Správy 19.05.2021

19/05/2021

V utorok 18. mája o 5:13 miestneho času začali operátori špeciálnych jednotiek (vrátane bielych klobúkov Mossadu – áno, v Mossade sú popri lídroch čiernych klobúkov aj biele klobúky, ktoré spolupracovali s ostatnými operátormi špeciálnych jednotiek na zatýkaní a likvidácii psychopatov z Deep State) zatýkať a likvidovať týchto DS psychopatov.

… „Armáda pripravovala niečo tajné [tajnú akciu FF] v Bielom dome aj v Kapitole od januára 2021. Takáto udalosť by doslova zbúrala dom všetkým zločincom v celej krajine. Videli sme fotky a videá vo dne a najmä v noci [občianski novinári zaznamenávajúci podivné udalosti v Capitol budove a v Bielom dome]. Nedá sa poprieť, že sa niečo deje.“ zdroj

Prezidenta Trumpa nebolo vidieť na verejnosti už dva dni. V Bedminsteri sa nenachádza. To by mohlo byť dobré.

Viem, že armáda je odhodlaná. Nebudú čakať na výsledky auditu. Majú časový plán. Keď sa skončia súbežné misie tu a v zahraničí, zavedú prvú fázu. Potom nastane tvrdý vojnový stav, kontrola obyvateľstva, priznania, prechod a odovzdanie moci. zdroj

Prečo je tu toľko záhad a nevysvetlených udalostí? Odpoveď na túto otázku poznáme. Nepovedia nám pravdu, pretože mnohí z nás pravdu nezvládajú. Široká verejnosť to určite nedokáže, pretože nemá základ, zázemie ani perspektívu na pochopenie. Nevedia, že prebieha vojna o našu planétu; o naše prežitie.

…Myslíte si, že by sme mali skutočnosti o morgellonoch zaradiť „do správ o šiestej“? Pozrite si toto krátke video od lekárky, ktorá pestuje vlastné morgellony a študuje ich. Odkaz na telegram. Kto by nám uveril? Už nás považujú za konšpiračných teoretikov. Svet potrebuje dramatické prebudenie a dostane ho.

…Strhujúci príbeh volebného auditu v AZ sa mení každých päť minút, zdá sa. Dozorná rada okresu Maricopa odmieta spolupracovať, pretože ak to urobí, pôjde do väzenia. Aj tak pôjdu do väzenia, ale tým sa dráma predlžuje, takže sa do nej zapojí viac ľudí a zobudia sa.

Tento boj dobra proti zlu bude pravdepodobne chvíľu trvať, kým sa úplne vyrieši. Prijatie červenej pilulky tiež neznamená vyriešenie moru zo dňa na deň. Na tejto planéte je veľa zlých, nečestných a chamtivých ľudí. zdroj

Mnohí liberáli sa teraz na Joea hnevajú za to, ako rieši situáciu v Izraeli/Gaze. Svoj hnev nesmelo prejavujú, lebo mnohí dokonca priznávajú, že ho volili a teraz to ľutujú.

Ale čo si všímam, je, že Joeovi voliči teraz priznávajú, že Joe je úplná katastrofa a zlyhanie! Fake News boli také silné v šírení propagandy a nepravdy, že prinútili mnohých Joeových priaznivcov voliť/podporovať Joea… teraz sa dozvedajú pravdu. Snažili sme sa ich varovať. zdroj

Connecticutská vláda tajne oznamuje zdravotníckym pracovníkom, že kovidové vakcíny sú SMRTEĽNÉ, ale tie isté informácie zatajuje verejnosti.

Dnes vám prinášame šokujúci skutočný príbeh o vakcínach covid-19, vláde štátu Connecticut a otvorenom priznaní, že vakcíny obsahujú nebezpečné, dokonca smrteľné látky (spike proteíny), o ktorých je zdokumentované a známe, že spôsobujú poškodenie ciev človeka.

Všetko je to priznané priamo na verejnosti, v týchto dokumentoch vlády Connecticutu uvedených nižšie, ktoré priznávajú, že tieto vakcíny môžu byť smrteľné. Pôvodné dokumenty použité v tomto výskume nájdete na nasledujúcich odkazoch: (všetky dokumenty vo formáte PDF)

link 1

link 2 zdroj

V tomto roku došlo k masívnemu nárastu počtu úmrtí nahlásených do systému hlásenia nežiaducich udalostí pri očkovaní (VAERS). To nie je konšpiračná teória, to je nesporný fakt. Môžete sa to snažiť vysvetliť, alebo dokonca tvrdiť, že na tom nezáleží, ale nemôžete to poprieť. zdroj

V Izraeli to zúri. Po Izraeli sme na rade my; či už je to viditeľné, alebo nie a Nemecko sa na novú éru pripravuje celý čas v pozadí. Naozaj ma nezaujímalo, čo je vidieť vonku, ale aj tak ma teší všetko viditeľné, to je jasné.
Dnes je 18. mája. Je to DEŇ, keď končí platnosť Trumpovho výkonného nariadenia podpísaného v júli 2018. Hovorí sa v ňom zhruba toľko, že všetky krajiny, všetky mimovládne organizácie, všetci ľudia, ktorí sa podieľali na volebných podvodoch, budú potom, dnes, vyvlastnení. No, vieme, že demokrati tam boli s Dominionom, takže všetky mimovládne organizácie, ako sú tu médiá, súdy, daňové úrady, politici atď. sú aj so súkromným majetkom vyvlastnené… celosvetovo.
Čakáme na súdy, sudcov, prokurátorov, starostov, médiá, politikov. Prípad CABAL je tu už dávno, aj keď stále existujú otravné pseudoúrady a pseudoexekútori, ktorí vždy konali nezákonne stále robia tie najhoršie veci. Budú pokračovať do poslednej sekundy, treba letieť v sedadle do Gitma ALE, všetko je spôsobené bezbrannosťou Nemcov. Keby sme sa oveľa viac bránili správnymi prostriedkami a správnymi vedomosťami, aj my by sme už boli ďalej. Takže najprv Izrael, potom my. VIEM, že mnohé kanály to píšu opačne, mne je to jedno. Nepočúvam ich, je ich toľko, že len kopírujú to, čo píše ten prvý, myslia si o 5 úrovní hlbšie.
V Nemecku je aj otázka ZODPOVEDNOSTI; KTO je zodpovedný za ŠKODU tu? Vyjednávate s Cabalou? Pravdepodobne nie. Uvidíme. V každom prípade dnes je 18. mája. To je dobré… a čoskoro bude 29. mája… Defender 2021 opäť premení svoju „FORMU“, ako to urobil predtým… vo februári 2020… prišli ako Defender, premenili sa na aktívny SHAEF… zostáva to vzrušujúce. Nenechajte sa očkovať, držte sa ďalej od očkovaných ľudí … pokiaľ je to možné. Teraz počkajte na OSTATNÉ, ale prosím konečne s dostatočnou SILOU, POSIELAJTE SVETLO, POSIELAJTE MODLITBY, formulujte všetko pozitívne, je toho možné oveľa viac. To je to, čo môže urobiť každý. SVIETIŤ. zdroj

Spoločnosť Google spúšťa model „MUM“ – model pre komplexné vyhľadávanie, ktorý je 1000x výkonnejší ako predchádzajúci model s názvom „BERT“ zdroj

V USA je 3 141 volebných obvodov
Q si náhodou vybral jeden z okresov, ktorý by bol nulovým bodom pre volebné podvody
A tento drop Q je z roku 2018.
Užite si prehliadku
Niekedy to ľuďom nemôžete povedať.
Musíte im to UKÁZAŤ zdroj
Neoznačené vrtuľníky, ktoré viackrát prileteli a odleteli od budovy Kapitolu. Členovia Kongresu musia odlietať z Andrews AFB v lietadlách označených USA. Čo sa teda deje? zdroj

Dimenzie

3D, 4D a 5D existujú paralelne.

V závislosti od stavu vášho vedomia v danom okamihu zažívate to, čo je pre vás v danej situácii, komunikácii alebo vzťahu s vaším ja, alebo inými realitou.

Tým, že sa naučíme orientovať vo frekvenciách a energiách medzi rôznymi emóciami na škále medzi vysokou a nízkou úrovňou, môžeme sa naučiť pohybovať a prepínať medzi týmito dimenziami.

Prežívať nízke emócie je ľudské a ako ľudská bytosť v tom pokračujete.
Cieľom nie je existovať len v 5D.
Ale naučiť sa ako prijať a transmutovať emócie v procese z 3D do 5D.

Žiť len v 5D existencii je ilúzia a môže byť pascou duchovného ega.
Keď emócie a temnota nie sú skutočne spracované a transmutované, človek si môže myslieť, že je vo svojom procese ďalej, hoci v skutočnosti je ešte stále prekrytý vrstvami.
Transmutácia traumy z minulosti zaručí úspech vopred, ale zostáva procesom pokračujúceho vzostupu.
Vrstva po vrstve.

Vzostup a vývoj vo vašom procese bude obzvlášť jednoduchší v slobodnom svete ako v matrixe.
V konečnom dôsledku sme však emocionálne bytosti a život prežívame prostredníctvom kontrastov.

Ego berie zážitky a emócie veľmi osobne. A odsudzuje, bojuje, bráni sa, popiera, alebo banalizuje zo strachu, že by sa hlbšie negatívne presvedčenia o vás, alebo o svete okolo vás mohli ukázať ako pravdivé.

Príchod do dimenzie 4D znamená rozpoznať, prijať a riešiť tieto emócie tým, že ich precítite a poučíte sa z nich. Ide o prechodnú dimenziu, ktorá môže pripomínať búrku; nepokojnú a chaotickú.

V 5. dimenzii prijímate seba samého v celom svojom svetle i temnote a prijímate aj druhého. Toto je spojenie s vaším vyšším ja, prostredníctvom vašej intuície, vašej duše. V tejto dimenzii si uvedomujeme, že všetci sme rôzni, a preto sme prepojení. Všetci svojím spôsobom prispievame k celku. Neexistuje nič správne alebo nesprávne. Existuje len:
Ja som
Ty si
My sme
Všetko je v poriadku

Pohybovať sa medzi týmito dimenziami je životná práca a každodenný proces uvedomovania si, rovnováhy a rozhodovania.
Žite v harmónii, úcte a mieri so sebou samým a svetom okolo vás.
To najťažšie a najkrajšie, čo existuje.

Mojím poslaním je udržiavať svetlo a neustále otvárať pole vibrácií piatej dimenzie, na ktoré sa môžete napojiť.
Som tu kvôli vám.
Čítam všetky vaše príspevky.
Spájam sa s vaším svetlom.
Pripojte sa k môjmu.
Nemôžem to robiť sama.
Potrebujem vás.
V tomto prebudení a vzostupe hráte veľmi dôležitú úlohu.
Už len tým, že ste každý deň sami sebou.
Tým, že budete žiariť a spájať svoje Svetlo.

Spoločne môžeme spôsobiť sieť vysokých vibrácií na celej tejto planéte. zdroj

Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba vyzýva spoločnosti, aby v rámci programu „Reset pracovných miest“ prepustili neočkovaných zamestnancov. Tweety boli po negatívnej reakcii na sieti vymazané. Komentáre k novo upravenému príspevku sa rýchlo zaplnili screenshotmi prvého odstráneného tweetu. zdroj

Obnovené „vymazané súbory“ v okrese Maricopa zdroj

V pondelok došlo k ďalšiemu náhlemu poklesu frekvencie v európskej elektrickej sieti, ale menšiemu ako v januári, potvrdil hovorca nemeckého prevádzkovateľa prenosovej sústavy Amprion. zdroj

CVN 71 >17
Časová značka zrkadla 9:06 > 6:09
58 Na zbrani
Verte nám. > Verte plánu.
Máme všetko.
Ako môžeme využiť to, čo vieme?
Ako „legálne“ vstrekovať/zverejňovať/používať ako dôkaz?
Čoho ste svedkami, ako sa odohráva?
DÔVERUJTE plánu. source

Ako by sa vám žilo, keby ste nemali účty za mobilné telefóny, káblovú televíziu, internet, elektrinu/energiu a ceny tovarov a služieb by sa vrátili na ceny z 50. rokov a neplatili by ste dane z príjmu. Zamyslite sa nad všeobecnými dôsledkami pre kvalitu vášho života. UŽÍVAJTE SI TO! zdroj

Image
Vernon Jones ohlásil na zajtra tlačovú konferenciu s výzvou na úplný forenzný audit volieb 2020 v Georgii zdroj
Počul som o 45 000 tajných vojakov.
Vojaci boli v roku 2017 povýšení na federálnych maršalov. Na príkaz POTUSa/ pôvodný projekt sa začal v roku 2014….ĎALEJ JE TO EVIDENTNÉ, že ich bolo viac//.
Obr: Pentagón vytvoril neregulovanú tajnú vojenskú jednotku so 60 000 príslušníkmi
Obr: Trump velí viac ako 50 000 tajným jednotkám. Všetci boli vymenovaní za federálnych šerifov.
Mal viacero správ 2 dni.. Jednotky smerujú do DC>> z rôznych smerov.
potvrdené
Niektoré hotely už ubytovávajú vojská v okolí hlavného mesta
_Svetové zdravotnícke fórum ruší podujatia v Ázii
_Trump má tajné spôsoby na schválenie jadrového úderu -Lin Wood
(Dobre pozná zákony o hanobení a môže svoje tvrdenia podložiť)
_Spojené armádne cvičenia s viac ako 22 národmi a rýchlo sa rozširujú
Tanky sa presúvajú cez USA
Keby len ovce vedeli, že existuje spoločnosť Senomyx, ktorá do potravín a nápojov pridáva bunky potratených detských plodov.
Starlink – Elon Musk bol v Deep State , ale už nie je, neviem prečo, ale viem si to predstaviť. Dôležité je, že Starlink bude poskytovať kvantový internet, a to pre nás. zdroj
Jazero Čierna labuť – Ďalšia informácia o nadchádzajúcich udalostiach. zdroj

Približne 600 amerických vojakov so 190 vozidlami postupne prejde Českou republikou v niekoľkých konvojoch od soboty 22. mája do stredy 26. mája. Z Nemecka sa presunú na cvičenie Saber Guardian v Maďarsku. Američania sa budú vracať v júni. zdroj

Na obrázku môže byť 18 ľudí, brada a text
Tváre z Encrochatu
Okrem veľkolepých rozsiahlych nájazdov sa v celej Európe uskutočňuje aj nespočetné množstvo menších operácií. Vyšetrovanie prebieha aj v Nemecku. Anonymné prezývky z Encrochatu teraz krok za krokom dostávajú tváre.
Zo záznamov vyplýva, že veľkoobchodníci s drogami sa niekedy maskujú, aby mohli distribuovať tovar, napríklad ako stavební robotníci so stavebným vozidlom. Alebo: zo Španielska do Švédska prúdilo desaťkrát viac drog, ako sa doteraz predpokladalo. Alebo: Liverpool má najvyššiu hustotu používateľov Entrochatu (400).
Medzitým sú zo súdov hlásené hromadné ODSÚDENIA používateľov Encrochatu, ale ide skôr o drobné ryby (do sto kilogramov). Na základe všetkých údajov teraz holandské policajné počítače vytvárajú jazykové modely, ktoré sa v budúcnosti môžu použiť na rozpoznanie špecifickej komunikácie medzi zločincami inde podľa ich ŠTRUKTÚRY. zdroj

👉👉 Hromadný nález tabliet pre bojovníkov džihádu. V Turecku sa našlo viac ako jedna tona stimulačných tabliet CAPTAGON a v Bavorsku 234 kilogramov (rekordný nález).
👉👉 Južné Taliansko: 400 kg KOKAINU zadržaných, 25 zatknutých.
👉👉 Veľké zásahy s EUROJUS a EUROPOL v Španielsku, Rumunsku, Holandsku, Belgicku a na Slovensku. Bol dolapený organizovaný gang daňových podvodníkov. Zabavených trinásť nehnuteľností, 16 luxusných áut a desiatky bankových účtov, 22 ľudí vo väzbe.
👉👉 Remmo dvojča vo väzbe. Najnovší podozrivý zatknutý v Berlíne po lúpeži šperkov v drážďanskej štvrti GRÜNEN GEWÖLBE. Je tiež členom klanu Remmo.
👉👉 Veľký nájazd na ROCKER v Bavorsku a BaWü. Prehliadky klubov a bytov, 7 zatknutí, 3 zatykače.
👉👉 Hlavné údery proti KOKAINOVEJ MAFII:

 • Bolívia: objavené tri laboratóriá (kapacita: 910 kg denne!).
 • Kosovo: v zásielke banánov sa našlo 2,2 tony kokaínu
 • Dom.Rep: pol tony kokaínu na ceste do Európy
  Obrovská protidrogová operácia INTERPOL-u v 41 krajinách. 17 ton trávy a jedna tona kokaínu, 287 zatknutí.

👉👉 Odhalili pranie špinavých peňazí z drog na Malorke. Rozsiahla sieť falošných stavebných firiem atď. Šesťdesiat zatknutí. zdroj

Všichni znáte dokument Pád Kabaly, že?
Klara (moje pritelkyne) je graficka a puvodne ciste pro soukrome potreby za ucelem dukladnejsiho prozkoumavani tematu, zacala vytvaret graficke+textove zpracovani prepisu (titulku). Postupem casu se dokument natolik rozrostl i mirne obohatil o nejake dalsi informace, ze mi prislo skoda, aby se to nedostalo i k dalsim lidem (tak jsem Klaru premluvila, ze to zverejnime😁☺️😉).

Urcite to nema za cil simulovat samotne dokumenty, jde spise o doplnkovy material a sesumirovani informaci k prostudovani ve vetsim klidu nez pri sledovani dokumentu.

Dokument na stiahnutie TU (Je to veľmi krásne graficky spracovaný prepis, skvelá práca ❤️)

👉👉 Včera som dostal informáciu, že v Izraeli sú nepredvídané komplikácie, ktoré sa ešte musia odstrániť…. to môže ešte nejaký čas trvať.
Pomoc sa však pravdepodobne objavuje práve teraz
🚨 – Ruské lietadlá momentálne letia smerom na Bádiu (sýrska púšť), aby uskutočnili nálety na bunky ISIS.
Najnovšie ciele v Izraeli
👉👉 Podzemné tunely a mestá na celom svete …. Staré a nové postavené za posledných 70 rokov a niektoré nadväzujúce. Cez ne sa pašovali ľudia a deti, čo sa nazýva obchodovanie s ľuďmi.
Všetci teroristi z Hamasu sa teda dostali do tunelov, kde čakali na Izrael, ktorý ich potom prepadol s 800 tonami bômb. Viete, Izrael požiadal Spojené štáty o tieto bomby a Spojené štáty ich nechceli dať Izraelu, ale ukázalo sa, že prezident Donald Trump tieto bomby uvoľnil. Vieme to, pretože vodca Hamasu v Turecku a Egypte teraz kričí a žiada o prímerie, pretože škody boli také veľké. V týchto tuneloch bolo zabitých toľko teroristických armád. Dobrou správou je, že vedľajšie škody boli veľmi malé. zdroj

Priehrada 3 rokliny narovnaná spoločnosťou Google. Čo sa tu skrýva?

Berlin – 250 policajtov v akcii- Detská pornografia v Berlíne!
Veľký záťah detskej pornografie v stredu ráno v Berlíne! Podľa BILD je vydaných 43 príkazov na pátranie. 250 policajtov je v službe a pátra. zdroj

Taliansko – zrušenie hotovosti. ING zatvára všetky pobočky a bankomaty. Nie je jasné, či bude banka úplne zatvorená. zdroj

Nemecko – Veľkolepý úlovok
Vďaka službe ENCROCHAT chytili vyšetrovatelia v Bad Oeynhausene jedného z popredných európskych KOKAINOVÝCH BOSSOV. Ide o tony dovezených drog. 45-ročnému mužovi bola operáciami zmenená tvár tak, aby bol na nerozoznanie. zdroj

Fluorid je neurotoxín
Takéto neurotoxíny sú v podstate chemické látky, ktoré môžu spôsobiť vážne poškodenie mozgu mladých ľudí vo vývoji.
Fluorid brzdí vývoj mozgu. Štúdia ukázala, že deti, ktorých matky mali vysokú koncentráciu fluoridu, mali v školskom veku prekvapivo nízke IQ – dokonca aj po zohľadnení ostatných ovplyvňujúcich faktorov.
„Má to za cieľ udržať obyvateľstvo čo najhlúpejšie?“ zdroj

V Bielom dome sa objavila záhadná choroba, nie je to prvýkrát

Havanský syndróm sa dostal do Bieleho domu. Po minuloročných prezidentských voľbách sa u zamestnancov hlavnej budovy Washingtonu prejavila zvláštna konštelácia symptómov.

Zvonenie v ušiach, poškodenie sluchu, bolesti hlavy, závraty alebo poruchy spánku. Ide o príznaky tzv. havanského syndrómu, ktorý sa prejavil pred viac ako piatimi rokmi medzi americkými a kanadskými diplomatmi na Kube a inde vo svete. Americké médiá teraz prichádzajú s novým zistením a novými podrobnosťami o záhadnej chorobe, ktorá doteraz trápila diplomatický personál, spravodajských dôstojníkov a ďalších amerických úradníkov pracujúcich v zahraničí.

Denník New York Times s odvolaním sa na rozhovory s americkými predstaviteľmi oboznámenými s touto problematikou uvádza viac ako 130 prípadov havanského syndrómu na celom svete. Prevažná väčšina z nich sa týka poškodenia zamestnancov CIA, vládnych úradov USA a iných agentúr. Podľa amerických médií bol za posledné dva týždne zaregistrovaný najmenej jeden prípad a podozrivé prípady sa objavili aj v Európe.

Podľa amerických médií sa dva z doteraz identifikovaných prípadov vyskytli koncom minulého roka medzi zamestnancami Bieleho domu v centre Washingtonu. Podľa CNN ide o dvoch predstaviteľov Rady pre národnú bezpečnosť USA (NSC). Oba prípady sa odohrali v novembri 2020.

Prvý incident sa stal deň po prezidentských voľbách, keď na trávniku prezidentského sídla skolaboval jeden z pracovníkov NSC. Trpel len miernymi príznakmi vrátane bolestí hlavy a nespavosti, ktoré však po týždni vymizli. Druhý prípad sa odohral o niekoľko týždňov neskôr, pričom podľa zdrojov, ktoré citovala CNN, sa úradník sťažoval na vážnejšie príznaky a musel okamžite vyhľadať lekársku pomoc.

Kto za to môže?
Otázky, čo spôsobuje tieto záhadné príznaky, zostávajú nezodpovedané. V skutočnosti sa vyšetrovatelia stále snažia zistiť, kto alebo čo stojí za týmito podivnými incidentmi. Prvý prípad záhadného ochorenia sa datuje do roku 2016, keď sa príznaky syndrómu objavili u zamestnancov veľvyslanectva Spojených štátov v Havane. O rok neskôr hlásili podobné príznaky kanadskí diplomati pracujúci na Kube a ďalšie prípady boli zaznamenané aj v Číne, Uzbekistane a Rusku. Obete uvádzali, že pociťovali náhle závraty a bolesti hlavy a niektoré uvádzali, že príznaky zmizli, keď sa presunuli do iných miestností. Niektorí sa následne sťažovali na chronické bolesti hlavy alebo poškodenie mozgu.

Niektorí americkí úradníci zapojení do výskumu havanského syndrómu sa domnievajú, že ak zahraničný protivník používa akýkoľvek druh mikrovlnnej zbrane, jeho zámerom nemusí byť poškodiť amerických pracovníkov, ale zbierať informácie z ich mobilných telefónov. Aplikovaný mechanizmus potom podľa nich spôsobuje vedľajšie účinky.

V súvislosti s novými nahlásenými prípadmi sa Bidenova administratíva teraz snaží vyšetriť a zistiť príčiny týchto incidentov. Hovorca Úradu riaditeľa národnej spravodajskej služby v Spojených štátoch v utorok vo svojom vyhlásení uviedol. Bill Burns, riaditeľ americkej Ústrednej spravodajskej služby (CIA), je poverený vyšetrovaním tzv. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 18.05.2021Všetko sa zrúti ako domino efekt. Pred tým, čo prichádza, niet úniku! 99 % vlády USA bude odstránených. Prichádza pre nich súdny deň [pre nikoho z nich nebude milosť]! Nepanikárte, Patrioti, pretože my máme všetko pod kontrolou! Máme všetko! Je to škaredé! Bude to šokovať aj prebudených, ale musí sa…
  Tags: sa, a, v, na, je, že, to, zdroj, správy
 • 10000
  Správy 17.05.2021Trump ani príslušníci armády neohrozia prebiehajúce operácie na záchranu tejto krajiny tým, že vám povedia, čo sa v skutočnosti deje, len aby uspokojili vašu zvedavosť. Každý deň vidíte, ako diabli Nového svetového poriadku búrajú niečo, čo patrí Ľuďom. Čo nevidíte, sú vojenské razie v podzemných tuneloch, kde zachraňujú deti, a…
  Tags: a, na, sa, v, je, zdroj, že, to, správy
 • 10000
  Správy 16.05.2021Držte hlavu hore, Patrioti. Fauci, NIH a Wuhan sú odhalení.Lockdown sa končí a nerozmýšľajúci ľudia boli úspešne oklamaní, aby verili, že sú v bezpečí, takže sa môžeme začať vracať do normálu.Big Pharma je v tomto procese odhalená.Gloablistický plán na veľký reset nebol nikdy zjavnejší. Úroveň ich paniky vám povie všetko,…
  Tags: a, v, na, sa, je, zdroj, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel, ďakujem aj Klare za dokumenty.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here