Správy 21.04.2021

21/04/2021

Ľudia sa prebúdzajú a vezmú túto krajinu späť. Držte sa, Patrioti. Je to hrboľatá jazda, ale bude to stáť za to. Vrátime sa silnejší ako kedykoľvek predtým! Donald J. Trump nikdy nekončí! Nikdy neustúpi! Verí vo vás a bojuje za VÁS každý deň! Oživenie tejto krajiny je nevyhnutnosťou. NIČ nemôže zastaviť to, čo príde! Nič!

Expert na biblický cyklus a finančný analytik Bo Polny hovorí, že sa blížime k „najväčšiemu časovému bodu v histórii ľudstva“ koncom apríla.

„To, čo sa začalo v roku  2020, sa skončí v roku 2021 a my sme tento cyklus dali do súvislosti s Noemovou archou. Keď ropa klesla na nulu (21. apríla 2020), to by sa rovnalo tomu, keď boli dvere na arche zatvorené.“ . . Toto je čas, keď je Noe na Arche a nevystúpi skôr, ako 26. apríla 2021 …

„Jeden z cyklov, ktoré sledujeme, sa nazýva Moment Červeného mora a bodom cyklu je  25.apríl 2021 . (To je prípad, keď Mojžiš rozdelil Červené more, aby utiekol od faraóna v starovekom Egypte.) … „Veci sa práve dejú v Reaovom mori. Mohutná kontajnerová loď zablokovala Suezský prieplav …  zdroj

Skôr, ako som sa pokúsil uložiť tento príspevok, som dostal chybové hlásenie a počuli sme, že sa Facebook pripravuje na bitku. V digitálnom svete sa veci javia ako veľmi nestabilné a my sme mohli kedykoľvek vidieť, že webové stránky, kanály, mobilné telefóny, platformy každého druhu majú výpadky. Globálna situácia je mimoriadne nestála.

Agresia [zjavne] narastá na druhej strane rybníka výbuchmi a výstrelmi v Kábule, Afganistane a s ruskými a spojeneckými lietadlami plaviacimi sa po Baltskom mori. Uvádza sa tiež správa, že Nový Zéland opustil alianciu USA a odišiel s Čínou. Hovorí sa nám, že na ruských hraniciach sa zhromažďuje obrovské množstvo vojakov. Začína to byť veľmi zaujímavé.

Podľa súčasného odhadu USA sa v blízkosti Ukrajiny nachádza až 80 000 ruských vojakov, vrátane 48 BTG. To by znamenalo, že viac ako 1/3 taktických skupín ruského práporu je v blízkosti Ukrajiny.

Sme svedkami postupného prechodu do nášho nového sveta. Doteraz to bolo veľmi prírastkové, a pokiaľ ste nevedeli, čo hľadať, mohli by ste ľahko prehliadnuť značky. Vieme, čo máme hľadať.

Čo môžeme očakávať asi budúci týždeň? Proroctvá od Bo Polny konkrétne odkazujú na 23. – 26. apríla, takže uvidíme.

Whiplash347  má predstavy o tom, čo sa stane na základe Q mapy.

MOAB je tá udalosť, DECLAS, reset meny, zlatý štandard, Nesara / Gesara.
Matka všetkých bômb.
Viacero zaťažení prichádza. Takže keď sa povie na hodinách. Jeden je na spadnutie.
Ďalší budúci týždeň pohľadom na postupnosť.
Podujatie by malo trvať asi 3 dni na základe Zátoky svíň.
Potom 10-denné vypnutie Zeme a aktivácia vojenského EBS do televízneho a rozhlasového vysielania celosvetovo. Zároveň budú zastavené všetky vlády na celom svete, ako aj ďalšie zatýkanie. Potom budeme mať voľby kryté blockchainom GESARA. Budeme mať vlády 10% z toho, čo sú v súčasnosti. Všetci noví ľudia.
QUANTUM GESARA alias TRUMPSARA.
Kvantový finančný systém, kvantový hlasovací systém, kvantové liečenie, kvantová fyzika.
Kvantový internet. Všetko ide kvantovo.
Nesara uvádza dúhové bankovky podporené drahými kovmi
Pridanie Starlink & ISO20022 Medzinárodne regulované USA mince tiež kryté kovmi.
Pozrite si vyššie uvedené príspevky.

Kvantový internet.
Internet sa reštartuje. Už žiadny Microsoft. Všetko vymazané. Aktuálnym internetom je operácia Mockingbird. Rovnako ako televízia, noviny atď. Nebude to ani len blízko toho, čo je teraz.. Jeden spravodajský kanál atď. všetky médiá / správy vlastní Mossad .. všetky budú odstránené.
Všetky súkromné ​​spravodajské služby vo vlastníctve kráľovskej rodiny budú odstránené. Už žiadny Mossad, 5 eyes, CIA atď.

MOAB = globálny reset meny (50. roky) + štandard drahých kovov + kvantová gesara + DECLAS všetkého na Zemi. Pozrite výkonné nariadenia prezidenta Trumpa na absolútne všetko odtajnené od 1. augusta zdroja

Novinár Richard Citizen natočil toto video v pondelok večer o 22:00 a nemôže prísť na to, prečo je v DC nasadená všetka polícia. Všade sú policajné hliadky, dodávky a obrovské autobusy Capitolskej polície a nechcú s ním hovoriť.

Covid je určite udalosťou, ktorá si získala pozornosť sveta a Biele klobúky ju využili vo svoj prospech. Je potrebné sa naučiť veľa bolestivých lekcií.

Dúfame, že Pozemská aliancia je skutočne v bode, keď urobí tento skok a zvrhne zlé správy pre snoozery. Bolo by to intenzívne, ale nikdy sme neboli pripravenejší. zdroj

V tom čase bola Zem napadnutá Annunaki šľachtou, ktorá geneticky vytvorila naše ľudské telá, utiekla a ich zradní poddaní tu prevzali kontrolu. Zradní poddaní jednoducho dokončili úlohu zotročenia nás všetkých pomocou svojich starodávnych plazích techník ovládania mysle.

To, zbavenie kontroly otrokára nad nami dnes nazývame súčasná bitka medzi dobrom a zlom, ktorá zúri okolo USA. Máme skupiny, ktoré sú kontradiktórne voči našej slobode, a ktoré si nás chcú udržať pod svojou kontrolou a túžime po úplnej slobode výberu pri povzbudzovaní skupín, ktoré chcú, aby USA bolo slobodné.

Všetci vedia, že my sme geneticky lepšími a stávame sa energeticky lepšími ako naši únoscovia, pretože aby sme tu boli, musíme byť genetická šľachta a čistí duchovia z pravého Zdroja svetla a zvuku v kombinácii – takže si to jednoducho zaslúžime.

Plazy sa už dávno počas všetkých svojich dávnych vojen dozvedeli, že vojna bola nakoniec plytvaním zdrojmi. Keďže necítili utrpenie, ktoré spôsobovali, pochodovali v spojenectve s entitami, ktoré zjedli tých porazených, ktorých zabili pri boji o nadvládu. Nakoniec sa dozvedeli, že je lacnejšie, jednoduchšie a menej márnotratné a oveľa lepšie vymazať všetky súvisiace spomienky, prevziať myseľ každého človeka a urobiť z nich všetkých poslušných verných sluhov. Zaviedli ďalšie mnohonásobné inkarnačné slučky, aby ďalej upevnili svoju kontrolu.

Vytvorili nás a my sme si potom vymazali mysle a spomienky a teraz sme zvedaví, čo sa deje. Mnoho z nás považovalo túto situáciu za neprirodzenú a mnohých z nás to vydesilo. Mnoho z nás sa usilovalo o uvoľnenie prostredníctvom rôznych látok. Stratil som priateľov. A viem, že jednoducho zmenili formu. Starodávne praktiky a priemyselné odvetvia pedofílie, obchod s adrenochrómom, predaj otrokov a častí tela a požieranie detí a dospelých na svete i mimo neho sú tiež staré opotrebované zastarané postupy proti životu a systémy starej viery, ktoré vážne potrebujú modernizáciu. zdroj

Špeicálne sily v Mar-a-Lago
Prevádzkovatelia jednotiek Delta Force chránia od konca marca Donalda J. Trumpa a jeho veliteľské stredisko Mar-a-Lago. zdroj

Joseph P. Kennedy mladší zomrel pri leteckej katastrofe v roku 1944.

Kathleen “Kick” Cavendish zomrela pri leteckej katastrofe v roku 1948.

Rodičia Ethel Kennedyovej George a Ann Skakelovci zahynuli pri leteckej katastrofe v roku 1955.

Prezident John F. Kennedy bol zavraždený v roku 1963.

Senátor Edward Kennedy tesne unikol smrti pri leteckej katastrofe z roku 1964.

Senátor Robert Kennedy bol v roku 1968 zavraždený.

John F. Kennedy mladší zinscenoval svoj osud pri leteckej katastrofe v roku 1999, ktorá má poetickú Kennedyovu symetriu k jeho zvolenej metóde faux exit. 

Ani jedno z týchto tragických úmrtí nebolo „náhodou“. Cabala zabíjala Kennedyovcov.

Už som viackrát napísal, že s využitím technológie „Looking Glass“, ako aj pozorovateľov budúcnosti, mohli deep state nahliadnuť do budúcich časových línií a vidieť, že na každej časovej osi, kde boli porazení, figuroval Kennedy pri ich páde.

Dobrá správa je, ako nedávno uviedol Gene Decode, že cabala už nemá Looking Glass a ich diaľkové nahliadače už nie sú spoľahlivé. Deep state démoni trpia obrovskými porážkami odkedy svetelný faktor na Zemi, Galaxii, Slnečnej sústave a v ľudstve stúpa, čo sťažuje fungovanie bytostí z pekla nižších dimenzií na plný výkon. zdroj

… vieme, že to bude veľký týždeň. To, čo sa stane v USA, sa rozošle vlny po celej planéte. Bol to veľký rok !. Pamätajte, že všetok ten hluk a všetka propaganda, akékoľvek falošné vlajky a rozprávanie narastajúce … je pre prebudenie spiacich a tiež priniesť QFS a Nesara Gesara. Všetko je nastavené, kvantový počítač je zapnutý. Odskúšaný. Pripravený.
Cez víkend sme mali veľa informácií … pripravte sa na ďalšie. Tieto informácie už nemožno zamiesť pod koberec. V dnešnej dobe bolo vo vyhľadávačoch obrovské množstvo vyhľadávaní o
Adrenochróme … .. včera s Lin Woodom a Jimom Cavezialom narazili na obrovské červené tabletky.
Celosvetovo sa deje obrovské množstvo aktivít. Budem aktualizovať príspevok o mnohých udalostiach a novinkách.
Tento týždeň venujte zvýšenú pozornosť uzemneniu a sebaláske.
Masívna elektromagnetická aktivita vedie mnohých ľudí k pocitu únavy a vyčerpania. Oddychujte. Sme upgradovaní v masívnych vlnách … Uisťujem vás, že je to pre náš prospech, keď sa cez tieto časy dostaneme. Máme veľa pomoci. Vo všetkých dimenziách a galaxiách, nielen v Aliancii a Bielych klobúkoch.
Pamätajte všetci naši predkovia sú tu tiež. Pomáhajú.
Včerajšia patriotická udalosť v Tulse poslala prílivovú vlnu Anonov a pravdohľadačov do výbavy vnútornej sily s vedomím, že nie sme ďaleko od odhalenia.

Ľudia strávili desaťročia v zákulisí plánovaním práve týchto okamihov, až po milisekundu, s 20 rôznymi možnými scenármi. Konečný výsledok je vždy rovnaký.
Vieme, že viera je neprekonateľná. Vieme, že LÁSKA je najvyššia frekvencia.
Tieto agendy démonov a zlých už skončili. Boli vyňaté.
Vieme, že pravda o deťoch nás všetkých spojí. Bez ohľadu na to, aká sme krajina, rasa, náboženstvo, farba. Tik tak.

Dostali sme sa tak ďaleko, cieľovú čiaru môžete ovoňať a ochutnať.
Pamätajte, že je to už hotové. Na rade je deklasifikácia.
Vedeli sme, že tento deň sa blíži. Sme pripravení. Nebude to ľahké.
Nikdy nebudeme vedieť presne, kedy alebo ako, alebo čo, ale chlapče, cítim to v mojich útrobách, moje vedomosti … Sme si blízko. Je čas. Pre toto sme sa narodili.
Pre túto chvíľu sme sa rozhodli prísť sem. Ty vieš kto si.
Modlite sa za všetkých a za BOHA.
WWG1WGA celosvetovo zdroj

Vonku zúri informačná vojna, všetko je momentálne chaos. To je normálne a v zásade dobrá vec … Staré sa rozpúšťa, energie sa točia okolo, to je vždy prípad, keď príde niečo NOVÉ. Všetky tieto chaotické informácie už nie sú pre nás. Teraz sa prebúdza ďalšia várka spiacich, všetko, čo sa ešte môže zobudiť, tieto chaotické správy prebudia. Pošlite energiu .. pre dobrú vec … vysoko koncentrovanú .. každý DEŇ zdroj

Neptún, planéta so 165-ročným cyklom, riadi beztvarý, bezhraničný zmätok, ilúziu, kúzla, klamanie, klamstvo, všetko koncepty, ktoré sú nám známe hlavne odkedy sme odhodili mainstream správy a začali dávať pozor.

Existujú náznaky, že Neptún do tejto doby tiež funguje – asi v dvoch tretinách 14-ročného pobytu v jeho duchovnejších dimenziách, prinajmenšom u niektorých jednotlivcov, konkrétne u tých, ktorí sa napriek všetkému prebúdzajú zo silne zhmotneného wetiko kúzla vydaného „COVID-19“. Dúfajme, že čoraz viac z nás uzná, že zrejmý F.E.A.R. Kríza strachu (Falošné dôkazy sa javia ako skutočné, False Evidence Appearing Real), ktorá na začiatku roku 2020 zdanlivo nakazila celú globálnu spoločnosť na začiatku roka 2020, je zase obrovskou príležitosťou PREBUDIŤ SA ako suverénni jednotlivci. To znamená, v tomto prípade, neustále rozpoznávať a pokrčiť plecami / vyhnať / smiať sa / transformovať neviditeľný víriaci vírus strachu, ktorý neustále cirkuluje v hmotnom / emocionálnom / mentálnom svete. zdroj

Matka Tereza bola obchodníkom s deťmi a zabezpečila tým milióny dolárov do Vatikánu. Všetci poznáme meno Matka Tereza. Za svoju takzvanú humanitárnu prácu získala Nobelovu cenu za mier a založila Misionárky lásky.

Keď bola na svojom svetovom turné, zhromaždila od bohatých milióny dolárov (údajne sa jedná o miliardy dolárov), pretože hlúpo verili, že bude schopná pomôcť chudobným a trpiacim v Indii. Mnoho ľudí by uverilo, že India jej bola a v súčasnosti je večne vďačná. Ako sa mýlia! Čo však vlastne urobila s tými všetkými peniazmi? Určite to nebolo použité na zlepšenie podmienok utrpenia. Matka Tereza nebola žijúcou svätou a v skutočnosti bola do istej miery morálne skazená – s množstvom dôkazov.

Peniaze Matky Terezy sa väčšinou vynakladali na financovanie pedofílie a znásilňovania detí, a nie na chudobných. Vybudovala sto zariadení po celom svete, pričom na každom z nich bolo meno a organizácia „Misionári lásky“. Väčšinou to boli kláštory a detské domovy prevádzkované pápežom, kde boli denne týrané, bité a zneužívané milióny detí.

Mnoho z týchto detí malo vymyté mozgy a podmienené bolo myslenie podobné kultu, aby sa správali ako ona, a tak vznikol jej „kult utrpenia“. Zaujímalo vás niekedy, prečo sa katolícka cirkev po svojej smrti vrhla na kanonizáciu Matky Terezy? Ukázalo sa, že bola obchodníkom s deťmi, predávala nemluvňatá a ročne do Vatikánu prinášala peniaze v rozmedzí 50 – 100 miliónov dolárov. Medzi kontakty Matky Terezy patria Baby Doc Duvalier, haitský diktátor, zločinec Saving’s and Loan Charles Keating a Robert Maxwell, otec partnerky pre obchodovanie s deťmi Jeffreyho Epsteina, Ghislaine Maxwell. A tu je pecka! Matka Tereza otvorila Domov pre kojencov so základňou v DC s nikým iným ako s Hillary Clintonovou. Tento kvázi sirotinec bol v roku 2012 potichu zatvorený. zdroj

Fauci je synom Matky Terezy, ktorá bola obchodníčkou s deťmi pre Jeffreyho Epsteina

Gesara = 1 000 rokov mieru, už žiadne vojny. Preto sú tunely bombardované spolu so záchranou detí a zabíjaním chimér. To je dôvod, prečo sú všetky súkromné ​​spravodajské spoločnosti odstránené z existencie. Tj Mossad / CIA a 5 eyes. 
Z tohto dôvodu prechádzame od ropy, plynu a paliva k bezdrôtovej technológii Tesla.
Bude to dramatické. zdroj

Verím, že žijeme v najlepšej časovej osi.
Alternatívne cesty, do ktorých nás cabala chcela tlačiť, boli omnoho horšie ako to, čo momentálne prežívame. Je nevyhnutné si to pamätať. zdroj

Rozsudok je irelevantný, pretože nie je skutočný. Nie je to Chauvin. zdroj

Prvýkrát Q povedal:
„Svet sa pozerá, oddnes to boli presne 3 roky

Teraz si pozrite správy dnes.
Je to všade

Čo má Chauvin na ruke? “
Podobné tetovanie na chrbte Huntera Bidena – sú to jazerá štátu New York, ktoré sa nachádzajú južne od Rochesteru.
Veľa ľudí sa tam stratilo.
Je jasne viditeľné a úplne jasné, že nejde o rovnakého Chauvina. Pozeráme film. zdroj
Rovnaké jazerá z Hunterovho chrbta a „Chauvinovej“ ruky – Finger Lakes.
Existujú informácie, že pod nimi je systém podzemných tunelov. Asi pred pol rokom, keď sa začal príbeh Hunterovho notebooku, som o ňom zverejňoval príspevky.
Mimochodom, jedno z jazier sa volá Oswego ako jedna z bidenových spoločností – Oswego. zdroj
Nemecká vláda sa dnes chystá chytiť do pasce. Ak dnes podpíšu nový zákon (zákon o ochrane pred infekciami) / Spustí da Norimberský zákonník a zákonné prevzatie VOJSKOM (OČAKÁVANÉ v mnohých veľkých krajinách) takmer ako 11,3 Armáda sleduje ich vlády Pasce sú nastavené
PLÁNOVANÉ WWG1WGA VOJENSKÁ JE JEDINÁ CESTA PLÁN ZACHRÁNIŤ SVET ZAHCLŇA KAŽDÚ KRAJINU V 22 NÁRODNEJ ALIANCII
Svet je prepojený Všetko alebo nič +++ ++ + Dôverujte plánu Dostávame tony „Q“ poďakovania každý deň po celom svete SVET SLEDUJE Q VOJENSKÉ OPERÁCIE / VOJNA PRICHÁDZA Z viacerých dôvodov.
A SPUSTÍ VOJENSKÉ ZÁKONY A KÓDY VO VEĽKÝCH KRAJINÁCH – MARSHALLSKÉ ZÁKONY (stanné právo).
ZATKNUTIE KABALSKÝCH DISCIPLÍD [DS]. STANE SA V 30 štátoch, ostatné čoskoro prídu. zdroj

Jim Caviezel ich dostal [panika] zdroj

Biden povedal: „Užite si zvyšok show“ 🤣 zdroj

55-sekundové video Scavino z 19. apríla 21 ukazuje na jeden z našich obľúbených Drops

Pozri sa na twitter:
Presne toto: Moji drahí Američania, búrka je nad nami…
Boh vás žehnaj.
zdroj

45 je zaujímavé číslo

Odpočítavanie začalo
zaneprázdnení prípravami
operácie
zdroj

Dovoľte mi ešte raz vysvetliť, prečo „povstanie“ nebude fungovať.
[Majú] oveľa silnejšie zbrane ako my: DEW, Božie prúty a frekvenčné zbrane, vďaka ktorým môžete byť tak chorí, že sa nemôžete pohnúť, a ešte oveľa viac.
Naše zbrane sú dobré na sebaobranu, ale nemáme zbrane ani organizáciu, pomocou ktorej by sme mohli zaútočiť.
[Majú] CIA na Intel. Máme iba internet, ktorý by mohli jednoducho vypnúť. Okrem toho neexistuje spôsob, ako si niečo naplánovať, pretože môžu vidieť a počuť prakticky všetko, čo povieme.
Okrem toho, ak by sa im veci vymkli z rúk, bolo by iba potrebné vypnúť napájanie, čo by bolo zničujúce. Okrem toho, s kým idete bojovať? Cabal je skutočný nepriateľ.
Q uviedol, že „jediný spôsob je armáda“, a to z dobrého dôvodu a prezident Trump nám povedal, aby sme „išli v pokoji domov“. zdroj

USA predstavili plán na ochranu elektrickej siete pred zahraničnými hackermi. Biely dom v utorok predstavil 100-dňový plán určený na ochranu americkej energetickej siete pred kybernetickými útokmi, najmä vytvorením pevnejších vzťahov medzi americkými národnými bezpečnostnými agentúrami. zdroj

Cabal sa už neskrývajú v tieni, nemajú žiadny krycí príbeh, takže musia urobiť svoj pohyb. Oznámili, že teraz prechádzajú na nový systém, digitálne meny centrálnych bánk. Preto sa im nepáči krypto a zlato. Ľudia teraz môžu vidieť ich plán. Plán [DS] sa rozpadá, tlak na ovládnutie krajiny sa rozpadá. Jediné, čo to urobilo, bolo prebudilo veľa ľudí. Patrioti teraz budujú svoju ofenzívu, dôkazy sa zavedú do verejnej sféry, optika je veľmi dôležitá. [DS] sa nedá vysvetliť, ľudia to musia zažiť, musia to vidieť na vlastnej koži. Sledujte antifa, sledujte Arizonu, sledujte NY a CA. zdroj

75 000 000 = 750 = 75
Náš útok na farmaceutické firmy prišiel dnes s varovným listom.
Správa prijatá.
Odpoveď sa blíži.

V čase, keď sa POTUS vráti zo svojej cesty, bude svet na inom mieste.
Krstný otec III.
Alica a ríša divov
Alice (Lewis Carroll) =
Krvavá ríša divov

Prečo JK nedávno vycestoval do SA?
JK = John Kerry, SA = juhovýchodná Ázia
John Kerry (osobitný prezidentský vyslanec Spojených štátov pre oblasť podnebia [$ pranie špinavých peňazí + …] cestuje do Šanghaja.
Odkiaľ pochádzajú najväčšie dary?
Zmena podnebia!
Bezos, Grantham, Resnick, Hansjorg Wyss, Tom Steyer
Prečo je to relevantné?
Organizácia Spojených národov a WHO
Bezpečný prístav?
Prístav prepravy?

Ruský hoax
Médiá sa podieľajú na šírení falošných príbehov počas amerických prezidentských volieb v roku 2020.
Scenár Defcon keď sú MSM ODHALENÉ!
Chauvinov verdikt…

«… Pretože sa Draco krížili s ľuďmi už tisíce rokov, Draco DNA sa spojila s ľudskou DNA a snažila sa nás prinútiť, aby sme vyzerali ako oni – bojujúce vraždiace stroje – kde v spoločnosti Draco prežijú iba silní a zároveň im dá moc a kontrolu. Je nevyhnutné, aby sa ľudský hybrid s Draco krvnou líniou a vlastnosťami zmenil na človeka vykazujúceho mnoho vynikajúcich vlastností Draco kultúry a ideológie.
Na základe tohto posúdenia má zmysel, že najsilnejší preživší s Draco krvnými líniami boli vybraní, aby sa stali Draco výkonnými manažérmi (prisluhovačmi), ktorým vštepujú, že sú privilegovanou triedou. Práve tu vznikla myšlienka, aby sa Draco prisluhovači stali známymi ako Dark Cabal, Illuminati a ďalšie rôzne mená, ako napríklad tieňová vláda.
Vedci uvádzajú prítomnosť ľudí s predĺženými lebkami, ktoré sa vyskytujú po celom svete na všetkých kontinentoch. Títo ľudia sú súčasťou rodu toho, čo sa nazývalo Illuminati / Dark Cabal, temných s temnými plánmi, ktorí vládli nášmu svetu. „Celé ľudstvo je potomkom mimozemšťanov,“ hovorí jeden zasvätený. „Neexistujú žiadni čistokrvní pôvodní pozemšťania.“ Mnoho cudzincov k nám prišlo zasiať rôzne rasy. “
V skutočnosti sú ilumináti rasisti. Veria, že bieli ľudia na Zemi sú potomkami Lucifera, a sú presvedčení, že bieli ľudia tu na Zemi neexistovali skôr, ako existovali ľudia s predĺženou lebkou. Takže pôvod bielej rasy začína v tých oblastiach Európy, kde pristáli, a oni mali červené vlasy a blond vlasy s predĺženými lebkami, niektorí z nich boli obri, a potom migrovali do iných častí Zeme, do Egypta a Južná Amerika.
Ilumináti už tisíce rokov vládnu obyvateľom Zeme prostredníctvom strachu, teroru, zastrašovania, vraždenia a finančnej korupcie. Použili stratégiu rozdeľuj a panuj. Temní vytvárajú zjavného záporáka, ktorý spôsobí vojnu. Takto fungujú ilumináti. Financujú obe strany vojny. A skutočným cieľom iluminátov bolo pokúsiť sa znížiť počet obyvateľov, aby mohli ovládať menej ľudí na planéte.
Ilumináti nás – širokú verejnosť – považujú za zbytočných jedákov. Vidia v nás niečo, čo ich trápi. Slepo sú rozzúrení, že sme chránení Bohom … »

„Oči sú zrkadlom duše.“ zdroj

Otec Justina Trudeau je zrejme Fidel Castro zdroj

Putin dal NATO šesťdňové varovanie, aby opustili Ukrajinu, inak zaútočia, a tento termín sa končí 21. apríla.
Naplní Rusko tento sľub o útoku, alebo nie? Zdá sa, že Putin nemá náladu ustúpiť a keďže NATO zvýšilo svoju prítomnosť na Ukrajine, aby vyprovokovalo Rusko k začatiu vojny, zdá sa to isté. Globálny Deep State vždy chcel ovládnuť Rusko alebo ho zničiť, chce globálnu svetovú vojnu, aby nastolil nový svetový poriadok. Každý môže čakať veľké prekvapenie, pretože nepoznáme detaily tohto všetkého. Uvedomte si, že toto je Rusko a jeho spojenci tiež vstupujú do Izraela, takže musíme počkať a uvidíme, ako to všetko a ešte oveľa viac skončí zdroj

Elon Musk uviedol, že bol „špeciálnym agentom“ tajnej služby, keď daroval peniaze Republikánskej strane zdroj

Trump v novém rozhovoru s Hannity:
„Nemyslím si, že Joe ví, co se děje, protože máš Cabalu, skupinu lidí, kteří sedí kolem stolu a říkají mu:‚ Udělej to, udělej to, udělej to … »Zanechávají znamení a signály …» zdroj

Na obrázku môže byť 6 ľudí a text
Je zřejmé, že rakouský kancléř Sebastian Kurz je spřízněn s bavorským králem Ludwigem (hrad Neuschwanstein). zdroj

Vzpominate???? Vzadu John John 😉 Jestli je vedle Trumpa Diana, necham uz na vas 🤷‍♀️ zdroj

Na obrázku môže byť mapa
Vojenský letecký provoz nad Evropou – dnes poledne …
Myslím, že snímek obrazovky říká všechno. Přítomna jsou letadla z různých zemí – samozřejmě nejice USA, ale jsou zde také katarská a kanadská armáda.
Naopak německá vojenská letadla a „vládní letadla“ – která jsou rovněž označena vojensky – se v USA objevují stále častěji …
Před několika dny jsem to pojmenoval Q-Allianz, v naději, že mám pravdu ve svém předpokladu, že se zde na obloze spojují Bílé klobouky z celého světa! zdroj

Takové vojenské tweety se nazývají také „nenapadne upozornovani“, nebo si vážně myslíte, že profesionální vojáci jsou tak šťastní z návratu bombardéru B52 na Guam v Indicko-Pacifiku, že to musí říci celému světu prostřednictvím tweetu ?!?! 🤡A to je opravdu zajímavé,ze v bezprostředně následujícím tweetu, je napsáno k další fotografii bombardéru B52: „Letadlo schopné nasadit různé jaderné a konvenční zbraně, které lze nasadit na mezikontinentální střelu … model # B52 zůstává široce uznávaným symbolem amerických záruk pro naše spojence, partnery a svět.“ zdroj

👉👉Díky údajům SKYECC a ENCROCHAT bylo po celé Evropě zatčeno 1 800 vážných a závažných zločinců. Bylo zabráněno četným vraždám a byly zadrženy desítky tun drog, uvádí BKA.
Už devět měsíců policie pronásleduje organizovaný zločin skutečným DOG WEEKem. Holandský policejní šéf ANDY KRAAG: „Hack změnil hru ve prospěch policie. Bude následovat mnoho dalších misí.“ V současné době se vyhodnocují miliony zpráv z kryptochatu.
👉👉 Největší nálezy drog dnes:
Kokain za 3 miliony USD v KANADĚ
Kokain za tři sta milionů na JAMAIKA
120 KILO trávy v BERLÍNĚ
V MANNHEIMU byl zatčen gang 15 obchodníků
👉👉 Senzační nález: V Kolumbii objeveno osm tun kokainu.
👉👉 Tříměsíční rozsáhlá policejní operace v NIGERII. Protidrogový generál MOHAMMED MARWA vytáhl všechny registry. Výsledek: 2175 zatčení drogových dealerů a podporovatelů. Byly zkonfiskovány hory drog v hodnotě stovky milionů eur. Bezprecedentní rozměry!
👉👉 Mafiosi zatčeni. Racie proti mafii CAMORRA v Itálii kvůli plánu vraždy, obchodu s kokainem a trávou: 26 zatčení, objeveno 62 výbušnin. „Dva klany poraženy,“ píše se v tisku.
👉👉 Razie Europolu se stovkami úředníků ve Španělsku, Portugalsku a Holandsku. Objevil se čínský mafiánský gang jménem BANG DE FUJIAN. Objeveno třináct obrovských konopných plantáží; s SPOTŘEBOU ELEKTRINY více než tisíc domů! Bylo objeveno více než půl tuny konopných květů a také velké množství tvrdých drog. Gang se také podílel na obchodování s lidmi. Asi osmdesát zatčení.
👉👉 Velka racie dnes s 200 policisty v gangovém prostředí Hesensko a Porýní-Falc po krvavém útoku nožem mezi sebou. Podezřelý ve vazbě.
👉👉 Velky zatah ve FLENSBURG dnes. Hledané objekty napříč městem. Psi pro detekci drog v akci. Policie zatím nemůže říci žádné další podrobnosti, vyšetřování stále probíhá.
👉👉 Profesionální konopná plantáž objevena ve Wuppertal. zdroj

Izraelská agentúra Shaviv robila kampaň Čaputovej, Trubanovému Progresívnemu Slovensku, Spolu. Predtým radila Fígeľovi (KDH). Do pretrasu sa dostala keď mala organizovať teroristickú akciu s cieľom organizácie prevratu v Čiernej hore. Dokument, ktorý sa vyskytol na stránke lipsic.net spájal s touto agentúrou aj Lipšica. Lipšic paradoxne stál za vznikom SME rodina, ale aj vytvorením strany OĽANO-NOVA. Veľká časť ministrov, tajomníkov v súčasnej vláde sú práve ľudia, ktorí v minulosti boli v styku s Lipšicom, poprípade v jeho strane NOVA, alebo v KDH. Lipšic ako minister spravodlivosti sa podieľal na procesch v rokoch vlády Ruska a Malchárka, kedy prebiehala rozkrádačka s názvom Gorila. Paradoxne Gorilu vyšetroval a nič nevyšetril Kyselica, ten kandidoval v Matovičovej strane OĽANO a jeho manželka pracovala dlhé roky v Matovičovej firme. Matovičovej strane robil program Špirko z Penty. To sú náhody… Myslíte si, že je náhoda, že zo Slovákov podobne ako z Izraela si urobili experimentálne laboratórium? – testy, vakcíny, Lipšic je hlavná spojka Izraela na Slovensku. http://www.inenoviny.sk/na-internete-sa-objavil-dokument…/ zdroj

Správy na Joj, doteraz boli červené, dnes som zachytila žltú 💛 zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 22.07.2021Boli sme naivní, keď sme očakávali, že voľby budú čestné a červené vlny zaplavia Ameriku a vrátia Trumpa do úradu; ale na našu obranu, v roku 2016 vyhral legitímne a očakávali sme to znova. Nanešťastie, v tejto revolúcii neexistuje ľahké tlačidlo, a keďže masy sú tak naprogramované a majú vymyté…
  Tags: a, sa, na, v, to, je, že, správy
 • 100
  Správy 23.04.2021V roku  2016  bol prvým oficiálnym činom prezidenta Trumpa ráno, keď sa ujal funkcie, návšteva ústredia CIA, kde vyhlásil vojnu proti obchodovaniu s deťmi. Potom vytvoril Pentagónsku špeciálnu jednotku na pedofilov V  júli 2018  začalo 10 000 vojenských síl Special Ops cvičiť na záchranu detí z DUMBS V  júli 2019  americkí námorníci spojili s navy seals…
  Tags: a, v, na, je, že, to, sa, správy
 • 100
  Správy 28.08.2021Chápeme, že Trump už dlho vedel, že bude vykonávať túto prácu. Uviedol to v predvolebnom prejave. Povedal, že vedel, že tento deň príde, bolo len otázkou času. Vieme, že máme tím Q, generála Flynna a mnoho, mnoho ľudí a tiež mimozemskú pomoc. Bude to v poriadku. Lepšie ako v poriadku.…
  Tags: a, že, sa, v, to, je, na, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here