Správy 20.07.2021

20/07/2021

Udržiavanie ľudí mimo práce, mimo prírody, spoločenského odstupu a maskovania na verejnosti nemalo s vírusom nič spoločné.

Boli to nástroje demoralizácie.

Ľudia hľadajú naplnenie. Keď nepracujeme a nemáme pocit, že sme potrební alebo že niečo dosahujeme, začne sa dostavovať depresia.
Keď ľudia nie sú schopní opustiť hranice svojho domova celé dni, týždne alebo dokonca mesiace, začne sa dostavovať depresia.
Keď ľudia nie sú schopní vyhrievať sa v teple slnečných lúčov celé dni alebo týždne, začína sa dostavovať depresia.
Keď sa ľudia niekoľko dní alebo týždňov nemôžu stretávať s rodinou alebo priateľmi, začínajú mať depresiu.
Keď sú ľudia nútení dýchať svoj vlastný recyklovaný vzduch ako zviera s náhubkom všade, kam sa pohnú, začne sa dostavovať depresia.
Keď je ľuďom niekoľko dní, týždňov alebo mesiacov znemožnená bežná denná aktivita, začne sa dostavovať depresia.

Najdemoralizujúcejšia časť nosenia masiek a sociálneho dištancu?
Už žiadne úsmevy a žiadne fyzické spojenie.
Štúdie ukázali, že dieťa, o ktoré je inak postarané, môže zomrieť na nedostatok ľudského kontaktu.
Nikdy nešlo o vírus.
Išlo o rozdrvenie kolektívnej duše celej planéty a vydláždenie cesty pre Veľký reset.
Demoralizovaný, rozdelený a otupený národ je zrelý na komunistické prevzatie moci.
Práve preto ich najväčším strašiakom sme My, ľudia Zjednotení a Prebudení.
Miliardy ľudí sa spoločne stavajú proti tyranii a korupcii. Niet lepšieho času byť nažive. zdroj

Ako sa na povrch dostáva čoraz viac strašnej močiarnej špiny z hĺbky podzemia, zdá sa, že sme sa dostali do úplne historického bodu zlomu. V tomto výnimočnom mesiaci, júli 2021, počas toho, čo sa zdá byť najzásadnejším, vrcholným a prelomovým momentom v dejinách ľudstva, prúdia kolektívnym vedomím dva prúdy.

Tieto prúdy sú: 1) rastúce uvedomenie si ľudstva, že celý matrixový systém sa čoskoro zrúti, a 2) nevyhnutná potreba postaviť sa na nohy ako autentickí jednotlivci, pripravení, ochotní a schopní niečo zmeniť.

Za predpokladu, že my, ľudia, dokážeme poraziť dlhodobo plánované obludné odhodlanie globalistov väčšinu z nás zabiť alebo zmrzačiť a z nás ostatných urobiť robotizovaných transhumánnych otrokov, potom sa transformovaný svet, ktorý príde, bude formovať z našich individuálnych rozhodnutí.

Alebo, povedané jazykom meme:

Ako dlho než to praskne? Pravda, médiá, ľudia

Ako hovorí Juan O Savin: „vyberte si jazdný pruh.“ Čas státia na vedľajšej koľaji a jedenia popcornu sa skončil.

Nezabudnite: Tento boj sa nevedie medzi ľavicou a pravicou, ale medzi dobrom a zlom. A tí, ktorí stoja bokom, tí, ktorí si odmietajú vybrať, sú spoluvinníkmi Zla. zdroj

Rozhovor s generálom Paulom E. Vallelym v roku 2019, v ktorom potvrdzuje existenciu Q.
Q je spojený s informáciami, ktoré niektoré informácie pochádzajú od skupiny s názvom Armáda Severnej Virgínie.
Army if Northern Virginia je skupina vojenských spravodajských špecialistov v počte viac ako 800 ľudí, ktorí radia POTUSovi.
Práve odtiaľ Q získava niektoré svoje informácie. Potvrdzuje, že sa zaoberáme alternatívnymi technológiami, vytvárame samostatný internet, ktorý sa nedá kompromitovať. Alternatívu na komunikáciu po celom svete.
Hovorí, že Q je informačný systém bielych klobúkov, ktorý zhromažďuje spravodajské informácie a zverejňuje ich.. zdroj
Peking Čína 🇨🇳
18.7.21
🌊Komunistické hlavné mesto zaplavili silné dažde
Pekingské ráno, 18. júla:
🔸️ 350 zrušených letov
🔸️Metro stanica zaplavená zdroj

Nikdy nepodceňuj silu, ktorou môžeš zmeniť svet.
Ak dnes všetci prebudíme jedného človeka, svet sa zo dňa na deň zmení.
Pravda sa šíri exponenciálnou rýchlosťou.
Je to len otázka času…zdroj

Myslím, že mnohí ľudia skutočne nechápu rozsah toho, čo Boh robí.
Je to oveľa väčšie, než ktokoľvek z nás dokáže teraz pochopiť.
Ak to viete, tak to viete.
Boh je úžasný. Nebojte sa. zdroj

Takto Francúzi vítali Macrona pri príchode do Montpellier po vyhlásení, že do kina, na nákupy atď. môžu ísť len očkovaní 😂
Francúzi už majú toho komunistu plné zuby!
Obrovský výbuch v továrni v meste Dengfeng v strednej čínskej provincii Henan (CCTV).
Zatiaľ nie sú hlásené žiadne obete, pretože na mieste udalosti zasahujú záchranné zložky. zdroj

Úprimne, toto sa nedá vymyslieť.
Keď si pomyslím, že sme boli všetci tak hlboko MK-Ultra
v tomto démonickom matrixe, že sme nevideli.
Vďaka Bohu za prezidentov Lincolna a Kennedyho
ktorí MOHLI vidieť.
Vďaka Bohu za lojálnych generálov americkej armády.
ktorí MOHLI vidieť.
Vďaka Bohu za vojenskú rozviedku / Q-Team
ktorí nás konečne oslobodzujú z tohto 3D démonického väzenia.
Ďakujeme Bohu za vzostup Zeme, kráľovstiev, galaxie a
slnečnej sústavy do 5D+++

Romana Didulo video, Telegram 👇
„A… takto blízko sa NASA dostala k Mesiacu!

Rozpočet 57 miliónov dolárov denne × 365 dní × 60 rokov falšovania NASA = koľko biliónov dolárov?“

zdroj
Čína: Šiestym tajfúnom tohto roka boli spôsobené rozsiahle záplavy v provincii Henan v strednej Číne.👀 zdroj
Čeng-čou, Čína: Stredočínsku provinciu Che-nan zasiahol silný dážď, ktorý pretrhol brehy veľkých záplav.
Viaceré správy o veľkých záplavách v celom meste uväznili cestujúcich v metre po pás v záplavovej vode. zdroj
Ja, keď čakám kým sa rozšíri variant zdravý rozum
Paríž: Požiar v blízkosti paláca Matignon, sídla francúzskeho premiéra. Médiá uvádzajú, že horí budova talianskeho veľvyslanectva.. zdroj
V Nemecku se ze všech sil snaží vyvolat nedostatek potravin
VELKÝ POŽÁR V Lipsku. Hori obili na plose ja 30 fotbalovych hrist zdroj

Skoda, ze o tom nezacli mluvit v 17te minute, ale v 17:06 😉

Začínají to (MSM) už vkládat lidem do paměti aby se připravili. Když se o tom už takhle zmiňují je jasné že je to příprava a teď brzy to přijde 😎👍👇
🔴 TRUMP STÁLE NEUZNÁVÁ VOLEBNÍ PORÁŽKU. 👉Mnozí jeho fanoušci věří, že se brzy vrátí do Bílého domu

Včera
V návrat Donalda Trumpa do úřadu amerického prezidenta dřív, než po příštích volbách, věří velká část jeho příznivců. Rozšířila se mezi nimi totiž teorie, že bude instalován zpět do funkce už letos v srpnu. Bývalá hlava státu oproti zvyklostem amerických exprezidentů neodešla do ústraní, ale vyrazila na turné za voliči. Ti to vnímají jako potvrzení zpráv o rychlé cestě zpět do Bílého domu.
Exprezident Trump se i během letošního léta na mítincích setkává se svými podporovateli. Stále se vrací k loňskému podzimu. „Musíme se ohlížet zpět. Vyhráli jsme volby v roce 2020. Kdo k čertu ví, co bude v roce 2024? To už žádná Amerika ani nemusí existovat,“ prohlásil bývalý šéf Bílého domu. Nehledě na to, že soudy žádná obvinění z volebních podvodů neuznaly.
Trumpově (lži) o podvodech věří podle průzkumů jeden ze tří dospělých Američanů. Čtrnáct procent voličů navíc tvrdí, že Joea Bidena jako svého prezidenta nikdy nepřijme. Tyto pohledy nejčastěji zastávají republikáni. Ve straně se ozývají kritické hlasy, že politici záměrně šíří nepravdivé „konspirační teorie“.
Zdroj: ČT24
„Naši vedoucí představitelé v posledních deseti letech zjistili, že strach a konspirace přináší zisk a hlasy. Strach je ta vůbec nejpůsobivější lidská emoce,“ říká člen Sněmovny reprezentantů za republikánskou stranu Adam Kinzinger.
Víra v brzký návrat
Spolupracovníci Donalda Trumpa včetně advokátky Sidney Powellové teď navíc tvrdí, že se jejich hrdina do funkce brzy vrátí. Nejvyšší soud podle nich zruší původní výsledek voleb po kontrole hlasů v Arizoně. Mnozí právníci namítají, že to nemá žádnou oporu v amerických zákonech.
Šíření zpráv o očekávané změně v prezidentském úřadu znepokojuje bezpečnostní složky. Dav přesvědčený o volebních podvodech zaútočil šestého ledna na Kapitol. Nová konspirační teorie může vést k dalšímu incidentu. I proto je budova Kongresu dál obehnaná provizorním plotem.
Trump stále aktivizuje svoji voličskou základnu. I když už není prezidentem, prezentuje se jí jako politik, který neprohrává. „Vyhráli jsme volby dvakrát a je možné, že je vyhrajeme i potřetí. Je to možné,“ tvrdí.
Příští prezidentské volby budou ve Spojených státech až za čtyřicet měsíců. Více než polovina republikánů je teď přesvědčena, že kandidátem jejich strany v nich má být právě Donald Trump.

Tento článek je od ČT24 a zde je link a v článku je i video : link zdroj

Zhrnutie situácie:

Ilumináti, Kabala, Hlboký štát alebo Čierne klobúky získali svoju moc nad ľuďmi na celom svete uctievaním Satana prostredníctvom rôznych mafií, ktoré riadili medzinárodné gangy obchodujúce s deťmi, drogami a zbraňami, využívali pedofíliu a obetovanie detí na vydieranie politikov a svetových lídrov a ovládali tak svetový finančný systém.

Obnovená republika/obnovenie globálnej meny bola celosvetová udalosť, ktorú navrhla Aliancia s cieľom prevziať kontrolu nad globálnou ekonomikou a obnoviť USA a ďalšie krajiny späť k pôvodným konceptom americkej ústavy, čím sa moc vrátila do rúk Ľudí na zemeguli.

Aliancia určila armádu USA, ktorej pomáhali ďalšie armády sveta, aby zodpovedala za prevzatie moci. Cabala sa pokúsila o prevzatie moci v USA prostredníctvom podvodných volieb v roku 2020, ktoré viedla Čínska komunistická strana v spolupráci so CIA a vodcami demokratov.

Dňa 3. novembra 2020 prezident Trump odovzdal svoju moc americkej armáde. Prostredníctvom sčítania oficiálnych hlasovacích lístkov označených vodoznakom armáda zistila, že Trump vyhral s 80 % hlasov a do volieb zasahoval zahraničný subjekt. Odvtedy v USA platí stanné právo, pričom armáda hľadá usmernenie u prezidenta Trumpa.

Po dokončení GCR by 209 zúčastnených krajín Aliancie malo svoje vlastné republiky a meny kryté zlatom/aktívami – vzájomne ocenené v pomere 1:1 pre svetový obchod.

GCR bola podporená najmä zlatom v držbe čínskych starších a krajiny Zimbabwe (označovanej za zlatú baňu obklopenú diamantmi) prostredníctvom predaja Zim Bonds.

Čínskych starších tvorili rôzne viacgeneračné čínske rodiny žijúce na Filipínach, ktoré v priebehu storočí vlastnili a niesli zodpovednosť za približne 90 % svetového zlata a požičiavali ho krajinám na vytvorenie ich finančných systémov. Existovalo päť najvyšších čínskych starších, ktorí boli zodpovední za globálny reset meny a uvoľnenie finančných prostriedkov RV.

V roku 1914 podpísali iluminátske pokrvné rodiny 99-ročný prenájom zlata čínskych Starších a potom pokračovali v nezákonnom praní peňazí amerických daňových poplatníkov prostredníctvom ich súkromne vlastnených Federálnych rezerv, IRS, centrálnych bánk a korporácií – Washington DC, City of London a Svätej stolice vo Vatikáne. To bol systém, ktorý sa teraz zmenil vďaka globálnemu resetovaniu meny.

V marci 2020 armáda asistovala tímu pod vedením Dr. Charlieho Warda pri prevoze 650 ton zlata uloženého v 150-kilometrovom tuneli, ktorý viedol pod Vatikánom, do Švajčiarska na jednej strane a do Izraela na strane druhej a jeho vrátení právoplatným vlastníkom – štátnej pokladnici USA a štátnym pokladniciam ďalších krajín.

Úroveň 4B pozostávala z ľudí na celom svete, ktorí si nakúpili zahraničné meny a zimné dlhopisy, ktorí sledovali priebeh GCR na internete a ktorí by po dokončení GCR dostali špeciálne výmenné/odkupné kurzy za svoje držby.

Obnovená republika / GCR bola vojenská operácia. Preto boli potrebné dezinformácie a falošné príbehy, aby biele klobúky a armáda mohli efektívne a účinne operovať.

Cabala pomocou Deep State Military manipulovala s poveternostnými podmienkami na celom svete, aby vytvorila zemetrasenia, záplavy a cunami, pričom rastliny a stromy odumierali. Milióny ľudí zomreli na ich umelú biologickú zbraň CV vírus a očkovanie, zatiaľ čo členovia Cabaly si z takzvaného „lieku“ prilepšili miliardy do vlastných vreciek. Došlo k masívnym kybernetickým útokom na podniky – to všetko by spôsobilo nedostatok potravín a plynu. Vo Francúzsku a v Spojenom kráľovstve prebiehali veľké demonštrácie proti lockdownom a vakcíne COVID. Vo Francúzsku a na Kube prebiehali revolúcie proti ich komunistickým režimom.

Cabala používala HAARP na vytvorenie chaosu. V celej Európe vznikli škody za pol bilióna. Boli zničené domy, mestá, dediny, autá. Počty mŕtvych každým dňom stúpajú. POVODNE ovplyvňujúce úniky z jadrových elektrární a výpadky elektriny. Došlo k poškodeniu ciest a mimoriadnym situáciám v jednotlivých štátoch. Bol zasiahnutý dodávateľský reťazec potravín, tovaru a distribúcia vlakmi. Distribúcia kamiónmi sa zastavila v mnohých oblastiach po Európe a na Blízkom východe. Škody sú stále citeľné, pretože voda ustupuje a búrky sa stále presúvajú na východ, pričom na západe sa pripravujú ďalšie búrky. Mnohé rodiny na celom svete sú uväznené v opustených a vidieckych oblastiach naprieč krajinami bez ľahkého prístupu k núdzovej pomoci. Zbrane počasia boli použité na vytvorenie chaosu hlbokým štátom a na odvrátenie pozornosti od úmrtí v dôsledku očkovania CV-19 a krytia podvodu vo voľbách v USA.

Tieto celosvetové krízové Udalosti by si nakoniec vyžiadali aktiváciu systému núdzového vysielania, pričom masové zatýkanie páchateľov by sa zhodovalo s uvoľnením RV. zdroj

Scott Mowry hovorí, že jeho zdroje potvrdzujú, že všetko, čo bolo potrebné urobiť v pozadí, bolo dokončené, čo by potvrdzovalo obrázky, ktoré zverejňoval „Mr Pool“, na ktorých boli podpísané zmluvy a podané ruky atď.

Scott nám tiež povedal, že armáda zrejme váhala a my nevieme, kedy sa všetko ostatné rozvinie. Možno čakajú na oficiálny návrat prezidenta Trumpa do vedúcej pozície v očiach verejnosti, aby sa pozitívne veci, ktoré idú dopredu NESARA/GESARA, udiali na jeho pokyn. Prečo by sme chceli, aby táto zásluha pripadla falošnému prezidentovi a jeho administratíve?

O načasovaní nerozhodujeme my, takže budeme musieť jednoducho pretrpieť šialenstvo a ignorovať nafúknuté zlé správy, ktorých cieľom je prebudiť zombie.

Je to šialené, vážení. Ak nemáte vieru, intuíciu, solídnu vedomostnú základňu a vnútornú odolnosť bojovníka, táto vojna bude pre vás veľmi ťažká.

Ak ste ten typ, ktorý používa len to, čo počuje a vidí v správach, či už zdedených alebo alternatívnych, a aktivujete len svoju myseľ, aby ste rozoznali, aká je skutočnosť, a chcete akýkoľvek dôkaz, nebude sa vám dariť, pretože toto je do veľkej miery duchovná vojna a jej fyzické aspekty sú navrhnuté tak, aby klamali.

Temno má armádu digitálnych vojakov nasadených na šírenie lží a diskreditáciu platných informácií, ktoré máme DOSTUPNÉ. Musíte si vyvinúť cit pre to, kto sú títo trollovia a klamári. To, že niečo hovoria, ešte neznamená, že je to pravda.

Postavy vo filme hrajú roly a na tejto strane zrkadla je všetko hore nohami, naruby a v mnohých prípadoch obrátené. To, čo sme si mysleli, že je nemožné… nie je.

Neexistuje spôsob, ako zistiť, kto všetko je dobrý a kto zlý, a to je zámer. Informácie, ktoré poskytujeme, poskytujeme preto, aby ste si mohli individuálne pospájať jednotlivé body, vytvoriť si vlastný názor a poskladať si kúsky skladačky tak, aby ste si vytvorili „celkový obraz“ o tom všetkom.

My, Patrioti, máme len veľmi málo dôveryhodných a spoľahlivých zdrojov informácií, takže križujeme po sieti a hľadáme kúsky, ktoré nám zapadnú do celkového obrazu. To je všetko, čo môžeme robiť. Keby sme o všetkom vedeli pravdu a všetky podrobnosti Plánu a kto je kto v ZOO, potom by to vedel aj nepriateľ. Tieto informácie nám NEBUDÚ poskytnuté, takže sa len snažíme čo najlepšie určiť, čo sa deje a prečo.

Existujú konkrétni ľudia, ktorých Pozemská aliancia považuje za skutočných vlastencov, majú veľké množstvo nasledovníkov a možno im dôverovať, že zverejnia informácie, ktoré CHCÚ, aby sme mali. Museli podpísať NDA a zverejnia len tie informácie, ktoré majú povolenie zdieľať.

Dokonca aj naše najlepšie zdroje niekedy dostávajú dezinformácie, pretože Biele klobúky chcú tieto informácie zverejniť, takže ste naozaj sami, aby ste sa rozhodli, čo je pravda a čo nie.

Existuje len veľmi málo dôkazov okrem toho, že prebieha vojna a že to, čo nám povedal prezident Trump, sa ukázalo ako pravdivé. Dáva nám veľa indícií, ak ich ako také rozpoznáme a máme vedomostnú základňu, aby sme im porozumeli.

To, čo podľa mňa môžeme prijať ako pravdivé, je, že Aliancia Zeme je veľká, ale selektívna, je zjednotená s cieľom ukončiť obchodovanie s ľuďmi a trh s adrenochrómom a oslobodiť ľudstvo z pazúrov satanských entít, ktoré uniesli našu planétu. Manipulácia sa skončí a my budeme tým, kým skutočne sme. „Dobrí chlapci“ zabezpečia, aby sme dostali duchovný vývoj, ktorý si zaslúžime, a náš Zlatý vek. Nedeje sa to organicky, ale je to riadené a pozitívne, vysoké frekvencie zaplavujú planétu. Dostávame sa tam a stane sa to, čo sa musí stať.

Smrť nie je to, čo nás učili, a nevinní, ktorí teraz opúšťajú planétu, budú na dobrom mieste a my sa s nimi môžeme neskôr znovu spojiť. Ľudstvo čaká strmá krivka učenia, pretože Aliancia Zeme nás preprogramuje pravdou o všetkom. Nie všetko bude príjemné, ale nemôžeme ísť dopredu, kým sa nevylieči prítomnosť a minulosť, takže Pravda je červená pilulka, ktorá to dokáže. Prežijeme a budeme vďaka tomu oveľa silnejší.

Náš svet sa čoskoro zmení, to je slabé slovo tisícročia.

Ak chcete prežiť vojnu, zachovajte si zmysel pre humor. Vojna zvyčajne nie je zábavná, ale keďže je to aj informačná vojna, môže byť. Život by mal byť zábavný, a kým sa táto vojna skončí, musíme si čo najviac užívať svoje dni. Zdravý rozum sa vráti a nakoniec bude všetko dobré.

Ak sa dokážete viezť na tejto vlne vďačnosti, uznania a lásky a zostať v radosti, tento film bude pre vás trhákom. Ak môžeme niekomu veriť, verím, že je to Donald Trump. A neverím príbehu o tom, že ho armáda naverbovala na poslednú chvíľu. Podľa mňa je v nej už dlho a pomáha vymýšľať Plán. Jeho brilantná myseľ naďalej formuje smerovanie hnutia MAGA a veľké finále. zdroj

Odporúčam prečítať náš preklad videa: Gene Decode, Juan O‘ Savin a Nicholas Veniamin rozhovor (12.7.2021)

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 19.07.2021Na Telegrame Romana Didulo a Q the Storm hovoria, že posledný dych Deep State sa musí odohrať, aby ľudia povstali - musí byť horšie, aby bolo lepšie. Andrew Bartzis pred rokmi povedal, že masové protesty prinesú veľké zmeny a Kim Goguenová vo svojom poslednom rozhovore hovorila v rovnakom duchu -…
  Tags: a, na, v, je, sa, to, že, správy
 • 10000
  Správy 18.07.2021Nenásytné marketingové kampane globalistov a kapitalizmus kumpánov vymyli svetu mozgy, aby uveril, že ich výrobky sú najlepšie a jediné, čo treba vyrábať a kupovať. Preto takmer všetci používajú operačné systémy Microsoft a Apple so sledovaním, obmedzeniami a zadnými dvierkami. Počúvame, že po resete, keď budeme mať systém Quantum, na ktorom…
  Tags: a, sa, to, v, na, je, že, správy
 • 10000
  Správy 17.07.2021Možno sa mýlim, ale počuli sme, že predtým, ako sa situácia obráti, to bude istý čas vyzerať veľmi zle a mali by sme zostať pokojní. To, čo vidím, sú náznaky, že sa to obracia. Možno sme sa dostali do priepasti, vážení. Pamätáte si staré príslovie: "Pred úsvitom je vždy najväčšia…
  Tags: a, v, sa, to, je, na, správy

6 komentárov

 1. matyas

  Moc děkuji. Ten konec zpráv je opravdu nádherně napsaný.

  Odpovedať
  • Daniel

   Áno, to sa mi veľmi páčilo, tak som to dal na koniec nech to zostane v pamäti ako posledné 🙂

   3
   Odpovedať
   • jirik

    Taky je vhodné vzít do ruky nějaké knížky a číst – knihy kvalitního obsahu…..

    Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 3. Viktoria

  Velmi rada citam, co pisete. Povzbudzuje ma to vo vsetkom. Dakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here