Správy 25.06.2021

25/06/2021

Ďalším príkladom s pánom Bi-dan / den (ktokoľvek to je) je spolu s ďalšími „svetovými lídrami“ skupiny G7 v Cornwalle vo Veľkej Británii. Bol som na návšteve základne RAF a videl som príchod a odlet C17 USAF. 
V nedeľu 13. júna 2021 – som videl Marine One vzlietnuť so sprievodom smerujúcim na hrad Windsor.
V rovnakom čase na živých správach z BBC, ITV a Sky News ukázali, ako Air Force One vzlietlo z Newquay v Cornwalle …

Dokonca aj s prehliadkou hostenia pána Bi-dana s kráľovnou predtým, ako pôjdu, a dajú si „čaj“ – všetko načasovanie bolo vypnuté. Spravodajské kanály zapojili iný materiál, videozáznamy a správy sa náhle skončili takmer vždy, keď šarádu / prehliadku bolo možné považovať za falošnú, napríklad zábery AF1, keď priletel cez Marine One, odlet z londýnskeho Heathrow prílet späť s doprovodom vrtuľníka na základňu RAF – všetko bolo vypnuté …

Takže, čo mám na mysli … Ide mi o to, že pred G7 – Zdroje informácií, ktoré odporúčajú pánovi Bidanovi navštíviť kráľovnú v Buckinghamskom paláci – Nie bol zabarikádovaný viac ako rok. Informácie o tom, že kráľovná je mŕtva a zomrie skôr, ako ju navštívi pán Biden … Úprimne – zatiaľ to nebude zverejnené …

Nemôžeme sa namotať na smrť a tragédiu. Toto je vojna, to je to, čo je, a my môžeme urobiť toľko len z tohto hľadiska. Dôležité je, že dosiahneme svoj vzostup a unikneme z tohto holografického konštruktu, aby sme sa vrátili do skutočného sveta.

Tomu je skutočne ťažké uveriť, keď žijete v civilizovanom národe ako je Amerika. Dobrý pane. Mysleli sme si, že Kanada je zlá. Video na odkaze od CBS News.

„Zastreľte ich“: Filipínsky prezident Rodrigo Duterte nariaďuje polícii a armáde zabiť občanov, ktorí sa vzpierajú korona lockdownom

Nepochybne ste počuli hlášky o smrti Johna McAfeeho. Za posledných pár rokov bol kontroverznou osobnosťou, podobne ako Elon Musk, kde bolo ťažké povedať, na koho strane je. Niektorí neveria, že zomrel, že je v bezpečí, pretože má zdieľané kľúčové informácie. A verím, že je to bezpečné a vyjde to v božskom načasovaní. Neverím, že Biele klobúky by umožnili, aby kľúčový majetok padol dolu kanálom.

Niektorí sa čudujú, že keď mal vychádzať stĺp, mal prepínač mŕtveho muža, vrátane jedného s Q a druhého o elite, ktorá sa pomocou krvi mladých udržiavala mladou. Pravda o Johnovi nakoniec vyjde, ale bude to načas v správach. McAfee sa nezabil.

Naozaj si nájdite chvíľu, aby ste strávili to, čo sa deje. Pomyslite na všetky rôzne MOABy, ktoré sedia na okraji útesu a čakajú na odtlačenie a úplný výhľad na svet.
Myslíte si, že je to náhodou? Šťastie?
NIE.
Momentálne ste svedkami toho, ako organizátori WH umiestňujú svoje kúsky do poslednej fázy – šachmat.
A myslieť si, že ak sa im podarí zneškodniť jeden, alebo na kopnutie a chichot, hoci aj dva z uvedených MOAB, bude to stačiť? Podarí sa im to prežiť? Znova získať úplnú kontrolu? Kek.
Anoni vedia.
[Topia sa]. Vlna za vlnou ich pohlcuje pravda, ktorú sme pomohli vytlačiť na svetlo. My to vieme a oni to vedia.
Neprestávajte, priatelia. Už sme skoro tam.
Verejné prebudenie = koniec hry.
♟ TIK TAK ♟ zdroj

Podrobnosti o tejto udalosti, ktorá sa odohrala na juhu Floridy skoro ráno, budú ešte chvíľu vyjednávať.

Ak ste videli video, bolo v ňom množstvo jasných zábleskov.

Získal som video zo zrútenia budovy v Surfside na Floride.

A tento ďalší príbeh ma prinúti prehltnúť, pretože viem, že ešte len príde oveľa viac. Začalo to pred pár týždňami správou školy Kamloops School v Britskej Kolumbii. To bolo 215 detí. Teraz je to 751 v Saskatchewane a hlási sa to na RT. Spomínajú tiež  masový hrob objavený v Írsku,  kde boli kostry podľa niektorých správ zmrzačené a sťaté.

Táto hororová šou je ľudská. Boli sme korisťou. Najmä deti. Je nejaký trest príliš prísny pre tieto hrozivé stvorenia?

Kevin Annett  nám pred rokmi hovoril o podobnej situácii objavenej na obytnej škole v Brantforde v Ontáriu.

Moji priatelia, už nejde o to, o ktoré kanadské provincie išlo. Teraz je to otázka, či do toho boli zapojení? Cirkev bola koreňom toho, ako to verejnosť bude objavovať a rozsah tejto „kultúrnej genocídy“ zanechá Kanadu [a svet] v šoku.

Podľa pôvodnej skupiny bolo nájdených 751 neoznačených hrobov neďaleko bývalej katolíckej obytnej školy v Kanade

… Všetci vieme, že Trump sa vracia kvôli vláde zákona, ale musíme prejsť návrhmi na tých, ktorí sú stále pod týmto kúzlom, a ktorí by nikdy nemuseli byť Trumpermi. Musia vidieť, že jednoduché hlasovanie za stranu alebo za kohokoľvek okrem Trumpa môže mať strašné následky. zdroj

Florida (FF) falošná vlajka

„Zrútenie budovy bolo menej pravdepodobné ako úder blesku … Vyzerá to, že bomba vybuchla, ale sme si celkom istí, že bomba nezhasla. Takéto budovy v Amerike jednoducho nevidíte padať. “
Fotografie jasne naznačujú, že poškodenie bolo spôsobené výbušným zariadením alebo DEW (Direct Energy Weapon). Anoni porovnávajú túto tragédiu s bombovým útokom v Oklahome – následky v obidvoch situáciách vyzerajú pozoruhodne podobne.

Prezident Trump vopred varoval pred [FF] , keď v nedávnom vyhlásení použil výraz Rýchlo a zbesilo (FastFurious). Kondomínium je len jeden blok od miesta, kde žijú Jared Kushner a Ivanka Trump.
Pamätajte, že toto je VOJNA. Neustále sme boli varovaní, aby sme očakávali zhoršenie situácie skôr, ako sa situácia zlepší. Ľudia, ktorí „zomreli“ na Floride FF, teraz opúšťali pozemskú rovinu a toto bola ich forma úniku. Bolo to napísané v ich duševnej zmluve.
Keď čítate príbeh NZ Herald, ohliadnite sa doprava. Existuje nadpis s názvom „Zločin proti ľudskosti“. Je to príbeh o 600 telách detí nájdených v blízkosti kanadských domorodých škôl. PRAVDA konečne prichádza na svetlo v mainstreamových médiách. Požehnaj duše tých detí, ktoré sa rozhodli inkarnovať na Zemi, aby ľudstvu dali kruté bolestivé poučenie o láske. Musíme DRŽAŤ líniu Patrioti sveta. Florida FF je jasným znamením, že DS míňa posledné náboje – a vedia, že sa blíži koniec. zdroj

Už nemôžeme čakať. Každý z nás, kto verí ako ja, musí okamžite začať meditovať a/alebo sa modliť minimálne raz denne a ak je to možné tak trikrát, alebo štyrikrát denne. Pamätajte, že Zdroj (Boh) od nás očakáva, že budeme plniť svoju úlohu. Nemodlite sa teda za to, aby to Zdroj (Boh) urobil za nás, ani by sme nemali očakávať, že to za nás urobí Trump a Aliancia Zeme.

Nikdy nešlo o to, aby Biele klobúky očakávali, že prevezmeme vládu. Vždy to bolo o tom, aby sme si vzali späť svoju skutočnú moc.

Q povedal: „Spolu ste silní.“ Využime tento výrok v praxi. Všetci musíme meditovať/modliť sa, aby sme ukončili 3D Matrix a vystúpili do 5D a manifestovali novú 5D realitu, ktorá je naším ideálom pre nový „zlatý vek“. Nezabúdajte, že 5D je naozaj jednoduché, Láska a služba druhým, pričom nesmieme zabúdať na svoj vlastný duchovný rast.

Zamerajte sa na udržiavanie vysokých vibrácií a na to, aký by ste si želali, aby bol svet po prechode. zdroj

Za žiadnych okolností sa neočkujte! John bol/je inteligentný človek. zdroj

Toto je zaujímavé..

Barcelona. Svet sa pozerá. Pravda. Svetlo. Q
čierny trojuholník
John McAfee zakladateľ McAfee antivíru, mŕtvy v Barcelonskej väznici

Takže si to ujasnime. Do 24 hodín od vystúpenia Mika Lindella, Sidney Powell a Rudyho Giulianiho na súde, aby sa zaoberali žalobami na Dominion Voting Systems:

 • Giulianimu bola odobratá právnická licencia
 • Budova v tej istej štvrti, kde bývajú členovia Trumpovej rodiny, sa úplne „zrúti“
 • John McAfee spáchal „samovraždu“
 • Biden hrozí náletmi lietadiel F-15 vyzbrojených jadrovými zbraňami proti Američanom, ktorí chcú „prevziať vládu“ zdroj

Prezident Trump si dnes prevezme ocenenie za celoživotné dielo od skupiny zastupujúcej najlepších svetových generálnych riaditeľov a vedúcich pracovníkov zdroj

Národná garda sa pripravuje na masívny kybernetický útok, ktorý by mohol spôsobiť výpadok verejných služieb v celých USA: Po invázii do ropovodu Colonial Pipeline, ktorá odrezala Národnú gardu od dodávok paliva, čelia vojaci počas dvojtýždňového cvičenia masívnemu simulovanému narušeniu. zdroj

Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Jun 24, 2021 13:34 GMT U.S. Naval Update Map: June 24, 2021 Kitsap remerton, (Stratfor)“
USS Vinson (CVN-70) je v súčasnosti pred Havajom (tamojšia ruská flotila) a USS Reagan (CVN-76) opustil Japonsko na LHA-6 a odchádza do Indie. Deje sa tam toho veľa.
To znamená, že ťažiskové body v žiadnom prípade netreba vidieť v Baltskom mori a vo vzťahu k Rusku, ale jednoznačne v Tichomorí a najmä na Blízkom východe, t. j. v Iráne. Je to tak?
Presne tak. Vzrušujúce je, že v súvislosti s premiestnením USS Reagan zostane Charles Flynn „hlavným veliteľom“, aj keď jednotka opúšťa svoj tichomorský priestor. Je to celkom šikovný manéver smerujúci k celkovému prevzatiu armády a k rozpusteniu predtým nevyhnutnej dezinformačnej hmly.
Keď sa ozbrojené sily US NAVY s dvoma podpornými organizáciami postavia pred Irán, malo by byť jasné, ktoré impérium tu padne: Sionizmus tam bude vytrhnutý z koreňov a odstránený na večné časy. zdroj
Fínsko 06/09/2021
Vo fínskom parlamente budú odhalení VŠETCI politici, aby ich od tejto chvíle mohli postaviť pred súd, ak sa budú naďalej zúčastňovať a podporovať toto šialenstvo.
Každý zločin je úmyselný, ak je spáchaný vedome❗️
Očkovanie je masová vražda❗️ zdroj
Mnohí odborníci na výbušniny z arm.Operácií vrátane Jeco potvrdzujú, že budova v Miami bola zrovnaná so zemou (neprirodzene) a bola použitá D.E.W///Rodina TRUMP bývala o blok ďalej.
Za posledných 30 hodín sa toho udialo veľa.
Musíme bojovať za všetky deti.
Ony sú budúcnosťou.
Budúcnosť dokazuje minulosť.
Armd 40 rokov popredu s technológiou.
V roku 2036 budú dnešné deti spomínať na to, čo sa stalo.
+D.U.M.B.
+ADRENO/ľudské polia.
-virus
Musíme pokračovať v boji.
Minulosť dokazuje budúcnosť
Q)uantum
Od 7. januára
FBI bola prinútená zatvoriť dvere a
Zatvoriť//Neoznámené// falošný príbeh o výstavbe nie je pravdivý//
V DC je zatvorených viac ako 20 hlavných vládnych budov
_Mnoho TUNELOV, ktoré boli zničené a zaplavené, sa nachádza pod mnohými z týchto budov+
+Vtáčie útočisko
Dokonalá búrka
roky v procese tvorby..
Tieto dlhé mesiace boli potrebné na vyčistenie všetkých [DS] obchodníkov, spáčov, temných generálov, skrytých kryptomien.. a všetkých liniek>inform.kanálov>, ktoré boli napojené na iné svetové [DS] vlády. Ktorí boli ukrytí v temnote/
⏰ 💣 🎯
MUSELO TO BYŤ TAKTO
Všetky DUMB sú zaplavené.
Vo Švajčiarsku prebieha extrémne čistenie.
Okrem zaplavenia DUMBov dochádza aj k hromadnému zatýkaniu.
Ženevská centrála CIA a chazarskej mafie a mnoho ďalších postihnutých lokalít.
Prečo si myslíte, že bol Putin v Ženeve?
Aby sa stretol s Bidenom?
Áno, presne tak, nebol.
Mimochodom, Trump bol tiež v Ženeve a priletel tam s Air Force 1.
Výpadok vo väčšine Haagu na 15 minút a tiež v okolí parlamentu.
Keď sa v Haagu vyskytnú výpadky, znamená to pohyb vysokopostavených pracovníkov pred vojenskými tribunálmi alebo po nich.

New York pozastavuje Rudymu Giulianimu právnickú licenciu za „preukázateľne nepravdivé“ vyhlásenia týkajúce sa volieb v roku 2020. zdroj

Zriedkavé tornádo ničí mesto v Českej republike.
Podľa zástupcu starostu je polovica obce Hrušky na Břeclavsku zrovnaná so zemou.
Ide o najväčšie zaznamenané tornádo v novodobej histórii strednej Európy. zdroj

Izrael opätovne zavádza masky v súvislosti s novými obavami z vírusu aj napriek veľmi vysokej miere očkovania proti mRNA len niekoľko dní po zrušení tohto opatrenia. zdroj

„Sledujte, čo urobím budúci týždeň v oblasti veľkých technológií,“ povedal Trump počas rozhovoru pre Newsmax. zdroj

Ukázalo sa, že John mal prostredníctvom svojho antispamového softvéru vzdialený prístup do kancelárií vládnych úradníkov, ako napríklad Hillary Clintonovej a ďalších. Počas dlhého obdobia nahromadil terabajty špiny o zapojení našich priateľov do pedofílie a ďalších špinavých politických obchodov. Potom konečne vytvoril kryptožetón, ktorý nazval „Epstein sa nezabil“ a jeho umiestnením na blockchain a ERC20 ho zviazal s peňaženkou, ktorú nazval „Whaked“ (spomeňte si na tetovanie na jeho ruke), ktorej heslo zašifroval a umiestnil na sociálnu sieť na papier s písmenom „Q“ (…) pedofilný krúžok tohto sveta. Jeho kamarát už heslo dešifroval a terabajty kompromitácie putovali do blockchainu etherium a potom do pyrethat bay. Jediný spôsob, ako odstrániť špinu z blockchainu, je zničiť celú štruktúru etheria, čo je v podstate nemožné.“ zdroj

V DEŇ, KEĎ MCAFEE ZREJME SPÁCHAL SAMOVRAŽDU VO VÄZENÍ, LETÍ Z BARCELONY DO USA ZÁHADNÉ VOJENSKÉ LIETADLO! zdroj
1 rok [delta]
Q zverejnené ‚slučka na jún 23, 2020
Vidíte ‚slučku‘ použitú…… zdroj
Patryk Labus a ja budeme v šou Larry a Joe dnes 8:00 ET. Patryk je môj kampaňový manažér pre Nemecko – súčasť môjho programu 2020 prezidentského zahraničného dosahu. Sleduješ/odoberáš Q? Nie, ale Q sleduje mňa. 🤔 zdroj

Generál Flynn diskutuje o tom, že Trump bol opätovne vymenovaný do funkcie:

„Čo by sa malo stať, ak zistíme, že existuje dostatočný počet hlasov voličov, ktoré boli zrušené, pretože boli vykonané riadne audity a Trump má teraz viac ako 270, že? Potom ho znovu dosadíte do funkcie a zbavíte sa toho, kto tam je. A všetci začnú „ach, to je protiústavné!“. Hovadina…

Takže to je na prezidentskej úrovni bezprecedentné, ale to neznamená, že sa to nestane alebo nemôže stať.“ video

Časované bomby v Číne

Podľa čínskeho ministerstva vodných zdrojov (CWRM) sa hlavné povodňové obdobie na juhu Číny oficiálne začalo 1. júna; od mája prekročilo výstražnú hladinu najmenej 97 riek, čo je približne o 10 % viac ako pred rokom k 27. máju.

Oficiálne údaje ukázali, že 89 riek bolo zaplavených nad výstražnú úroveň a postihnutých bolo 3,709 milióna ľudí v 18 provinciách vrátane provincií Hunan, Jiangxi, Zhejiang, Fujian, Guangdong, Guangxi atď.

V povodí rieky Jang-c‘-ťiang boli desiatky riek v systéme rieky Wu (hlavný prítok horného toku Jang-c‘-ťiang), v oblasti Troch roklín, v systéme jazier Dongting a Poyang zaplavené nad výstražnú úroveň a celá rieka Xiang v systéme jazier Dongting zaznamenala záplavy presahujúce výstražnú úroveň. zdroj

Takto vyzerá víťazstvo:

Volebný podvod je teraz nepopierateľný. Twitter je teraz žalovaný za deplatformovanie miliónov na príkaz DNC. Táto koordinácia je defacto štátnou akciou, čo znamená, že na pokyn zvolených úradníkov došlo k masívnemu porušeniu prvého dodatku.

ČÍNA práve zaznamenala najvýznamnejšie zbehnutie vo svojej histórii.

DONG bola vojenská rozviedka na vysokej úrovni a môže uzavrieť medzery v súvislosti s pôvodom Covid-19 aj s hackerskými útokmi na voľby. Merrick Garland ani nevedel, že ho máme.

BIDEN je taký spanikárený, že teraz otvorene hovorí o tom, že „my ľudia“ potrebujeme stíhačky a jadrové zbrane, aby sme sa mohli postaviť vláde. To všetko, zatiaľ čo sa mu medzinárodné spoločenstvo vysmieva a podpichuje ho.

KONGRES je taký neutralizovaný, že nedokáže prijať svoje zákony o krádeži volieb, hoci kontroluje zákonodarnú a výkonnú moc.

SCHIFF, SWALWELL a ďalší boli roky sledovaní a ani o tom nevedeli.

Nastupuje DURHAM. DURHAM vlastne vstúpil do rovnice roky predtým, ako sa to dozvedela široká verejnosť.

Nemôžete si vyžiadať záznamy bez federálnej veľkej poroty. A SCHIFF a SWALWELL, poprední členovia výboru Snemovne reprezentantov pre spravodajské služby, nemali ani tušenie, že sú vyšetrovaní.

MÉDIÁ sa odhaľujú vďaka projektu VERITAS, pričom novinári informátori vychádzajú na povrch každým dňom.

MCAFEE… Dominion používal jeho softvér. Keď bol „zasamovraždený“, aké informácie mal pripravené na zverejnenie…. Ďalšie informácie budú nasledovať.

Nad všetku pochybnosť sa potvrdilo, že COVID je biologická zbraň nasadená ČKS, ktorej napomáhal FAUCI a ďalšie skorumpované elity USA.

Pseudovakcíny sa neprijímajú v očakávanej miere a naratív MSM zlyháva.

V medzinárodných mediálnych kruhoch sa každý deň objavujú úniky informácií o laptopoch HUNTERa. Americké médiá sú v kríze.

Toto všetko sa zbieha v rovnakom čase. zdroj

Prečo má Biden fotografiu JFK mladšieho hneď vedľa svojej ruky? 👀🐸 Ok jeden z najznámejších obrázkov vôbec.
Podľa mňa to vyzerá presne ako Trump v odraze Bidenovej fotografie v oválnej pracovni 👀 zdroj
Áno som súčasťou kultu. Vymývame ľuďom mozgy k tomu, aby mysleli sami za seba. zdroj

Britney je teraz pripravená povedať všetko

Britney Spearsová teraz stojí na veľkej križovatke. Nachádza sa v bode, keď môže Hollywoodu doslova vytrieť zrak, a to až do neba. A po jej boku stojí jeden veľmi dobrý priateľ.

Hollywoodska áčková hviezda Rose McGowanová vychádza Britney Spearsovej v ústrety v plnej sile. Spearsová prechádza bojom, aby sa zbavila súčasnej „opatrovníckej starostlivosti“, pod ktorou žije už 13 rokov.

Počas nedávnej súdnej výpovede Spearsová podrobne opísala „zneužívajúcu“ povahu opatrovníctva, na ktoré dohliada jej otec, 68-ročný James Parnell Spears. James Spears prvýkrát získal opatrovníctvo nad celým Britneyiným životom a všetkými jej peniazmi v roku 2008.

Spears súdu vymenovala množstvo obvinení vrátane toho, že bola nútená brať antikoncepciu, aby nemohla mať ďalšie dieťa, bola nútená brať lítium po tom, ako nesúhlasila s tanečnou choreografiou, a nútená absolvovať koncertné turné.

McGowan, ktorá bola ženou, ktorá ako prvá odhalila neslávne známeho zvrhlíka Harveyho Weinsteina, za Brittney tvrdo bojuje. McGowenová skutočne vystúpila v šou Tuckera Carlsona, aby Spearsovú podporila.

McGowen je presvedčená, že Spearsová sa pripravuje na to, aby „vyfúkla pokrievku“ „hollywoodskej hnilobe“.

Video si môžete pozrieť nižšie:

Birtneyová nielenže žiada súd o ukončenie opatrovníctva, ale žiada aj o povolenie urobiť verejný rozhovor, aby odhalila osoby zapojené do jej prípadu. Wow.

Je zrejmé, že Britney sa chystá odhaliť všetky špinavé tajomstvá, ktoré stále kolujú po Hollywoode. zdroj

Prečo Britney daruje osem litrov krvi týždenne? Prečo by jej vôbec mali pravidelne odoberať krv, keď je monitorovaná 24 hodín denne, 7 dní v týždni vrátane toho, keď sa oblieka a je nahá. Na čo tú krv používajú?
Je to ešte divnejšie 🧐. zdroj

Mauretánia 23. júna (TASR) – Mauritánske orgány zatkli bývalého prezidenta Mohameda Oulda Abdela Azíza, uviedol v stredu jeden z jeho právnikov v rámci prebiehajúceho vyšetrovania údajnej korupcie na vysokej úrovni počas jeho pôsobenia vo funkcii. zdroj

CIA sa ma snaží umlčať. Ja uniknem. Jeden z mojich mnohých
dvojníkov zmizne na ceste, aby prednášal ako ja. On
sa prebudí o 11 dní neskôr a nepamätá sa na nič. Nemocnica hovorí, že bol
otrávený, zobuď sa, Amerika!.
Zaujímavé… Z roku 2019 zdroj

Generál Michael Flynn prostredníctvom podcastu Steel Truth:

„Obávam sa, že to povedie k ďalšiemu rozdeleniu krajiny. Nebude to také dramatické ako 11. september a nebude to hlúpe a všetky tie nezmysly o UFO a všetky tie apokalyptické sračky sú taký odpad. Ľudia sa musia pozrieť realite do očí. Musíme sa pozrieť pravde do očí. Budú naďalej prenasledovať Donalda Trumpa. A som rád, že prezident konečne vyšiel von a zorganizoval zhromaždenia. Vystúpi v Sarasote 4. júla. Myslím, že v sobotu sa chystá do Ohia. Takže sa vráti a rozsvieti svet. Viem, že po ňom idú. A vždy, keď po ňom idú, nie je to pekné. Bude to škaredé a pritiahne to pozornosť médií a všetci to budú musieť pokryť. Čo to znamená? Čo urobí? To zabráni všetkým, aby zmanipulovali voľby. Ako som povedal na začiatku relácie, prezidentské voľby v roku 2020 boli ukradnuté. Už nemám žiadne pochybnosti. A pravda vyjde najavo. Niečo sa musí stať. Nemyslím si, že budeme musieť čakať do konca leta. Myslím si, že sa to tu stane celkom skoro, pretože musia vyvolať rozruch skôr, než audit v Arizone začne naozaj vypuknúť. Musia niečo urobiť.“ zdroj

Hlavní razie Europolu se 17 zatčeními v Belgii. Gang pomocí platformy „Vitaetoken.io“ ošidi-okradl téměř čtvrt milionu lidí na celém světě ve 177 zemích. Byly zabaveny miliony aktiv. zdroj

Nyní probíhá velmi důležitá etapa v Rusku a Kazachstánu.
Lidé, dokonce i ti, kteří jsou daleko od všech těchto témat, o kterých mluvíme, vidí a chápou, jak absurdní je vše, co se kolem nás děje.
Konspirační teorie nejsou teorie. Šílenci mají pravdu.
Vše je potvrzeno a vyjde na svetlo.
Nyní už nejde o samotný korona virus. Důraz je kladen na očkování, které bylo původně dobrovolné a nyní se stává povinným.
Lidé zjišťují, že jsou manipulováni, že jsou podvedeni, že je nějakou injekcí, injekčně podána experimentální vakcína, z níž lidé nemají žádný užitek, kvůli kterému lidé umírají a trpí. Mluvíme o vakcíně, která nezachranuje člověka.
Média lžou.
Policisté lžou.
Mnoho lékařů a vědců lže.
Vlady jsou klauni.
Nastává chaos, pokusy o úplnou kontrolu nad lidmi, fašistické ultimátum – nastříknutí neprozkoumané vakcíny nebo náhubek pod zámkem.
Lidé konečně zapinaji mozek, kladou otázky, dostávají odpovědi. 90% všech těchto úředníků a samotných poslanců zároveň není očkováno, přesto však z vysokého úhlu pohledu hlásí potřebu očkování, protože je to „jediné východisko ze situace“. Jak se nemůžu probudit?
Mluvíme o neprobádané vakcíně a dokonce i člověk, který se o nic z toho nestaral, si položí naprosto rozumnou otázku: „Proč by mě měl stát otrávit a zabít?“ …
Vítejte v králičí nore. Dveře jsou otevřené.
A pozor – všechno se děje rychle.
Rozhodnutí přijímají rychle rádoby dozorci, populární vztek rychle propukne, vše se rychle šíří po síti, poznání, že celá tato pandemie je jedna velká show, přichází rychle.
I zde platí: čím absurdnější je situace, tím více se probouzí. Agrese, nátlak a omezení nyní zapalují jen silnější oheň v srdcích lidí, kteří uznali jejich práva a svobody, takže jich v budoucnu bude více. Více dobrých a pozitivních věcí.
I když mnoho lidí přijalo první fáze planemie, nasadilo si masky a šlo do izolace. To je limit.
„Pouze na okraji propasti si lidé uvědomují svou moc.“💥💥💥
Nejdůležitější věcí v této fázi je zbavit se jakéhokoli strachu, nemlčet a odvážně jít kupředu. Vítězství bude pro pravdu, pro nás – lidi. Globalisté ztrácejí, panikaří, a to je nutí činit nevhodná rozhodnutí a činit stejně absurdní prohlášení. Bod zákazu návratu se již dávno minul. A vítězství je před námi.
Stojí za zmínku, že zaměstnavatelé také panikaří. Nyní jste mezi dvěma požáry. Na jedné straně – obchod, zavedený proces, který přináší určitý zisk, na straně druhé – potřeba očkovat zaměstnance, kteří to kategoricky odmítají, připomínat jim jejich ústavní práva a hrozit zastavením Work to go …
Ne všechno je tak jednoduché.
Je také příjemným okamžikem, že se nyní lidé mnohem více sjednotili tváří v tvář společnému nepříteli tváří v tvář „vládě“, která jim vyhlásila válku. Nyní tito úředníci pocítí veškerou „lásku“ svých lidí a dozví se o sobě mnoho. To se již děje.
Jsme ve válce, kterou můžeme vyhrát za hodinu. A to je naše síla. zdroj

Bratislava včera cca o 17.00 zdroj
22.06.21 17:15
🇩🇪 Ebersberg, Bavorsko zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „"echte" siebenstreifige Regenbogenfahne Abgewandelte Regenbogenfahne als internationales Symbol für Homosexualita“
Z celostního hlediska odpovídají barvy duhy našim čakrám. Fialová barva je přiřazena korunní čakře, která znamená otevření se vzhůru, božství. Pokud tento fialový pruh umístíte směrem dolů, odpovídá osobě obrácené vzhůru nohama, což je satanistický symbol. Božské je takříkajíc podřízeno hmotným potřebám a pudům. K zamyšlení je i to, že na obrácené duhové vlajce chybí indigo, tj. člověk se chce uzavřít duchovnímu růstu.
Obrazek: nahore, prava duha se setmi pasky; dole duha jako symbol homosexuality zdroj

Případ BABYLON: ❗️ CERN byl identifikován jako tajný vchod do podzemního sídla CIA pod Ženevským jezerem ve Švýcarsku 🇨🇭.
🔻 Podle toho se na místo, kde se CIA nachází pod Ženevským jezerem, lze dostat pouze metrem z CERNu a ponorkami, které projíždějí 275 kilometrů dlouhým podzemním tunelem, který zřejmě začíná v Janově (🇮🇹Itálie 🇮🇹 ) a končí u Ženevského jezera.
🔻 Sídlo CIA v subbiosféře 2 ve tvaru pod Ženevským jezerem.
Tato myšlenka vychází z toho, že subbiosféra 2 je Velká evropská bublinová komora1 (BEBC2), která slouží jako řídicí centrum.
🔻 Tunel LEP CERN o délce 26,659 km prochází Švýcarskem a Francií 🇫🇷.
CERN se nachází 27 km od centra Ženevského jezera (s. h. 46° 27’19.8 ′′ N6° 36’01.9 ′′ E). zdroj

Na obrázku môže byť mapa
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „WAADT Morges Lausanne FREIBURG Genfersee Nyon Genf FRANKREICH WALLIS“

Strucny prehled zprav, ktere jsem tady za posledni dny mela:
-Zaplavena hospoda na jizni Morave 👇
-Zemrel primar nemocnice na jizni Morave 👉 gynekologie 😉
-Vypadek Temelin
-Zvlastni bourky 👉 vodorovne blesky 👉 nepretrzite hrmeni jak v
CR tak i v Nemecku nad Alpami !! (nemecti pratele mi poslali
zpravu) 👉 tornado se hnalo pravdepodobne pres
Rakousko na jizni Moravu (jen ma dedukce)
-Tunely mezi CR a Rakouskem 😉
Tak si pospojujte body 🤷 zdroj

POLICIE PROVEDLA ZÁTAH NA 20 NEMOVITOSTÍ NAJEDNOU. Zátah na klan Miri v Severním Porýní-Vestfálsku – SEK v akci! Také opět zatah na klan Remmo v Berlíně. zdroj

Aká náhoda! John McAfee vlastnil byt na Floride práve v budove, ktorá sa zrútila
V tweete Nikki Karis píše, že ide o byt na 8777 Collins Avenue South.
8 júna 2021 John McAfee z väzenia napísal:
„Keď sa mi čokoľvek stane, je dobré vedieť, že 31TB dát súborov, ktoré mám, sa nachádza na mojich diskoch v Condo vedľa 88. Street and Collins Avenue, severne od Miami Beach.“
Bytový dům poblíž ulice 88 a Collins se ve čtvrtek ráno zřítil, mnoho lidí zůstalo uvězněno v troskách. zdroj

Nekde u Rakovníka se propadla takhle silnice zdroj
Na obrázku môže byť vonku
👉 mela jsem tady nekolik zprav, ze media jsou uz pod kontrolou WH (a denne vam tady davam mnoho prikladu zpravodajstvi v MSM, ktere byste jeste pred rokem necekali) 👉 metoda „ZRCADLENI“: vse co drive delal DS dnes delaji WH, za ucelem osvobozeni lidstva. Priklad: drive stinovy prezident Obama, ted je st. prezident Trump, atd….👉 zbyva jedna z poslednich otazek: pod ci kontrolou (opatrne napisi: z vetsi casti) jsou tyto zbrane jako HARP??? 👉 snazila jsem se vystoupit z hlavy a dostat se hoooodne vysoko, abych se podivala na celou nasi velkou planetu 👉 doslo mi, jak neskutecne velka „nahoda“ to byla, ze tornado zasahlo ZROVNA na jihu Moravy – odkud jsem tady v posledni dobe mela hodne zprav!!!! 👉👉👉 Kruh se uzavira otazkou: „Verime Trumpovi?????“ 👉👉 a na to si uz odpovezte sami 😉
Spouští se HAARP? FAA vydává varování před „elektromagnetickým zářením“. Dlouhodobým tématem velkých spekulací mezi zvědavci je HAARP, kontroverzní výzkumné zařízení na Aljašce, které zkoumá nejsvrchnější vrstvu zemské atmosféry – ionosféru. HAARP (zkratka pro High-Frequency Active Auroral Research Program) je středem divokých spekulací, že jeho vysokofrekvenční vysílací zařízení může ovládat počasí. Ačkoli se tato tvrzení dosud nepotvrdila, zastánci konspiračních teorií tvrdí opak. V posledních letech se o HAARP přestalo mluvit kvůli jeho nečinnosti, ale je důvod se domnívat, že se opět rozjíždí kvůli „vědeckému výzkumu“. Federální letecký úřad vydal 17. června oznámení pro letce (známé jako NOTAM) s datem zahájení od 21. do 25. června. V okolí města Gulkana na Aljašce, kde se nachází zařízení HAARP, jsou v NOTAMu uvedena „dočasná letová omezení“. Uvádí se v něm, že letadla nesmí létat ve vzdušném prostoru Gulkany kvůli „elektromagnetickému záření pro vědecký výzkum“. zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Foto: ČTK C)24 "Všechno, co má ruce a nohy, tam jede. Už také probíhá debata o nasazení armády." Jan Hamáček /ČSSD/ ministr vnitra“

– Poznámka k aktuálnym prírodným udalostiam: Ako ovplyvňovali a ovplyvňujú počasie tí “zlí“, tak to pre určité účely robia aj tí “dobrí“, ale tiež si treba uvedomiť, že sme v procese čistenia Zeme a veľkom súde, je to eneregetické a karmické rozuzľovanie a k tomu patria tieto prírodné udalosti. Mali nás postihnúť horšie veci ako bolo predpovedané v zjaveniach, no našťastie sme vďaka hvizednym semenám boli mnohému ušetrený. No napriek tomu si treba uvedomiť, že rôzne prírodné udalosti budú odteraz bežným javom aj bez toho, aby za to mohol HAARP a to aj na miestach, kde sa predtým nič také nedialo… Sme v procese prerodu, ale tento prerod nebude len tak ľahko a nebude bez obetí a karmických následkov v určitých oblastiach..

SVETE DIV SE!!!! 🤣🤣🤣🤣🐸🐸🐸🐸🐸
Prave jsem telefonovala se svoji mamkou. Uz od detstvi jsem pro celou rodinu neskutecne velky konspirator a vetu: „Nech uz placani tech nesmyslu“ jsem si nespocetnekrat vyslechla; nemluve o pohledech 🙄🙄🙄 😆. Na zacatku pand+mie jsem moji mamce zakazala tema C. Kdyz mne chtela obohacovat statistikami, ktere plnymi dousky skoro cely den cucala z CT, zarazila jsem ji slovy: „Vzdyt prece vis, ze jsem konspirator!“ 👉 a byl klid!! 😂😂
A ted proc Svete div se!!! 🙈 Dnes mi vykladala, ze ji v noci kolem 3 hodiny probudilo svetlo a ona pozorovala blesky a porad cekala az zahrmi a ze to bylo zvlastni a polozila otazku „Co to mohlo byt?“Odpovedela jsem „Ty prece vis, ze jsem konspirator a nebudes mi verit“ Ona dale mlcela 👉 asi byla jeji zvedavost velika 😂😂😂 A svete div se 👉 nechala mne asi 4 minuty vykladat o HARPU 😂😂😂😂
‼️‼️‼️‼️‼️‼️ ANO!!! DECKA……………. LIDSTVO SE PROBOUZI!! 😂😂😂🙈🙈🤣🤣🤣😆😆😆💪😎 zdroj

Ahojte, ak sa reálne zaujímate o súčasné dianie, mali by ste poznať Simona Parkesa.. Práve sme s ním v rámci komunity Connected Consciousness mali Československý Zoom (ktokoľvek môže požiadať o členstvo) , čo si nesmierne cením, lebo ako hovoril, všetci spávajú tak 4-5 hodín denne, aké to je všetko hektické momentálne .. Vyberám highlights:

Všetko je otázkou nasledujúcich týždňov (do konca júla/července) kedy to „spadne“ .. (Podvodné voľby „nastaví“ Georgia) Bolo veľmi potrebné čakať na to, kedy bude 100% fungovať nový kvantový peňažný systém (momentálne funguje cca na 75%, ale už je to len otázkou dní) pretože celý svet je od neho závislý a ten práve „mení hru“ .. nepríde tzv 10 dní temnoty ako veľa ľudí očakáva (je to symbolické už od roku 2012, pozn.red.) ale môžeme očakávať v tomto termíne mnohé chaosy s komunikáciou.. Internet aj finančný systém budú reštartované prostredníctvom „Starlinks satelites“..
Ked som sa opýtala či tým skončí tento corona cirkus, tak odpovedal presne ako cítim.. Ten svet je tak rozdelený, že na lokálnej úrovni to bude na každom štáte, napriek pomoci zvonka.. Preto sme sa inkarnovali sem, aby sme to mohli ovplyvniť.. Je to opäť naďalej dlhodobý proces, pretože aj keď pravda bude ukázaná, je stále veľa ľudí, ktorí ju nechcú vidieť / prijať.. A tí budú „bojovať“ za záchranu systému.. „Zlá strana“ sa tak ľahko nevzdá, aj keď pôjdu do úzadia, je veľmi možné, že ešte naposledy – cca o 6 rokov, vymyslia nejaký „posledný vojnový konflikt“.. Treba prijať fakt, že nie všetci, čo sú dnes inkarnovaní na Zemi, chcú túto zmenu, a preto nás radšej opustia.. Týka sa to najmä rodiny a kamarátov, ktorí su tu najmä ako naša škola.. Prežije kvalita, nie kvantita (jednoducho povedané)
Dobrou správou je aj to, že MedBeds sú realitou a budú distribuované do každého štátu bezplatne .. Čo sa týka vakcín, keďže ovplyvňujú DNA, dĺžka liečenia bude závisieť od vlastných presvedčení (naša viera priamo ovplyvňuje DNA !! pozn.red)
Takže všetko sa to deje, ale v konečnom dôsledku je to na nás zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 24.06.2021Moja priateľka Light Warrior má na svojom kanáli na Telegrame výbušné video. Vypočujte si zvukový záznam prejavu bývalého asistenta prezidenta Trumpa - a nezabudnite sledovať banner, ktorý prúdi cez spodnú časť obrazovky až do KONCA. Dve skvelé informácie v tomto krátkom videoklipe. Bývalý poradca prezidenta Trumpa komentuje možnosť Trumpovho návratu…
  Tags: a, v, na, sa, je, to, zdroj, že, o, správy
 • 10000
  Správy 23.06.2021Ako povedal generál Flynn, je povinné zapojiť sa, angažovať sa a zúčastniť sa na tejto vojne. Musíme využiť nástroje, ktoré máme, a zapojiť sa do útoku na zlo. Pridajte sa k búrke, vlastenci. Nepomôžete ju uskutočniť? Je to váš krok. Voľby boli prelomovou udalosťou. Globalisti nikdy netušili, ako bude vyzerať…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, to, zdroj, správy
 • 10000
  Správy 22.06.2021Ľudia boli aktivovaní, aby priniesli búrku Informácie tečú ako voda v Číne. https://twitter.com/aricchen/status/1406513386423296002?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1406513386423296002%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fanons.news%2F%3Fp%3D4514preview%3Dtrue Záplavy v Číne… Predpokladám, že GhostEzra to zverejnil bez komentára z nejakého dôvodu. Nemám predstavu o dátume, ale je to zaujímavý outfit, ktorý má na sebe. Vyzerá takmer ako rúcho, ktoré by vám mohli dať na líčenie…
  Tags: v, sa, a, na, je, že, to, zdroj, o, správy

3 komentáre

 1. Anonym

  Děkuji za zprávy.

  Odpovedať
 2. jirik

  nalezeno v diskuzi:
  Zdravím, k včerejšímu tornádu o síle F 4 . Je určitá souvislost mezi Břeclavskou a Hodonínskou nemocnicí,obě se špatnou reputací ,které jsou propojené TUNELY. Pozorný čtenář tadesca si zbytek domyslí…..
  ***** ****
  zajímavé a potřebné informace naleznete na FB

  https://www.facebook.com/groups/129538664044755/

  jeden z případů, kdy se dobrovolníkům hází klacky pod nohy……

  Ahojte mám dotaz.. Zná někdo z vás nějakýho pana Knesla??? Údajně velí krizové situaci!!! A včil k věci. Neska mohli dojet z Čech 2 velké firmy, které řeší tyto pohromy… Maj veškerou těžkou techniku, jak na dřevo, tak na budovy. Navíc možnost zapůjčení ZDARMA ubytovacích prostor pro postižené rodiny. A ten DEMENT (bo jinak to nejde napsat) jim řekl, že možou dojet, ale až v pondělí!!!! Takže po dnešní celodenní dřině s motorovou pilou, mě doslova vytočil. Pokud to bude možný, rád mu to řeknu do očí. Ráno ho čekám na značkách u hasičky, bo idem pomáhat zas. Mimo jiné, už nejsu Hodoňák, ale stále su člen SDH Hodonín!!!

  Odpovedať
 3. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.