Správy 26.05.2021

26/05/2021

Aliancia Zeme chce, aby sme mysleli sami za seba a zistili, čo je realita. Učia nás skúmať a používať schopnosti kritického myslenia namiesto toho, aby sme sa spoliehali na niekoho alebo niečo mimo nás. Chcú najmä, aby sme rozpoznali „falošné správy“.

To, že niečo vidíme v tlači alebo niekto niečo tvrdí ako fakt, neznamená, že to tak je. Už veľmi dlho sú lži v našom svete oveľa hojnejšie a dostupnejšie ako pravda.

Nie každý vnútorne chápe rozdiel medzi faktom a názorom – alebo ho chápe, ale bez ohľadu na to sa rozhodne hádzať svoj názor ako strúhanku. Fakt je niečo, čo sa dá overiť výskumom z otvorených zdrojov. Žiaľ, Biblia nie je zdrojom iba faktov; možno obsahuje niektoré fakty, ale my sme sa presvedčili, že mnohé z toho, čo bolo pôvodne v týchto textoch, bolo buď vymazané, upravené, alebo zámerne nahradené zlými informáciami.

Mnohí z nás si na základe vlastného výskumu, zdrojov, ktoré považujeme za pomerne spoľahlivé a intuície stanovili, čo považujeme za fakty, ale je veľa vecí, ktorým „veríme“ a ktoré považujeme za zameniteľné s „vieme“, hoci sa nemusia dať preskúmať pre každého, pretože informácie boli starostlivo šírené konkrétnymi zdrojmi s určitým cieľom.

Ak je naše osobné bodové spojenie chybné a nevieme si to spočítať, naše závery môžu byť nesprávne.

Jedným z príkladov dobrého, časom overeného zdroja sú informácie zverejnené tímom Q. Odviedli skvelú prácu, keď sa podelili o citlivé informácie bez toho, aby nám povedali príliš veľa. Kladením otázok nám povedali to, čo sme pochopili ako skutočnosť, alebo čo sa ňou nakoniec stane. V mnohých prípadoch nám to povedali vopred.

Bolo ľahké preskúmať všetky predmetné materiály? Nie. algoritmy spoločnosti Google boli navrhnuté tak, aby to pochovali. V priebehu rokov sa mnohí informátori a vlastenci snažili zdieľať dôležité informácie, o ktorých si mysleli, že musia byť vo verejnej sfére a ak máte šťastie, alebo ste skúsený výskumník, môžete ich nájsť.

To, čo zistia zelenáči, je, že skôr než sa im podarí odhaliť fakty, ktoré zverejnili informátori a výskumníci, narazia na dezinformačné stránky a zdroje, ktoré deep state (prostredníctvom Google, YouTube atď.) zabezpečí, aby sa objavovali na popredných miestach vo výsledkoch vyhľadávania. Zaplatili veľké peniaze, aby zabezpečili, že ich dezinformácie, lži a utajovanie budú ľahko dostupné pre tých, ktorí používajú špecifické vyhľadávacie výrazy.

Mohol by som pokračovať v rozprávaní o konkrétnych témach a o tom, ako zavádzajú verejnosť, ale stačí povedať, že všetci musíme byť veľmi bystrí, pokiaľ ide o rozlišovanie voľne dostupných informácií. Kľúčový je zdroj.

Ak nám niekto, koho máme radi a považujeme ho za dôveryhodného, poskytuje informácie, máme tendenciu mu veriť, ale mohol mať zlý zdroj, nesprávne pochopenie alebo jednoducho alternatívny názor. Stačí to vziať do úvahy a byť pripravený na to, že môže existovať aj iná verzia pravdy. Ak vám váš inštinkt alebo intuícia hovoria, že je to správne, tak sa nimi riaďte. V tejto chvíli je však len veľmi málo vecí vytesaných do kameňa, alebo overiteľných.

Konkrétne zdroje môžu byť použité aj na podsúvanie účelových dezinformácií, ktoré majú pomôcť spojencom, pretože ide o informačnú vojnu. Myslím si, že vo väčšine prípadov sa nemusíme potiť v detailoch. Všetko sa raz objasní. Momentálne nám stačí vedieť, že za nás bojuje armáda Svetla, ktorá nás chráni, a pochopíme, že sme v dobrej kondícii.

Realitu je zámerne ťažké nájsť, pretože temno preferuje, keď strácame čas tým, že buď žijeme v tme, dezinformovaní a frustrovaní, alebo bojujeme medzi sebou v rozdelení, namiesto toho, aby sme spolupracovali, zjednotení v cieli. Je to nepravidelná vojna.

Cabala vedela, čo robí, keď ovládla všetky médiá; tlač, vysielanie, školy, filmy a zábavu, internet, náboženstvo, všetko. Vycvičili nás, aby sme verili ich zdrojom bez ohľadu na to, či sa zakladajú na faktoch, sú mierne naklonené, alebo sú to otvorené lži a propaganda, ktoré deep state poskytuje sieťam všade na svete, aby každý deň vytvorili ich naratív.

Vycvičili ľudí, aby chodili na ich kontrolované webové stránky a hľadali pravdu. Snopes im to uľahčil. Chcete vedieť, či je niečo pravda? Väčšina ľudí jednoducho otvorí stránku Snopes.com, zadá hľadaný výraz a voilà – evanjelium pravdy. Povedali, že to overili, a preto je to fakt. Je to lenivý spôsob „overovania faktov“.

Rovnaký tréning robia aj pri lekárskych informáciách. Školia ľudí, aby chodili na WebMD.com a vyhľadávali informácie o liekoch a iné otázky týkajúce sa zdravia. Problém je, že na celej webovej stránke sú reklamy na lieky, takže kto si myslíme, že bude tieto informácie kontrolovať?

Na obálke časopisu WebMD je manželka Toma Hanksa Rita Wilsonová. Globálni El-iti sa vždy navzájom oslavujú. Ak ste to nepočuli, dobré zdroje nám hovoria, že Hanksa a Wilsonovú popravili za zločiny proti ľudskosti (za to, čo robili deťom). Očakávame, že sa to v najbližších mesiacoch potvrdí.

Po plandémii začali temní pridávať informačné poznámky na YouTube a sociálne médiá, aby ovládli rozprávanie a prehlušili mnohé hlasy tých z nás, ktorí „vedia“, že mor v skutočnosti nezabíjal milióny ľudí, ako tvrdili. Založili „overovače faktov“, aby sa leniví ľudia s vymytými mozgami mohli dozvedieť „pravdu“ bez toho, aby ju museli hľadať.

Fungovalo to. V skutočnosti to bolo také úspešné, že sa postavili proti pravde, ktorú lekári a iní odhalili o „plandémii“, a proti tomu, čo sme videli na vlastné oči, a úspešne vymyli mozgy masám, aby ich uvrhli do odporného strachu.

Zvyšok je história, ako sa hovorí, a nikto nemôže poprieť, že globálna psychopédia vyradila z reality milióny ľudí. Nemali ani potuchy o tom, čo je pravda. Verili slovu svojej vlády, pretože boli vycvičení veriť, že koná v našom najlepšom záujme.

Kanada má od februára 2021 zrejme novovymenovanú hlavu štátu a vrchného veliteľa. Justin Trudeau už nie je predsedom vlády a nemá právomoc vydávať pravidlá a nariadenia, celkom podobne ako falošný americký prezident Biden. Stavím sa, že väčšina Kanaďanov o tom nevie, ….. Ja viem, že si to neuvedomujem. Vaše lživé mainstreamové správy sa o tomto príbehu nechystajú informovať, ale sociálne médiá áno.

To, čo prichádza, sa nedá zastaviť.

Dave vo svojej správe X22 naznačuje, že hlasovacie zariadenia idú na smetisko a v amerických voľbách sa budú rešpektovať len papierové hlasovacie lístky. Minimálne z jedného dobrého zdroja sme sa dozvedeli, že nový Quantum Voting System umožní bezpečne hlasovať na diaľku pomocou vlastnej technológie, takže si budeme musieť počkať, ako sa tento príbeh skončí a kam sa posunieme. zdroj

Armáda Rusko. Čína..a USA majú technológie presahujúce nasledujúcich 30_40 50 rokov.//
Všetko, čo si myslíte, že viete o sledovacích aplikáciách armády, alebo satelitných snímkach, alebo vojenských flotilách, ALEBO O ČOM ČÍTATE je hra na hlupákov.
_Kvantové pohyby
45 nie je hlúpy! Je to trolling>>
Toto má vystrašiť duchov [DS]>> dáva im to najavo
Nikto nedostane voľnú ruku!!! Durham prichádza!!!>>PÁD VŠETKÝCH… spievajúce vtáky Charles Lieber …
CDC
NIH
WHO
GATES
FAUCI
DNC
RINO
_TRUMP JE IZOLOVANÝ
⬇️ Príbeh zo 6. januára sa začína odhaľovať
/Wuhan >>FAUCIho flip-flop >získanie funkcie <Gatesovo spojenie prichádza ako ďalšie</volebný podvod mnohých štátov/ Facebook je viac odhalený/Florida môže podať žaloby proti Big Tech. efekt zvlenenia . Májové KVETY 🌻
William Shakespeare – Prvý človek na svete, ktorý dostal Covid vakcínu …. Mŕtvy
Toto sa naozaj nedá vymyslieť! Gangová prestrelka pri pamätníku G. Floyda!
Prvý človek, ktorý dostal vakcínu proti Covid a jeho meno je William Shakespeare//Skutočne sledujeme film, alebo epizódu PUNK’D 😂
Čo ďalej? gates a Dorsey budú ODHALENÍ ako pedofili/merkel je hitlerova dcéra?
Tam, kde bola kedysi tma, bude teraz SVETLO
Izraelská spravodajská služba – stiahnite sa.
Mediálne prostriedky budú odstránené.
zdroj
„Killary Klintonová“ priamo vyzýva „QAnon“, aby prestali tvrdiť, že pije krv detí: „Je to bolestivé pre mňa a moju rodinu“. Bývalá ministerka zahraničných vecí sa takto vyjadrila v nadväzujúcom dokumente na pokračovanie filmu Borat.
Aké ironické. zdroj

„Veci sa dejú oveľa rýchlejšie, než väčšina ľudí chápe.“ – DJT video

Generál Flynn o “QAnone” zdroj

Trump o audite AZ: „Vyzerá to tak, že zistili obrovské podvody.“ To je kľúčový bod pre všetkých liberálov a normíkov. Trump nie je zapojený. Tento audit vykonávame my, ľudia. video

Trump tvrdí, že „nepochybuje“ o tom, že koronavírus pochádza z laboratória vo Wu-chane:

„Tlač ma kritizovala, pretože Čína sa stará o veľa ľudí. Postarali sa o Huntera, postarali sa o Joea. Postarali sa o všetkých, však?“ video

DJT časová značka 11:35:19
Bude to veľmi horúce leto. zdroj

NÁZOR: V deň, keď vyjde Durham, všetky tieto audity sa uskutočnia a tí, ktorí to nevedeli, konečne počujú pravdu, nebudú môcť povedať (MSM), že Trump bol za tým alebo zapojený, pretože opustil Biely dom pred 4 mesiacmi…
Riziko vykreslenia Trumpa ako diktátora bolo zmiernené, čo povedie k čo najhladšiemu prechodu.
Vzhľadom na povahu situácie to muselo byť takto, aby sa minimalizovali obete. zdroj

Výpadek proudu ve státě QueenslandElektrárna v Queenslandu bude po výbuchu pravděpodobně několik dní nefunkční
Očekává se, že elektrárna v centrálním Queenslandu, která se vznítila a explodovala, bude několik dní mimo provoz, protože vyšetřovatelé pracují na určení příčiny požáru. zdroj

Mr. Pool nás varoval dni pred výpadkom
Nejestvujú žiadne náhody

Queensland výpadok: Najmenej 375 000 domácnosti bez energie.. zdroj

Na obrázku môže byť text
Celé Brisbane je zřejmě bez proudu zdroj

✅ Indie bojuje proti fakenews!
✅ V USA Corona zmizela.
✅ Zpravodajské služby vypustily bombu a Čína to popřela. (Corona z laboratoře)
✅ Několik států chce forenzní vyšetřování! (Volby 2020)
✅ Florida vyvíjí tlak na velké technologické firmy!
✅ Trump oznámil, že by to mělo skončit v roce 2021!
✅ Izrael ukončuje opatření Corona!
✅ EU vs. Bělorusko. (Odklon)
✅ V Německu pomalu mizí i Corona!
✅ Více politiků hlásí své výhody. (Náhodně zapomenuto)
✅ Rapbellions – ‚I’m not going along with this‘ se šíří i s mega-cenzurou!
✅ Projekt Veritas rozebírá Facebook.Trump řekl, že se drží mimo média, aby to lidé viděli. Těším se na jeho první rallye. 🥳 zdroj

Durham zdroj

Dopadení mafiánského bosse. V Brazílii byl dopaden jeden z nejhledanějších italských MAFIABOSSE. „Kokainový král“ byl na útěku od roku 2019. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia, stojaci ľudia a text, v ktorom sa píše „PatriotAU @PatriotAU Dan auf Facebook. Ein Anon zählte die Flaggen. Daniel Scavino Jr. is with Dan Scavino. 13m 1234567 8910111213 891011 12 13 16 03:28 25. Mai 2021 Twitter für iPhone“
Jeden Anon pocital vlajky zdroj
Na obrázku môže byť auto a cesta
Rím – Torpignattara … Další tunely pod Vatikánem zdroj

tak jsem nasla nekolik fotek, nedela to casto, ale dam to tady k zamysleni:
👉👉 Drápy: zde byste měli také věnovat pozornost textům, je to vždy „dráp“, vzít svobodu např. omezit zákony, se souhlasem lóže
👉👉 Ukazováček před ústy – ticho je zlato. Není těžké uhodnout, k čemu slouží ukazováček před ústy. Je to gesto tajemství, kterým zednáři dávají najevo, že o tajemstvích své lóže mlčí………………myslim si, ze to ma i jiny vyznam, v jine „oblasti“ 😉😉😉 zdroj

Rodne mesto modelky Heidi Klum 😉😉…….velke hnizdo pedosu
Vyšetřování v komplexu Bergisch Gladbach se blíží do finále. Stopy po dalších pachatelích však neberou konce: podle průzkumu WDR vyšetřovatelé našli řadu nových podezřelých. Přijeli s ostrými zbraněmi a čichacími psy. A na konci operace v lednu 2021 zajistili řadu datových nosičů, mobilních telefonů a seznamů kontaktů. Podobně vyšetřovatelé v posledních měsících prohledali stovky domů možných pachatelů – a to po celé zemi. Vyšetřovatelé opakovaně získali rozhodující indicie z jednoho z největších řízení proti dětské pornografii, které kdy bylo v Německu vedeno: Komplex zneužívání dětí od Bergisch Gladbachu. Pátrání v říjnu 2019 po 43letém Jörgu L., který je nyní odsouzen ke dvanácti letům vězení, spustilo skutečnou lavinu vyšetřování. Muž z Bergisch Gladbachu je považován za klíčovou postavu pedofilní zločinecké sítě, jejíž rozměry se stále zvětšují. Jen vyšetřovací skupina Berg prý mezitím našla 430 konkrétních podezřelých, dozvěděla se WDR z vyšetřovacích kruhů. To je asi o 100 více, než je dosud známo. zdroj

Guvernéři Iowy a Alabamy podepsali zákony zakazující očkovací průkazy
Guvernérka státu Iowa Kim Reynoldsová a guvernérka státu Alabama Kay Iveyová podepsaly zákony, kterými se připojily k ostatním státům a zakázaly očkovací průkazy COVID-19 na státní úrovni. zdroj

Papež František nařídil, aby se z Vatikánu odstěhovala rezidence pro ministranty, kteří slouží mši v bazilice svatého Petra, poté, co se dům stal předmětem soudního procesu kvůli sexuálnímu zneužívání. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Dnes 19:43 JanMenšik, Novinky Feri po narčeních ze sexuálního nátlaku složil 1TV mandát a nebude kandidovat Poslanec TOP 09 Dominik Feri rezignuje na mandát poslance a nebude kandidovat ríjnovych volbách do Poslanecké snemovny. Oznámil to na svém Instagramu. REKLAm“
Dalsi hajzl odstaven!!!! 👍 zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba a text
Cistky mezi ceskymi 🤡💩🤡💩🤡💩 zacaly mensimi rybami 😉😉😉……….dvoji potvrzeni od Q zdroj

SRN – NRW pozar ve vojenskem objektu – skald vybusnin. zdroj

Zatykac na Marylin Manson v USA…. KONECNE!!! zdroj

Národní garda končí misi DC.

23. května v 11:11 bylo oznámeno, že národní garda ukončila své operace v DC. Po nepokojích 6. ledna byli povoláni do Kapitol.
Víme, co se stalo 6.1. co se dělo. Vojenská okupace D.C. začal drtivou silou ukazovat, že znovu ovládáme naši zemi.
O tom to je.
Ukazu vám manuálu války na ministerstvu obrany.
Podle článku 11.11.8 se uvádí: Zůstává u obviněných a odsouzených chráněných osob na konci okupace. Chráněné osoby, které jsou na okupovaném území obviněny z trestných činů nebo které byly odsouzeny soudem, by měly být na konci okupace předány orgánům osvobozené země se všemi příslušnými dokumenty.
To znamená, že na konci okupace budou obvinění nebo odsouzení předáni orgánům osvobozené země. To se stalo!
Takže, to je první věc, začíná to dnes, 1. den Letnic a zítra, 2. den Letnic, a oni jdou domů. Ještě důležitější je, že konec okupace znamená začátek zatýkání. zdroj

SRN – pedofilni zumpa!!! Hessen dnes rano- zatah na pedofili, 54 zatcenych zdroj

Spanelsko – V pohraniční oblasti mezi Španělskem a Francií poblíž města Pau došlo vcera kolem 19.15 hodin k zemětřesení o síle 2,7 stupně.

Zeměpisná poloha naznačuje, že je to také DUMBS. zdroj

Dnes kolem 11:30 v Berlíně došlo k zemětřesení neznámé sile.

Další hlavní město za poslední 3 dny, ve kterém bylo zaznamenáno zemětřesení: Paříž, Londýn a dnes Berlín ….. zdroj

A teď se podívejte, kde je epicentrum
Zdá se, že v Babylonu v Berlíně probíhá také úklid … zdroj

SRN – Bamberg- tak krasne mesto a takova zumpa!!! bambersky starosta necekane zemrel. zdroj

Bamberg – Razie, korupce, radnice, správa města, dětská pornografie, oddělení dětské pornografie v ústředí

A nyní překvapivá smrt bývalého starosty zdroj

CBS obsahuje satanské pedo symboly, pizzerii Comet Ping-Pong a ukazuje Obamova poradce Johna Podestu.
Dobre ! zdroj

Podivný prípad nesmrteľného Putina

Stretli ste sa niekedy s týmito obrázkami? Nie je to prvýkrát, čo hľadači pravdy tvrdia, že svetový líder je buď cestovateľ v čase, alebo nesmrteľný.

Tentoraz sa zdá, že internet zaujal najmä ruský prezident Vladimir Putin, ktorý je podľa niektorých dokonalým cestovateľom v čase.

Ľudia si všimli zvláštnu podobnosť medzi ruským prezidentom Vladimírom Putinom a dvoma historickými fotografiami z roku 1920, resp. 1941.

Niektorí hľadači pravdy tvrdia, že fotografie sú konečným dôkazom cestovania v čase alebo nesmrteľnosti.

Podivuhodné tvrdenia na sociálnych sieťach naznačujú, že na dvoch historických snímkach z roku 1920 a 1941 je v skutočnosti súčasný ruský prezident Vladimir Putin. Fotografie sú vraj dôkazom o niečo mladšej verzie Putina, ktorý má 65 rokov.

Veľa ľudí si myslí, že obrázky sú dôkazom toho, že Putin je cestovateľ v čase a že takíto ľudia medzi nami existujú.

Ľuďom milujúcim záhady sa zrejme páči myšlienka, že všetky tri obrázky v skutočnosti predstavujú tú istú osobu a že ruský prezident Putin je nesmrteľný a slúži ruskému ľudu už celé stáročia.

Existujú ešte bizarnejšie teórie, ktoré spájajú ruského prezidenta s transylvánskym kniežaťom Vladom III. ľudovo známym ako gróf Dracula.

Andrew Basiago tvrdí, že sa zúčastnil na projekte cestovania v čase pre CIA: Projekt Pegasus.

Program viedol k úspešnému vývoju viacerých vysoko pokročilých technológií umožňujúcich teleportáciu, fyzické cestovanie v čase a holografické cestovanie v čase.

Basiago tvrdí, že program viedli spoločne CIA a DARPA a bol použitý na kontaktovanie bývalých prezidentov, teleportovanie na Mars a udržiavanie kontaktu s mimozemšťanmi.

Nikola Tesla objavil formu skrytej energie, ktorá existuje v celom vesmíre; nazval ju žiarivou energiou.

Keď je k dispozícii žiarivá energia a niekto je jej vystavený, zotrvačnosťou sa v časopriestore otvorí „portálový tunel“. Osoba nepodlieha žiadnej zmene a nemusí cestovať rýchlosťou svetla. Celých 45 rokov sme skrývali dopravnú technológiu, ktorú mohli využívať všetci občania na prekonanie časových a priestorových hraníc našej planéty.

Rozhovor medzi Davidom Wilcockom a Johnom Cassidym o Montauku a marcovej kolónii odhaľuje, že prezident Barack Obama cestoval cez teleportačnú miestnosť.

Ak je to tak, Putin mohol rovnako dobre cestovať v čase počas tajných projektov realizovaných v Rusku … zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 25.05.2021Áno, akciový trh sa zrúti. Bude to precízny počítačový útok na niektoré spoločnosti Cabal. Ukázal som vám, z akých odvetví/zdrojov sa sťahujeme. Výkonné nariadenie 1221. Koľkokrát vám POTUS povedal, že akciový trh sa zrúti , likvidný ako nikdy predtým za BIDENA. = Castle Rock šachový ťah. Staré systémy sa musia…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, zdroj, to, správy
 • 10000
  Správy 24.05.2021Patrioti, Pracovníci Svetla a Bojovníci Svetla sa stretávajú s temnou cabalou tvárou v tvár na bojisku. Sme tak blízko, že im vidíme bielka očí a cítime z nich zápach strachu. Azda najočividnejšou správou, ktorú si treba uvedomiť, je, že Audit AZ pokračuje v pondelok 24. mája a démonkrati sú bez…
  Tags: a, je, v, sa, na, to, zdroj, že, správy
 • 10000
  Správy 23.05.2021Vidíme, že Pozemská aliancia sa chystá odstrániť zo scenára blázna. Simon Parkes upozorňuje na túto skutočnosť: VOLEBNÝ AUDIT: Do oficiálneho zverejnenia auditu volieb v Arizone a Georgii zostáva niekoľko dní, Otázka znie… Ako dlho bude trvať, kým Biden odstúpi? …Je ťažké pochopiť, ako sa môžeme pozerať na tie isté situácie a…
  Tags: a, je, na, v, sa, to, správy

2 komentáre

 1. Raamil

  Fotka Putina.

  ak pracujete napr. v školstva a máte 2-3 stovky študentov každý rok, tak v podstate učíte každé 3 roky tých istých ľudí. Často rovnaké mená, priezviská, vzhľad, správanie, vyjadrovanie, návyky, pohyby, mimika tvára, spôsob reagovania na otázku. U mňa za dve desaťročia cca. 100 „klonov“.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here