Správy 23.02.2021

23/02/2021

V Texase prechádzajú nové zákony – povinný zákon pre testovanie vášho psa na prítomnosť COVID-19. Zdravotný tím navštívi váš domov na testovanie vášho psa na prítomnosť COVID-19.

Dr. Sarah Hamer, epidemiologička, v piatok pre KBTX-TV povedala, že jej tím testoval psy v domovoch občanov, kde koronavírus infikoval najmenej jednu osobu. Oddelenia okresného zdravotníctva, aby začali uskutočňovať štúdiu o mačkách a psoch, ktoré žijú v domoch s potvrdenými ľudskými prípadmi COVID-19, spolupracujeme s majiteľmi na preventívnych opatreniach, aby sa zabezpečilo, že pes a mačka infikovaná koronavírusom zostanú doma, nie je v interakcii s iných psov alebo mačiek alebo ľudí a izoluje sa rovnako, ako by ich izolovali pozitívni ľudia, “uviedol doktor Hamer.
Zdroj

ILLUMICORP – Illuminati tréningové video
Zdroj

Nitriansky okres sa búri. Pozitivitu má len 0.28 % a aj tak je v čiernej zóne. Zdroj

Dvaja admirálovia uviedli, že existuje 1 000% šanca, že RV bude tento týždeň. Tento týždeň boli presunuté obrovské sumy peňazí na výmenu / vyplatenie na úrovni 4B. Boli privolaní správcovia platieb a bolo im povedané, aby zostali na svojich stanoviskách.

Agentúra Associated Press uviedla, že sa budú zaoberať prejavom o stave Únie v utorok. 23. februára, zatiaľ nikto nebol upovedomený o tom, že prejav bude a v Kapitole sa nepripravuje nijaká účasť Kongresu. Vrch Capitol Hill zostal obklopený osemmetrovým ostnatým drôtom oploteným smerom dovnútra a strážený 30 000 jednotkami.

Od prezidenta Trumpa sa malo očakávať významné vyhlásenie na konferencii CPAC v ich hlavnej prihláške na nedeľu 28. februára. Juan O Savin zverejnil, že lockdowny C19 končia od pondelka 1. marca
Zdroj

Tento muž mal vieru v Boha a prijal ťažké poslanie. Roky predtým, ako dokonca oznámil svoju kandidatúru na prezidentské voľby, Prophets oznámil, že sa stane prezidentom na dve volebné obdobia a bude vyhlásený za „Božiu trumpetu“. Zhromaždil veľké zástupy nasledovníkov, pretože hovoril Pravdu a prebúdzal ľudstvo. Znovu urobil zázrak prestavbou ekonomiky svojej krajiny. Urobil zázrak tým, že zachránil svoju krajinu pred povstaním a nepriateľským prevzatím moci. Urobil zázrak tým, že presvedčil krajiny zapojené do rodových, alebo náboženských vojen, aby napriek všetkému podpísali mierové zmluvy. Urobil zázrak tým, že sa vyhýbal novej svetovej vojne napriek všetkým zradným pokusom svojich nepriateľov. Za odmenu bol zosmiešňovaný, cenzurovaný, obviňovaný, očierňovaný, umlčaný, vyhrážaný, stal sa cieľom a zradili ho. Jeho nepriatelia chceli, aby ho, jeho rodinu a jeho spolupracovníkov popravili. Napriek tomu všetkému naďalej slúžil Bohu, ľudstvu, svojej planéte a svojej krajine, aby oslobodil „My ľudia“(we the people).

Ste stále prekvapení, že sa nachádzame v „biblických“ časoch? Udržte si vieru!
Kris

P.S .: Q sa od 11. júna 2018 zmienil o „niečom biblickom“ 9-krát.
Zdroj

Soud zrušil povinné testování zdravotníků. Zdroj

Bidenova administratíva predstavuje hrozbu pre našu národnú bezpečnosť! Navrhuje sa „administratívne zrušenie“ ICE.
Zdroj

Biden nezatvára deti imigrantov do klietok. On ich zatvára do lodných kontajnerov. Zdroj

Prvé migrantské centrum pre deti otvorené pod Bidenom

Kanada hlasuje, aby uznala čínske zaobchádzanie s ujgurskou populáciou ako genocídu. Krok Parlamentu nepodporil predseda vlády Trudeau. Zdroj

[DS] / MSM padli priamo do pasce, ktorú nastavili vlastenci. Všetko, čo chceli, aby dosiahli, bolo takmer splnené. Teraz je čas pozrieť sa na skutočné zločiny, je čas na týchto jednotlivcoch rozpútať Durhamovcov. S najväčšou pravdepodobnosťou, keď sa Durhama pokúsia zbaviť, všetko to rozpúta.
zdroj

Spoločnosť Microsoft vytvára koalíciu na „boj proti dezinformáciám“ online. Zakladajúcimi členmi sú spoločnosti Adobe, Arm, BBC, Intel, Microsoft a Truepic. Bývalý výkonný riaditeľ spoločnosti Microsoft Bill Gates je veľkým zástancom moderných krokov smerujúcich k väčšej cenzúre na sociálnych sieťach. Zdroj

Americké médiá hlavného prúdu sú pod paľbou zverejnenia článku, v ktorom Američanom hovoria, že život sa nevráti do normálu ani po úplnom očkovaní proti Covid-19 – a kritici tvrdia, že táto správa od očkovania odrádza. Zdroj

Americké letectvo pripúšťa, že môžu ovládať počasie. Zdroj

Česká ambasáda žádá Slovenské úřady o podání vysvětlení k zatčení občana ČR Aleše Svobody. Zdroj

Veľká noc je za rohom 😆

Ak do 15. marca nebudú akceptované nové podmienky používania WhatsApp, služba sa výrazne obmedzí, V podstate jediné, čo bude povolené, je prijímanie hovorov a zobrazovanie upozornení na prichádzajúce správy. Nič viac. Čítanie či posielanie správ naďalej nebude možné. Zdroj

Ďakujem vám všetkým! Stále sú dôležité prípady, ktoré nie sú rozhodnuté. Nevyvrátiteľný dôkaz čoskoro dorazí. Neustále informujte všetkých o faktoch. Dnešné príkazy Najvyššieho súdu boli sklamaním, ale NIE SÚ hotové a nenecháme tento podvod prejsť. – Sidney Powell
Zdroj

Anon ~ 1. Trump musel „prehrať“ a byť mimo moci, aby mu nebolo možné vyčítať vojenské prevzatie – ľavica by to nikdy neprijala. 2. Čínou kontrolovaný prezident, ktorý je teraz pri moci nás účinne dostáva pod zahraničnú okupáciu.3. Armáda teraz môže vyhlásiť, že Biden je nielen nelegitímny, ale že je kontrolovaný Čínou, čo odôvodňuje prevzatie moci. Zdroj

Trump sa oficiálne vracia 2.-28. 21. A pre Joeho má veľké prekvapenie. Zdroj

Najnovšie prehlásenie Trumpa zo včera v češtine TU

Washington D.C. aktuálne, normálne? Zdroj

Scavinov INTEL

Scavino změnil svůj IG příběh na Mar-a-Lago hrající „U2“.

Lockheed U-2, je americký jednoproudový motor, průzkumný letoun ve vysoké nadmořské výšce provozovaný americkým letectvem a dříve pilotovaný CIA. Poskytuje denní i noční vysokohorské shromažďování zpravodajských informací za každého počasí.

Trumpova fotka měla kolem levé ruky srdce. Otočte fotografii, je to symbol amerického velení zvláštních operací. Jedná se o jednotné velení bojovníka pověřené dohledem nad různými veleními speciálních operací armády, námořní pěchoty, námořnictva a letectva ozbrojených sil USA.

Kancelář strategických služeb AND měla stejné logo a byla rozpuštěna v roce 1945. Funkce OSS zahrnovaly použití * PROPAGANDY, podvracení a poválečného plánování *. Byla to předchůdkyně CIA.

Q4163: Jaká mediální aktiva se rodí na farmě (CIA)?
Q3126: Obamova rodina spojená s CIA?
Trump ničí CIA prostřednictvím armády! QSpot Zdroj

Barron Trump tweetol: Trumpova sociálna sieť: 29.03.2021
Joe Biden kontroluje či dokážete používať internet 😂 vtipné, ale hrozné

Najvyšší súd zaujme stanovisko vo štvrtok 25. februára. Ak súd rozhodne, že veci budú pokračovať, nebudeme s istotou vedieť, či je väčšina súdu kompromitovaná, kým nebudú prijaté konečné rozhodnutia, ktoré môžu trvať mesiace. Pamätáte si rozhodnutie Obamacare? Možno súd umožní, aby veci pokračovali a získali čas skôr, ako budú odhalení skorumpovaní sudcovia. Ak väčšina súdu nie je skorumpovaná, malo by sa rozhodnúť dnes v prípade Pensylvánie. GA a Michigan mali dostať osvedčenie o inverzii a vyšetrovacej väzbe, aby dodržali zákon v prípade Pensylvánie. Werden Dnes sa veľa dozvieme o väčšine sudcov nášho Najvyššieho súdu, nech už budú rozhodnutia akékoľvek.
Zdroj

23.2.1861 Abraham Lincoln potichu pricestoval do Washingtonu DC, aby sa pripravil na svoju inauguráciu 4. marca. Sprevádzal ho maršal Ward Hill Lamon, priateľ a predchádzajúci právny partner
Kto je veliteľom armády? Prečo je to také dôležité? Kto obklopuje prezidenta?

Skandál v královské rodině. Bratranec královny Alžběty II. byl uvězněn na 10 měsíců za sexuální napadení.
Zdroj

Dôkazy ukazujú, že Izrael používa placebo vakcíny COVID a pozmenili testy PCR, aby dokázali, že vakcíny fungujú. Zdroj

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 22. do 28. februára 2021 je cez územie SR plánovaných deväť cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde o presun amerických vojakov.
Zdroj

Sopečná činnosť na vrchu Etna v Taliansku sa 22. februára 2021 o 21:10 UTC opäť zintenzívnila a od 16. februára sa vyvinula do 5. paroxysmu – skutočne veľkolepého a najmocnejšieho za posledné roky.
Zdroj

Do dňa 01.02.2021 bolo vyplatených 4,144,133,047,12$ občanom z následkami po vkacinácii

Vojsko už má 100 % kontrolu… ale keď sa každá ′′ civilná ′′ metóda prejavila ako skorumpovaná (SCOTUS je posledný krok)… vtedy vkročia a verejne oznámia, že sa zmocnili moci. Toto je totožné s tým, čo sa stalo v Mjanmarsku. Po každej legálnej trase vstúpila armáda, pretože voľby neboli vyriešené. Teraz Suu Kyi a jej politická strana budú podľa zákona obvinení v plnom rozsahu. Možno to bolo pre ľudí z Barmy s ňou v kancelárii už niekoľko týždňov bolestivé, ale pozrite sa, kde sú teraz. Čoskoro budeme ďaleko vpred, keď sa veci začnú hýbať rýchlo. Takto to muselo byť, inak sa jednoducho nedalo. Vojenská operácia FISA. Všetko bude odhalené. Vyhrali sme. Nič nedokáže zastaviť to, čo prichádza. Už sa to podarilo. Nečakajme, kým sa niečo stane, len čakáme na odhalenie toho, čo sa už stalo.
Zdroj

Trump QProof a dekódovanie: –
Dnes zverejnené Trumpove vyhlásenie. Vyhlásenie aj Q Drop 2912 z 1. marca spomínajú Trumpove financie a „Lov čarodejníc“. 1. marec sa blíži.

Trump Decode:
Ak to urobíme o krok ďalej, porovnáme Trumpovo vyhlásenie s Q Drop 2856, obe majú dátum FEB 22 a takmer celé Trumpove vyhlásenie koreluje späť s Q Drop.

Novinky QProof:
Správy hlásia, že „Texas ponáhľa inštalatérov, aby opravili prasknuté potrubia ..“.
Q Drop 1279: Kedy zavoláte inštalatéra?
Správy odomknú mapu.
Budúcnosť dokazuje minulosť.

Dekódovanie Pompeo:
Posledných 13 tweetov Pompeo v rade má všetky zhody slov s PRESNÝMI ROVNAKÝMI
Q DROP 4545. Je štatisticky nemožné, aby to bola náhoda.

Q Drop 4545,
Žijeme v biblických časoch.
Deti svetla vs deti tmy.
Zjednotení proti neviditeľnému nepriateľovi celého ľudstva.
Zdroj

Na záver krátky príbeh

Kde bolo, tam bolo

Pamätám si, keď som mal pocit, že som skutočne slobodný človek.
Vedel som, že neexistuje nič, čo by tomu mohlo prekážať.
Byť slobodným bolo samozrejmosťou.
Život bol jednoduchý a ľuďom sa dalo zväčša dôverovať.
Mohli ste uveriť tomu, čo ste počuli a videli.
Nebol dôvod pochybovať o tom, že informácie, ktoré ste dostali, boli presné a pravdivé.
Postupom času sa stalo veľa vecí, ktoré zmenili môj pohľad na to, čo je pravdivé na tomto svete

TO BOLO POTOM

Postupom času sa stalo veľa vecí, ktoré zmenili môj pohľad na to, čo je pravdivé na tomto svete.
Najdlhšie som sa chránil pred politikou. Nevolil som, pretože som si myslel, že na vašom hlasovaní nezáleží.
Keď som raz zistil, že som konzervatívny typ človeka, ktorý verí v Boha a miluje svoju vlasť, začal som voliť.
Dostupné možnosti neboli vždy to, čo som chcel, ale hlasoval som. Veril som, že proces bol chránený pred korupciou a podvádzaním.
Chlapče, mýlil som sa v tom.

Takže potom, čo bol presvedčený, že zvolení ľudia boli v skutočnosti dosadení. Musel som začať skúmať akýmkoľvek spôsobom som mohol.
Začalo to jednoducho vyhľadaním niektorých tém na YouTube. Našiel som veľa jednotlivcov, ktorí sa snažili ukázať pravdu. DIGITÁLNI VOJACI.
AKO MICHAEL @ THEPATRIOTHOUR.TV
Počul som o niečom, čo sa volá Q.
Čo je to? Kto to je?
Zostúpil som do toľkých králičích dier, že ma to vyčerpalo.
Tak veľmi som túžil zistiť všetko, čo sa dalo. Začal som zisťovať veci, ktoré boli také šokujúce, že to jednoducho nemohlo byť skutočné. Alebo bolo?
Mnoho vecí, ktoré som považoval za nemožné, sa ukazuje ako skutočne skutočné.
Poznať vládu je oveľa horšie, ako som si myslel. Nebolo to už prekvapením.
Vedieť, že existuje celosvetová sieť obchodovania s deťmi, ktorá zahŕňa nepredstaviteľné hrôzy a zahŕňa väčšinu všetkých politických elít a typov zábavného priemyslu. Rovnako ako mnoho ďalších.
Považoval som to za neprijateľné.
Teraz verím, že sa s tým niečo robí, a je to obrovský záväzok.

Vďaka Bohu nad nami!

Teraz mi je zrejmé, že každý z nás bol vystavený druhu propagandy, ktorá je taká nebezpečná a efektívna, že mnohí nebudú nič spochybňovať. Som veľmi rád, že sú tu takí z nás, ktorí budú spochybňovať VŠETKO!
Mám dôveru v to, že čoskoro budeme žiť vo svete, ktorý bude zbavený tohto Zla, ktoré ovládlo toľko našich životov.

Kde bolo, tam bolo
Myslel som si, že slobodný.
A teraz budem!

WWG1WGA

zdroj

Podobné články

 • 91
  Správy 27.02.2021Armáda umožňovala organizovať činnosti Bidenovej administratívy na odhalenie podvodov DS, aby verejnosť prestala veriť ich klamstvám. Zdroj Generál Flynn označuje prejav prezidenta Trumpa na nadchádzajúcej konferencii CPAC ako veľmi významný. Konferencia o konzervatívnych politických akciách sa koná 26. - 28. februára na Floride. Trump hovorí v nedeľu 28. februára. Pozor…
  Tags: a, je, sa, v, na, zdroj, to, o, že, s
 • 90
  Správy 04.03.2021"Počas tohto posledného týždňa zahynulo v pasci Cabaly toľko Special Ops síl, keď vyprázdňovali D.U.M.B.S. a zachraňovali deti v podzemných tuneloch a základniach zriadených iluminátmi po celom svete." Preto vlajka na Mar-A-Largo viala na pol žrde. Modlite sa, prosím, za všetkých našich odvážnych vojakov Aliancie. “ ...V pondelok 1. marca…
  Tags: a, v, je, na, sa, zdroj, že, o, to, s
 • 89
  Správy 15.02.2021V blízkosti mexického futbalového štadióna sa našlo 18 odpadkových vriec plných ľudských ostatkov. ZdrojVideo čo sa udialo v Šanghaji 🤯: Zdroj Okultné symboly na dokladoch totožnosti. https://t.me/Adrenocrime/5009 Ilúzia možnosti výberu 1.Luxusné značky sú vlastnené troma gigantmi. 2. V roku 1983 bolo 90% amerických médií vlastnených 50timi spoločnosťami. V roku 2011…
  Tags: a, na, je, v, zdroj, sa, že, to, s, správy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.