Správy 28.04.2021

28/04/2021

Vráťte útok. Dôverujte plánu. Plán A. Bol len jeden plán: plán A. 60 rokov sa pripravoval. WWG1WGA.
Armáda. 17. Boh vyhráva. Čo sa deje v Mar Largo? Skutočné veľké prebudenie. Poďme sa pozrieť čo sa stalo. Vychutnajte si šou. Buďte pripravení. Užite si šou VIP patrioti. Presadzovanie pravdy. Ukážeme vám nový svet. Chcú jednu vec a iba jednu, moc. Nemilujú našu krajinu. Budú klamať, podvádzať a sľubovať svet. Vráťte moc ľuďom. Spravodlivosť prichádza. Sme Q. Boh vyhráva. Vážime si tých, ktorí bojovali (a naďalej bojujú) za záchranu a obranu tejto veľkej krajiny. Vo všetkých častiach našej spoločnosti bolo povolené prekvitať niečomu oveľa zlovestnejšiemu. Buďte silní. Nie ste sami. Viac prichádza. Kto má úplnú kontrolu? Definujte slovo „plán“. Vydržte, vlastenci. Som na ceste. Nový svet = plán A. Vojna proti globalizmu. Vojna je skutočná. Bojuje za vás. Majte vieru a dôveru v seba. Majte vieru.. zdroj

36 dní neskôr a Ever Given je stále „uviaznutá“ v Suezskom prieplave

Nakoniec, veľa Anonov verí, že toto je účet na Twittri – paródia – , ktorú založil sám prez. Trump. Kto mu môže vyčítať, že sa chce trochu zabaviť? Tento účet zjavne sledujú Lin Wood, Sidney Powell a Generál Flynn. Hmmm. Použite svoje rozlišovacie schopnosti – užívajte si!

Keď už hovoríme o humore, je také dôležité každý deň sa dobre zasmiať, svetlí bojovníci. Musíme si zachovať zmysel pre humor. zdroj

Najvyšších vodcov chobotnice zločineckého globálneho satanského DS vlani v januári vyradila armáda a vlastenci pod velením generála Flynna. Oni sú fyzický vrchol pyramídy. A potomkovia luciferských faraónskych vládcov Octogonu  sediacich vo Švajčiarsku  pod ženevským jazerom vo výške 6 000 metrov pod hladinou jazera Ženeva s jedným zo skrytých vchodov v  CERN-e , najväčšieho a najvyspelejšieho laboratória jadrovej a časticovej fyziky na svete. . A druhý vchod cez podmorský tunel vedúci z talianskeho Janova pod Alpami do ich ženevských ústredí.

Bezpečnosť v prísne tajnom zariadení CERN je najprísnejšia na Zemi. Je to teda ideálne miesto na skrytie vrcholu globálnej chobotnice vládnucich elít s ich chápadlami zasahujúcimi do každého kúta „našej“ spoločnosti.

Chobotnica je štruktúrovaná z faraónskych templárskych bankárov zo Švajčiarska so svojimi jezuitmi a slobodomurárskymi prisluhovačmi v 5. stĺpci. George Soros a nacisti sú neoddeliteľnou súčasťou Octogonu a do istej miery tiež patria k najvyšším. Sú vládnuca oligarchia na celom svete.

Anunnaki, mimozemšťania z planéty Nibiru, napadli planétu Zem asi pred 460 000 rokmi a od tej doby si ustanovili a udržali svoju vládu nad našou planétou, predovšetkým kvôli ťažbe zlata. Keď prichádzali každých 3 600 pozemských rokov, ustanovili si vládu nad bohmi, ktorí sa neskôr zmenili na faraónov a kráľov. Všetko, pochádzajúce z Luciferových okultných tajomných náboženstiev, ktoré vyšli z Babylonu a Egypta. Teraz sú identifikovaní ako globálna elita, alebo DS Cabal, ktorí nás vidia ako svojich otrokov a majetok, aby s nami robili, ako chcú.

Všetci najvyšší členovia sa narodili vo väčšej rodine pokrvných príbuzných Archonov, v ktorej sa pokyny podľa programu dedia z generácie na generáciu. Považujú obyvateľstvo a správajú sa k nemu ako ku „kolaterálu“. Sú to bábky, s ktorými sa manévruje na šachovnici v súlade s ich herným plánom. Je v ich záujme, aby sme my ľudia boli pripravení na nadchádzajúci zber úrody duší .

Vďaka organizácii anti-Q sa kandidát Donald Trump stal zvoleným za amerického prezidenta v roku 2016. Deep State urobil zásadný nesprávny výpočet v zdravom rozume ľudu. Boli presvedčení, že s pomocou MSM, Wall Street a veľkými biznismi (Big Pharma a spol.) môže ich totalitný režim pokračovať v ilúzii demokracie. Na rozdiel od ich očakávaní sa prezidentom stal Donald Trump a zvrátil ich zlovestné plány. Počas volebného procesu v roku 2020 došlo k masívnym volebným podvodom, aby sa ich muž Joe Biden dostal k moci. Q, Trump a vlastenci o tom vedeli všetko vopred a rozhodli sa nechať nepriateľa ďalej sa ničiť. zdroj

Možno nebudeme vedieť  presne,  kto tvorí „tím Q“ – ale máme predstavu. Mohli sme vedieť, že to pravdepodobne nebol len obyčajný človek zo Zeme a Simon Parkes nám to povedal vopred, že je do toho zapojený aj kvantový počítač.

Nerozčuľujte sa nad tým, čo sa v našom svete deje. Bude to napravené – a čoskoro. Musíme len odviesť čo najlepšiu prácu pre tých, ktorí zostanú v 3D. zdroj

Skvelé prebudenie namiesto skvelého resetu – predstavenie sa môže začať
🔸 380 000 vojakov je na nemeckej pôde
🔸 Ocenenia OSCAR neukazujú takmer nijakých známych hercov a takmer žiadnych hostí. Hodnotenia publika klesli, Oscars: -58%, Zlatý glóbus: -62%, ceny Grammy: -51%
🔸 Ručné sčítanie hlasov v Arizone poskytuje dôkazy o podvodoch s prezidentskými voľbami v USA, ktoré budú pôsobiť ako prvé domino pre ostatné štáty. Je pravdepodobné, že to súčasne spôsobí verejne viditeľné vojenské prevzatie v dôsledku zahraničných volebných zásahov s pomocou CIA a Deep State.
🔸 James James O’Keefe z projektu Veritas úspešne bojuje proti mediálnym gigantom CNN a New York Times. Všetci sa dívajú.
🔸 Známe obrázky Billa Clintona s Jeffrey Epsteinom sa opäť objavujú
🔸 Prezident Erdogan nariaďuje 2 týždne tvrdého lockdownu, ktoré sa začína víkendom. Perfektne sa hodí k Putinovej dovolenke v Rusku.
🔸 20 francúzskych generálov vo výslužbe žiada v krajine vojenské právo. Príprava na to, čo má prísť.
🔸 Generál Flynn otvorene hovorí o kybernetickej vojne (informačnej vojne). Lin Wood je otvorený o volebných podvodoch Clintonovej v roku 2016 a arizonským dominovým efektom.
🔸 Okrem toho je na vrchole „zoznamu úloh“ zrútenie čínskej priehrady 3 Gorges Dam a megadetonácia globálnej ekonomiky.
🔸 „Agentúra Focus“ oznamuje: „Merkelová na internom stretnutí varuje:„ Bude to vrcholný obžalobný summit. ““ Tribunály by sa teda mohli začať v pondelok.
🔸 Počuli sme o 1500 míľovom tuneli medzi Vatikánom a Jeruzalemom. Predzvesť gigantickej siete DUMBs.
🔸 WEBovú stránku „deagle (.) Com“ už nie je možné nájsť. Končia sa tým vyľudňovacie plány Cabaly?
🔸 Kolínsky kardinál Rainer Maria Woelki povýšil kňaza, ktorý sa predtým priznal k týraniu detí. Malá osveta: pedokriminalita v systéme „BRD“.
🔸 Niekde som čítal, že v Berlíne teraz čakajú na hromadné „očkovanie“ pre poslancov.
🔸 Bolo zaujímavé vidieť 2 nemecké vládne lietadlá, ktoré lietali z Kolína nad Rýnom / Bonnu do Berlína súčasne. zdroj

Na obrázku môže byť text
Boli ste vybraní, aby ste pomohli slúžiť svojej krajine.
Nikdy neopúšťajte bojisko [Twitter, FB atď.].
Misia 1: Spor [odmietnuť] tlačiť reklamu zverejňovaním výskumov a faktov
Misia 2: Podporná úloha pre ostatných digitálnych vojakov [jeden padne, jeden vstane (vstane)]
Misia 3: Sprievodca [prebuďte] ostatných pomocou faktov a mémov [ oddeliť riadenie MSDNC od toku informácií] _pýtať sa „proti“ otázkam na začatie „premýšľania“ vs opakovania [ozveny] propagandy MSDNC
Misia 4: naučiť sa používať maskovanie [digitálne] _ pozastavený-uzavretý primárny účet _ sekundárne použitie
Misia 5: Identifikovať silné a slabé stránky [osobné a určené ciele] re: Twitter a FB [+ ďalšie] príklady re: mémy neprečítanie použitia NIEČOHO [think Tron (program kontroly MCP_master)] _závislosť o zachytávaní medzi ľuďmi [neidentifikovaní používatelia s pomalým časom odozvy]
Teória hier.
Informačná vojna.
Vitajte na digitálnom bojisku.
Spoločne vyhrávame. zdroj

Ľudia často hovoria, prečo nielen vytrhnúť ovce zo sna. Proces prebudenia je veľmi vážny a chúlostivý. Máte do činenia s niektorými veľkými vážnymi lžami, ktoré budú odhalené. Nasa, CIA, Disney, 2. svetová vojna, 911, Antarktída, Vatikán, Mockingbird Mossad Media, Nemci, Centrálne banky, Fed, Satanská synagóga, Čierne trojuholníky, Zem, Kráľovské pokrvné línie, Frazzeldrip, Vril, Adrenochróm a oveľa viac. Teraz si predstavte, že sa toto všetko sťahuje naraz. Ľudia by boli v polstrovaných miestnostiach, alebo skákali z útesu. Áno, aj konzervatívci, ktorí nenosia masky, patria do tejto kategórie. Toto sa musí odvíjať citlivo pre váš vlastný zdravý rozum. Vychádza to po kvapkách. Nič v tomto okamihu to nemôže zastaviť. Možno nebudete rozumieť tomuto procesu, ale nakoniec ho budete veľmi rešpektovať a oceníte ho. Bitka je už vyhraná, toto je operácia prebudenia. Venujte pozornosť všetkému, ale nenechajte sa ničím pohltiť. Na všetkom záleží a nejakým spôsobom je to spojené. Nemôžete to povedať ľuďom, musíte im to ukázať. Desaťročia vymývania mozgov sa pomaly odvíjajú. zdroj

Pompeova časová známka 9:08 27. apríla 2021 sa zhoduje s časovou značkou Q691

Ľudia žiadali o zatknutia.
To že to nevidíte, ešte neznamená, že to neprebieha.
zdroj

Pre intelektuálov, ktorí uviaznu v kognitívnej disonancii
Dovoľte mi obísť vašu naprogramovanú myseľ.

 1. Predstavte si, že ľudia môžu uniknúť finančnému otroctvu

S novým finančným monetárnym systémom → QFS
A novým monetárnym systémom podporovaným kovom → XRP atď.
Korupcia preč.
Koniec Swift
Koniec FED
Koniec BTC odkaz

 1. Predstavte si, že vašej televízii nemožno dôverovať, ale čoskoro bude existovať alternatíva
  Projekt Odin odkaz
 1. Predstavte si, že všetka globálna korupcia a podvody boli organizované, konšpirované a skutočné.
  Predstavte si, že aj pojem „konšpiračný teoretik“ bol vynájdený tak, aby vás „dobrý občan“ tlačili proti nim odkaz
 1. Predstavte si, že tento podvod trvá už celé storočia a nazývame to náboženstvo. odkaz
 1. Predstavte si, že tento podvod sa stal taký organizovaný a rozvinutý … hovoríme tomu politika. Mali dokonca svoju vlastnú príručku.
  The Deep State Playbook. odkaz
 1. Teraz otvorte svoju myseľ a nechajte nech vám to docvakne. Vždy to bolo o globálnej kontrole ľudí. Nikdy o vašom prospechu, zdraví, duši, rodine, talente alebo svetovom mieri. Boli sme ty a ja bábky na šnúrkach. Vo svete boli zlí jedinci na úrovni, ktorú si neviete predstaviť.
 2. Teraz sa rozšírte ešte viac … Čo keby sa obrátenie tejto zlej elitnej hry začalo už prd rokmi? Čo ak FED stratil kontrolu? Čo ak je tu skutočne koniec otroctva … .. odkaz
 1. Čo ak je Starlink už pripravený a pripravený na Reset sveta. odkaz
 1. Čo keby bol bod obratu Covid a zmena plánu sa zmenila z čiernej na bielu? Predstavené na oslobodenie planéty …… odkaz
 1. Plán záchrany sveta odkaz
Fáza 3 hotová
Panika v DC.
Potkany všade.
Pre tých, ktorí sa rozhodnú ušetriť daňovým poplatníkom nejaké peniaze – Niet úniku pred Bohom.
zdroj
Holandská železnica oznamuje v najbližších dňoch žiadne, alebo menej vlakov…. zdroj
Som si istý, že je to len ďalšia „zhoda náhod“. zdroj

Demokrati, ktorí sa usilujú o rozšírenie Najvyššieho súdu, by podľa druhoradého republikánskeho senátora Johna Thunea spustili „jadrovú vojnu“, keby pokračovali v boji v hornej komore. zdroj

FBI použila NSA na sledovanie komunikácie Američanov BEZ zatykača pri hľadaní „rasovo motivovaných násilných extrémistov“ – napriek varovaniu, že to bolo protiústavné. zdroj

Bol zverejnený oficiálny prezidentský portrét prezidenta Trumpa. Po znovuotvorení 14. mája bude portrét vystavený na výstave prezidentov Ameriky v Národnej galérii portrétov vo Washingtone.

Lindell: „Všetko po Arizone padne ako domino kvôli tomu, čo nájdu .. máme dôkazy, sú chytení.“ zdroj

Gigant z Wall Street spáchal samovraždu na 717 5th Ave. zdroj

Britský úrad pre národné štatistiky uvádza, že miera úmrtnosti na 100 000 obyvateľov v roku 2020 bola  1 016 . A to nie je nič neobvyklé. Napríklad pred dvadsiatimi rokmi, v roku 2000, bola hrubá miera úmrtnosti na 100 000  1 032 . Miera úmrtnosti sa v skutočnosti rok od roku líši.

Coleman ukazuje nielen to, že miera úmrtnosti v roku 2020 nebola výnimočná, ale že počet úmrtí na COVID-19 bol v skutočnosti rovnaký ako miera úmrtnosti na chrípku. Vlastné údaje vlády ukazujú, že nemocnice neboli hektické, preplnené alebo rušnejšie ako kedykoľvek predtým. Čísla v skutočnosti ukazujú, že nemocnice boli tichšie ako zvyčajne. Zamestnanci mali dostatok času na to, aby robili veselé tanečné videá.

Coleman upozorňuje, že od marca 2020 je vláda  oficiálne informovaná  , že koronavírus nie je smrteľnejší ako chrípka. Od začiatku tejto „pandémie“ povedal, že COVID-19 je iba každoročná chrípka, ktorá bola premenovaná. zdroj

23. apríla 2021. Dr. Reiner Fuellmich pohovorí s mnohými medzinárodnými právnikmi a pýta sa, či existujú situácie, ktoré si vyžadujú osobitnú pozornosť v ktorejkoľvek z krajín, s ktorými sa chystajú hovoriť.

Medzi advokátmi v Nemecku, Talianoch, Francúzoch, Rakúšanoch na jednej strane a angloamerickými krajinami, najmä Kanadou a USA, existuje úzka spolupráca. Bude pokračovať a pravdepodobne to povedie k mnohým ďalším sťažnostiam v rámci skupinovej žaloby. Môže to vyústiť až do zvláštneho medzinárodného súdu kvôli Corone. Uvidíme, kam nás súčasné žaloby zavedú a kam nás súčasné dôkazy zavedú. zdroj

_AZ dôkazy položia Nevadu a Michigan ako ďalšie / Nev. a Mich. biele klobúky už hľadajú audítorské weby
DOMINO >> Georgia >> Wisconsin
Pensylvánia. >> kreslá senátu
_Rachel Maddow MSNBC / pripúšťa vo verejných médiách, že Michigan je na rade.
May_Day May_Day .. >>> PANIKA
Prečo DNC alebo [DS] nevložili 1 milión dolárov na zastavenie hlasovania AZ /
[DS]> Gates / C_a wall Street / HRc / [Taliansko OBAMA] Svetové BANKY> Big Pharma VATIKÁN, ROTHchls Rkrfels Všetci majú bilióny!
Odpoveď?
_ Bolo im povedané, aby sa VZDALI!
PRIAMO UPOZORNENÍ *
To je väčšie, ako si myslíte
Podľa plánu

📎Správa kontrolného úradu v okrese Maricopa v Arizone – „Desiatky, státisíce nelegálnych hlasovacích lístkov sa dostali až sem!“. Audit pokračuje aj napriek hystérii demokratov.

📎Ďalšia demokratická „nezisková“ organizácia sa pripojila k auditu volieb do Maricopy. Táto organizácia pridružená k Georgovi Sorosovi je zapojená iba do veľkých demokratických snáh.

📎Predstavenie pokračuje. Starosta Portlandu Ted Wheeler, demokrat, predĺžil výnimočný stav mesta až do pondelka kvôli obavám z možných nepokojov po procese s Derekom Chauvinom. Požiadal verejnosť, aby poskytla „akékoľvek informácie o členoch anarchistickej skupiny“. Ako keby nevedel, kto je za tým.

📎Čo robia „modré tričká“ pri arizonskom audite? Expert Doug Nenappel reaguje: „Zložíte kúsok papiera a zanecháte po sebe stopu. Zložíte ho dvakrát a zostane stopa. Takto budú môcť určiť, či bol hlasovací lístok poskladaný a odoslaný voličovi, a ten ho vytiahol, otvoril, označil, poskladal, vložil do obálky a obálka išla prostredníctvom nášho poštového systému. To všetko zanecháva fyzické stopy. Všetky z nich dokáže zistiť ľudské oko odborníkov. “

📎Nemecká polícia prehľadala domov sudcu po tom, čo pred súdom prijal dôkazy o tom, že deti „sú ohrozené na psychickej, fyzickej a duchovnej pohode z dôvodu povinnosti nosiť masky na tvár“. zdroj

DNA 🧬a riadenie energie

Ak môže energia voľne prúdiť vašim systémom, vidíte, cítite a všimnete si to. Tok energie pripomína vlákna vianočného osvetlenia, ktoré sa spoja vo vašom tele a prúdia okolo vás a okolo vás vo vašom energetickom poli.

Zamyslite sa nad tým, akým systémom môžete podporiť tok energie a vzostup frekvencie, ktorou ste vy:

Zaistite najvyššiu možnú kvalitu životnej dodávky energie prostredníctvom: jedla, slnečného žiarenia, dýchania a uzemnenia.
Jedzte vysoko kvalitné živé jedlo, choďte do prírody a uzemnite sa prácou na spojení so sebou.

Zaistite optimálny prietok vo vašom systéme odstránením blokád na vašich 4 telách:
⚜️ Mentálne: negatívne myšlienky, viery, myslenie na seba a svet okolo seba (kto a akí by ste mali byť, ako by to malo byť, čo môžete robiť, čo by ste nemali atď.)

Prelomte vzorce negatívneho myslenia a pracujte na integrácii nových myšlienok prostredníctvom zámerov a afirmácií. Ja som Svetlo. Ja som Láska. ❤️

⚜️Emocionálne: potláčaním negatívnych emócií o sebe a o svete okolo vás (namiesto pocitu a transmutácie) blokujete svoje emočné telo. Toto emočné telo je spojením s vašou intuíciou. Blokujete navigáciu v celom vašom systéme, ktorá vám hovorí, čo je a čo nie je pre vás dobré.

Naučte sa jazyk svojich emócii. Zbierajte pozitívne emócie identifikáciou toho, čo vás robí vďačnými, vášnivými a šťastnými. Uznávajte, preciťujte a premieňajte negatívne emócie. Vyčistite staré emócie a buďte čistí tým, že budete svoje emócie vyjadrovať. 🧼

⚜️ Fyzické: nedostatočné poznanie a vyživovanie vlastných potrieb odpočinku, pohybu, výživy a vzťahov (ako napĺňate všetky svoje potreby a rešpektujete svoje limity).

Nechajte energiu prúdiť aktívnym pohybom, chôdzou, jogou alebo športom. Doprajte si dostatok odpočinku. Dozviete sa viac o správnej výžive pre vaše telo. Vyberajte, koho a čo prijmete k sebe/do seba. Ste to, čo jete, sledujete, čítate, robíte a s kým. Počúvajte svoje telo! A aktívne a s láskou usmerňujte svoje telo. Ste dirigentom všetkých buniek celej svojej DNA. 🧬

Príčiny na vyššie uvedených telách vedú k blokáde na duchovnej úrovni.

⚜️Duchovné; nevedieť nájsť svoju vlastnú cestu a zažívať nedostatok zmyslu života

Ak vo svojom systéme odstránite príčiny hluku, negativity a blokovania, stane sa tichým a pokojným. Potom vás môže viesť energia, vaše vyššie Ja, s ktorým ste spojení so všetkým a so všetkými. Automaticky budete vedieť, cítiť, počuť a ​​vidieť, čo je pre vás. Len počkajte a uvidíte!

Pracujte na svojom energetickom manažmente, aby ste dostali viac svetla, cítili sa svetlejší a boli svetlejší. Svieťte! zdroj

V Arizoně ve Phoenixu hledají herce do kongresového centra, úkolem bude hrát protestantující davy. Volných je 500 míst s platem 15 dolarů na hodinu. Úkolem je protestovat a nést transparenty, ideální pozice pro lidi z národnostních menšin. Dobrej job ne? zdroj

Na obrázku môže byť 9 ľudí, stojaci ľudia a text
Dnešní přední strana vlasteneckých řeckých novin Makeleio. Na obrázku je otec Velkého resetu, 83letý Klaus Schwab, prezident Světového ekonomického fóra. Fotografie byla pořízena na veřejné pláži. Německý inženýr a ekonom, zakladatel a prezident Světového ekonomického fóra, neziskové organizace se sídlem ve Švýcarsku. Jeho bio říká, že má celoživotní talent při budování úspěšných neziskových organizací. Má čestné doktoráty. Člen poradního sboru OSN pro udržitelný rozvoj, místopředseda Výboru OSN pro plánování rozvoje, rytíř královny Alžběty, rytíř Řádu svatého archanděla Michaela a svatého Jiří, člen řídícího výboru skupiny Bil Delberg. Uložím jeho mnoho titulů a odměn. Je autorem knihy (a teorie): ′ ′ C ovid-19: The Great Reset, ”což je desktopová památka pro všechny předsedy vlád, má ji před sebou na stole a pečlivě dodržuje jeho pokyny, včetně řecký předseda vlády, který je zmíněn v této publikaci. Rovněž doslovně sdělím text názvu, který je kolem ní napsán: „Homošek ….. Anomálie„ Velkého resetu “. Bez kalhot a podvazků je Kulis zkroucená učitelka (mazlené jméno zmiňovalo matku předsedy vlády). Anomální německý „duchovní učitel“ předsedy vlády, který ho učí, jak zabíjet Řeky, společnost a pravoslaví. “Klaus Schwab je na pláži výhradně nahý s maskou na reprodukčních orgánech. A pak nám to řeknou z Televizní obrazovky o tom, jak špatní jsou Trump a Putin, staví se proti anomálům a snaží se zachránit lidstvo. Nebudu tento příspěvek komentovat, myslím, že to mnoho lidí pochopí. zdroj

👉👉 Četné velké drogové razie v Německu za poslední dva dny! Rozsáhlý provoz v Severním Porýní-Vestfálsku a Dolním Sasku. Byly objeveny čtyři obrovské konopné plantáže a drogová laboratoř, čtrnáct zatčení, šest zatýkacích rozkazů.
👉👉 Taky:
Hamburk – velkoobchod s drogami, dvě zatčení, SEK
Hamm – drogový gang, šest zatčeno
Mönchengladbach – doprava drog ukončena
Regen- objeveno velké množství trávy a plantáží
Remseck – libra obchodu s drogami, pět zatčení
👉👉 Zmatek na trhu kryptoměn
V TURECKU byla uzavřena další směnárna elektronických peněz (Vebitcoin). Ale úřady byly ostražité. Okamžitě čtyři zatčení. Jen několik dní předtím tam bylo 62 zatčeno poté, co byla uzavřena burza Thodex. Ceny kryptoměn stále klesají.
👉👉 Velka racie ve 14 italských provinciích u MAFIACLANU. Přes sto zatčení. Také uder proti nigerijské mafii.
👉👉 Zaplaceno za volby. Americký tisk uvádí, že miliardář BIG-TECH MARK ZUCKERBERG daroval stovky milionů dolarů na prezidentské a jiné volby. Nyní je požadováno vyšetřování toho, jak byly peníze použity.
👉👉 Německo, Polsko a Francie byly odberateli DROGOVÉ BANDY, která byla odhalena ve Španělsku. 15 ve vazbě.
‼️ TO NEMA KONCE ‼️ KAZDY DEN TOLIK ZATCENI; TUN DROG………….SILA ‼️ zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba
Nový oficiální portrét DONALD TRUMP na Resolute Desk pro prezidentskou výstavu National Portrait Gallery v Smithsonian Museum. Všimněte si 17 a COMS (Q NÁVRAT). zdroj

Joe Biden: „Opravdu budu mít potíže“, pokud odpovím na více otázek“ video zdroj

Putinův vojenský POHYB byl celosvětovým SIGNÁLNÍM tahem: Na začátku puče / hodiny po telefonátu s Macronem
>> Armáda začíná tichými protokoly / Putinova výzva ve Francii, Německu, na Ukrajině, v Lotyšsku, Bělorusku v posledních několika dnech >>
GENERUJE PANIC / >> DOMINO’S
_SIGNAL pro začátek převratu.
_MAY_DAY!
„RIGHT WING BACKLASH
Dvacet generálů volá po puči proti Macronovi a varuje před „občanskou válkou“ a „rozpadem islamistů ve Francii“.
Dvacet generálů ve výslužbě požadovalo vojenskou vládu, pokud Emmanuel Macron nezastaví to, co nazývají „rozpadem“ Francie v rukou islamistů.
Mrazivý otevřený dopis tvrdil, že „občanská válka“ vypukne bez rázných kroků, a navrhla, aby velké oddíly ozbrojených sil byly připraveny podpořit jejich volání do zbraní. “ zdroj

Čo sa nám snaží naznačiť Nathaniel Rotchild ?

Tajomstvo? Ako v MJ12’s The Secret? Čoskoro sa dočkáme mimozemšťanov?

Alebo …

Bauer je pôvodné priezvisko „Rothschildovcov“ v Nemecku.

White hats prevzali kontrolu nad jeho účtom. Tak to funguje. Dávajte pozor… lebo “zajtra” sa všetko ako to poznáme môže zmeniť.

A nesprávne napísal „zajtra“…. to nie je náhoda….

Rothschildovci sú vrcholom Cabaly.
Všetci idú dole.

A čo ak jedna z Rotchildovcov zradila a ťahá za povrázky spoza chrbáta? Kto? Môj skromný tip – Nicky Hilton Rotchild …

Obamův bývalý poradce v Bílém domě byl zatčen za údajné krádeže více než 200 000 $ z charterových škol, které založil zdroj

Zatímco vláda zákona se odvraci, Putin zahájil vlastní televizní kanál pro Německo zdroj

Aktualizácia útokov Galaktickej federácie na podnikové satelity a Mars Exodus

Podľa najnovších spravodajských informácií získaných od zástupcu Galaktickej federácie svetov sa začali stupňvať útoky na odstránenie podnikových zariadení, ktoré sa nedávno presťahovali na Mars. V nedeľu 25. apríla mi Elena Danaan poslala informácie o prebiehajúcej kampani zameranej na oslobodenie Marsu od negatívnych mimozemských a podnikových vplyvov po tom, čo Galaktická federácia predtým oslobodila Mesiac, ako vysvetlila v našom štvrtom rozhovore.

V mojom treťom rozhovore s Elenou 10. apríla vysvetlila, že Galaktická federácia svetov útočí na negatívne mimozemské a hlboké štátne zariadenia na Zemi, Mesiaci a Marse. To bolo spôsobené tým, že tieto tri miesta boli predtým odhalené ako epicentrum budúcej galaktickej tyranie, ktorú pôvodne oznámila Rada Andromédy v 90. rokoch svojmu kontaktérovi Alexovi Collierovi.

Pri obhajobe posvätnej zeme povedal:

To, čo [Rada Andromedy] prostredníctvom cestovania v čase urobili, je to, že dokázali zistiť, kde došlo k významnému posunu energie, ktorý v našej budúcnosti spôsobí tyraniu 357 rokov. Vypátrali ju späť k našej slnečnej sústave a dokázali ju ďalej sledovať až na Zem, Mesiac Zem a Mars.

Toto je e-mailová aktualizácia, ktorú som od Eleny dostal v nedeľu o aktuálnych udalostiach týkajúcich sa Galaktickej federácie, ktoré vylučujú všetky možnosti vývoja galaktickej tyranie zo Zeme, Mesiaca a Marsu:

Konečne viem od Thora Hana, prečo Galaktická federácia hovorí, že teraz, keď útočia na Mars, môžu tiež zničiť určité skupiny satelitov na obežnej dráhe Zeme (čo sa predtým zdráhali). Nerozumela som celkom prečo, aká bola súvislosť medzi náletmi na Mars a niektorými typmi satelitov na obežnej dráhe Zeme. No, dal mi odpoveď:

Galaktická federácia čakala na to, že niektoré konkrétne veľké korporácie presunuli svoje sídlo na Mars, prenasledované zo Zeme. Tieto špecifické spoločnosti vlastnia tieto satelitné programy, ktoré sú nástrojmi v agende na zotročenie celého ľudstva, ktorej pomáhajú nanotechnológie a všetko, čo vieme o vaxe. Aby mohli tieto satelity zničiť, potrebovali tieto spoločnosti súčasne zneškodniť. Zatiaľ čo ústredie týchto korporácií bolo stále na Zemi, (hlavne v podzemných pevnostiach), nebolo možné viesť ozbrojené útoky, čo by pre Zem a jej civilistov bolo katastrofálne.

Galaktická federácia sa snaží dostať krtov z tunelov, aby ich dokázala vykoreniť. Na Marse sa nájazdy ľahšie dotýkajú cieľov. Uväznili ich. Mnoho elít hľadalo útočisko aj na Marse, čo bude v nadchádzajúcich časoch celkom zaujímavé. 

Už nejaký čas je známe, že veľké korporácie zriadili na Marse veľké priemyselné zariadenia. Podľa informácií od Corey Gooda tieto podnikové zariadenia na Marse obchodovali až s 900 rôznymi mimozemskými civilizáciami. Tieto korporácie boli súčasťou toho, čo označil za medziplanetárny podnikový konglomerát, ktorý obsahoval supervýbor pozostávajúci z generálnych riaditeľov veľkých spoločností, ktoré vytvorili tajný vesmírny program.

Nie je preto veľkým prekvapením, že veľké korporácie by sa rozhodli presunúť personál a zdroje na Mars, pretože agenda Deep State je na pokraji zrútenia na Zemi.

Kolaps je spôsobený zrýchleným „globálnym prebudením“, keď čoraz viac zdravotníckeho personálu odhaľuje pandémiu Covid-19 a reakcie vlád na celom svete ako podvod, a tak sa blíži odhalenie pravdy, že prezidentské voľby v USA v roku 2020 boli skutočne ukradnuté prezidentovi Trumpovi, keď sa očakáva potvrdenie forenzného auditu volebných lístkov okresu Maricopa nariadeného senátom štátu Arizona.

Z mnohých hľadísk sme vo veľmi podobnej situácii ako 10. augusta 1944, keď sa v Štrasburgu stretli špičkoví priemyselníci z nacistického Nemecka, ktorým bolo nariadené premiestniť zdroje, personál a financie na bezpečné miesta v Južnej Amerike, neutrálnych krajinách a Antarktíde, aby unikli hroziacej vojenskej porážke. Rovnaký proces sa teraz na Zemi opakuje, keď sa najvyšší predstavitelia Deep State snažia uniknúť zajatiu a trestu skrytým presídlením na Mars pomocou kozmických lodí z podnikového tajného vesmírneho programu.

Ako Elena zdôrazňuje, podľa jej zdroja Thora Hana premiestnenie najvyšších riadiacich pracovníkov spoločností umožňuje Galaktickej federácii vojensky vyradiť satelitné systémy, ktoré boli zavedené na potlačenie ľudstva. Aj keď Thor Han konkrétne nehovoril o nijakých systémoch, myslím si, že zlyhávajúci satelitný systém Irridium, ktorý vytvorili spoločnosti Motorola a Thales Alenia Space, je najpravdepodobnejším uchádzačom o kolabujúcu agendu Deep State.

To, čo robí Elenine pozoruhodné tvrdenia pravdepodobnými, je to, že v decembri 2020 profesor Haim Eshed, otec izraelského vesmírneho programu v rozhovore odhalil, že Galaktická federácia skutočne hrá veľmi aktívnu úlohu v záležitostiach Zeme a že bola vytvorená spoločná mimozemská základňa USA so sídlom na Marse. To podporuje jej tvrdenia, že v súčasnosti prebieha exodus najvyšších riadiacich pracovníkov spoločností na Marse.

Keď budú k dispozícii, poskytnem viac aktualizácií a informácií a budem sa usilovať o nezávislé potvrdenie týchto pozoruhodných udalostí pri ich vývoji. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 27.04.2021Vieme o všetkom. Máme všetko. Každý telefonát, sms, e-mail, odoslaná fotografia, každé video, všetko šifrované. Vieme, čo je za múrmi, vo vnútri múrov, kde sú pochované všetky telá. Máme kódy na päť miliárd bankových účtov a krypto. Okradli sme Vatikán, kráľovnú, svetové banky. Máme zlato, ktoré Kanada predala, HRC ukrylo, skryté zlato Rothchilda v Čínskom trojuholníku. Máme…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy
 • 10000
  Správy 26.04.2021Šéf tureckej centrálnej banky vylúčil úplný zákaz kryptomien a uviedol, že do dvoch týždňov prichádza široká škála kryptografických predpisov. To je obrovské. ^ Toto potvrdzuje, že Búrka sa blíži audalosť SEC CONF (drop Dark 10). BTC a 99,5 čínskych neregulovaných mincí budú odstránené. USA potom vynútia medzinárodné nariadenie ISO20022 s 3, alebo 4 menšími reguláciami +…
  Tags: a, v, na, je, to, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 25.04.2021„Priepasť“ buď dorazila, alebo bola prekonaná mnohými z nás, ktorí sme na tejto jazde už roky. Sme z toho hotoví a len chceme, aby ľudia rozpútali peklo. Pre maximálny dopad Pozemská aliancia hľadá optimálne nahnevané, alebo uvedomelé percento populácie. Sme blízko, ale nie celkom tam. Tento víkend je v Londýne opäť rozruch…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy

3 komentáre

 1. Terpentýn Drbohlaf

  Vypadá to, že se něco děje všude, jen ne u nás. Ale myslím, že i když je Prezident trump zaměřený na Ameriku a pořádek u nich doma, naše republika mu není zdaleka lhostejná – jeho některé děti, které mají důležité funkce v US departmentech, tu mají nejen rodiče, ale i prarodiče! Tedy rodinný kruh je tu s ním úzce spojen. Takže, pokud by to tady zhoustlo, určitě budeme řešeni, a nikoliv až na konci. Ostatně, pokud vím, ta na konec si nechává Izrael.

  Odpovedať
  • Daniel

   Presne tak, Amerika je prvá, ale také Nemecko sa čistí už dlho a rovnako už aj Česko. Myslím, že po Nemecku to pôjde ako smršť.

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here