Majú však výhodu vysokého postavenia, pretože dokážu nalákať nepriateľa na kroky, ktoré vedú k ich vlastnému zničeniu bez ohľadu na rozhodnutia, ktoré urobia. Globalisti majú stále slobodnú vôľu a zlé úmysly. Aj keď sa šachová partia skončila a obe strany to vedia, na šachovnici zostáva ešte niekoľko ťahov a zlo na svojej ceste von spôsobí čo najväčší chaos.

Vlastenci majú všetko pod kontrolou, ale to NEznamená, že sledujete film podľa scenára. Skôr ide o kontrolovanú situáciu s premenlivými výsledkami, ktoré treba jemne usmerniť ku konečnému výsledku, ktorý už bol určený. To je možné, keď máte možnosť vypočítať budúce výsledky v reálnom čase (Kvantová/LG technológia).

Verím, že sa na vytvorenie falošnej reality používajú dvojníkov a CGI? Áno, verím. Stále je to však len špekulácia. Keď sa to všetko skončí, môžeme sa hrať na hádanie. Zatiaľ… oči na cieli. Sústreďte sa. zdroj

Vojenský presun cez južnú Kaliforniu…
munícia
Delostrelectvo
A TANKY
Teda veľa tankov a bojových vozidiel Bradly
TEXAS tiež presúva tanky???
Majú správy aj z Minnesoty
Skutočné agentúry INTEL a veľmi inteligentní ľudia majú programy, ktoré môžu ľahko prekonať Twitter Fire🔥Walls/
Dôvera. Trump je tu, Wood, Powell je tu. majú tajné účty/
Keď uvidíte operátora Telegramu, ktorý tvrdí, že je súčasťou INTEL AGENCY & nemôže sa vrátiť na Twitter> dobre sa 😂

👉👉 Významné zásahy proti kokaínovej mafii: – Bolívia: odhalené tri laboratóriá (kapacita: 910 kg denne!) – Kosovo: 2,2 tony kokaínu nájdené v náklade banánov – Dom. republika: pol tony kokaínu na ceste do Európy A: Obrovská protidrogová operácia INTERPOL-u v 41 krajinách. 17 ton trávy a jedna tona kokaínu, 287 zatknutí.
👉👉 Odhalili pranie špinavých peňazí z drog na Malorke. Rozsiahla sieť falošných stavebných firiem atď. Šesťdesiat zatknutí.
👉👉 Čínska konopná plantáž. Šesť Číňanov bolo uväznených v ESSEN-KARNAP. V okrese sa objavili sťažnosti na zápach z ich obrovskej FARMY na pestovanie kanabisu. Zhabané desiatky kilogramov trávy. zdroj

Na obrázku môže byť vonku
Niekoľko tornád v priebehu niekoľkých hodín a laboratórium vo Wuhane je preč. zdroj
Otrasená veža Shenzhen!
Mrakodrap v juhočínskom meste bol evakuovaný po tom, čo obrovskú budovu zrejme zachvátili plamene!
V uliciach pod ním vznikol chaos, pretože ľudia sa snažili dostať z oblasti.
Podľa úradov nebolo v meste zaznamenané žiadne zemetrasenie.
SEG Plaza je s výškou 300 metrov jedným z najvyšších mrakodrapov v Šen-čene. zdroj
Pri dnešnom izraelskom leteckom útoku vybuchla budova v Džabaliji na severe pásma Gazy. Reakcia ľudí bola zaujímavá. Bez toho, aby prepadli hystérii a hľadali úkryt, stáli tam zmätene. Čo sa to deje? zdroj

Erdogan:
▪Teroristické organizácie sú jedovatý had, rovnako ako zločinecké gangy.
▪Ak pôjdu do rovnakého vreca ako oni, dohodnite sa, čo sa stane neskôr.
Erdogan: „84 miliónov ľudí bude spoločne bdieť nad Jeruzalemom!“
Erdogan: „Pán Biden, bohužiaľ, tvoríte históriu svojimi krvavými rukami. Donútili ste nás to povedať.“
Erdogan: „Vždy sme boli a vždy budeme za palestínsky ľud. Štát Izrael, ktorého hranice sú stále nejasné, sa stal aparátom teroru.“
⭐️ ⭐️ ⭐️
/Q-Kapitola*Turecko zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Department of Defense @DeptofDefense Naval special operations forces from Croatia, Hungary and the U.S. conduct maritime training in the Adriatic Sea during exercise Black Swan 21, a Hungarian-led, multinational exercise that tests military synchronization capabilities. 3:00 PM 17 May 21 Sprinklr“

😉 čistenie
Námorné špeciálne jednotky z Chorvátska, Maďarska a USA vykonávajú námorný výcvik v Jadranskom mori počas cvičenia Čierna Labuť 21, medzinárodného cvičenia pod vedením Maďarska, ktoré testuje vojenské synchronizačné schopnosti. Pripravujú sa na nadchádzajúcu udalosť Čierna labuť. zdroj

Nemecko – Dormund – rozsiahle vyšetrovanie detskej pornografie. Nahé fotografie, vyhrážky, vydieranie, najmä v jednej škole. Polícia vyšetruje mnoho prípadov v Dortmunde a Lünene. zdroj


Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych (z roku 2021) úrovniach schopností kvantovej mechaniky „cestovania v čase“ sledujte mini sériu DEVS.

Pripomína to svedectvo Billa Wooda o tajnom vládnom programe „cestovania v čase“. (Star Gate/ Project Yellow Book)

Podľa BW obaja hráči (Q a Cabal) vedia, že hra skončila. Je to len otázkou času a vo VŠETKÝCH scenároch … šach-mat (BK vyhrajú). Áno, na stole zostávajú ťahy, ale na základe pravidiel hry už zločinci prehrali a dobrí už vyhrali (technicky). Treba ísť vpred, aby ste sa pozreli späť. Neexistuje verzia „reality“, v ktorej by sa časová os Q tímu nerozvinula do Veľkého prebudenia. Niekedy môže budúcnosť nájsť minulosť. Minulosť predpovedá budúcnosť – budúcnosť dokazuje minulosť.

„Cestovanie v čase je zábava.“ – Q

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych (z roku 2021) úrovniach schopností kvantovej mechaniky „cestovania v čase“ (simulácie) sledujte mini sériu DEVS. DEVS (V = rímske U = DEUS = BOH). Vždy verejne oznamujú, čo sa deje v zákulisí (Oznámenie metódy).
——-
Q drop: Cestovanie časom je zábava
Alebo…

Image

DEVS je tak pokročilý kvantový počítač, že dokáže obnoviť realitu až na úroveň jednotlivých častíc. Pomocou prísnych zákonov determinizmu a najpokročilejších algoritmov, ktoré dokáže moderná technika vytvoriť, dokáže kvantový počítač neobmedzene nahliadnuť do minulosti s dokonalou presnosťou, ale dokáže vykresliť budúcnosť (pred jej rozvinutím) len za určitým časovým bodom (nie príliš ďaleko – možno o niekoľko rokov). „Nahliadnu“ späť a uvidia Ježiša, ako káže na hore, uvidia 20 000 rokov starých prehistorických ľudí, ako vytvárajú jaskynné maľby z Lascaux a znovu prežijú čas so zosnulými blízkymi.
———
Obmedzenie DEVS na schopnosť pozorovať budúce udalosti pripomína svedectvo informátora o tajnom vládnom programe „cestovania v čase“ o diaľkovom nahliadaní/ hviezdnej bráne/projekte žltá kniha (Camelot).

Image

Deusova schopnosť vracať sa do minulosti a predvídať budúcnosť sa ukáže byť prostriedkom na dosiahnutie väčšieho cieľa. Forest potreboval dokázať (hlavne sám sebe), že jeho systém je taký presný, že simulácie, ktoré vytvára, sú na nerozoznanie od reality. Preto tak nahnevane reagoval na Lyndonov algoritmus „teórie mnohých svetov“ na začiatku sezóny. V tom čase boli Deusove simulácie ešte stále nejasné a nevýrazné, a čím ďalej v čase, tým viac sa stávali nevýraznými. Realita má jednoducho príliš veľa drobných premenných, aby ich systém dokázal zohľadniť. Lyndonov algoritmus sa pokúsil tieto premenné obísť, pričom sa opieral o teóriu, že popri našom vesmíre existuje nekonečné množstvo paralelných vesmírov, z ktorých každý sa od toho druhého trochu líši. Forest trval na tom, že akákoľvek odchýlka od našej reality znamená, že Amaya, ktorú vidí v Deusovi, nie je v skutočnosti jeho dcéra.
——-
Ak si kladiete otázku, prečo sa vám v poslednej dobe zdá všetko také šialené… akoby ste žili v snovom stave, kde hore je dole, vľavo je vpravo, vlastenci sú označovaní za vzbúrencov, kde naši politici vyzerajú ako herci“ a masívne podvody pri prezidentských voľbách v roku 2020 zostávajú (zatiaľ) nepotrestané… prečo sa toľko ľudí zdá byť tak ignorantských (zabúdajúcich) voči zjavnej pravde, kde stále nosíme masky atď…
——-
Ak sa vám zdá, že DJT by mal byť stále prezidentom…. Jedným z platných vysvetlení (podľa niektorých popredných astrofyzikov a vysokopostavených zasvätených osôb zo spravodajských agentúr) je, že dochádza k mikrokozmickému roztrhnutiu dvoch alternatívnych časových línií „multiverza“. V jednej je DJT stále prezidentom a veci sa pohli dopredu podľa časovej línie Q a v druhej zvíťazil BDN (a sme tu). Dôvod, prečo ste v tejto časovej línii, je ten, že priaznivci Pro Q TRUMP sú v časovej línii, kde sú priaznivci Pro Q TRUMP najviac potrební (v tej, kde ešte nie je prezidentom, ZATIAĽ). Dve cesty sa zišli vo vesmírnom lese a vy ste na tej menej vychodenej. Dobrou správou je, že tieto dve časové línie sa aj tak zbiehajú (neexistuje verzia existencie, v ktorej by sa to nestalo) a vy budete (skôr ako neskôr) „vrátení“ presne tam, kam momentálne cítite, že patríte.

Image

Časová os 1: Vstúpenie, Veľké prebudenie, evolúcia vedomia, ktorá nás vyvedie z kukly a premení nás na príslovečného motýľa a my sa dozvieme pravdu o obrovskej priehrade lží, ktorá bola vybudovaná, aby udržala väčšinu ľudstva v mentálnom a fyzickom otroctve. Táto verzia sa nemôže a nebude (bez ohľadu na to, aké rozhodnutia, alebo možnosti sa do rovnice vložia) byť nakoniec nesplnená. Časová os 2: Veľká globálna katastrofa, ktorá väčšinu z nás vyženie do podzemia a zopár z nás ponechá na slobode, aby sme sa o seba postarali sami. *Časová línia 2 sa označuje ako DVOJKA, pretože sa môže stať iba V PRÍPADE, že predtuchy o diaľkovom nahliadaní/projekte Looking Glass/hviezdnej brány budú biele klobúky zámerne ignorovať (čo nie je možné). Aj keď sa časová línia 2 naskytne, línia 1 nasleduje v každej jednej simulácii. Časová os 1 je NEVYHNUTNÁ.

Image

Podľa informátora Billa Wooda (používa pseudonym, ale je tu na pomoc)… Obaja hráči vedia, že hra sa skončila. Je len otázkou času, kedy urobíme toto a oni budú nútení urobiť tamto a my budeme nútení urobiť toto a nakoniec… nevyhnutne… a vo VŠETKÝCH scenároch… šach mat (BIELE Klobúky vyhrávajú). Áno, na stole zostávajú ťahy, ale na základe pravidiel hry zlí chlapci už prehrali a dobrí chlapci už vyhrali (technicky). Ideme dopredu, aby sme sa mohli pozrieť späť… Minulosť predpovedá budúcnosť – budúcnosť dokazuje minulosť.
——-
Q drop: Projekt Looking Glass?
Ideme dopredu, aby sme sa mohli obzrieť späť

Image

Ak by ste niekedy chceli vedieť, odkiaľ pochádza „Trust the Plan (Verte Plánu)“ (*čo nikdy neznamenalo sedieť a nič nerobiť, to hovoria tí, ktorí bez toho, aby urobili nejakú domácu úlohu, to často radi uvádzajú ako dôkaz proti Q/propagande)… Trust the Plan (Dôveruj plánu) je založený na tajnej vládnej operácii typu diaľkového nahliadania/hviezdnej brány/Looking Glass, kde veľmi múdri ľudia prišli na to, že zo všetkých možností všetkých scenárov akejkoľvek voľby… každá možnosť, ktorá bola podaná, alebo pozorovaná cez LG, nevyhnutne a vždy skončila s rovnakým výsledkom. Žiadne rozhodnutie, žiadna možnosť nezmenila minulosť (prítomnosť/budúcnosť) za určitým bodom. Všetky možné časové línie viedli k rovnakému základnému súboru dejín (v budúcnosti, ktorá je už minulosťou). To vyvolalo v DS skutočnú paniku. Elity sú na konci svojej hry, ich jedinou možnosťou bolo vzdať sa, alebo sa naďalej pokúšať (akokoľvek márne to vedia/vedeli) nájsť spôsob, ako „poraziť systém“. Očividne si vybrali pokračovať v boji (jedinou inou voľbou bolo/je GITMO/výpalné), takže jednoducho skúšajú posledné možnosti v zúfalej snahe vyťažiť nejaký záver, v ktorom by neboli rozdrvení. To len odďaľuje nevyhnutné. Neexistuje žiadna verzia časopriestoru, v ktorej by sa DJT opätovne neujal funkcie POTUS-POSIT a časová os Q-TEAM by sa rozvinula do Veľkého prebudenia. Víťazstvo dobrých ľudí (BOHA) je nevyhnutné.
——-
Q drop: Niekedy môže budúcnosť nájsť minulosť zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 17.05.2021Trump ani príslušníci armády neohrozia prebiehajúce operácie na záchranu tejto krajiny tým, že vám povedia, čo sa v skutočnosti deje, len aby uspokojili vašu zvedavosť. Každý deň vidíte, ako diabli Nového svetového poriadku búrajú niečo, čo patrí Ľuďom. Čo nevidíte, sú vojenské razie v podzemných tuneloch, kde zachraňujú deti, a…
  Tags: a, na, sa, v, je, zdroj, že, to, správy
 • 10000
  Správy 16.05.2021Držte hlavu hore, Patrioti. Fauci, NIH a Wuhan sú odhalení.Lockdown sa končí a nerozmýšľajúci ľudia boli úspešne oklamaní, aby verili, že sú v bezpečí, takže sa môžeme začať vracať do normálu.Big Pharma je v tomto procese odhalená.Gloablistický plán na veľký reset nebol nikdy zjavnejší. Úroveň ich paniky vám povie všetko,…
  Tags: a, v, na, sa, je, zdroj, to, správy
 • 100
  Správy 10.04.2021Každý deň sa dozviete fascinujúce a relevantné správy a všetko sa mení, keď urobíme ďalší krok na tejto ceste. Bolo nám povedané, že Planéta Zem / Terra sa bude v najbližších dňoch hojdať a kotúľať sa ešte viac. Island zažíva okázalé prúdy lávy a včera sa stal tento príbeh. Dnes ľudia odchádzajú…
  Tags: a, je, v, že, sa, to, zdroj, na, správy

5 komentárov

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 2. daisy

  super clanky, super prelozene. Vela z tychto informacii sledujem cez telegram. Ste super !

  Odpovedať
 3. Anonym

  Veľmi pekne ďakujem dodáva mi nádej a vieru v dobro.

  Odpovedať
 4. Raamil

  So seriálom DEVS a ďalšími nestrácajte čas. Prekročte *iste* (s vnútornou istotou) astrál a bode vám jasno na prvý pohľad.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here