Správy 28.05.2021

28/05/2021

Vedenie našich národov sa zmení. Už žiadne prefíkané obleky s rozvŕzganými jazykmi, chrliace sľuby a okorenené frázami o cnosti a vine. Chceme čestnosť, úprimnosť, autenticitu bez seba samého. Chceme ľudí, ktorí hovoria pravdu a robia to, čo hovoria, že budú robiť; ľudí, ktorí žijú podľa rovnakých zákonov ako my ostatní; bez výnimiek. Žiadne privilégiá.

Všimli ste si Justinove zuby? Práve nedávno som sa náhodou pozeral na takéto fotografie, pretože som to hľadal. Ďalšia náhrada.

Všimol som si rozdiel v Jacinde Ardernovej z Nového Zélandu a nedávno som hľadal jej fotografie. Tá súčasná je príťažlivejšia ako tá stará. (muž) A The Real Dark Judge na Gabe sa ozval hneď, ako som dnes ráno naštartoval túto beštiu a povedal to a ukázal video, na ktorom je Ardernová krajšia, predpokladám, keďže aliancia sa „tým“ už zaoberala. Ako nám bolo povedané, mnohé z tých „zemetrasení“ nie sú zemetrasenia, ale aliancia likviduje taktickými atómovými zbraňami hlboko pod zemou umiestnené vojenské základne (DUMB).

zdroj

Počkajte, kým si liberáli uvedomia, že to všetko sa robí preto, aby sa minimalizovalo psychické poškodenie ich mysle, keď sa dozvedia pravdu. Oni sú dôvodom, prečo inteligentná a otvorená polovica Ameriky musela prejsť peklom a späť, aby zachránila krajinu.

Museli sme ich vrátiť späť do reality, inak by skončili v nemocnici. Je však nesmierne dôležité uvedomiť si, že NIE sú našimi nepriateľmi. Každému z nás niekedy vymyli mozog. Boli sme na ich mieste. Jednota je jedinou schodnou cestou k pokroku. S pribúdajúcim časom to pochopíme jasnejšie.

Keď si celá krajina uvedomí, že namiesto nás proti nám je to my proti nim, začnú sa diať úžasné veci. Predstavte si, že 330 miliónov ľudí sa zjednotí okolo popráv a uväznenia ľudí zodpovedných za súčasný stav našej krajiny. Verte v ľudskosť. zdroj

Spoluzakladateľka organizácie BlackLivesMatter a marxistka Patrisse Cullorsová odstupuje z funkcie výkonnej riaditeľky organizácie uprostred kontroverzie okolo jej majetkového portfólia v hodnote 3 miliónov dolárov. zdroj

VOJENSKÉ základne sú ako malé krajiny, admiráli majú takmer úplnú kontrolu nad vojakmi. Bohužiaľ, niekoľko základní je stále pod kontrolou [DS]. Napätie sa zvyšuje..
Tiché boje = strach z tribunálov
:/Krysy robia šialené veci
DS playbook jún
Vytvoriť FF event/M.K_ULTRa a vojaci>masová streľba na vojenskej Základni>fake príbeh, že vojak bol Q.A.non extrémista>[Snažia sa] tvrdo vytvoriť nové zákony/obrátiť verejnosť proti konzervatívnym arm.
WH majú pod kontrolou väčšinu základní
Ale stále niektoré [DS]
Na palube bolo 25 ton kyseliny dusičnej a ďalších nebezpečných chemikálií
Príbeh: stále nie je jasné, čo sa skutočne stalo na x-press pearl lodi
Vojenské a spojenecké sily USA začali testovacie postupy Psyops.
Umiestňovanie nových veliteľov po celom svete. Tieto dôležité beta testy skúmajú Biele štáty, aby zistili, ako budú občania v týchto krajinách reagovať/
😊jún 💣 BUM ZAČÍNAJÚ
🎥 🍿
Pripravte sa na zlomenie srdca
Ak si myslíte, že 3. november/20. január bol traumatizujúci
To nič nie je! Všetkým som vám to hovoril. Zažijete traumu ťažšiu, než si myslíte.
Prichádza najsmutnejšia časť príbehu. VŠETKY NÁDEJE STRATENÉ
takmer SMRTEĽNÁ UDALOSŤ>
po arm. všetko verejné
Vždy sa budem snažiť, aby to bolo s vami všetkými jasné. To, čo hovorím, nie je pre každého. najlepšie je poznať všetky dobré a zlé informácie a byť pripravený. Bude to oveľa ťažšie, kým sa armáda dostane na verejnosť. Zostaňte silní.
Prebieha najťažšie leto 21. storočia.
9 ozbrojených konvojov amerických vojenských vozidiel a vojakov sa dnes presúva cez EÚ do Českej republiky. „reakcia na vývoj bezpečnosti“_M. Stropnický NATO
Operácia Back Swan/Saber Strike arm. Spoločné cvičenia.
Pozemné správy: Viac konvojov, ako bolo hlásené.
Budúci týždeň do Rakúska
Balkán
Množstvo vojenských presunov cez EÚ.. V rámci „výcviku“.
Mnoho amerického delostrelectva a munície umiestnenej na Slovensku a v Česku na neskoršie použitie..
Výcvik amerického vedenia operácií/excerpcie. Saber Strike
+Pravda Armáda neposkytuje skutočné podrobnosti o operáciách. Len krycie príbehy
1-167 peší prápor americkej armády v Grécku. Tankové cvičenia a výcvik v pozemnom boji.
Najväčší výcvik USA v regióne.
VOJSKO USA vo viac ako 30 krajinách, kde sa konajú cvičenia a výcvik jednotiek
Zintenzívňuje sa to!!
ročná delta
Cuomo vedome a úmyselne zabil starších ľudí v domovoch dôchodcov. zdroj

Audit Reveals that the GA Officials Don’t Know How Many Ballots Were Printed source

Žena s magnetickým efektom na ruke ide do očkovacieho centra požiadať o vysvetlenie.
Zdravotná sestra jej odpovie: „Vy ste tá, ktorá sa rozhodla, že je to vaša zodpovednosť. My sme len pracovali. O vysvetlenie požiadajte laboratóriá.“
A akoby to nestačilo, povie druhej pani:
„Ja by som sa nenechala zaočkovať.“
Prebuďte sa! zdroj

Trochu logického myslenia:
Pamätáte si?
Na začiatku údajného funkčného obdobia Joe Pedo-Bidana nás médiá informovali o okamžitom podpise hory asi 40 výkonných nariadení, t. j. vyhlášok.
Ak sa na to pozriete bližšie, išlo zväčša o opravy v zmysle podkopávania nespočetných zlepšení inštalovaných Trumpom.
Prečo však neboli postihnuté všetky Trumpove elementárne vyhlášky?
Napríklad jeho exekutívne príkazy týkajúce sa trestu smrti pre detských zločincov a úplného vyvlastnenia firiem a ľudí v súvislosti s vlastizradou spolu s pedokratickou kriminalitou?
Už len toto svedčí o tom, že skutočná Bidanova vláda NIKDY neexistovala a nefungovala.
Vždy to bol len šou program. zdroj

Lisa Shaw: 44-ročná moderátorka BBC zomrela na krvnú zrazeninu po očkovaní vakcínou Covid od spoločnosti AstraZeneca, tvrdí jej rodina. zdroj


Vyraženo 33 let před 9.11. zdroj

👉👉 Dva velké údery proti DROGOVÉ MAFII: Velká razie v oblasti Rýna a Neckaru se 400 policisty. Byly objeveny stovky kilogramů drog, včetně více než čtvrt tuny konopných květů. Třináct zatčení. 2.) Operace Europolu v Belgii, Nizozemsku a Rumunsku. Zabavení půldruhé tuny HEROINU, desetinásobný trest odnětí svobody.
👉👉 Ačkoli se podle studie o odpadních vodách spotřebovává méně, ve světových oceánech je v současné době skutečná ZÁPLAVA KOKAINU. Na plážích na Floridě a v Texasu byly vyplaveny desítky kilogramů. V Anglii předevčírem dokonce celou tunu. U Kostariky byla zachycena loď s 1,4 tuny koksu zdroj

Týdenní obrovský zatah na drogové dealery v Anglii. Prohledáno devět set domů, tisíc zatčeno. Jeden z největších nájezdů v historii Anglie. zdroj

💥 Příběhy padají čím dál rychleji, aby je každý viděl. Bild prohlašuje, že už nepotřebujeme výluku a že naši sousedé jsou mnohem dál. Navzdory klesajícím číslům je však třeba epidemickou situaci prodloužit. Teorie, že Corona vznikla ve wuhanské laboratoři, se počínaje Wall Street Journalem opět dostává do hlavního proudu, je stále důvěryhodnější a ani Fauci už tuto tezi nevylučuje a je otevřený jejímu zkoumání. Do očí bijí také testovací centra, která vydělávají peníze, prázdná berlínská pohotovostní nemocnice a skutečnost, že křivka úmrtnosti v každé zemi kopíruje křivku očkování. Proč touha po rychlém očkování a strach z uvolnění a svobodného života stále provází mnohé, vysvětluje tento článek o pandemizaci každodenního života.
💥 Zeleným klesají čísla v průzkumech a už se píše o vykolejení Baerbockova vozu. V rámci propagandy klimatické výluky zřejmě také kopírovala od Bidena. Die Welt psal před deseti lety o teorii CO2 poměrně kriticky jako o „geniální propagandě“ a také před Bundestagem byl klimatický podvod již vyvrácen.
💥 V médiích je stále velmi aktuální také celosvětový boj proti pedofilii. Bild zveřejňuje „šokující mapu zátahu na dětské porno“ v Berlíně a píše o „krycí „mafii“ v kolínské arcidiecézi“. Pravidelně dochází k zátahům a na veřejnost se dostává masové zneužívání v SOS dětských vesničkách ve více než 20 zemích včetně Německa. V médiích se řeší také téma lady Diany, princ Harry hovoří o katastrofální výchově svého otce, údajné smrti své matky, kolem níž se motají různé konspirační teorie, a řeší se také spojení Diany a JFK ml..
💥 Rapbellion odstartují hiphopovou lavinu, dobývají hitparády a jsou očekávaně cenzurováni nebo hanobeni.
💥 Stále více pozorování UFO, podmořské lovy na UFO, Obamovo potvrzené vlastnictví trosek UFO a vznik lobbistické skupiny UFO ve Washingtonu přivádějí „mimozemskou agendu“ stále více do centra pozornosti veřejnosti.
💥 Německé obchodní zpravodajství informuje o operaci Paperclip a televize n-tv uvádí, že občané USA se stále domnívají, že volby byly ukradeny. V okrese Maricopa pokračuje pilné sčítání hlasů a pracovníci oddělení pro podvody a armády se domnívají, že „400 000 až 700 000 hlasovacích lístků ve státě Arizona bylo pozměněno“. zdroj

Prezident Donald J. Trump Tweet 31. 5. 2017 👇👉 Covfefe 😉…….mozna jste jeste nevedeli 🤷‍♀️
V úterý večer vytáhl prezident Donald Trump mobilní telefon a začal si stěžovat na média. Není to nic neobvyklého, co by prezident dělal. Místo toho, aby napsal „neustálé negativní zpravodajství tisku“, si nakonec stěžoval na „neustálé negativní covfefe tisku“ – a než dokončil myšlenku, stiskl tlačítko „tweet“. Na internetu to není nic neobvyklého. Ale protože se jedná o prezidenta Spojených států – a protože skutečnost, že prezident Spojených států má ve zvyku vytáhnout telefon a naříkat, že s ním média zacházejí nespravedlivě, na Twitteru dlouho poté, co mnoho Američanů odešlo spát – vyvolalo to velký rozruch.
👉 Operace COVFEFE 👉 jejich adrenochrom byl kontaminovan Covidem-19, aby mohli být identifikováni, zatčeni a stíháni.
👉 urcite jste videli fotky a videa mnohych „hvezd“ Hoollywodu jak byli strhani. Byla informace v BILD.de, ze Sharon Stone byla zasazena bleskem pri zehleni
„Zasáhlo mě to a hodilo přes celou kuchyň!“
Trump si udělal blázny ze všech, kteří se mu smáli. 😂

Ano, kvuli bombe 😉😆 podivejte na scenovani
Stade čelí evakuaci kvůli bombě z druhé světové války. Město Stade plánuje na 6. června největší evakuaci obyvatel od druhé světové války. Důvodem je předpoklad, že nevybuchlá bomba musí být zneškodněna.

Čínská média se pustila do doktora Fauciho! Poté, co se vyslovil pro vyšetření původu pandemie koronaviru v čínském Wuhanu, byl Dr. Anthony Fauci napaden čínskými státními médii. „Americké elity morálně stále více degenerují a Fauci je jedním z nich,“ píše se v úvodníku šéfredaktora časopisu Global Time Hu Xijina. Fauci byl také obviněn ze „zrady“ čínských vědců ve Wuhanu. Přestože teorie o wuhanské laboratoři byla označena za konspiraci, rasismus a podvrh, vyšetřování stále pokračuje. zdroj

Novinka: Keď je vaším cieľom ovládnuť celú planétu a ste na 95 % cesty k nemu, posledná vec, ktorú by ste kedy urobili, je vytvoriť si milióny nepriateľov, odhaliť im svoje zlé skutky, pomôcť im spojiť sa do obrovského spoločenstva a potom ich naštvať do takej miery, že radšej zomrú, ako by mali prísť o slobodu. zdroj

V noci na úterý zemřel bývalý guvernér izraelské centrální banky David Klein, 86 let. zdroj

Erdogan jasne říká, že Merkelová krmí teroristy od roku 2015.

Merkelová údajně obdržela o teroristech v Nemecku 4500 spisů a nedala je zpracovat video

zdroj
Dalsi lod se zelenymi kontejnery „EVERGREEN“ hori….. zdroj

Recko -Dnes kolem 9:30 došlo v Řecku poblíž města Petras k zemětřesení o síle 4,4 stupně.

I zde je zcela jasně vidět, že Epicentrum je opět na hranici mezi Římem a Jeruzalémem.

Je také patrné, že tyto otřesy jsou VŠECHNY indikovány v hloubce 10 km !!

K dalšímu zemětřesení došlo dnes kolem 20:00 poblíž Birminghamu v Anglii. Podle informací se Epicentrum nachází přímo ve městě, síla zemětřesení nebyla uvedena. zdroj

„Může to být náhoda,“ řekli by mnozí. Ale jak víme, neexistují žádné náhody, takže si myslím, že zde nemáme žádnou náhodu a rozhodně musíme premyslet.
Za poslední 2 dny došlo ve Švýcarsku poblíž Sitten (přibližně 80 km od Ženevy) k několika zemětřesením, která mohla být také spojena se Ženevou, pokud jde o Němce a CERN.
A dale👇
Rím – Londýn – Birmingham
TO jsou zemětřesení za poslední 2 dny zdroj

V Novém Dillí došlo v posledních několika dnech k mnoha lehčím zemětřesením, a to vše o síle 2,4 až někdy přes 4,0.

Pro každého „normálniho cloveka“ existují zemětřesení, ale pokud o tom pečlivě přemýšlíte, pak to víte. Indie a Bangladéš mají největší počet osiřelých dětí a dětí ulice.

Kde je tedy lepší „účinnější“ místo pro obchodování s dětmi? Zmizení dítěte by si sotva všimli, a proto pravděpodobně obrovské „sběrné pánve“ pod zemí: Z dohledu, z mysli!
Z tohoto důvodu existuje v těchto zemích tolik předpokládaných humanitárních organizací, především Řád Matky Terezy. Mimochodem bylo oznámeno, že indické státní zastupitelství dlouho podezřivalo tuto organizaci z obchodování s dětmi a oficiálně ji vyšetřovalo.

Může existovat celá řada letů s humanitarni pomoci , to by nemělo být ignorováno, ale kolik jich bylo maskovaných jako humanitarni lety? Když se podíváte na různé zprávy, neuvěřitelný počet letů byly jen maskované lety, podle schématu: Přivezte pomocné zásoby a přiveďte děti …

Zemětřesení v těchto regionech jsou tedy pro mě na vrcholu boje proti obchodování s dětmi. zdroj

USA – Jako náhody?
DUMPS. Jsou vyklizeny.
Na to naše armáda cvičila.
Modlete se za ně. Doslova za nás bojují v pekle.
Vidí věci, které nikdo nikdy nevidel.
Děkuji velkým mužům a ženám naší armády.
04.06.2018 – Armáda utráca pol miliardy dolárov na cvičenie vojakov na boj v podzemí zdroj
Na obrázku môže byť 4 ľudia a text, v ktorom sa píše „MIMORÁDNÁ ZPRÁVA BLESK.CZ ≡ Menu CELEBRITY České celebrity OČKOVÁNÍ DÉTÍ JEŠTE V ČERVNU! PROZATÍM OD 12 LET -> Svétové Celebrity Seriály, filmy, kino tv Karlovy vary Karel Go BLESK Moderátor Televizních novin Petr Suchon: Konec na Nove! Musí odejít né skvrny d potu! Neni vidét pot Lilia Khous narození S George: Ro dvermi! Odolá špíne JD NA HLAVN STE TO CHCI TRIKA CITYZEN Nenívidetpot! S námi“
Zacina to jako v nemeckych TV – odchazeji bez duvodu nebo „do duchodu“ 😉 zdroj
2 nová zemětřesení ve Středozemním moři a v Turecku ….. podívejte se prosím:
Vysvětluje se tim také silný nárůst letových pohybů na západním pobřeží Černého moře poblíž Rumunska! zdroj

Predpokladané nové suverénne vedenie zvrchovanej kanadskej republiky Romana Didulo varuje všetkých zainteresovaných, že trestom za zločiny proti ľudskosti, bioterorizmus (očkovanie) a vlastizradu je definitívne trest smrti, a že žiadna elita už nebude chrániť tých, ktorí sa na tom podieľajú. Definitívne si osobne podpíše KAŽDÝ rozsudok o poprave! Je zaujímavé, že toto video zatiaľ NEPOPIERAL ŽIADNY zdroj bielych klobúkov!

A tu je nemecký preklad: Ahoj Kanada, som Romana Didulo. Som zakladateľka a vedúca predstaviteľka organizácie Kanada na prvom mieste. Od februára 2021 som hlavou štátu a vrchným veliteľom Kanadskej republiky. Ak vás zaujíma, kto ma vymenoval za hlavu štátu a hlavného veliteľa Kanadskej republiky, tak tí, ktorí ma vymenovali, sú Biele klobúky a armáda USA spolu s globálnymi spojeneckými silami a ich vládami.
Tá istá skupina ľudí, ktorá pomohla prezidentovi Trumpovi. Tá istá skupina ľudí, ktorá skonfiškovala majetok vatikánskej cirkvi. Tá istá skupina ľudí, ktorá zhabala majetok falošnej kráľovskej rodiny Spojeného kráľovstva, ktorú pred viac ako 200 rokmi dosadili centrálni bankári. Tá istá skupina ľudí, ktorá skonfiškovala majetok 13 rodinných pokrvných línií. Tá istá skupina ľudí, ktorá skonfiškovala majetok väčšiny, ale nie všetkých európskych kráľovských rodín. Tá istá skupina ľudí, ktorú odstránili zločinecké vlády na celom svete.
Keď to už máme za sebou, chcem osobitne pozdraviť a poďakovať americkým a spojeneckým silám v rámci Kanadskej republiky. Ďakujem vám za vašu obetu a službu ľudstvu. Predovšetkým vám ďakujem v mene mužov, žien a detí Kanadskej republiky. Teraz k našim prvým členom od pobrežia po pobrežie Kanady, ďakujem vám a pozdravujem vás všetkých. A veľmi rád by som poslal osobitné poďakovanie a pozdrav našim digitálnym vojakom v telegrame. Tieto skupiny ľudí obetovali svoj čas a energiu, neúnavne pracovali a delili sa o informácie. Prebúdzate svojich kanadských spoluobčanov a ľudí na celom svete. Ďakujeme vám teda za vašu službu ľudstvu. Teraz by som sa chcel venovať očkovaniu a injekciám, ktoré prebiehajú po celej republike. Koncom februára, začiatkom marca tohto roku, hneď po zložení prísahy hlavy štátu a vrchného veliteľa, som vyhlásila Kanadu za krajinu bez vakcín. Čo znamená, že všetky očkovania a injekcie, ktoré sa v republike uskutočňujú, sú nezákonné, zločinné a sú zločinom proti ľudskosti. A pre tých jednotlivcov a skupiny, ktorí to možno nevedia: vedzte, že v rámci republiky je trestom za zločiny proti ľudskosti, vlastizradu, ekonomickú sabotáž a bioterorizmus smrť. Za zločiny proti ľudskosti budete súdení podľa Norimberského kódexu.
A ak to nestačí, ako hlava štátu a vrchný veliteľ Kanadskej republiky zvolám vojenský tribunál a obviním vás zo zločinov proti ľudskosti, vlastizrady, bioterorizmu a ekonomickej sabotáže. Za všetky tieto zločiny, ako som už spomenula, trest smrti. Chcela by som vám tiež pripomenúť, že korporátna vláda, pre ktorú teraz pracujete a prijímate rozkazy, vás nebude chrániť a brániť. Korporátna vláda nebude existovať v rámci Kanadskej republiky. Bankový systém korporátnej vlády už v Kanadskej republike nebude existovať. Súdny systém korporátnej vlády Kanady nebude v rámci republiky existovať. Preto vás vyzývam, aby ste sa veľmi, veľmi dobre zamysleli a okamžite zastavili svoje konanie v súvislosti s reklamou, dodávkami atď. atď. týchto vakcín. Nie sú to ani vakcíny a nie sú schválené na použitie, pokiaľ nejde o núdzové situácie. Majú sa pokúšať a experimentovať s touto vakcínou s tým, čo nazývam týmto drogovým kokteilom, toxickým drogovým kokteilom, ktorý namiešal farmaceutický priemysel. A ako laboratórne potkany používajú Kanaďanov, republikánov. A tieto činy nezostanú bez trestu, ako som už spomínal. Preto vás vyzývam, aby ste dôkladne zvážili svoje možnosti. Pretože ak príde čas, keď hlava štátu a vrchný veliteľ Kanadskej republiky, ktorým som ja, bude musieť podpísať vaše popravné listiny za tieto zločiny proti republike, tak to urobím! zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 27.05.2021Anoni sa zaoberajú fámami, že prezident Trump by mohol byť prvým veľkým zatknutím. Ako vždy hovoril Q: "Ako legálne priniesť dôkazy…? Varovali nás, aby sme očakávali veľké zvraty v príbehu. V tomto štádiu je možné všetko. Pri čítaní informácií vždy používajte rozlišovanie. Považujte VŠETKO za fámy, kým sa nepreukáže opak.…
  Tags: a, v, na, to, správy
 • 10000
  Správy 26.05.2021Aliancia Zeme chce, aby sme mysleli sami za seba a zistili, čo je realita. Učia nás skúmať a používať schopnosti kritického myslenia namiesto toho, aby sme sa spoliehali na niekoho alebo niečo mimo nás. Chcú najmä, aby sme rozpoznali "falošné správy". To, že niečo vidíme v tlači alebo niekto niečo…
  Tags: a, v, to, na, správy
 • 10000
  Správy 25.05.2021Áno, akciový trh sa zrúti. Bude to precízny počítačový útok na niektoré spoločnosti Cabal. Ukázal som vám, z akých odvetví/zdrojov sa sťahujeme. Výkonné nariadenie 1221. Koľkokrát vám POTUS povedal, že akciový trh sa zrúti , likvidný ako nikdy predtým za BIDENA. = Castle Rock šachový ťah. Staré systémy sa musia…
  Tags: a, v, na, to, správy

1 Komentár

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here