Správy 19.02.2022

19/02/2022

Londýnsky most sa skutočne rúca, s obchodovaním s deťmi princa Andrewa, pozitívnym testom na „Covid“ a teraz aj so Scotland Yardom, ktorý vyšetruje jednu z ich pochybných charitatívnych organizácií. Najbližšie oznámia smrť kráľovnej a operácia: Londýnsky most bude úspešná a svet sa dozvie, že charitatívne organizácie globalistov sa zaoberajú najmä praním špinavých peňazí. Kedy však slepí uznajú, že európska kráľovská rodina je pedofilná?

Nerada to hovorím, ale Kanada potrebovala túto nočnú moru viac ako ktorákoľvek iná krajina. Boli v hypnotickom tranze a potrebovali brutálne prebudenie. Mám jedného člena rodiny, ktorý to chápe, a ani jedna duša, s ktorou som tam hovorila, nechápe túto hrozbu.

Je smutné, že to muselo dôjsť až sem, ale roky sme sa im to snažili povedať a oni nás umlčali v prospech svojich lživých, zradných médií, ktoré im stále podsúvajú ilúziu a nejako ich udržiavajú pri voľbách politikov, o ktorých si myslia, že budú iní ako tí predchádzajúci – a dôverujú svojim voľbám.

Kamionistom odkázali, aby sa zamkli v kabíne, stiahli okná a nevychádzali von. Neviem, ako dlho to bude fungovať, ale ak ľud prehrá túto potýčku s komoušmi, vytvorí to precedens a krajina môže padnúť do rúk Nového svetového poriadku.

Počuli ste, že kráľovná jašteríc je mŕtva? Nie som si istá, čo sa deje. zdroj

]] ZEMETRASENIA [[
tisíce patentov na počasie
Existujú tektonické zbrane

Pozrime sa, kto použije tektonické zbrane na vytvorenie masívnych zemetrasení pre vnútorné aktuálne vojnové štáty….

Očakávané zemetrasenia storočia

Vždy to bol plán Elitných Globalistov vytvoriť filmy o biologických zbraniach a vytvoriť pandemickú PLANDEMIU … vytvoriť slnečné erupcie , pokročilé elektromagnetické pulzné zbrane na vypnutie sietí satelitov… Vytvoriť falošnú inváziu UFO , pozrite sa na Pentagon, MSM, VATIKÁN všetci tlačia mimozemšťanov, príbeh UFO. Nechápte ma zle, verím v obrovský vesmír a nepokryté hlbiny Zeme a verím v mimozemské životné sily… Ale to príde neskôr – DEKLASIFIKÁCIA
… Ale Rockefellerovci ROTHSCHILDOVCI už dávno majú fascináciu a plán vymazať súčasné náboženstvá a priniesť nové náboženstvo spojené so SVETOVÝMI ZEMSKÝMI TEKUTINAMI, ktoré by odkryli historické Hi Tech civilizácie pod zemou a artefakty
Vrátane falošného výbuchu astroidu na Zemi…

Globalisti sa však usilovne snažia presadiť svoju AGENDU čo najrýchlejšie, kým DURHAM neodhalí svetové skorumpované elity napojené na HRC. OBAMA svetový bankový systém, ktorý ovláda BIG TECH, Big PHARMA, MSM…. atď.
VNÚTRI búrky

Svet je prepojený zdroj

Trump posadil fauciho do centra diania, aby odhalil pravdu..

[fauci] zatajil, že HIV bol v 80. Rokoch bio zbraň
[fauci] zatajil skutočnú liečbu HIV
[fauci] zakryl falošné spôsoby liečby HIV, ktoré zabíjali ľudí
[fauci] zatajil vírus rakoviny, ktorý infikoval zásoby vakcín po celom svete
[fauci] vytvoril gain of function v covid-19 a pokračujúcich kmeňoch
[fauci] vytvoril vakcíny

Toto nie je prvý prípad, keď je fauci zapojený do pandemie a je priamo prepojený so svetovou elitou, ktorá ho pomáha financovať…..

Odhalenie fauciho je odhalením ľudí v zákulisí…
Nih.Cdc.Who.Gates.Gpmb. .Cia. Clintonovci obamovci svetoví lídri, ktorí kryli veľké farmaceutické spoločnosti a sú priamo zapojení do investícií…

Ohromujúci efekt toho, kto stojí za pandémiou a bankovým systémom a svetovými skompromitovanými lídrami, sú všetci prepojení na vydieranie

epstein>>mossad>>5 očí..

Je to biblické, čo sledujete, ako sa odohráva>>

Sledujte úniky informácií…

🔥 🔥 🔥 🔥
Búrka storočia>>

Nenechajte sa oklamať>

Nenechajte sa oklamať Hlboký štát bude naďalej presadzovať príbehy o Antarktíde pod falošnou vlajkou , vytvárať PRÍBEH, že v ľade sa našiel COVID-19…. bolo už dávno plánované povedať, že hlboko v ľade v Antarktíde je zamrazených mnoho rôznych smrtiacich VÍROV.
Pripravujú sa na to, aby sa povedalo, že klimatické zmeny ( v skutočnosti sa používajú zbrane počasia na vytváranie chaosu na celom svete / suchá, záplavy) sú faktorom uvoľnenia Zmrznutého vírusu v Antarktíde.

DS je v PANIKE a musel presadiť svoj PLÁN AGENDY na 5 rokov dopredu…… Sú v chaose na celom svete…. A PANIKÁRIA. A skupina Davos/Wef globalistov vie, že armádne batalióny sú ped ich dverami

Odplata zdroj

Kolaps akcií spoločnosti Moderna dosiahol viac ako 140 miliárd USD odkedy investori sťahujú svoje peniaze, pretože vnútorné nelegálne obchodovanie dáva špičkovým investorom informácie, aby predali svoje akcie

8 rokov trvajúcu proxy vojnu na východnej Ukrajine dnes DEEP STATE využíva ako PROPAGANDU, ktorou sa snaží vyvolať VOJNU… DS MSM zverejňujú fotografie RUSKA ( separatistov ), ako ostreľujú starú budovu….
Problém je v tom, ako dlho bude PUTIN POZOROVAŤ PROPAGANDU a nechá to pokračovať…. je len otázkou času, kedy býk vystrčí rožky…

S kybernetickými útokmi, ktoré sa dejú na Ukrajine, USA , Čína. Veľká Británia sa očakáva ako ďalšia…. Prečo nie je RUSKO atakované na úrovni ako USA, Ukrajina, Čína?

Áno je to pravda MSM deep state NATO OSN sa snaží zo všetkých síl vyvolať VOJNU…
Pre všetky tie krycie plány PLANDÉMIE a odhalenie, ale aj pád a 2 ročný krach najväčšej banky EU Deutche Bank čo spôsobí katastrofu v európskych štátoch a 100 miliónov ľudí zistí že ich peniaze, dôchodky sú ukradnuté. Je viacero dôvodov na vytvorenie VOJNY…, snažia sa umlčať odhalenie podvodov v US voľbách, DURHAMOVO VYŠETROVANIE a obvinenia, ktoré vedú k OBAMOVI, svetovým org., HRC, obchodovaniu s ľuďmi spojenému s VATIKÁNOM a tak ďalej a tak ďalej.. Zločiny OSN… Svetové BANKY biologické zbrane SARRD11 vypustenie….

Čo sa stane……
Konkrétne kroky poznajú len biele klobúky a PUTIN….

Ale stále v dlhšej hre je JADROVÝ KONFLIKT…
Spúšťač UDALOSTI
Celosvetovo stanné právo po nepokojoch, protesty eskalujú po mnohých udalostiach spojených s nedostatkom potravín, nedostatkom plynu. Zastavenie dodávateľského reťazca , kolaps viacerých bánk. MASOVÁ PANIKA, Masové protesty keď 100 miliónov príde o peniaze…..

Z krátkodobého hľadiska je jedno, čo Putin povie…..
Všetko to prejde do svetového jadrového konfliktu. 2022..

Búrka storočia zdroj

👇
Množství zemětřesení v Rumunsku v oblasti pohoří Bucegi!
Ale pohoří Bucegi je zřejmě pro MSM naprostým tabu z jiného důvodu, takže se o něm nepíše vůbec nic.
Ale když si o tom přečtete, vyjde najevo neuvěřitelné!
Je neuvěřitelné, že jsem to vlastně přehlédl, protože bych to zařadil ještě mnohem výš než Oblast 51!


👇
Když procházíte karmickým cyklem, často se zdá, že vaše trauma je mnohem horší než to, které prožívají ostatní. Jak se uzdravujete a zvyšujete svou frekvenci, váš pohled se stává méně sebestředným, protože si uvědomujete, že každý musí nést svůj vlastní kříž.


👇
Kanada právě zavedla kompletní systém. Je tam všechno: policejní násilí, konfiskace majetku, bankovní a kryptokontrola; a je to trvalé. Buď je čas na občanskou válku, nebo je Kanada zcela a otevřeně pod komunistickou kontrolou.


👇
📍 Nebojte se, Justin Trudeau „nepovolá armádu“. Pouze zmocňuje banky k jednostrannému zmrazení účtů pouze na základě podezření, bez nutnosti soudního příkazu a s právní imunitou. Doufám, že si všichni uvědomují, o kolik je to nebezpečnější než armáda.
📍 Pokud jste Kanaďan a podporujete řidiče kamionů a vláda se to dozví, může vám bez soudního příkazu s okamžitou platností zablokovat bankovní účty.
📍 Až se vrátím do Alberty, svléknu si uniformu na jejich schodech. Nebudu součástí tyranské vlády. Trudeau právě vyhlásil dnešní den masakru. 14. února 2022 🇨🇦

Prelozila jsem nekolik komentaru z nemeckeho netu
📌 Nedávno jsme se s manželem bavili s tesařem našeho bytového družstva. Tesař nám řekl, že on a jeho kolegové museli opravovat další a další brutálně otevřené dveře a že podle jeho názoru nemusely být tyto dveře tak brutálně otevřeny. Popsal, že vedení domu je ráno telefonicky informováno policií, které dveře je třeba opravit.
📌 Ve Wiesbadenu budou kvůli bouři po celý víkend uzavřeny všechny hřbitovy…
Nikdy předtím jsem nic takového neslyšel
📌 Tuto SMS jsme dnes dostali v Lucembursku🤔.
Mohlo by se jednat o test EBS
Nikdy předtím jsme takovou zprávu SMS neobdrželi………stupeň poplachu „červená“ před bouří 15-19 hod. Pokud je to možné, zůstaňte prosím chráněni……..No, myslím, že to znamená, že byste měli raději zůstat doma, protože probíhají vojenské aktivity. Tímto způsobem jste nejlépe chráněni…. 🙏
📌 Město Kolín nad Rýnem „kvůli bouři“ uzavírá až do pondělí všechny hřbitovy, ale plánované pohřby se budou konat, pokud tomu dobře rozumím. Pod Kolínem a také pod hřbitovem Melaten je mnoho katakomb (tunelů?), takže to možná hraje roli. Když jsem to četl, připadalo mi to zvláštní. Mohlo by to však zapadat do celkového obrazu
📌 Hlášení o pozorování letu, dnes odpoledne, 18.02.22 Apache Longbow 20 kusů rozdělených do 3 letek 6/6/8 dosud v západním Sasku / A 72 podél směru severovýchod probíhá. Žádné pozorování radarem. (video)
📌 Může být lepší operace než oficiální zahájení nasazení armády než bouřková vlna v Hamburku. Dodnes existuje hluboká vděčnost armádě a tehdejšímu senátorovi vnitra Helmutu Schmidtovi za jeho odvážnou žádost Bundeswehru. Kromě toho bylo nasazeno mnoho spojenců NATO. Právě proto by byli jistě opět vnímáni jako zachránci. To by mohl být perfektní úvod do zviditelnění. Nikdo by nepanikařil, mnozí by se cítili bezpečně a důvěřovali by armádě. To se mimochodem týká i událostí zimy století na přelomu let 1978/1979, kdy například v únoru 1979 zachránili vojáci NVA mnoho lidí na ostrově Rujána. Ze zasněžených vlaků. A zajistil zásobování odříznutých míst, vyčistil cesty atd. Myslím, že Němci jsou na armádu více než připraveni, bez ohledu na úroveň jejich uvědomění.
📌 Tato zpráva je dnes v Polsku……Varování RCB: Varování: Dnes a zítra (18/19.02) je možný silný vítr. Možné výpadky proudu. Silnice mohou být neprůjezdné. Pokud je to možné, zůstaňte uvnitř.

👇 Toho se také držím. Tehdy byla Hillary zatčena a to bylo naposledy, co někdo viděl skutečnou Hillary.
📍 Q 84
Pavučina

Hillary

Nyní si poslechněte Jesseho
Video:
„Hillary řekne, že to všechno byla náhoda. Myslím, že to byla také náhoda, že dary vyprchaly poté, co prohrála s Trumpem a byla mimo moc. Clintonová už drží pohromadě jen síť lží. Pavouci mohou být docela lepkaví. „Ó, jakou spletitou pavučinu jsme utkali, když jsme se nejprve snažili oklamat!“
📍 Jesse si dělá legraci z toho, že HRC byla 11. září 2016 vtažena do dodávky.
Co přesně zde vidíme?
Video:
„Hillary má vždycky nějakou výmluvu. Vzpomínáte, jak se před první debatou s Trumpem zhroutila před dodávkou? Snažili se bagatelizovat Clintonův pád. Říkali, že je jen dehydrovaná. Ukázalo se, že měla zápal plic (?) a nemohla být tak dehydrovaná, protože jí tekly slzy.“ zdroj

Epstein MAXWELL CIA, Mossad MI6 trojití agenti deep state Elitní vydierači, ktorí riadili obchodovanie s ľuďmi prostredníctvom nadácie CLINTON s využitím majetku ROTHSCHILD a prepojeného financovania s Rockefellermi, GATES, vakcínovými spoločnosťami…. atď.

Epstein a Maxwell, svet elitných obchodníkov s ľuďmi, ktorí vydierali takmer každého vysokopostaveného úradníka , vojenských úradníkov, zábavný priemysel, vedeckú komunitu elitných úradníkov po celom svete so sexuálnou pedofíliou, vyhrážky smrti , úplatky a metódy nátlaku iniciované CIA MKultra projektov mysle…

Skupina DAVOS (diabolská) a OSN pomáhajú financovať Maxwellovú a vytvoriť novú falošnú environmentálnu neziskovú organizáciu The TerraMar Project, ktorá jej dala práva na imunitu ako šéfke falošného panstva Ocean/Sea Country. Ktorá jej dala práva cestovať po svete bez otázok a vstupovať do krajín pod Oceánmi, na podzemné základne bez otázok….

Len kým sa zo sveta neodhalil najväčší svetový priemysel obchodovania s ľuďmi na svete napojený na prezidenta Spojených štátov CLINTONA. OBAMA… Svetová elitná organizácia OSN NATO…. Ktorá spája väčšinu HLAVNÝCH KRAJÍN a prezidentov vo vnútri siete obchodovania s ľuďmi a utajovania… tento mocný elitný systém vytvorený DEEP STATE CABAL infiltroval každý národ a vojenské rebríčky… prevzal kontrolu nad hlavnými riaditeľmi médií… táto obrovská sieť siaha do farmaceutických spoločností veľkých technologických spoločností a ovláda Hollywood na najvyšších úrovniach….

Odhalenie Epsteina prostredníctvom Q.. Dropy armády Bielych klobúkov viedli celosvetové hnutie k VEĽKÉMU PREBUDENIU… Kde si viac ako miliarda ľudí začína uvedomovať hlboký štát, tyranské vlády a svetové krytie obchodovania s ľuďmi na najvyššej úrovni… Všetko je spojené s falošnou pandémiou… A vypustením biologických zbraní s cieľom vytvoriť zmätok a masové zabíjanie ( vytvoriť chaos ) v nádeji, že [ ODHALENIE] cabaly, ktorá ovláda svetové vlády a siete, nebude odhalené.

*ZLOČINY PROTI ĽUDSKOSTI

Epstein a Maxwell .. nikdy si nemysleli, že spustia svetovú vojnu, ktorá vyvolá svetový jadrový konflikt….. A mnoho úmrtí v dôsledku vypustenia biologickej zbrane COVID_19 ( SARS II ). Uvoľnenie biologickej zbrane vakcíny ( nadchádzajúce úmrtia)

Po zážitku blízkemu smrti …. Svet už nikdy nebude taký ako predtým… A spiacim ovečkám už nikdy nebude ľahké zaspievať uspávanky deep state…Veľké prebudenie

Pád cabaly

Niekedy nemôžete verejnosti povedať pravdu.

MUSÍTE IM JU UKÁZAŤ.

LEN VTEDY ĽUDIA NÁJDU VÔĽU ZMENIŤ SA.

Zločiny proti deťom spájajú celé ľudstvo?

Ťažké pravdy.

Q zdroj

Donald Trump tento týždeň vyslal povzbudivé posolstvo, keď hovoril o svojich budúcich plánoch a potenciálnej úlohe v nadchádzajúcich voľbách.
V rozhovore s konzervatívnym moderátorom Wayneom Allenom Rootom sa Trumpa opýtali na možnosť, že sa stane predsedom Snemovne reprezentantov, ak republikáni v novembrových voľbách vyhrajú dolnú komoru parlamentu.

Trump na túto otázku konkrétne neodpovedal, ale dal jasne najavo, že uvažuje o veľkom kroku vpred.

„Myslím si, že sa deje veľa vecí a deje sa veľa veľmi pozitívnych vecí, viete, keď sa pozriete do budúcnosti. Neviem, určite sa to (tieto informácie) šírilo a úprimne dúfam, že to nebudeme potrebovať, pretože by sa malo stať to, že plán, na ktorom teraz pracujeme, a plán, ktorý urobí ľudí veľmi, veľmi šťastnými, oznámime o niečo neskôr, a to by sa naozaj malo stať. Ale my, viete, my urobíme Ameriku opäť veľkou.

Trump dal navyše minulý mesiac jasne najavo svoje zámery do budúcna, keď hral golf s priateľmi a jeden z nich ho označil za „45. prezidenta“.

Trump reagoval slovami „45. a 47.“ zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 97
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 97
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
18 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
tauri
tauri
2 years ago

Celý ten plán smrdí a je pěkně hnusnej a to se nedá omluvit.
„Kanada potřebovala tuto noční můru víc, jako kterákoli jiná“ Jako v čem jsou kanaďané špatní? Co já vím, tak jsou slušně vychovaní, třeba stačí i vidět jejich BlackFriday a jinde..Chodí tam slušně, žádné mačkání a to, že si nemají potřebu ubližovat snad není špatné a sluníčkové, proto potřebovali šok? Co to je za kravinu? Víte, kdo to potřebuje? Kvůli komu to tu všechno je? O číně se mluvit nebude? Žádný sociální kredit? Kdo nepláče, bude popraven? Korea..? Zeptejme se, jak se chovají rusové na dovolených, jaký je to odpad společnosti..Tohle si ale zaslouží kanada, že..

Trump tam dosadil Fauciho, aby ho nakonec obvinil ze lži? Jako really? Takže odsoudit i jeho, protože předem to tedy věděl, protože se chtěl jen ujistit..takže je spolupachatel.
Jak ještě budou lidé tohle dál snášet a věřit plánu, jak vše musí být legální…
Určitě si nemusíme nalhávat, že umělá inteligence je tu s námi déle, než se tvrdí, takže o každém z nás stejně vědí, kdo má jaký charakter a proto musí umřít miliony lidí, jen aby je mohli konečně legálně chytnout.

„všecko to přejde do jaderného konfliktu“
Neříkalo se, že tohle všechno bude v pohodě a žádné jaderné zbraně už nejsou, nebo tak nějak?

jirik
jirik
Reply to  tauri
2 years ago

takže si to zhrňme:
1/ falešná „invaze/návštěva UFO“ asi za pomoci Blue Beam; následně se mají objevit skuteční ufouni…
2/ falešná jaderná válka
3/ falešný výbuch asteroidu na Zemi

a dle zpráv by první a třetí bod měl být ještě letos, no ten druhý se stihne taky máme ukrajinu a jejich „elektrány“ viz černobyl….

takže zůstává otázka: qui bono?
*****
starý systém mě přestal zajímat již před mnoha lety…a ten nový NWO (ty nové; asi jich bude víc) bude ve finále řídit kdo? že by nový majitel planety Země?!
*****
Mimochodem, na YT v jednom videu jsem se doslechl, že se změnil majitel planety Země (jméno nebylo sděleno); kdyby někdo znal zaručeně jeho jméno dejte vědět. Mezi finalisty se dostal trump, putin, dle některých webů.

tauri
tauri
Reply to  jirik
2 years ago

No jako majitel země…přece nemůže nikdo z lidí vlastnit planetu. To mi už příjde ujetý a zase jen přivlastnění něčeho, komu co nepatří. A Trump, nebo Putin.. pořád tam necítím to, že jsou něco víc ale někdo je až moc zbytečně zveličuje. Podle mě probuzený člověk věří jen sám sobě a to, jak to cítí a odmítá něco, aby za něho jednal nějaký Putin, nebo Trump..Každého život je jiný a každý má jinak nastavené hranice..Protože pokud je to hra i oněch dvou, mám tedy právo si to s nima taky vyřídit, protože tu hru nechávají zbytečně zahrát dál, než jsem schopný tolerovat! Pokud na to mají technologii, můžou to rázem ukončit, aby netrpělo zbytečně více lidí, než je zdrávo..tak proč tahle hra na probuzené a neprobuzené..Nemůžou někoho násilně nutit si vzít červenou pilulku, protože kdo chce, probudí se sám a většinou tak, když je sám nucen si to uvědomit, jenže to už může být pro většinu pozdě. I ti nahoře si neuvědomují, že každý se musí chtít probudit sám, protože to je svobodná vůle. Dokud to nepříjde zevnitř, budou lidé stále jen vykonávat příkazy a chovat se podle stáda, aby zapadli. Takže skutečně je kolem tolik probuzených, nebo se jen chovají jako ovce, protože to dělá najednou více lidí?
Přece probuzený není ten, co věří plánu, ani ten, co si konečně uvědomil, že tady není vše v pořádku a pak zas pojede slepě dál, jen si uvědomil jednu věc. Podle mě probuzený člověk je spojen s přírodou, universem. To je něco, co se musí vnímat, ne že si jen uvědomí jednu věc za celý svůj život a to, že asi koukal na špatný program a přepne na jiný. Myslím, že téma probuzení je celkem zveličováno a mnoho guru, nebo jiných lidí si mastí ego a myslí si, že jsou víc. Pořád je to jen stejný Matrix.
To aby se nový vládci ku-klux nezapoměli poplácat po zádech, jak to zvládli, ale aby tu ona nadvláda nebyla dál, jen ne tak okatá.
Probuzený člověk je svobodný člověk a odmítá se nechat odsuzovat druhými, nebo soudy, nebo systémem..Prostě jedná tak, jak přece cítí a soudí pouze sám sebe. A nespoléhá se hlavně na nějaký plán, protože tím odevzdává svoji moc.

vavru
vavru
Reply to  tauri
2 years ago

K Tvemu komentu “přece nemůže nikdo z lidí vlastnit planetu.”:
V kazde organizaci je manager, ktery ma sveho sefa, reditele. Staty jsou jen firmy a tak i ty maji sveho reditele. Proto myslim, ze neni utopie verit tomu, ze existuje “reditel zemekoule”…

Anna
Anna
Reply to  tauri
2 years ago

To cele by se mohlo mít asi tak:
A) vsechen ten chaos a nátlak v usa ma jediný cíl, na kterém se podili jak ds, tak trump. Ds utahuje srouby a trump je ten radoby hodny. Klasicka vec u policie: hodny policajt a zly policajt. Oba vsak maji stejny cil a stejného pána. V tomto pripade je to chaos, rozvraceni republiky, rozvraceni soudrznosti lidi, aby stali proti sobe, celkove snizeni populace a snazší ovládnuti zbytku. Ti,co to řídí maji dostatek financi si koupit uplne kazdeho i trumpa. Uvedomme si,ze je to plan vymysleny dlouho predem a planovany se vsemi moznostmi. Vidime to v kanade, kde lidi ostrihli od peněz za tu rebelii. Opet dobre vymyslene, nebot pokud nebudou mit na jidlo, nastanou nepokoje a bude pouzita jeste větší represe, treba armada a vyjmecny stav,zakaz vychazeni a pod. Vse se odduvodni teroristy,kteri ovsem pozadovali pouze svobodu. To lidi zajimat nebude a prikloni se k vlade, aby jim vratila alespon moznost se najist.
Pokud by se do toho melo zapocitat Rusko:
Jedna se tu o variantu B.
B) celosvetove jde o boj dvou frakci,ktere chteji ovladnout planetu, ale ve sve podstate cile vůči lidem maji stejne. Totalni kontrola nad lidmi. Jen jinak podané (trump), s více kudrlinkami,pekne učesane,aby to lide vzali s nadsenim,ze se jedna o jejich dobro. Viz trump a quantovy financni system,kdy kazdy bude muset byt zaregistrovany,pokud bude chtit žít. Pokud bude zlobit, tak jak ted v kanadě, tak se jednoduse odstrihne od peněz a ma smulu.
Vsechno jsou to jen ty kudrlinky,cim nas krmi. Trump nema pod palcem ani armadu, ani valecny obchod, jinak by se situace s ruskem tak nehrotila, tak samě s dosazenim fauciho a doporucovanim od trumpa se nechat ockovat. Pokud by mel zajem lidi zachranit, udelal by vse,aby ty jedovate koktejly nedostali. A svalovat vinu na to, ze nejsou probuzeni je jen alibismus. A pokud by mel trump pod palcem alespoň tu armadu, jiz davno by se opravdu zatykalo, zpravy by byly jine, probihaly by soudy, ukazaly by se dukazy o udajnych falesnych volbach, udajnych osvobozenych detech, biden by nebyl prezidentem, zelena energie by sla do kytek, rozjela by se udajna teslova energie a s ruskem by se to asi nehrotilo-pokud ovsem to neni ten umysl, pri boji dvou frakci o ovladnuti světa…

rudo
rudo
Reply to  Anna
2 years ago

s vacsinou by sa dalo suhlasit.

ja som tiez presvedceny ze Trump ma zaujem o vyludnenie a preto nechal hrat Bideta ulohu zleho a nechal ludi zapichavat.
neviem ci su stale videa k dispozicii, ale ja som videl asi 3-4 rozne rozhovry Trumpa napriklad s Oprah (satanistka) ci inymi, ked bol este maly zasran ledva vyratsney z puberty, kde Oprah „vedela“ ze sa ho ma opytat, co bude robit ked bude prezidentom.

a uz vtedy mal tito hesla: MAGA urobme ameriky velkou znovu
a america first

inak nevedel povedat nic konkretne stale dokola ze america musi byt znovu supervelmoc.

pritom pred tymi 40 ci koko rokmi amerika bola supervelmoc.

no a predsuvaju nam dojemnu hiostorku ako zbor armadnych generalov poziadal Trumpa aby sa stal prezidentom a on varj sa na to necitil v roku 2012 tak to odlozili o 4 roky a on sa teda akoze podvolil v roku 2015 a zaca kampan.

verim tomu ze chce znicit frakciu satanistov pedofilov unoscov deti a klonovacie podzemne labaky a to mu da uzasne zasluhy a doveru ludi ktori si z neho urobia vsemocneho boha a budu ho posluchat v comkolvek

a preto je dolezite aby amerika bola vyhnana z europy a uplne odstrihnuta z nasho regionu, nech si tam doma vrahovia Indianov robia medzi sebou co chcu.

vavru
vavru
Reply to  Anna
2 years ago

Myslim si, ze v teto vyhrocene situaci pomuze vyresit problem at uz v Kanade nebo kdekoliv jinde hromadny “run na banky”, tj. “panika” lidi smerujici k vyberu hotovosti idealne vsech uspor co v bankach maji – tedy vybrat si vsechnu moznou hotovost z bank, at uz v bankomatech ci na prepazkach v bank, hlavne mit vse v cashi 😉
Pak banky padnou a s tim pak cely system!

rudo
rudo
2 years ago

vsimol som si, nielen v tomto clanku
ze sa odsudzuje rezim a prezidenti CLINTON OBAMA

a to co bolo 8 rokov medzi nimi je akoby zabudnute

republikani BUSH CHENEY sa uz nesmu kritizovat ?

vsetko len DEMON-KRAUTI ?

amerika padne sama koli sebe, aj koli tejto falosnej hre pod Trumpom

my sme Slovania – Slovieni – staroverci, mame VEDOMIE a SVEDOMIE

a musime sa od vsetkeho amickeho totalne na na vecne veky a nikdy inak oslobodit

prebuiehajuca kratkodoba okupacia Slovienska amickou armadou do polovice marca urcite nezatkne CAPUTOVU, nezatkne vladu a ani fajcer komando
nic tu nevycisti – rad by som sa mylil.

prvy krok povedal Putin jasne – vratit armady tam kde boli 1997

to je prvy krok

druhy krok vratit europu do stavu pred 1989

no a potom to bude na nemcoch ako dokazu zlikvidovat amicke zakladne

Annon propaganda sa nam snazi podsuvat nasu zavislost na amerike na Trumpovi

a mnohi z nas tomu uverili na nejaky cas.

zrejme neskor budeme otvorene debatovat aj Putina

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Tady ty komentáře jsou opravdu mimo. Proč tedy čtete články a tak hloupé komentáře?
Nevěříte Trumpovi ani Putinovi, vaše volba a žijte si svůj život a netahejte nás do něho.
Vím co přijde a věřím tomu na 100%
Vás se to nebude zřejmne týkat a hodně dalších také ne…něco s vámi je špatně. Máte zřejmne pozkozenou DNA,v sobě máte satana, možná vás očividně ovlivnila vakcína,hloupost a nebo strach z pravdy.
Víte vůbec co je plné odhalení?
Kupte si hodně prášků na hlavu ať jste v klidu

tauri
tauri
Reply to  Soldier 17
2 years ago

Proč bych měl věřit někomu, koho neznám? A kdo Tě tahá do toho života, který vnímáme jinak? To ty se tam necháš tahat..myslím to jako radu.
A říkat, že v sobě máme satana? Hahaa jen kvůli tomu, že máme vlastní myšlení, nejdem se stádem? Dlouho sleduji všelijaké zprávy, ale nic z toho se kloudně nestalo, stále se to mele dokola to samé..kolikrát tu mělo být EBS, kolikrát jiné věci, tohle se už stát nemělo..a kde jsme?
Že oni zmiňují často šachovou partii..Taky Vám neřekli, kolik figurek se musí ještě obětovat, aby onen MAT mohl nastat. Nejdřív vyslat pěšáky, udělat kolem humbuk, zmást nepřítele tím, jak jsem udělal asi chybu a přicházím o fugurky postupně se tam nasunout a pak jako hrdina vyhrát. Takže kolik lidí bude muset ještě zemřít, aby vše bylo údajně legální? Dovedete si představit, kolik lidí už dnes nemá práci kvůli tomuto systému, lidem atd? A proč? Jen aby si zaslepení lidé měli uvědomit, že i na ně může dojít…Pro mnoho lidí měl být strop šáhnutí na děti..no to nezabralo a ještě s chutí je tam hnali..Takže proč si lámat hlavu s takovými primitivy? Jen proto, aby si primitiv uvědomil, že tu není jen od toho dělat děti.
Ten, který věří slepě plánu často přehlíží věci, které ten plán můžou zhatit, protože odmítá vidět věci kolem, ale vidí jen to, co chce vidět…protože kolem toho špatného je už tolik, že tomu odmítá dávat energii a vidí jen to dobré. To je psychologie člověka. Vše pak mozek omlouvá a nechce příjmout onu špatnou realitu.
A že tu mluvíš o poškozené DNA? Kdo ji tady nemá v pořádku? Kdyby ji měl každý v pořádku, dokázal by uzdravovat asi hodně věcí v sobě, dožíval by se vysokého věku, ne jen toho, co mu naprogramoval mimozemský stvořitel poškozením DNA..a poškozená DNA je i ta, která zažila jaderné výbuchy, takže jsme v tom všichni. A kdo má strach z pravdy? Jááá? já jsem byl vždy přímý a vždy pro pravdu, tak proč Trump a Putin neřeknou, jak se má svět a proč lidem vše stále tají? Proč nám neřeknou, co je ve vakcínách? Proč neřeknou, co je tu za mimozemšťany, jak lidé byli zneužívány podprahově přes el. zařízení, že amíci nebyli v té době na měsíci.. Proč nám tedy stále vše tají právě ti, kteří toho ví daleko víc? Takže já se bojím pravdy? Nebo ji jen někdo odmítá sdělit? Jo lidem se to musí ukázat..takže si to vše musí zažít, vyžrat…pak teprve prozřou..mezitím bude pravda stále zatajována. Ale já se bojím pravdy..aha.

jana
jana
Reply to  Soldier 17
2 years ago

Souznim, super, děkuji !

Andrej
Andrej
Reply to  Soldier 17
2 years ago

Prepáč ale napísať ľuďom, že nech si kúpia prášky na hlavu len kvôli názoru, je trošku padnuté na hlavu nemyslíš?

sam2
sam2
Reply to  Soldier 17
2 years ago

Tak ono se není čemu divit. Kazdy ma svoji mez co jeste vydrzi. Vecne o tom jak mame vydrzet. Jsme snad vydrzely malo? Mame cekat na uplne posledniho chudaka az zacne vnimat, ze tady neco neni v poradku? Kolik nas do te doby zbyde? Ja uz cekam na zpravy o tom, jak rostouci inflace je jen kvuli tomu, abychom se odthrly od materialismu a ze je to pro nase dobro a az budeme ve fema kempech, tak je to kvuli tomu, abychom si potom vazily svobody. tak takhle proste ne. Nemuzu tvrdit ze se nic nedeje, ale sam si rikam, ze tady jde o neco vic nez nam je receno a kdo vi kolik lidi tu vubec ma zustat.

jirik
jirik
Reply to  sam2
2 years ago

Miliardář Bill Gates počítá s příchodem nové pandemie. Na konferenci v Mnichově proto vyzval k lepší připravenosti a investicím do zdravotnických technologií.

Příště se musíme víc snažit a místo dvou let bychom to měli zvládnout za šest měsíců.

BILL GATES, PODNIKATEL A FILANTROP

Podle Gatese je navíc obranyschopnost společnosti vůči koronaviru způsobená samotným virem. „Dostal se ke světové populaci lépe než my s vakcínami. Pravděpodobnost vážného průběhu onemocnění – k čemuž přispívá stáří, obezita nebo cukrovka – je mnohem nižší, právě kvůli tomu, že se část populace nakazila,“ řekl miliardář pro CNBC.

https://www.seznamzpravy.cz
*****
takže nutno zastrašovat lidi dále, covid už nefunguje, tak přejdeme v plánu NWO dál – nová pandemie, podle všeho prý druh krvácivé horečky, která byla rozprášena v číně v době olympiády 2022, se spožděnými příznaky, které se mají projevit až po skončení olympiády……

a na druhé straně opět válka na evropském kontinentu, její příčinou je území ukrajiny,….

Daniel
Admin
2 years ago

Milí hejteri, pokiaľ ste takí prebudení, uvedomelí a viete, čo sa vo svete deje, prečítajte si čo vlastne zastupujeme predtým, ako tu prídete šíriť svoju osvetu:

Ako prijímať obsah stránky ?

Pravidlá kopírovania obsahu a komentovania

Q ako psyop?

Qanon ako spása?

Prečo sa to ešte neudialo?

Naučme na načúvať hlasu duše v dnešnej dobe chaosu

Kto môže za všetko zlo, ktoré sa na planéte Zem deje a ako ho odvrátime?

Michael
Michael
2 years ago

Nastane krach Deutche Bank? To by znamenalo aj krach Slovenskej Sporiteľne a Českej Spořiteľne, kedže sú to jej dcérske spoločnosti.Čo s tým? Zmeniť banku?

jirik
jirik
2 years ago

Král organizovaného zločinu František Mrázek (†47) byl zavražděn 25. ledna 2006 před svou vilou v pražské Lhotce. Pachatel dodnes zůstává neznámý. Než byl Mrázek zavražděn, už dlouho ho vyšetřovala policie. Jedním z těch, kdo se jím dlouhodobě zabývali byl i bývalý detektiv a expert na organizovaný zločin Karel Tichý. Jeho informátora zavraždili poté, co mu zavolal, že má naprosto zásadní zprávy.

O Františku Mrázkovi i mnohých dalších věcech promluvil Karel Tichý v pořadu České televize Interview ČT24. Policie se králem podsvětí zabývala dlouhou dobu. Jenže řadě lidí se nelíbilo, že Mrázka vyšetřují, a to kriminalistům jejich práci výrazně ztěžovalo.

Mrázkův vrah nebyl nikdy dopaden. Server Neovlivni.cz ovšem nedávno uvedl, že policie prý ví, kdo střílel i kdo si smrt kmotra objednal. Nájemným vrahem měl být prý Slovák a objednavateli měly být dvě osoby. Jedna z nich měla z České republiky uprchnout, druhá tu dál podniká. Tichý v pořadu potvrdil, že sám souhlasí s tím, co server uveřejnil.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/704614/informator-zjistil-kompromitujici-informace-o-mrazkovi-kratce-na-to-ho-zavrazdili.html

polarexplo
polarexplo
2 years ago

Ďakujem za správy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK