Správy 21.06.2021

21/06/2021

Žiaľ, niektorí otcovia včera nemohli byť so svojimi rodinami a toto mohlo byť dôvodom. Sú v armáde a sú pod našimi nohami v najtemnejších, najstrašnejších zákutiach planéty, bojujú s démonickými bytosťami a zachraňujú deti a obete obchodovania s ľuďmi. [nie všetci ľudia]

Ak si viete predstaviť, že si v tichosti razíte cestu čiernymi tunelmi, v ktorých máte len okuliare na nočné videnie, aby ste neupozornili nepriateľa… nikdy neviete, aké hrôzy môžete objaviť za ďalšou zákrutou… neviete, či prežijete bitku a či opäť uvidíte modré nebo a svoju rodinu…

Nie je to práca, o ktorej by väčšina z nás vôbec uvažovala, ale mnohí mladí muži to robia, aby slúžili svojej krajine a ľudstvu. Riskujúc všetko. To, čo objavujú v útrobách Zeme, je takmer neopísateľné, pretože väčšina z nás to nikdy nezažila a ani nevedela, že to existuje.

Majte týchto hrdinov vo svojich modlitbách dnes a každý deň, kým sa táto misia neskončí. Chápeme, že väčšina tunelov bola prerazená, vyprázdnená a zničená, aby ich nepriateľ už nikdy nemohol použiť, ale ešte nie sme na konci. Je to epický príbeh, ktorý sa ešte len rozpovie, keď sa Pozemská aliancia rozhodne, že je čas všetko odhaliť masám.

To je to, s čím naša armáda bojuje v Dumbs
Nech BOH chráni týchto hrdinov

Zo spoľahlivých zdrojov máme potvrdené, že v poslednom čase bolo v rôznych častiach Kanady cítiť a počuť zemetrasenia a otrasy, ktoré podľa nášho názoru súvisia s vojenskou činnosťou v tuneloch.

Nedávno sa objavili správy o vozidlách OSN v Kanade, ktoré nechceme vidieť. Romana Didulo o tom hovorí po tom, čo bdelí vlastenci urobili video a fotografie na preskúmanie:

Drahá Kanada 2.0
Re: #UNTroops in Canada = #FakeNews (odpoveď na: Sily OSN v Kanade=falošné správy)
V Kanade je #Nula síl OSN.
Vojenské lietadlá, ktoré vidíte pristávať/odlietavať, sú:
1) # lietadlá špeciálnych síl USA
2) # lietadlá špeciálnych síl globálnych spojencov
3) #Federácia špeciálnych síl obrany Zeme (neoznačené = bez vlajky) Lietadlá
4) AK vidíte #jednotlivé lietadlá – sú to naše #medzigalaktické spojenecké špeciálne sily Federácie.
Sú v Kanade na základe môjho predchádzajúceho informovaného písomného súhlasu.
~Mier a prosperita~
HRH Romana Didulo,
Hlava štátu a vrchný veliteľ,
Hlava vlády,
Kanadská kráľovná

Pokiaľ ide o titul „kráľovná“, uvažovali ste o šachovnici? Kráľovná chráni svojho kráľa, alebo nie? Kto je „kráľom“ Kanady? Samozrejme, že kráľ Trump. Kto v Kanade kryje Trumpovi chrbát? Romana Didulo.

Niektorí to možno považujú za absurdné, ale hry na tejto 5D šachovnici za posledných niekoľko rokov ukázali, že Trump zákonite prevzal velenie nad planétou. Vedel, že nebude môcť osobne a verejne vládnuť každej sfére, ale môže vymenovať iných, aby ho podporovali a chránili jeho ľudí.

Chce byť Trump „kráľom“? Samozrejme, že nie. Myslí si Romana, že je Kráľovnou Kanady? Samozrejme, že nie. Neberte všetko doslovne, priatelia. Dôležitá je metafora šachovnice. Vo vyšších sférach sa odohráva veľa vecí, o ktorých nevieme a musíme veriť, že túto vojnu v našom mene vyhrávajú niektoré mocné entity.

Armáda v Kanade, rovnako ako v USA, riadi predstavenie, ale potrebuje niekoho, kto bude ich „tvár“. Pozemská aliancia nechce vystrašiť ľudí mierových národov, ako sú Amerika a Kanada, vojenským prevzatím moci/vojnovým stavom v pravom zmysle slova. Deje sa to v zákulisí – zatiaľ.

Toto je jedna z najbláznivejších vojen, priatelia. Je taktická, duchovná, univerzálna, je to informačná vojna, je to vojna o prežitie ľudskej rasy a pritom je hlúpa a dáva čas na smiech a absurdný humor na uvoľnenie napätia. Môžeme sa odreagovať. Aby sme naplno docenili jej rozsah, musíme sa „naučiť komunikáciu“, ako radil Q. Mnohé z toho, čo sa hovorí, má svoje významové vrstvy. Musíte čítať medzi riadkami.

Určite nerozumiem všetkému, čo sa deje [najmä v iných sférach], a je to nanajvýš fascinujúce, ale viem, že sa nám podarí zlikvidovať psychopatov a vrátiť našej civilizácii bezpečnosť a zdravý rozum. Máme tých najlepších bojovníkov, ktorí nás vedú do boja a sme chránení.

Žiadajú nás len, aby sme prevzali zodpovednosť za našu situáciu a v každom okamihu urobili, čo je v našich silách, aby sme sa o seba postarali, upozornili ostatných, ktorí sú ochotní počúvať, a aby tieto posledné dni vojny prebehli čo najhladšie. Chcú, aby sme sa pripravili na všetko, pretože nás čakajú turbulencie, keď prerušíme závislosť od kabalistickej komunikácie a infraštruktúry. Staré, skorumpované spôsoby musia odísť. A odchádzajú.

Obrázok nižšie pochádza od Romany Didulovej a je ľahké pochopiť, prečo po nej trollovia tak vehementne idú. Vieme, že mnohé z týchto „ohnivých gulí“ nie sú meteory. Niektoré boli nepriateľské lode. Niektoré boli satelity. Boli tu príspevky Q, ktoré nám hovorili, že satelity kabaly boli zostrelené vesmírnymi silami

Čo nedávno spadlo z vesmíru?
Nehoda alebo odveta?
Q

Verím, že turbulencie v nadchádzajúcich týždňoch budú pre väčšinu z nás minimálne, ale boli sme varovaní, že môže dôjsť k narušeniu dodávok energie, pohonných hmôt, služieb, komunikácie, finančných inštitúcií a dodávateľského reťazca pre všetko, na čo sa spoliehame, takže ak sa pripravíme, môžeme minimalizovať nepríjemnosti a zabezpečiť si bezpečnosť.

Bude „stanné právo“ znamenať, že armáda bude v našich uliciach? To sa ešte uvidí. Možno v niektorých oblastiach na udržanie mieru. Nebudeme vedieť, ako to bude vyzerať, kým sa to nestane.

…Nezabúdajte, že „dezinformácie“ sú súčasťou vojny a ich súčasťou je aj šírenie konkrétnych informácií s cieľom manipulovať nepriateľa. Nič nepovažujte za evanjelium. Len sa pripravte a vedzte, že dokážeme prečkať každú búrku, ktorá príde.

V Spojenom kráľovstve boli vyhlásené poplachy. Bolo nám povedané, že keď sa „Udalosť“ uskutoční, budú uzavreté hranice, uzemnené lety, elektronické núdzové upozornenia na našich telefónoch a vysielanie upozornení v televíziách a rozhlase a možné výpadky elektriny, internetu atď. Tieto veci sa dejú, ale sú rozložené tak, aby sa nezdalo, že sa deje niečo veľké. Nenechajte sa oklamať.

Nemysleli ste si, že to oznámia, však?

V blízkosti jadrových zariadení bolo v poslednom čase veľa „zemetrasení“ a nedávno ďalšie v Iráne. Whiplash347 hovorí…

Podľa iránskej štátnej televízie bola jediná iránska jadrová elektráreň Búšehr núdzovo odstavená a bude trvať „tri až štyri dni“. Od začiatku prevádzky elektrárne v roku 2011 je to po prvýkrát, čo bola hlásená takáto udalosť.
Všetky jadrové elektrárne musia byť odstavené pre GESARA.

Toto je jednoducho super…

Bol nájdený v juhovýchodnej Ázii a je to lietajúci jašter. Áno, páni, drak.

Bezpochyby, Patrioti, toto bude leto ako žiadne iné. Jedno z tých, ktoré sa zapíše do knihy rekordov. Zapísané v historických záznamoch akáša na večné časy. zdroj

VNÚTRI BÚRKY!
ODHALENIE OBAMU, HRC, c_a, FBI, svetové pedo organizácie prepojené>ELITY>U.S. biznis a politici a filmové hviezdy /3 vetvové vlády. zajatí zahraničnými operáciami (CCP/izraelský Mossad/ROTHSCHILDs/VATIKÁN)
_2021 NA POKRAJI OBČIANSKEJ Vojnx>
Svetová vojna
Vakcinovaní vs nevakxinovaní
⏰11.3
Muselo to byť takto
97 riek v Číne prekročilo výstražné úrovne/ CCTV varuje občanov pred začiatkom dažďovej sezóny
/Požiare, zemetrasenia, sopky, hurikány, suchá, záplavy. rekordný počet tornád v mnohých oblastiach,?
[DS] tento rok používajú tie patenty na úpravu počasia ako šialení
+Rozptýlenie
Americké námorníctvo a Distroyers vytvárajú hradbu v blízkosti Havajských ostrovov/
Ruské bombardéry v blízkosti..
⚠️ Vždy buďte opatrní, keď [DS] armd. Základňa a [DS] RU arm. vytvárajú FF
Pamätajte, že nie všetky základne USA sú WH (zatiaľ) a RU stále čistí svojich [DS] armd. GENERÁLOV ako U.S.
NEWS WEEK škrabe na dno suda pre obsah 😂😁 Využíva neznámeho ROTHSCHILDa, ktorý je údajne profesionál na Q a vyvracanie Q😂😊🤣
Na to, že má chlapík s/CNN.NPR news week-weak=slabé< referencie má na svojej stránke len pár lajkov😃😂 menej komentárov
Čo si myslí NEWS WEAK? 😂
Titulok: Veriaci v Qanon naznačujú, že za oznámením o smrti Bidenovho psieho Championa je tajná správa
KĽÚČE>
Dong Jingwei >Šéf kontrarozviedky čínskeho ministerstva bezpečnosti, pôsobil aj ako námestník ministra pre štátnu bezpečnosť Číny
_ABSOLÚTNA P.A.I.N. a PANIKA zasahuje DC/ INTEL agentúry/U.S. elity/BANKY/MSM atď.
Máte viac, ako si myslíte
Q
Každá agentúra, ktorá sa tu spomína, je pekelne skorumpovaná.
Ďalšie dôkazy, že Nesara zákon sa zavádza v mojej krajine.
Niektoré úrady šerifov na severnej Floride patria medzi orgány činné v trestnom konaní v celej krajine, ktoré majú problémy s prijímaním zamestnancov
„tri až štyri dni“
Choďte sa pozrieť na príspevok 34 v qanon. pub.
Je to varovný príspevok EBS.
Pripravujú nás.

Jediná iránska jadrová elektráreň bola núdzovo odstavená a bude to trvať „tri až štyri dni“.
Voľby boli pascou.
Trump nesporne vyhral
Systém monitorovania (sledovania) volieb bol nainštalovaný kybernetickým velením USA, vesmírnymi silami a tieňovými bojovníkmi kybernetickej brigády.
Čoskoro uvidíme skutočné čísla.
Každá časť tejto operácie je strategicky naplánovaná.
*V Miláne bolo za posledné tri dni zaznamenaných viac ako 80 výpadkov elektrickej energie.
*V severovýchodnej čínskej provincii Chej-lung-ťiang spáchal samovraždu vysokopostavený funkcionár ČKS.
*FOIA odhalila, že Hillary sa snažila získať prístup k hrobke nefilimského obra Gilgameša a jeho technológii vzkriesenia/omladenia.
Takto to vyzerá, keď vás Boží hnev udrie do hlavy a prevezme nad vami kontrolu.
Prenájom celého ostrova stojí 42 000 dolárov na noc a prenájom vily 27 000 dolárov na týždeň.
Boh pomocou Aliancie zlikvidoval celú luciferínsku operáciu obchodovania s ľuďmi.

Video: Richard Branson ukazuje škody spôsobené hurikánom na svojom luxusnom dome na ostrove Necker
Richard Branson bol horší ako Epstein.
Branson sa staral o prominentov a kráľovskú rodinu.
Epstein sa staral o ľudí zo zoznamu B.
Branson mal ostrovy na Panenských ostrovoch v blízkosti Epsteinovho ostrova.
Dokonca aj jeho letecká spoločnosť sa volá Virgin & mobile (virgin=panna).

Od Nového roka 1. januára 2018❕ 😎😉 (Stále si myslíte, že sa nič nedeje? Aha, ono sa to už nejaký čas „habká“.
▪Nakoniec tu máme bývalého korešpondenta časopisu Forbes Benjamina Fulforda, ktorý 1. januára 2018 napísal: ,,Na začiatku roka 2018 sme sa rozhodli, že sa budeme musieť vrátiť do Európy: V historickom momente poetickej spravodlivosti bola väčšina hlavných páchateľov falošnej „vojny proti terorizmu“ v Spojených štátoch teraz dodaná do tábora amerického námorníctva v zálive Guantánamo na Kube, tvrdia zdroje z Pentagónu. „Rothschildove aktíva George Soros, Peter Munk, Peter Sutherland, Bushovci, Podestovci a mnohí ďalší boli možno prevezení na vojenské súdy do Gitma, pretože ministerstvo obrany vynakladá 500 miliónov dolárov na modernizáciu väznice a na prepravu väčšieho počtu vojenských policajtov a mariňákov,“ tvrdia zdroje. zdroj

Víťazíme na mnohých frontoch. Bude ešte veľa víťazstiev, takže buďte odvážni! Dobré správy na tento týždeň, 20. júna 2021:

 1. Rogan O’Handley žaluje bývalého kalifornského štátneho tajomníka, ktorý sa stal senátorom, Alexa Padillu za spolčenie so spoločnosťou Twitter za porušenie jeho práv vyplývajúcich z prvého dodatku. O’Handley tvrdí, že vládni úradníci nariadili Twitteru odstrániť jeho tweety, ktoré spochybňovali legitímnosť volieb v roku 2020. Ide o podobný prípad ako v prípade doktora Shivu. Bude mať viac informácií.
 2. Twitter stratil ochranný štít v Indii, pretože nedodržal nové IT pravidlá. Twitter teraz môže čeliť policajnému výsluchu a trestnoprávnej zodpovednosti za „nezákonný“ a „poburujúci“ obsah, ktorý zverejní ktorýkoľvek používateľ na jeho platforme.
 3. Audit v okrese Maricopa pokračuje. Podľa bývalého predsedu AZ SOS Kena Bennetta sa očakáva, že vyhodnotenie hlasovania bude ukončené do konca júna a ďalšie práce sa vykonajú v júli. Hĺbková správa z auditu sa očakáva niekedy v auguste.
 4. Stovky občanov v celom Michigane odovzdali zákonodarcom štátu MI viac ako 7 500 overených vyhlásení, v ktorých tvrdia, že došlo k volebným podvodom a požadujú forenzný audit. Skupinu viedla prvá černošská kandidátka na štátnu tajomníčku v Michigane Kristina Karamo.
 5. Guvernér Greg Abbott predstavil svoju stratégiu pre Texas na vybudovanie vlastnej bariéry pozdĺž texasko-mexickej hranice. Schválil počiatočnú platbu vo výške 250 miliónov dolárov, zriadil webovú stránku s darmi, poveril Texaskú komisiu pre zariadenia, aby najala projektového manažéra a požadoval, aby Biden vrátil texaskú pôdu Texasu.
 6. Guvernér Ron DeSantis posiela floridskú štátnu a miestnu políciu do Texasu a Arizony, aby pomohla s ochranou hraníc. Tento krok prichádza po tom, čo guvernéri Abbott a Ducey poslali všetkým štátom list so žiadosťou o okamžitú pomoc ako naliehavú záležitosť.
 7. Federálny sudca zablokoval Bidenovo nariadenie, ktorým sa pozastavuje uzatváranie nových zmlúv o prenájme ropy a zemného plynu na federálnej pôde. Príkaz sa vzťahuje na pobrežné federálne vrty na mori a na pevnine v celej krajine. Je to veľké víťazstvo pre tisíce amerických pracovníkov.
 8. Malé podniky majú problémy so zamestnávaním pracovníkov, pretože vláda platí ľuďom viac, aby zostali nezamestnaní, ako by zarobili, keby pracovali. Ďalších deväť štátov oznámilo, že budú podporovať ľudí, aby sa vrátili do práce a ukončia dávky v nezamestnanosti. Do konca júla viac ako polovica štátov zruší, alebo upraví federálnu obligáciu.
 9. Najvyšší súd Spojených štátov jednomyseľne rozhodol, že katolícka adopčná agentúra má právo odmietnuť páry rovnakého pohlavia ako adoptívnych rodičov na základe náboženskej slobody.
 10. Kalifornia prijala plán prezidenta Trumpa na používanie kontrolovaných požiarov a zametanie lesnej pôdy od odumretých stromov, konárov a lístia, aby sa znížila možnosť vzniku a šírenia lesných požiarov. Kalifornia použije 500 miliónov dolárov vládnej pomoci na vyslanie tímov 12 ľudí do 33 miliónov akrov lesa.
 11. Floridská rada pre milosti omilostila všetkých obyvateľov Floridy, ktorí boli zatknutí alebo pokutovaní za porušenie povinností masiek uložených miestnymi samosprávami.
 12. Guvernér Abbott podpísal zákon, ktorý umožňuje obyvateľom Texasu starším ako 21 rokov nosiť zbraň bez licencie alebo povolenia. Podobné zákony tento rok prijalo niekoľko štátov. Medzi nimi sú Utah, Iowa, Montana, Tennessee a Wyoming. Zákonodarné zbory ďalších štátov zvažujú podobné projekty.
 13. Maďarsko prijalo zákon, ktorý zabráni tomu, aby boli deti terčom homosexuálnej a transrodovej propagandy vo vzdelávaní, televízii, filmoch a reklamách. V maďarskom Národnom zhromaždení bol schválený pomerom hlasov 157:1.
 14. Nespočetné množstvo vlastencov po celom národe pokračuje v hlasnom vystupovaní a boji proti korupcii a tyranii vlády na zasadnutiach miestnej školskej rady, mestskej rady a okresnej dozornej rady. Existuje mnoho víťazných bojov. Nájdite si stretnutie vo svojom okolí a pridajte sa! zdroj

Väčšina ľudí nechápe, prečo armáda spravila toto

DS mal v pláne odpáliť atómové bomby vo vode na východnom pobreží a vytvoriť cunami v blízkosti miest…
Vďaka tomu, že armáda uskutočnila tieto testy a zverejnila tieto videá a preniesla informácie von a do MSM, DS už nemôže obviňovať Rusko z podobného útoku … pretože príliš veľa ľudí uvidí udalosť FF v Ask a question a povie: „No, naša vláda mohla vytvoriť túto udalosť … Pretože sme videli, že naša armáda robila podobné operácie len pred niekoľkými týždňami. Mohla to byť práca zvnútra?“ >>>
Tento test bol protiopatrením proti plánu [DS]. zdroj

Alexa vie, že Trump je prezidentom USA 🇺🇸 zdroj

Hromadné rušenie letov spoločnosťou American Airlines
Podľa zverejnených údajov sa American blíži k 500 zrušeniam letov v priebehu štyroch dní okolo tohto víkendu zdroj

Ďalšie aktualizácie gesary: Irak zruší všetky minulé a súčasné úroky z pôžičiek!! zdroj
 1. mája: Umiera kráľovnino šteňa
 2. júna: CIA sa zľakla psieho obojku
 3. júna: Joeovi Bidenovi zomiera pes „Champ“
 4. júna: Vlna podozrivých úmrtí psov v Pensylvánii zdroj
Pán Pool zverejnené na Twitteri a zvláštne..dva ďalšie predchádzajúce Twitter príspevky vyskočili…-90 zdroj
Mr Pool na Twitteri príspevok…Názov preložený😳
Osobný strážca princeznej Diany (Trevor Rees-Jones) bol JEDINÝ, kto prežil smrteľnú autonehodu a mal úplnú amnéziu na túto udalosť.
Teraz je globálnym šéfom bezpečnosti spoločnosti AstraZeneca.
Zaujímalo vás niekedy, ako vyzerá 40 000 libier
výbušnina z mosta
lietadlovej lode @USNavy?
Pozrite si zábery z USSGeraldRFord s prvou výbušninou
z úplných šokových skúšok lode a zistite to!
USA_zmeny vo vedení
SA_zmeny vo vedení
GER_zmeny vo vedení?
PAK_zmeny vo vedení?
40 000 stôp.
(8, 7, 6, 5……).
Q

ZIMNÝ SLNOVRAT 21. JÚNA 2021

Zimný slnovrat na južnej pologuli nastane 21. júna o 12:32 (H. Brasília). Slnovrat v preklade znamená „zastavenie slnka“, čas, keď sa stenčuje závoj medzi svetmi a uľahčuje sa spojenie s prírodnými živlami a liečivými energiami matky Zeme.
Geobiológ Rory Duff vysvetľuje, že deň pred slnovratom je zároveň časom, keď sa energetická sieť planéty, ley línie, vyrovnáva na presne rovnakej frekvencii, čím sa na planéte vytvárajú liečivé vlny.
Tieto harmonické frekvencie trvajú niekoľko dní a pomáhajú nám získať prístup k vyššiemu vedomiu a vyšším dimenziám.
Prebiehajú kozmické udalosti, ktoré nám tiež poskytnú energiu.
Krátko pred slnovratom vstupuje Jupiter do retrográdneho pohybu a pripája sa k Merkúru, Saturnu a Plutu: Podnikajú cestu tieňmi, podsvetím, aby priniesli nové vedomie.
Jupiter vládne našim presvedčeniam a vyššej múdrosti a môžeme sa cítiť povzbudení, keď si dovolíme prehodnotiť to, čo si hovoríme a optiku, ktorou sa pozeráme na svet.
Keď sa odovzdáme a dovolíme si splynúť s energiou prírody, môžeme si rozšíriť myseľ a otvoriť obzory.
Toto je vaša príležitosť nechať sa viesť, vzdať sa kontroly, stať sa poslucháčom a byť v pokoji.
Všetka táto prichádzajúca energia môže posilniť duchovné prebudenie a prijímať duchovné načítanie od sprievodcov a vyššieho ja.
Privítajte túto energiu a nechajte okolo seba prúdiť lásku. Vedzte, že si zaslúžite byť milovaní a že najsilnejšia vec, ktorú pre seba môžete urobiť, je milovať sa. zdroj

Čínska centrálna banka zakazuje bankám ponúkať akékoľvek finančné služby, ktoré by sa mohli použiť na obchodovanie s kryptomenami, ako je Bitcoin. zdroj

Simon Parkes: Bankový systém sa odmieta prispôsobiť novým výmenným kurzom.
Dow Jones sa zbavuje akcií.
Fed Reserve blízko politického a finančného kolapsu. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia a text
MEZI FOTBALISTY – PRVNÍM REBELEM…
Nejen, že se nechá mezi maskovanými klauny vyfotit „bez“, nejen, že svým fanouškům vyvrací pití Coly a doporučuje vodu, teď se vyjádřil i účinnosti PCR testů: „PCR IS BULLSHIT!“ zdroj
Na obrázku môže byť 6 ľudí a text
Pravdepodobne bude tiež vymenený, toto by si asi inak nedovolil..

Kolumbie je na pokraji ekonomického kolapsu.

Uprostřed protestů v Kolumbii bylo uzavřeno 40 000 středních a malých podniků. Kolumbie čelí největší ekonomické krizi za posledních 10 let. Konfrontace mezi úřady a protestujícími, stejně jako epidemie COVID-19, povedou k uzavření 500 000 malých firem, uvedla Acopi Asociace malých a středních podnikatelů. To může být vážná rána pro hospodářství země, kde každý druhý pracuje v neformálním sektoru malých podniků.
Blokády silnic a přístavů, zpoždění v přepravě zemědělských produktů vedly ke zvýšení cen ve městech o 30–220%. V řadě měst byl nedostatek jídla. Podle ministerstva financí země Kolumbie za 40 dní od stávky ztratila 11,3 miliardy dolarů – což je pro Kolumbii obrovské množství peněz. zdroj

DAN A GEORGE ZVEŘEJŇUJÍ STEJNOU ZPRÁVU VE STEJNOU DOBU ! Zajímalo by mě, proč Scavino přidal „O“ Georgeův příspěvek má 9 „O“ a Danův má 10 „O“. zdroj

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, brada a text
Na obrázku môže byť 2 ľudia a text
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Sz Seznam Zprávy Hledat... Zprávy Zprávy> Svết Policie vyslychala prince Charlese kvuli planu zabít Dianu" Policie vyslychala prince Charlese kvuli "plánu zabít Dianu" NATÁLIE SOUSA Britsky princ Charles. 9:10“
Vcera britsky a nemecky tisk, dnes uz i cesky 👉 ozivuji tema Diana. Prectete si cely clanek 😉 link zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Zdržely se, ale... SILNEBOURKY MÍRI DO ČESKA! Hrozi i kroupy a vichr, sledujte Radar Blesku“
Na obrázku môže byť stojaca osoba a lightning
Na obrázku môže byť text
🟡 Mozne vysvetleni ke „komarum“ na jizni Morave. Sledujte prosim otresy a prelety ……..
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Scholla Marthova Tak je to cele jasnejsi Diky za info 2 Gefällt mir Antworten 7 Min. Love Sun Ani bych se nedivila kolem Valtic stará zavrená nemocnice. Kdo tam byl vétšinou se nevrátil.. nevrátil..Lednice by mohli být hodnè zajímavé pod zámkem! V Mikulove jsou jeskyne V palave Gefällt mir Antworten 7 Min. Love Sun Scholla Marthova z tama pocházím primo 1 Gefällt mir Antworten 7 Min. Scholla Marthova Love Sun Cistky nechodit do lesa 1 Gefallt mir Antworten 6 Min.“

🟡 Dala jsem vam tady i link, prectete si cely clankek a ctete MEZI RADKY!!!! Neni to jen tak, ten ZLUTY Q titulek 😉😉…..proc v lese??? a ne u vody??? 😉 link zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Novinky. cz Hledat.. Soud potvrdil exmanažerum Key Investments pet a čtyri roky vézení Dnes 12:45 Praha Aktualizováno ČTK Byvalí clenové predstavenstva investiční společnosti Key Investments (KI) Daniel Brzkovsky a Klára Fenstererová pujdou na pet čtyri roky do vézení. Tresty jim pondelí potvrdil odvolací soud. RobZone® VÝKONNÉ ROBOTICKÉ VYSAVAČE >>>>>>> VYSÁVÁ >>>>>>>> >>>>>>>>> a VYTÍRÁ >>>>>>>> rychle a dukladnš“
👍 Prvni „male ryby“ 😉 zdroj

VOLEBNÍ PŘEKVAPENÍ VE FRANCII. Facka pro Le Penovou a Macrona. Výrazné ztráty francouzské krajní pravice a malá podpora prezidentské strany: Marine Le Penová a Emmanuel Macron, kteří jsou považováni za favority v boji o Elysejský palác v příštím roce, vyšli z prvního kola regionálních voleb jako poražení zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „HL 一 MENÃ Imanöver: Formel-1-Exper Haug widerspricht widers Mid! ++ Han REGIERUNG VOR DEM ENDE? Schwedens Ministerpräsident verliert Misstrauensvotum“
Ale, ale!!! Nejak se nam to zaina bortit 😉 Francie, Svedsko …..😂
VLÁDA SKONČÍ? Švédský premiér prohrál hlasování o nedůvěře. Vážná vládní krize ve Švédsku!

BURZOVNÍ EXPERTI VARUJÍ PŘED POKLESEM KURZU. Bitcoin je na kříži smrti! Čína vypíná klíčové kryptografické servery. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba a text, v ktorom sa píše „CNN Prima NEWS Domáci Zahraniči Volby STREDOČESKY KRAJ Sport EURO 2021 Škodu Nákupy Porady tri miliony korun zpúsobil nočni požár penzionu ve Slaném Živé vysilání 8 Prihlášeni VICE INFORMACI Muj muž plánuje autonehodu, Camilla je návnada. Našla se záhadná poznámka psaná Dianou Téma: Velká Británie - DavidLaštovka pred4hodinami PRÁVE SE DÉJE 15:25 400. výroči poprav: Čtvrcení tel vešení hlav nad Karluv most aneb Krutosti horší Turka“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Novinky. cz Hledat. Policie a inspektori zasahují v Amazonu, kontrolují 17 podmínky pracovníku Dnes 15:29 jap, Novinky Desítky inspektoru policistu zasahují od ranních hodin ve stredočeské pobočce Amazonu. Inspektorát práce dostal nékolik podnètu na možné pochybení, tak se rozhodl udélat velkou kontrolní akci. Vysledky však budou pozdeji. Kontrolni akce Amazonu Novinky RobZone® VÝKONNÉ ROBOTICKE VYSAVAČE >>>>>>>> VYSÁVÁ >>>>>>>>> >>>>>>>>> a VYTÍRÁ >>>>>>>> 00:05 00:44 jednom kroku“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „A kontrolováni budou také zamestnavatelé, jejichž zamestnanci púsobí na pracovištích Amazonu. Jde vétšinou o společnosti, které tam mají své zaméstnance.“
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „MENÃ KOMMEN IAR Gesteht die Fehler ein“
⚪️⚪️ Dle meho jsou bile puntiky od WH……..a tady naznacuji, ze uz jsou ti dva zmradi v pr…..a Bild zverejnil komentar se zajimavym titulkem 😉 chybi osloveni kanclerka, nebo jeji jmeno, bez otazniku…….. Jen ty slova, jako prasknuti bice 🤷‍♀️🤷‍♀️
Titulek komentare: Přizná chyby zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 20.06.2021Mimoriadne dlhá rozbuška, ktorú zapálila Pozemská aliancia, prská a my s napätím sledujeme, ako sa pomaly blíži k MOAB. Medzitým hádžu granáty do rôznych nepriateľských táborov a vyvolávajú čo najväčšiu paniku, zatiaľ čo my sledujeme, ako sa krysy rozptyľujú; už sa nedokážu schovať v tieni. Sú príliš zaneprázdnení odstraňovaním škôd,…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy
 • 10000
  Správy 19.06.2021V Kalifornii bol vyhlásený stav núdze kvôli extrémnym horúčavám a na Kryme kvôli extrémnym záplavám. Svet je bláznivé miesto a bude to zaujímavé leto, keď sa dobrí a zlí chlapci pobijú. zdroj Je potrebné odhaliť celú pravdu V poslednom čase sa objavilo toľko odkazov na "sledovanie vody" a "TerraMar", že…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy
 • 10000
  Správy 18.06.2021Zdá sa, že na niektorých miestach to môže byť trochu divoké, ale nie je to nič zlé. Ak sa pripravíme, ako to požadoval Trump a ako nám odvtedy mnohí odporúčali, pravdepodobne nám to nespôsobí veľké nepríjemnosti bez ohľadu na to, čo sa stane. A ak sa vyskytnú problémy, nuž, veď…
  Tags: a, sa, na, v, že, správy

3 komentáre

 1. jirik

  Na obrázku z chatu mají překlep – v brně jsou Bohunice, Bohnice jsou v Praze, a to mě přinutilo se více zamyslet, a vzpomněl jsem si na jeden komentář, který jsem kdysi četl (zkopírováno z diskuze):

  K důkladnému skenování okolí Plzně – asi i mimo jiné je v podzemí dobřanské psychiatrické léčebny prý doslova koncentrační tábor, kde prováděli s pacienty hnusné věci. A to samé je pod pražskou psych. léčebnou v Bohnicích, ale větší. Prý úplné město s vlastní dopravou. ek

  odpověď byla:

  Potvrzuji. V letech cca 1980 – 86 se pod bohnickou psychi. léčbnou pilně budovalo v podzemí. Jako by se tam stavělo metro. Ocelové oblouky šly do podzemí, každý tak poloměru cca 6 metrů. Ve strávi nad tenisovým kurtem je umělá skála. V tu dobu dovnitř vjížděly náklaďáky a ven vyjížděly čumákem, takže se tam musel náklaďák otočit. A občas bylo slyšet pískání důlní lokomotivy. V tu dobu jsem tam pracoval, takže viděl jsem to na vlastné oči. Bylo nám říkáno, že se buduje kolektor. Ale tam jsem byl a je to soustava chodbiček na kabely a vodu kde se s bídou protáhne jeden člověk.
  Jednou když byl primář Bašný v dobrém rozmaru, tak nám vyprávěl, že pod blázincem je v podzemí ještě jeden blázinec, téměř totožná kopie toho nahoře.
  Po vstupu do toho podzemí pátrám už 30 let a pouze náznaky a nikdo nic neví. Pár lidí, kteří něco věděli zmizelo beze stopy, a přitom jsem je znal.

  13
  Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  1
  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.