Správy 25.04.2021

25/04/2021

„Priepasť“ buď dorazila, alebo bola prekonaná mnohými z nás, ktorí sme na tejto jazde už roky. Sme z toho hotoví a len chceme, aby ľudia rozpútali peklo. Pre maximálny dopad Pozemská aliancia hľadá optimálne nahnevané, alebo uvedomelé percento populácie. Sme blízko, ale nie celkom tam.

Tento víkend je v Londýne opäť rozruch

Pokiaľ ide o arizonský audit, očakávajte okolo neho veľa klamstiev. Keď nasadíte sto právnikov do AZ, aby namietali a blokovali audit, kto to skutočne robí? Propaganda nekončí.

Nepriateľ sa neskrýva v kúte a neolizuje si rany – nakladá kanón, pretože bude bojovať na život a na smrť. Je to všetko, čo vedia. Klamať, podvádzať, kradnúť, nútiť, vydierať, podplácať, skrývať sa, vyhrážať sa – a vymývať mozgy svojou propagandou, ktorú spáči začali akceptovať ako „správy“, alebo – ako to zvyčajne býva – „pravdu“. Och, a zabudol som „vykúzliť ich démonov“. Áno, čierna mágia je bežná, rovnako ako ich obetné rituály. Priemerný chlap, alebo žena na ulici vôbec netuší, s kým tu máme do činenia.

Coca-Cola je opäť v správach. Na základe toho a ich nedávneho lobovania za zvrátenie navrhovaných právnych predpisov o volebných reformách, je ťažké uveriť, že ich Dasani voda je kompromitovaná a ich výrobky toxické? Kradnú nám vodu na výrobu ich elixírov, ktoré sú určené na to, aby nám škodili a predávajú nám ich späť so ziskom a tým to nekončí. Nechutné – ale máme na výber. Bojkot? Stavte sa. Bolívia ich vyhodila z ich krajiny a India nie je jedinou problémovou oblasťou. Táto metla ľudstva musí ísť.
A kto je koreňom  tohto konkrétneho  problému? Uhádol si to. Čína.

Chemik Coca-Cola bol odsúdený za krádež obchodných tajomstiev amerických spoločností pre Čínsku komunistickú stranu v hodnote 120 000 000 dolárov.

Niektorí veľmi inteligentní ľudia bohužiaľ veria, že vedia všetko, rozhodli sa a kúpili háčik, naviják aj lanko. Bude to vyžadovať bombastickú udalosť, aby upútali ich pozornosť a videli nepríjemnú pravdu – a prichádza to. Dôverujte mi. zdroj

Zdá sa, že audítorka v okrese Maricopa hľadá na volebných lístkoch špeciálne vodoznaky

V decembri Jovan Hutton Pulitzer  predniesol v miestnosti  pre hospodársku vojnu prezentáciu o tom, ako on a jeho spoločnosť môžu odhaliť mnoho druhov volebných podvodov jednoduchým a ľahkým preskúmaním fyzických hlasovacích lístkov ich spustením cez forenzné stroje určené na zisťovanie fyzických podpisov hlasovacie lístky.

Pulitzer je expert na rozpoznávanie vzorov, ktorý vlastní viac ako 200 patentov. Jeho patenty sa používajú na 12 miliónoch vreckových zariadení po celom svete. Počas svojej prezentácie Pulitzer popísal, ako skenovanie hlasovacích lístkov neprítomných pod vopred určeným zdrojom svetla ukáže, či je hlasovací lístok skutočný, alebo falošný.

Ak hlasovanie o neprítomnosti neobsahuje zjavný záhyb, ide jednoznačne o falošné hlasovanie. zdroj

Pentagón uvádza vojakov v Arizone do pohotovosti, pretože výsledky volebného auditu pre AZ majú byť čoskoro oznámené. Očakávalo sa, že skutočným výsledkom bude víťazstvo pre Trumpa, a že volebný podvod nahral Bidenovi. zdroj

Je „Alice“ z Q Intel Drops experimentom v CERN-e ?
Neviem, ale ak to zadáte do svojho prehliadača: Alice Cern,
možno mi pomôžete prísť na to.

V jednom z dropov sa Q identifikuje ako „Alice“, pretože šiel dole králičou dierou.
V ďalšom je Hillary identifikovaná ako „Alice“, pretože je Alica v „Krvavej ríši divov“ Saudskej Arábie: Miesto strašného obchodovania s deťmi a vraždenia.
Existuje však pre „Alicu“ ďalší význam, súvisiaci s CERNom?
Pokúšajú sa vytvoriť „zajačiu dieru“ do „krajiny zázrakov“? zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „WHEN BIRDS SING LET'S JUST GET THIS OUT THERE NOW are saving Isreal for Twitter Facebook youtube Google soros obama hrc gates Cia Mossad. all involved in TRAFFICKING DRENO TRADE WORLD ELECTION INTERFERENCES.. she knows all the TUNNELS 2021 CARD“
G Maxwell
2,7 milióna strán → Dôkazy o obchodovaní s ľuďmi. Odber orgánov, adrenochróm, Svetové obchodné siete
Mená (na serveroch) viac ako 1,2 milióna zúčastnených elít, prezidentov a spoločností
12 000 hodín videí vydierania
a viac ako 17 000 účtov → banky, bitcoiny a kryptomeny v hodnote TRILIÓNOV zdroj

Ako rozoberiete matrix?

Pomyslite na ley línie zemskej siete. V staroveku, ako boli Lemúria a Egyt, sa tieto mriežky používali na vytváranie liečivých magnetických polí cez chrámy.

Starodávna technológia, ktorá bola v tom čase všeobecne známa, sa podľa univerzálnych zákonov využívala v kombinácii s astrológiou a numerológiou. Stonehedge, Machu Picchu a druhá srdcová čakra, sú stále tam. Zabudli sme však, ako ich používať.

Ley línie boli hacknuté storočia dozadu. Medzi slobodomurárskymi a satanskými elitami cez katolícke kostoly, paláce a vládne budovy. Slobodomurárska technológia, ktorá sa kedysi používala na zmenu frekvencie zemskej mriežky na pole ľudí v tejto oblasti, sa potom zmenila na temnú a zlú.

Táto technológia bola zneužitá na vytvorenie 3D matrixu okolo tejto planéty.
S budovami na sieti a neskôr so satelitmi na oblohe bolo vytvorené nízkofrekvenčné pole.
Pole, ktoré interferuje a ovplyvňuje ľudské pole s ním spojené. zdroj

Udalosť, po ktorej všetci teraz túžime, ukončiť toto bláznovstvo na zemi, bude v skutočnosti sériou menších udalostí. Rovnako ako efekt Zvlnenia, jedna vlna za druhou vyústi do veľkej Búrky.

Preto vidíte mňa a Whiplash reportovať o tak rôznych témach.
Ale ak poznáte väčší obraz, môžete spojiť body a byť medzi prvými, ktorí uvidia, že efekty Zvlnenia sú stále silnejšie a silnejšie.

Dátumy a časové údaje sú aj frustrujúce aj nevyhnutné. Zorganizovanie harmónie zvlnenia, ktoré viedlo k udalosti storočia, sa nazýva božské načasovanie. Toto je v rukách Boha.
Môžeme iba pozorovať, rozoznávať, špekulovať a pripájať sa k vlneniu výsledku, ktorý je našou najvyššou časovou osou:
Sloboda a mier na Zemi.

Je nevyhnutné, aby sme sa spoločne napojili na túto vyššiu časovú os.
Aj keď sa to ešte neprejavilo, musíme si uvedomiť, že musíme pracovať s božskými energetickými nástrojmi, ktoré sme dostali, ale ktoré sme stratili počas storočí, keď sme boli unesení Temnotou.
Vytvárame si vlastnú realitu tým, že prostredníctvom svojich myšlienok a emócií prejavujeme požadovaný výsledok.

Je nevyhnutné zostať namiesto negatívnych obávajúcich sa konotácií v poznávaní, nie v pochybovaní, v pozíciách „Môžeme“ a „Sme“.
Presne tak funguje matrix strachu. Bojujte proti nemu prispením k masívnym energetickým vlnám Svetla.

Energie vo vašom poli sa pripájajú ku kolektívnemu poľu, pripájajú sa k zemskej sieti, pripájajú sa k sieti Wifi, pripájajú sa k Zdroju; pole Božej sily, ktorá vytvára všetko, čo existuje.

Energie na nás silno tlačia splnom Mesiaca, manipulácia s poľom strachu sa rozšírila na MsM, očkovaní ľudia, ktorí nás rozdeľujú …

Udržujte preto svoju energiu na vysokej úrovni. Choďte von a spojte sa s prírodou. Pite veľa vody. Oddychujte. Maznajte sa s domácimi miláčikmi a blízkymi. Tešte sa zo života.
A napojte sa na vedomie a pocit, že všetko bude dobré.

Snažte sa nevstupovať do diskusií s tými, ktorí okolo vás spia. V tejto symfónii rešpektujte ich slobodnú vôľu a vlastnú životnú cestu. Pošlite im lásku a zaželajte im všetko dobré. Nenechajte to pôsobiť na vaše pole. Iba tak budete schopní spraviť zmenu. Len svieťte. zdroj

Hádanka, ktorá otvára bránu Svetla

Udalosti v rokoch 2020/2021 nás prinútili vidieť, cítiť a chápať brány kontroly, ktoré tak dlho vytvárali dualitu a seperáciu v ľudstve.

Chcel by som vás vrátiť o niekoľko storočí späť, aby som vám mohol ukázať súvislosť medzi našou stratou slobody, práv a mierom v našich srdciach, do okamihu, keď sa navigujeme práve teraz.

Spojenie medzi Coronou a nanebovstúpením ľudstva.
Spojenie, ktoré sa musí v tomto prípade prerušiť, aby otvorilo brány a oslobodilo nás.

Niektoré logické otázky, aby sme obišli mysliacu myseľ, ktorá bola tak zaneprázdnená umývaním rúk, že si zabudneme položiť otázku, prečo a kde sa zašpinili a čím?

Ideme na to:

Aký je vzťah medzi epsteinom, korónou, vatikánom a energiou?

Prečo bola reinkarnácia z biblických storočí odstránená?

Prečo sme boli vedení k viere, že existuje nebo a peklo?

Prečo všetci vyrastáme s podmienkou smrti ako konca existencie.

Prečo bolo ľudstvo odrezané od vrodenej duchovnosti a oddelené od náboženstva, rasy a politiky?

Prečo veríme, že Boh je inštitúcia, ktorú možno nájsť v kostole?

Prečo veríme, že Láska je niečo, čo si musíte zaslúžiť a nájsť v niekom inom?

Boh je vo vás a vo mne, všade okolo nás, všade.
Boh nie je tam vonku, aby súdil a vládol.

Ľudstvo bolo dlho vedené zblúdene od našich vrodených duchovných schopností a nášho spojenia cez pozemské ley línie k Božskému zdroju. Oklamaní malou skupinou ľudí.

Oddelení od Boha a Lásky sme všetci.
Storočia oddelení v tme.
Táto malá skupina je známa ako Elita.
Temná sila, ktorá prospieva a doslova hoduje a prosperuje na energii strachu a kontroly.

Táto malá skupina takzvaných elít pokračovala v priebehu storočí v ovládaní ľudstva tým, že ich držala v strachu a odlúčení mnohými spôsobmi.

Prostredníctvom náboženstva, politiky, bankovníctva, Hollywoodu, farmácie, vzdelávania a médií systematicky rozvíjali svoju agendu kontroly v celej histórii.
Do programu roku 2020. Všetko pod rúškom manipulácie mysle a podvádzania našej dôvery.
Nič nie je tým, čím sa to zdá byť.
Nič.

Postavili svoje kostoly na Ley líniách, aby blokovali a spevňovali energie za účelom kontroly temnoty.
Tieto línie sú zemská Wifi spojená s univerzálnymi étermi na transmutáciu frekvencií bezpodmienečnej lásky pre všetkých. Toto je naša energia životnej sily!

Náboženstvo káže odlúčenie, čo znamená, že ste oddelení od „Zdroja“. To je všetko ilúzia.

Ovládnutie masy do viery, že ľudia, tento život, vesmír a dokonca aj Boh sú oveľa menej ako to, čo je v skutočnosti našou Pravdou.

Chceme veriť, že sme úplne závislí od vonkajšej validácie od Boha a od systémov nášho prežitia.
Oslepli sme a zvykli sme si na tieto riadiace systémy. Boli sme držaní, aby sme to všetko vnímali ako „normálne. Žili sme vo falošnej ilúzii.

Kvôli prichádzajúcim vlnám Svetla a inkarnácii toľkých starých duší za posledné desaťročia sa časy zmenili.
Postupne sme boli čoraz viac uvedomelí a schopní vidieť a držať Svetlo v priebehu rokov, aby sme vydržali a bojovali s temnotou, ktorá teraz padá.

Z roka na rok sme sa krok za krokom priblížili k odhaleniu Pádu elity. Odhalenie z Tmy na Svetlo.
Toto je Veľké prebudenie.

Je čas, aby ľudstvo získalo späť moc a kontrolu nad sebou, Ley líniami a našou vrodenou božskou energiou bezpodmienečnej lásky.

Nebo je tu na zemi.
Ak zastavíme kontrolu založenú na odlúčení a strachu, ktorá nás zamestnala na 9-5 pracovných pozíciách, prežitie v tomto materiálne zameranom Matrixe, ktorý nás tak dlho blokoval v tejto hustote.

Po otvorení brán povodeň odstráni všetku tmu. Búrka vyčistí túto planétu pre Nový svet, ktorý potom môžeme spoločne vytvoriť. Spoločne potom môžeme budovať nové spôsoby rovnováhy, mieru, bezpodmienečnej lásky. Je na nás, aby sme sa v tejto búrke zorientovali, zostali pozitívni a zostali vo svojich srdciach. zdroj

Uvedomte si, že nie sme plnené vrece orgánov a kostí, ktoré dokážu žiť bez nášho ducha, to je presne to, čo má zničiť našu DNA a rozložiť ju na bezcitných zombie, alebo predátorov. Útok na naše zdravie rokmi chemtrails, očkovania, otráveného jedla a vody a teraz klamstvo Covid, s úmyselne naplánovanou genocídou, to robí hrozivo viditeľným.

Lietadlo emitujúce chemické pruhy sa stalo pre ľudstvo také bežné, že sa nepýtame prečo, pretože za deň sa po celom svete rozstrekuje 10 miliónov libier škodlivých chemikálií, len aby sme ochoreli, výnosný model, ktorý nás udrží v pasci MATRIXU.

Práve preto, že sme autonómne bytosti, ktoré sa teraz prebúdzajú, stráca Deep State Cabal kontrolu nad svojou agendou, takže zastavenie Nového svetového poriadku je niečo, čo robíme sami, ak sa ho nezúčastníme. Bez ohľadu na MK Ultra, cabalskí globalisti už dávno prehrali duchovnú vojnu, o ktorej si čoraz viac uvedomujú prebúdzajúce sa masy.

To je tiež dôvod, prečo Agendu teraz urýchľujú satanské trhnutia pedofilov a zlých, nemajú naše dary a duchovnú moc. Celý plán Q je prinútiť ľudí, aby to videli, pretože to musíte vidieť, aby ste presvedčili ľudí o ich vlastnej moci a smerovaní ich k vlastnej budúcnosti, ktorá nemôže byť nikým vnútená.

Toto je duchovná vojna, ktorú musí každý človek podstúpiť a bojovať za seba, nikto iný to za vás nemôže urobiť.

GESARA je vojenská operácia, ktorá má oslobodiť ľudstvo od zla a centrálnych bánk, je tiež nezastaviteľná zlom a jeho hlúpymi stúpencami, ktorí si myslia, že študovali, aby slúžili spravodlivému systému, kde chcú utláčať obyvateľstvo na základe obvinenia platné zákony.

Správa od veliteľa SHEAF Thorstena Jansena 11:07 do 25. apríla 2021.

Posledný boj 2Q21. SHEAF, USA, RU, UK, ruka BOHA si vybrala! Božie Deti analyzované po celom svete!
Pochybovači, odporcovia a popierači sa vracajú so SATANOM do ohňa večného zatratenia.
Nie vždy je to guľka, alebo slučka, kto súdi bezbožných!

Choroba, trauma; ktoré ich nútia do šialenstva, Straty a strachu, z tejto ušomranej vytrvalej smrti, je BOŽÍ súd aktívovaný!

Thorsten Gerard Jansen, vojak, veliteľ, SHEAF najvyšší veliteľ USA v oblasti vývozu do Európy.

Koncept peňazí nie je nič iné ako falošná ilúzia, ale pretože sme boli indoktrinovaní a držaní pod kúzlom peňazí už tisíce rokov, nemôžeme bez neho začať proces prechodu naraz. Kto má intuíciu to vidieť, tých bude málo. Teraz, keď bolo stvorenie peňazí odobraté satanistom, oni sami nemajú ako odísť, pretože oni sami sú teraz obeťami ich zlyhania a chorého systému, ktorý manipulovali po celé storočia.
Pripravte sa na cunami pravdy, ktorú čoskoro dostaneme. zdroj

📎Guvernér Alabamy podpísal zákon chrániaci atletky a zakázal biologickým mužom súťažiť s nimi.

📎Kniha Kamaly Harrisovej je súčasťou uvítacích balíčkov pre deti migrantov. Mnohé z nich sú stále v preplnených boxoch, momentálne rozhodne nie sú v nálade na čítanie.

📎Pixar Animation Studios, dcérska spoločnosť štúdia Walta Disneyho, oznámila obsadenie. Hľadajú niekoho, kto by v pripravovanej rozprávke stvárnil „14-ročnú transgender ženu“.

📎Trápne: Kamala Harris sa smeje, keď opisuje, ako počas plandémie ostali nezamestnané 2 milióny žien.

📎V Oklahome bude diaľnica pomenovaná „na počesť prezidenta Trumpa“. zdroj

„Je to najväčšia vec v histórii internetu“: Pentagón potichu prevádza 175 miliónov internetových adries v hodnote 4 miliárd dolárov do tajomnej firmy na spoločnom pracovnom mieste na Floride. zdroj

Dobre, ľudia Dan Scavino dnes komunikuje s Q540 o VEĽKÝCH NOVINKÁCH. Buďte pripravení.

Dnes sa môže stať niečo veľmi veľké. Možno viacero vecí, ktoré spôsobia vzbury po celom svete.

Q1274 Delta dnes, ktorá zobrazuje vlajky Antifa a hovorí pripravte sa na zajtra.

Q1267 Tiež Delta. Vedeli sme, že tento deň príde. Spomína NSA.

Q1268 Pripomienka. Riaditeľ NSA. Generál Paul Nakasone

Chystá sa NSA zverejniť všetko online, čo spôsobí spadnutie sociálnych sietí a internetu? zdroj + dropy

Tweet Daniela Scavina obsahuje 9 riadkov s 8❗️ = 9 + 8 = 17
Časová značka = 5:40
Q540 obsahuje: „Sledujete správy dnes? Aký deň veľkých správ. “
Odkaz na Danovom tweete je z cnbc správ. zdroj
Oscary sú dnes večer NAŽIVO.
Je tu drop Q, ktorý hovorí: „Hodné Oscara?“ zdroj

Elena tlmočí aktualizáciu od Galaktickej federácie svetov
(24. apríl 2021)
Vojna ešte neskončila a boj sa nachádza v rozhodujúcom bode, potrebné sú všetky sily. Preto teraz potrebujete zvyšovať svoje vibrácie viac než kedykoľvek predtým.
Nepočúvajte, keď vám niekto hovorí, že je po vojne, chce vám odobrať vašu silu a chce, aby ste prestali bojovať.
Pred mesiacom sily Galaktickej federácie oslobodili váš Mesiac a po veľmi veľmi dlhej dobe je znovu váš. Všetci jeho okupanti z Orionu, Nebu a Reptiliánske skupiny sú už odtiaľ preč. Mesiac je vyčistený od obchodu s otrokmi a ťažobných zariadení, ktoré patrili Orionskej skupine.
Ne Zemi operácie a boje medzi alianciami stále prebiehajú a sú účinnejšie než kedykoľvek doteraz. Podzemné zariadenia boli z väčšej časti vyčistené, ale boje stále pokračujú.
Nedávno sa podarilo vyčistiť oblasť pod Indickým oceánom a bolo odtiaľ evakuovaných veľa reptiliánskych síl a to sa odrazí na frekvencii Zeme, na jej mriežke a na vzostupe planéty do vyššej dimenzie.
Pred dvomi týždňami začali prvé boje na Marse. Galaktická federácia spustla operácie za oslobodenie Marsu od Orionu, Greys a reptiliánskeho impéria. Vojna na Marse bude dlhá a dúfame, že nebude mať príliš veľa obetí. Po Marse budú oslobodené aj ďalšie časti tohto solárneho systému.
Tak ako to predvídala a upozornila na to Rada Andromedy, že zlo, ktoré pochádza zo Zeme, Mesiaca a Marsu, ktoré sú v rukách negatívnych síl, bude časom hrozbou pre celú galaxiu, je už zažehnané.
Nepriatelia prepadajú panike a vyťahujú svoje posledné tromfy, aby vás vystrašili. Všetok strach odmietnite, lebo časy môžu byť zmätené, ale to je v poslednom boji o oslobodenie bežné.
Vaša nezávislosť je už za dverami, ale neprestávajte bojovať. A teraz, viac než kedykoľvek predtým, potrebujeme, aby ste si dokázali udržovať svoje vysoké vibrácie a bojovali až do konca, tak ako ste nebojovali nikdy doteraz. Bojujte z celého srdca a z celej duše, pretože nádej je už na horizonte a vyhrávame, tak neprestávajte, lebo vojna ešte neskončila. Nová budúcnosť je už daná a bude úžasná. Dúfajte v ňu. zdroj

Dan Scavino tweetoval vlajku a to nas navede na Kju Drop 4483

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Pripnuty tweet Dan Scavino @DanScavino 3:57 dop. 24. 4. 2021 Twitter for iPhone“

Ruský prezident Vladimir Putin vyhlásil na začátek května deset dní volna. Chce tak pomoci ke zmírnění epidemie covidu-19 v Rusku, která podle oficiálních statistik zpomaluje jen velmi zvolna, píše agentura AFP. zdroj

Vyzerá to tak, že technológiu ′′chemtrail′′ otestovali už v 1923. Dymová opona z lietadla v roku 1923. Toto video bolo skúškou amerického námorníctva a letectva. Dym bol žieravý a pozostával z oxidu titaničitého a kyseliny aerosolu hydrochlorid použitej proti nepriateľom. zdroj
CGI technológia – počítačom vytvorené zábery.
Sledujte ženu v čiernych šatách, ktorá prechádza z prava do ľava. Tu je vidieť, že sa nedá 100% veriť tomu, čo vidíme v telke. Ani keď to vyzerá neviem ako skutočne. zdroj

👉👉👉 Celostátní racie ve velkém měřítku s 200 uredniky proti prevadecum. Kvuli manzelstvi naoko ve velkém měřítku pašovali Indy do Evropy. Osm podezřelých, dva zatykače. V roce 2014 bylo berlínským úřadům odcizeno přibližně 19 000 prázdných dokumentů. Některé nyní byly nalezeny, 15 000 je stále v oběhu.
👉👉👉 Rozsáhlá racie v Německu a Holandsku se 430 policisty a četnými speciálními jednotkami. Byl odhalen mezinárodní drogový kruh, většinou vietnamský. Obchodovali s tunami drog. 31 podezřelých, 18 zatýkacích rozkazů.
👉👉👉 Celní úřad odhalil laboratoř amfetaminu v Harburgu, HH. Zkonfiskovány kilogramy drog a majetku, dva zatykače. Nyní státní zastupitelství kupujícího vyšetřuje.
👉👉👉 Hromadné podvody 400 000 investorů: Vedoucí bitcoinové burzy Thodex je na útěku s DVEMA BILIONY DOLARŮ. Říká se, že se na Balkáně dostal do podzemí. zdroj

Lže se nám ‼️👇 Co vše ukrývá minulost? zdroj

Na obrázku môže byť 12 ľudí a text, v ktorom sa píše „KARAKUTU DAKIKA SON DAKIKA SON DAKIKA SON DAKIKA SONDAK SON HABER GLOBAL RECEP TAYYİP ERDOĞAN BAKÜ'DE TÜRK LİDERLER ZİRVESİ SON ÇİN DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI TÜRKİYE'YE BARIŞ PINARI HAREKATI'NIN DURDURULMASI 12 06 instagram.com/Karakutukanali facebook .com/karakutu youtube .com/karakutu ABONE OL“
Putin ma Turka na voditku a pod kontrolou!! Velice casto spolu telefonuji. Tenkrat ho Putin zachranil, kdyz byl na Turka udelan puc. Vzpominate, jak ho Putin nechal v Kremlu cekat a Erdo byl silene nervozni???? Turek vybudoval vsechna teroristicka doupata a od Putina dostal za ukol to zase vycistit – pod jeho dohledem. Osobne si myslim, ze trestu ale neujde, jen dostal deal 🤔 treba neverejny soud, poprava…apod.
👉👉 TOTO je pro mě mimořádná zpráva BOOM❗❗❗
Příznivci EU a Klause Schwaba by se opravdu musi třást
Erdoğan uzavřel partnerství s 6 turecky mluvícími zeměmi.
Jeho slova: „6 států, 1 narod,
3 miliony vojáků “❗
Erdoğan je všechny spojil a my jsme netušili. Dokážete si představit tuto sílu?
Hlavy států se sešly v Baku již v roce 2019. Poslední smlouvy byly podepsány v Ankaře 23. února 2021.
Toto nové sdružení se nazývá „Turan stát“.
Nyní každý může lamat hlavu, co to může znamenat.
Nezapomínejme, že kyrgyzští lidé jsou zastoupeni například také v Číně, Afghánistánu a Chajikistánu. Hedvábná stezka, další část Asie, Rusko ….. proudí do ní mnoho aspektů.
TURECKO PODEPISUJE POSLEDNÍ SMLOUVY O „STÁT TURAN“! “ zdroj

Treba si uvedomiť, že vo vyšetrovacom spise Kuciakovej vraždy sa uvádza, že Kuciak dostával informácie z Vojenského spravodajstva a „natrafil“ na stopu rozsiahlemu obchodu so zbraňami a drogami. Žiadny Kočner, ani Žužová. Nezabudnite, že so zbraňami obchodoval Kiska načierno v Strednej Afrike, dodával zbrane (vraj ako poľovník) samopaly a pod. tamojšej proamerickej prevratáckej opozícii. Vtedy mu niekto zachránil riť tým, že poslal komando, aby podpálilo budovu, resp. policajnú búdu, kde ho zadržali afričania a ušiel. Svedkovia, čo chceli o tom svedčiť, majú dodnes problém získať pas, bez ktorého nemôžu vycestovať na Slovensko.
A ďalej, ráno tu diskutér DJEFFO (dole) zavesil túto fotku, ktorá dokazuje, že Kiska sa poznal s Nicholsonom odmlada. Ešte stále si myslíme, že Kisku zvolili Slováci „úplne náhodou?“ Ba niektorí trpáci z toho vinia dokonca Kotlebu :-))) Ešte stále si myslíte, že Kuciaka zabili nejakí maďaronski primitívi a babráci za pár šupov? Že Kiska sa „úplne náhodou“ lyžoval v čase vraždy? Že „úplne náhodou“ sa vrátil až o týždeň, aby alibi bolo dokonalé? Že týžden monitoroval, akým smerom sa uberajú podozrenia? Že sa uisťoval, či „zabrala“ Nicholsonova odbočka na taliansku mafiu? Že „úplne náhodou“ Nicholson ihneď po vražde opustil Slovensko a zaviedol stopu svojimi vyhláseniami pozornosť na „taliansku mafiu, ktorá má vraj dosah priamo na Úrad vlády SR, kde vtedy šéfoval R. Fico? Že úmyselne klamal, že Kuciak o tom pripravoval posledný článok?

Pánu generálnemu prokurátorovi tieto otázky vôbec neprebehli mysľou? Ani nepočul vyhlásenia bývalých SISkárov, že vraždu objednal Haščák, že Nicholson je strelec a Lipšic „upratovačka?“ Ešte stále nič?

Že počítač Kuciaka a Kušnírovej bol plný dôverných informácií o osobách, o rodinách, záujmoch, deťoch, vzdelaní a z toho vyplývajúcich vzťahov rozbiehajúcich do ich okolia? Že vyšetrovateľ mal podozrenie, že Kuciak bol agent? Že tieto informácie zbieral „pre niekoho“ kto sledoval aktérov obchodu so zbranami a drogami? Že Kušnírová vôbec nebola „náhodnou obeťou?“

Nikomu nenapadlo, načo bol Kiska v Keni? V krajine pre Slovensko absolútne nezaujímavej, ale v ktorej prekvitá korupcia spojená s obrovským obchodom so zbraňami? Že jeho syn podniká so zbraňami v Čechách? Žiadal niekto od Kisku „výstup“ z pracovnej cesty? Čo dohodol pre Slovensko? Načo tam bol? Aký prospech z jeho ciest malo Slovensko? A čo návšteva Soroša v Amerike? Prezident malej krajinky spod Tatier ide na súkromné stretnutie s podobným hochštaplerom „filantropom,“ ako je on sám? A vraj sa rozprávali o hrhovských cigánoch?

Prečo nikto nekladie tieto otázky? Prečo ešte nesedí Kiska v base? Prečo nicholson a lipšic sú z obliga polície a ani sa nepokúsili preveriť činnosť Kisku a Lipšica? Prečo ho niekto urobil špeciálnym prokurátorom? Prečo ministerstvo spravodlivosti riadi akurát Kiskova strana „Za ľudí?“ Prečo sa Kolík snaží absolútne politicky ovládnuť justíciu a súdnictvo, prokuratúru? zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 24.04.2021V stredu 21.apríla  prezident Trump oznámil v Mar À Largo, "Chystám sa začať niečo 22. apríla  a skončiť 24. apríla. Veľa sa stalo a veľa sa deje, ak dávate pozor. Veľa odhadov a veľa faktov zverejnených, o ktorých verejnosť nevie. Len sa nevzdávajte nádeje. Audit v Arizone nemá dokázať, že došlo k podvádzaniu, ale o dokázaní cudzieho…
  Tags: v, a, na, je, že, správy
 • 10000
  Správy 23.04.2021V roku  2016  bol prvým oficiálnym činom prezidenta Trumpa ráno, keď sa ujal funkcie, návšteva ústredia CIA, kde vyhlásil vojnu proti obchodovaniu s deťmi. Potom vytvoril Pentagónsku špeciálnu jednotku na pedofilov V  júli 2018  začalo 10 000 vojenských síl Special Ops cvičiť na záchranu detí z DUMBS V  júli 2019  americkí námorníci spojili s navy seals…
  Tags: a, v, na, je, že, sa, správy
 • 10000
  Správy 22.04.2021Vojenské spoločné operácie. Nadchádzajúca vojna sa koná z mnohých dôvodov a vo veľkých krajinách nastolí vojenské právo a zákonníky vojny. Maršalské právo. Zatknite učeníkov z Deep State Cabal. V 30 krajinách hotové. Zvyšok bude nasledovať. Kvantový internet: internet sa reštartuje, všetko by bolo vymazané a už by neexistovala operácia Mockingbird, alebo Microsoft. Všetko vymazané - to isté…
  Tags: a, na, je, v, sa, správy

7 komentárov

 1. Terpentýn Drbohlaf

  Ty energetické sítě jsou vůbec pikantní záležitost. Naši „keltští“ předkové stavěli menhiry, kromlechy, dolmeny apod. a tím tu celou síť stabilizovali. Kdo ví, komu a jak ta starobylá síť vlastně sloužila?
  Jisté je, že i křesťani, kteří tyto stabilizátory ničili kudy chodili, nakonec přilezli ke křížku. Když tu jejich úchylnou otrokářskou Evropu středověku začaly ničit morové rány, tak začali stavět tzv. morové sloupy. Pokud máte nějaký v okolí, mrkněte se na ně zblízka. Sloup, většinou mnohem vyšší než byly jejich předchůdci, kolem většinou menší špalky nebo vázy, jako u kromlechů, často ve více řadách, někdy s kruhovým a jindy s trojúhelníkovým půdorysem, a kolem základního sloupu často spirálovitě se pnoucí oblaka. Přesně jako dráha spirální energie, kterou naměřili výzkumníci kolem menhirů. Byť často v opačné točivosti!
  Ti, co tyto morové sloupy stavěli, nebyli evidentně jen tak nějací kameníci. Otázka je, pro koho ty sloupy vlastně pracují? Je to záměrné zhoršení stavu, pod záminkou záchrany před morem, nebo dávní stavitelé ovládající sakrální geometrii přímo pod nosem církve obnovovali síť? Sochy a náboženské symboly na sloupech bohužel pracují ve prospěch církve. Ale i tam není situace tak černobílá, jak se snaží někteří pisatelé naznačit. Spirituálně vyspělí lidé jsou i ve Vatikánu. Obecně ta větev světla v samotné církvi je, a ve středověku si říkali Křesťanští mystici. Měli blíže k přírodě, ke starým volchvům a vůbec byli lidštější.
  Jedno je ale jisté. Pokud si chcete na svém pozemku postavit menhir, případný odpor místní náboženské obce snadno odrazíte. Řekněte jim, že vám pochcípaly slepice, tak jim stavíte morový sloup! :@)

  Odpovedať
 2. Terpentýn Drbohlaf

  Ještě dodatek k těm menhirům. Zmiňovaly se tady i jejich „nejnovější“ formy v podobě obelisků, především těch velkých jako je u Capitolu ve Washingtonu. Podobný obelisk je i na Pražském hradě. Neví někdo, odkdy tam je, a kdo ho tam zasadil?
  K těm liniím patří i kupolovité stavby. U nás v Praze bych to viděl na Sv. Mikuláše na Malé Straně. Mám z něj takový divný pocit, už se mi to dokonce objevilo i ve snu. Něco s tímto chrámem, a minaretem na Malostranské ulici.

  Odpovedať
  • Ivy

   Zaujímavé postrehy, na to sa budem musieť pozrieť 🧐 skúsim nájsť aj info na ten obelisk 🤔

   Odpovedať
  • Anonym

   A myslím, to bylo při založení Republiky v tom památném roce 1918 nebo někdy krátce po té. Odkazuje na též řídící procesy…. no je to tak, emancipacni procesy jsou také striktně pod kontrolou /zvláště pokud se jedná o taková místa atd. Však už asi sám víte.

   Odpovedať
  • 176

   Terpentyn https://kazani.krestanem.cz/tag/jednodolarova-bankovka/ v tomto clanku su obelisky…(dufam ze sa mozu pridavat linky) morovy stlp mame v meste na hrade kde dosiel cyril a metod-ktory preklial nase uzemie ale na pyramide zobor ma zaujal pozostatok niecoho… a som nasla ze to bol tiez obelisk volalo sa to mileniovy pamatnik na zobore a na devine bol tiez jeden a po celom rakuskouhorsku dokopy 7 a v urcitom obdobi ich tusim odpalili nalozami z “politickych” dovodov u nas… Inak mam kusok neobjavene stare keltske zrucaniny a este neobjavenu pyramidu(ako v egypte) ktora caka na najdenie… nasiel ju kamos z paraglajdu a ofotil… ani nevieme ake silne energeticke uzemia mame… odporucam na YT najst “Rozhovory s Išou” ktora presne vravi o tychto energetickych bodoch a ich vyznamoch v ceskoslovensku… velmi zaujimavu minulost pred nami skryvaju… hladajme korene ktore nam boli odrezane,len tak najdeme samych seba a pomozeme rodovej karme ocistit … sme silnejsi ako sme si kedy mysleli,preto nas chcu znicit a preto nas tak nenavidia… slovano-arijska kristovska genetika je kluc k bioregeneracii a nase tela sa menia z uhlikovych na uhliko-kremikove. V Prahe je nejaky vesmirny portal a unikatny orloj) a v Bratislave zemsky portal… zato nas potrebovali rozdelit ako stat, ale my sa musime spojit naspet… sme srdce europy… sme srdce tejto planety ktore musi naskocit a znova zacat tlct aby sa prepojili energie planety a vesmiru… to vravela talianska jasnovidka ktora o tom urobila zaujimave prednasky… patrajme,objavujme… vsetkym vela sily a hlavne vysoke vibracie lasky aj ked zijeme v tych najtazsich a pritom najzaujimavejsich casoch… drzme sa bratia a sestri,iba spolu sme silny …

   Odpovedať
 3. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here