Správy 18.07.2021

18/07/2021

Nenásytné marketingové kampane globalistov a kapitalizmus kumpánov vymyli svetu mozgy, aby uveril, že ich výrobky sú najlepšie a jediné, čo treba vyrábať a kupovať. Preto takmer všetci používajú operačné systémy Microsoft a Apple so sledovaním, obmedzeniami a zadnými dvierkami.

Počúvame, že po resete, keď budeme mať systém Quantum, na ktorom pobeží všetko, Microsoft zmizne a náš internet bude 7,5-krát rýchlejší ako v súčasnosti. Uvidíme, čo sa stane s Apple/MacIntosh. zdroj

Na obrázku Schumanovej rezonancie môžete vidieť božské svetlo. Nová Zem je tu. Práve teraz ešte stále prebieha falošná realita, ale už nie taká extrémna ako predtým. Pred časom som vysvetlil, že mimozemská technológia bola použitá na spustenie vecí v ľuďoch a vynesenie démonických energií na povrch, ktoré sa potom otočia. Falošná realita je potrebná dočasne. Falošná realita sa zjemnila a energia Novej Zeme silnie.

V Londýne a jeho okolí bolo veľa bômb, obchodovania s jadrovým materiálom a deťmi, ktoré boli vyriešené.

Stane sa to, že sa bude naďalej objavovať viac správ o kráľovskej rodine v rámci príprav na Dianino vystúpenie. Nie je stanovený dátum, kedy sa tak stane. Mohlo by to byť v septembri, alebo neskôr. Diana je manželka Donalda Trumpa, Melania je len zásterka. Zlaté štandardy/Nesara vychádzajú na povrch a to si vyžaduje krach na burze, alebo niečo podobné. Nie je to skutočný krach, ale bude sa tak prezentovať.

Je to skôr prepad. Ceny musia klesnúť v rámci úpravy cien. Ceny vo všeobecnosti budú klesať.

Konkrétne informácie o EBS som nezískal. Dokončenie Nesary je teraz dôležitejšie. Nová Zem je tu. Mnohí z nás prechádzajú veľkým bojom, ale všetko je to na prospech spravodlivosti a pravdy.

BOŽIA VÝZBROJ

Nakoniec buďte silní v Pánovi a v jeho mocnej sile. Oblečte si plnú Božiu výzbroj, aby ste sa mohli postaviť proti diabolským úkladom. Náš boj totiž nie je proti krvi a telu, ale proti vládcom, proti autoritám, proti mocnostiam tohto temného sveta a proti duchovným silám zla v nebeských sférach.

Preto si oblečte plnú Božiu výzbroj, aby ste, keď príde deň zla mohli prežiť a po vykonaní všetkého obstáli. Stojte teda pevne, s opaskom pravdy zapnutým okolo pása, s náprsným pancierom spravodlivosti na svojom mieste a s nohami vybavenými ochranou, ktorá pochádza z evanjelia pokoja. Okrem toho všetkého si vezmite štít viery, ktorým môžete uhasiť všetky plamenné šípy Zlého. Vezmite si prilbu spásy a meč Ducha, ktorým je Božie slovo. A modlite sa v Duchu pri každej príležitosti so všetkými druhmi modlitieb a prosieb. S týmto vedomím buďte bdelí a vždy sa modlite za všetok Pánov ľud.

Verte v ľudskosť.
Verte v seba.
Verte v Boha.
Veľké prebudenie. zdroj

„Vykonával som orálny sex s Barrackom Obamom“ -Larry Sinclair
Napriek tomu to médiá pochovali! 😯
MelQ
S odkazom na 3 lode HUMA pri pobreží Afriky… Je to absolútne možné. A keďže sme v šachu, svet sa o tomto obrovskom zverstve dozvie už čoskoro!
——-
Mel, čo ak sú lode duchov v skutočnosti spracovateľské zariadenia? Výroba adrenochrómu, odber krvi a orgánov, spracovanie mäsa a obchodovanie so sexom. Všetko sa to deje v medzinárodných vodách na lodiach duchov. Kde by sa to dalo robiť lepšie? Potom sa zabalia a distribuujú v rôznych kontajneroch, ktoré sa preložia na inú loď v oceáne. Myslím, že ste na stope niečomu obrovskému. Teraz mi to dáva zmysel. Pred časom som videl fotky, na ktorých boli kontajnery so zubárskymi stoličkami v strede kontajnera a stena bola obložená. Myslím, že to bol vojenský zásah v Spojenom kráľovstve.
Viedeň #metroHeiligenstadt
Metro pre PEDOFILOV Zaplavte ho!!!
Miestnosť na zneužívanie detí PEDO uprostred Viedne na linke metra U3. Takto to chodí s metrom v Európe. Uprostred Viedne –
miestnosť, do ktorej majú prístup len zasvätení. Graffity a označenia sú znaky, aby ste našli takéto tajné miestnosti medzi zasvätenými na zneužívanie detí. Veľmi pravdepodobne ďalekosiahle ponuky pre pedofilných insiderov , politikov a spol.
Z tmy na svetlo zdroj

📌 Rozsáhlá operace Europolu s 12500 policisty proti OBCHODOVÁNÍ S DĚTMI téměř ve všech zemích EU. 175 zatčení, 187 potenciálních obětí, z toho 92 nezletilých.
📌 V rotterdamském přístavu byly objeveny tři tuny kokainu.
📌 Velký zátah proti dětské pornografii v Hesensku. 49 prohledaných bytů, pět zatčení. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, vonku a text, v ktorom sa píše „Novinky cz Hledat... Dnes 15:34 Viden -jz, Novinky Rakousko čeká úder bouri a prudké lijáky 13 Boure extrémními lijáky se stehují pres Bavorsko do Rakouska. Meteorologové varují pred tvrdym nárazem podobš bleskovych záplav. První údery tlakové niže pojmenované Dana, která prináší extrémní srázky silné boure, zažilo Dolní Rakousko. St. Pölten kolem sobotního poledne napršelo 83 litru na metr čtvereční, píše server deníku Krone. NÁ ČESK M“
Tak v Rakousku budou taky „vyplavovat krysy“ zdroj

A opet 🟡 ZLUTA ….tak hodne stesti kluci a holky!!! a poradne a dukladne to u nas procistete zdroj

Na obrázku môže byť vonku a text, v ktorom sa píše „150 Sledujte Radar Blesku BOURKY UDERILY NAČESKO Protržená hráz na Dečinsku, Liberec je pod vodou“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Aktualizováno- 17. července 2021 19:40 16. července 2021 05:15 ਕ3“
SRN – HAARP v akci v Nemecku….Úprava počasí, geoinženýrství, klimatizace, stratosférické vstřikování aerosolu, správa aerosolů, manipulace s počasím, změna klimatu, difúze bioaerosolu, řízení slunečního záření (SRM), klimatické inženýrství, postřik částic částic nano těžkých kovů, difúze nanoprášků z barya a barya, geoinženýrství s HAARP a elektromagnetické vysokofrekvenční vlny (EMF) Skalární vlny, ionosférická manipulace, setí mraků, setí mraků, atmosférický postřik. zdroj
Yellowstone byl v posledních dnech zasažen 142 zemětřeseními. zdroj

Víťazstvo síl svetla v galaxii po 78 000 rokoch

Poznámka prekladateľa: Haralda Thiersa sledujem už asi 2 roky. Ako vždy, aj tu za seba dodám: som poštár, ktorý vám prináša rôzne správy. Neporadím vám, či sú tieto správy pravdivé, musíte si to vyhodnotiť sami zapojením vlastnej logiky a intuície.

O vojnách v galaxii som informoval už predtým, tieto informácie nečerpám zo vzduchu ani ich nečítam zo sklenenej gule, vždy ich mám z prvej ruky a môžem sa na ne naozaj spoľahnúť. Mnohé z vecí, o ktorých som informoval, sa potvrdili aj spätne. To nás privádza k vesmírnym vojnám, minulý rok som natočil video a tam som oznámil, že vojna sa skončila a že môžeme oslavovať. Ale bohužiaľ to bolo trochu predčasné. Temné sily boli skutočne porazené našou galaxiou, to je pravda, ale k tomu sa pridala galaxia, a to bol celý problém. Tešili sme sa trochu predčasne. Túto situáciu pozorne sledujem a svetlé sily tam od roku 2019 neprehrali žiadnu bitku. Došlo k obrovským stratám duchovných bytostí, ktoré bojovali za duchovnú slobodu ľudstva a trvá to už 78 000 rokov, čo temné sily ovládajú Zem. Nielen Zem, ale aj galaxiu a susedné galaxie. Mám video, kde som spomenul niektoré z bitiek a 409 ďalších galaxií. Novinkou je rozhovor s Michaelom Herdenom z 5. júla minulého roka, keď na hlavné mesto zaútočili temné sily. Druhá a tretia obranná línia boli zničené v piatok, možno prídu ďalšie, chvíľu to potrvá, ale situácia je výborná. Dnes ráno o 3:31 nemeckého času bolo veliteľstvo temných síl úplne zničené a pozície obsadili svetlé sily. To znamená, že vesmírna vojna v tejto dimenzii sa skončila. Temné sily stále provokovali, bol to začiatok tohto roka, teda jar, temné sily sa na Zemi objavovali čoraz viac, 140 miliónov bytostí, prichádzali ďalšie, ale zistili, že prehrávajú, že to nemá zmysel, že sú len ďalšími obeťami, a preto poslali robotické vesmírne lode. Tieto robotické vesmírne lode z piatej alebo šiestej dimenzie môže presvietiť niekto, kto má ľudské telo a kto má prístup do vyšších dimenzií, pozrieť si softvér, zistiť, ako fungujú, potom musí prepnúť páku a preprogramovať ich na nový druh služby. A to sa aj stalo, tieto robotické lode boli väčšinou poslané späť na svoje materské lode, ktoré ich prevzali, ak neboli zničené.

Vyslali sme ešte väčšie skupiny, nakoniec to bola armáda 15 flotíl, hovoril som o tom v minulom videu, že tieto lode sa pohybovali po okraji galaxie, 10 svetelných rokov ďaleko. Pohybujú sa rýchlosťou svetla, akoby sme sa chystali na Malorku. Týchto 10 svetelných rokov prekonali lode za šesť dní. Je to mimo predstavivosti ľudského rozumu. Existujú portály a červie diery, ktoré používajú, teleportujú sa cez dimenzie, pre nás je to sci-fi, ako vo filmoch, ktoré sme videli, naša Zem ako súčasť galaxie je kľúčom k celému vesmíru. Bolo mi povedané, že hovoríme o prvotnej úrovni a táto prvotná úroveň je tu na Zemi, tu všetko vzniklo. Potom všetky ostatné galaxie. Tu na Zemi má všetko svoj pôvod. Preto Marduk, vodca temnej strany, spravoval aj Zem a mal nad ňou kontrolu prostredníctvom mužského sveta, mužská dôstojnosť, Marduk, tu mal sídlo. Tieto bytosti boli vysoké 2,70 metra. Putin sa s nimi stretol v roku 2012, sedeli za jedným stolom, ale už neexistujú, stratili krytie a boli zlikvidovaní vyššími úrovňami.
Svetlé sily okolo Zeme vybudovali dokonalý obranný systém, ktorý provokuje temné sily, aby sa ukázali. Na odvrátenej strane Mesiaca je ukrytých asi 550 lodí, ktoré prišli portálom do našej slnečnej sústavy na pomoc. Ďalšia vec, o ktorej som možno ešte neinformoval, je, že temné sily sa chceli medzi minuloročnými Vianocami a Silvestrom úplne vzdať, boli pripravené, podpísať zmluvu a všetko ukončiť, aby si zachránili kožu.

Keď už bolo všetko pripravené a temné sily boli dotlačené k tomu, aby sa vzdali, zrazu dostali podporu spoza našej galaxie. Od januára 2016 existuje zmluva, že Zem bude odovzdaná späť ľuďom, že reptiliáni sa vzdajú svojej vlády nad Zemou, ale temné sily spoza našej galaxie nemajú nič spoločné s týmito pozemskými alebo vesmírnymi zmluvami, sú pre nich nepodstatné, preto prišli opäť s veľkými jednotkami, aby opäť prevzali moc a zničili svetelné sily, bolo to medzi Vianocami a Novým rokom. Nemohli však nájsť nikoho, s kým by sa dohodli. Ako som už spomínal, celá vec trvala až do jari. Po bojoch boli temné sily porazené a donútené obetovať svoje veliteľstvo, hlavný štáb, a podpísať zmluvu, že sa vrátia tam, odkiaľ prišli.

Najväčší úder, bitka, sa odohrala 5. júla, všetko sa dalo do pohybu, obranné línie sa udržali, bol som informovaný, že tam bola obrovská pechota 370 000 bytostí, mužov, ktorí sa mohli urobiť neviditeľnými. Je to ďalší vynález, neviem ako, na akej úrovni energetického poľa. Temné sily zanechali na svojej základni, ktorá nebola zničená, rôzne informácie, na základe ktorých boli zničené základne v Nemecku a Švédsku, o ktorých sa doteraz nevedelo. Volal mi človek z Rakúska, ktorý povedal, že včera v noci počul rany, údery a zvuky, veľmi hlasné, takže sa tam diali nejaké veľké veci a videl veže, brány, vysoké 2,5 metra, a pri týchto vežiach našiel sklenené gule, ktoré vypadli z týchto brán, dochádza tam k veľkým energetickým prenosom. Spýtal som sa, aký bude dôsledok porážky centrálnych temných síl. Dostal som odpoveď, že temná energia by potom zmizla nielen z našej Zeme, slnečnej sústavy, ale aj z celej galaxie. A na to ľudstvo čaká už 78 000 rokov. Stále sú tu zvyšky temných síl.

Kozmický boj sa musí presunúť do siedmej dimenzie. Ďalšia vec je, že na Zemi žijú hybridní ľudia, s ktorými sme sa zmiešali. Spomeňte si na stredovek, zákon prvej noci. Tu sa reptiliánski vládcovia mohli oženiť ako prví, takže sa ich genetika prenášala ďalej. Máme tu príklad – ak si vezmeme koňa a zebru, pri ich pohlavnom styku by nemalo vzniknúť žiadne „dieťa“, ale vzniklo – kôň so zebrími pruhmi. Preto existovalo právo prvej noci, išlo o prenos genetického materiálu. Preto u niektorých ľudí vidíme reptoidné prejavy. Tieto veci sa už stali a tento boj je už vyhratý. Veci na Zemi sú už ovplyvnené vyššou dimenziou a je to víťazstvo ľudstva. Temné sily sú pod kontrolou.

Situácia vyzerá veľmi pozitívne vzhľadom na to, čo sa deje tam hore. Všetko je potvrdené. Od Plejáďanov vieme, že to bude v časovom horizonte približne 3 rokov. Začalo sa to 3. Decembra 2020. V tomto prvom roku, až do 3. decembra 2021, vyjde na svetlo veľa negatívnych vecí, ktoré boli utajované, svetelné sily budú pracovať v skrytosti a neviditeľne, chytia najhorších zločincov na Zemi, postavia ich pred súd a odsúdia ich. Už teraz sa veľa vecí uberá týmto smerom. V nasledujúcich dvoch rokoch sa všetko vyčistí a celé nainštalované systémy zmiznú. Štáty, riadené ako podniky, budú zrušené, čo Vatikán už urobil pápežskou bulou z 22. júla 2013, ale temným silám sa to podarilo otočiť ako nepodstatné a pokračovať v tom, ako sa im zachce. Vidíme to všade okolo. Úradníci stále riadia celé mestá, vieme, že táto nadvláda, títo páni, sú zodpovední podľa súkromného práva, tak ako my všetci, už neexistuje žiadna imunita. Pápež musel opustiť všetko staré, pretože zmluva s temnými silami vypršala 21. decembra 2012. Bolo potrebné vydať túto pápežskú bulu, ale musel sa tváriť, že nemá žiadny význam, ale jej význam je obrovský! Má to veľký rozsah, máme tu právnu ochranu, že tieto osoby zmiznú.

Ešte sa to pokúsili otočiť, takže každý úrad, policajná stanica, súd atď. je ako firma, takže máme okolo seba samé firmy, ktoré sa tvária, že majú štátnu moc. Priznávajú ľuďom peniaze, dávajú im pokuty atď., ale všetko je to len ilúzia, nemá to žiadny právny základ. Svetelné sily sa snažia pretaviť tieto obchodné spory do nového právneho systému, budujú jeho základy, vytvárajú budúce suverénne štátne štruktúry.

Teraz treba všetko prebudovať, musíme sa zamyslieť, ako to urobiť najlepšie, už nepotrebujeme Nemeckú ríšu ani Poľské kráľovstvo, to je minulosť, máme čistý štít a o to ide, je to nový menový systém, a keď sa to všetko urobí, bude koniec všetkým „milým“ listom z finančného úradu a tak ďalej. Deje sa toho veľa a je to veľmi vzrušujúce, ale zatiaľ sa to nemôže zverejniť, kým sa to nedozvedia všetci dôležití ľudia. Na celom svete sa bude musieť uplatňovať vojenské právo, všetko bude prebiehať v spolupráci
s cudzincami, na právnom základe, celý korunový svet. Každý, kto sa nenechá zaočkovať, bude prepustený alebo odíde sám. A to zníži počet príslušníkov temných síl na polovicu ľudí. Povedia si – ja nie, ja nebudem súčasťou tohto satanského systému a určite sa nenechám zaočkovať, aby som o pár mesiacov zomrel. Ostatní sa zahryznú do trpkého jablka, dajú sa zaočkovať a väčšinou naozaj zomrú a celý temný systém bude bez personálu. A tak sa temné sily odhalia bez toho, aby sa museli ukázať svetlé sily. Ukáže sa, kto vedie túto satanskú agendu, kto ju presadzuje a kto je najväčším zločincom pre Zem. Niektorí majú možno okázalý úmysel očkovať deti zo strachu pred hrozným vírusom, ale niektoré deti skutočne zomrú. Rodičia zistia, že boli oklamaní, že ich deti zomreli, a potom sa budú pýtať, kto je za to zodpovedný, a zistia, že oni. A krajiny a štáty budú musieť odpovedať. Zomrú milióny, ak nie miliardy ľudí. Systémy sa začnú pod ťarchou toho všetkého rúcať. Nové systémy budú stáť na iných základoch. Satanský systém bude porazený a svetlé sily sa vôbec nebudú musieť ukázať.

Plánom temných síl bolo namieriť zbraň na Mesiac, zostreliť ho, tak ako sa to stalo v minulosti, a nechať ho spadnúť na Zem, a tak úplne zničiť Zem a Mesiac. A tomu sa podarilo zabrániť. Temné sily mali zbraň, ktorou mohli zničiť celú galaxiu, dokonca celý vesmír. Aj tomu sa podarilo zabrániť. Tma bola odstránená. V priebehu 2-2,5 roka sa temnota odstráni a všetko vraj bude pokračovať až do roku 2030, keď budeme mať silu začať budovať úplne novú budúcnosť na Zemi. Mám informácie, že život na Zemi sa úplne zmení, nič nebude ako predtým. Každý človek bude slobodný, so svojou vlastnou slobodnou vôľou, využívajúc božskú energiu. Teraz sa odohráva posledná bitka. Je to najvzrušujúcejšie štádium ľudstva, ktorému sa nikdy nič nevyrovnalo. Môžeme oslavovať. Správni ľudia musia byť aktívni, musia poraziť dezinformátorov temného sveta, musia sa zjednotiť. Stále budú existovať psychické obete. Dokonca aj na internete je 95 percent dezinformácií a človek musí premýšľať, ako sa v týchto lžiach zorientovať.Musí hľadať v tajných zdrojoch, aby sa dozvedel veľa o levitácii, o lžiach, o nacistoch, o vesmírnych lodiach…

Naša duchovná cesta sa zlepšuje. Už nebudeme otrávení, nebudeme mať v tele mikročipy, ktorými nás možno zlikvidovať stlačením tlačidla, budeme chránení, nebudeme mať okolo seba všetky negatívne energie, rádioaktivitu, mikrovlny, wlan, čiernu mágiu, dostaneme podporu z duchovného sveta, vyššej dimenzie, účinnosť týchto zariadení bude zabezpečená. Jasne vidíme, čo dokáže strach, ktorý vyvolávajú temné sily. Ľudia sa nechávajú dobrovoľne očkovať a sú stále hrdí na to, ako dobre sa im darí. Toto je dezinformácia, pri ktorej je potrebná podpora, aby všetko zmizlo. Ľudia to musia pochopiť. Rozoznať, čo je dôležité, čo ma poháňa, čo je správne, si vyžaduje srdce a rozum. Počúvajte intuíciu.

Ľudia sú nastavení tak, že ráno vstávajú unavení, 8 hodín niekde pracujú a večer padajú do postele, často majú druhú prácu, aby zarobili pár eur. Toto je minulosť, tá už nebude existovať. Budeme mať továrne, kde budú pracovať roboty, bude to život v blahobyte, bez strachu, bez neustáleho boja o prežitie, uvidíme návrat skrytých technológií, väčšina spoločnosti nebude pracovať pre bohaté 2 %. Ľudia budú starnúť pomaly, dosiahnu inú dimenziu, budú žiť zdravo 1000 rokov, nebudú musieť stráviť 15 rokov v škole, aby sa niečo naučili atď. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 17.07.2021Možno sa mýlim, ale počuli sme, že predtým, ako sa situácia obráti, to bude istý čas vyzerať veľmi zle a mali by sme zostať pokojní. To, čo vidím, sú náznaky, že sa to obracia. Možno sme sa dostali do priepasti, vážení. Pamätáte si staré príslovie: "Pred úsvitom je vždy najväčšia…
  Tags: a, v, sa, to, je, na, správy
 • 10000
  Správy 16.07.2021Toto je nový channeling od Sophie of the One. Vstupujete do trvalo zmenenej reality. Mení sa postupne. Keď praskne pedofilné potrubie, banky sa zrútia, a keď sa tak stane, peniaze prestanú voľne prúdiť k všetkým tým (ľuďom), ktorí sa na tom podieľajú. Roztrhne sa to doširoka a naraz. Zatiaľ, čo…
  Tags: sa, a, v, na, to, je, správy
 • 10000
  Správy 15.07.2021Deje sa toho veľa; je toho príliš veľa na to, aby ste to všetko stíhali. Musíme si len uvedomiť, že nič nie je také, ako sa zdá. Táto elektrizujúca hra 5D šachu nás všetkých núti hádať a Pozemská aliancia nikdy neodkryje svoje karty, takže dúfam, že máte radi prekvapenia. zdroj…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, že, správy

15 komentárov

 1. Jana

  Bože daj, nech to už JE 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 ďakujem❤😍

  Odpovedať
  • Zdeněk

   Nemohu se dočkat a opravu věřím, že se tak stane a děje. Děkuji 💖

   Odpovedať
 2. matyas

  Děkuji opět za zprávy. Jenom bych měl otázku, na co vznikají smlouvy s těmi temnými entitami? Myslím to tak, že proč nejsou jednoduše zbaveny moci a poté zničeny světlými silami?

  Odpovedať
 3. jirik

  Stojí za přečtení tyto dětské knihy:
  Neználek ve Slunečním městě
  Neználek na Měsíci
  Neználek v Kamenném městě
  ***** ****
  závěr dnešního reportu je velmi zajímavý – díky.

  Odpovedať
 4. Peter

  Konečne toto bolo nádherne čítať tento článok,sme radi a veľ mi šťastní, ďakujeme za tieto veľmi pozitívne správy , s pozdravom PaM…

  Odpovedať
 5. jirik

  poněkud nechápu toto:
  Každý, kto sa nenechá zaočkovať, bude prepustený alebo odíde sám. A to zníži počet príslušníkov temných síl na polovicu ľudí. Povedia si – ja nie, ja nebudem súčasťou tohto satanského systému a určite sa nenechám zaočkovať, aby som o pár mesiacov zomrel.
  ***** ****
  Kdo se nenechá naočkovat proti COVIDu, tak je brán, že pracuje pro temnou stranu?!

  Očkování je rozhodnutí každé osoby, kromě dětí, za ně rozhodují jejich rodiče…..

  Odpovedať
  • hatek

   Je tam viac nezrovnalosti, pretoze bud autor robil gramaticke chyby pri pisani, alebo vedel ciastocne informacie, pripadne kam to bude smerovat, ale netusi ako to presne popisat. Potom preklad uz nedava zmysel, lebo myslienka bola zle prelozena.

   Ak myslienka clanku je vedena ohladom viacdimenzionalnych urovni, tak to bolo myslene skor tak, ze aby nasli reptiloidne bytosti (ovplyvnene z historie kvoli prava prvej noci), a/alebo este dalsich darebakov skryvajucich sa v tele cloveka, a/alebo vedome zle ludske bytosti, ktore by s cabalou drzali za kazdych okolnosti (prirodzene zle, naprogramovane, zmanipulovane) t.j. ti co by si dali davku vakciny aj keby to bol jed ale by to bolo odporucane, alebo ti, co su spiace bunky, ktore jedneho krasneho dna zacnu strielat do davu…

   Takto prirodzenou volbou u vakcinacie sa ludske bytosti rozdelili na uvedomele (+ skryvajuce sa) a zvysne (naivne, neuvedomele, bez vlastneho nazoru, naprogramovane, reptiloidne, zle, nemanzelske deti cabaly…). Takto bude velmi vysoka pravdepodobnost, ze treba triedit, sudit, alebo nechat ich prejst na druhu stranu sveta prave v tej zvysnej skupine, a teda ti co sa nedali ockovat budu zo sudenia prepusteni, alebo odidu sami (ani nepridu k sudeniu).

   Dalej by som napravil tu cast o prava prvej noci a cast o kobyle a zebriakovi. Prave vedci zistili, ze parenim kona a zebry NEMOZE vzniknut zrieba. Co sa ale udeje, ze stykom zebry a kobyly sa prenesu niektore geneticke informacie. Pri naslednom druhom pareni kobyly s konom, malo nasledne zriebe na srsti jemne viditelne pruhovanie (geneticky prenesene z prveho styku so zebrou).

   Preto fungovalo to pravo prvej noci. Aj ked mlade dievca pocas prvej noci s cabalskym vladcom neotehotnela, tak niektore geneticke informacie sa preniesli a prejavili sa na babatku nasledne splodenym s jej manzelom.

   Odpovedať
   • Daniel

    Tiež som tomu nerozumel v tom preklade ale pochopil som to tak, že to je myslené na tých temných. A s tým párenim sa v texte píše, že sa to nedá, ale stalo sa to, čím je pravdepodobne myslené, že cabala išla proti prírode..

    Odpovedať
    • hatek

     Daniel, s tym parenim to je tak ako som napisal a je to dane bohom, teda prirodou. Je to mechanizmus zachovania genetickeho materialu (dominantnejsieho) do dalsich generacii. Kobyla a zebra sa samozrejme vzajomne nepritahuju a nemozu mat zrieba. Ale, ked dochadza k vyhynutiu druhov (nedostatok samic), tak akakolvek podobna „fena“ je lepsia nez nic, dochadza k hormonalnej nerovnovahe. To ale sucasne zabezpeci, ze pomaly vymierajuci druh postupne prenesie geneticke informacie do potomkov inych druhov. Geneticka rovnovaha na Zemi je zachovana.

     Ono akokolvek je Darwinova teoria hlupost, resp. neuplna a nasilu zlepena, tak ciastocne mal Darwin pravdu. Niektore druhy su si prave podobne kvoli takymto situaciam. Geneticky sa zachovali. No urcite sme sa nepreniesli z cisto opicieho druhu. Skor to bolo naopak, ze z nudze nejaky vymierajuci klan prenasal geny do opic, a preto sa niektore opice viac podobaju ludom.

     Odpovedať
     • Daniel

      Áno, ale v texte to podľa mňa bolo ako prirovnanie, že 2 druhy by sa podľa prírodných zákonov nemali sparit, no stalo sa (myslené na ľudí a reptilov). Ten preklad nie je úplne presný takže neviem ako to dotyčný myslel.

  • Sugita

   Někteří co budou mít povinné vaxx(nejspíš policie,armáda,úředníci atd.),se raději rozhodnou odejít(nebo budou propuštěni/vyhozeni),než se nechat zabít Tak je to myšleno.

   Odpovedať
  • Dita

   Ahoj, tím se myslí, že “kdo se nenechá naočkovat, bude propuštěný (z práce) nebo z ní odejde sám” kvůli svému přesvědčení, že očkování je špatné. Bude propuštěný ze státního aparátu – opustí vládnoucí řady, ve kterých jsou satanské bytosti. Až se spustí 5G a začne se hromadně vysílat silné elektromagnetické vlnění, všichni, kdo mají v sobě očkování (oxid grafenu), tak jim toto vlnění zničí těla nebo jim po nějakou dobu bude působit velké potíže. Jak je napsáno ve starém proroctví: “Dva budou ležet na jedné posteli. Jeden zemře, druhý bude žít.” Názor na očkování rozděluje i rodiny, partnery. Jak je psáno v evangeliu sv.Tomáše (16): Ježíš řekl: Možná si lidé myslí, že jsem přišel, abych na svět přinesl mír, a nevědí, že jsem přišel, abych na zem přinesl rozepře: oheň, meč, svár. Neboť je-li pět lidí v domě, pak budou tři proti dvěma a dva proti třem, otec proti synovi a syn proti otci. A budou zde osamocení.

   Cov 19 je OXID GRAFENU

   Odpovedať
 6. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here