Správy 22.02.2021

22/02/2021

Ministerstvo spravodlivosti USA vyšetrujúce možné väzby medzi Rogerom Stoneom, Alexom Jonesom a výtržníkmi Capitolu – WAPO
Zdroj

Mohol byť kvantový finančný systém aktivovaný?
Zdroj

Žádné roušky, pokud do neodstoupí Hamáček. Iniciativa Chcípl PES dala vládě ultimátum.
Zdroj

Guvernér Texasu Greg Abbott: „Mám názor, že v Texase bude úplne obnovená všetka energia pre každý dom, či už dnes večer alebo zajtra.“
Zdroj

Nový generálny riaditeľ spoločnosti Parler chce konvenciu, ktorá by umožnila Georgovi Sorosovi prepísať ústavu.
Zdroj

Švýcarsko nevyloučilo zrušení smlouvy na nákup vakcíny od společnosti AstraZeneca.
Zdroj

Ak nedostanete požadované odpovede a dokumenty tak ste pokusnými králikmi. Tak vykonávaju na vás experiment.
Zdroj

Pozorne si pozrite a vypočujte toto video. Veľmi veľa vám to napovie. Sulík aj keď nechce, tak dokáže veľa prezradiť nám Slovákom. To, čo práve povedal, tak Matoviča isto nepoteší.
Zdroj

Bill Gates a spoločnosti, ktoré sponzoruje

Americký hlavný špecialista na infekčné choroby Fauci pre CNN uviedol, že nosenie masiek bude pokračovať až do roku 2022, obmedzenia sa však postupne zmiernia, keď bude vakcínu brať viac ľudí. Myslia si, že keď to zopakujete desaťkrát, ľudia to vzdajú a idú sa dať zaočkovať?
Zdroj

„Oblakový“ stroj Taurus Molecular Cloud 65 Cloudmaker. Predstavte si niekoľko stoviek, alebo dokonca tisíc tých vecí. A navyše, že obohacujú vodný roztok o chemikálie.
Zdroj

Dažďové mraky generované strojom (NASA). Niekde na tejto planéte pravdepodobne stojí niekoľko stotisíc v jednej, alebo viacerých obmedzených vojenských oblastiach a usilovne fúka do vzduchu chemickú zmes vodnej pary. Zdroj

V roce 2001 jsme měli plán, když v Číně vznikne virus, který vyvolá pandemii, tvrdí Vladimír Špidla.
Zdroj

Mačky pozitívne testované v karanténe.
Zdroj

16.02.2021: „Nemali sme vakcíny, keď sme nastupovali do kancelárie.

Úradníci vo švédskom meste Halmstadt nedávno prinútili učiteľov, aby si zložili masky a zakázali používanie masiek a všetkých foriem osobných ochranných pomôcok v školách. Obec uviedla, že neexistujú žiadne vedecké dôkazy o nosení masiek, odvolávajúc sa na švédsku agentúru pre verejné zdravie.
Zdroj

Ústavní soud zrušil omezení týkající se maloobchodního prodeje a služeb.
Zdroj

Lekári Ibalginom a paralenom liečili covid-19 a zápal pľúc príslušníka Armády SR. V 39,5 stupňových horúčkach ho nechali desať dní na samotke v karanténnom centre v Lešti. Juraj Kemláge – rodák z Nitry zomrel len deň pred jeho narodeninami. Mal 35 rokov. V ozbrojených silách pôsobil od roku 2005. O šokujúcom prípade informovala dňa 22. februára 2021 v živom vysielaní na InfoVojne manželka zosnulého príslušníka Ženijného práporu Sereď – rotného Juraja Kemlágeho.Bývalý minister spravodlivosti Štefan Harabin v tejto súvislosti hovoril o trestnoprávnej zodpovednosti konkrétnych osôb, ktorí asistovali na jeho smrti. Viac sa dozviete po vypočutí relácie z archívu. Zdroj

Doktor Fauci nepovie, či je pre plne zaočkovaných starých rodičov bezpečné tráviť čas so svojimi vnúčatami.
Zdroj

Alarmující zpráva. Německý parlament (Bundestag) ratifikoval 29. ledna 2021 realizaci programu ID2020. Jedná se o centralizovaný všeobecný sběr elektronických dat každého občana, k němuž by měla přístup každá vládní agentura, policie – a možná i soukromý sektor.
Zahrnovalo by to vše, co je známé o každém jednotlivém občanovi. Nyní je to sestava až 200 bodů, a možná jich časem i přibude – od vašeho bankovního účtu po vaše nákupní zvyklosti, zdravotní záznamy (samozřejmě záznamy o očkování), vaši politickou orientaci, a pravděpodobně i vaše zvyky ohledně randění, a další záznamy z vaší soukromé sféry.
Program ID2020, navrhl Bill Gates jako součást „vakcinačního balíčku“.
Zdroj

Najvyšší súd USA odmieta skúmať volebné prípady v Pensylvánii. Sudcovia Thomas, Alito a Gorsuch tvrdia, že súd mal vykonať preskúmanie. Pretože na prerokovanie prípadu sú potrební 4 sudcovia, tieto prípady boli len jeden hlas od úplného prerokovania v SCOTUS. Kavanaugh a Barrett prípady popreli.

Pamätajte, že toto je súčasť deja filmu!
AK sa SCOTUS v týchto prípadoch neposunie vpred, potom vieme, že SCOTUS je úplne skorumpovaný. Časť NESARA je funkčný ústavný súdny systém. Ak sa rozhodnú v týchto prípadoch pokračovať, potom sa pravda odhalí. ~ Santa Surfing

Zdroj

Vláda žaluje Mika Lindella za 1,4 miliardy dolárov, v súdnej evidencii používa frázu „Veľká Lož“ asi 31-krát.
Zdroj

Odborníci tvrdia, že očkovanie detí môže byť kľúčom k potlačeniu Covidu. Vedci tvrdia, že existuje značné riziko oživenia, kým nebudú imunizované všetky vekové skupiny.
Zdroj

Sčítanie obyvateľstva porušuje európsku legislatívu.
Zdroj

Miera zatknutí obchodníkov z ľuďmi od r 2010

Majiteľ počítačovej dielne, ktorý upozornil na prenosný počítač Huntera Bidena, bol nájdený mŕtvy.
Zdroj

Najvyšší súd dnes ráno zvrhol sériu zostávajúcich výziev volebných procesov a volebných výsledkov v niekoľkých štátoch, ktoré zostali z nedávneho cyklu prezidentských volieb.

● Jeden zo súdnych sporov podal rep. Mike Kelly (R-Pa.), Ktorý spochybnil víťazstvo prezidenta Joe Bidena nad bývalým prezidentom Donaldom Trumpom.

● Najvyšší súd tiež zamietol návrh na preskúmanie vo veci Republican Party of Pennsylvania proti Degraffenreid.

● Ďalší zamietnutý prípad podal právnik L. Lin Wood proti ministrovi Bradovi Raffenspergerovi, ktorý spochybnil výsledky a politiku v Georgii.

● Bol zamietnutý aj prípad z Arizony, Ward proti Jacksonovi. Tento súdny spor spochybnil Bidenovo víťazstvo vo volebných urnách v štáte.

● Odvolanie podané Trumpom proti výsledkom vo Wisconsine bolo zamietnuté. Prípadom bol Trump v. Biden. Ďalšie odvolanie spojené s Wisconsinom, King v. Whitmer, bolo zamietnuté
Zdroj

Doktor Stankov písal s veľkou naliehavosťou ohľadom tejto zmeny. Pôvodne mal pocit, že sa tak stane pred koncom roka 2020. Zistil však, že to bolo odložené činmi Pozemskej aliancie, ktorá sa pokúsila prebudiť viac populácie. Teraz tu prichádza na rad dôležitosť pre vlastencov. Zaujímalo vás niekedy, prečo Q toľkokrát opakoval určité veci? „Toto nie sú iba ďalšie štvorročné voľby.“ „Oblečte sa do úplnej Božej výzbroje …“. „Veľké prebudenie“. Len veľmi málo z nich pochopilo, AKO dôležité sú tieto veci! Veľmi málo si tiež uvedomilo veľkosť tejto operácie.

Biele klobúky v Pozemskej aliancii vedia všetko. Zahŕňajú veľa ľudí oveľa inteligentnejších ako ja a zahŕňajú „priateľov na vysokých miestach“. Majú prístup k informáciám, na ktoré väčšina nemyslí, a to sa vracia k obsahu Alexandrijskej knižnice, ktorá bola ukrytá pod Vatikánom pred zapálením knižnice pri veľmi skorej udalosti FF. Zopakujem, Biele klobúky vedia VŠETKO! Preto nás nútia potiť sa a zvoliť si stranu. Vedia, že teraz oveľa viac tých, ktorí sa prebudia, sa prebudia na strane Svetla a budú schopní prežiť a dokonca prosperovať v 4D / 5D.

Mnohí veria, že žijeme v Matrixe, pravdepodobne držaní v spánkových komorách, a žijeme realitu riadenú počítačovou simuláciou. Pred niekoľkými dňami som o Hviezdnej lodi povedal, že „my sme matrix“. Jediným zapojeným hardvérom / firmvérom je naša DNA a mäso vyhovujúce ľudským telám, ktoré sú hostiteľom nášho vedomia (duše). Prostredníctvom nášho spoločného vedomia programujeme realitu. A prostredníctvom nášho individuálneho vedomia programujeme našu DNA pre našu vlastnú rolu v matrixe, a to tak pri inkarnácii, ako aj prostredníctvom každého rozhodnutia, ktoré urobíme počas nášho života.
Zdroj

Veci budú zverejnené včas veľmi skoro, žiadne ďalšie tajomstvá, žiadne ďalšie hry. Vo filme je veľa hercov, nielen komik B * iden. Kto je kto v tomto okamihu je trochu záhadou. 100% nevieme presne, kto je kto. Niektoré hrajú rolu už od začiatku. Ostatní sa dohodli a teraz sa podieľajú na tomto filme. Najlepšie, čo teraz môžete urobiť, je len sa zobudiť k pravde, ktorá sa vám ukáže; uvedomiť si, že komunisti nemajú nad našou krajinou skutočnú moc a tešiť sa na veci, ktoré pre vás Trump už dávno vopred naplánoval. Teraz vás varujem, bude to odtiaľto čudné. Ak budete venovať pozornosť a budete počúvať, čo som vám tu povedal, budete sa smiať. Ak sledujete médiá CNN, alebo FAUX NEWS, budete plakať. Čokoľvek robíte, prosím, nevolajte prezidentom Joe B * idena. Je už naozaj dávno preč a jeho dvojník nemá moc.
Zdroj

Národná garda môže pracovať s námornou pechotou za stavu núdze, ktorý ovplyvňuje Národnú bezpečnosť. Možno, že tweet dňa 21. 2. 21 o 10:14 ráno od @ mikepompeo nás smeruje do Q22.

Mike Lindell hovorí, že teraz je „skvelý deň“, keď spoločnosť Dominion Voting Systems žalovala jeho a jeho spoločnosť MyPillow. Konečne môže predložiť dôkazy na súde a domáhať sa nálezu.
Zdroj

[DS] sa chytili do pasce, vykopávajú jamu stále hlbšie a hlbšie, teraz existuje jediná cesta von. Vlastenci dávajú [DS] pocítiť horúčavu, panikária, mysleli si, že Trump by už teraz zaútočil, mýlia sa, toto je maratón, nie šprint. Ľudia zažívajú pravdu.
Zdroj

[JB] je v procese odstraňovania ekonomických ziskov pre každodenného Američana. Ľudia vidia, čo robí. Keď vás ľudia uvidia, že presadzujete program, ktorý im neprospieva, najmä pokiaľ ide o zarábanie peňazí, obrátia sa na vás.
Zdroj

Anon požiadal, aby Q zapracoval frázu „tip top“ do SOTU (prejav o stave únie) ako kredit Q drop „nástenke“.
Zdroj

Žiadali ste o to. Počúvali ste dnes? Q

Bill Gates vlastní 4 súkromné tryskáče a zbierku vozidiel Porsche, ktoré sú uložené v jeho kaštieli s rozlohou 66 000 štvorcových stôp. Hovorí, že chov hovädzieho dobytka zabíja planétu a zároveň vykupuje rekordné množstvá poľnohospodárskej pôdy. Štúdia zistila, že je super emitorom CO2. Ale on hovorí, že VY musíte urobiť obete pre nulový uhlík! „Je to v poriadku, keď to robí Bill!“
Zdroj

Myslíte, že keby ste v roku 1918 spadli z koňa tak vás označia ako úmrtie na španielsku chrípku.

E-maily Hillary Clintonovej ukazujú, že Muammar Kaddáfí bol zabitý kvôli pokusu o vytvorenie novej meny chránenej zlatom!!!(prebrané)*** E-mail Hillary Clintonovej, ktorý zverejnilo americké ministerstvo zahraničia, je podľa niektorých vedcov skutočným darom, pretože s jeho pomocou sa odhaľuje čoraz viac tajomstiev. Zatiaľ čo Francúzsko, ktoré viedlo zástancov rezolúcie Rady bezpečnosti OSN, ktorá počítala s vytvorením bezletovej zóny nad Líbyou, tvrdilo, že jej hlavnou úlohou je ochrana civilného obyvateľstva tejto krajiny.Na posúdenie pravosti týchto vyhlásení Paríža stačí zohľadniť súčasnú bezpečnostnú situáciu v Líbyi. Mnoho „konšpiračných teórií“ sa zhoduje, že jedným zo skutočných dôvodov invázie do Líbye boli Kaddáfího plány na založenie zlatého dináru.Jeden z 3 000 listov Hillary Clintonovej, ktoré vydalo ministerstvo zahraničia na Nový rok (ideálny čas, keď môžu skutočné správy „potichu zomrieť“ bez povšimnutia), obsahuje dôkazy o tom, že snahu NATO zvrhnúť Kaddáfího poháňala po prvé túžba zabrániť vznik africkej meny podporovanej zlatom a po druhé obrovskými ropnými rezervami Líbye. Tento e-mail poslal vtedajšej ministerke zahraničia USA Hillary Clintonovej jej neoficiálna poradkyňa Sydney Blumenthal. Správa mala názov „Klient Francúzska a Kaddáfího zlato“.O tom píše časopis Foreign Policy: „List naznačuje, že francúzsky prezident Nicolas Sarkozy stál na čele útoku na Líbyu a sledoval päť konkrétnych cieľov: zmocniť sa líbyjskej ropy, zabezpečiť zachovanie francúzskeho vplyvu v regióne, posilniť Sarkozyho reputáciu v krajine nadviazať francúzsku vojenskú moc a nakoniec zabrániť nárastu vplyvu Kaddáfího na krajiny takzvanej „frankofónnej Afriky“.Najvýraznejšia je dlhá časť, ktorá podrobne opisuje kolosálnu hrozbu, ktorú pre Kaddáfího zásoby zlata a striebra v hodnote približne „143 ton zlata a zhruba rovnaké množstvo striebra“ predstavuje pre francúzsky frank, ktorý je zďaleka hlavnou africkou menou.Ďalšia časť e-mailu obsahuje informácie potvrdzujúce, že NATO malo postranné úmysly zničiť líbyjský štát: „Toto zlato sa nahromadilo pred súčasnými nepokojmi a bolo určené na zavedenie panafrickej meny na základe líbyjského zlatého dináru. Tento plán požadoval vytvorenie alternatívy k francúzskemu franku vo všetkých frankofónnych afrických krajinách. ““(Komentár k zdroju: podľa kompetentných odborníkov sa toto množstvo zlata a striebra odhaduje na viac ako 7 miliárd dolárov. Francúzski predstavitelia tajných služieb tento plán odhalili krátko po začiatku vzbury. To bol jeden z faktorov, ktoré ovplyvnili Nicolasa Sarkozyho rozhodnutie zaútočiť na Francúzsko v Líbyi. “Podľa vyššie uvedených kompetentných špecialistov boli Sarkozyho plány podmienené týmito úlohami:- získať veľký podiel v líbyjskom ropnom priemysle;- posilniť vplyv Francúzska v severnej Afrike; – zlepšiť vnútropolitickú situáciu v samotnom Francúzsku;- poskytnúť francúzskej armáde príležitosť na opätovné potvrdenie ich pozícií vo svete;- reagovať na obavy Sarkozyho poradcov o Kaddáfího dlhodobých plánoch na zbavenie Francúzska pozície dominantnej moci vo frankofónnej Afrike).Hneď ako francúzska rozviedka odhalila Kaddáfího plány týkajúce sa zavedenia líbyjského zlatého dináru, rozhodli sa proti nemu zahájiť kampaň, pretože podľa jeho názoru už zhromaždili dostatočne závažné dôvody na jeho zvrhnutie.Kaddáfí, žiaľ, už predtým (pri „prorockých“ telefonických rozhovoroch s Tonym Blairom) varoval Európu, že jeho pád vyvolá rozmach islamského extrémizmu na Západe. Bohužiaľ, toto varovanie bolo ignorované. Čo môže koniec koncov znamenať niekoľko ľudských životov vo Francúzsku a Líbyi, keď existuje väčší cieľ, ktorého dosiahnutie môže naplniť vrecká politikov a elity?
Zdroj

😂😏

Podobné články

 • 100
  Správy 13.04.2021Ľudstvo sa čoskoro naučí, že to, čo sa vydáva za „novú“ technológiu, nie je vôbec nové. Je to staré. Veľmi staré. Naša predchádzajúca civilizácia bola zničená a neuveriteľná technológia pred nami skrytá. „Elita“ si ju nechala pre seba, ale čoskoro ju dostaneme späť. Med beds a "Nebeské komory" sú na ceste a akonáhle vyriešime transport…
  Tags: a, sa, v, je, zdroj, na, že, to, o, správy
 • 100
  Správy 22.05.2021Dozvedeli sme sa, že za dospelého syna Charlieho Warda sa vydáva človek, ktorý nám hovorí, že Charliemu sa nedá veriť. Nestrácal som čas jeho sledovaním, pretože ho pravdepodobne vyhrabali z náboženskej sekty, z ktorej Charlie utiekol. Koho to zaujíma? Charlieho informácie boli dobré - a od všetkých týchto ľudí očakávame…
  Tags: v, sa, a, že, je, na, o, zdroj, to, správy
 • 100
  Správy 26.05.2021Aliancia Zeme chce, aby sme mysleli sami za seba a zistili, čo je realita. Učia nás skúmať a používať schopnosti kritického myslenia namiesto toho, aby sme sa spoliehali na niekoho alebo niečo mimo nás. Chcú najmä, aby sme rozpoznali "falošné správy". To, že niečo vidíme v tlači alebo niekto niečo…
  Tags: a, že, v, je, to, sa, na, zdroj, o, správy

6 komentárov

 1. Ivan

  Teda, čo sa týka toho súdu Trumpa v. Biden som nepochopil „Najvyšší súd dnes ráno zvrhol sériu zostávajúcich výziev volebných procesov a volebných výsledkov v niekoľkých štátoch“ a tie odseky pod tým, teda to je dobré, že súd to zvrhol? Alebo to je veľmi zlé pre Trumpa.

  Odpovedať
  • Daniel

   Tak od začiatku vieme že armáda je jediná cesta a to aj chceme

   Odpovedať
  • Ivy

   V podstate sa preukázalo, že aj napriek dôkazom najvyšší súd zamietol jasné prípady, ktoré bolo treba prešetriť = korupcia. Teraz môže armáda prevziať kontrolu.

   Odpovedať
   • Ivan

    tak stále je šanca úspechu pre DT

    Odpovedať
 2. Radovan

  Ano, teraz to zacne. Podla pravidiel, podla zakona a cisto. Hura

  Odpovedať
 3. luky

  pro mě je záhadou Barrett, kterou tam Dony dal chvilku před volbami. Takhle to vypadá, jak když opravdu Donald a Aliance chtěli, aby se SCOTUS totálně znemožnil. Jinak by Barrett musela hlasovat pro. Už jednou po volbách se zdržela hlasování…

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.