Správy 24.04.2021

24/04/2021

V stredu 21.apríla  prezident Trump oznámil v Mar À Largo, „Chystám sa začať niečo 22. apríla  a skončiť 24. apríla. Veľa sa stalo a veľa sa deje, ak dávate pozor. Veľa odhadov a veľa faktov zverejnených, o ktorých verejnosť nevie. Len sa nevzdávajte nádeje. Audit v Arizone nemá dokázať, že došlo k podvádzaniu, ale o dokázaní cudzieho zasahovania.

Dom ústavnej republiky Spojených štátov: Mar-a-Lago, Palm Beach, Florida.

Vďaka prezidentovi Trumpovi už naša krajina nie je spoločnosťou kontrolovanou NWO bankármi v Londýne a vo Vatikáne. Teraz je na armáde Spojených štátov, aby ju presadili. Som si istý, že tak urobia. Zbohom Federálny rezervný systém, IRS a finančné služby, ktoré nás okrádajú.

To je šokujúce. Čo zarobia nemocnice za každý prípad Covid 19, ktorý nahlásia? Za štát Alabama dostávajú 158 000 dolárov za prípad. Mali by sme tieto „nárasty“ v prípadoch spochybňovať. zdroj

Najväčšia správa, ktorú som dnes videl, o 13:00 môjho času, nie je prekvapením, keď poznáme nepriateľa a jeho taktiku zdržiavania. To je koniec koncov čo urobili vo voľbách 3. novembra 2020. Potrebovali čas na vypracovanie plánu B a na boj proti neočakávanej červenej vlne tsunami, ktorú vytvorilo 80 miliónov priaznivcov Trumpa.

To potom nie je nijako šokujúce. Zlodeji volieb z deep state prinútili sudcu, aby pri audite hlasovania v Arizone vyhlásil „pauzu“. Kadia si do gatí a potrebujú zdržiavať, aby prišli s východiskom. Alebo byť odhalení. Čo aj budú. Trpezlivosť, všetci.

Očakávali sme rozptýlenie a falošné vlajky a oni vytvorili ďalšiu policajnú vraždu v Paríži. Som si istý, že by chceli odpútať pozornosť od súdu Ghislaine Maxwellovej dnes popoludní v Manhattane, kde jej právny tím žiadal čo? ODLOŽENIE v dátume súdu na 12. júla. Samozrejme.

Potrebujeme len ďalších pár percentuálnych bodov, aby sme podľa niektorých zdrojov dosiahli to, čo Zemská aliancia potrebuje. Mohla by to urobiť jedna veľká udalosť. Alebo pár malých. Uvidíme, ako sa to vyvinie.

Najskôr si prečítajte toto. Ak to nedokážete prečítať, hovorí sa tam, že v budúcnosti (po roku 1917, kedy to bolo písané) bude vytvorená vakcína, ktorá preruší spojenie medzi telom a dušou, aby telo zabudlo, že existuje aj niečo také ako duša.

Považujem to za fascinujúce, ale nie prekvapujúce, pretože príšery riadiace svet vedia všetko o ľudskom tele a nič nás nenaučili, takže ako dravci budú mať vždy výhodu. zdroj

Zdravotná sestra varuje – dajte si pozor na vakcinovaných ľudí. zdroj

Q nás varoval MNOHO ráz, že to príde. Ľudia teraz tieto správy ignorujú, pretože sa nechávajú ovládnuť emóciami.

Q o ničom z toho nikdy neklamal. Povedal nám, že nebude všetko čisté. Povedal nám, že koniec nebude pre všetkých. Doslova povedal, že budeme musieť prejsť tmou, kým uvidíme svetlo. Naozaj ste si mysleli, že to bude ľahké?

ZOBUĎTE SA. zdroj

AZ audit 40 dní. Niečo ďalšie tiež trvalo 40 dní. zdroj
Evergiven 23. marca + 40 dní = may day, may day, may day. zdroj
UmmmmmHmmmmmmm zdroj
Pohybujúce sa nákladné vozidlá v Bielom dome. zdroj
Čo vidíme, že sa deje
Čo nevidíme a deje sa
zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a interiér

Orgonitická Energia a ochrana. Po mnoho rokov som sám distribuoval veľa orgonitov do celej našej domácnosti pre ochranu. *** V roku 1900 muž menom Wilhelm Reich vynašiel spôsob liečenia rakoviny, srdcových chorôb, artritídy a tisícov ďalších chorôb v rámci niekoľko 15-minútových sedení po tom ako sedel v krabici vyššie. Ako to bolo možné? „Krabica“ je starostlivo vytvorený „akumulátor orgónov“, ktorý sústreďuje energiu orgónu, alebo životnú energiu „chi / prána“, čo má na pacienta neuveriteľný vplyv. FDA zakázala Wilhelmove vynálezy a odsúdila ho do väzenia, v ktorom však v roku 1957 zomrel. zdroj

Vakcína Pfizer byla studií potvrzena jako možná biologická zbraň zdroj

Jeden to začal, druhý dokončí. Je tu jeden, ktorý je celý náš prezident a nikdy nebol skutočne preč. Musel na chvíľu odísť do dôchodku, aby nechal armádu tak. Nie je diktátor, takže sa posadil na zadné sedadlo. Bolo to dôležité. TERAZ sa presťahoval späť do Bieleho domu, alebo tam bol niekoľko dní. Bez nejakého veľkého oznámenia, pretože to bol vždy náš prezident. Američanom umožňuje, aby ostatní uviedli svoje predstavenie Mickeyho Mousea. Prišiel, aby zbavil Ameriku a celý svet korupcie, obchodovania s deťmi a ženami, obchodovania so zbraňami a drogami, takže to robí. Prvý prezident, ktorý urobí to, čo povedal. Navonok to vyzerá trochu ako chaos, ako aprílové počasie, tak to skrátka je, každý by mal ísť dovnútra a cítiť, kto je prezidentom a nie počúvať to zhora, ale cítiť, vedieť, všimnúť si a vždy nastane chaos, keď dôjde k celosvetovej zmene systému. Je to naozaj pozitívne šialenstvo, čo sa deje vo svete a ako dokonale sa tento plán darí. Neskutočne dobré. To, čo by sme nemali vidieť, bolo potrebné, nekonečné množstvo práce v pozadí.

Venujme pozornosť VODE. Všade zemetrasenia, ale populácia si takmer nič nevšimne. 4,5 si skutočne všimnete, ale vinu hádžu na niečo iné.. Mnoho zemetrasení bolo urobených zámerne spolu s búrkou. Rozptýlenie zhora, pôsobenie zdola. Človek sa tak ľahko rozptýli a v tomto prípade je to dobrá vec. Mnohí by panikárili a budú panikáriť, keby už vedeli všetko. Môžem len dúfať, že príde 10 dní „temnoty“, v ktorých nemáme televíziu, rádio a možno ani internet … ale ľudia budú pozerať 3 x 8 hodín dlhé filmy, pretože tam nebude nič iné, čo by ste mali hľadať a vyjasnia sa skôr ako tu v uliciach bude možné vidieť armádu USA a Ruska … Predstavte si paniku, zvlášť keď niektorí starší videli ruské tanky. Bol by som rád, keby bol všetok vojenský personál priateľsky pozdravený, pretože obyvateľstvo bolo vopred informované. Vojaci si zaslúžia naše poďakovanie, veeeľmi si ho zaslúžia .. a žiadne odmietanie z nevedomosti. Vzdušný priestor nad Rakúskom a Nemeckom nebol nikdy taký plný ako teraz, hranice nikdy neboli také plné, chránené armádou. Od dnešného dňa je lockdown … skvelé. zdroj

🔹Sestry z metodistickej nemocnice v Houstone tvrdia, že ak si nedajú vakcínu proti koronavírusu, dostanú výpoveď.

🔹V piatok riaditeľ Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb odporučil tehotným ženám dať si vakcínu C-19

🔹Nové údaje naznačujú, že „k hospitalizáciám a úmrtiam dochádza hlavne u tých, ktorí dostali dve dávky vakcíny, čo je asi 60%, respektíve 70% súčasnej vlny.“

🔹Na Cypre nový lockdown do 10. mája a príprava na zavedenie očkovacích pasov.

🔹Kalifornská univerzita prijme na jeseň tohto roku iba zaočkovaných študentov; administratíva bude vyžadovať povinné očkovanie aj pre tých, ktorí sú v poslednom ročníku.

🔹Stanfordská lekárska škola začala testovať vakcínu na malých deťoch zdroj

📎Trump: „Nikto by nemal byť nútený dať sa zaočkovať“ na COVID-19

📎Senátor Ron Johnson požaduje od kapitolskej polície odpovede na to, prečo klamali o smrti dôstojníka Siknika. (Mainstreamové médiá klamali aj o smrti policajta a nepravdivo tvrdili, že zomrel na následky poranení po zásahu hlavy hasičom počas zásahu na Kapitole 6. januára.
V pondelok hlavný obhliadajúci lekár rozhodol, že Capitol Policajt Brian Sicknick utrpel dve mozgové príhody a zomrel z prirodzených príčin)

📎Kamala Harris ignoruje otázky novinárov o tom, kedy navštívi južnú hranicu.

📎Senát USA prijal zákon o „zločinoch z nenávisti proti Ázijcom“ po takzvanej vlne útokov počas pandémie Covid-19. Najviac násilných útokov na Ázijcov páchajú černosi a nemá to nič spoločné s Covid-19, demokrati to však zvalili na Trumpa a jeho podporovateľov.

📎Demokrati vyslali do Arizony 73 právnikov v snahe zastaviť hlasovacie audity v okrese Maricopa

📎Úradník v okrese Windham v štáte New Hampshire čelil vyhrážkam smrťou v súvislosti s nadchádzajúcim hlasovaním a kontrolou hlasovacích strojov.

📎“Vzťahy medzi Ruskom a USA sa v posledných rokoch v podstate vrátili do éry studenej vojny“ – podpredseda Rady bezpečnosti Ruskej federácie Medvedev.

📎Francúzsko je šokované vraždou policajta 23. apríla v Rambouillet.
Muž vyzbrojený nožom zasiahol zamestnanca komisariátu dvoma ranami do oblasti krku. Na mieste zomrela na následky zranenia 49-ročná žena. Zosnulý zanechal dve deti – 13 a 18 rokov.

📎Putin odpovedal Zelenskému a súhlasil, že sa s ním stretne v Moskve. Ukrajinská strana je proti a trvá na stretnutí na neutrálnom území.

📎Spojené kráľovstvo oznámilo začatie prác na vytvorení najvýkonnejšieho meteorologického superpočítača na svete v spolupráci s Microsoftom. zdroj

Na obrázku môže byť vonku
Budapešť, MAĎARSKO – Práve prebiehajú prípravy na každoročné cvičenie čiernej labute, ktoré sa uskutoční od 3-14 mája 2021. zdroj
 • Poprvé v životě zažije většina z nás vysokou vojenskou přítomnost.
 • Budeme se podílet na vytváření dočasných vojenských přechodných vlád téměř ve všech zemích.
 • Budeme rozumět tomu, že existovaly obrovské satanské zločinecké sítě, které zahrnovaly politiku, média, církve, vysoké finance, korporace, vzdělávání, show business, sport, soudnictví a výkonné orgány.
 • Uvidíme vojenské tribunály i popravy, které nikdo z nás nikdy předtím neviděl.
 • Budeme vystaveni válečným zločinům a porušování lidských práv nepředstavitelné krutosti a rozsahu.
 • Uchopíme existenci naprostých ďábelských zločinů proti dětem, které jdou nad rámec všeho, co si lze představit.
 • Pochopíme, že téměř vše, co bylo indoktrinováno médii, politikou nebo špatně vzdělávacím systémem, bylo v největší míře čistou lží.
 • Strávíme skutečnost, že téměř všichni veřejní činitelé, které jsme používali jako průvodce, ztělesňovali ďábly v lidské podobě.
 • Dozvíme se, že mezi námi žila značná část nelidských bytostí, a to i ve skupinách přátel a rodin.
 • Pochopíme celoživotní existenci paralelního světa, který fungoval v podzemí hluboce nelidským způsobem.
 • Budeme (pravděpodobně) svědky toho, jak myslitelná část čtvrtiny až třetiny populace končí život na Zemi.
 • Budeme sledovat úplné zhroucení sionistického světového ekonomického systému.
 • Uvědomíme si, že celá lidská historie, a zejména celý náš život, byla pod dominantní kontrolou satanských sil.
 • Pravděpodobně budeme informováni, že lidské maso bylo hojně používáno v průmyslovém zpracování masa.
 • Skutečně se staneme člověkem znovu nebo dokonce poprvé se vším, co nás skutečně odlišuje.
 • Cestu zpět ke stvoření najdeme s pokorou a úctou ke všem živým bytostem a naší úžasné povaze.
 • Pochopíme, kdo nám dal naši pozemskou bytost a vytvořil toto stvoření, kdo ovládá náš osud a chrání nás.

Se vším výše uvedeným bychom NIKDY neměli zapomínat, že desítky milionů lidí nemají ani tušení o tom, co nás čeká. zdroj

Na konci tohto príbehu spoznáte, že Diabol je skutočný a že Boh je skutočný. Ale spoznáte aj to, že Boh už vyhral. Záver je už stanovený.
Nezabudnite, my sme už vyhrali.
Povedal som, že Boh vyhráva… kdeže… Boh vyhral „.
LIN WOOD (22 apríl 2021) zdroj

Niektoré výbuchy a požiare v apríli…
1-Požiar na vojenskej základni v Lugansku na Ukrajine.
2-požiar v 107-ročnom historickom kostole v Minneapolise, Minnesota.
3-Výbuch a požiar v palivovej nádrži v Agatu city of Miesto konania v Nigérii.
4-Explózia a požiar v Indonézii v prapakornskom oleji.
5-Požiar v historickom kostole 1930 v Attawapiskate v Kanade.
6-požiar výbuchu a plynovodu v zariadení El Pajarito v oblasti Morales v Mexiku.
7-Obrovská explózia na prednom parkovisku hotela Serena v Querriň, Pakistan, zomrelo 7 ľudí a 70 zranených. Pakistanskí povstalci prevzali zodpovednosť za útok.
8-Požiar v petrochemickej továrni v štáte Veracruz v Mexiku.
9-Dva výbuchy v rafinery Sun Oil v Toledo City.
10-Raketový útok na letisko v Bagdade.
11-Výbuchy v štátnych chemických továrňach v Guangdong v Číne.
12-Požiar v referenčnej nemocnici v Palgharskom meste v Indii, kde bolo spálených 13 pacientov.
13-Požiar vo vlaku na stanici Dunton Green v Kent v Anglicku.
14-Obrovský požiar v obchode so stovkami fliaš Aliabad Bazaar LPG v Hunze.
15-požiar v chemickej továrni v Langley.
16-Obrovský požiar v továrni na konzervy Organic Valley.
17-Požiar vo farmaceutickom priemysle v oblasti Tarapur v meste Palghar v Indii.
18-Obrovský požiar vo veľkej bytovke na Norfolkovom Koloniálnom mieste a úplne zničený.
19-Požiar v priemyselnej oblasti na severnej strane La Crosse.
20-Veľká továreň zhorela v Budhi, Indii a jednotka skupiny Trident.
21-Veľký požiar vypukol na Ankur International School v meste Ahmedabat v Indii.
22-Požiar vo veľkej továrni mesta Lakeside Dr v USA.
23-požiar v mestskej nemocnici Vasai v oblasti Juma v Indii maharashtra… zdroj

Energetické lekárske postele na báze tachyonovej a plazmovej energie.
Podľa Randa existujú tri typy lekárskych lôžok (Med Bed):
Holografické lekárske lôžka
Regeneračné lekárske postele, ktoré regenerujú časti tkanív a tkanív, ktoré pracujú s iným zdrojom
Obrátená pulverzující lekárska lôžka, ktorá regenerujú celé ľudské telo za približne dve a pol minúty, od hlavy až k päte.
Čo znamená táto moderná technológia pre 80 ročnú ženu? Za necelé tri minúty môže omladnúť o 50 rokov znovu mať 30 rokov. Môže mať znovu deti. Ak chce, môže mať novú rodinu. Technológia Med Bed vyzerá ako večný prameň mladosti. Med Bed skontrolujú telo a napravia nedokonalosti.
Táto technológia tu bola už dlho, nie je to niečo, čo práve spadlo z neba, len bola po dlhú dobu pred ľudskou rasou schovávaná. Technológia Med Beds nepochádza z planéty Zem a nie je to technológia vytvorená pozenšťanmi. Túto technológiu darovali ľudstvu nášho sveta mimozemšťania.
Med Bed je založená na energii tachyonových častíc a na energii plazmy. Pôda, atmosféra, voda, to všetko je plazmatická energia, všetko vo vesmíre je energia plazmy, je to len iná forma vibračnej frekvencie.
Med Beds majú umelú inteligenciu (AI), ktorú možno ovládať, aby sa nevymkla kontrole.
Fungujú na princípe rezonancie, urobia MRI sken a magnetickú rezonanciu vášho tela umiestneného v trubici a diagnostikujú choroby.
Med Bed skenuje kožu, svalové tkanivo, všetky orgány a všetko vo vašom tele.
Ukazuje všetko až po mikrónovu hladinu krvi. Vlastne identifikuje vašu DNA a vykonáva kompletnú analýzu vnútorného tela.
Keď to urobí, zachytí všetky druhy chorôb a akékoľvek genetické vady.
Napríklad môžete mať leukémiu 4. stupňa a na lekárskej posteli budete vyliečený za cca 2,5 minúty a to bez vedľajších účinkov.
A ak ste mali niektorý orgán z vášho tela odstránený, proces obnovy Med Bed tento orgán regeneruje, ako keby odstránený nikdy nebol, pretože vaše telo zanecháva rezonanciu – vibračnú frekvenciu.
Telo si vždy pamätá, že bol orgán odstránený alebo prestal fungovať, a umelá inteligencia lekárskeho lôžka sa pri regenerácii orgánov spája s vibračnou frekvenciou tela a s DNA.
Rand hovorí, že študoval výskum rakoviny po mnoho rokov a rakovinu možno liečiť pomocou Med Beds kedykoľvek, veľmi jednoducho a veľmi lacno, pretože to urobil pre ľudí.
S Med Beds zmizne rakovina, zmizne chemoterapia, zmizne Lou Gehrigova choroba, zmozne Hodgkinova choroba a svalová dystrofia, zmiznú všetky choroby, aj keď nikto neverí, že Med Beds existujú, že je jednoduché ich vyrobiť v dostatočnom množstve a pripraviť na distribúciu.
Keď ste v Med Bed, necítite žiadnu bolesť, neprechádzate radiáciou. Necítite pri tom nič negatívne, iba sa ponoríte do hlbokého spánku.
Žiadna injekcie, žiadne ihly alebo niečo podobné.
Prebudíte sa a pozriete sa do zrkadla a vaša vráskavá pokožka je preč a vaše biele vlasy majú farbu ako keď ste mali 20 rokov.
Rovnako je to so zrakom, sluchom, chuťou a čuchom, všetko sa vracia do dokonalého mladšieho stavu.
Med Beds bude riadiť armáda pôvodom z Texasu a Floridy.
Prvýkrát boli použité na liečbu detí vynesených z tunelov. Využívajú ich aj bojujúci vojaci a spolupracujúci zdravotnícky personál.
Vojna v tuneloch pokračuje a tento rok bude z tunelov vynesených ešte veľké množstvo detí.
Toto je nová éra novej Zeme a novej ľudskej rasy. Je úplnym opakom toho, čím sme si prešli.
Týchto niekoľko technológií je už tu a treba zabezpečiť ich prínos pre ľudí, ktorí ich môžu využiť. zdroj

Výbuch v Česku vedie ku Kiskovi článok

Môže ísť o snímku obrazovky z Twitteru, na ktorej je 1 osoba a text, v ktorom sa píše „(Q)The Storm Rider @Littleb29872980 Replying to @Helen88501781 Past two months over 15 airports had tunnel Systems for trafficking JOINT U S UK MiL. Closed up Tunnels... 60 days of Helos and mapping Ops still ongoing“
Za poslední dva měsíce měli více než
15 letišť tunelové systémy pro pašování.
Americká a britská armáda společně uzavřely tunely. 60 dní vrtulníku a mapování.
Provoz pokračuje … zdroj

Pak je tedy cesta pro armádu jasná … 🙂
‼ ️ Tajně schváleno zákonem Lock-Up Act +
Od dnešního dne platí úplný zákaz cestování v noci
pro Německo
Od této chvíle je Německo zakázanou oblastí!
Chcete cestovat z Flensburgu do Mnichova v noci nebo z Hannoveru na letiště ve Frankfurtu, abyste ráno nezmeškali let na dovolenou? Můžeš zapomenout! Autem – ale také vlakem!
Vědecká služba Spolkového sněmu to nyní určila!
Důvod: Téměř při všech cestách Německem – ať už autem, autobusem nebo vlakem – procházíte oblastmi s výskytem více než 100.
Ve své výbušné stručné zprávě (dostupné od BILD) právníci Bundestagu píšou, že podle odůvodnění zákona „je zakázáno zdržovat se v dopravních prostředcích mezi 22:00 a 5:00“ v postižených okresech. „Veřejná doprava je rovněž výslovně zahrnuta do omezení výstupu“. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „U.S. Embassy & Consulates in Germany Travel Advisory: Level 4 Do Not Travel: Reconsider Travel Visas U.S. Citizen Services Our Relationship Business Information on COVID-19 Read More... Education & Culture Travel Advisory: U.S. Embassy and Consulates in Germany, April 20, 2021 Home /News Events Travel Advisory U.S Embassy and Consulates Germany April Embassy Consulates News & Event 2021 Germany -Level 4: Do Not Travel Do not travel to Germany due to COVID-19. Exercise increased caution in Germany due to terrorism.“
CESTOVNÍ VAROVÁNÍ Z VELVYSLANECTVÍ USA PRO NEMECKO 🚨 KVULI TERORISTŮM … 💥‼
V Německu je v současné době také 💥 …ZAKAZ VYCHAZENI ❗💥
Co se tam stane v příštích dnech … ❓
Bílé klobouky chtějí udržet obyvatelstvo doma kvůli ochraně … 👀👍❗ zdroj

V posledních několika dnech se hodně mluvilo o Černé labutě a v této souvislosti o přehradě Tři soutěsky.
Černá labuť je poměrně nepravděpodobná, náhlá událost s obrovskými následky. Tento termín prý vytvořil akcionáře Nassima Nicholase Taleba, který napsal knihu „The Black Swan: The Power of Most nepravděpodobných událostí“.
Co se stane, když se přehrada Tři soutěsky zlomí?
Pokud se přehrada úplně rozbije, během velmi krátké doby se uvolní více než 10 miliard vody z nádrže. Masy vody se nalévají na provincii Chu-pej a města Yichang, Shashi, Jingzhou a Wuhan. Přehrada Gezhouba, vodní elektrárna Jantsekiang poblíž Yichangu, bude odplavena.
Maximální rychlost proudění v případě úplného porušení hráze je 2 370 000 metrů krychlových za sekundu. Vodní masy zasáhly přehradu Gezhouba rychlostí 100 km / h. Čtyři až pět hodin po prasknutí přehrady dosahuje hladina vody nad Yichangem 64–71 metrů.
V roce 1998 byla maximální rychlost toku řeky Jang-c ’60 000 metrů krychlových za sekundu. Tentokrát by to bylo 37krát více vody a průtok by byl 100 kilometrů za hodinu. Yichang je asi 50 metrů pod hladinou moře. To znamená, že s hladinou vody 64-71 metrů by bylo město 20 metrů pod hladinou moře.
Útěk nepřichází v úvahu, protože této hladiny vody by bylo v Yichangu dosaženo pouhou půl hodiny po prasknutí přehrady.
Zaplaven bude nejen Yichang, ale také Shashi, roviny Jianghan, Wuhan, Peking a Guangzhou. Železnice Peking-Kowloon by se smyla a nakonec by se povodně dostaly do Nanjingu. Po 10 hodinách bude Wuhan zaplaven, Nanjing po dni. Jen v Yichangu zemře 500 000 lidí.
Čínská srdeční tepna
S 38 procenty celkových dodávek vody v Číně. Srdcem čínského údolí řeky Yangtze je 25 procent orné půdy, 40 procent produkce obilí, 33 procent bavlny a 66 procent výskytu sladkovodních ryb a 350 milionů lidí.
Podle studie vojenského mluvčího Yang Langa zaujímá přehrada Tři soutěsky také velmi kritickou a citlivou pozici v čínské obranné linii. Přerušení přehrady by mělo devastující důsledky pro obranu Číny. Oblast po proudu je strategickou tepnou Číny. Existuje 45 procent čínské armády, 20 procent obrněných divizí, 38 procent pěchoty a 100 procent letectva.
Prolomení hráze by zničilo čínskou armádu a přineslo by to ekonomické zkázy. zdroj

Podobné články

 • 10000
  Správy 23.04.2021V roku  2016  bol prvým oficiálnym činom prezidenta Trumpa ráno, keď sa ujal funkcie, návšteva ústredia CIA, kde vyhlásil vojnu proti obchodovaniu s deťmi. Potom vytvoril Pentagónsku špeciálnu jednotku na pedofilov V  júli 2018  začalo 10 000 vojenských síl Special Ops cvičiť na záchranu detí z DUMBS V  júli 2019  americkí námorníci spojili s navy seals…
  Tags: a, v, na, je, že, to, správy
 • 10000
  Správy 22.04.2021Vojenské spoločné operácie. Nadchádzajúca vojna sa koná z mnohých dôvodov a vo veľkých krajinách nastolí vojenské právo a zákonníky vojny. Maršalské právo. Zatknite učeníkov z Deep State Cabal. V 30 krajinách hotové. Zvyšok bude nasledovať. Kvantový internet: internet sa reštartuje, všetko by bolo vymazané a už by neexistovala operácia Mockingbird, alebo Microsoft. Všetko vymazané - to isté…
  Tags: a, na, je, v, to, správy
 • 10000
  Správy 21.04.2021Ľudia sa prebúdzajú a vezmú túto krajinu späť. Držte sa, Patrioti. Je to hrboľatá jazda, ale bude to stáť za to. Vrátime sa silnejší ako kedykoľvek predtým! Donald J. Trump nikdy nekončí! Nikdy neustúpi! Verí vo vás a bojuje za VÁS každý deň! Oživenie tejto krajiny je nevyhnutnosťou. NIČ nemôže zastaviť to, čo príde! Nič! Expert na biblický cyklus…
  Tags: a, v, na, je, že, to, správy

6 komentárov

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  3
  Odpovedať
 2. Sona

  Take bych chtela moc podekovat za vase zpravy,protoze v teto chaoticke dobe,potrebuje clovek alespon trosku osvetleni cele situace.vase zpravy se mi moc libi protoze jsou obsahle,srozumitelne,podrobne a vyjasnujici!!!vazim si vasi prace,kterou delate pro lidi a moc dekuji. Sona

  Odpovedať
 3. Marek Křenek

  Ďakujeme pekne za všetky správy, sledujeme vás celá naša banda 30-tich l’udí.
  Marek Křenek a 29 patriotov zo Slovenska, Českej republiky a Talianska. Víťaztvo svetla❤️🤍🖤🤎💜💙💚🧡♥️
  👍🏼👍🏼👍🏼❤️

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.