Správy 23.04.2021

23/04/2021

V roku  2016  bol prvým oficiálnym činom prezidenta Trumpa ráno, keď sa ujal funkcie, návšteva ústredia CIA, kde vyhlásil vojnu proti obchodovaniu s deťmi. Potom vytvoril Pentagónsku špeciálnu jednotku na pedofilov

V  júli 2018  začalo 10 000 vojenských síl Special Ops cvičiť na záchranu detí z DUMBS

V  júli 2019  americkí námorníci spojili s navy seals na záchranu 2 100 detí v klietkach nájdených v podzemných tuneloch pod China Lake Naval v južnej Kalifornii. Odvtedy zachránili milióny detí na celom svete a od tohto článku aktívne objavovali ďalšie – pričom vyhodili do povetria systém tunelov a spôsobili menšie zemetrasenia.

Dňa  20. Dec. 2020  prezident Trump bol informovaný o tuneloch pochovaných dve míle pod Capitol Hill. Jeffrey Epstein a jeho pomocníčka Maxwellová sa vzdali máp globálneho tunelového systému – významného zdroja príjmov pre Cabal.

V  utorok. 23. marca 2021 Aliancia narazila loďou Evergreen Corp. na breh Suezského prieplavu. Navy Seals našli  1 366 mŕtvych a 1 267 živých detí v 18 000 kontajneroch lode a ešte viac na 29 ďalších kontajnerových lodiach zachytených v kanáli. Seals tiež našli chemikálie na vytvorenie zmeny podnebia, ktorá by zničila všetky cicavce na zemi, jadrovú zbraň, plus zbrane hromadného ničenia na 29 kontajnerových lodiach a šesťposchodových vysokých lodiach – o ktorých sa verilo, že sú určené na začatie vojny medzi Izraelom a Saudskou Arábiou. Zachytenie plavidiel takmer zničilo prostriedky pre cabalu a Čínsku komunistickú stranu.

V  dňoch 12. – 16. apríla 2021  začali špeciálne operačné sily vyhadzovať do povetria a zaplavovať DUMBY pod vrchom Capitol Hill riekou Potomac. Bolo zachránených viac ako tisíc detí, pričom ešte viac bolo nájdených zosnulých.

V marci 2020 armáda zatkla vo Vatikáne 13 rodín démonov, lídrov mafie, pápeža a 350 zamestnancov. Potom vyčistili Vatikán od hotovosti, zlata a cenností v 650 leteckých nákladoch a odleteli s nimi do Fort Knox a na ďalšie miesta americkej štátnej pokladnice.

V  pondelok  Skóre z 19. apríla, keď boli zamestnanci štátnej pokladnice v USA zamestnaní v Cabale, zatknutí: „Až 100 a pravdepodobne viac z nich bolo prichytených pri jednaní s ručením v rámci schémy na financovanie ďalšieho stimulu CV-19, zastavenia činnosti RV / NESARA / GESARA a pokračovania fiat dolárov. “ zdroj

„Nemyslím si, že všetky tieto nežiaduce reakcie na vakcíny sú súčasťou plánu [Deep State]. Snažia sa túto vec pretrhnúť, a preto sa deje toľko chýb … Už sa blížime k bodu zlomu. “ (Dr. Reiner Fullmich)

Je to vynikajúci rozhovor. Doktor Fullmich je inteligentný, vtipný a skromný. Uviedol, že [D] eep [S] tate pôvodne plánoval použiť svoju plandémiu v roku 2050 na zničenie väčšiny obyvateľov Zeme. Tento dátum bol posunutý dvakrát kvôli ich úplnej chamtivosti – 2030, potom 2020. Preto neboli pripravení na nežiaduce reakcie. zdroj

Zdroje informácií, ktoré sa v najbližších týždňoch a mesiacoch dostanú do očí a uší verejnosti, budú meniť život. Nie je to okamžitá oprava; nič také neexistuje, ale bude to transformačné.

Deutsche Bank spojená s obchodom s deťmi Epstein. Toto bude zábava.

… A pokles akcií dnes, Veľká Británia a ďalšie národy požadujú Norimberské procesy, tunely pod mnohými letiskami a ďalšie vynikajúce informácie

Chystáme sa vydať na cestu veľkých zmien a dokonca aj opozdenci budú ťahaní a tlačení pozdĺž na vlnách, ktoré nás poháňajú nahor do nášho Zlatého veku, kde Svetlo poznania prekoná temnotu a zlo. Kontrolné štruktúry sa rozpadnú a odpadnú a ľudstvo si začne uvedomovať, ako úplne zmanipulovaní a podvedení boli pastiermi más.

Škrípanie zubov, ktoré nám narástli počas nášho výskumu reality, je dnes počuť vo väčšine všetkých národov na našej planéte. Dusivý oblak prachu zo zhromažďujúcich sa duší krúžiacich a organizujúcich sa na zastavenie šírenia stúpa a občas je ťažké rozoznať divákov, ktorí v ňom číhajú, ale teraz sme múdrejší.

Bojovníci sú zvedaví, aké zlé to bude musieť byť; ako vystrašené budú musieť byť masy, aby ich vytrhli zo snenia a uvedomili si, že sú centimetre od útesu záhuby. Múdri a benevolentní opatrovníci sa rozhodli, že je potrebná „strašidelná udalosť“, a my môžeme len sledovať, ako naše prosby, aby videli nebezpečenstvo, padnú na hluché uši.

Na Telegrame som počul, že v DC zatkli viac ako 100 agentov cabaly, ktorí tlačili peniaze do Federálneho rezervného systému, aby mohli pokračovať v agende proti kung flu. zdroj

Scavinoova časová pečiatka 22. apríla 2021 o 9:50 ukazuje priamo na Q950

Pompeo je Trumpov človek
ako hlava CIA zhromažďuje informácie o všetkých tienistých sračkách, ktoré sme vykonali tu aj v zámorí
presúva sa do stavu, že použije tieto informácie na to, aby pomohol oslobodiť svet od CIA sračiek
zdroj

Päť dôvodov, prečo nikdy nepanikárim.

1. Verím, že Boh má kontrolu.

2. Vždy si myslím „Veľký obraz“.

3. Nesledujem MSM. Avšak venujem pozornosť ich úrovni paniky.

4. Venujem pozornosť početným znakom, že Biden nemá kontrolu, a uvedomujem si, že to, čo sa deje, je väčšie, ako si ktokoľvek z nás vie predstaviť.. Pohyby a protipohyby na globálnej scéne. Dobré proti zlému.

5. Uvedomujem si, že žiadna z našich slobôd nám vlastne nebola vzatá. Iba hrozí, že tak urobí. Nikto vás nenúti nosiť masku. Nikto vás nenúti, aby ste si injekčne podali experimentálny jed. Nikto vás nenúti zostať vo svojom dome.

Časy sú ťažké. Neznášam, keď vidím ľudí trpieť. Alternatíva však bola oveľa horšia. Sme požehnaní, že niektorí z najlepších ľudí na tejto planéte prekabátili samotného diabla. Niekedy musíte kráčať tmou … zdroj

Nedovoľte, aby sa vás zmocnili osobné (emočné) túžby typu: urobte to teraz, čo to trvá tak dlho..
zdroj
jedna z týchto vecí nie je ako ostatné zdroj

Priateľské pripomenutie, že MY ĽUDIA máme VŠETKU SILU. VŠETKU.
Ak sa nám niečo kolektívne nepáči, máme moc to zmeniť. Patrí sem aj moc vládu vyčistiť a začať odznova (ak sa situácia zhoršuje). To bude v nasledujúcich mesiacoch zrejmejšie ako kedykoľvek predtým. zdroj

Pomysli na to, aký hrozný musí byť teraz život pre členov cabaly.

– Boli odhalené ich plány na nadvládu nad svetom
– Ich finančné linky boli prerušené
– Ich prevádzkové kanály boli zastavené
– Ich komunikačné metódy boli prerušené
– Ich Covid podvod zlyhal
– Anoni ich držia v smrteľnom zovretí, nevedia čo má Trump v rukáve
– Netušia, čo Biden povie ďalej

Čo je najdôležitejšie…Vedia, že predali svoju dušu diablovi a Boh si pre nich prichádza. Bezsenné noci znášajú všetci. zdroj

3D, 4D a 5D existujú paralelne

V závislosti od vášho stavu vedomia v ktoromkoľvek danom okamihu zažívate to, čo je pre vás v danej situácii realitou, komunikáciou alebo vzťahom so svojím ja, alebo s ostatnými.

Keď sa naučíme navigovať frekvencie a energie medzi rôznymi emóciami na škále medzi vysokými a nízkymi, môžeme sa naučiť pohybovať a prepínať medzi týmito dimenziami.

Je ľudské zažívať nízke emócie a naďalej to robíte ako človek.
Cieľom nie je iba existencia v 5D.
Ale aby som sa naklonil tomu, ako zakaždým prijať a transmutovať emócie v procese z 3D na 5D.

Žiť iba 5D existenciu je ilúzia a môže byť pascou duchovného ega.
Ak emócie a temnota nie sú skutočne spracované a transmutované, môže si človek myslieť, že sú vo svojom procese ďalej, hoci v skutočnosti stále existujú vrstvy.
Transmutácia traumy z minulosti zaručí úspech vopred, ale zostáva procesom neustáleho vzostupu.
Vrstva po vrstve.

Vzostup a vývoj vo vašom procese bude v slobodnom svete obzvlášť ľahší ako v matrixe.
Nakoniec sme však emocionálne bytosti a prežívame život cez kontrast.

Ego berie zážitky a emócie veľmi osobne. A odsudzuje, bojuje, bráni, popiera alebo bagatelizuje zo strachu, že hlbšie negatívne viery o sebe, alebo o svete okolo vás sa môžu ukázať ako pravdivé.

Vstúpiť do 4D dimenzie znamená rozpoznať, prijať a riešiť tieto emócie tým, že ich precítite a poučíte sa z nich. Toto je prechodová dimenzia, ktorá sa môže cítiť ako búrka; nepokojná a chaotická.

V 5. dimenzii prijímate seba vo všetkom svojom svetle a tme a prijímate aj toho druhého. Toto je spojenie s vašim vyšším Ja, prostredníctvom vašej intuície, vašej duše.
V tejto dimenzii si uvedomujeme, že sme všetci rozdielni, a preto sme prepojení. Všetci prispievame k celku svojím spôsobom. Neexistuje správne ani zlé. Tam je iba: Ja Ty Sme, Všetko je v poriadku

Navigácia medzi týmito dimenziami je životnou prácou a každodenným procesom uvedomovania si, rovnováhy a rozhodovania. Žite v harmónii, úcte a pokoji so sebou a so svetom okolo vás.
Najťažšia a najkrajšia vec, ktorá existuje. zdroj

Tento tweet amerických spravodajských služieb sumarizuje, čo sa bude diať. Pretože je to trochu zložité, poviem vám, keď budem mať čas. Aby ste pochopili, čo vám poviem, musíme si uvedomiť, že tento používateľ včera povedal, že nemecká vláda prijme zákon, ktorý porušuje norimberský kódex. Myslím, že o 12 hodín neskôr bol tento zákon prijatý. Američan vedel, že v Nemecku prijmú taký zákon! Viete si predstaviť, na akej úrovni sa toto posúva ďalej? Pamätajte, ak neviete, že v skutočnosti sú po oslobodení USA sú oba Nemecko a Taliansko podrobené USA, pretože táto krajina založila svoje štáty ( 1945) a je to ZÁRUKA, že tak urobia. znovu do toho spadnú. totalitný štát. Zákon, ktorý porušuje norimberský kódex v Nemecku, POVOĽUJE USA, aby vojensky zasiahli pri obnove slobôd. (Nehovoriac o účasti týchto dvoch krajín na pokuse o štátny prevrat v USA, samozrejme, v novembrových voľbách …). zdroj

Veľký vek podvodu … Bez ohľadu na to, kam sa pozriete, klamstvo a rozpor prenasledujú ďalšie … Prerieknutie v politike nebolo faux pas, bolo zámerne … Všetko, čo sa momentálne deje vonku, je presne vypočítané… To sa používa na zrútenie vašej mysle, a keď sa vaša myseľ zrúti, stanete sa rozdrobeným …
Cítite pocit bezmocnosti a strachu … Stratíte seba a už nie ste zaľúbení … Mali by ste mať pocit: „Len sa pozri, ako jasne ti klameme a ty nemôžeš nič robiť … “Ale to určite môžeš urobiť, ak pochopíš zmysel a účel toho všetkého … Vidíme ľudské škrupiny, ktoré sú obývané tvormi a nemajú dušu, vidíme naprogramovaných a externe riadených ľudí, ktorí stále majú časti duše, ale už nevedia, čo robia … Vidíme údajne oddaných a dobrých ľudí, ktorí sú v spravodajských radoch, ale pracujú v záujme vlády … Temnota tiež používa metódy, ktoré sa na prvý pohľad javia ako benevolentné … koniec, nič sa nedeje a cieľom sú nepokoje medzi ľuďmi a výsledné rozdelenie … Pretože temnota môže urobiť iba jednu vec, deštrukciu, a preto ničí seba samú … Preto cíťte a cíťte, pretože práve tu je pravda a autenticita. … Robte veci z čistej lásky, pretože týmto spôsobom generujete rezonančné pole, ktoré vám umožní nielen zostať vo svojej sile, ale zároveň vás ochráni pred akýmikoľvek útokmi, či už na úrovni 3-D, alebo jemnými … Môžete byť napadnutí alebo oklamaní iba ak to dovolíte, pretože ste vnútorne oddelení … Správnou cestou je vysoká vibrácia a vysoké vedomie, pretože tým ste chránení … Poznáte cestu, dôverujete si a svoju myseľ necháte bokom … Vo svojej sile a láske nie ste ani manipulovateľní, ani predajní, ani kontrolovaní ostatnými … Pretože tieto mechanizmy už neprichádzajú do vášho rezonančného poľa … toto je spôsob, ako sa dostať z matrixu…zdroj

Putin a Lukashenko sa stretli v Kremline video

Teraz si predstavte túto architektonickú vojnu medzi dvoma spojencami ako Trump a Putin. Už dlho sa o tom hovorí, uviedol Fulford, že Európska únia vstúpi na obežnú dráhu Ruska. Viacero ľudí tvrdí, že schválenie nemeckého zákona porušuje norimberský kódex, a intervencie Putina a Ruska (pamätajte na to, že zmiernenie Nemecka uvoľnilo Rusko / ZSSR, takže Rusko hrá rovnakú úlohu v USA). A sú to spojenci. Pozrite sa na mapu Európy. Koľko kilometrov je Ukrajina od Nemecka? 1300 kilometrov. Dva dni. Ale to je to, čo ovláda celú Ukrajinu, je to prechádzka do Berlína. Myslíte si, že nejaká armáda bude brániť vašu vládu, čo robíte? Toto je lesť. Invázia na Ukrajinu je trikom, ako sa dostať do Berlína. Samotná správa hovorí, že USA prevezmú kontrolu nad niektorými sektormi Európskej únie na základe spáchaných zločinov proti ľudskosti. A celá táto nočná mora bude preč. A teraz môžete pochopiť pascu. Pamätáte si, že sa hovorilo, že Merkelová už bola vymenená? Prijatie tohto zákona je dokonalým spúšťacím mechanizmom. (Vyzerá to, že podobné zákony budú prijaté vo všetkých krajinách. Myslím si, že dobrí chlapci nahrádzajú ich komunikáciu, ako to robia s Elonom Muskom). zdroj

Toto sú „skutoční nepriatelia“ ľudstva … „Reptiliáni“ !!! Od „orionských vojen“, teda asi pred 12 500 rokmi, prišli na zem „Reptiliáni“ a utiekli pred „zjednotenou federáciou planét“, ktorá ich prenasledovala. Odvtedy Reptiliáni dorazili, dobyli to tu a zostali. Prvá vec, ktorú urobili, bolo „zotročenie“ hviezdnych lýrskych rás, ktoré žili v harmónii v Atlantíde a lemúrii. Reptiliáni vraždili lyrianských mužov (našich predkov) a „jedli“ ich, pretože sú mäsožravce. Dojčatá a deti boli „indoktrinované“ a učili sa ideológiu Reptiliánov. Pokúsili sa zmeniť lýrske ženy pokusom o úpravu ich génov, ale nebolo to možné, pretože majú veľké spojenie s „božským zdrojom“. Aj taygetovské ženy, ktoré žili v lemúrii, pomáhali vzdelávať lýrske ženy. To rozhorčilo plazy a to je dôvod, prečo postavili „hady“ v sochách, chrámoch, spisoch, hieroglyfoch, pyramídach … a na ďalších miestach, ktoré symbolizovali „taygetovské“ ženy. Keď videli plazy, ktoré nedokázali zmeniť svoju genetiku, použili „silu mysle“ na ovládnutie populácie. A od tej doby reptiliáni ovládajú planétu z „tajných spoločností“. Pomocou zotročených rás a ľudí postavili stovky podzemných tunelov, ktoré prebiehajú po celej planéte a vytvárajú nespočetné množstvo podzemných tunelov. (dumbs) reptiliáni sú nad pyramídou moci mnohých spoločností, ako napríklad „ilumináti, slobodomurári …“. Tiež využívajú a obsadzujú telá „prázdnych“ ľudí bez duše. Pretože sú tiež stvoreniami 4d (astrálna / duchovná hustota) a jednou z ich špecialít je ísť od 4d do 3d podľa ľubovôle, netýka sa ich „závoj zabudnutia“, takže si vždy pamätajú svoje predchádzajúce životy. Používajú to vo svoj prospech, aby naďalej dominovali ľuďom. Sú to inteligentnejšie bytosti a majú pokročilejšie technológie ako tá naša. V dumbs majú reptiliáni technológie ukryté pred ľudstvom. Disponujú technológiou „klonovania“, a preto klonujú „šedých“ a slávne a politické osobnosti, aby naďalej vládli krajinám pomocou svojich bábok. Dnes existujú milióny hybridných plazov zmiešaných s ľuďmi. Majú tiež technológie „voľná energia“, „hviezdne brány“, „pokročilá veda“, „ufo“ a ďalšie. Mnoho slávnych ľudí: herci, herečky, speváci, politici, králi … „paktovali“ s reptiliánmi, aby získali „slávu, peniaze a bohatstvo“, ale na oplátku musia byť títo slávni ľudia „posadnutí“ ostatnými reptiliánmi, vstupujú do ich tiel, aby boli schopní „obetovať“ deti na kanibalizmus a extrakciu adrenochrómu. Akonáhle predajú svoje duše, sú ich diabolským majetkom. Aliancia s pomocou federácie, dnes sú vo vojne s reptiliánmi, to je to, čo dnes vidíme. Federácia uzavrela všetky hviezdne brány, ktoré mali reptiliáni, monitorujú planétu 24 hodín denne, zablokovali trh pre „vývoz a obchodovanie s ľudským mäsom“ do iných hviezdnych systémov. Zachraňujú tisíce unesených detí v dumbs, zablokovali dopravu lodí všetkého druhu. Ale vyhladia iba 80% reptiliánov, zvyšok musíme byť my, ktorí ich musíme zničiť. Nemusíte zostať s prekríženými rukami, ani čakať na pomoc. Musíme si to uvedomiť, zobudiť tých, ktorí spia, spojiť sily a oslobodiť planétu od týchto škodcov… .. Endovelicus sa prebudil! „otvor svoju myseľ“  zdroj

Buďte hrdí.
Buďte hrdí na to, že ste iní
Buďte hrdí, že ste hlbokým mysliteľom a mysliteľom
Buďte hrdí, že ste naladení na inú frekvenciu
Buďte hrdí na to, že cítite veci, ktoré iní nie
Buďte hrdí na skutočnosť, že chcete hovoriť o anjeloch, energii, zázrakoch a duchovnosti
Buďte hrdí, že ste skončili nezmyselnými konverzáciami
Buďte hrdí, že ste sa držali späť
Buďte hrdí, že túžite po slobode pociťovať prítomnosť
Je v poriadku, ak vás vaša rodina nechápe
Je v poriadku, ak sa k vám nepridajú vaši priatelia
Je v poriadku, ak vás svet bude súdiť
Je v poriadku, že chceš tancovať naboso na zemi a nekonečne hľadieť na hviezdy
Je v poriadku, že plačeš nad západmi slnka a prenasleduješ mesačné lúče
V skutočnosti je to úžasné. To je prekrásne
Prešli ste dlhú cestu, aby ste boli tým, kým ste
Takže buďte hrdí. Hrdí na to všetko. Milujem vás všetkých
Svet potrebuje, aby si bol presne taký, aký si
Držíte rovnováhu v tomto šialenom svete zdroj

Byl aktivován vojenský protokol
Ode dneška okupační správa instalovaná / NaZis v roce 1948 a fungující od té doby, žertem nazývaná „vláda“, porušila norimberský zákoník.
Tento takzvaný Norimberský kodex je ústředním etickým pokynem, který se v současné době používá k přípravě a provádění lékařských, psychologických a jiných experimentů na lidech.
Uvádí, že při lékařských zkouškách na lidech:
“ dobrovolný souhlas testované osoby je (je) naprosto nezbytný. To znamená, že dotyčná osoba musí být právně způsobilá dát svůj souhlas; že musí být schopna používat svůj úsudek, který není ovlivněn násilím, podvodem, mazaností, tlakem, předstíráním nebo jakoukoli jinou formou přesvědčování nebo nátlaku; že musí důkladně znát a rozumět příslušné oblasti, aby mohli učinit informované a informované rozhodnutí “.
Důvodem Norimberského kodexu byly zločiny proti lidskosti spáchané ve jménu lékařského výzkumu v době národního socialismu, zejména „kriminální lékařské experimenty“ a nucené sterilizace.
Tento norimberský kodex pochází z roku 1947 a zahrnuje deset bodů.
Existuje prohlášení 1. amerického vojenského soudu o „povolených lékařských experimentech“.
Ačkoli téměř všechny jednotlivé akce osob zapojených do tohoto / nacistického „SRN“ nejpozději od začátku pohádky o Coroně, nejpozději v únoru 2020, byly válečné zločiny i zločiny v oblasti lidských práv, největší zločin v oblasti lidských práv se dnes stal veřejností díky většinové rozhodnutí v „Bundestagu“ prokázané v poválečném období.
Různé americké kanály to analyzují jako past nastraženou „Q“, do které sionisté spadli.
Nejviditelnější porušení norimberského zákoníku nyní legitimuje vojenské převzetí.
Je to německý kód válečného stavu.
Tento zločin byl nezbytný pro spuštění následující sekvence.
Zde armáda pracuje přísně podle předpisů a je zcela v souladu s právními předpisy.
S vojenským převzetím v Německu se to samé stane ve všech ostatních zemích.
„Svět se dívá“ neznamená nic jiného než to, že začíná spoušť viditelného vojenského převzetí německého lidu.
Zdá se, že to, po čem tolik z nás už rok toužilo, se konečně děje.
Světový mír přijde od německého lidu. zdroj

Proč se americká armáda a ruská armáda maji
takovy zájem o ochranu Antarktidy?
Proč to není letová zóna?
Existuje mnoho důvodů
včetně zlata, tunelů a staré technologie. KONTAKT.
_ Současné důvody [DS] Vojenský průmyslový komplex.
/ Brány (Mossad)
Jaderný výbuch ve velké výšce roztaví poklopy.
(Q) Storm Rider zdroj

👉👉 Největší objev drog v historii SLOVINSKA: 400 kilogramů.
👉👉 Španělská policie pozastavila produkci průmyslového konopí. 1200 metrů čtverečních, 900 KILO travy, dva Holanďané ve vazbě.
👉👉 Také dnes ve Španělsku: Chycen paseracky gang. Hašiš z Maroka do Evropy. 37 zatčení.
👉👉 Několik rozsáhlých operací proti mafii v Itálii a ČERNÉ HORĚ. Celkem přes sto zatčení, včetně mafiánského šéfa. GIGANTICKE PLANTAZE KONOPÍ v hodnotě několika stovek milionů eur (!) sklizeny.
👉👉 V BERLÍNU gang vydělal DESET MILIONŮ EURO s ukradenými paletami a mřížovými boxy. Včera je navštívilo 200 policistů. Osmnáct podezřelých, tři zatykače.
👉👉 Racie na zkrachovalou GREENSILL BANKU v Brémách. Pripad ma daleke rozsahy. Mnoho německých obcí tam investovalo své peníze a hrozila jim úplná ztráta. Expremiér DAVID CAMERON je proto v Anglii pod tlakem. Loboval u Greensill Bank. Mnoho pracovních míst je nyní ohroženo.
👉👉 Velký nalez kokainu. 700 kilogramů v Indii a půl tuny na moři pred USA.
👉👉 Pašeráci lidí zatceni pri několika raciich se zaměřením na Frankfurt a Pinneberg. Gangy pašovaly lidi z GHANY a SYRIE na komerční bázi.
👉👉 Rozsáhlá racie s SEK a 300 policisty v Berlíně, Braniborsku a Dolním Sasku. Byly nalezeny ostré zbraně a 1,5 kilogramu trávy, dvanáct podezřelých, tři zatykače.
👉👉 Corona peníze za sebevražedné útoky. Nájezd v Severním Porýní-Vestfálsku a Bavorsku proti FINANCOVÁNÍ TERORU. V centru pozornosti: právník z Düsseldorfu. Říká se, že ukradl koronovou pomoc a poslal šestimístné částky peněz do AL-NUSRA-FRONT v Sýrii.
👉👉 Encrochat rozsáhla racie dnes v Hamburku, Dolním Sasku a Hesensku. Gang prý obchodoval s cca 700 KILO DROGAMI. Šest zatýkacích rozkazů. zdroj

Mnichov / Cáchy – Mezinárodní pašerácký kruh rozbit! Vice jak jedna tuna drog zabavena!
Bylo provedeno 18 zatýkacích rozkazů pro podezření z pašování drog. Podle aachenského státního zástupce a „Společné vyšetřovací skupiny pro narkotika v Severním Bavorsku“ (GER Severní Bavorsko) byla pašována více než tuna narkotik.
GER Nordbayern z celního vyšetřovacího úřadu v Mnichově a bavorského úřadu státní kriminální policie prohledali ve dnech 13. až 15. dubna celkem 30 bytů a různých obchodních prostor v Německu, z toho 27 jen v širší berlínské oblasti. Byly provedeny zatykače na 13 údajných členů mezinárodně aktivní skupiny. zdroj

V Nemecku se probouzi herci a herecky 👍
Více než 50 německých herců kritizovalo opatření proti koronové pandemii pod hashtagem #allesdichtmachen s ironií, vtipem a sarkasmem. Účastníci kampaně: kdo je kdo z německé dramatické scény! Zveřejněná videa na Youtube a Instagram jsou chvalena, ale také sklidili spoustu kritiky – zejména z jejich vlastních řad. zdroj

Turek je pod kontrolou Putina!!!!
Světový řád po Coroně: Erdogan ohlašuje konec globalizaceTurecký prezident Recep Tayyip Erdoğan v pondělí oznámil vytvoření nového světového řádu. Věk „peněžních a akciových trhů“ je u konce. Tím dává jasně najevo, že je v táboře Trumpa a Putina po celém světě. zdroj

Americké letectvo retweetlo video, které ukazuje sluneční energii přenášenou na Zemi z vesmíru. Dokonce ukazuje, že nabíjí auta, podobně jako nabíječka Tesla. zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Dnes 12:48 Michael Svare, Novinky Koronavirus se dostal už i k Mount Everestu Koronavirus se po roce pandemie proplížil už k Mount Everestu. Nakazil se jím nejméné jeden z horolezcu, který se na dobytí vrcholu Nepálu chystal. Nor Erlend Ness byl následné na osm nocí izolován nemocnici, informuje server BBC. Podle zpráv mel pozitivní test na virus šerpa.“
Bourak, ten virus!!!! 😂🤣 zdroj

„TED TO BUDE VÁŽNÉ“U.S. B52 nad Dánskem.Sila! Bingo, tady to je! Toto je pro mě další úroveň. V letových pozorováních posledních tří týdnů ve skutečnosti nedošlo k žádnému dalšímu nárůstu. Byli jsme na nejvyšší úrovni, jakou jsem kdy pozoroval. To se pro mě dnes změnilo. Od této chvíle jsme dosáhli nové úrovně pozorování vzdušného prostoru!

Na obrázku môže byť mapa, obloha a text, v ktorom sa píše „GRIMM01 Hex: AE587C Share Reg. 60-0023 United States DB flags: military Type: B52 Boeing B-52H Stratofortress Type Desc. L8J Squawk: 1145 History SPATIAL Ûd: Altitude: Vert. Rate: 514 kt 27 100 32 ft/min Track: Pos.: Distance: 111.3° 55.287° 11.656° /a SIGNAL Source: MLAT“
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „(Q)The Storm Rider @Littleb29872980 INTEL Cables_ WORD is Putin pulled his troops back to the lines less than 24 hours after Merkel signed new laws that were ILLEGAL & triggered Nuremberg code Mil. Protocol& Laws of Wars codes which gives U.S & joint MiL. POWERS>take CONTROL EU sectors> Crimes Against Humanity Act Prekladz angličtina od Google“
Kabely INTEL_ WORD spočívají v tom, že Putin stáhl své jednotky k liniím méně než 24 hodin poté, co Merkelová podepsala nové zákony, které byly ILLEGÁLNÍ, a stanovila norimberský zákon Mil. Kódy Protocol & Laws of Wars, které USA a Common MiL dávají. PRAVOMOCI> Převezměte kontrolu nad odvětvími EU> Zákon proti zločinům proti lidskosti zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 22.04.2021Vojenské spoločné operácie. Nadchádzajúca vojna sa koná z mnohých dôvodov a vo veľkých krajinách nastolí vojenské právo a zákonníky vojny. Maršalské právo. Zatknite učeníkov z Deep State Cabal. V 30 krajinách hotové. Zvyšok bude nasledovať. Kvantový internet: internet sa reštartuje, všetko by bolo vymazané a už by neexistovala operácia Mockingbird, alebo Microsoft. Všetko vymazané - to isté…
  Tags: a, na, je, v, sa, to, správy
 • 10000
  Správy 21.04.2021Ľudia sa prebúdzajú a vezmú túto krajinu späť. Držte sa, Patrioti. Je to hrboľatá jazda, ale bude to stáť za to. Vrátime sa silnejší ako kedykoľvek predtým! Donald J. Trump nikdy nekončí! Nikdy neustúpi! Verí vo vás a bojuje za VÁS každý deň! Oživenie tejto krajiny je nevyhnutnosťou. NIČ nemôže zastaviť to, čo príde! Nič! Expert na biblický cyklus…
  Tags: a, sa, v, na, je, že, to, správy
 • 10000
  Správy 20.4.2021Je naozaj ťažké vedieť, kde začať každý deň s tak fascinujúcimi správami a informáciami, ktoré sa šíria, ale chcel som povedať, že prenosy komunikované Michele Tittlerom vo Vancouveri prostredníctvom videí „ET Transmissions“ sú pravdepodobne najohromujúcejšími, aké som kedy počul. Niektoré z týchto informácií môžu byť odhalené počas Desiatich dní temnoty,…
  Tags: a, sa, v, že, je, to, na, správy

9 komentárov

 1. Mikael

  Jede v tom taky? 😐

  Odpovedať
 2. Jana

  Ďakujem❤ za krásne😍 slová – som hrdá… No aj veľmi sama 😓 dnes som naboso tancovala 😍 a sledovala božský západ Slnka🌅 tiež vás všetkých milujem😍

  Odpovedať
 3. Zerro

  Konečně zajímavá a reálná zpráva o propojení mezi 3D, 4D, a 5D. Žádný jehovistický slinty o „božím království s lidskými anděly“, ve které se změníme za jednu generaci poté, co Jehova přijde! :@)

  Mimochodem, jak mám rozumět těmto částem textu:

  „…aby mohli učinit informované a informované rozhodnutí.“

  „… buďte hrdí, že jste skončili nesmyslnými konverzacemi.“

  Odpovedať
   • Daniel

    Je to vysvetlené v správach z pred pár dní, ale neviem presne v ktorých.

    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here