Správy 27.04.2021

27/04/2021

Vieme o všetkom. Máme všetko. Každý telefonát, sms, e-mail, odoslaná fotografia, každé video, všetko šifrované. Vieme, čo je za múrmi, vo vnútri múrov, kde sú pochované všetky telá. Máme kódy na päť miliárd bankových účtov a krypto. Okradli sme Vatikán, kráľovnú, svetové banky. Máme zlato, ktoré Kanada predala, HRC ukrylo, skryté zlato Rothchilda v Čínskom trojuholníku. Máme všetko. Nebojte sa prichádzajúcich udalostí. Muselo to tak byť.

Javisko je nastavené. Prvý máj je tento víkend. Xi a jeho náprotivky nie sú súčasťou CCP. Mayday je medzinárodný pojem pre letcov a námorníkov pre čas núdze. Padne prvé domino? Budú všetci prepojení? Urobte krok späť a uvedomte si veľkosť toho, čo sa deje. zdroj

Prečo pri audite v Arizone používajú UV svetlá a čo hľadajú?
Stručne povedané, CodeMonkeyZ a Bobby Piton vysvetľujú:
UV svetlá sa používajú na detekciu oleja z odtlačkov prstov. Ak na hlasovacích lístkoch nie sú žiadne odtlačky prstov, je pravdepodobnosť označenia hlasovacích lístkov pomocou umelého procesu vyššia.

Aliancia je zaneprázdnená prácou v zákulisí na zabezpečení oslobodenia ľudstva po storočiach zotročenia. Tento proces sa nestane cez noc – ale stane sa.

Medzitým je na čo sa zamerať pri vašej vlastnej ceste vzostupu. Pokračujte v čistení emočnej batožiny z minulosti. Nechajte to odpadnúť. Teraz to nie je dôležité. Minulosť je preč. Máme iba každý rozvíjajúci sa okamih Teraz, ktorý vedie okamih za okamihom k vytvoreniu novej 5D Zeme – NAMI. zdroj

Minulú sobotu 24. apríla 2021 som bol v Londýne, aby som sa stal súčasťou viac ako milióna bytostí, ktoré vyšli do ulíc hlavného mesta, aby som pokojne protestoval, aby som ukázal „My ľudia“, že „My sme 99%“ a „My už to nebudeme znášať “…

Išlo o najväčšie zhromaždenie ľudí za posledných niekoľko desaťročí, ktoré zahŕňalo aj policajných mužov a ženy kráčajúcich s nami bez výtržníctva, bez úmyslu zatknúť alebo prenasledovať. Vedeli, že máme pravdu, a vezmeme si späť Veľkú Britániu a ukážeme ostatným národom, že stojíme spolu ako jeden … zdroj

Kamala nastupuje kam ?? Na oblohu??

Ak ste si včera vypočuli aktualizáciu Simona Parkesa, počuli ste, že armáda nadhodnotila civilnú reakciu na ich „film“ a že „ho nechápu“ dostatočné počty.

Buď nevidia očividné veci, ktoré vás nútia prevrátiť oči, ako sú falošný Biden, ktoré sa nachádzajú pred nimi, masky, absurdná rétorika slintajúceho blázna, alebo sú tak hlboko v tranze, že sa jednoducho neprebúdzajú .

Posúdenie je také, že vykonanie práce si vyžiada významnú krízu – a z môjho osobného postavenia sa s tým z celého srdca stotožňujem. Kufríková bomba vedľa postele by nemusela stačiť.

Nie je to tak, že sú to ovce, nevyhnutne, sú len tak zakorenení v tom, ako zistiť aká je realita, že nevidia inú možnosť. V tomto dome sa všetko, čo poviem, alebo ponúknem ako dôkaz toho, čo sa odvíja stretne s vyhľadávaním Google na preferovanú odpoveď, alebo s „logickým“ odôvodnením a vždy je to opačne, ako hovorím. Je to ich verzia zdravého rozumu. Na vylúčenie tohto vírusu je potrebné preprogramovanie.

Tu je niekoľko správ. Najprv od  Mikea Pompea . To je veľa popcornu. Potom  nasleduje Whiplash .

Časová známka na vyššie uvedenom príspevku bola 19:43, takže…

1943
 28. augusta 2018 11:41:01 EDT 
Q  č. 2766234
 Sleduj IRÁN. 
Chystá sa niečo neuveriteľné. 
[Hassan Rouhani]
Dobrí ľudia v Iráne majú SILU. 
BOJ ZA VAŠU SLOBODU. 
Q

Na záver tu máme reklamu „po zotmení“ od Ocars cez MJ Truth. Reklama je pre Regeneron. Regeneron je spolu s Hydroxychlorochínom jednou z „vakcín“, ktoré Trump podľa správy užíva.  Zaujímavé je aj toto s  hodinkami na 10:10 . Komunikácie sú všade. Týka sa to odseku 10:10  príručky DoD Law of War? zdroj

Cez víkend sme publikovali  sériu takmer 40 mikroskopických fotografií zobrazujúcich podivné vlákna , štruktúry a dokonca aj „háčiky“, ktoré sú zakomponované do vlákien nosných výterov a masiek. Zdá sa, že mnoho z týchto vlákien má vlastnosti, ktoré by im spôsobovali priľnutie k mäkkému tkanivu, ako je napríklad pľúcne tkanivo. Ich prítomnosť v maskách covid je veľmi znepokojujúca, pretože tieto vlákna sú veľmi pravdepodobne ľahko inhalovateľné a môžu sa ukladať v pľúcnom tkanive.

V dnešnom podcaste Situation Update komentujem mikroskopické fotografie, ktoré ukazujú bizarné štruktúry v maskách a tampónoch. Tu je iba niekoľko fotografií, ktoré vám umožnia nahliadnuť do toho, čo sme našli.

Aká je táto štruktúra podobná vajcovému vaku na tejto prvej fotografii z masky z uhlíkových vlákien?

Prečo sú červené a modré vlákna rozptýlené v materiáloch masky?

A prečo niektoré čierne alebo šedé vlákna pripomínajú háčiky?

Prečo sa zdá, že výtery z nosa obsahujú pole „hrotov“ pri pohľade pod ultrafialovým svetlom?

A aký je špičatý „uchopovací“ koniec tohto modrého vlákna, ktorý sa našiel v maske z Číny?

Tieto neupravené fotografie z mikroskopu vyvolávajú vážne otázky o bezpečnosti a zložení masiek a výterov z nosa. Je zrejmé,  že masky a tampóny prenášajú materiály do tela , nie sú to len materiály na odber vzoriek, alebo filtračné materiály. Inými slovami, masky a tampóny sú samy o sebe lekárskym zákrokom s neznámymi zdravotnými následkami. zdroj

Obchodovanie s deťmi Obamovou / Bidenovou administratívou pomocou Clintonovej nadácie bolo v spravodajskej komunite dobre známe. Verilo sa, že rozsiahla sieť obchodovania s deťmi v mladom veku bola organizovaná organizáciou Black Hats, alebo Illumináti * vo Vatikáne a financovaná organizáciou Black Budget CIA a kruhom obchodovania s deťmi v Čínskej komunistickej strane.

Zdá sa, že ich kruh sa rozšíril na deti chytenými na hranici, tie, ktoré šli ponorkou na ostrov vo vlastníctve Bidena, ktorý ležal vedľa Epsteinovho pedofilného ostrova, tunely DUMBs, ktoré viedli popod každé hlavné mesto v krajine a na celej planéte a zahŕňali podzemný tunel systém pod majetkom Bidena na Ukrajine a ďalší zakopaný dve míle pod Bielym domom.

V skorých ranných hodinách 24. januára 2021  boli jednotky zvláštnych síl (SOF) natočené na videozáznam vychádzajúce z prázdneho Bieleho domu s týranými deťmi, ktoré zachránili z podzemných tunelov zakopaných dve míle pod vrchom Capitol. Armáda práve porazila sily Deep State – CIA, ktoré sa im snažili zabrániť v odstránení toho, o čom sa neskôr zistilo, že sú to hlavne tisíce bábätiek, hoci v elektrifikovaných klietkach bolo veľa detí, dospievajúcich a dospelých do 60 rokov.

Zistilo sa, že v tuneloch sa narodilo veľa obetí Capitol Hill, pričom niektoré boli unesené a v týchto hrobkách strávili až 30 rokov.

Počas záchrannej operácie Capitol Hill bolo nájdené ďalšie video s Hillary Clintonovou a jej asistentkou Humou Abedinovou. Bolo to povedané stokrát horšie ako Frazzledrip: neslávne známe video, ktoré NY polícia našla, ako Clinton a Abedin strhávali kožu tváre, mučili a zabíjali nedospelé dievča a potom pili jej krv nabitú adrenochrómom.

Hneď po nástupe Trumpa do úradu v roku  2016  bol najatý americký generálny prokurátor pre Utah John Huber a 740 vyšetrovateľov, ktorí skúmali tieto politické elity, ktoré sa dostali do pedofílie. Odvtedy Huber a jeho tím usporiadali súdne konania a podali viac ako 200 000 zapečatených obžalôb po celom USA, spolu s viac ako 500 000 po celom svete spolu s Alianciou.

Dňa  23. októbra 2020  po prezidentskej debate,  Oscar, El Blue‘ Ramirez odhalil kompakt OSN o otvorených hraniciach, ktorý Joe Biden a Barack Obama podpísali. Táto politika viedla k masívnemu prílevu siete čiernych obchodov Antifa Coyote, ktorá obchodovala s viac ako 90 000 deťmi, ktoré sa potom stratili. Bolo zdokumentované, že Obamova administratíva počas svojho funkčného obdobia umiestnila do klietok viac ako 20 000 osôb.

Rozsiahle bohatstvo Bidena nezískali iba predajom detí na hraniciach. Na Nový rok 2021 vykonali jednotky Delta Forces raziu na pozemku s rozlohou 200 akrov na Ukrajine, kde našli bludisko podzemných komôr a tunelov, ktoré sa rozprestierali kilometre každým smerom. V objekte na Ukrajine armáda zaistila 300 miliónov dolárov v zlatých prútoch, v čínskych útočných puškách typu 56, desiatkach tisíc nábojov, laptopoch a v podzemnej predsieni dvanásť vakov naplnených čiernym dechtovým heroínom.

* Illuminati, Cabal, Deep State alebo Black Hats získali svoju moc nad národmi sveta uctievaním Satana prostredníctvom pedofílie a detskej obete. Cabal bol zložený z 13 rodín iluminátskych pokrvných príbuzných vrátane rodiny Habsburgovcov. Pod nimi bol čierny jezuita pápež Adolfo Nicolas a jeho šesť generálov, pápež František a 350 zamestnancov vo Vatikáne vrátane bývalého jezuitského generálneho sekretára Petra Hansa Kolvenbacha. Na druhej strane boli jezuiti súčasťou väčšiny vlád a vodcov, najmä slobodomurárov, ktorí prenikli do každej spravodajskej agentúry na svete a stali sa z nich bábky, ktoré plnili jezuitské príkazy. Ďalšími vodcami Cabal boli šéfovia mafie vrátane vodcov chazarských davov, Klaus Schwab zo svetových hospodárskych fašistov, kráľovské rodiny v Európe vrátane kráľovnej Alžbety, Holandska a Španielska.

** Aliancia, alebo White Hats  bola zložená z prezidenta Trumpa, ruský prezident Vladimir Putin, čínsky prezident Xi Jinping, iracký premiér Mustafa al-Kadhimi, indický premiér Narendra Modi,  v rezorte obrany vedenom tajomníkom obrany Chrisom Millerom, podtajomníkom obrany Ezrom Cohenom Watnickom a generálom Michaelom T. Flynnom, ozbrojené sily Q (zložené z približne 800 špeciálnych agentov, ktorí radia prezidentovi Trumpovi, vrátane spoločného šéfa predsedu Pentagónu Marka Milleyho, viceprezidenta) Náčelník John Hyten, generál James McConville, admirál Michael Gilday, generál CQ Brown, generál Paul Nakasone a generál Jay Raymond), QAnons (dobrovoľní vlastenci pod vedením Ezra Cohen-Watnicka, generála Flynna a JF Kennedyho Jr. Q), Národná bezpečnostná agentúra na čele s našim súčasným úradujúcim americkým prezidentom Richardom Grenellom, ktorý s USA podľa stanného práva riadil vojenské operácie vo Washingtone DC a rôzne armády po celom svete vrátane medzinárodných síl oprávnených zatýkať v ktorejkoľvek krajine , Interpol.

Vláda západnej Austrálie klasifikuje vakcínu COVID 19 ako JED! zdroj

Ruské spravodajské služby sa zbláznili !!!
Niečo sa deje: ””; –
Všetky systémy bežia na plné obrátky!
Vieme, že Putin sa pred niekoľkými týždňami stretol s Xi
Rusko včera aktivovalo svoju vojenskú rezervu.
Mayday
kolízie
VŠETKY
Ruské ozbrojené sily sú jednou z najväčších ozbrojených síl na svete. V roku 2019 mala armáda takmer milión aktívnych vojakov, čo z nej urobilo štvrtú najväčšiu na svete.
Okrem toho existuje viac ako 2,5 milióna záložníkov, s celkovým počtom záložníkov potenciálne až 20 miliónov. zdroj

Nathaniel Philip Victor James Rothschild je švajčiarsky finančník britského pôvodu, predstaviteľ dynastie Rothschildovcov. Predseda predstavenstva spoločnosti JNR Limited, ktorá sa špecializuje na investičné poradenstvo na rozvíjajúcich sa trhoch, hutníctvo a baníctvo. Na svojom twitterovom účte už niekoľko dní zanecháva kuriózne správy. Najprv napísal: „Čo keby sa zajtra svet, ako ho poznáme zmenil? »V inej správe uverejnil odkaz na správu, že „žena šla skontrolovať svoju kukuricu a bola prehltnutá pytónom dlhým 23 stôp: bolo pre ňu ťažké predstaviť si, ako k***a strašidelný by bol 23 stôp dlhý pytón. “Podľa Q dropov je 23 bolesť, kukurica je plodinou jeho vlastných správ, alebo popcorn, no, nevylučujte spojenie medzi Rothschildmi a plazmi. Nie sú to iba náhodné tweety. Zdroj

V novo zverejnenom zvukovom zázname iránsky minister zahraničia Mohammad Javad Zarif uviedol, že v tom čase ho americký minister zahraničia John Kerry informoval o skrytých operáciách Izraela v Sýrii. John Kerry pôsobil v rokoch 2013 až 2017 ako minister zahraničných vecí Baracka Obamu a je v súčasnosti Bidenovým osobitným vyslancom pre otázky klimatických problémov. Zarif uviedol, že ho šokovalo odhalenie Johna Kerryho, že Izrael zaútočil na iránske ciele v Sýrii viac ako 200-krát. Uniknutý zvukový záznam získal The New York Times a ďalšie publikácie a iránske ministerstvo zahraničia hovorca Saeed Khatibzadeh skutočne potvrdil pravosť uniknutej nahrávky. Na tlačovom brífingu práve teraz Psaki rázne odmietla komentovať uniknutú zvukovú nahrávku. Udalosť je kuriózna, pretože Q o nej v skutočnosti písal minulý rok. „Irán, Kerry, je najväčší politický škandál v histórii. Čo sa pokúsia urobiť, aby tomu zabránili? » Q zdroj

Mr.Pool: „ccff2372“ vedie na webové stránky ftc s 136-strannou žalobou z roku 2003, ktorá spomína „jedec“, ktorý vedie k „jeite“, ktorá je: združenie odvetvia japonskej elektroniky a informačných technológií. CCFF2372 tu hovorí, že systémové hodiny neovplyvňujú zber dát. Ak ste boli nažive v roku 1999, ľudia sa báli, že Y2K vypne všetky počítače, pretože boli špekulácie, že kvôli roku 2000 by počítače mohli padnúť. # Y2K bola lož a ​​podvod pre tony podnikov. Zdroj

Tesla koncom 18. a začiatkom 20. storočia úspešne experimentoval s chorobami a omladením ozónom. V 20. a 30. rokoch sa Oxygen-Zone Therapy používala v nemocniciach, na klinikách a v sanatóriách.

V druhej polovici 20. storočia začali farmaceutické spoločnosti znevažovať všetky elektroliečby, pretože liečby zamerané na lieky sa stávali populárnejšími na základe správy Flexner Report, ktorá zakazovala všetko okrem výučby smrtiacej alopatie na lekárskych školách.

Tesla tušil, že keďže jeho vysoko potencionálne prúdy môžu byť do tela neškodne prenesené: „tieto prúdy by sa mohli hodiť na elektroliečebné použitie.“ Experimentoval na sebe.
Keď Teslu zrazil v uliciach newyorský taxík, nedopravil sa k lekárom, ale odvliekol sa do svojej hotelovej izby, kde sa v ústraní a pomocou vlastnej elektroliečby zotavil zo svojich zlomenín a pomliaždenín.

Nikdy si nenechal patentovať elektroliečbu, ale v roku 1891 začal publikovať svoje pozorovania v odborných časopisoch a o sedem rokov neskôr nájdeme Teslu, ktorý prednesie prejav pred Americkou elektroliečebnou asociáciou, v ktorej podrobne kreslí prístroj Violet Ray, ktorý pre tento účel vynašiel, ktorý obsahoval Teslovu cievku.

Fialový lúč nakoniec zakázal falošný lekár poverený spoločnosťou Rockefellers & Carnegies menom Abraham Flexner.
Vo Flexnerovej správe z roku 1910 sa pripravil základ pre farmaceutické výrobky a alopatiu s mnohými alternatívnymi liečebnými metódami považovanými za „šarlatánske“, čím sa odstránilo osvedčenie AMA zo škôl, ktoré učili tieto terapie, a ničili sa lekári, ktorí ich používali. USA sú jedinou krajinou na svete, kde je ozónová terapia a elektroterapia „zakázaná“.

Pred niekoľkými dňami bol vytvorený patent.
Healight má potenciál liečiť všetky vírusové infekcie.
Nikto nebude čoskoro potrebovať veľké farmaceutické vakcíny.
Pozri priložený patent link zdroj

Nie je to šialené, že Q4389 ukazuje temný Biely dom a tak to vyzerá od 20. januára 2021? zdroj

Na internete musíte byť opatrní, pretože existuje veľa druhov upravených vecí a ľudia hovoria divočiny. Ľudia mnohokrát iba opakujú to, čo videli, alebo počuli a nakoniec šíria niečo falošné, aj keď ani nevedia, že to robia. Zabúdajú na kritické myslenie vo svojom vzrušení z toho, že chcú, aby niečo bolo pravda. zdroj

To, že niečo znie šialene, ešte neznamená, že to nie je pravda. zdroj

Q4800 zdieľa rovnakú časovú značku o 12:00 s tweetom Pompeo z 26. apríla 2021.
Červený október bola revolúcia, povstanie, v Rusku začiatkom 20. rokov. ↓

Lov začal. Lovci sa stanú lovení. zdroj

NOVINKA – Odtajnené stanovisko súdu FISA:

Zneužitie FISA bolo horšie, ako sme si mysleli. Obete trestných činov išli žiadať pomoc od FBI. FBI na ich špehovanie použila databázu FISA. Dokonca použili databázu FISA na štátnych úradníkov zdroj

Čísla nikdy neklamú, prezentácia čísel však môže značne skresliť realitu. Ak vás to Covid nenaučil tvrdo, pravdepodobne sa nikdy nevytrhnete z Matrixu. V tejto krajine žije 330 miliónov ľudí. Keď vám MSM povie, že „milióny ľudí“ niečo hovoria alebo nehovoria, môžete predpokladať, že to môžu robiť desiatky alebo dokonca stovky miliónov ľudí, ktorí hovoria pravý opak.

Väčšina ľudí ťažko zvláda veľké množstvo čísel a mnohí sú s matematikou jednoducho hrozní. Bill Gates presadil spoločné jadro z nejakého dôvodu. Väčšina detí dnes nemôže dať správnu zmenu bez kalkulačky. Keď niekto počuje „milióny ľudí“, psychicky si to predstavuje ako väčšinu krajiny. Myšlienkové hry.

Ľudia ako Bill Gates urobili kariéru skrútenými štatistikami nemej populácie. MSM to robí denne a inak by neprežilo. „Dôverujte tomuto prieskumu, podľa ktorého si 70% Američanov myslí, že Joe Biden odvádza skvelú prácu.“ V poslednom desaťročí, alebo skôr bola táto metóda podvádzania začlenená do všetkých hlavných sociálnych médií ako spôsob vymývania mozgov „zbytočným jedákom“, ktorí sú mentálne uväznení svojimi „inteligentnými“ telefónmi.

Globalisti ako Gates teraz spolupracujú s Big Tech a MSM na uskutočnení svojho konečného plánu pre ľudstvo. Tieto vakcíny sú iba začiatkom oveľa zlovestnejšieho sprisahania s cieľom vyľudniť ľudstvo a zotročiť tých, ktorí majú tú smolu, že prežijú. Verte tomu alebo nie, prvé kolo Covid bolo v porovnaní s ich plánmi do budúcnosti detská hra.

Toto je bod zlomu, dámy a páni.

Všetci sme dostali na výber a začína to maskou a vakcínou. Odmietnite ich oboch, alebo sa pripravte na znášanie následkov. Neexistujú ŽIADNE výhovorky. VŽDY existuje iná cesta. Neberieme späť svoju krajinu dúfajúc, že ​​sa veci zlepšia. Berieme späť našu krajinu tým, že vylepšujeme veci pomocou našich činov.

DVERE A: Boh, sloboda, rodina, láska a prosperita. Patrioti a We The People vo velení.
DVERE B: Technokratická dystopická nočná mora. Satanisti pod kontrolou. Nastal čas Patrioti. Či sa vám to páči alebo nie, sme vo vojne. Ide o budúcnosť ľudstva. zdroj

Televízne programy Oscars klesli o 58% v porovnaní s minulým rokom, čo nikdy predtým nebolo rekordné minimum. zdroj

20 francúzskych generálov na dôchodku a 80 ďalších bývalých dôstojníkov žiada MILITÁRNE PRAVIDLO v krajine, ak prezident Macron nedokáže zastaviť „rozpad spoločnosti vyvolaný islamistami“ – čo pred politickými voľbami vyvolá politický rozruch zdroj

Buďte pripravení na boom zdroj

Menej ako 11 000 hlasov AZ prevrátilo štát! Hmmm … ak už existuje 250 000 nelegálnych hlasov (zatiaľ … ešte zostáva pár ďalších týždňov) … čo sa stane do 12. mája (odhadovaný dátum ukončenia auditu AZ). zdroj

HERNÁ TEÓRIA
(Nashova rovnováha)
každý človek na zemi bude sledovať zrútenie svetového systému / & všetci ľudia zodpovední za svoje činy / žiadne ospravedlnenky // [ani samoľúbi pozorovatelia, ktorí nič neurobili/ zodpovedne /
eskalácia / pandémia / strach /
vojna / stratená nádej
strach POTREBNÝ
Správy;
_Gaza, Izrael Obchodovanie s raketami minulý týždeň /
_UKRAJINA armáda smerujúc na východ posledné dva týždne bombarduje cesty a malé dediny
_Rusko. Turecko obchodovalo s raketami so Sýriou .. ropný tanker zasiahnutý / stovky mŕtvych minulý mesiac neboli hlásené
_SAUDi Jemenské bitky
vojna

Prebudenie je proces. Zdroj, Tvorca, Svetlo, ktoré ležia spiace vo vašom nevedomom, vedomom, žijú a prelamujú lineárny blok viery, ktorý tvorí závoj nad vašimi očami, aby ste videli, cítili, počuli a poznali svoj Zdroj.
Je to prebúdzanie sa vrstva po vrstve, odkrývanie právd vo vašom podvedomí, keď sa čoraz viac pripájate k nekonečnej sile a vedomostiam, ktoré vo vás ležia. Je to proces, ktorý pokračuje a nikdy nekončí a rozširuje vás na ceste životom.
Je to bod obratu vo vašom klesaní na zemskej rovine, keď si uvedomíte, že máte na výber prevziať kontrolu nad volantom smerom k vášmu najvyššiemu dobru, ktorým je vzostup. Po celú dobu tu bola moc, odpovede, autorita, láska, stvorenie, Zdroj, Boh. Nikdy to neodišlo.
Je to nájdenie vášho ja a vašej Božej sily, aby ste sa spojili vo chvíľach, keď malé prebudenia kliknú na veľké prebudenie vás, mňa a nás všetkých dohromady. Užite si rozuzlenie svojej životnej cesty a rastúcu schopnosť používať prebudenia pri vytváraní vášho života. Nájdite rovnováhu v perspektívach vnútorného a vonkajšieho sveta. Používajte iba svoje vnútorné vedenie. Vašou intuíciou je vaša duša šepkajúca Božie slovo.

Nenechajme sa definovať kýmkoľvek. Nesiete v sebe vrodený plán svojej božskosti a účelu. Všetko ostatné pokrývalo tento plán vrstvami externej definície. Je na vás, aby ste odhalili svoje skutočné ja rozšírením svojej definície v lekcii života a výzvach, ktoré predstavuje vesmír.

Užite si svoju cestu, Nájdite svoje ja, Buďte svetlom, Buďte Láska, Zobuďte sa, Svieťte zdroj

„Bábika jasne demonštruje, koľko očkovania dostane dieťa pred dovŕšením dvoch rokov.“
V prílohe je ako príklad uvedený zoznam liekov, ktoré sa podávajú deťom od 2 mesiacov do 4 – 6 rokov v Kanade.

„Moja dcéra má takmer 6 rokov a nemala žiadne zdravotné problémy ani alergie. Táto vyrážka sa objavila po tom, čo sme navštívili moju zaočkovanú babičku! Začalo to od hrudníka a rozšírilo sa to na celé telo! “


„Asi pred mesiacom, v 8. týždni tehotenstva, som sa zobudila s opuchnutými očami (vyzerala som ako
v horore), ďalšie 4 dni som sa budila s vyrážkami pokrývajúcimi celé telo. Išla som na pohotovosť,
nič nedokázali pochopiť. Nemám známe žiadne alergie. Pri spätnom pohľade sa stavím, že som bola s
očkovanou osobou z práce, a toto sa mi stalo. zdroj

Donald Trump: Neviem prečo sa ma cestovatelia v čase snažia zabiť zdroj
Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „(Q)The Storm Rider @Littleb29872980“
Elektromagnetická zbraň (Electromagnetic Weagon – False Flag)
Jednoduché vypnutí EMP počítačů. QFS aktualizuje všechna internetová a bankovní řešení. Technologie blockchain mobilizovala sluneční skvrny, katonální hromadné vyhození, obviňováno z celého světa. 10 dní temnoty s aktivovaným EBS, odhalující pravdu. zdroj
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Anzeigen Immobilien Jobs Trauer Familie Flirt Home nordbayern Politik Wirtschaft SUCHEN Kultur Region Sport Amateurfußball Freizeit Events Artikel Essen Bildergalerie Ab 3. Mai: Bundeswehr-Impfungen für Abgeordnete und Bundesregierung Jene Mitglieder sind Personen mit erhöhter Priorität- 25.04.2021 16:57 Uhr BERLIN Alle Mitglieder der Bundesregierung, des Bundestages, des Bundesrates und des Bundesverfassungsgerichts sollen ab dem 3. Mai die Möglichkeit erhalten, sich in den von der Bundeswehr betriebenen Impfzentren des Bundes oder bei der parlamentsärztlichen Stelle gegen ovid- 19 impfen zu lassen. Schubertstraße SIMPEZENTRUM Bundeswehr“
Ach taaaaak!!! Hmmmm… 😉😉😂
Od 3. května: Bundeswehr- očkování pro členy parlamentu a federální vlády zdroj

Zemětřesení o síle 3,4 stupně poblíž Wiener Neustadtu 24. dubna 2021, síle 3,4 – hloubka 7 km zdroj

Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „12:15 TENA 48% Inkontinenčni pomucky... TENACZ.CZ udnice Labem Get Offer flightrada Boleslav Mélník E55 16 9 E65 Brandys naat Labem-Stará Boleslav Milovice Nymb Praha E67 P PRAHA4 Česky Brod Ríčany E50 3 Sázava Benešov Google OKMIT Private owner QEH HRADEC KRAL... Departed 02:20 ago Cessna 340 Simon Precht! CALIBRATED ALT. N/A GROUND SPEED 137 kts REG: OK-MIT 3D view Route More info 7× Follow Share <“
Porad se hleda 👇👇 minuly tyden. zdroj
Vakcinační laboratoř na univerzitě v Kapském Městě v Jižní Africe shořela. Místní tvrdí, že „tam bylo hodně zla“ a že došlo k „očištění“. zdroj

2 minuty pravdy o Sorosovi aneb kdo ještě věří ve volby je naiva!!
Jak říkám, vše je řízené a my jsme otroci systému. Toto si lidé musejí uvědomit, vzbudit se a vzít si moc zpět!! Ta zrůda zasahuje do všeho a ovlivňuje např.i výuku na školách. video zdroj

Proč napadají prezidenta Zemana?

Martin Koller – vojenský analytik – inženýr, diplomat a podplukovník v záloze

Přečetl jsem si přepis projevu prezidenta Zemana k otázce Vrbětic a údajných ruských agentů. Jedná se o popis faktů, takže zuřivé útoky kdekoho z takzvané opozice, nějak nechápu. Na rozdíl od politických i jiných křiklounů v médiích se prezident Zeman vyjadřoval bez emocí a nepodložených soudů, jako zodpovědný a inteligentní člověk. Je evidentní, že důkazy o ruských agentech neexistují. Zato někteří nenávistní kritici prezidenta pravděpodobně neumí nejen logicky myslet, ale pravděpodobně ani přečíst oficiální odborné informace o cause Vrbětice. Umí pouze hlasitě papouškovat fráze, na cizí objednávku.
Po třiceti letech demokracie
Jsme na tom jako v době takzvaného protektorátu (1939-1945). Vládnou nám cizáci a jejich slouhové, vyžírají nás cizáci s pomocí svých místních slouhů a ohrožuje nás cizí válka, do které nás táhnou slouhové cizáků. Lze předpokládat, že se v rámci strašného ohrožení dvěma vymyšlenými agenty objeví nový povyk za základnu NATO na našem území. Patrně jsme si od roku 1620 ozbrojených okupantů ještě dost neužili. Hlavně, že se každý rok omílá srpen 1968. Kdo napíše zvací dopis letos?
Činnost BIS vzbuzuje důvodné podezření, že tato služba neplní svůj hlavní úkol, a to chránit náš stát před nepřátelskou činností ze zahraničí. Základem mezinárodních vztahů jsou zájmy, nikoli nějaké řeči o přátelství a spojenectví, které se ze strany silnějšího v klidu porušuje. Stačí si připomenout konferenci v Mnichově roku 1938. Proto je naprostou stupiditou ukazovat neustále na Rusko, jako na nepřítele, natož bez jasných důkazů. O tom, že ČR je prolezlá agenty cizích tajných služeb jako smradlavý sýr červy, se mluví mezi odborníky běžně. U obrovité americké ambasády je nejasný i počet zaměstnanců. Údajně se pohybuje mezi 70 až 199. Nikdo je neregistruje, natož aby je stíhal, zato BIS vytváří na objednávku ze zahraničí, a ve spolupráci s domácími médii ostudné komedie a zavléká náš stát do konfliktu s jadernou velmocí.
Rusko se vyhoštěním českých diplomatů zbavilo všech českých agentů kdekoho a neziskovkářů Sorose, kteří s krytím diplomatickými pasy prováděli špionáž a podporovali jiné agenty působící proti ruské zemi a lidu. Na ruskou ambasádu v Praze a nedůležitou rozkradenou a rozprodanou republiku evropských šašků a slouhů se Putin může vykašlat. Není tu nic, co by mu rádi neprodali jiní. Jsme všem pro smích. V devadesátých letech existovala politická strana Nezávislá erotická iniciativa. I ta by pravděpodobně vládla lépe, než současné politické partaje, vládní i takzvané opoziční. Váleční štváči typu Vystrčila, Němcové, Pavla, Koláře a spol. se patrně domnívají, že případná válka se jich týkat nebude. Nějak jim nedochází, což mne u těchto „duševních titánů“ schopných omílat pouze fráze ani neudivuje, že jsou jen toaletní papír pro globální lichváře z USA. Jedná se o několik stovek zcela amorálních reprezentantů nadnárodních finančních korporací, toužících vytvořit věčný globální GULAG pod firmou Nový světový řád. Poslední americký prezident Trump je nazýval Deep state. Potřebují oběti, aby mohli zdůvodňovat svoje agrese pod vlajkou svobody, demokracie a lidských práv, případně aby na nich mohli po válce propagandisticky vydělávat, pokud ovšem zvítězí. Krásně je popisuje jednou větou článek z farmářského časopisu National Farmers Magazine v Georgii v USA z roku 1917 slovy: „Žádní lidé nemohou zůstat svobodni tam, kde vládnou peníze a upadají mravy.“ Psali tehdy o Rockefellerovi a katolické církvi. Aktuální pokračování vidíme ve formě BLM. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 26.04.2021Šéf tureckej centrálnej banky vylúčil úplný zákaz kryptomien a uviedol, že do dvoch týždňov prichádza široká škála kryptografických predpisov. To je obrovské. ^ Toto potvrdzuje, že Búrka sa blíži audalosť SEC CONF (drop Dark 10). BTC a 99,5 čínskych neregulovaných mincí budú odstránené. USA potom vynútia medzinárodné nariadenie ISO20022 s 3, alebo 4 menšími reguláciami +…
  Tags: a, zdroj, v, na, je, sa, že, s, správy
 • 10000
  Správy 25.04.2021„Priepasť“ buď dorazila, alebo bola prekonaná mnohými z nás, ktorí sme na tejto jazde už roky. Sme z toho hotoví a len chceme, aby ľudia rozpútali peklo. Pre maximálny dopad Pozemská aliancia hľadá optimálne nahnevané, alebo uvedomelé percento populácie. Sme blízko, ale nie celkom tam. Tento víkend je v Londýne opäť rozruch…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy
 • 10000
  Správy 24.04.2021V stredu 21.apríla  prezident Trump oznámil v Mar À Largo, "Chystám sa začať niečo 22. apríla  a skončiť 24. apríla. Veľa sa stalo a veľa sa deje, ak dávate pozor. Veľa odhadov a veľa faktov zverejnených, o ktorých verejnosť nevie. Len sa nevzdávajte nádeje. Audit v Arizone nemá dokázať, že došlo k podvádzaniu, ale o dokázaní cudzieho…
  Tags: v, a, na, je, že, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy za úžasné správy.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.