Správy 22.04.2021

22/04/2021

Vojenské spoločné operácie. Nadchádzajúca vojna sa koná z mnohých dôvodov a vo veľkých krajinách nastolí vojenské právo a zákonníky vojny. Maršalské právo. Zatknite učeníkov z Deep State Cabal. V 30 krajinách hotové. Zvyšok bude nasledovať.

Kvantový internet: internet sa reštartuje, všetko by bolo vymazané a už by neexistovala operácia Mockingbird, alebo Microsoft. Všetko vymazané – to isté platí pre televíziu, noviny atď. Boli odstraňované všetky masmédiá, ktoré dlžili peniaze Mossadu, UK šľachte, 5 Eyes, CIA. Jedinou spravodajskou službou bude vojenské spravodajstvo.

Lin Wood včera otvorene podporil q na udalosti v Oklahome.

Jim Caviezel debutoval s upútavkou na film „Sound of Freedom“ (bude vydaný tento rok v štvrtom štvrťroku) o obchodovaní s deťmi a dnes ráno na tejto udalosti otvorene vysvetlil adrenochróm.

Bieloruský prezident zachránený pred pokusom o atentát / puč je jednou z posledných krajín, ktoré sa postavili proti nepokojom organizovaným cabalou, BLM / Antifa, ktoré pred pár dňami vypukli po celej krajine, ale včera večer NG oficiálne zakročila a začala pomáhať polícii zatýkať. Armáda to má pod kontrolou.

Viac FF streľby, ako sme kedy videli za jednotlivé dni a deň po dni, zaplavené médiá zmenou naratívu o Castrovom režime na Kube a jeho konci, Haiti pm rezignoval atď. Rovnaká stará hra, všetci boli zatknutí za posledných 10 dní. To sa v systéme QFS nemôže stať.

Covid je divadlo, ktoré pripravuje pôdu na odstránenie, obnovenie a prebudenie ľudstva z ilúzie slobody. Všetky politické, finančné a farmaceutické scenáre sú súčasťou rovnakej vojenskej operácie za fázou Covid. zdroj

Od  sob. 10. apríla do po. 12. apríla, boli zatknutia, keď boli bankári zaškoľovaní na to, ako odčerpávať prostriedky výmeny z tier 4B od držiteľov mien, aby sme my, držitelia meny, nikdy nemohli získať nič z našich výmenných prostriedkov, okrem malého obmedzeného množstva. O toto bolo všetko postarané a odhalené, spolu s ďalšími skorumpovanými bankármi, ktorí sa vydávali za Biele klobúky a zasvätenými osobami RV, vrátane bankárov na vysokej úrovni v bankových a finančných oddeleniach bánk prvého stupňa, ktorí boli vylúčení. Tieto veci je potrebné urobiť pre našu vlastnú ochranu. zdroj

Len čo si uvedomíte, akú máte moc, stanete sa nebojácnym. Zlomte matrixové myslenie. Máte moc. Použite ju. My svetlí bojovníci máme nesmiernu moc. Sme nebojácni – temnota nad nami NEMÁ žiadnu moc. zdroj

V určitom okamihu si ľudia uvedomia, že niektorí z nás sa nestarajú o to, čo sa „má robiť“ alebo ako „sa máme“ Niektorí z nás boli pred tým, ako začal tento chaos, záhadou a teraz neplánujeme veci meniť kvôli pocitom alebo iným hlúpym sračkám …Sme ešte len na začiatku. zdroj

Je zrejmé, prečo MSM a shills neútočia na Q a namiesto toho sa zameriavajú na „Qanon“ alebo presnejšie anonov. Za zaujímavé považujem to, že títo ľudia nás neustále nazývajú „Q tardi“ a robia si srandu z dôvery v tento plán, ale NIKDY si z nás nerobia žarty z toho, že veríme, že je to Boží plán. zdroj

Verím, že MY sme pripravení a otázka by sa mohla položiť presnejšie ako: „Sú ONI pripravení ?“ – „oni“ = Pozemská aliancioa zodpovedná za zastavenie šírenia cabaly.

Môže to byť znamenie …

Náhľad vyhlásenia o postoji amerického strategického velenia: Dnešné spektrum konfliktov nie je ani lineárne, ani predvídateľné. Musíme počítať s možnosťou konfliktu vedúceho k podmienkam, ktoré by mohli veľmi rýchlo viesť protivníka k tomu, aby považoval jadrové využitie za svoju najmenej zlú možnosť.

Q drop pre tento deň v roku 2018 a  odkazuje na MOAB pre tento týždeň a 11:11:18, čo podľa nás odkazuje na príručku Law of War .

Ďalším dobrým indikátorom môže byť zaujímavé rozprávanie o Royal Bank of Canada. Je zrejmé, že Simon Parkes zverejňuje informácie, ktoré je požiadaný zverejniť. Mali sme potvrdenie od niektorých, ktorí sledujú trhy, že v piatok došlo k významnej udalosti, a potom došlo k prerušeniu služieb v kanadských telefónoch u spoločností Telus, Rogers a Bell. Zdá sa, že nateraz sa veci v RBC zotavili, ale v Kanade existuje veľa výpadkov a problémy s prihlásením, webovou stránkou a platením účtov podľa  DownDetector.com.

Spoločnosť Blue Apple sa venovala problému RBC v 17 minút. videu  a uviedli, že informácie, ktoré včera zverejnil Simon Parkes, bolo nepravdivé. Vieme však, že to má svoj dôvod. To je všetko, čo potrebujeme vedieť. Môže to byť komunikácia určená len pre Biele klobúky.

Toto je veľká ilustrácia, ktorej som sa včera chopil, aby som ukázal zásah do volieb 3. novembra 2020 v Amerike. Všetko je zdokumentované. Biele klobúky majú všetko a vyjde to verejne a oficiálne v čase ich výberu.

Každý riadok je kybernetickým útokom. Červené čiary označujú hlasy. Zelené čiary ich prehodia z Trumpa na Bidena, 2995 okrskov bolo počítačovo napadnutých vo všetkých 50 štátoch.

Považoval by som všetko za nestabilné s potenciálom dramaticky sa kedykoľvek zmeniť – globálne. Čas na pretras!

Chápeme, že môže existovať veľa dezinformácií. Napríklad sme počuli, že sa obrovské množstvo ruských síl presunulo na ukrajinské hranice, ale niektorí tvrdia, že to nie je pravda a použité obrázky pochádzajú z minulých udalostí. Stalo sa to mnohokrát, či už úmyselne alebo nie.

Vieme však, že Pozemská aliancia bude organizovať rôzne potenciálne globálne udalosti, aby ospravedlnila spiacim masám, potrebu nasadenia armády. To je naozaj všetko, čo potrebujeme vedieť. Nebude tu žiadna svetová vojna ani jadrová vojna. Skutočná 3 svetová vojna je informačná vojna.

Vo veľmi blízkej budúcnosti veľmi pravdepodobne vstúpime do obdobia obrovského globálneho ekonomického chaosu a geopolitických nepokojov vo veľkom meradle.

Teraz stojíme na pokraji najdramatickejších javov svetových dejín. Pozemská aliancia a vlastenci v Amerike jednoznačne pripravujú pôdu pre našu Obnovenú republiku; globálne vynulovanie / precenenie (GCR / RV); kvantový finančný systém (QFS) ;, GESARA; 10 dní temnoty / zverejnenie a ešte oveľa viac! zdroj

Tim Ballard je muž, ktorého stvárnil Jim Caviezel vo filme „Sound Of Freedom“.

Pompeov tweet 21. apríla 2021 zdieľa rovnakú časovú značku 1:01 ako Q1880 a Q1881

To zďaleka nie je skupina ostražitých osôb, ktorá vedie tím. Je to bývalý špeciálny agent ministerstva pre vnútornú bezpečnosť Tim Ballard, pravdepodobne popredný americký obchodník s ľuďmi. zdroj

Biele klobúky nečakajú.
Robia veci tajne. Potom budeme informovaní. Chcú splniť poslanie, alebo aspoň veľa z neho skôr, ako si to verejnosť uvedomí.
Takto sa vyhnú zbytočnému násiliu voči nevinným ľuďom, ku ktorému by došlo od ľavičiarov, ak by títo minioni s vymytým mozgom vedeli, čo sa deje. zdroj

Čína stojí za novoobjavenou sériou hackov proti kľúčovým cieľom vo vláde USA, súkromných spoločnostiach a kritickej infraštruktúre krajiny (NBC) zdrojov 

DOD čas. značka 0500
Drop 500 Defcon 1
Oznámenie Vojak má 1 prst nasmerovaný nadol. Včera sme videli 1 prst veľakrát. „Dozviete sa, ako DOD koná v centre pozornosti, ktoré bude mať premiéru neskôr dnes“.

Epoch Times práve varovala pred udalosťou Čiernej labute.

Čína je pripravená udrieť na dolár a ďalšie cudzie meny, zatiaľ čo zvyšok sveta je stále v napätí z pandémie. To by spôsobilo kolaps globálneho trhu, ktorý by mohol zničiť váš odchod do dôchodku. Zlatá IRA môže pomôcť chrániť pred infláciou, zvýšenými daňami a ekonomickou neistotou spôsobenou manipuláciou meny proti doláru.
Buckinghamský palác je zabednený už mesiace, Biely dom je oplotený, Vatikán je zabednený a zatvorený. Boli odstránené tri stĺpy. zdroj

US House schvaľuje návrh zákona, aby sa z DC stal 51. štát. zdroj – Marker 11.4

okupačná moc nie je povolená násilnou okupáciou anektovať okupované územie alebo vytvoriť nový štát.
zdroj

Americká snemovňa schválila návrh zákona, aby sa z DC stal 51. štát. zdroj

Pretože to je normálne, že?
Dávajú vám nápovedy, stačí ak sa budete POZERAŤ! zdroj

Agenda satanských rituálov
zdroj

„Castle Rock“

Akcia zostúpi na Bidena.
Všetci obviňujú Bidena.
Armáda zvráti voľby.
Kráľ Trump zachráni deň.
Hrdina.

Kráľ ustúpi nabok
Opozícia obviní Kráľovu pozíciu.
Významná udalosť sa odohráva.
[falošný] Globálny vojnový scenár aktivujúci všetky armády na celom svete.

V reálnom živote.
Polícia a súdny systém vládnu krajine.
Vchádza NESARA / GESARA.
Všetci sudcovia, policajti a právnici musia odstúpiť na celom avete. Skorumpovaní sú zatknutí. Ostatní sa preškolili podľa ústavného zákona z roku 1776.

Späť na šachovnicu.
Aktiváciou scenára svetovej vojny prechádzajú králi (vojenskí) z polície pešiakov a strelcov (dole) ku kráľom a kráľovnám. (Vyššie) Potom vyčistia druhý tím

Bezchybné
planéta Zem oslobodená.
1776
“Keď Q ​​povedal:„ Vedia Anons, čo sa chystá uvoľniť ?“ presne toto
zdroj 

„Zraniteľná“ achillova päta je metaforom pre priehradu 3G a rieku Styx podsvetia.
Vojna v tomto mýte je metaforou pre vojnu medzi Svetlom a zlom / podsvetím.
V mýtoch sa hovorilo, že Achilles zomrel na ranu na päte, členku, ktorá bola výsledkom strely šípu – pravdepodobne otráveného – Parížom.
Paríž je JFK ml.
Metaforicky vystrelí šíp do členka a dokončí podsvetie Cabal.
Návrat po tom, čo sa považoval za smrť rovnako ako Paríž, je grécka mytológia. zdroj

Rusko zajtra ukončí „vojenské cvičenia“ neďaleko Ukrajiny (AFP)

Stiahnutie vojakov z Krymu a ukrajinských hraníc na stále základne sa skončí 1. mája, tvrdí ruský minister obrany Sergej Šojgu. zdroj

3 ~ 5
Genetické kódy sú aktivované svetelnými kódmi na konštrukciu a materializáciu ľahkého tela vo fyzických priestoroch.
(naše telo)
Opúšťame starú maticu 3D ilúzií a vstupujeme do spojenia božského vedomia s kryštalickými mriežkami piatej dimenzie, ktoré otvoria náš božský ľudský potenciál ako bytosť svetla.
Spoznáte a budete cítiť, že v pravý čas bude všetko odhalené a nebudú už žiadne tiene, iba jednoduché pravdy.
Začnite žiť zo srdca, buďte zvrchovanou bytosťou a konajte vo vedomí svetla.
Sme jediní, ktorí sa môžeme dostať z ilúznej matice.
Nič nemôže zastaviť to, čo príde, nie je to len fráza! zdroj

Streamované pred 3 mesiacmi?

Vyjádření Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR k rozsudku Nejvyššího správního soudu, který zrušil opatření Ministerstva zdravotnictví, uzavírající obchody a služby a zakazující setkávání. Je to jednoznačné selhání vlády, která opakovaně nezvládá řádně zdůvodňovat svá opatření. Vláda dostala první varování u Městského soudu v Praze, který řadu opatření zrušil. Další důrazné varování přišlo od Ústavního soudu, který potvrdil protiústavnost opatření vůči obchodu. zdroj

Čo potrebujete vedieť o Iráne, Izraeli a USA

Čína chystá zlatem podložený yuan zdroj

Prezident Trump, Pompeo, Miller Qomms a ďalšie! obrázky s dekódmi tu

Najdôležitejšie momenty z Putinovho prejavu k Federálnemu zhromaždeniu RF

Príhovor k Federálnemu zhromaždeniu je každoročným verejným prejavom prezidenta k obom komorám parlamentu, v ktorom je načrtnuté hlavné smerovanie vnútornej a zahraničnej politiky. Tieto príhovory nie sú právnymi aktmi a majú odporúčací charakter, no v poslednej dobe po prejave prezident posiela pokyny vláde.

Tu sú hlavné momenty prejavu:

— Putin poďakoval Rusom, lekárom a vedcom za boj proti pandémii koronavírusov Covid-19.

— Uviedol, že do roku 2030 by priemerná dĺžka života mala byť 78 rokov.

„Štatistiky nám ukazujú nepríjemné čísla, dokonca vidíme určitý zníženie. Je jasné, že je to spojené s pandémiou. Strategické ciele však splníme,“ vyhlásil prezident.

— Vyzval všetkých Rusov dať sa zaočkovať.

„Iná cesta neexistuje,“ povedal ruský líder.

— Ponúkol, že v roku 2021 sa vráti rodičom polovica nákladov na poukážku do detského tábora.

— Do troch rokov by mala byť väčšina komunálnych a verejných služieb poskytovaná online, 24 hodín denne

— Putin nariadil vláde, aby do 1. júla pripravila integrovaný systém podpory pre rodiny s deťmi.

— Na ruských univerzitách sa čoskoro objaví ďalších 45 tisíc miest financovaných zo štátneho rozpočtu, minimálne 70% bude vyčlenených regiónom.

Podľa Putina sa asi 60% absolventov škôl tento rok bude môcť zapísať na univerzity na miesta financované z rozpočtu. Do konca roku 2024 sa tiež plánuje výstavba najmenej 3 300 nových škôl.

— Rusko by malo byť pripravené vyvinúť testovacie systémy a vakcíny v prípade novej nebezpečnej infekcie do štyroch dní.

— Putin dal pokyn, aby sa urýchlilo prijatie zákona, podľa ktorého budú vlastníci podnikov finančne zodpovední za škody spôsobené na prírode.

— Vláda do konca roka prijme rozhodnutia o dokončení daňovej legislatívy.

— Putin navrhol predĺžiť do roku 2029 reštrukturalizáciu rozpočtových pôžičiek poskytnutých regiónom v roku 2020 s cieľom čeliť pandémii.

— Má byť postavených viac cenovo dostupných bytov.

Za tri mesiace roku 2021 bolo v Rusku skolaudovaných 17,8 milióna metrov štvorcových rezidenčných nehnuteľností. Údaje zverejnil „Rosstat“ 20. apríla. To je o 15% viac ako v rovnakom období minulého roka.

— Nariadil vláde spolu s regiónmi vypracovať jasný plán plynofikácie domácností.

Za plynové prípojky ľudia nebudú musieť platiť.

— Fond národného bohatstva nasmeruje prostriedky na predĺženie diaľnice Moskva — Kazaň do Jekaterinburgu s dokončením do roku 2024.

Do roku 2024, berúc do úvahy vysokorýchlostnú trasu z Petrohradu do Moskvy, centrálneho okruhu, bude rýchlostná komunikácia zabezpečená z Baltského mora na Ural.

— Putin označil „prípravu atentátu na Lukašenka za hroznú skutočnosť“, na ktorú nikto na svete nereaguje.

Možno mať akýkoľvek názor na prezidenta Ukrajiny Janukoviča sa, možno mať názor na Lukašenkovu politiku, ale organizovanie prevratov a zabíjania vysokých úradníkov je jednoducho neprípustné.

— Organizátori akýchkoľvek provokácií proti Ruskej federácii „budú ľutovať tak, ako ešte nič neľutovali“, vyhlásil Putin.

„Dúfam, že nikoho nenapadne prekročiť červenú čiaru vo vzťahu k Rusku a my určíme, kde to bude,“ dodal prezident. Rusko sa podľa neho správa zdržanlivo, aj keď do neho neprestávajú zapárať.

Putin prirovnal štáty, ktoré „šikanujú“ Rusko k šakalovi Tabakímu, podlizujúceho sa tigrovi Šerchánovi.

„Všetko je ako u Kiplinga. Kňučia, aby upokojili svojho pána. Kipling je skvelý spisovateľ,“ dodal. Prezident varoval, že tí, ktorí chcú „spáliť alebo dokonca vyhodiť do vzduchu mosty“, ktoré ich spájajú s Ruskom, budú čeliť asymetrickej, rýchlej a tvrdej reakcii.

— Putin oznámil, že ťažká medzikontinentálna raketa Sarmat bude uvedená do služby v roku 2022.

Najnovšie nadzvukové raketové systémy Avangard a laserové bojové systémy Peresvet sú už v pohotovosti. Zvyšuje sa aj počet úderných komplexov „Kindžal“ a lodí vybavených raketami „Kalibr“. Do roku 2024 bude podiel moderných zbraní a vybavenia v armáde takmer 76%.

— Napokon oznámil potrebu vytvorenia nového bezpečnostného systému.

V Amerike kolujú obrázky a správy o tom ako ženy, ktoré žijú s niekým, čo dostal vakcínu začali buď krvácať príliš skoro v cykle a majú obrovské bolesti a najhoršiu menštruáciu života – veľa krvácania / kŕčov, alebo sa ich menštruácia premenila na jeden veľký kus krvnej zrazeniny v tvare maternice. Lekári netušia, čo to je, pri mnohých ženách si najskôr mysleli, že je to zrejme potrat…takisto stúpol počet osôb, ktoré sa snažia na internete nájsť príčinu, alebo opis toho, čo sa im deje. zdroj zdroj2

Nie je to náhoda, priatelia.

Rakúsko umožňuje USA a ich partnerom NATO prepravovať vojenské jednotky: Od 7. mája do 21. júna budú americké sily presunuté po ceste a železnici z Nemecka cez Rakúsko do Maďarska a Slovinska na hlavný manéver „Defender Europe 2021“ a späť, oznámilo ministerstvo obrany. Cez Rakúsko bude jazdiť okolo 800 vozidiel s približne 2 000 vojakmi v kolónach na dvoch určených trasách.

S viac ako 28 000 vojakmi z 26 krajín je „Defender Europe 2021“ jedným z najväčších manévrov v Európe od druhej svetovej vojny. Cvičenie sa koná napriek blokádam spôsobeným koronovou pandémiou a na pozadí zvyšujúceho sa napätia v dôsledku nasadenia ruských jednotiek na hraniciach s Ukrajinou. Napriek ostrej kritike Západu je v Rusku umiestnených okolo 120 000 vojakov. zdroj

Na obrázku môže byť vonku
Epsteinův plážový dům za 18 milionů dolarů na Floridě se bourá. zdroj
Na obrázku môže byť 2 ľudia, lietadlo a interiér
Dnes telegram Dana Scavina a na něm fotečka zjevně z malého soukromého tryskáče, na ní Trump, Scavino a ještě dva muži, ten jeden má v letadle na krku žlutou šálu, a žlutá je přece Q zdroj

Když kdokoliv z nás řekne normíkům o těchto věcech – nevěří.
Ukážeme jim důkazy – nevěří.
Ukážeme jim hromadu důkazů – nevěří.
Ukážeme jim, že jim poblitici a MSM lžou přímo do Xichtu – nevěří.
Jediná možnost jak by mohli uvěřit je, že si to musí zažít na vlastní kůži. Musí se jim to ukázat. A ne jen tak na nějakých příkladech. Někteří totiž nespí, jsou doslova v kómatu. Proto to aliance žene až do krajnosti, absurdity.
Bidenova Amerika je skvělý příklad. Za pouhé 3 měsíce zničili v podstatě vše na co šáhli a opět se snaží vyvolat války, porušují sliby, lžou, ničí lidem životy, krize na hranicích, bordeláři BLM/Antifa které chrání a dokonce podporují, zvýšený výskyt masového střílení ZROVNA ve chvíli kdy chtějí lidem zakázat nebo omezit zbraně, do nebe volající pošlapání základních práv a zákonů, situace ve státech kde volby „vyhráli“ demokrati, rasismus, COVID a vše kolem toho včetně očkování a lockdownů (Cuomo, očkovací pasy…), Bidenovic rodina a jejich problémy (laptop z pekla, napojení na Čínu…), CGI p-rezident (tahle část se hodně povedla – smajl), volební podvody, LGBT/Transgender a jejich 150000 pohlaví, změna pohlaví u dětí atd. atd. atd.
Aliance je nechala aby zdánlivě vyhráli volby, aby to normíkům mohli ukázat. Zdánlivě proto, protože to má aliance pevně v rukou a situaci kontroluje a ONI ví, že prohráli. Nechají je zajít jak nejdál to bude možné a bezpečné a pak je zaříznou. Do té doby by to mělo dojít většině normíků.
Vše se děje přesně podle toho co řekl Q.
Nemůžete jim to říct, musíte jim to ukázat.
Jen nad propastí najdou lidé vůli se změnit. zdroj

Blízký přítel královny zemřel v den pohřebu prince Filipa zdroj

Whiplash, Ghostezra, Qfrogman a Specoperator17 obvykle zveřejňují na svých kanálech každý den – bez výjimky. Zveřejňujete mezi 30 a 150 příspěvky denně.

Před 3 dny, 15. dubna 2021, „(q) lupič bouře“ zveřejnil na Twitteru, že POTUS byl stoprocentně izolován a odveden zvláštními silami z Mara Lago a do bezpečí.

Qfrogman je 305. prapor vojenské rozvědky (popsaný generálem McInerneyem jako „Kraken“) a Specoperator17 je 111. brigáda vojenského zpravodajství (v čele s generálem Flynnem) A je v osobní bezpečnosti pro POTUS !!!
Tito 2 vojenští vlastenci vždy říkají, že pokud nejsou na chvíli viditelní, je to proto, aby nás předem varovali, že operace právě probíhá, a pošlou, až budou moci … Qfrogman a SpecOp17 mají od 15. dubna. stěží něco zveřejnil.

Ghostezra dnes zveřejnila Kennedysův zpěv „Timber“ (1) a včera naznačila bezplatnou neomezenou energii Tesla (2) 1776 porodních bolestí (3) toto je pravá Kamalova identita (herečka Kamala bude brzy odhalena) (4) Twitter a Jack jsou hotovi / mrtvý / umírající.

Oficiální vojenské účty na Twitteru byly tento týden neustále dekódovány, což naznačuje událost, připravenost NCSWIC (aka EBS) a GESARA.

ilDonaldo nedávno zveřejnil několik videí na Twitteru, kdy byl Byedin vyhozen z kanceláře a nahrazen Trumpybearem.

Army Corps + další vládní twitterové účty zveřejňovaly varování před povodněmi, bouřemi a elektrickými bouřemi.

Ulice v DC jsou doslova zaplaveny.

Lin Wood včera otevřeně potvrdil Q na Kongresu v Oklahomě.

Jim Caviezel představil upoutávku na film „Sound of Freedom“ (bude vydán ve 4. čtvrtletí letošního roku), který se týká obchodování s dětmi, a na této akci otevřeně vysvětlil adrenochrom.

Dnes ráno byl běloruský prezident zachráněn před pokusem o atentát / převrat, protože vládne jedné z posledních zemí, která se vzbouřila proti Cabalu.

Před několika dny vypukly po celé zemi nepokoje BLM / Antifa, ale včera v noci oficiálně vstoupila NG a začala pomáhat policii zatýkat u hlavně. Armáda ma vse pod kontrolou

Více přestřelek pod falešnou vlajkou, než jsme kdy viděli za jednotlivé dny a za sebou následující dny, aby zaplavily média novým příběhem

Castruv režim na Kubě skončil, haitský premiér rezignoval, bývalý guvernér IMO zatčen zdroj

Opis fotky nie je k dispozícii.
rok 1956 ‼ zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „22. 2021 Slovensko vyhostilo troch členov ruskej diplomatickej misie. Ide ο reakciu na udalosti Česku. Premiér Eduard Heger oznámil, že majú na odchod 7 dní. Plus BER JEDER zdroj: zdroj:TASR“
Slovaci taky jedou ve zlutem 😆 zdroj
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a text, v ktorom sa píše „18:04 96 EIS E15. Zadejte dotaz nebo webovou adresu Barva, která dokáže i obyčejny outfit pretvorit V luxusní záležitost. Zkuste vsadit na žlutou FashionMagazin 1d“
Všade žltá 🤷‍♂️ zdroj

Možno sa to niekomu zdá byť pritiahnuté za vlasy s tými žltými farbami, no nie tomu, kto pozná a sleduje súvislostí s prebiehajúcimi operáciami a správami v MSM..

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 21.04.2021Ľudia sa prebúdzajú a vezmú túto krajinu späť. Držte sa, Patrioti. Je to hrboľatá jazda, ale bude to stáť za to. Vrátime sa silnejší ako kedykoľvek predtým! Donald J. Trump nikdy nekončí! Nikdy neustúpi! Verí vo vás a bojuje za VÁS každý deň! Oživenie tejto krajiny je nevyhnutnosťou. NIČ nemôže zastaviť to, čo príde! Nič! Expert na biblický cyklus…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, správy
 • 10000
  Správy 20.4.2021Je naozaj ťažké vedieť, kde začať každý deň s tak fascinujúcimi správami a informáciami, ktoré sa šíria, ale chcel som povedať, že prenosy komunikované Michele Tittlerom vo Vancouveri prostredníctvom videí „ET Transmissions“ sú pravdepodobne najohromujúcejšími, aké som kedy počul. Niektoré z týchto informácií môžu byť odhalené počas Desiatich dní temnoty,…
  Tags: a, sa, v, je, to, na, správy
 • 10000
  Správy 19.04.2021DS je vymknutý z Bieleho domu, Pentagonu a akéhokoľvek miesta, ktoré ovláda armáda. Biden je podvodník - NIE prezident a ako takého ho neuznáva americká armáda, ktorá je v súčasnosti v Amerike na čele pre prípad, že ste to nepočuli. Biden odmietnutý prístup do BD Existujú rôzne správy, že princ…
  Tags: a, na, je, v, sa, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here