Správy 21.02.2021

21/02/2021

Už niet pochýb o tom, že počasie je ovplyvňované. Na Google je zaregistrovaný patent: Metóda a prístroj na zmenu oblasti v zemskej atmosfére, ionosfére a / alebo magnetosfére.
Zdroj

„Vojna proti ženám“ od Joe Bidena: Zákon o rovnosti na ukončenie legálneho uznávania biologického pohlavia.
Zdroj

Líder senátnych menšín Mitch McConnell opovrhoval prívržencami bývalého prezidenta Donalda Trumpa a jeho posledné rozhodnutie mu nezíska nijaké body. Zdroje, ktoré sú blízke senátorovi McConnellovi, uviedli, že neplánuje s bývalým prezidentom už nikdy hovoriť.
Zdroj

Nový zákon predstavený House Dems s názvom „Zákon o ľuďoch z roku 2021“
Návrh zákona zakazuje tvorbu akýchkoľvek zákonov, ktoré by zakazovali štátom počítať hlasovacie lístky prijaté viac ako 10 dní po voľbách.
Zdroj

Austrálske médiá zaradili segment o demencii Joea Bidena! – Niečo, v čom jedovaté americké médiá stále klamú. Austrálsky reportér Cory Bernardi (Sky News) je prvým hostiteľom hlavného prúdu, ktorý informoval o podozrení na demenciu Joe Bidena.
Zdroj

Moskovský súd zamietol odvolanie DS zamestnanca a zločineckého oligarchu Alexeja Navaľného! Zdroj

NOVINKA – Rusko zaregistrovalo prvý prípad infekcie človeka vtáčou chrípkou H5N8 na svete a informoval o tom Svetovú zdravotnícku organizáciu.
Zdroj

Prezident Trump vystúpi budúci týždeň na konferencii CPAC 2021 na Floride. Bude hovoriť o budúcnosti Republikánskej strany a konzervatívneho hnutia.
Zdroj

„Stávky sú vysoké“, keď sa vo Francúzsku objaví konšpiračný jav QAnon.
Zdroj

Čína už v roku 2007 tvrdila, že vytvorili umelý sneh 🕵️

Plánované rodičovstvo žaluje Južnú Karolínu kvôli interupčnému zákonu. Henry McMaster (republ.) podpísal zákon, ktorý zakazuje väčšinu potratov, hneď ako sa zistí srdcový rytmus plodu. Zdroj

Šokující video otřásá americkým a britským internetem, jak se vyrábí chirurgické roušky v Bangladéši pro čínskou firmu, která potom roušky certifikuje jako zdravotnické pomůcky a šíří do Evropské unie a do USA.
Zdroj

Operace demence: Lockdowny vše urychlují. Necháme si zničit mozky?
Zdroj

Dr. Vernon Coleman mluví o možných nebezpečích používání PCR testů, zmiňuje případy, kdy došlo k vážnému poškození z jejich používání, a mluví o studii z univerzity Johnse Hopkinsona o nové technologii podávání léků pomocí tyčinek do nosu. Více ve videu.
Zdroj

Bill Gates se již dříve nechal slyšet, že když budou vakcíny zabírat, vyspělé země by se mohly vrátit k normálnímu životu koncem roku 2021. Co se týče otázky konce pandemie v celém světě, Gates míní, že by k tomu mohlo dojít v roce 2022.
Zdroj

Nastupující doba ledová? Obrovské množství sněhu v Japonsku, přes 2 metry během 3 dní. Zdroj

Pracuji v oblasti Slovenska, kde jsou lidé pravidelně testováni na antigeny a mnoho lidí zde začíná umírat. 5 osob denně v našem oddělení. CT se změnilo, plíce jsou bílé. Lidé nemají krevní sraženiny, ale jsou zaplaveni vodou z těla. Po testu se nemocnost exponenciálně zvýšila. Lidový sen zveřejnil Covent-19 pro oficiální analýzu testování antigenu a poznamenal, že testování antigenu jsou nosní vakcíny testované u Slováků. Analýza zjistila, že obsahují kortizon, který působí na ledviny a další chemikálie, které způsobují růst nádorů. Ukáže se to asi za půl roku. Pandemie rakoviny se předpovídá na jaře. Další laboratoř objevila v testech na antigen hydrogel, který může dávkovat látky do těla. NEZKOUŠEJTE, JE TO GENOCIDA!
Zdroj

1. ,2. vs 3. svetová vojna

Čínski miliardári s priamymi väzbami na ČKS vykupujú britské školy – a zaplavujú učebné osnovy ich propagandou.
Zdroj

Princ Filip zomrel; 19. februára 2021 sa agentúra InsideEko Media dozvedela o smrti princa. Zdroj


Anketa: Jeden zo šiestich voličov Biden by zmenil hlasovanie, keby vedeli o škandáloch potlačených médiami.
Zdroj

V Chorvatské vesnici se po zemětřesení stále objevují nové díry v zemi.
Zdroj

Donald Trump vs Joe Biden ZAJTRA na konferencii pred Najvyšším súdom Zdroj
Zdroj

Do USA v pondelok prichádza polárny vortex. Údajne je to však iba manipulácia cez HAARP a spol. Zdroj

Britská verzia uzavretia obyvateľstva. Na Slovensku ľudia stále sedia zavretý s handrou na ksichte, testom vo vrecku, vakcínou v paprči a ho…. v peňaženke.
Zdroj

Facebook plánuje v Austrálii změnu, která umožní pedofilům v Messengeru vyhnout se odhalení.
Zdroj

Európa tlieska prvým vyjadreniam Bidenovej administratívy v prospech centrálnych bánk v prejave pre G7

● Joe Biden v piatok uviedol, že bude pokračovať v pro globalistickej a v pro vojnovej politike, podporujúcej centrálne banky, ktorej sa venoval už tri desaťročia. Pre neho je záujem súkromných centrálnych bánk dôležitejší ako bohatstvo Američanov. Tiež použije NATO, ktoré je kontrolované centrálnymi bankami, na zničenie akýchkoľvek krajín, ktoré nedodržiavajú pravidlá centrálnych bánk

● Ďalej Joe Biden v piatok odmietol politiku „America First“, ktorá nezačínala žiadne vojny a priniesla mierové dohody na Blízkom východe, ciele, ktoré sa za desaťročia nedosiahli ani v jednej politickej strane

● Bidenov prejav G7 priniesol pochvalu od cudzích národov. „Biden predniesol presne prejav, ktorý chceli počuť mnohí Európania – Amerika, ktorá vás potľapká po pleciach, ktorá nekritizuje ani nežiada,“ napísal nemecký vplyvný časopis „Der Spiegel“

Možno sa konečne dozvieme o tomto.
Každá časť ľudského tela je pre nich cenná. Dokonca premieňajú naše telá na diamanty. Čo nie je zjedené, vypité, alebo premenené na diamanty to zomelú a vopchajú nám to do jedla. Toto svinstvo musí prestať.

Operátori sú v ohrození, vysoké riziko, vysoko cenné ciele, Boh nám všetkým pomáhaj.
21.februára 2021 Mike Pompeo tweetoval o 10:14
Zdroj

Vyzerá to tak, že v Grónsku máme Mars 😀
Zdroj

NASA si z nás všetkých robí srandu

Prezident Trump dnes vyzerá ako milión dolárov😎Trump vyzerá mimoriadne fit a rozhodne sa nepodobá „Trumpovi“ z golfového ihriska, ani „Trumpovi“, ktorý jazdil okolo a mával priaznivcom na Deň prezidenta na Floride! „Mar-a-Lago“ je fantazijné. Všimli ste si všetko žlté a zlaté? Trumpova žltá kravata? Sledovali ste, prečo Trump a Melania často nosia žltú farbu? Žltá vlajka znamená Q!
Zdroj

Mohutná vojna pod zemou začala pred mnohými rokmi v podzemí vyvolaním VŠETKÝCH pobočiek americkej armády a 22 ďalších členov Aliancie. Existujú galaktické sily, ktoré tvoria 50% podpovrchovej vojny. Z nedávnych spravodajských informácií asi 70% až 80% podzemných tunelov a D.U.M.B. základne sú v rukách Aliancie.

Na jar alebo v lete – budú oznámené lekárske postele Med-Beds, ktoré pomôžu ľuďom, ktorí si vzali škodlivé vakcíny opäť sa uzdraviť. Boli oznámené zariadenia s bezplatnou energiou, napríklad Zero Point Energy. Ohlásené Anti-Gravity, replikátory a Galaktické zverejnenie, s obchodom so všetkými civilizáciami vo vesmíre a galaxiou Mliečna dráha.

Jar – vojenské tribunály pre všetkých, ktorí spáchali voličské podvody a zločiny proti ľudskosti. Jeffery Epstein je stále nažive a v organizácii spieva ako kanárik, aby nebol popravený.

-) Nové voľby pre Novú republiku od marca do mája, aby sa vytvorili čisté voľby s hlasovacími automatmi QVS.

-) Všetky krajiny ako Mjanmarsko nechajú vojenskú moc prevziať velenie, kým sa nestanú spravodlivé a bezpečné voľby a odovzdajú krajinu novým čestným štátnikom. Každý politik môže slúžiť maximálne po dobu 8 rokov. Toto bude prijaté na celom svete a všetky krajiny budú mať nové voľby.

-) Všetky komunistické krajiny pôjdu do systému republiky. Na jeseň, alebo skôr v roku 2021 v Číne dôjde k rozsiahlym povstaniam a protestom, keď sa verejnosť dozvie pravdu. Všetci členovia ČKS (Čínska komunistická strana) budú prenasledovaní a budú mať vojenské tribunály. Za zločiny proti ľudskosti, prevýchovné / pracovné tábory, odbery orgánov, zločiny covid-19 a spracovanie adrenochrómu.

-) Do jedného roka, žiadna chudoba, žiadny hlad a všetci budú mať na planéte prístrešie. Všetky oceány a oblasti, ktoré sú na tom skutočne zle budú vyčistené.

-) Budú odhalené pravdivé dejiny ľudskej rasy. Bude sa vyučovať skutočná matematika, fyzika a prírodovedné predmety a všetky knihy v škole budú prepísané.

-) Všetky DS, alebo Cabal budú zo spoločnosti odstránené do jedného roka.

-) Hojnosť na zemi pre každého.

-) Budeme objímať svojich blížnych. Nebojme sa svojich blížnych, pretože predtým sme boli podmienení Cabalom, aby sme sa báli, ale to nie je naša prirodzenosť.

-) Všetci budeme k sebe ohľaduplní, budeme zdvorilí, nebudeme prekážať ľuďom na diaľniciach, budeme šťastní a radostní v každodennom živote.

-) Hollywood už nebude fungovať. Všetky filmy, ktoré teraz vidíte, boli natočené predtým, ako bol zastavený.

-) [D] isney končí.

-) Letisko Denver – Na letisku v Denveri sú Aliancie v rukách už dva roky, ale dovtedy sa tam stratili tisíce detí.

-) Súčasný západný zdravotnícky systém bude tento rok z väčšej časti odstránený.

-) Budú k dispozícii MedBeds, neuveríte pokiaľ neuvidíte.

-) Bitcoin vytvoril centrálny bankový systém DS, nekupujte ho, pôjde dole.

-) Nezbavujte sa svojich peňazí kým nedôjde k oficiálnej výmene za QFS.

-) Aktívny QFS bude najväčším prevodom bohatstva vôbec.

Zdroj

Ionosféru manipulujú americkí vládni vedci pomocou aljašského vysielača s názvom HAARP (High-Frequency Active Auroral Research Program), ktorý vysiela zameranú vyžarovanú energiu na zahriatie častí ionosféry, ktorá ju opäť odráža. Vlny ELF vyrobené z HAARP, keď sú zacielené na vybrané oblasti, môžu vytvoriť počasie a vytvoriť zmeny nálad ovplyvňujúce milióny ľudí. Zamýšľaný príkon je 1 700 miliárd wattov energie.

Celý systém GWEN sa skladá (podľa zdroja údajov) od 58 do 300 plánovaných vysielačov rozmiestnených po USA, každý s vežou vysokou 299 – 500 stôp. Medené drôty s veľkosťou 300 stôp v tvare lúčov lúčov vychádzajú zo základne systému v podzemí a interagujú so zemou ako tenký vodič so škrupinami, ktorý vyžaruje energiu rádiových vĺn na veľmi veľké vzdialenosti cez zem.

USA sa kúpe v tomto magnetickom poli, ktoré môže stúpať od zeme až do výšky 500 stôp, ale zostupuje aj do suterénov, takže môžu byť ovplyvnení a ovládaní všetci. Celá umelá prízemná vlna sa šíri po celých USA ako pavučina. Ľahšie je ovládať myseľ a hypnotizovať ľudí kúpajúcich sa v umelej elektromagnetickej vlne.

Vysielače GWEN majú veľa rôznych funkcií vrátane:

 1. riadenia počasia,
 2. ovládania mysle,
 3. kontroly správania a nálady a
 4. zasielania syntetickej telepatie ako infrazvuku obetiam pomocou amerických vládnych implantátov na kontrolu mysle.

GWEN pracuje v spojení s HAARP a ruským vysielačom ďateľ, ktorý je podobný HAARP.
Zdroj

Hospitalizácie spojené s chrípkou 01.10.-06.02.
Konečné čísla pandémií v minulých 5 rokoch

Jedna tretina úmrtí hlásených CDC po očkovaní vakcínami COVID do 48 hodín po očkovaní.
Zdroj

Podobné články

 • 97
  Správy 1.3.2021V období od januára do júla 2020 bolo vznesené obvinenie z porušenia ľudských práv a zrady proti 58 globálnym elitám, spravodajským organizáciám a spoločnostiam, ktoré spolupracovali s Čínskou komunistickou stranou na zvrhnutí vlády USA. Obvinenia v 222 000 zapečatených obžalobách sa pohybovali v rozmedzí od pašovania ľudí, pašovania orgánov, pašovania…
  Tags: zdroj, na, sa, v, a, o, správy, spravy, trump, q
 • 96
  Správy 14.02.2021Porušujú povinné masky a vakcíny 10 bodov Norimberského zákonníka? Všetkých 10 bodov je možné nájsť online. Ja uvediem bod, ktorý ma zaujal najviac:Bod č. 4: Vyvarujte sa všetkého zbytočného utrpenia a zraneniaŠtvrtý bod kódexu je: "Experiment by sa mal uskutočňovať tak, aby sa zabránilo všetkému zbytočnému fyzickému a psychickému utrpeniu…
  Tags: a, v, sa, zdroj, na, je, správy, spravy, trump, q
 • 95
  Správy 26.02.2021V pondelok 15. marca by mohla byť NESARA predstavená širokej verejnosti.…Obchodná platforma QFS, kde bolo k dispozícii na obchodovanie 23 svetových mien, sa aktivovala o 2:00 EST Štvrtok. 25. februára V stredu 24. februára o 10:00 východného času (EST) odstavili Federálny rezervný systém a neumožnili ďalším bankovým prevodom prejsť starým…
  Tags: v, a, na, sa, zdroj, o, je, správy, spravy, trump

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.