Správy 28.02.2021

28/02/2021

Prípady volebných podvodov podané podľa článku dva na Najvyššom súde boli odmietnuté na preskúmanie a tak ich podali podľa článku tri, kde súd nemal inú možnosť, ako ich prijať.
William Barr bol vždy bielym klobúkom a pracoval pre Trumpa v zákulisí.
Durham bol zvláštnym právnym zástupcom a bol schopný stíhať v akomkoľvek štáte – aby sa mohol pozrieť na každý prípad.
Národná bezpečnostná agentúra prostredníctvom Pentagónu podporovala Trumpa
FBI, CIA a ďalšie tri listové agentúry boli zapojené do korupčných aktivít a nepodporovali Trumpa.
So skupinou KRACKEN je asociovaný aj super počítač – Alice.

Trump má právnu podporu pre to, čo robí na základe zákona o povstaní, zákona NDAA, 14. th dodatok, 2018 EO, 2017 EO, Patriot Act, FISA Warranty, odpočúvanie telefónov, banka vyhlásenia a ďalšie dôkazy z úniku WIKI

Guvernéri a tajomníci štátov, ktorí potvrdili volebné výsledky tam, kde existoval dôkaz o korupcii, budú obvinení zo zrady.
Stroje Dominion boli teraz opravené, takže už nemôžu otáčať volebné hlasy.
Kissinger bol nahradený.

Antifa a Black Lives Matter boli vytvorené preto, aby spôsobili chaos, a boli infiltrované so zabavením ich financovania.
Námorníctvo bolo aktivované cez stanné právo, 82nd 

Výsadkári mali byť vysadení v určitých oblastiach lojálnych DS – pracovali na podzemných základniach DUMBS.

Uvidíme transparentnosť v sociálnych sieťach a masových médiách, zvraty lockdownov, zmeny v bankovom systéme, mediálne korporácie nútené robiť zmeny v spôsobe ich fungovania.
Zdroj

Keď sa ľudia začnú obviňovať, Potus nebude riešiť žiaden z týchto problémov. Z čistých optických dôvodov musí zostať neutrálny.
Zamerajte sa na Millitary Intelligence / State Secrets a prečo by to mohlo byť použité v porovnaní s akoukoľvek trojpísmenovou agentúrou
Aké usídlenia SC otvorili sediacemu prezidentovi dvere k aktivácii – čo sa musí ukázať?
Prečo je Potus obklopený generálmi
Išlo o nepriateľské prevzatie moci zo zlej skorumpovanej siete hráčov

Americká armáda zvýšila úroveň ohrozenia príslušníkov amerických služieb v Iraku.5 je normálna pripravenosť. Teraz sme na 4. 3 začne prebúdzať spáčov. 2 je situácia, keď hardcore liberáli prepadnú hlbokej panike. 1 je absolútne najnebezpečnejšia, ale nemalo by sa to dostať tak ďaleko. Pamätajte, že všetko je napísané. Neexistuje ŽIADNA skutočná hrozba.
Zdroj

DOQ napsal 1234, coz odkazuje na Drop 1234, ve kterem se pise: AMERIKA BUDE ZNOVU SPOJENÁ!
Drop 1234 obsahuje ’11 .11.18. “
11.11.18 se stalo DNES v Qclock (Kju hodiny).

Logika za pozemským posledným súdom

Teraz mi je jasné, ako to funguje s prichádzajúcim „posledným súdom“ na zemi.
Samozrejme, neviem, či je to pravda, ale je to úplne vierohodné vysvetlenie:
Od roku 2018 vydal Donald J. Trump bez zjavného dôvodu deväť výkonných príkazov, teda zákonov.
Pomocou nich sa jednoducho zaviedol trest smrti spolu s vyvlastnením za trestné činy velezrady a pedo-trestnej činnosti. Na konci roku 2020 sa druhy presadzovania rozšírili o štyri možnosti elektrického kresla, streľby, obesenia a smrtiacej injekcie.
Čo som si teraz uvedomil: Získate VŠETKÝCH sionistov, alebo satanistov presne na tomto PLATNOM právnom základe. Vo všetkých národoch tejto Zeme boli vlády ustanovené podľa námorného a obchodného práva, ktoré NEMOHLI legitimizovať zvrchované národy. Týmto sa VŠETCI, ktorí sa podieľajú na týchto systémoch zotročovania, dopustili velezrady pre obyvateľov príslušných národov.
Ak niekto pochopí, že celková štruktúra na celom svete je z veľkej časti založená na vydieraní a kompromise, na horných poschodiach prostredníctvom pedokrimi, ďalej na korupcii, potom to vyjde najavo.
VŠETCI sionistickí zločinci väčšinou plnia oboje: trestný čin velezrady a pedo zločin.
Všetci nepolitickí účastníci, napríklad banky, sa tiež zúčastňovali na organizovanom zločine, na zločineckej skupine. Financovali systém trestných činov pedo.
U „Corony“ sa podaril geniálny úder!
Zločiny v oblasti ľudských práv spáchal úplne KAŽDÝ, kto v priebehu „Corony“ implementoval takzvané opatrenia príslušných „vlád“ bez suverénnych práv.
Toto už dokonca bolo „súdené“, stačí si prečítať verdikt spoločnosti „Weimar District Court“.
Určite nie som právnik – ale obraz pre mňa zapadá veľmi zreteľne.
Okamžite, akonáhle majú čestní ľudia prístup k PLATNEJ právnej úrovni, bez ohľadu na to, či sa jedná o stanné právo (vojenská vláda), alebo ľudské práva (ústava z roku 1871), môže sa zapojiť KAŽDÝ zúčastnený.
Ach áno: vojnové zločiny a zločiny v oblasti ľudských práv nevyprší. Nezáleží na tom, ako dlho bude spracovanie trvať.
Zdroj

Ako sa Pfizer pokúsil šikanovať Argentínu a Brazíliu výmenou za vakcíny Zdroj

Cern, projekt biely králik

White Rabbit poskytuje presnosť synchronizácie v sub nanosekunde, ktorá predtým vyžadovala vyhradené pevné časovacie systémy, s flexibilitou a modularitou ethernetových sietí v reálnom čase. Sieť Bieleho králika sa môže použiť výhradne na zabezpečenie načasovania a synchronizácie s distribuovaným elektronickým systémom, alebo na zabezpečenie načasovania a prenosu údajov v reálnom čase.
Projekt Biely králik sa zameriava na:
Presnosť pod nanosekundu; synchronizácia viac ako 1 000 uzlov pomocou vláknového, alebo medeného spojenia s dĺžkou až 10 km. Flexibilita; vytvára škálovateľnú a modulárnu platformu s jednoduchou konfiguráciou a nízkymi nárokmi na údržbu. Predvídateľnosť a spoľahlivosť; umožňuje deterministické doručovanie správ s najvyššou prioritou pomocou triedy služby. Robustnosť; žiadne straty riadiacich správ systémového zariadenia s vysokou prioritou. Hardvér a softvér s otvoreným zdrojovým kódom; aby sa zabránilo zablokovaniu dodávateľa.
Ďalšou charakteristikou tohto projektu je, že funguje úplne na otvorenom zdroji
Zdroj

Americkí lekári navrhujú Listinu práv na vakcíny na ochranu občanov pred núteným očkovaním. „Nikto – nie vláda, ani zamestnávatelia, ani jednotlivci – by si nemali ponechať právo prinútiť kohokoľvek očkovať a Listina práv na vakcíny vo vašom štáte zaručuje, že nebudú … Listina práv na vakcíny (VBOR) bola vypracovaná, „aby štátne zákonodarné orgány mohli opätovne potvrdiť svoj záväzok k právam svedomia, zhromažďovania a pohybu,“ uvádza sa vo vyhlásení AFLDS. Zdroj

Mohutný požiar v Comptone zasiahol priemyselný komplex a autobusy.

Ako povedali, ste to, čo jete? Rýchla poznámka, všetky matričné jedlá v reštaurácii, ako sú subway sendwiče, hamburgery, párky v rožku, kuracie mäso, steaky, hranolky, cestoviny, cestoviny atď., Nie sú iba GMO, ktoré pomaly upravujú vašu DNA, ale frekvencia týchto jedál je okolo 10 Hz. Vytvára perfektné prvky a podmienky pre úspešné pôsobenie vírusov. Jedzte jedlá s vysokou vibráciou. Frekvencie v organických a prírodných potravinách sú všetky 300 – 500 Hz. Vírus, ktorý s tým prichádza do styku, je ako snehová vločka, ktorá sa v letné popoludnie stretne s Las Vegas.
Zdroj

Viac zatknutí, úmrtí a rezignácií / výpovede a udalosti.
Niektoré fotografie majú viac príbehov.
Zdroj

Mjanmarský veľvyslanec pri OSN prepustený po výzve pre OSN, aby prevrat zvrátila akýmikoľvek prostriedkami.

Zoznam kódov Q :

 • = Soros family
  ++ = Rothschild family
  +++ = House of Saud
  187 = police code for Murder
  [ ] = Kill Box (a name inside the Kill Box indicates that person is in the White Hat’s line of sight)
  5:5 = All Q plans are set in place but wait until Q gives QAnons a ‘go into action’ command
  @Snowden = Edward Snowden
  @Jack = Jack Dorsey, CEO of Twitter
  4,10,20 = DJT, Donald J. Trump
  ADM R = Admiral Rogers, Director of NSA
  AF1 = Air Force 1, POTUS plane
  AG = Attorney General
  AL = Al Franken, Senator of Minnesota
  Alice and Wonderland = Hillary Clinton and the Bloody Saudi Arabia
  AM / #2 = Andrew McCabe
  ANON = Anonymous
  ANTIFA = Anti-Fascists, Soros backed domestic terrorists
  AS = Adam Schiff | Antonin Scalia | Abigail Spanberger
  ATL = Atlanta, state capital of Georgia
  AUS = Australia
  BIS = Bank for International Settlements
  BOB = Robert Mueller former Director of FBI
  BO = Bruce Ohr (NO = Nellie Ohr, Bruce Ohr’s wife) BO = Barack Obama (generally called Hussein though) also Board Owner
  BHO/HUSSEIN/Renegade = Barack (Hussein) Obama, Renegade (traitor) was his USSS codename
  BOD = Board of Directors
  BP = Border Patrol
  BDT = Blunt Direct Time
  BUZZF = BuzzFeed
  C-INFO = Classified information
  CA = Canada
  CEO = Chief Executive Officer
  CF = Clinton Foundation
  CFR = Council on Foreign Relations
  Clowns/Clowns In America/C-A = CIA, Central Intelligence Agency
  CM = CodeMonkey, 8chan Administrator
  CoC = Chain of Command
  COMMS = Communications
  CS = Chuck Schumer also Civil Service or Christopher Steele CTR = Correct The Record DC = District of Columbia DJT/POTUS = Donald J. Trump, President Of The United States DNC = Democratic National Committee DOD = Department of Defense DOE = Department of Energy DOJ/D-J = Department of Justice DOPEY = Alwaleed bin Talal D’s = Democrats DWS = Debbie Wasserman Schultz [EG] = Evergreen = HRC = Ever Green (Because she was always willing to give green light to [187] people, she used Evergreen in emails as veiled death threat) EM = Elon Musk EMP = Electromagnetic Pulse EMS = Emergency Messaging System also Emergency Medical Services EO = Executive Order ES = Eric Schmidt EU = European Union F&F = Fast and Furious (Feinstein’s failed gun sale attempt) f2f = Face-to-Face FB = Facebook FBI/F-I = Federal Bureau of Investigation FED = Federal Reserve also Federal FF = False flag (crisis created by the Black Hats) FISA = Foreign Intelligence Surveillance Act FLYNN = Michael Flynn, former National Security Advisor to President Trump GEORGE = GS GOOG = Google GITMO = Guantanamo Bay Naval Base military prison and detention camp GJ = Grand Jury GS = George Soros H = Haiti HI = Hawaii HK = Hong Kong HRC = Hillary Rodham Clinton (see [EG] Evergreen) HS = Homeland Security HA/Huma = Huma Abedin HUMA = Harvard University Muslim Alumni Hussein = Barack Hussein Obama II H-wood = Hollywood IC = Intelligence Community ID/IDEN = Identification IRS = Internal Revenue Service ISIS = Israeli Secret Intelligence Service JA = Julian Assange @Jack = Jack Dorsey, CEO of Twitter JB = John Brennan, Former CIA Director JC = James Clapper (Former DNI Director) also James Comey (Former FBI Director) JFK = John Kennedy, former President of the USA before being assassinated in 1962 JOHNNY = John Conyers, US Representative for Michigan JK = John Kerry also Jared Kushner JS = John Solomon KKK = Ku Klux Klan, started by the D’s (Democrats) L = Lynn Rothschild LDR = Lord De Rothschild LL = Loretta Lynch LV = Las Vegas MAY = Theresa May, Prime Minister of the United Kingdom MAGA = MAKE AMERICA GREAT AGAIN MB = Muslim Brotherhood MI = Military Intelligence ML = Marshal Law MM = Media Matters also Million MOAB = Mother Of All Bombs MS-13 = Latino Drug Cartel MSM = Mainstream Media MW = Maxine Waters MZ = Mark Zuckerberg NG/NAT G = National Guard NK/NORK/NOK = North Korea NO = Nellie Ohr (Bruce Ohr’s wife) NP = Non-Profit also Nancy Pelosi NSA = National Security Agency NV = Natalia Veselnitskaya NWO = New World Order NYT = New York Times, American newspaper OO = Oval Office OP = Original poster also Operation(s) PDB = President’s Daily Briefing P_PERS = President Trump’s Personal message to us PG = Pizzagate/pedogate PL = Presidential library PM = Prime Minister = Piece of sht
  PP = Planned Parenthood
  PS = Peter Strzok, FBI agent
  Q = Person with an extremely high level of security clearance
  Q+ = President Trump, or, when Q has an opponent in check
  RC = Rachel Chandler a.k.a. Ray Chandler
  RC = Registered Charity
  RNC = Republican National Committee
  R’s = Republicans
  RED RED = Red Cross
  [R] = Renegade = Secret Service code name for Hussein (BHO)
  ROTH = Rothschild
  RR = Rod Rosenstein (Deputy Attorney General) also Ronald Reagan
  RT = Real time
  RYAN = Paul Ryan, Speaker of the House
  SA = Saudi Arabia
  SAP = Special Access Programs
  SC = Supreme Court; Special Council; or, /ourgirl/ Sara A. Carter
  SD = State Department
  SEC = Security also Secure
  SESSI
  Zdroj
Živý prenos kto bude chcieť pozerať dnes Donalda

Patrioti kdo nevydrzite koukat na proslov D.T. NEVADI hodim vam jeho proslov na zed a rano, kdyz se vzbudite budete to tu mit a zkusim vam tam Dat I hruby preklad….takze bezte v klidu Spinkat a zadne starosti Zdroj

Niektoré zaujímavé dátumy sa dnes zrkadlia na Qclock.
2.4 = Dátum adresy Trumpa pre SOTU do roku 2020.
8.2 = Dátum podpísania Deklarácie nezávislosti v roku 1776.
1,29 = Pôvodný dátum adresy Trumpa pre SOTU 2019. (Pelosi zrušená)

Dan Scavino Post Sobota večer [2-27-21] na Facebooku , Sledujte vodu.

Prvý drop Q bol dnes presne pred 40 mesiacmi. Q # 40 = 4,10,20 = DJT, „40“ mi pripomína „Bude to BIBLICKÉ!“
Tešíme sa na Trumpov dnešný prejav 3:40ET.

Nedeľa 28. februára 2021

TRUMP hovorí v CPAC dňa 2/28
Durham odchádza do dôchodku po 35 rokoch 28. februára
Zdôraznenie tweetu Dan Scavino bez CPAC 2/28
Žiadne Q Deltas na 2/28

QD 228 = ZMENA VEDENIA USA.
QD 40 = Most medzi QD 228 + 35
QD 35 = Je čas vziať späť našu krajinu a urobiť Ameriku opäť skvelou.

(Našiel som rovnakú sériu spojení na niekoľkých úplne samostatných výkopoch vedúcich k rovnakým dropom Q za posledných pár dní – pozrite si moju časovú os pre viac príkladov toho istého reťazca). Komunikácia vyzerá tak, že DT bude definitívne čoskoro späť v POTUS-POZÍCII. Zdroj

Nová zvláštna vlajka vejúca nad Kapitol. Pravdepodobne identifikovaná ako vlajka mariňákov. Zdroj1 Vlajka

Vyhlásenie o odchode do dôchodku Durhama sa priamo týka Q Dropu, kde je zmienka o Durhamovom predčasnom odchode do dôchodku. “Durhamove objavy môžu viesť k predčasnému dôchodku.” – Q
Zdroj

Rovnako ako iba 10 – 12 ľudí skutočne vie, kedy kladivo spadne, kedy dôjde k veľkému odhaleniu a aké presné dátumy sa udejú, iba 10 – 12 ľudí skutočne pozná celý príbeh všetkého, čo sme videli od roku 2016. Títo ľudia prisahali utajenie a majú najvyššiu úroveň bezpečnostných previerok v rámci vlády USA.
Môžem vám zaručiť, že nikto z týchto jednotlivcov nebude na sociálnych sieťach bezostyšne vysielať informácie nielen pre vlastencov, ale aj pre našich nepriateľov.
Ak však títo jednotlivci skutočne sú na sociálnych sieťach, potom by nám dávali komunikáciu pomocou podprahových správ a symboliky, ako nám dáva Dan Scavino.
Zdroj

Podobné články

 • 10000
  Správy 27.02.2021Armáda umožňovala organizovať činnosti Bidenovej administratívy na odhalenie podvodov DS, aby verejnosť prestala veriť ich klamstvám. Zdroj Generál Flynn označuje prejav prezidenta Trumpa na nadchádzajúcej konferencii CPAC ako veľmi významný. Konferencia o konzervatívnych politických akciách sa koná 26. - 28. februára na Floride. Trump hovorí v nedeľu 28. februára. Pozor…
  Tags: a, je, sa, v, na, zdroj, to, s, q, správy
 • 10000
  Správy 26.02.2021V pondelok 15. marca by mohla byť NESARA predstavená širokej verejnosti.…Obchodná platforma QFS, kde bolo k dispozícii na obchodovanie 23 svetových mien, sa aktivovala o 2:00 EST Štvrtok. 25. februára V stredu 24. februára o 10:00 východného času (EST) odstavili Federálny rezervný systém a neumožnili ďalším bankovým prevodom prejsť starým…
  Tags: v, a, na, sa, zdroj, s, je, správy, spravy, trump
 • 10000
  Správy 25.02.2021Prezident Trump nechal dvoch svojich priateľov opustiť svoje povolanie. Tiger Woods a Rush Limbaugh. Obaja sú dobrými priateľmi prezidenta Trumpa a obaja dostali čestnú medailu slobody. Prečo obaja skončili svoju kariéru? Je Rush Limbaugh na bezpečnom, alebo lepšom mieste? Je Tiger Woods chránený? Čo vedeli? Koho poznali? Príbehy v médiách…
  Tags: a, sa, v, je, zdroj, na, to, s, správy, trump

3 komentáre

 1. Zuzana

  Díky za datování, jste skvělí!

  Jenom prosím, kdyby šlo vložit zdroj tak, aby se rozklikl v novém okně.

  Odpovedať
  • Ivy

   Za málo 🙂 už by to malo fungovať aj s otváraním v novom okne, upravila som to v týchto správach a do budúcna taktiež.

   Odpovedať
 2. Zlatica Jurišová

  Srdecne Vám ďakujeme za pravdivé správy 💛💛💛🍀🍀🍀🙏🙏🙏✨✨✨🕊️🕊️🕊️

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.