Správy 21.03.2021

21/03/2021

Čínski starší boli zložení z rôznych viacgeneračných čínskych rodín žijúcich na Filipínach, ktoré po stáročia vlastnili a niesli zodpovednosť za zhruba 90% svetového zlata a požičiavali ho krajinám na zriadenie ich finančných systémov. Bolo päť najlepších čínskych starších, ktorí boli zodpovední za globálne obnovenie meny a uvoľnenie finančných prostriedkov RV.

V roku 1914 Illuminátske pokrvné rodiny podpísali 99-ročnú pôžičku na zlato čínskych starších a potom pokračovali v nelegálnom praní všetkých peňazí amerických daňových poplatníkov prostredníctvom ich súkromného Federálneho rezervného systému, IRS, centrálnych bánk a spoločností – Washington DC, City of London a Svätej stolice vo Vatikáne. To bol systém, ktorý sa teraz zmení s globálnym resetom meny.

Illumináti, Cabala, Deep State alebo Čierne Klobúky získali svoju moc nad ľuďmi na celom svete ovládnutím globálneho finančného systému uctievaním Satana pomocou pedofílie a detskej obete. Cabala bol zložený z 13 rodín iluminátskych pokrvných príbuzných vrátane rodiny Habsburgovcov. Pod nimi boli čierny jezuita pápež Adolfo Nicolas a jeho šesť generálov, pápež František a 350 zamestnancov vo Vatikáne vrátane bývalého jezuitského generálneho sekretára Petra Hansa Kolvenbacha. Na druhej strane boli jezuiti súčasťou väčšiny vlád a vodcov, najmä slobodomurárov, ktorí prenikli do každej spravodajskej agentúry na svete slobodomurárskymi vodcami a stali sa z nich bábky, ktoré plnili jezuitské príkazy. Ďalšími vodcami Cabaly boli šéfovia mafie vrátane chazarských vodcov, Klaus Schwab zo svetových hospodárskych fašistov, kráľovské rodiny v Európe vrátane kráľovnej Alžbety, Holandska a španielskych kráľov.

Aliancia alebo Biele klobúky  boli zložení z prezidenta Trumpa, ruského prezidenta Vladimira Putina, čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga, irackého premiéra Mustafu Al-Kadhímího, indického premiéra Narendru Modiho, Bielych klobúkov v rezorte obrany vedenom tajomníkom obrany Chrisom Millerom, podtajomníkom obrany Intelom Ezrom Cohenom Watnickom a generálom Michaelom T Flynnom, sily Q (zložené z približne 800 špeciálnych operácií, ktoré radili prezidentovi Trumpovi vrátane spoločného šéfa predsedu Pentagónu Marka Milleyho, viceprezidenta) Náčelník John Hyten, generál James McConville, admirál Michael Gilday, generál CQ Brown, generál Paul Nakasone a generál Jay Raymond), [Q] Anoni (dobrovoľní vlastenci pod vedením Ezra Cohen-Watnicka, generála Flynna a JF Kennedyho ml.) , ktorý je Q), Národná bezpečnostná agentúra a rôzne armády po celom svete, vrátane medzinárodných síl oprávnených zatýkať v ktorejkoľvek krajine, Interpol.

BRICS bola aliancia medzi národmi Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Južnej Afriky, ktorá vznikla v roku 2008 po takzvanej „hypotekárnej kríze“ v USA. V skutočnosti nastala kríza, keď Cabala pokračoval v tlačení fiatových amerických dolárov, pričom boli v bankrote a neboli schopní platiť úroky ani za zlato požičané od čínskych starších, ktorí podporovali tento americký dolár, ktorý je základom medzinárodného obchodu. V nasledujúcich rokoch od vytvorenia skupiny BRICS vyhodnotili zlato a zdroje 209 národov, ktoré v rámci prípravy na globálny reset meny súhlasili s dodržiavaním predpisov GESARA. Po GCR by boli všetky meny krajín navzájom v pomere 1: 1, namiesto toho, aby sa pri medzinárodnom obchode spoliehali na fiat americký dolár.

Charlie Ward pracuje a priatelí sa s čínskymi staršími viac ako 15 rokov. Bol veľmi dôveryhodný vo finančnom svete a pohyboval po celom svete peniaze pre súkromných klientov od superbohatých po rôzne globálne vlády. Jeho tím presunul 650 lietadiel zlata zo 150 kilometrov tunela pod Vatikánom, ktorý viedol jednou cestou do Švajčiarska a druhou do Izraela. Zlato bolo vrátené jeho právoplatným vlastníkom do štátnej pokladnice USA a iných štátnych pokladníc po celom svete. V súčasnosti presúval peniaze, zlato a cennosti pre krajiny a jednotlivcov v rámci globálneho resetovania meny. Veľa Wardových informácií pochádzalo z toho, čo nazval Štyri múry moci, medzi ktoré patrili čínski starší, Aliancia, Trumpov Biely dom a Trumpov Redemption Tím. Zdroj

Včera bol bývalý riaditeľ Národnej spravodajskej služby Richard Grenell podľa Google krátko oficiálnym americkým prezidentom.

Anoni medzitým poukazujú na to, že oficiálne (staré) predsedníctvo prezidenta Trumpa sa skončilo 20. marca.

Cowboyw2b…

Zajtra uplynie 60. deň po dni inaugurácie.
Zajtra je tiež 3.21

Hádajte, čo sa stane 21. marca? Rovnodennosť. Na severnej pologuli to znamená  Temnota na svetlo . BOOM.

Išlo o trojročné delta / výročie Q dropu 954 11. marca 2018 – predpovedal BOOMS budúci týždeň.

Anoni sa výborne zabávajú pri špekuláciách o Veľkom odhalení. Tu je príspevok Whiplash347 na Gab…

„Tí, ktorí sa zúčastňujú spolkového programu na ochranu svedkov, vyjdú na prvého apríla, aby mohli byť na inaugurácii na Veľkonočný víkend. Niektorí nepochybne vystúpia. Môj odhad je na The Doors, Elvis, Michael Jackson atď.

Q vždy hovoril:  „Bude to BIBLICKÉ.“  Veľká noc sa formuje ako významné načasovanie.

Dan Scavino je späť na Instagrame – jeho prvý príspevok od 21. januára.

Držte SPOLU.
Buďte SILNÍ.
Buďte ORGANIZOVANÍ
.
Buďte POČUTÍ.
BOJUTE s cenzúrou.
Vy, ĽUDIA, máte VŠETKU SILU.
Jednoducho ste zabudli, ako HRAŤ.
SPOLU ste NEVIDITEĽNÍ.
Chcú, aby ste sa rozdelili.
Chcú vás umlčať.
ROBTE HLUK.
Sme s vami.
VYDÁVAJTE DUŠE.
UROBTE DÁŽĎ

D5
++
ZELENÁ.
OBLOHA.
SLEDUJTE NYC a CA.

Veľa sa deje patroti sveta pre tých, ktorí majú uši na počutie a oči na videnie.

Zostaňte pozitívni! Všetko je v poriadku. Zdroj

Chceli by ste byť GMO (geneticky modifikovaný organizmus)? (Nechajte sa vakcínovať!)

Za predpokladu, že budete môcť mať deti potom, čo budete vakcínovaní, koho majetkom budú tieto deti? SCOTUS rozhodol, že kukurica opeľovaná z GMO poľa je majetkom spoločnosti, ktorá dodávala GMO kukuricu, a nie poľnohospodára, z ktorého pole vyrastalo. Pamätajte, že komunizmus neuznáva práva na osobné vlastníctvo. „Máte majiteľov!“ – George Carlin –

Ak sa vám páči myšlienka stať sa laboratórnou krysom GMO, odporúčam vám nechať si pichnúť vakcínu! Osobne radšej vkladám svoju dôveru do Stvoriteľa! Zdroj

„Strach zo smrti je horší ako smrť samotná.“
– Japonská verzia multikultúrneho príslovia Zdroj

Charlie hovorí, že mu odporúčali jeho najlepšie zdroje z echelonu, že sa urobilo všetko, čo je ĽUDSKY možné, a zvyšok je v tomto okamihu na našom Stvoriteľovi.

Hovorili sme o tom, že toto zastavenie šírenia cabaly bolo naplánované už dávno. Niektorí tvrdia, že sa to začalo prezidentom Kennedym. Verím, že sa to začalo dávnejšie. Svetlo bojovalo s temnotou tisíce rokov a nikdy sa to nezdalo dosť. Mnoho bojovníkov, ako napríklad templárski rytieri, sa dostalo do podzemia.

Obe strany sa infiltrovali navzájom do organizácií. Bytosti svetla, o ktorých sme si mysleli, že boli porazené, ako napríklad Romanovci – rodina ruského cára Mikuláša, nemuseli byť popravení všetci, ako sme verili. Hovorí sa, že Melania Trumpová môže byť z tej istej línie. Vedeli sme, že je zvláštna, a ak je to tak, hovorí to o tom, že Plán je starší, ako si myslíme.

Niektorí sa ponorili do histórie Donalda Trumpa a poukazujú na to, že bol playboy, požičal si peniaze od Rockefellerových bankárov, poznal Jeffreyho Epsteina atď., A vysvetlili sme, že aby tento plán fungoval, je nutná infiltrácia. Aby bola temnota zákonne odstránená zo spoločnosti, sú potrebné dôkazy a dôkazy. „Celý svet je javisko …“

Naznačil som, že Donald Trump bol pre túto prácu dokonalým človekom z niekoľkých dôvodov, a dôkazom toho sú aj fotodokumentácie, ktoré máme k jeho vzťahu s ostatnými. Jeho strýko John Trump bol spolupracovníkom Nikoly Tesly. Trump sa oženil s Melaniou v treťom manželstve. Julian Assange je veľmi podobný Johnovi Trumpovi. Náhoda? Myslím, že nie.

Niektorí nastolili otázku cestovania v čase a ja si vôbec nemyslím, že je to pritiahnuté za vlasy.

Mladší brat Donalda Trumpa Robert bol údajne špiónom / informátorom FBI a možno aj obaja boli. Donald Trump bol najlepším priateľom s JFK ml., Ktorého otca a strýka zavraždila chazarská mafia / Nový svetový poriadok / Ilumináti. Rodina Kennedyovcov bola v tejto bitke už nejaký čas chytená a utrpela mnoho strát.

Niekoľko iluminátskych rodín verilo, že sú nadradené nad ľudstvom a sú určené na ovládnutie sveta. Rodiny Svetla hovoria: „Nie tak rýchlo. Máme k tomu čo povedať a už viac nebudete loviť ľudí. “

Melania sa nápadne podobá na Tatianu Romanov, druhú carskú dcéru, však?

MELANIA vie, aký je ČAS.

1600 dní po tom, čo to tweetla toto, búrka prišla do Washingtonu DC, keď sa s manželom Donaldom J Trumpom presťahovali do Bieleho domu (1600 Pennsylvania Avenue).

O 1600 dní neskôr Mike Pompeo tweetoval Jeremiah 29:11, čo je rovnaká biblická referencia, akú Q používa v DROP 522 (Melania to tweetla o 5:22 a obsahuje frázu „Plán“).

A VŠETKO, čo sme od tej doby zažili, bolo súčasťou veľmi (veľmi, veľmi) starostlivo zostavenej stratégie (ku ktorej každý deň prispievajú všetci Patrioti) s nepredvídanými udalosťami a protichodnými udalosťami pre všetky možné následky – vitajte v BÚRKE, vitajte v ODPORE, vitajte v PLÁNE, vitajte vo VEĽKOM PREBUDENÍ.

APRÍLOVÉ SPRCHY…

Včera bol 1. jarný deň a 1. deň festivalu Cherry BLOSSOM v DC.

Možno to Bidenove zakopnutie malo znamenať symbolicky pád a návrat skutočného prezidenta?

Keby Trump spadol trikrát na schodoch, bolo by v pondelok pripravené Kongresové vypočutie s prezidentovým lekárskym tímom, ktorý by bol svedkom; televízna udalosť – samozrejme – ktorá by nasledovala po celej víkendovej zostave lekárskych panelov CNN. Zdroj

Stair Force One

Trump vytvára novú platformu sociálnych médií, ktorá „úplne predefinuje hru“ a bude hotová za 2 – 3 mesiace Source

Jedna zo zaujímavých súčastí nového typu očkovania je enzym Luciferiasa . Ten názov sám hovorí veľa. Tento enzým má svetelné vlastnosti, takže s použitím skenera, alebo trebárs aj iPhonu je možné prečítať digitálne informácie, ktoré v sebe obsahuje. Tieto informácie budú jednak potvrdzovať naše očkovanie, a obsahujúce naše identifikačné číslo vo forme kódu. Tým budeme navždy označení. Prestaneme byť ľuďmi a staneme sa výrobkami, čiže produktmi.
Ďalšia z častí očkovania je hydrogél, ktorý vynašla DARPA (Oddelenie pokročilého výskumu, čiže súčasť Oddelenie obrany v Pentagone, inými slovami armádne vedenie). Hydrogél je Nanotechnologa, sú to miniatúrne, mikroskopický roboti, ktorí môžu všeličo zložiť dohromady, ale aj rozložiť a premeniť na rôzne veci. Majú tiež schopnosť spojiť sa s umelou inteligenciou, čiže s počítačmi. Sú určení na to, aby zbierali informácie o našom tele.
Nechcem špekulovať, kam budú všetky tieto informácie putovať, ale existuje kryptomenový SYSTÉM O ÚDAJOCH O ČINNOSTI ĽUDSKÉHO tela

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 20.03.2021Kňaz z inaugurácie Bidena je vyšetrovaný v Kalifornii Zdroj Interview Lin Wood a General Flynn tu Zúriace vyšetrovanie zneužívania detí v Nemecku identifikovalo viac ako 200 páchateľov a viac ako 300 obetí v katolíckej diecéze v Kolíne nad Rýnom. Po piatich mesiacoch vyšetrovania boli v nezávislej 800-stranovej správe o desaťročiach zneužívania v…
  Tags: v, a, na, je, sa, správy, spravy
 • 10000
  Správy 19.03.2021AstraZeneca může za krevní sraženiny, tvrdí vědci z Norska Zdroj Piatim mužom obvineným zo znásilnenia a obchodovania s 10-ročným dievčaťom bolo umožnené zostať na slobode MESIACE potom, čo policajti z Chicaga neposkytli dôkazy prokurátorom Zdroj Vladimir Putin zvyšuje nasadenie, vyzýva Joea Bidena na živú verejnú debatu: „Bez akýchkoľvek prieťahov“ -…
  Tags: a, sa, na, to, je, že, s, v, správy
 • 10000
  Správy 18.03.2021SLOVENSKO CHCE VYTVÁRAŤ PRACOVNÉ PODMIENKY PRE MIGRANTOV Zdroj Bohužiaľ ho dostali. Na údajný boj proti tomuto vírusu nebolo potrebné brať peniaze EÚ. Bola to osudová chyba. Nech duša tejto osoby zostane vo svetle a láske nášho Nekonečného Stvoriteľa. Nebál sa ísť proti systému kontroly a klamstiev. Vzácnosť vo svetovej politike.…
  Tags: v, a, na, sa, je, to, že, správy

2 komentáre

 1. Jana

  Ďakujem za svieži článok na prvý jarný deň☀

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.