Správy 20.4.2021

20/04/2021

Je naozaj ťažké vedieť, kde začať každý deň s tak fascinujúcimi správami a informáciami, ktoré sa šíria, ale chcel som povedať, že prenosy komunikované Michele Tittlerom vo Vancouveri prostredníctvom videí „ET Transmissions“ sú pravdepodobne najohromujúcejšími, aké som kedy počul.

Niektoré z týchto informácií môžu byť odhalené počas Desiatich dní temnoty, keď sa odhalí pravda o tom, čo sa stalo na Zemi / Terre, červená pilulka verejnosti, ale toto je fantastické množstvo vzdelania.

Ak ste tieto videá ešte nepočúvali a / alebo si nekontrolovali odkazy, ktoré preposlala od svojich kontaktov, nemôžem dostatočne zdôrazniť ich dôležitosť, ak chcete pochopiť situáciu na tejto planéte. Budem musieť počúvať znova, pretože to bolo také podrobné a nové. Znie to, že skupina, ktorá ju kontaktovala, je súčasťou „Q kolektívu“. V jednom okamihu sa správa ospravedlnila za chybu / preklep a uviedla „v pohybe“. Rovnako ako to uviedol Q vo svojich dropoch. Ako môžete vidieť tu

Poskytli bolestne podrobné informácie o reptiliánoch, o tom, ako fungujú, prečo uprednostňujú ľudí, ako nám môžu prekážať, ovládať naše myšlienky, ako môžu démoni a entity naskočiť a ovládnuť naše telá, ako bojujú proti vojne, že myšlienky sú elektrické a emócie magnetické. Vysvetľovalo to toľko, že som nikdy predtým o tom nepočul nikoho hovoriť.

Odhalili, že niektorí z nich boli plazmi uväznení v astrálnej rovine a boli dlho v zajatí, ale vedeli, ako to obísť, a nakoniec unikli. Pripomenulo mi jednu z relácií, ktoré mal Ted Mahr s niekým, kto si hovoril Q, ktorý povedal, že bol mučený už dlho a môj názor bol, že bytosť, ktorá sa v relácii volá „písmeno pred R“, je veľmi vyvinutou dušou. Ako som povedal, bolo mi jasné, že „nie sú odtiaľto“.

Dodal by som, že sa nechceme chytiť terminológie ako „Galaktická federácia svetla“ a kto je dobrý a kto zlý. Nezáleží na tom, ako ich voláme; dobrí ľudia za nás bojujú a v našom mene vyhrávajú túto vojnu. Nechajme to tak a nestrácajme energiu hádkami. Ktokoľvek, kto počúva tieto prepisy poslané Michele týmito ľuďmi z Portugalska, nezostane nezmenený informáciami, ktoré poskytli. Dodáva to tejto vojne ďalší rozmer, ktorý len málokedy zahliadneme, a ako som už povedal predtým, prečo nie sme schopní oslobodiť túto planétu a seba bez cudzej pomoci – a prečo to trvalo tak dlho. Bola to vyčerpávajúca bitka, priatelia, a nie sme veľmi bojovníkmi, ak nemáme zbrane, ktoré by nás chránili. Prvou zbraňou sú vedomosti. Musíte poznať svojho nepriateľa. To je z filmu The Art of War, nie? Donedávna sme netušili, s kým máme do činenia. Väčšina ľudí si myslí, že Reptiliáni sú žart – ako lietajúce taniere, malí šedi a voľná energia, tak ako im môžeme povedať o archónoch, chimére a vymazávaní mysle?

Nepriateľ operuje pod radarom už celé storočia a tí, čo ho poznajú, používajú nôž v boji s pištoľami. Nie sme žiadna výzva pre tvory, ktoré nevidíme, ak nedokážeme ochrániť svoju dušu pred unesením, alebo ešte horšie. Pretože skutočným vírusom sú reptiliáni a oni a ich zlí démoni pôsobia v tieni, kde väčšina ľudí ani netuší, že ​​vôbec existujú, sme zajatci. Potrebujeme pomoc, ale musíme zintenzívniť a urobiť maximum, čo je v našich silách, a veľká časť z toho je aj vzdelávanie. Môžeme znížiť tendenciu byť obeťou. Videá Michelle boli odstránené z YouTube, takže používa Rumble. Nenašiel som odkazy, o ktorých hovorí, že poskytla podporu tým, čo poslal tím Q, ale na tomto odkaze si môžete vypočuť jej videá na serveri Rumble .

Tu je dôvod, prečo sa cabala bojí globálneho prebudenia a odhalenia o mimozmešťanoch … o bezplatnej energii … o pravde o systéme dlhového otroctva a viac … a tu je dôvod, prečo sa toho boja viac ako sa boja galaktických svetelných síl!
Existuje dôvod, prečo Q vždy hovorilo: kontrola naratívu = kontrola verejnej mienky, kontrola verejnej mienky = kontrola ľudského osudu.
Naše úsilie o oslobodenie planéty je neustále frustrované pomalým tempom prebúdzania. Po rokoch tvrdej práce a úsilia … sme zničili: chiméru, dracov, šedých, archónov, démonickú hierarchiu, schopnosť cabaly meniť časové osi prostredníctvom čiernej mágie, odstránili sme všetkých škrtiace a plazmové bomby (bomby anti-hmoty) , odstránenie schopnosti cabaly spustiť tretiu svetovú vojnu, odstránili sme väčšinu fyzických prostriedkov cabaly (okrem antifa a iných falošných hnutí na najnižšej úrovni) …

Napriek tomu tu stále sme, stále bojujeme a vyrovnávame sa s pomalosťou planetárneho oslobodenia a ukončením ľudského utrpenia … a to všetko (v tomto okamihu) kvôli jednej veci: ich schopnosti ovládať a udržiavať konsenzus a kontrolou reality – infikujú matrix… infikujú mentálnu rovinu … a jednoducho udržiavajú všetko také isté napriek obrovskému pokroku, ktorý sme za toľko rokov dosiahli my, svetlé sily.
Ako to robia? Ako udržiavajú všetko na svojom mieste – napriek tomu, že neustále trpia dramatickými stratami vo všetkých bitkách?
Ako donekonečna maria božský ľudský osud bez ohľadu na to, koľko máme víťazstiev?… Bez ohľadu na to, že sme konečne vo veku Vodnára?

Je to jednoduché: „prostredníctvom nekonečného znečistenia mentálnej roviny (kde prebýva kolektívne vedomie) prostredníctvom ich médií!“

Tu je dôkaz, že ľudia majú dosť. Ako Q predpovedal, zradcovia nebudú môcť kráčať po ulici, alebo žiť svoj život tak, ako kedysi, keď je mačka z tašky von. ONI sa stanú väzňami prebudených; vydesení vyjsť zo svojich domovov a pracovných miest. 

Keď sa snažíme zistiť, aké veľké škody napáchajú testy PCR a vakcíny a či môže byť poškodenie trvalé, alebo zmiernené, zostáva nám ešte niekoľko myšlienok. Možno to nejakým spôsobom zapadne do vášho pohľadu na situáciu.

Niektorí z vás boli veľmi znepokojení tým, ako Trump propaguje vakcínu, a nás všetkých znepokojilo to, že toľko ľudí bolo veľmi poškodených a dokonca na ne zomrelo. Pravdou je, že vakcína, ktorú Trump nariadili, aby armáda rozšírila na samom začiatku, nebola ničím iným ako oslavovanou chrípkovou injekciou. Vedel, že ľudia budú požadovať vakcínu, a tak podporil vakcínu, o ktorej vedel, že bude bezpečná, a tiež vedel, že vývoj a testovanie konkrétneho nového očkovania bude trvať roky.

Dôvod všetkých zranení a úmrtí je ten, že DS si na čiernom trhu vyvinuli vaxxíny, ktoré zabíjajú ľudí. Existujú fake spoločnosti predávajúce vaxxíny, ktoré zabíjajú ľudí. Okrem detí a zbraní nájdených na lodi uväznenej v Sueze, tam boli tisíce prepraviek so smrteľnými vaxxínami.

Mnoho z lekárskych odborníkov netuší, od koho ich vaxxíny pochádzajú, kvôli týmto prostredníkom DS. To je dôvod, prečo niektorí ľudia dostanú vax a sú v pohode (pretože dostali očkovanie na chrípku), zatiaľ čo iní majú následky a zomierajú (pretože dostali smrtiacu verziu pre čierny trh).

Nemáte ako vedieť, ktorú z nich dostanete. Plán DS na redukciu populácie bol 20-ročný plán. Hillary nemala prehrať, potom mohli ich plán naplno zabrzdiť.

Zdieľal som toto video pred niekoľkými dňami a zdôraznil som jeho dôležitosť, ale takmer nikto ho nekomentoval a nerozšírilo sa. Zdieľal som to druhýkrát a teraz zdieľam Tweet od (Q) TheStormRider. Zábavné, ich príspevky sa nikdy neobjavili na mojej časovej osi. Musela som ísť hľadať.

Toto je budíček pre tých, ktorí pochybujú, že sa globalisti snažia eliminovať milióny ľudí v rámci organizovanej depopulačnej agendy a skutočnosť, že o tom otvorene hovoria v tureckej televízii, je neuveriteľná. Je to skvelý prehľad o tom, čo globalisti robili. Tí, ktorí verili, že technológia 5G nie je nič, môžu byť vystavení hanbe. Video je tu na Bitchute.

Turecko tiež zakázalo kryptomeny, čo sa DS nebude páčiť.

Pripútajte sa. V nadchádzajúcich dňoch bude potrebné sledovať veľa ďalších aktivít.

Svet sa čoskoro zmení
zdroj

Všimli ste si niekedy, ako Greta Thunbergová nikdy nedohovárala Číne kvôli ich skleníkovým plynom? V rokoch 2000 až 2018 sa ročné čínske emisie uhlíka takmer strojnásobili. V roku 2019 Čína vyprodukovala jednu tretinu svetovej produkcie, a to 13,92 miliárd ton, čo je dvakrát viac ako v USA. zdroj

Írska vláda pripúšťa COVID-19 je podvod s falošným podvodom, ktorý NEJEDINÝM EXISTUJE zdroj

Boli sme prebudení, pretože nastal čas vykúpiť náš svet a zachrániť naše deti. Mnoho z nás sa dobrovoľne prihlásilo na túto misiu – ešte sa len musí skutočne začať. Vidím ešte veľa práce pre Pracovníkov Svetla a Star seeds.

Teraz je Boh pripravený, s pomocou svojej vybranej armády, teraz odpovie na všetky naše modlitby jedným ťahom. Aké úžasné – budeme vám navždy vďační.

Denne čítam príspevky o mnohých zachránených deťoch a dospelých, o zatknutiach a popravách zlých iluminátov. Ľudia sú nadšení z novej meny bohatstva, množstva jedla a bezplatných zdrojov. Opäť všetko, za čo sme vďační, a odpovede na naše modlitby.

Ale moje myšlienky sa vždy vrátia k deťom, ktoré boli zachránené. Čo sa stane s týmito deťmi? Potrebujú uzdravenie, veľa z nich nemá domov, kam by sa mohli vrátiť, žiadni rodičia, ktorí sa o nich starajú – sú ich tisíce z celého sveta. zdroj

 Nová platforma pre sociálne médiá od Mika Lindella bola napadnutá po spustení

● Generálny riaditeľ spoločnosti MyPillow Mike Lindell uviedol v pondelok ráno novú platformu pre sociálne médiá „Frank“, používatelia však zatiaľ nemôžu nastaviť profily na interakciu na tejto platforme.

● „Frank bol napadnutý, ide o najväčší útok v histórii po voľbách,“ uviedla Lindell v priamom prenose a naznačila, že platforma čelí kybernetickým útokom „z celého sveta.“

● Frank, tiež známy ako Frank Speech, je označovaný za kombináciu služieb YouTube a Twitter. zdroj

Kolaps globálneho systému a konanie o hromadnom zatýkaní; nevyhnutné obnovenie. Použitie pandémie, alebo „infodémie“ na zvrhnutie súčasnej štruktúry svetovej moci prebieha hladko, zhodujú sa mnohé zdroje. Existuje niekoľko správ o masovom zatýkaní elít. Niektoré z nich možno potvrdiť správami lídrov ako nemecká kancelárka Angela Merkelová a britský premiér Boris Johnson, ktorí boli uväznení „kvôli infekcii koronavírusmi“. 

Svet tiež objavuje, že Angela Merkelová je dcérou Adolfa Hitlera. Taliani, ktorí sa práve zbavili nemeckej kontroly (EÚ), nám poslali kópiu jedinej známej fotografie Hitlera s jeho dcérou Angelou. Správa hovorí: „a keď vychovávaš Angelu, ničíš celú Európu“. Spoločnosť bieleho draka ďalej kontaktovala americkú námornú základňu v Jokosuke v Japonsku, aby podala obvinenia z vojnových zločinov proti bábkovému premiérovi Šinzovi Abovi za jeho úlohu pri hromadnom vraždení vo Fukušime a ďalších zločinoch. Niekoľko dôveryhodných svedkov – vrátane dvoch bývalých predsedov vlád – zaistí rozsudok o vine. Toto bolo možné (konečne) odstránením najlepších japonských agentov cabaly, ako tvrdia zdroje Pentagónu a CIA Richard Armitage a Michael Greenberg. Abe, na rozdiel od dedka vojnového zločinca Kishi Nobosukeho, spravodlivosti neunikne. Ako hovoria Japonci: „Zama Miro“. Zdroje CIA v Ázii túto skutočnosť potvrdili: Manažér v Japonsku má byť v priebehu tohto kola odvolaný. Oficiálny príbeh bude, že mal pozitívny test na covid a je v karanténe. Toto je kódové slovo použité hneď po zajatí týchto satanských okultných členov. Medzitým vo vnútri USA „je takmer istota, že dôjde k občianskej vojne a mnohí zomrú,“ predpovedajú zdroje CIA. Tu hovoria zdroje Pentagónu o prebiehajúcej vojenskej kampani proti satanskej chazarskej mafii v Spojených štátoch: „Pretože sú podzemné základne cabaly zničené v Utahu, New Yorku, Idaho, Kalifornii a inde … zachránil som deti na palube lodí Nemocnica Comfort and Mercy, chránená mariňákmi. “(Pre tých z vás, ktorí ešte stále nevedia o prebiehajúcich bojoch v podzemí, pozrite si toto 29-minútové video.

Stanné lekárske právo sa formuje ako [Americký prezident Donald] Trump vytiahol milión rezerv a nedávno vyslaných vojenských veteránov do aktívnej služby. Mexickým drogovým kartelom je vyhlásená vojna, siete 5G boli odstavené, FEMA je pod vojenskou kontrolou a generálny inšpektor Pentagónu dohliada na pomoc za 2 bilióny dolárov proti koronavírusu. Keď navyše bude v masovom zatýkaní odhalených 170 000 obžalôb, dôjde ku krvipreliatu a stratám kvôli „samovraždám“ vojenských operácií a stiahnutím adrenochrómu. Ovce, ktoré boli stále podrobené vymývaniu mozgov a námesačnosti, budú šokované, keď sa dozvedia, že viac ako 40 000 detí, ktoré každoročne zmiznú v Spojených štátoch (štatistika FBI), bolo elitou umučených na smrť, aby zhromaždili formu adrenalínu známu ako adrenochróm. Skutočnosť, že si teraz môžete prečítať o adrenochróme na Wikipédii, je znakom toho, že veci sa skutočne menia. Chazarská mafia sa bez boja nevzdáva. Minulý týždeň WDS dostala nasledujúcu správu: „Vládli sme tejto planéte tisíce rokov a budeme ju skôr ničiť ako sa jej vzdávať. Buďte si však istí, že WDS sa zastavila a bude pokračovať v zastavovaní ich pokusov o zničenie planéty. Posledný krok, ktorým sa pokúsili rozpútať vojnu medzi USA a Čínou tým, že povedali Američanom, že Číňania začali „pandémiu“, a povedal Číňanom, že to boli Američania. zdroj

Perkins Coie poslal do Maricopy tím právnikov, ktorý sa pokúša zastaviť audit volebných hlasov.

PERKINS COIE je Hillary Clintonová, DNC a osobná firma Big Tech. Často pracujú pro bono a ich jediný dôvod je držať týchto ľudí mimo väzenia za ich zločiny. Boli firmou vedúcou v boji proti prípadom volebných podvodov. Nečudujem sa, že sa pokúšajú zastaviť audit, čo mi hovorí, že z Maricopy sa čoskoro stane veľmi veľká vec. zdroj

Pompeova časová značka 14:25, 14:25 ukazuje na dva dropy Intel.

Kto vie, kde sú pochované telá? Keď sa toto prevalí, veľa ľudí to neprehltne. Vy ste hlas. Vy ste pokoj pred búrkou.
Útoky vzrastú. Verte plánu. Máme to pod kontrolou. zdroj
Ako skoro? Neinformujeme nepriateľov o detailoch. Namiesto toho do nich vštepíme strach a urobíme neplánované a katastrofické protiútoky. zdroj

Trump je skutočne pokojný a je si dobre vedomý svojho odhodlania. Podvod s voličmi nemal na neho nič. Motivovalo ho to, aby sa tentokrát pokúsil ešte viac. Náš skvelý prezident má plán a my sa nemôžeme dočkať, kedy príde búrka. Bo Polny varuje národ už viac ako rok. Podľa jeho slov by sme mali venovať väčšiu pozornosť 23. až 26. aprílu. Budeme svedkami prielomu, ktorý úplne zmení náš svet. Toto je búrka, ktorú potrebujeme, aby sme sa dostali z tohto neporiadku. Je to búrka spravodlivosti. zdroj

Najväčšia kanadská banka v piatok po úradných hodinách skolabovala a poklesla o 64%. Najväčšia kanadská banka, Royal Bank of Canada alebo RBC, s AUM v hodnote 1 bilióna dolárov a najväčšími akciami v TSX, v piatok po úradných hodinách padla o 64% bez vysvetlenia. Dnes zákazníci nemajú žiadne vysvetlenie, hromadne boli uzamknutí z ich účtov RBC a RBC je uzavretá. Trudeau a Freeland zajtra uvoľnia rozpočet. Hovorí sa, že RBC je v platobnej neschopnosti. Začali sa zmocňovať bankových vkladov zákazníkov, aby zostali solventní, a že Trudeau a Freeland zachráni RBC (a ďalšie banky) z ich rozpočtu. Kanada kolabuje. zdroj

Časovú os nepoznám, myslím si však, že Trump to má 1000% pod kontrolou.

Počas operácie Q nám nespočetnekrát povedali „máte viac ako viete.“ Trump nastúpil do záverečnej fázy, veľká väčšina Američanov je svedkom toho, ako sa cabalisti pokúsili ovládnuť Ameriku. Trump vedel, že je potrebné odohrať túto poslednú časť šou, čo bolo mimoriadne dôležité. Nikdy nezabudnite na to, aké dôležité bolo „Niekedy to musíte ľuďom ukázať“.

Presne to robí Trump, ktorý ukazuje americkému ľudu a zvyšku sveta, že existuje tieňová vláda zameraná na uzákonenie jednotného svetového poriadku.

Z prvej ruky sme svedkami ich posledného pokusu o ustanovenie elitnej triedy vládcov navždy. Vďaka všetkým znalostiam, medicíne a technike, ktoré máme, by ste si mysleli, že svet sa bude posúvať k lepšiemu miestu. Títo ľudia nás chcú vrátiť späť do doby temna. Králi a kráľovné, mory, obrovské vojny.

Verím tomu, že sa tam svet niekedy dostane? Rozhodne si nemyslím, že Trump, ktorý prestaval celú armádu a obnovil Najvyšší súd, by neprijal niekoľko ochranných opatrení. Verím, že biele klobúky, ktoré spolupracovali s POTUSOM, stále pracujú viac ako kedykoľvek predtým, aby splnili tento plán na svojej časovej osi, na ktorú sa vydali.

Pamätajte na technológie, ktoré títo ľudia vlastnili. Žijeme v biblických dobách priatelia. Úprimne z celého srdca verím, že Trump ešte len začína a že to najlepšie ešte určite príde! zdroj

„Menších investorov vlastnia väčší investori. Vlastnia ich ešte väčší investori. Viditeľný vrchol tejto pyramídy zobrazuje iba dve spoločnosti, ktorých mená sme často videli … Sú to Vanguard a BlackRock. Sila týchto dvoch spoločností je mimo vaše predstavy. Nielenže vlastnia veľkú časť akcií takmer všetkých veľkých spoločností, ale aj akcie investorov do týchto spoločností. To im dáva úplný monopol.

Správa agentúry Bloomberg uvádza, že obe tieto spoločnosti v roku 2028 budú mať spolu investície vo výške 20 biliónov dolárov. To znamená, že budú vlastniť takmer všetko.

Bloomberg označuje BlackRock za „štvrtú vládnu zložku“, pretože je to jediná súkromná agentúra, ktorá úzko spolupracuje s centrálnymi bankami. BlackRock požičiava peniaze centrálnej banke, ale je tiež poradcom. Vyvíja tiež softvér, ktorý používa centrálna banka. Mnoho zamestnancov BlackRock bolo v Bielom dome s Bushom a Obamom. Jej generálny riaditeľ, Larry Fink, môže rátať s vrelým prijatím vodcov a politikov. Nie je to také čudné, ak viete, že je frontmanom vládnucej spoločnosti, ale Larry Fink sám za seba neťahá.

Samotný BlackRock je tiež vo vlastníctve akcionárov. Kto sú títo akcionári? Prichádzame k zvláštnemu záveru. Najväčším akcionárom je Vanguard. Ale teraz je záhadný. Vanguard je súkromná spoločnosť a nemôžeme zistiť, kto sú akcionári. Elite, ktorá vlastní Vanguard, sa zjavne nepáči byť v centre pozornosti, ale samozrejme sa nemôže skrývať pred tým, kto je ochotný kopať.

Správy spoločností Oxfam a Bloomberg hovoria, že 1% sveta vlastní viac peňazí ako ostatných 99%. Čo je ešte horšie, Oxfam tvrdí, že 82% všetkých zarobených peňazí v roku 2017 išlo tomuto 1%.

Inými slovami, tieto dve investičné spoločnosti, Vanguard a BlackRock, majú monopol vo všetkých priemyselných odvetviach na svete a sú zase vlastníkmi najbohatších rodín na svete, z ktorých niektoré sú kráľovské rodiny, a ktoré boli veľmi bohaté už pred rokom Priemyselnej revolúcie. Prečo to všetci nevedia? Prečo o tom neexistujú filmy a dokumenty? Prečo to nie je v správach? Pretože 90% medzinárodných médií vlastní deväť mediálnych konglomerátov. zdroj

Kazarská civilizácia uctievala Lucifera / Baala. Nachádzali sa okolo Ruska / Ukrajiny. Všetkým povedali, že sú Židia, aby sa vyhli tomu, že bude vzbura, že sú od Lucifera. Na konci storočia sa im hovorilo boľševici. Boľševická revolúcia zavraždila asi 30 miliónov a viac ľudí, podľa správ. Tí istí falošní židovskí boľševici odišli do Izraela, keď sa formoval. V tom čase bolo v správach veľa vecí, pretože Rusko malo prísne pravidlo – nemôžete odísť z Ruska. Títo boľševici / sionisti / falošní židia sa pridali k ďalším, ako napríklad Rothschildovci / Ilumináti v Izraeli / Mossad. V tom čase Rusko kontrolovalo Mossad. Všetko, čo dnes počujete, je antisemitizmus to, antisemitizmus hento, atď., atď., Nikdy nekončiace, hmm, počuli ste niekedy o tých, ktorí kričia najhlasnejšie, že tí majú čo skrývať? – ​​krvné línie iluminátov, politikov, Hollywood, korporácie, demonkrati, súdny systém atď. atď. Tajná spoločnosť Baal-Molocha atď. Pod luciferom všetci ovládajú Zem a ľudstvo už tisíce rokov od čias starovekej Sumérie a Annunaki … zdroj

VŠETKY európske kráľovské rodiny majú chazarský pôvod. SKRYTÝ PRÍBEH plazov v ľudskej podobe:

100 – 800 n.l. – v Chazarii vzniká neuveriteľne zlá spoločnosť: z Chazariánov sa vyvinul národ, v ktorom vládne zlý kráľ, a ktorý mal ako dvoranov starodávne babylonské čierne umenie a okultných oligarchov. Počas tejto doby sa Chazari stali okolitým krajinám známymi ako zlodeji, vrahovia, cestní banditi a za to, že používanie identity tých cestujúcich, ktorých zavraždili, považujú za bežnú pracovnú prax a spôsob života.

800 po Kr. – Ultimátum vydáva Rusko a ďalšie okolité národy: Vodcovia okolitých národov, najmä Ruska, sa toľko rokov sťažovali zo strany svojich občanov, že ako skupina doručili ultimátum chazarskému kráľovi. Posielajú chazarskému kráľovi komuniké, že si musí pre svoje obyvateľstvo zvoliť jedno z troch abrahámskych náboženstiev, urobiť z neho oficiálne štátne náboženstvo a vyžadovať od všetkých chazarských občanov, aby ho praktizovali, a učiť všetky chazarské deti, aby túto vieru vyznávali. Chazarský kráľ dostal na výber medzi islamom, kresťanstvom a judaizmom. Chazarský kráľ si vybral judaizmus a sľúbil, že zostane v súlade s požiadavkami stanovenými okolitou konfederáciou národov na čele s ruským cárom.
Aj napriek jeho súhlasu a prísľubu chazarský kráľ a jeho vnútorný kruh oligarchov praktizovali starodávnu babylonskú čiernu mágiu, známu aj ako tajný satanizmus. Tento tajný satanizmus zahŕňal okultné obrady, ktoré obsahovali detské obete ich vykrvácanie, pitie ich krvi a zjedenie ich sŕdc. Hlbokým temným tajomstvom okultných obradov bolo, že všetky boli založené na starodávnom Baalovom uctievaní, známom tiež ako uctievanie Sovy. Aby oklamal konfederáciu národov vedených Ruskom, ktoré sledovali Chazariu, spojil chazarský kráľ tieto luciferiánske praktiky čiernej mágie s judaizmom a vytvoril tajné hybridné satanské náboženstvo, známe ako babylonský talmud. Toto sa stalo národným náboženstvom Chazarie a vyživovalo to isté zlo, ktorým bola Chazaria známa už predtým.
Chazari bohužiaľ pokračovali vo svojich zlých spôsoboch, okrádali a vraždili tých z okolitých krajín, ktorí cestovali cez Chazariu. Chazarskí lupiči sa často pokúšali prevziať ich identitu potom, čo zavraždili týchto návštevníkov, a stali sa majstrami maskovania a falošnej identity – v tejto praxi pokračovali dodnes, spolu s okultnými obradmi obetovania detí, ktoré sú vlastne starodávnym uctievaním Baala.

1 200 nášho letopočtu – Rusko a okolité národy majú dosť a podniknú kroky: Asi 1 200 nášho letopočtu Rusi viedli skupinu národov obklopujúcich Chazariu a vtrhli do nej, aby zastavili chazarské zločiny proti ich ľudu, ktoré zahŕňali únosy ich mladých deti a nemluvňatá na ich obete krvi, ktoré obetovali Baalovi. Chazarský kráľ a jeho vnútorný súd pre zločincov a vrahov boli susednými krajinami známe ako Chazarská mafia (KM). Chazarskí vodcovia mali dobre vyvinutú špionážnu sieť, prostredníctvom ktorej dostali predchádzajúce varovanie a utiekli z Chazarie k európskym národom na západ, pričom si so sebou priniesli svoje obrovské bohatstvo v zlate a striebre. Žili nenápadne a preskupili sa s novými identitami. V tajnosti pokračovali vo svojich satanských detských krvavých a obetných rituáloch a dôverovali Baalovi, že im dá celý svet a všetko jeho bohatstvo, ako tvrdili, že im sľúbil, pokiaľ neustále zbavovali krvi a obetovali mu deti a nemluvňatá. Chazarský kráľ a jeho dvorná mafia vymýšľali večnú pomstu proti Rusom a okolitým národom, ktoré napadli Chazariu a vyhnali ich od moci. Chazarská mafia vtrhla do Anglicka po tom, čo bola vyhostená na stovky rokov: Aby dosiahli svoju inváziu, najali si Olivera Cromwella, aby zavraždil kráľa Karola I. a zaistil tak Anglicku bezpečné bankovníctvo. Začali sa tak anglické občianske vojny, ktoré zúrili takmer desať rokov, čo malo za následok vládnutie kráľovskej rodiny a stovky skutočnej anglickej šľachty. zdroj

Veľmi znepokojujúce! Vakcína Pfizer s mikroskopom zväčšená! Sú v nej živé bunky / organizmy zmiešané? video

Trump hovoril o vzájomných sympatiách s Vladimirom Putinom. Povedal to v rozhovore pre Fox News ‘ so Seanom Hannity. „Vychádzal som dobre s prezidentom Putinom, mal som ho rád a on mal rád mňa.“ A to je dobrá, nie zlá vec, ”uviedol Trump.

To podľa neho prispelo k posilneniu vzťahov medzi oboma krajinami a k uzavretiu nových ziskových obchodov. Trump pripomenul, že sa vždy usiloval o mierový dialóg s Ruskom a zdôraznil, že vo vzťahoch so Severnou Kóreou postupuje rovnako. zdroj

Musíte pochopiť, že toto je všetko optika.
Už roky prebieha vojenská operácia.
Oslobodenie ľudstva a odstránenie syndikátu skrytých zločinov, ktorý zotročuje ľudstvo už stovky rokov.

Pochopte, že Covid je divadlo, ktoré pripravuje pôdu na odstránenie, obnovenie a prebudenie ľudstva z ilúzie slobody.

Pochopte, že všetky politické, finančné a farmaceutické scenáre sú súčasťou rovnakej vojenskej operácie za Covid.

Pochopte, že nejde o krajiny a vodcov, ale o boj dobra proti zlu.

Pochopte, že táto operácia spočíva v očistení zlého matrixu korupcie, obchodovania s ľuďmi a toxického znečistenia tela mysle, ktoré preplnilo našu planétu.

Pochopte, že všetci dobrí vodcovia dodržali celosvetové spojenectvo, a že vojnové scenáre sú pripravené tak, aby pripravili pôdu pre veľký posun= TÁ Udalosť.
Scenár, ktorý sa bude odohrávať a príde, zrúti matrix zla, ktorý sa roky rúcal zvnútra.

Všetko sa zrúti:
Systém finančného trhu
Systém presadzovania politického práva
Hlavný systém sociálnych médií
Systém farmaceutických liekov

Svet, ako ho poznáš, sa skončí. Iba tak môžeme začať nový.

Keď prepneme prepínač, vec sa posunie
od Swift → QFS
od námorníctva → armáda → Prirodzené právo
od MSM / Mossad→ Projekt Odin
od toxických liekov → Medbeds
od federálnej energie → Tesla
od neregulovaných kryptomien € / BTC podporovaných nul → XRP podporovaných kovmi ISO

Pochopte súvislosti všetkých scenárov, ktoré sa vám odohrajú pred očami:

 • audity volebných podvodov
 • kryptomena a regulácia
 • Prekážka Hodvábnej cesty v Suezskom prieplave
 • Európsky obranca 2021 Rusko, Ukrajina
 • Mjanmarská vojenská moc
 • Iránska dohoda a Biden
  atď …

Je to všetko spojené.
Q plán na záchranu sveta zdroj

Cítiť sa pozitívne:

Pozitívne myslenie sa oslavuje po celom svete, pretože vám umožňuje zmeniť svoje vnútro a – ak ide o nepodstatné veci – aj mimo vás môže splniť priania. Takmer každý, s kým hovorím, nad tým mávne rukou. Pretože to nefunguje s veľkými, skutočne dôležitými vecami. Pretože to, či sa moje vnútro odráža navonok … nezávisí od môjho myslenia, ale od toho, čo CÍTIM. Keď sa do toho ponorím hlbšie, mám pocit, že online kurz „pozitívneho pocitu“ s konkrétnymi pokynmi, ako to urobiť v reálnom živote, by bol celkom dobrý nápad! 

Dnes si na túto tému posvietim aspoň z niekoľkých uhlov pohľadu. Cítite sa naozaj dobre … plní energie, dobrej nálady, silného vnútra, jasného myslenia, rozhodnutý k akcii … komu by sa to nepáčilo – ako prevládajúci stav bytia? Ak ste na sebe pracovali dlhé roky, možno ste dosť stabilný. Ale už asi viac opatrní a prijali ste, že niektoré veci zjavne nie sú „zapnuté“ v tom, čo by ste od srdca skutočne chceli. Väčšina ľudí sa cíti viac-menej vydaná na milosť a nemilosť svojim pocitom. „Snažil som sa toľko, ale …“ Vo veľkých a skutočne dôležitých otázkach je často malý pokrok. Prefíkaní teoretici (ktorých oslavuje Deep State!), sa v tomto okamihu vylievajú s miliónmi pravidiel, ktoré jednoducho nemôžete dodržať všetky. A že všetko vzniká v hlave. Prosím, vymaňte sa z týchto konceptov. Zámerne zavádzajú. Áno, je dôležité myslieť pozitívne. Bezpochyby. Ale rozhodnutie, čo sa prejaví, je urobené vo vašom bruchu. Pretože energetické pole, ktoré skutočne prejavuje veci (skôr: magneticky priťahuje), vychádza z vášho brucha. Len zvážte, odkiaľ všetky deti prirodzene pochádzajú.

 Funguje tu aj známy „trojcestný princíp“, ktorý spočíva v:
1) Ja (s čím sa stotožňujem a čo som)
2) Vy (s ktorým som v spojení, s ktorého dávam a beriem)
3) Vôľa (pre ktorú vedome využívam svoju silu a tvorivosť)

Tieto tri zodpovedajú našim trom dolným čakrám. Vytvorte trojuholník smerujúci nadol; ktorý fyzicky kondenzuje energiu z vyšších úrovní bytia. Cítite, že je to správne a potrebné … že vaše Ja je slobodné, aby ste koherentne cítili seba a svoje potreby? … že vaše VY je voľné, aby životná sila medzi vami a ľuďmi okolo vás prúdila koherentným spôsobom? … že vaša Vôľa je voľná, takže môžete dokonca chcieť koherentným spôsobom, čo je pre vás správne a dobré? 

Ak jeden z týchto troch aspektov chýba alebo je príliš slabý, s vašou silou prejavu sa nemôže nič stať. Prinajmenšom nie v dôležitých otázkach. Len nedávno som mal seminár na tému: „Posilnite svoju vôľu“ a okamžite ma bolel žalúdok. Ak chýba 1 a 2, potom nemá zmysel nafukovať ani 3. Byť pri vedomí znamená, že sa cítite a viete, kde ste a aké máte z toho pocity … A že o tom viete poskytnúť informácie, že to môžete urobiť zrozumiteľným pre konkrétny náprotivok. Toto sú 1. a 2. Čo je tiež nositeľom: to, čo si skutočne dobre preskúmam, čo si skutočne želám = 3, aby som to vo mne cítil TAK SKUTOČNE, akoby to tam už vlastne bolo. Že JA je pozitívny; vedome, premyslene, tvorivo, rád hravo – ale veľmi rozhodne a pevne odhodlaný vniesť ducha a cit (vaše „Ja som“ A vaše „Cítim“) DO JEDNÉHO BODU … A POTOM tiež použite svoju vôľu. Chcem, aby sa to stalo. A nech sa stane to najlepšie, čo sa dá. Takto to funguje … AK je všetko zadarmo. Ak nie, nemusí to fungovať. Jedinou rozumnou vecou je potom zistiť, čo je blokované, a UVOĽNIŤ to. Ak chcete zažiť pozitívnejšie veci, zbavte sa všetkých správ a všetkého, čo prichádza z štátu Deem. Využite svoj čas a energiu na to, aby ste sa cítili pozitívne! Zámerne. Pretože ste sa rozhodli to urobiť. Pretože je to to najlepšie, čo môžete urobiť pre seba A pre svet. Ty to vieš urobiť! Rozhodnite sa pre to. tvorivo, rád hravo – ale veľmi rozhodne a pevne odhodlaný vniesť ducha A cit (vaše „Ja som“ A vaše „Cítim“) DO JEDNÉHO BODU … A POTOM tiež využite svoju vôľu. Chcem, aby sa to stalo. A nech sa stane to najlepšie, čo sa dá. Takto to funguje … AK je všetko uvoľnené. Ak nie, nemusí to fungovať. Jedinou rozumnou vecou je potom zistiť, čo je zablokované, a UVOĽNIŤ to. Ak chcete zažiť pozitívnejšie veci, zbavte sa všetkých správ a všetkého, čo pochádza od deep state. Využite svoj čas a energiu na to, aby ste sa cítili pozitívne! Zámerne. Pretože ste sa rozhodli to urobiť. Pretože je to to najlepšie, čo môžete urobiť pre seba a pre svet. Vy to viete urobiť! Rozhodnite sa pre to. zdroj

Kanadští úředníci zastavili paseracke kokainove nákladní vozidla v hodnotě 3,5 milionu dolarů přes hranici Whatcomu“15. DUBNA 2021 | THE BELLINGHAM HERALD

🔻 Kanadská agentura pro pohraniční služby minulý měsíc objevila a zabavila zásilku podezřelého kokainu v nákladním vozidle překračujícím „hranici s USA“ v odhadované hodnotě 3,5 milionu dolarů.

🔻 18. března vjel řidič do Kanady na návěsu s výrobky osobní péče. Náklaďák údajně překročil jeden z 5 hraničních přechodů v dálniční části Tichého oceánu z okresu Whatcom do Britské Kolumbie.

🔻 Během sekundárního vyšetřování pohraniční stráž použila rozsáhlé detekční nástroje ke kontrole zásilky a nahlásila anomálie. zdroj

Světová série 17./18. Duben 2021!Zemětřesení:5,9 v Íránu.5,9 na Tchaj-wanu.5,8 v Íránu.5,2 v Myanmaru.5,8 v Japonsku.5,4 na Tchaj-wanu.5,0 v Peru.5,0 v dodekanese.4,9 v Libyi.4,5 v Chiapas v Mexiku.5,4 na kamčatce.3,6 na Haiti.3,5 v Porto Rico.3.5 Panenské ostrovy.3.1 v Dominikánské republice.3,2 v Karibském moři.2,7 v Porto Rico … zdroj

Fotografie z Mar-a-Lago o víkendu. U B1dena nikdy nic takového nevidíte … radost, lidskost, nadšení a hlavně: žádné masky! zdroj

Anti-illuminati …spice sipu…. a ne!!! neni to to, co dela Makrela 😉

Na obrázku môže byť 3 ľudia a text
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „LOBO16 Hex: 497C9A Share Belgie Belgique H T Guernsey mage Filipe Barros Rennes Reg.: Luxembourg Stuttgart München Osterreich France Vizcaya Nouvelle- 14810 Portugal DB flags: military Type: P3 Lockheed P-3C CUP+ Orion Type Desc.: Squawk: Graz Slovenija Venezia Bologna Monaco L4T 3616 Marino History SPATIAL España Portugal Roma Italia València Sevilla Andalucia Murcia 1.143m Speed: Altitude: Vert. Rate: Track: Pos.: Distance: n/a Constantine Gibraitar RabatOe.E Batna n/a 38.091° 7.834° 1871.9 km SIGNAL Palmas Maroç/ ዘCYO1O Source: RSSI: Msg. Rate: ElMenioa MLAT -6.3 Quargio 150 600 Tindouf Algérie/ 1,200 1,800 Solah O.HK WERMECE 2,400 3,000 6,000 adsbexchange.com 9,000 12,000 OpenStr“
19. dubna 2021 – 19:00
Aktuálně vidíme Lockheed P-3 Orion opět v Portugalsku, který jsme mohli pozorovat minulý týden.
Toto pozorování se stává zajímavým, když víte, že tento speciální průzkumník se používá k podmořskému lovu. Díky speciální technologii magnetometru však toto letadlo dokáže detekovat také anomálie půdy v podzemí pevniny. Tunely a bunkry lze vystopovat stejně jako ponorky během ponoru. zdroj
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a text, v ktorom sa píše „C)24 Foto:ČTK Foto: „Nebyl to akt státního terorismu, byl to útok na zboži, které patrilo bulharskému zbrojari. Prítomnost agentu GRU na našem území je absolutne neprijatelná." Andrej Babiš /ANO/ premiér“
🟡 Zlutejsi ho uz nemohli udelat 🙈 zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Novinky.cz Novinky.cz» Domáci Zeman podepsal zákaz dvoji kvality potravin NÁKAZA OBCICH PES INDEX RIZIKA POČTY OČKOVANYCH VZPOMÍNKY NEJSME JEN ČİSLA Zeman podepsal zákaz dvojí kvality potravin Dnes 13:39 jas Novinky KAPACITA KAPACITALÜŻEK HOSPITALIZOVANI VÝBERY Za prodej potravin rozdílné kvality bude hrozit pokuta vyše 50 milionu korun. Prezident Miloš Zeman útery podepsal novelu zákona potravinách, která zakazuje prodej výrobku, které jsou zamenitelné produkty jiných zemíchEU pritom podstatne liší složením. o podpisu informoval mluvčí Hradu Jirí Ovčáček VÝBERY“
HA!!! Jsem na neco prisla, teda Konspiratorka Scholla na neco prisla 😂😂😂…..ta zluta se na Novinkach objevuje jen u nekterych clanku 👇👇 zdroj

Silné zemetrasenie v Rakúsku. Otrasy bolo cítiť aj v Bratislave zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 19.04.2021DS je vymknutý z Bieleho domu, Pentagonu a akéhokoľvek miesta, ktoré ovláda armáda. Biden je podvodník - NIE prezident a ako takého ho neuznáva americká armáda, ktorá je v súčasnosti v Amerike na čele pre prípad, že ste to nepočuli. Biden odmietnutý prístup do BD Existujú rôzne správy, že princ…
  Tags: a, na, je, v, sa, to, správy
 • 10000
  Správy 18.04.2021Miera, ktorou sa verejnosť prebúdza k pravde, je rovnaká ako u drogovo závislých a halucinujúcich cestujúcich, ktorí sa opaľujú na palube lode, zatiaľ čo stred lode prepichlo nespočetné množstvo torpéd. Zdrogovaným cestujúcim pod „vplyvom“ nemožno vyčítať, že nenastúpili na bezpečnostné člny.  Ktokoľvek, kto verí alebo očakáva, že sa verejnosť prebudí „organicky“,…
  Tags: a, v, na, je, sa, to, že, správy
 • 10000
  Správy 17.04.2021Naša spoločnosť bola preniknutá z najnižších úrovní na najvyššiu úroveň satanom uctievajúcimi, pedofilnými vodcami vykonávajúcimi detské obete, ktorí boli vydieraní a manipulovaní, aby sabotovali náš politický systém za účelom jeho premeny na komunistický stav Nového svetového poriadku. Dôjde ku kybernetickému útoku a falošnej udalosti jadrového nebezpečia - tesne predtým, ako…
  Tags: a, sa, v, je, na, to, že, správy

2 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem.

  1
  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here