Správy 23.05.2021

23/05/2021

Vidíme, že Pozemská aliancia sa chystá odstrániť zo scenára blázna.

Simon Parkes upozorňuje na túto skutočnosť:

VOLEBNÝ AUDIT:

Do oficiálneho zverejnenia auditu volieb v Arizone a Georgii zostáva niekoľko dní,
Otázka znie… Ako dlho bude trvať, kým Biden odstúpi?

…Je ťažké pochopiť, ako sa môžeme pozerať na tie isté situácie a interpretovať ich úplne odlišne. Čoskoro musíme dosiahnuť stretnutie myslí a oklamaní musia vidieť skutočnosť takú, aká je.

Je veľa znepokojujúcich správ, ale nevieme, koľko z nich je pravdivých. Vždy sme mali veľa „falošných správ“ a materiálov určených na vyvolanie strachu, ale tiež vieme, že armáda tentoraz navrhla, aby upútala pozornosť naprogramovaných myslí, ktoré sú stále hlboko pod hypnózou, takže nie je jasné, koľko sa toho takto naozaj deje a koľko je vymysleného.

V tlači je veľa času venovaného diskusiám o plynovodoch, uhlí atď. Nemusíme sa obávať, pretože sa chystáme na energiu z Tesly. Bezplatná energia. Stopka vo využívaní ropy a plynu Cabaly vysaje ich účty v centrálnych bankách. Budú maklérmi viac než na mizine. Zaujímalo by ma, aká infraštruktúra je potrebná na zdieľanie energie Tesla? Myslím si, že sa vytvoria nejaké pracovné miesta. Uvidíme, čo sa stane. Nebolo by úžasné, keby boli veže 4G a 5G modernizované pre Teslu? zdroj

Steve Bannon v relácii War Room počas rozhovoru niečo vypustil. Povedal, že veci sa musia udiať pred inauguráciou 15. augusta – a potom sa odmlčal. Steve je bývalým poradcom prezidenta Trumpa. Ja si myslím, že to nebola „náhodná“ vsuvka. Ale my sme opatrní, pokiaľ ide o dátumy. Ako nedávno povedal jeden múdry Anon, sústreďte sa na UDALOSTI, nie na dátumy.

Presuny vojsk v USA stále prebiehajú. Jeden priateľ z Minnesoty hlási, že Národná garda je tam teraz plne nasadená. Hmmm.

Nezabudnite, že tento týždeň je z astrologického hľadiska VEĽKÝ. Saturn, planéta karmy, sa dnes mení na direktný. A 26. mája nastane zatmenie Mesiaca a super spln. Ide o úplné zatmenie Mesiaca, čo je zriedkavá udalosť. Moja obľúbená astrologička Pam Gregoryová povedala, že je to čas, keď pravda vychádza na svetlo, veci vrcholia. Povedala, že je to reštart – vo svojom osude skáčeme vpred. Mne to znie dokonale.

Dobre, povedal som „udalosti, nie dátumy“ – avšak blížia sa dve dôležité narodeniny. JFK senior má narodeniny 29. mája. A prezident Trump má narodeniny 14. júna, čo je zároveň zatmenie Slnka. Silné účinky zatmenia možno pociťovať až o šesť mesiacov neskôr. zdroj

Whiplash347: Včera večer som sa zmienil o zemetraseniach v Qinghai (severné pramene) a Yunnan (1. zákruta) pozdĺž rieky Yangtze a ako zasiahli vodné elektrárne, ťažbu Bitcoinov a DUMBS, potom Disclose TV a iní to zverejnili. V Yunnane ich bolo dnes večer viac, čaká sa na R3 – ChongQing pred vyvrcholením. Vyťaženie posledných 70% BTC. Všetko dokončené v iných častiach sveta.

Budem znovu zverejňovať všetky Bitcoin ťažby zrušené vo svete. Čína má 70 % a je oveľa sofistikovanejšia. Zvyšných 30 % je rozložených v menších baniach, ktoré boli zatvorené. O poslednú z nich sa teraz starajú. Je to Izrael na koniec. Ťažba bitcoinu – mince na obchodovanie s deťmi. Wuhan, odoberanie orgánov, veľké farmaceutické laboratóriá, tvorba vírusov, Yellow Brick Road, Silk Road – najväčšia cesta obchodovania s deťmi na svete. Projekt TerraMar atď. Všetko to spolu súvisí.

Veľa informácií vyššie o globálnej vojenskej operácii na vypnutie Bitcoin ťažby, ktorý bol vynájdený CIA, UK Royals, Rothschilds, Guthrie Castle a dať hlavne do rúk CCP pre nekalé činnosti. Q Save The World vám ukáže technickú vojnu medzi USA a Čínou a ukáže atómovú bombu vypustenú z veľkej vodnej plochy. Izrael naposledy má viacero významov. Chazari/Bolševici vlastnia Big Pharma, ale tá je vo Wuhane. Rovnako ako Gates a Soros majú 2 laboratóriá vo Wuhane. Božie prúty budú bičovať Big Pharma. To určite zabije trh. Takto dostaneme 6000 liekov, med postelí atď. Preto nám POTUS povedal, že všetky nemocničné zariadenia budú zastarané.

San Juan je Getty Billa Gatea. San Juan spája Epsteina so CIA, NSA a Billom Gatesom a organizovaným využívaním detských sexuálnych otrokýň na vývoj Vrilu. Na týchto ostrovoch sa nachádzajú 3 nedotknuté DUMBs. Je tam vstup do ponorky a rúry vedúce do Tichého oceánu. Pri pobreží je v prevádzke aj veľký portál, ktorý tam je už 30 rokov.

Desaťkilometrové zemetrasenia, ku ktorým dochádza na ďalekom severozápade Číny v blízkosti Kazachstanu, sú výbuchmi tunelov „Hodvábnej cesty“. Všetky tieto 10-kilometrové zemetrasenia v celej Číne a na jej hraniciach. Kazachstan, India atď. Výbuchy dumbs, tunelov na Hodvábnej ceste. Austrália sa z toho práve stiahla.

Wuhan Deep State labáky na vírusy / vakcíny vlastnené Big Pharma , Adrenochróm zber, zber orgánov, hodvábna cesta, „bitcoin – pašovanie detí coin“ Všetko sa vracia k chazarom Bill Gates a George Soros labáky.

„Žltá tehlová cesta“ Najväčšia trasa obchodovania s deťmi z Wuhanu do všetkých častí sveta.

Antisemitské video „rabína“, ktorý hovorí o pridávaní ľudských častí do hovädzieho mäsa McDonalds

Teraz mi povedzte, prečo to zakázali? Rabín vám povedal, že predávajú ľudské/detské mäso do prevádzok rýchleho občerstvenia a McDonalds je odberateľom číslo 1. Za Mcdonalds stoja Chazari. Teraz si nájdite projekt TerraMar. Podmorská operácia skupiny Epstein/Maxwell. Tam zbierajú šperky z dna oceánu. Všetky tie mučené, znásilnené, zavraždené a zjedené deti sa rozomelú a vložia do šperkov. Pozrite si tie červené šperky, ktoré nosia, a klub červených topánok. To sú detské pozostatky. Pozri aj Cemex a Heinz. Cemex, Heinz, Terra Mar, McDonald’s, všetky sa používajú na likvidáciu mŕtvych tiel.

Sledujte podmorské charitatívne organizácie. Spojte si ich. TerraMar nie je jedinečný. Blue Prosperity – Waitt Oceans 5: Rockefeller LDF – DiCaprio. Prečo Leonardo DiCaprio získal ocenenie od Clintonovej nadácie? Za 2 milióny pre „Ocean 5“? Prečo miliardár Ted Waitt daroval 10 miliónov dolárov Clintonovej nadácii približne v rovnakom čase, keď pomáhal Ghilsaine Maxwellovej naučiť sa pilotovať ponorky a vrtuľníky na palube ich súkromnej jachty? Blue Prosperity. Ghislaine Maxwellová založila neziskovú organizáciu Terramar Project a bola jej hlavnou predstaviteľkou. Steven Haft bol členom správnej rady spoločnosti Terramar pred jej zatvorením tesne po zatknutí Epsteina. Steven Haft bol veľkým hollywoodskym producentom blokových reťazcov. Prečo James Biden dostal pôžičku od Scotta Greena, ktorému rodina Bidenovcov predala pozemok na Water Islande (len kúsok od Epsteinovho ostrova), namiesto toho, aby išiel cez banku? Nijako zvlášť nezachraňuje oceány. Veľmi veľa perie špinavé peniaze a poskytuje deti pre „sieť“. To ide oveľa hlbšie. Pozrite si toto video, v ktorom Gislain vyzýva OSN, aby podporila TerraMar. Vypočujte si video na 3.28. Tretina vylovených rýb sa používa na kŕmenie hospodárskych zvierat ako ryby. Ryba je kód pre andrenochróm. Albert Fish bol detský násilník a kanibal. Podmorské charitatívne organizácie sú kartely obchodujúce s ľuďmi, ktoré riadi elita. Medzinárodné vodné cesty nespadajú pod žiadnu jurisdikciu. Pod vodou môže ktokoľvek robiť čokoľvek. Terra-Mar=> Ghilsaine Maxwell Terra-Mar=> Clinton Foundation. Ghislaine Maxwell => Ted Waitt. Ted Waitt => Waittova nadácia. Waittova nadácia => Clint. Found. Waitt Found=> Gates Found. Ted Waitt+ G.M.=> Water Island. Water Island => rodina Bidenovcov. Mosty, všade mosty zdroj

Záhadná smrť najvýznamnejšieho kritika doktora Fauciho
Zosnulý Dr. Kary Mullis, vynálezca PCR testu, tridsať rokov upozorňoval na Fauciho a veľké farmaceutické spoločnosti zdroj

Desaťkilometrové zemetrasenia, ku ktorým dochádza na ďalekom severozápade Číny v blízkosti Kazachstanu, sú výbuchmi tunelov „Hodvábnej cesty“. zdroj

Každý, kto mohol byť v kontakte s pozitívnym prípadom, je umiestnený do povinnej karantény.
Mesto Xingtai, provincia Hebei  zdroj

Trump Intel hovorí, že Diana z Walesu mala pred Harrym a Williamom dcéru, ktorá je plodom nevysloviteľného príbehu. Ukazuje sa, že kráľovná Alžbeta, aby si zabezpečila plodnosť, nariadila, aby jej odobrali vajíčko, ktoré po oplodnení ukradol lekár, ktorý bol neplodný a chcel mať deti (úprimne, táto časť ma nepresvedčila). V súčasnosti má dievča 38 rokov, je vydatá a má dve deti. Pozrite sa, ako vyzerá ako Lady Di. Harry a Meghan sa zrejme dozvedeli o jej existencii a vybrali sa do Spojených štátov, aby sa s ňou osobne stretli a overili si jej totožnosť. Tam odhalili svoj pôvod, ktorý jej bol do tej chvíle neznámy. Podľa tohto videa Sarah nechce ísť na verejnosť, pretože sa obáva reakcie kráľovského rodu, keďže ako o dva roky staršia Guilherme by bola legitímnou následníčkou trónu. zdroj
V deň, kedy ľudstvo pochopí tento obrázok, všetko sa zmení. zdroj

17 generálnych prokurátorov GOP podporilo žalobu Južnej Dakoty v súvislosti so zrušením ohňostroja na hore Rushmore 4. júla
Koľko? 17?  zdroj

Myslite logicky. Jediná cesta je armáda. Plná kontrola. Zachrániť a rozšíriť. zdroj

Nerád to každému hovorím, ale ak ste sa nechali uniesť dátumovými predpoveďami a cítite sa zradení, alebo sklamaní, pretože sa nenaplnili… je to len vaša chyba.

Dostali ste dátumy od anonov, nie od Q.

Q nám výslovne povedal, aby sme NEPREDPOVEDALI dátumy práve z tohto dôvodu.

Ak ste plánu dôverovali pred uplynutím týchto dátumov a dovolili ste, aby zničili vašu vieru, vyzývam vás, aby ste si znovu prečítali prvých 100 dropov a prehodnotili ich.

Ak dobre poznáte dropy, dostali sme celý plán cesty vopred. Až keď narazíme na určité značky, začne sa nám odhaľovať širší obraz.

Volebná krádež v roku 2020 a z nej vyplývajúca Bidenova nočná mora je oveľa väčšia, než si ktokoľvek dokázal predstaviť. Nebola to len pasca na Bidena a Dominion. Chytili sme VŠETKÝCH našich nepriateľov, zahraničných aj domácich. Druhou stránkou tohto odhalenia je Covid hoax. Medzi týmito dvoma udalosťami a Epsteinovým ostrovom sme ich prakticky chytili všetkých.

Preto Q venoval toľko pozornosti týmto trom témam.

Buďte k sebe úprimní… verili ste niekedy, že biele klobúky odhalia načasovanie svojho plánu na odstránenie satanistickej cabaly z planéty? Sme vo vojne. Bez šance. zdroj

DJT Rolls Royce zhoda
zrkadlová časová značka
6:17 > 7:16

RR = 18 18
Zákon vojny: 18.18 represálie

Represálie sú extrémne donucovacie opatrenia, ktoré sa používajú na podporu presadzovania vojnového práva tým, že sa snažia presvedčiť protivníka, aby prestal s ich porušovaním. zdroj
CVN 71 > 17
načítavanie… fáza jeden kompletná
12 sec vid
zrkadlová čas. známka
8:00 > 00:8
čoskoro
Zhoda s postom DJT a Scavina o štarte = The ‘Start’ zdroj

Veselé vánoce vlastenci tady je manželka střelce a já přicházím s dárky natočil jsem video, které ukazuje, co píše vincent fusca za trumpa na shromáždění v youngstonu v ohiu píše dvě věci nejdřív udělá jednu a pak je pauza a pak udělá druhou věc teď se na to podíváme znovu, zatímco já sleduji jeho prst ukazuji zrcadlový pohled, abyste viděli písmena v případě, že je napsal obráceně z jeho pohledu, ale jasně to vypadá jako teď píše jfk, když se pozorně podíváte na paní vedle něj, řekne mu, kde je junior, a jakmile to napíše, otočí se k němu a usměje se, kde je junior, zpomalím to, abyste to viděli ještě jednou, gratuluji, dobrá práce, veselé vánoce, držte se pevně, protože Santa přichází, nezapomeňte mě sledovat na twitteru na adrese i double underscore love underscore trump nikdy nepochyboval, že podporujeme ústavu spojených států. zdroj

Zveřejnění informaci o UFO nejpozději do 25. června bylo součástí zákona o osvobození Corona od Donalda Trumpa. zdroj

Jak paralyzovat celou Zemi!
Nemůžeš jen tak naštvat svět! KATASTROFOVÉ SCÉNY se odehrávají pouze v letovém provozu.

Takový gigantický „chaos v letovém provozu“ lze ovládat pouze pomocí počítačů. A potřebují ELEKTRINU!

Paralyzovat celý svět (10 dní temnoty) vyžaduje desítky let PLÁNOVÁNÍ A CVIČENÍ!

Co kdyby výbuch sopky „Eyjafjallajokull“ na Islandu před 11 lety – včetně paralyzujícího leteckého provozu – byl POUZE JEDENM CVIČENÍM PRO SVĚTOVÉ ZASTAVENÍ 2021?

Právě jsem si vzpomněl na článek ve Financial Times, používaný jako indikace GITMO na Islandu.
Dokumentuje, že Island v roce 2010 jednal s USA o odvrácení hrozícího bankrotu v důsledku finanční krize.

Je možné, že Island nejenže musel „spolknout“ GITMO výměnou za finanční záchranu, ale také „mediální a pyrotechnickou manipulaci“ sopky?

Všimněte si mapy sopečných aktivit po celém světě!

SRN – Cisteni zkorumpovane zumpy pokracuje! Po zasahu na radnici: zemětřesení v Bambergu!

„Terčem razie byla nejen bambergská radnice. Domy předních osobností správy města prohledalo také oddělení vyšetřování kriminality a státní zastupitelství. Hovoří se o akci neobvyklých rozměrů. Radnice šéf mlčí. 🤔

Existuje podezření ze zpronevěry. Celkově se údajně na některé zaměstnance správy města dostalo přibližně 500 000 eur bez jakéhokoli právního základu.“ zdroj

Trump rekl, ze bude uzavrema mirova smlouva mezi Izraelem a „peti nebo sesti“ zememi. zdroj

SRN – Dnes kolem 10:30 došlo v Mnichově k zemětřesení, jehož síla dosud nebyla stanovena.
Vyvstává oprávněná otázka, zda to souvisí s výpadkem proudu v regionu před 2 dny? zdroj
Kolem 13:30 v Turecku severně od Ankary došlo k zemětřesení o síle 3,2 stupně Richterovy stupnice.
Zemětřesení v Turecku rozhodně nejsou neobvyklá, ale umístění Epi-Centra odpovídá předpokladům ohledně DUMBS mezi Jeruzalémem a Oděsou / Ukrajinou ….. zdroj

Intel…
Byly nalezeny hromadné hroby, kde byly pohřbeny tisíce a tisíce dětí ve vrstvách nad sebou.

P. př.: jedná se o nový intel a nové a neznámé masové hroby objevené pravděpodobně v souvislosti s podzemní válkou po celé planetě. Předpokládáme, že budou zveřejněny po 20. květnu. PPTF to zveřejňují pomalu a bez strašných detailů, z piety – tak jak je Plán – vůči mučeným a experimentovaným dětem.

Je to možné ?? .. ano. Je to pseudozákony semito-chazarského kaganátu ČR povolená a registrovaná aktivita. Jsou zde databáze tisíce dětí, možná i vašich! A v takovém světě žijeme!
Jak vidíte, československá pedofilní komunita je dost společensky aktivním útvarem.

12 izraelců zatčeno na Ukrajině pro obchod s orgány

Ukrajinské sirotčince jsou spojeny s obchodem s dětmi

Policie v Kazachstánu tento týden zadržela lékaře, který odebíral orgány chudým lidem a používal je při nelegálních transplantacích pro bohaté cizince, uvedlo ministerstvo vnitra.
Lidé z Ukrajiny, Kyrgyzstán a Tádžikistán patřily k těm, kdo byli „nuceni prodat své ledviny kvůli (své) obtížné finanční situaci,” podle ministerstva.
„Příjemci byli bohatí občané cizích zemí, hlavně Izraele,” uvádí se v jejím prohlášení a dodává, že lékař, pojmenovaný jako Abilay Donbay, obdržel „vysoké finanční odměny“ za operace během let 2017-2018.

…Číslo dětských migrantů v opatrovnictví US se v minulých dvou měsících ztrojnásobilo na něco okolo 21.000 dětí, od kojenců po teenagery. Jen tam chybí Izrael, jako transplantační centrum kradených, speciálně dětských, orgánů! Chudí lidé si údajně mohou vydělat 3 až 15 tisíc dolarů za prodej svých orgánů, konkrétně ledvin, prostředníkům, kteří je znovu prodávají bohatým kupcům až za 200 tisíc dolarů. Ve zprávě o obchodování s orgány z roku 2009 Rada Evropy a Organizace spojených národů dospěly k závěru, že existuje možná „vysoký počet nenahlášených případů“, což připisují „obrovským ziskům a spíše nízkým rizikům pro pachatele“.
Mexiko není považováno za jednu z nejhorších zemí pro obchodování s orgány; děsivá praxe je považována za nejrozšířenější v Izraeli, Indii, Číně, Pákistánu, Turecku, Brazilii, Nepálu, Filipínách, Kosovu, Íránu a bývalých sovětských satelitech ve východní Evropě.

…V současné době vidíme nebývalý počet dětí proudících přes hranice USA z jiných zemí bez rodičů.
Jedná se o lukrativní obchod s dětmi, a přestože zdroje zpráv, a to jak korporátních, tak alternativních, informují o krizi na hranicích, jen málo z nich vysvětluje, proč se tak děje nebo co se s těmito dětmi stane.
Pokud opravdu chcete vědět, jaký je osud mnoha z těchto dětí, pak si prohlédněte nový dokument, který právě vydal polský filmový producent Patryk Vega, nazvaný „Ďáblovy oči.” Polskou verzi na YouTube nyní vidělo asi 6 milionů lidí a anglická verze s anglickými titulky a anglickými voice-overy byla právě vydána.

…Pokud jste v tomto tématu noví, NENÍ to zrovna to místo, kde začít. Mohli byste vážně utrpět traumatizující emocionální a duševní újmu, když se na to díváte, a za žádných okolností by se hlavně děti neměly na nic z toho dívat. https://www.youtube.com/embed/G1y38N4LQiU?feature=oembed

zapněte české titulky. Věděli jste, že v Polsku existují stránky, na kterých se prodávají a kupují malé děti na orgány a nebo přímo do bordelů jako prostitutky/ti od kojeneckých let?

Rituál Matek Temnoty

bude slavnostním pečetěním pro úroveň Princezny nebo Debutantky. S matkami oblečenými v černém je 1000 mladých panenských dívek z rodin pokrevních linií slavnostně a symbolicky zbaveno panenství jedním jediným mužem. Tento muž je chován speciálně pro tento účel a je naprogramován pro tento rituál.

Na konci rituálu je muž rituálně obětován a sněden.

Illuminati Grande Dame je v rituálu také zabita, aby předala svou duchovní sílu další zasvěcenkyni v řadě, a toto je provedeno s velkou úctou.

Z úcty se neprolije žádná krev, protože je to žena, která se dobrovolně vzdá života. Nová Grande Dame při smrti vdechne její poslední výdech, aby se přenesla síla. Říká se, že na takové korunovaci může být až 2.197 Grande Dames. Její hlava je poté podávána na stříbrném podnose na hostině.

Pro prohloubení psychické proměny otroků tak vysoké úrovně se to stává součástí jejich způsobu života; je jim řečeno, že je to jejich prvorozenectví a dědictví. Jejich život je neustálým bojem traumat a disociace. Kvůli jejich naprosté disociaci se zbytkem vlastního vitálního systému změn nevnímají potřebu změnit svůj vlastní životní styl.

Rituály pro tento účel vytvářejí intenzivní energetické pole – vibrační frekvenci, která spojuje vědomí účastníků s plazy a dalšími vědomími nižší čtvrté dimenze.

Toto dimenzionální pole je pro mnoho lidí známé také jako nižší astrál, které rezonuje na frekvenci nízko vibračních emocí, jako je strach, pocit viny, nenávist atd. Když rituál soustředí tyto emoce, vytvoří se silné spojení s dolní čtvrtou dimenzí a jejími parazitickými plazími bohy. To je situace, kdy dochází k tomu, že mentalita plazí entity zcela převezme fyzické tělo zasvěcence.

Tyto rituály jsou koncipovány tak, aby se odehrály na silných vertexových bodech po celém světě, a tak teror, hrůza a nenávist, které vytvořili, vstupují do energetické mřížky Země a ovlivňují magnetické pole Země. Myšlenkové formy této škály zlovolnosti drží vibrační frekvenci a ovlivňují lidské myšlení a emoce.

Jděte na nějaké místo, kde se odehrávají/li satanistické rituály, a v tamní atmosféře pociťujte vždy zlomyslnost a strach. To, čemu říkáme „atmosféra“, je vibrační pole a to, jak bylo ovlivněno lidskými myšlenkovými formami.

Celý článok:

HISTORIE HOLOCAUSTU DĚTÍ GOJIM A NOVÉ MASOVÉ HROBY V NĚKOLIKA VRSTVÁCH. ZÁMEK MATEK TEMNOTY

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 22.05.2021Dozvedeli sme sa, že za dospelého syna Charlieho Warda sa vydáva človek, ktorý nám hovorí, že Charliemu sa nedá veriť. Nestrácal som čas jeho sledovaním, pretože ho pravdepodobne vyhrabali z náboženskej sekty, z ktorej Charlie utiekol. Koho to zaujíma? Charlieho informácie boli dobré - a od všetkých týchto ľudí očakávame…
  Tags: v, sa, a, je, na, to, správy
 • 10000
  Správy 21.05.2021Dostávame sa bližšie k pravde. Princezná Diana sa zrazu opäť dostala do správ a niektorí vyzývajú, aby sa Beeb (BBC) rozlúčila. Kým vyjde najavo celá pravda, čaká nás ešte dlhá cesta. Toto je údajne Diana a jej dvadsaťročná dcéra Sarah. Sme veľmi blízko k veľkej udalosti po tom, čo niekoľko…
  Tags: a, sa, v, na, je, správy
 • 10000
  Správy 20.05.2021Toto je koniec temného sveta Cabaly a začiatok nového sveta, novej éry. Práve prechádzame do zlatej éry. Od skorumpovaných fiat petrodolárov ku GESARA/NESARA Kvantovému finančnému systému (QFS) kryptozlatom podloženému, decentralizovanému pre Ľudí. Sme svedkami konca temného sveta Cabaly. Boh zvíťazil! Vyhrali sme! Verte plánu. Už je to tu, už sa…
  Tags: a, v, sa, na, je, to, správy

3 komentáre

 1. Zerro

  Jen oprava pro astro-data z úvodní pasáže: Saturn se nyní mění naopak z direktního na retrorádní – tedy ode dneška má na obloze zdánlivý zpětný pohyb. A planetou karmy už není; karma už není více potřeba. I od té se nyní emancipujeme.

  Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.