Správy 27.06.2021

27/06/2021

Chápeme, že vojenské postoje, o ktorých počúvame, majú vyvrcholiť v zdanlivom, ale starostlivo vymyslenom scenári svetovej vojny, ako sme už uviedli. Je to súčasť „odstrašujúcich udalostí“, o ktorých nám Q povedal, že boli naplánované tak, aby získali neoddeliteľnú pozornosť spáčov a postúpili do ďalšej fázy „Plánu“.

To spustí svetové armády, aby spustili režim „masového zatýkania“ s cieľom odstrániť svojich skorumpovaných vládnych predstaviteľov. Bez ohľadu na to, čo sa stane, zostaňte pokojní a vedzte, že Vlastenci majú situáciu pod kontrolou. Toto je „búrka“ a my vyjdeme na druhej strane do úplne nového sveta.

Aktualizácia Johna McAfeeho je zaujímavá. Nepredpokladajme, že zverejnenie materiálu „kill switch“ znamená, že je mŕtvy. Mohli by ho zverejniť aj tak a John by mohol byť niekde v bezpečí. Dúfajme, že je.

John McAfee aktivoval spínač „Kill Switch“, keď bolo oznámené, že spáchal samovraždu vo svojej väzenskej cele.

Úžasný tím analytikov z Awakening Channel ODHALIL PRESNÉ MIESTO A ÚDAJE O TOMTO PREPÍNAČI.

Zdá sa, že prepínač prenáša dokumenty prostredníctvom binárneho kódu nepretržite od momentu, keď bol prepínač aktivovaný, a my čoskoro zverejníme VŠETKY INFORMÁCIE.

Keď tieto informácie zverejníme, budeme potrebovať pomoc od vás všetkých, aby ste pomohli odhaliť a rozlúštiť všetky údaje.

Nič nie je také, ako sa zdá. Tí z nás, ktorí vnútorne rozumieme, máme lepšiu predstavu o tom, čo sa deje.. Je to duchovný boj o našu existenciu a my sme doň zapojení, otvorení a zvedaví.

Tím Q nám celý čas hovoril, čo nás čaká v budúcnosti, ale vrstvy významov neboli vždy jasné.

Ukážeme vám nový svet.
Tí, ktorí sú slepí, čoskoro uvidia svetlo.
Čaká nás krásny odvážny nový svet.
Na túto cestu sa vydáme spoločne.
Krok za krokom.
WWG1WGA!
Q

Viera je v týchto jedinečných a zmätených časoch veľmi potrebná. Keď Trump hovorí, že to najlepšie ešte len príde, myslí to vážne. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „4G 12 100% 8:34 87 ተተተተተተተተናተና Kdo by to byl rekl, Schwab a Rothschild? Zobrazit' preklad Goagle klaus schwabs mother maiden nam All News Images Shopping Videes Map Showing results for klaus schwab's mother maiden name Search instead for klaus schwabs mother maiden name Marianne Schwab, née Rothschild: "I always feel a little homesick for Bad Homburg" Marianne was born in Frankfurt in 1919. She grew up in the town of Bad Homburg, where her father, Louis Rothschild, managed a bank. htp://wjedischesien-fanfutd, Family Schwab- Projekt Jüdisches“
Schwabova matka za slobodna Rothschild

Spojené štáty už nie sú pod civilnou kontrolou. Pete Gaynor, šéf FEMA, ako aj Christopher Miller a americká armáda sú vo vedení. Oboch za to prezident Trump poveril zodpovednosťou a aktivoval ich výkonným príkazom. Gaynor je odborníkom na bojovú pechotu v námorníctve. Čo sa teraz deje so stanmi FEMA vo Washingtone? Pripravte sa na skutočne kruté prebudenie v krátkom čase. Takže teraz tu máme Christophera Millera, experta na nekonvenčnú vojnu a Peta Gaynora z FEMA. Christopher Miller je momentálne stopercentne zodpovedný za armádu a Pete Gaynor je zodpovedný za FEMA. Kto prevezme velenie v prípade absencie funkčnej vlády? Kto vládne FEMA a armáde… kto ich riadi? Christopher Miller a Pete Gaynor. Oboch dosadil Trump.

Čo sa teda teraz deje vo Washingtone? Stany FEMA, personál FEMA, vozidlá FEMA a tiež jednotky Národnej gardy budú znárodnené hneď po vyhlásení zákona o povstaní. Všetko jedným ťahom. Washington DC nebude kontrolovať Trump, ale vláda pre prípad núdze vedená FEMA a americkou armádou… Sme v aktívnom vojenskom prevrate. Ale je to prevrat na obnovenie republiky. Je to kvôli falošným voľbám Bidena a Harrisovej. Trvalo to oveľa dlhšie, než by si väčšina ľudí želala, ale táto operácia nebola naplánovaná na základe zmyslu ľudí pre čas a na základe toho, kedy chceli, aby sa zatýkanie a veci stali. Teraz je to mimo Trumpovej kontroly a už niekoľko dní … Teraz je pod ÚPLNOU kontrolou americkej armády a FEMA. Šéf FEMA Pete Gaynor preberá DHS (Department of Homeland Security) ako zastupujúci šéf, zodpovedný za D.C..

Neverte ich klamlivým očiam. DC je federálna agentúra na zvrchovanom území. Kontrolu má armáda. Kongres je tiež neplatný. Stratili svoje právomoci čokoľvek robiť, keďže štatút korporácie USA je mŕtvy a už neexistuje. Vzniká nová republika. Vráťme sa k ústavnému právu. Armáda si plní svoje ústavné povinnosti na ochranu ústavy a národa. Trumpa sa to netýka. Čoskoro sa staneme krajinou, akú sme ešte nikdy v živote nezažili. Obnovenie republiky My ľudia. ÚŽASNÉ. Ešte úžasnejšie bude, keď sa to rozšíri po celej planéte. Korupcia, vydieranie a zločiny sú odhalené, odsúdené a zavrhnuté. Obnoví sa suverenita národov so samosprávou ich obyvateľov, ktorí nebudú kontrolovaní a manipulovaní centrálnymi bankami a elitami. Skutočná príležitosť pre blaho ľudstva. zdroj

★★★★

Podľa môjho osobného odhadu sme naozaj blízko toho, čo chápem ako koniec „prvej fázy“ a čo sa prikláňam k názvu „spása“. S ohľadom na to má zmysel znovu zhromaždiť všetky kľúčové výroky. Výslovne tu nejde o poznanie pravdy, ale o moje vlastné závery vypracované na základe analýzy, výskumu, úvah a množstva premýšľania.
🔸 Som presvedčený, že prežívame Bohom riadený proces premeny, ktorý pozemsky odráža realizáciu Zjavenia Jána.
🔸 Takto prežívame apokalypsu, posledný súd, vytrhnutie (pre božské/bohom premenené duše) a vstup do raja.
🔸 „Raj“ chápem ako priestor skúsenosti / priestor inkarnácie, v ktorom môžu naše duše v budúcnosti zažiť kvalitnejší obsah učenia.
🔸 Náš budúci priestor skúsenosti bude oslobodený od vonkajšej duality s jej temným, satanským (Bohom odvráteným) pólom.
🔸 Predpokladám, že napriek príslušnej reinkarnácii si zachováme svoje fyzické telá, ako aj svoj priestor skúseností (životný priestor / Zem).
🔸 Podľa môjho predpokladu budeme navzájom spoznávať doteraz nepoznané oblasti našej Zeme – tu mám na mysli predovšetkým veci ako „Atlantída“ alebo „Antarktída“.
🔸 Spomínam si na grafiky „plochej Zeme“, ktoré nám ukázali a ktoré odhaľujú obrovské plochy za ľadovou stenou Antarktídy. Okrem toho sa v literatúre vysvetľujú tamojšie podzemné biotopy.
🔸 Musíme predpokladať, že vo vnútri Zeme sa nachádzajú obrovské tunelové systémy/dutiny. Neviem povedať, či budú pre nás zohrávať nejakú úlohu.
🔸 Od jari 2020 sa nám ukazuje správanie bytostí okolo nás, ktoré si predstavujeme ako „ľudí“, čo vedie k nevyhnutnému záveru, že to NEMÔŽU byť ľudia.
🔸 Hneď od začiatku vo svojich krátkych textoch reprezentujem „model troch tretín“, ktorý má tendenciu pretrvávať dodnes.
🔸 Poslednú tretinu, ktorá je pre nás najšokujúcejšia, nazývam „neľudské“ bytosti. Konečné vysvetlenie bude niekde na spektre od „plazov“ po „bezduchých“. Tu potrebujeme trpezlivosť, dozvieme sa to.
🔸 Je možné, že sú to ‚démonicky posadnuté bytosti‘, ktoré sú takpovediac vedené temnou silou, ktorá sa odvrátila od Boha.
🔸 Prostrednú tretinu môžeme chápať ako ľudské bytosti, ktoré však nemajú ČISTÚ ľudskú genetiku / DNA.
🔸 Táto stredná tretina by mala byť animovaná. Pravdepodobne sme svedkami „kríženia“ alebo „miešania“ na biologickej úrovni.
🔸 Klony sú tiež mysliteľné, rovnako ako „technologicky vylepšené bytosti“, ak vychádzame z najnovších správ na webe.
🔸 Prvá tretina sú teda „skutoční, čistí ľudia“ alebo len tí, ktorí majú len minimum iných genetických zložiek.
🔸 Porozhliadnime sa po Zemi akoby rástlo podozrenie, že naši ruskí bratia majú najvyšší obsah čistých ľudí. Naopak, existujú indície, ktoré nás vedú k predpokladu, že Ázia a Južná Amerika sú miestom, kde sú zastúpené najväčšie zmeny v ľudskom rode.
🔸 Naša strava, ktorá je už desaťročia otrávená, kontaminovaná pitná voda a vzduch, ktorý dýchame znečistený chemtrails, viedli k fenoménu kolektívneho hlbokého spánku, pravdepodobne v dôsledku masívne obmedzenej funkcie epifýzy. Títo kolegovia by mali byť láskyplne nazývaní „hlboko spiaci“.
🔸 Ak sa pozrieme na nami viditeľnú skupinu „prebudených“ ľudí, odhaduje sa, že pätina (približne 20 %) bola voči tejto „eutanázii“ imúnna.
🔸 Predpokladaná ‚smrtiaca injekcia‘ nesprávne nazývaná ‚očkovanie‘ podľa môjho názoru zlikviduje tretinu neľudských bytostí alebo bezduchých.
🔸 V prípade geneticky zmiešaných, bezduchých ľudí by podiel neľudskej genetiky mohol rozhodnúť o tom, či prežijú alebo zomrú.
🔸 Väčšina z tých, ktorí sa rozhodnú proti „očkovaniu“ alebo „smrtiacej injekcii“, budú pravdepodobne inšpirovaní ľudia. Niekedy sa „prešmykne“ pár postáv z temnej tretiny, ktoré by sa neskôr mohli očistiť prostredníctvom tribunálov atď.
🔸 Predpokladám, že ‚očkovanie‘ bude aj naďalej dobrovoľné. Tu je dôležité, aby tí, ktorí už boli prebudení, bojovali zo všetkých síl za slobodu založenú v Bohu.
🔸 Len v prípade, že by miera neočkovaných „temných“ zostala príliš vysoká, očakávalo by sa nútené očkovanie pre všetkých. Podľa môjho pozorovania by to však skutočným, oduševneným ľuďom nemohlo uškodiť.
🔸 Podľa môjho odhadu nás čaká očakávaná veľká zmena vo vonkajšom svete, konkrétne odhalenie dlhých vojenských preberaní.
🔸 S tým môžeme počítať aj výskyt všetkých sprievodných fyzických udalostí vrátane zničenia 34 satanských budov a rôznych priehrad.
🔸 Podľa všetkého, čo sme sledovali, musíme predpokladať, že armáda (biele klobúky) z veľkej časti zlikvidovala všetky vedúce osobnosti alebo hlavy Cabaly. V súčasnosti čoraz viac pozorujeme prácu nad zemou až po úroveň „stredného manažmentu“.
🔸 Ak vezmeme do úvahy obrovské množstvo letových presunov medzi miestami politického pôsobenia, vyplynie nám z toho záver, že právna situácia všetkých národov na zemi je takmer vyjasnená. Už roky tomu jasne nasvedčovali.
🔸 To, čo v každom prípade zostáva, je súčasná úplne chýbajúca schopnosť väčšiny národov samostatne formovať vytúženú budúcnosť. V súčasnosti vidíme jasný deficit potrebného duchovného poznania pre pokojné a božské formovanie vlastného života.
🔸 Podľa môjho názoru sa chystáme začať „Fázu 2“, ktorá v prvom rade prinesie obrovské masové vymieranie.
🔸 S touto ‚fázou 2‘ budeme svedkami aj nastolenia dočasných vojenských vlád po celom svete, ktoré obnovia a zabezpečia ‚právo a poriadok‘.
🔸 Zatiaľ čo „prebudení“ chápu a schvaľujú význam a nevyhnutnosť občasného až autoritatívneho vedenia s rešpektovaním všetkých ľudských práv, pre skupinu tých, ktorí ešte driemu, to bude pravdepodobne ťažko stráviteľné.
🔸 Myslím si, že je reálne predpokladať obdobie 1 až 2 rokov pre takúto vojenskú prechodnú vládu. Tento čas je jednoducho potrebný na očistu a vybudovanie zdravých štruktúr suverenity.
🔸 Vo fáze tejto vojenskej prechodnej vlády vidím ochranu a súhlas prebudeného, mierumilovného ľudu, maximálne odmietnutie zvyšných rozkolníkov a agitátorov.
🔸 Pri všetkých úvahách nesmieme NIKDY zabúdať, že máme súčasný stav obyvateľstva naprogramovaný na 3 generácie, maximálne indoktrinovaný a zmrzačený až do úplného duchovného úpadku. Schopnosť prevziať zodpovednosť je v súčasnosti vzdialená svetelné roky.
🔸 Najskôr musí narásť poznanie a uvedomenie potrebné na vybudovanie a postupné zdokonaľovanie sociálneho národného spoločenstva. Tu ešte musíme byť trpezliví.
🔸 Viem si dobre predstaviť, že o dva roky, teda v roku 2023, budeme medzi ľuďmi zažívať stále väčšiu eufóriu a priam nadšenie.
🔸 Trvanie jednej generácie vnímam ako východisko pre skutočne slobodný rozvoj nášho národa, ale aj celého ľudstva. Ak túto dobu skrátime na 20 rokov, skončíme v roku 2040. Dovtedy budeme môcť upratovať kúsky minulosti.
🔸 Pre mňa je isté, že úplne zmiznú nedivadelné (satanské) konštrukcie a ideológie, konkrétne napríklad LGBT hnutie, genderový jazyk, prehnaný materializmus. zdroj

23/ Na Newsmaxe: „Každá rodina potrebuje zavolať!“ Veľmi zvláštna vec, ktorá sa stala na Newsmaxe.
Titulok: Získajte bezplatné núdzové rádio, zavolajte:..
Detroit Búrka. Nikdy som nič také za svoj život nevidel. Viete, že je zle, keď vám 911 nezdvíha telefónne hovory.

Čo všetko visí na „okraji priepasti“? Toto, a potrebujeme len JEDEN, aby sa všetko otvorilo:

 • Durham
 • Prekvapenie McAfeeho s 31 TB dát
 • Dongove dôkazy
 • Wikileaks
 • Hunterov laptop
 • Weinerov laptop
 • Server DNC
 • Hillaryine e-maily…. zdroj
TERAZ

5 minút (ak vôbec) pred koncom zhromaždenia POTUS povedal, „moji kolegovia Američania“ on tiež povedal, že je to tu veľmi veterné, asi 3 krát, búrka prichádza povedal. Priniesol som si svoj klobúk len pre prípad! zdroj

Matt Hancock odstúpil z funkcie ministra zdravotníctva Spojeného kráľovstva. zdroj

Zdá sa, že Trump si dnes otvoril overené konto na konkurenčnej video-platforme YouTube, Rumble. link zdroj

Musíte mať na pamäti, že.. Aj DS sa chystá zahrať svoje posledné karty, ktoré si [oni] šetrili>>[stratená nádej]>>>>>

Biele Klobúky budú klásť dôraz na tie veľké pohyby, ktoré sa blížia a ľudia nebudú chápať Moment (bolesť, stratená nádej pre anonymných patriotov)>>> zostaňte silní!! Tá chvíľa príde!!.. Tento moment bude múdro využitý väčším dobrom…//).

Toto ⚠️ UPOZORNENIE som dával mnohokrát! Z nejakého dôvodu!!..>>
Aby ste boli v nadchádzajúcich týždňoch pripravení! Objasnenie po lete v 🔥.. Celosvetovo!.. Najmä v U.S.
Viera. BOH VÍŤAZÍ

Armáda je jediný spôsob

tiež očakávame>>>veľkú eskaláciu na Ukrajine<<
….
⏰🧨
Načas

Rusko spustilo stredomorské cvičenia s hypersonickými lietadlami v momente, keď je v oblasti britská lietadlová loď
[CHICAGO]
Výbuch podzemného vodovodného potrubia, HLASITÉ BUM 20 MINÚT PRED varovaním pred tornádom…
Najväčší obchod s ľuďmi, pe.d.o, adreno, linky do severozápadnej Kanady <
JB peňažná línia< 💣 💥🧨
To je v poriadku MONKEY nemusíš to potvrdzovať 😉 (žmurk žmurk)

Nová ruská ponorka sa volá Belehrad (biely hrad) (BK), dokáže sa ponoriť do hĺbky 1700 stôp, aká náhoda 🔥

Rusko dnes spustilo na vodu najdlhšiu ponorku na svete, špeciálnu ponorku Belgorod. Táto ponorka je navrhnutá na podporu rôznych vojenských misií vrátane strategického jadrového torpéda na veľké vzdialenosti Poseidon. Je oveľa väčšia ako čokoľvek iné námorné sily vrátane amerického námorníctva. Šesťsto dlhá ponorka vytlačí viac vody ako bitevná loď z prvej svetovej vojny a môže sa ponoriť do hĺbky 1700 stôp. zdroj

Otřes ve Štrasburku!

Zde se dnes Země třásla kolem 3:00 se silou 3,6 stupnice a hloubkou 10 km!

Včera probrhla informace o skenovacích letech AWACS E3 a stále pravděpodobnějších DUMBS mezi Římem a Amsterdamem.
Toto zemětřesení je přesně na teto linii !!

Je velmi zajímavé vidět, že pokud existují informace hloubky zemětřesení, VŽDY k ní dojde v hloubce 10 km! zdroj

++ DOPLŇEK ++

Vcera došlo ve Štrasburku ke 2 otřesům!
Jeden s 3,6 a lehčí s 2,3 na Richterově stupnici!
K oběma zemětřesením došlo vcera v noci kolem 3:00! zdroj

Další otřesy v:

Mexico City
Montreal
A poprvé v Dánsku … zdroj

Myanmar hromadí na skládkách drogy za více než půl miliardy dolarů.

Myanmarské úřady v sobotu zapalily po celé zemi drogy v hodnotě více než půl miliardy dolarů a spalily opium, heroin a metamfetamin, když odborníci varovali, že pašeráci se přizpůsobili cestovním omezením Covid-19 a znovu zacali podnikání. zdroj

Otřesy v San Francisku!

Nejen, že se to stalo PŘÍMO pod školkou, ale v bezprostřední blízkosti 4 km vzdálené zoo v Oaklandu.

Kdekoli existuje spojení s dětmi, země se třese …..
Neexistují žádné otřesy. Jsou to detonace z velmi konkrétního důvodu … zdroj

Dnesni zemětřesení ve Vancouveru a Seattlu:

Víme, že existují vchody / východy do gigantických podmořských tunelů!

Nejedná se o výletní cíle, ale o tajné dopravní trasy, po kterých se rozhodně nic legálního nepřepravuje, jinak by nebyly potřebné.

Mluvíme vlastně také o tajné a nelegální přepravě dětí ukrytých v podzemí!

Neznáme rozměry těchto tunelů.

Pokud jde o menší ponorky, víme, proč se znovu a znovu zmiňovalo, že Ghislaine Maxwell má „licenci ponorky“.

Ale když mluvíme o lodích námořnictva, pak by tyto tunely musely mít alespoň šířku čtyřproudové dálnice a také být stejně vysoké … zdroj

Další zemětřesení poblíž New Yorku!

Tentokrát specifikováno jako Bridgewater Township, západně od města!

Vsechny tyto otresy maji JEDNO SPOLECNE a to, vzdy se vyskytuji v zabavnych parcich nebo nekde kde je normalne hodne deti!!! zdroj

Tak byl postaven Stonehenge nebo pyramidy v Egyptě a na mnoha dalších místech po celém světě.
Zvuk určité frekvence přenášel kameny vážící tuny na určité místo. zdroj

Uniknutý zvukový záznam z vypočutia Britney Spearsovej TU

Na obrázku môže byť stojaca osoba, vonku a text
🟡 Zluta zdroj
DJT: „Viete, Washington… bol som tam 17-krát v živote… a zrazu som prezidentom Spojených štátov.“

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 26.06.2021Dnes je sobota a deň Trumpovho zhromaždenia. Na kanáli Right Side Broadcasting to môžeme sledovať bez reklám a bez prerušenia. https://youtu.be/-l561c_BR-w ...Ďalším kľúčovým rozptýlením vo vojne je John McAfee. Môžu sa tváriť, že spáchal samovraždu, ale to nedáva zmysel. Biele klobúky o Johnovi a jeho úlohe v IT komunite dobre…
  Tags: a, na, to, v, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 25.06.2021Ďalším príkladom s pánom Bi-dan / den (ktokoľvek to je) je spolu s ďalšími „svetovými lídrami“ skupiny G7 v Cornwalle vo Veľkej Británii. Bol som na návšteve základne RAF a videl som príchod a odlet C17 USAF. V nedeľu 13. júna 2021 - som videl Marine One vzlietnuť so sprievodom smerujúcim…
  Tags: a, v, je, na, to, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 24.06.2021Moja priateľka Light Warrior má na svojom kanáli na Telegrame výbušné video. Vypočujte si zvukový záznam prejavu bývalého asistenta prezidenta Trumpa - a nezabudnite sledovať banner, ktorý prúdi cez spodnú časť obrazovky až do KONCA. Dve skvelé informácie v tomto krátkom videoklipe. Bývalý poradca prezidenta Trumpa komentuje možnosť Trumpovho návratu…
  Tags: a, v, na, sa, je, to, že, správy

5 komentárov

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 2. jirik

  Tak vám nevím..
  V rádiu jih , říkali pravý opak, že policie otáčí dobrovolníky, ať už další nejezdí.
  Tady říká, že každá ruka je k dobru a je plno nářadí, klidně přijeďte..
  ..ve sběrném místě říkají, že lidí a materiálu je dost, že nechtějí místa zahltit..
  Zřejmě organizační nepořádek..
  .. radši si tam zavolejte, než někam pojedete..
  Jiná obec,jiná situace

  ***** ****
  jak to fungovalo organizačně na pánově je v příloze.
  ***** ****
  Údajně by se měly uzavřít hranice mezi slovenskem a českem, z důvodu zhoršující se situace nové mutace delta na
  slovensku – byl to příspěvek bez bližších informací….
  ***** ****
  Odhadovaná škoda na postižených oblastech jižní moravy je minimálně jedna miliarda…..

  Odpovedať
 3. jirik

  Radek Sedlacek
  12 hod ·
  Maly technicka informace slovenska vlad zase chystá od pondělí uzavreni hranic kvuli nove variante covidu podminky pro vstup na území sr jeste nejsou známé ale urcite testy ockovani a vše co nedava logiku takže budte nachystani

  a následně dvě reakce
  Andrea Andri
  Ja vam poviem
  Ciel je aby mali vakcinu vakcinovani lepsie pôjdu ostatní sa nevie pisem z rakus
  5 hod

  Václav Valigurský
  Bude načase už zřejmě spíše zavřít jak slovenskou, tak tu naši (ne)vládu…! 🙆🙆🙆https://www.facebook.com/groups/129538664044755

  a jedna výzva o pomochttps://www.donio.cz/PomocMackovym

  Odpovedať
 4. jirik

  Grolich: Škody na veřejném majetku budou nejmíň 12 miliard
  Hejtman řekl, že vláda bude částku na poškozený majetek žádat u Státního evropského fondu solidarit. „Podle pravidel tam částka pro kraj musí být vyšší než 11,6 miliardy korun a my potvrzujeme, že tato výše určitě nastane. My těch 12 miliard přeskočíme. Přesné vyčíslení ale ještě nemáme,“ uvedl Grolich.
  https://echo24.cz/a/Sav77/grolich-skody-na-verejnem-majetku-budou-nejmin-12-miliard
  ***** ****
  a jak bylo v kameňáku: kdo zmáčkl to červené tlačítko?

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.