Správy 28.06.2021

28/06/2021

Prebiehajú operácie, ktoré si vyžiadajú ešte väčšie obmedzenia cestovania, než aké vidíme teraz. Armáda musí urobiť to, čo musí.

Vždy sme očakávali, že naše krajiny budú úplne uzavreté, keď dôjde k masovému zatýkaniu. Hranice budú uzavreté. Žiadna letecká doprava. Uzavreté tesne ako chrobák v koberci, aby zločinci nemohli utiecť. Prerušenie komunikácie.

So zničenými tunelmi sa globalisti nemôžu ukryť pod zemou vo svojich bunkroch a s vesmírnymi silami hliadkujúcimi na oblohe nemôžu naskočiť ani do svojich vesmírnych plavidiel a odletieť, inak ich zostrelia, ako už mnohých.

Sú tu na dobu určitú a budú musieť čeliť tomu, čo prichádza. Ak ich nedostali vakcíny, dostane ich armáda a orgány činné v trestnom konaní. Nemajú sa kde schovať. Aký bol konečný počet tých tisícov zapečatených obvinení?

Predpokladám, že ak si ľudia myslia, že je svetová vojna na pokraji kinetického rozkvetu a každú chvíľu im môže nad hlavami preletieť atómová bomba, nebude im vadiť zostať chvíľu doma. Vtedy sa zapnú televízie a začnú sa prehrávať videá, ktoré majú vysvetliť, čo sa na tejto planéte stalo? Vydržíme to 10 dní?

Vzhľadom na nedávne rušenie letov leteckých spoločností údajne v dôsledku chorých, očkovaných pilotov si myslím, že Biele klobúky uľahčujú všetkým situáciu úplného uzemnenia v blízkej budúcnosti. Plán je celkom geniálny. zdroj

Prečo by si prezident Trump dával námahu organizovať zhromaždenie k voľbám, ktoré sa budú konať až v roku 2024? Nedáva to zmysel. To zhromaždenie – a jeho podpora skvelých ľudí, ako sú Jim Jordan, Marjorie Taylor-Greeneová a Kristi Noemová – bolo zhromaždením pre blížiace sa voľby alebo oficiálnu inauguráciu. Vyberte si.

Fascinovalo ma, že prezident Trump prečítal text piesne The Snake. Jeho rečnícky prejav bol vynikajúci a ukončil ho tým, že spomenul slovo „plaz (reptile)“. Prezident Trump podáva ľudstvu červené pilulky o REPTILIÁNOCH.

Uviedol zoznam mien zradcov, medzi ktorými boli Liz [C]heneyová, Mitt [R]omney, Nancy [P]elosiová a Creepy Joe B. Opäť podávanie červenej pilulky ľudstvu vopred pred vojenskými tribunálmi za vlastizradu.

Jeho záverečné slová boli elektrizujúce.

„Bez ohľadu na to, aké mocné sa môžu zlovestné sily zdať, musíme si uvedomiť, že táto krajina im NEpatrí. Ľudia tejto krajiny si nenechajú hovoriť do duše z Washingtonu. Nikdy sa nevzdáme. Naše hnutie sa neskončilo. Náš boj sa ešte len začal.

Chcem objasniť, že celý tento SVET nepatrí zlovestným silám. A my, Bojovníci svetla, sa nikdy NIKDY nevzdáme. Držíme líniu a budeme ju držať až do poslednej chvíle víťazstva. zdroj

Lin Wood zhodil veľkú pravdivú bombu o Tomovi [H]anksovi a jeho priateľoch z Pedowoodu.

Keď už hovoríme o Beverly Hills, videl niekto nedávno Toma Hanksa v Polo Lounge v hoteli Beverly Hills, ako popíja s niektorým zo svojich kolegov „hollywoodskych hviezd“?
Kde je Tom? Kde sú „hviezdy“? Mávajú VŠETCI nočné návštevy v Bielom dome u Joea, ako to robili s Barackom a jeho manželkou?
Mohlo by to vysvetľovať, prečo sú svetlá v Bielom dome už niekoľko mesiacov v noci vypnuté???
Vo Washingtone je v poslednom čase ticho. Myslím, že táto nová „administratíva“ všetkých vyčerpáva.
zdroj

Medzi nebom a zemou sa odohráva najväčšia bitka v celom vesmíre a uprostred tejto veľkej bitky sa nachádzajú ľudia, z ktorých väčšina je v hlbokom spánku známom ako „Spánok nevinných“
Pretože hovorí: „Prebuďte sa, vy, ktorí spíte, a vstaňte z mŕtvych, lebo Kristus vám dá svetlo … (Ef 5, 14)

Často hovorím, že nie je hriech, sú následky / chceš spať, spi, ale ak je po večierke, nehovor, že som ťa nevaroval … (smiech)
Prepáčte, ale bolo by to divné, keby to nebolo dramatické.
Tento boj sa odohráva na dvoch úrovniach, jednak na vyššej duchovnej úrovni, t. j. na úrovni vysokej duchovnej hierarchie „SILY SVETLA“, ktorá práve vyhnala temných veliteľov zo Zeme, ale stále má moc prijímať ich príkazy z Afaru, a boj na fyzickej úrovni Zeme, ktorý na príkaz skrytej vlády vedú proti ľudstvu na povrchu ľudia, ktorí slúžia temnému vrchnému veleniu.

Spôsob, akým armáda Bojovníkov temnoty operuje, je prostredníctvom médií, ktoré používajú svoje jemné zbrane, čo je dvojsečná zbraň, pretože ju používajú aj Bojovníci svetla; sú to zbrane, ktoré majú dva druhy munície, jedna munícia sa používa negatívne ako rozptýlenie a druhá ako pozitívne varovanie.
A potom máme ďalšie, nebezpečnejšie zbrane, ktoré používajú nesprávne náboženstvá, nesprávni politici, nesprávny priemysel a, akoby to nestačilo, nesprávni proroci. Všetko s cieľom prevziať moc kontroly pre dobro zla na planéte Zem.

Ak sa chcete vrátiť k spánku a žiť vo večnom sne ilúzie, nuž, je to vaše právo, máte slobodnú vôľu a mojou povinnosťou je rešpektovať a ctiť vaše právo voľby, ale odteraz upozorňujem všetkých, ktorí sa rozhodli pokračovať v tom, čo sa deje na planéte Zem so zatvorenými očami, že všetko je už pripravené na záchranu.
Tí, ktorí sa včas prebudili na prvú záchranu, budú zachránení a vrátia sa na planétu v piatej dimenzii so všetkými v piatom dimenzionálnom chápaní. „Nové nebo a nová zem,“ spomínate si? „Zasľúbená zem“
Zvyšok, „väčšina“, bude vyhnaná, ak o tom chcete pochopiť viac, prečítajte si „Vyhnanci z Kaplnky“.
Vyhnanci budú odvedení na iné planéty na učenie v závislosti od duchovnej úrovne každého z nich.

V súčasnosti Zem prechádza procesom prechodu z tretej dimenzie na kvantový skok priamo do piatej dimenzie a telá ľudí, ktorí sa rozhodli prebudiť, sú v procese transformácie, aby mohli prežiť na planéte piatej dimenzie, s telom a chápaním na úrovni 5D dimenzie. zdroj

Global Intelligence Agency – —————————————–
Globálna spravodajská agentúra

Zhrnutie: Gia globálna kontrola zo strany armády
Televíziu bude kontrolovať armáda
Je tu žena, ktorá sa mi zdá, že vôbec nepomáha ľuďom
Všetko bude v súlade so zákonom a poriadkom
Môžu s nimi pracovať aj záložníci
Neexistuje žiadna spoločnosť, FBI atď.
Federálna rezerva už neexistuje, všetko je kvantové
Všetci, ktorí boli zodpovední za starostlivosť o nás, zlyhali
Slogan GIA
Každý bude mať v krajine svoju GIA, ktorú bude spravovať armáda, špeciálne typy… na to vyškolené sa postarali o všetko
Dokonca aj o naše zdravie…televíziu… vzdelávanie
Všetko
Štátny zamestnanec skončil
———
Globálna spravodajská agentúra je jedinou agentúrou, ktorá v súčasnosti pracuje na základe zákonnej ratifikácie, ako ju uznáva Sieň rekordov. Každá krajina má svoju vlastnú pobočku GIA a sú jedinou agentúrou alebo vojenskou pobočkou, ktorá má povolenie na prístup k kľúčovému spravodajskému a vojenskému systému.
Bývalé agentúry a armády, ktoré chránili záujmy Federálneho rezervného systému a elitná hierarchia, ktorá kontrolovala vlády, médiá, obchod a aktíva planéty, boli oficiálne rozpustené. Patria sem FBI, CIA, KGB, MI6, NSA a všetky ďalšie spravodajské alebo vojenské organizácie, ktoré boli financované z globálneho úložiska známeho skôr ako Globálna centrálna banka. zdroj

Neexistuje žiadna náhoda

TRUMPOVO zhromaždenie v Ohiu bolo obrovským signálom
Je to 17. štát USA
(17 pre Anonov a Patriotov, ktorí veria a vedia>>Signál..)
_ stál nad miestom, kde sa konajú vojenské operácie. Medzi hranicami Kanady a USA. Je to signál pre „prebudených“ temných generálov [DS] a pre BIDENA a ELITU, že má KONTROLU a ničí najväčšie severovýchodné TUNELY.
(Ponorky a maglevové podzemné vlaky), ktoré Biden prevádzkuje prostredníctvom Obamových [CHICAGO] liniek///

Žiadny strach a vyslanie priameho odkazu hlbokému štátu.

To bol signál aj KANADE, že zničenie týchto Sub/train tunelov do ich krajiny je hotové a takisto $$$$ generované obchodom s ľuďmi, zbraňami, drogami. aDRENO… ////
Musíte uznať, že v tejto oblasti sa toho v uplynulých týždňoch dialo toľko; Five Finger jazerá… Niagarské vodopády, Boom.. Vojenské boje ops…Zemetrasenia na presných miestach, ktoré som dal pred zemetraseniami.. Požiare.. Výbuchy Indianapolis.. Illinois továrne . CHICAGO výbuchy vody.. A veľmi zvláštne neobvyklé počasie v týchto lokalitách///
A pokračuje to zdroj

Nebuďte sklamaní, že na Trumpovo zhromaždenie neboli vpustení ľudia s odznakmi alebo tričkami Q… Existuje mnoho dôvodov, prečo sa 45 musí v tejto chvíli verejne dištancovať od priaznivcov Q (FBI c_a kontrolované médiá / súdy obsadené zahraničím … v tejto chvíli využívajú všetko, aby ho obvinili … obviňujú všetko, čo súvisí s Q) ///
Chráni vás a chráni seba. A chráni hnutie … zdroj

SME TU ⬇️.. //.. Všade sa to bude stupňovať.. Vlnenie
Americká armáda začala letecké útoky na tri zariadenia na iracko-sýrskej hranici
McAfee je trojročný projekt do budúcnosti/< veľmi veľmi dôležité
Rozhranie medzi ľudskou mysľou a umelou inteligenciou

Ľudia sa často boja A.I. z dobrých dôvodov.
Ale dobrota existuje na mnohých miestach
+Med bed je A.I.
[DS] sa obával McAfeeho z mnohých dôvodov, ale žiadneho viac ako technológií budúcnosti

DiscloseTV: Trumpovo zhromaždenie vo Wellingtone, Ohio. MelQ: Páči sa mi výber miesta vo Wellingtone v Ohiu. Zábavný fakt – vojvoda z Wellingtonu porazil Napoleona v bitke pri Waterloo. BTW: Bitka pri Waterloo sa odohrala, keď po Napoleonovej prehre poslala cabala na anglickú burzu posla, aby oznámil, že Napoleon vyhral. Táto správa spôsobila, že zradcovia predali svoje akcie a cabala ich zhltla za drobné…., čím získala väčšinu Anglicka. Tentoraz to bude Cabala, kto zostane bez peňazí a bezmocný. zdroj

PATENTY:
US20030085296A1 – Zariadenie na ovládanie hurikánov a tornád
US5096467A – Mechanizmus generovania umelých tornád a spôsob využitia vygenerovaných umelých tornád
US20100072296A1 – Spôsob prerušenia tornáda zdroj

Hľadajte aktualizácie ‚Placeholder‘ @ / PatriotsFight
Obvinenia, zatknutia a DECLAS si vynútia pokrytie celosvetovo.
Úniky informácií, podplácanie, tajné dohody v súvislosti s médiami si vynútia rezignácie s následným trestným stíhaním.
Q
[Prvé miesto]
Správa OIG, DECLAS, ďalšie zverejnené fakty re: 18 U.S. Code Chapter 115 – TREASON, SEDITION, AND SUBVERSIVE ACTIVITIES (ZLOČIN, PODVOD a PODVODNÉ ČINNOSTI).
Q zdroj
Spýtal som sa Alexy: „Vlastní Federálny rezervný systém Donald Trump?“ zdroj
Ďalšia skrytá správa link
„Existuje nekonečná „BEZPLATNÁ“ energia, ktorú možno využiť v prospech celého ľudstva? Je teória Nikolu Teslu o „éteri“ len jednoducho ionosféra, na ktorú sa HAARP napája? A čo teória orgonovej energie Wilhelma Reicha? Čo by sa stalo, keby ste spojili ich poznatky?“ 👀 zdroj
Trump je stále pri moci. Dôkaz je všade, ak ste dostatočne bdelí, aby ste ho videli.
Odrazy sú dôležité. Nájdite odraz vnútri hradu. zdroj
Vystreľ ich! MightyIKE pokračuje letecké operácie v Arabskom mori. zdroj
Niečo sa deje v UK armáde. Najskôr vyradený spis, teraz vysoko postavení členovia ozbrojených síl sa izolujú. Bol tento personál stále pod inštrukciami z prostriedkov DS? zdroj

„Tá“ krajina, o ktorej hovoríte, dodržiava zákony. A zákon je jasne zakotvený v ústave, rovnako ako v mnohých iných krajinách a národoch, ktoré boli podrobené.

Aký je váš názor, je irelevantné. Dôležité je, aký súčasný (vojenský) zákon bol prijatý a ktorý zákon je platný.

To, čo si ktokoľvek z nás ľudí tu myslí, verí, dúfa, je z vojenského hľadiska doslova zadný koniec „zero fucks given“. Pozrite si to na oficiálnej stránke Kongresu, niekoľko dní pred „inauguráciou“ FEMA prevzala moc. Tá krajina, o ktorej hovoríte, je pod vojenským velením. Biden a Harrisová sú nikto a nič, majú nulovú moc, všetko je to len na parádu.

Christopher Miller je šéfom FEMA, teda šéfom vojenského velenia a vojenského prechodu spolu s Gaynorom.

To, čo si myslíme my alebo dokonca Trump, čomu veríme, v čo dúfame, je do veľkej miery irelevantné. FEMA má na starosti krajinu, Washington, armádu, čo len chcete.

To isté platí pre všetky darebácke štáty CIA, tú európsku, britskú, SA šou. Všetko je to len optika a my s tým môžeme urobiť len prd. Buď to začneme vidieť, alebo sa môžeme ísť vyplakať.

Je to irelevantné. Dôležité je právo. Vojenské právo. Stanné právo. Medzinárodné právo. Zákon vojny.

Keďže sračkový volebný podvod (plánovaný/lehota) bol riadený desiatkami nečestných/skorumpovaných krajín (Pakistan, Nemecko, Čína atď.) a prostredníctvom nich, všetky tieto krajiny sú na mizine.

Putin (spojenec, už sa zbavil Rothschilda/zbavil sa SWIFT-u) verejne vyhlásil, že C_A je spravodajská a vojnovo-podnecujúca ruka DS a s USA nemajú nič spoločné.

Preto Q hovorí o zrušení C_A. Keďže však títo hajzlíci majú hromadu hnusu, čo sa okolo nich deje, zbrane hromadného ničenia, techniku atď. v globálnom meradle, je to trochu delikátny scenár, kým budú opečení.

Šialení sledovači vojenských letov robili šialené sledovanie globálnych armd. operácií/letov. Žijem blízko čierneho lesa. Doslova vidím a počujem tie sk*rve*é lietadlá na oblohe.

Dnes medzi čiernym lesom a Štrasburgom opäť udrelo zemetrasenie 4,0 (!!!). Mimochodom, Rothschild mal v čiernom lese zámok (vyklčovaný minulý rok). V okolí sa nachádzajú mohutné systémy tunelov. Je tam obrovský zábavný park v štýle Disneylandu (obchodovanie). Denne môžete sledovať lety amerických vojenských operácií, ktoré skenujú oblasť.

To je len JEDNA operácia. Sú tam šialené systémy tunelov, ktoré vedú z Ríma cez Nemecko/Bonn/Dortmund, Holandsko, Belgicko až do Londýna. Hádajte, kde bolo vidieť všetky skenovacie lety za posledných niekoľko mesiacov?

Prečo sa našlo toľko bômb z 2. svetovej vojny, obrovské množstvo evakuácií ľudí, po ktorých nasledovali podzemné zemetrasenia? Tieto vojenské operácie sú GLOBÁLNE. Sledoval som ich v Beneluxe, potom išli do Francúzska/Bordeaux, Švédska, Nórska, na čo si len spomeniete.

Jadrové bombardéry B-52 lietajú po Európe, nad Čiernym morom, Egyptom, Blízkym východom, Sýriou, Izraelom. Sú tam obrovské námorné operácie.

Niekoľko lietadlových lodí sa presunulo z Číny a Taiwanu a sú na ceste do Iránu, SA. Brat generála Flynna velí tichomorskej flotile, presunuli lietadlové lode preč od mediálneho humbugu a smerujú do srdca DS.

Sledujte sledovačov námorných a vojenských operácií, alebo sa len pozrite sami na MAPU US NAVY DAILY UPDATE. Naozaj čakáte, že armáda (možno aj generál Fuckface Milley) vyroluje tlačovú konferenciu a povie: „Dámy a páni sveta, tu je to, čo sa deje, že áno…“

A čo tajné špeciálne operácie? Myslíte si, že NIEKTO z týchto ultra elitných hyperoperátorov pustí na verejnosti čo i len prd?

Sledujem 15k kanálov o vojenských pozorovaniach verejnosti v Nemecku. Kanál je z minúty na minútu zaplavovaný pohybmi americkej armády, poštové smerovacie čísla doslova po celom Nemecku. Vlaky, lietadlá, vrtuľníky, nočné masívne výbuchy, manipulácia s počasím, tanky, vojaci so samopalmi v náhodných bavorských mestách. Je to šialenstvo.

A to sú len tie, ktoré stíham sledovať. Nemáme ani sku**enú predstavu, čo sa deje na miliarde iných miest. zdroj

Západ chce, aby v Mjanmarsku vládli jeho marionety, povedal hlavný veliteľ (Sputnik News)

„Západ chce kontrolovať ľudí vo vedení Mjanmarska,“ povedal v rozhovore pre Sputnik Min Aung Hlaing, vrchný veliteľ ozbrojených síl krajiny a predseda Rady štátnej správy. Podľa vojenského vodcu možno nejednoznačné vnímanie nedávnych udalostí v Mjanmarsku pripísať zámeru Západu „zničiť náš štát“.

„Druhým dôvodom je, že chcú mať pri moci ľudí, ktorí sú pod ich kontrolou,“ povedal Min Aung Hlaing.“ zdroj

Považujem za veľmi zaujímavé, že hlavný veliteľ Mjanmarska poskytol rozhovor ruskej štátnej tlačovej agentúre. Všetko je koordinované a plán sa nám stále odvíja pred očami. zdroj

Lockdown pre Perth & Peel
Dočasné obmedzenia budú platiť minimálne štyri dni
do soboty 3. júla do 12.01 h, kým nebudú k dispozícii aktuálne zdravotné odporúčania.
(12:01 v utorok 29. júna)
V mestách Perth a Peel budú povinné ochranné masky s výnimkou:
počas pobytu doma
počas intenzívneho cvičenia vonku
počas pobytu vo vozidle s členmi vlastnej domácnosti
Prosím, používajte zdravý rozum.
Platia niektoré ďalšie výnimky vrátane výnimiek pre osoby so zdravotným postihnutím a deti na základnej škole alebo mladšie.
Okrem týchto dôvodov alebo v núdzovej situácii:
Do práce, ak ste dôležitým pracovníkom alebo poskytovateľom služieb
Na nákup nevyhnutného tovaru vrátane potravín, potravinárskeho tovaru, zdravotníckeho alebo potrebného materiálu v okruhu 5 km od domova, alebo na najbližšom možnom mieste
Na jednu hodinu cvičenia vonku denne v okruhu 5 km od domova s maximálne jednou ďalšou dospelou osobou z vašej domácnosti,
alebo s ľubovoľným počtom detí z vašej domácnosti
Na lekárske účely alebo účely zdravotnej starostlivosti vrátane starostlivosti o zraniteľné osoby alebo na očkovanie
Cestovanie do iných regiónov obmedzené len na dôvody oslobodenia.
Každý, kto bol v Perthu alebo Peeli od 27. júna, musí naďalej nosiť masku.
Školy a detské opatrovateľské centrá zostávajú otvorené, pričom masky sa vyžadujú s výnimkou detí na základných školách alebo počas vyučovania.
Súkromné stretnutia nie sú povolené, návštevy v domácnostiach sú povolené len v prípade nevyhnutných služieb, kritickej údržby, starostlivosti, alebo zo súcitných dôvodov.
Pohostinské zariadenia sú obmedzené len na donáškovú službu.
Maloobchodné predajne, ktoré nie sú nevyhnutné, sú obmedzené len na „klikni a vyzdvihni si“ alebo doručovanie.
Nasledujúce prevádzky sa musia zatvoriť:
Kozmetické salóny, kaderníctva atď., fitnes/rekreačné zariadenia, kasína, nočné kluby, zábavné zariadenia, detské ihriská, skateparky,
exteriérové rekreačné zariadenia, vyššie vzdelávanie, náboženské zhromaždenia/miesta bohoslužieb a kultúrne inštitúcie.
Návštevy zariadení pre seniorov/osôb so zdravotným postihnutím sú zakázané s výnimkou nevyhnutnej starostlivosti, súcitných dôvodov, ukončenia života a obhajoby.
Návštevy nemocníc sú zakázané s výnimkou súcitných dôvodov (napr. koniec života, sprevádzanie dieťaťa, podpora
partnera pri pôrode. Plánované operácie s prioritou 2 a 3 budú odložené.
Zrušenie komunitného športu.
Verejné podujatia nie sú povolené.
Maximálne 5 osôb na svadbách len zo súcitných dôvodov. Na pohreboch je povolených 10 osôb.
zdroj
Wow Západná Austrália má určite zaujímavý dátum núdzového predĺženia!
💥začiatok 4. júla💥končí 2. januára 2022 zdroj
Zdá sa, že na stanici Elephant and Castle v centre Londýna horí. zdroj
Príspevky pána Poola. Biely dom [predsedníctvo] sa obracia hore nohami->TRUMP Zvíťazil. Cez noc? Zaujímavé, že tento dom je v Orlande>FLORIDA. HMM zdroj
Viete, kto to je?
Najmocnejší muž na svete!
Pepe Orsini,
alias Domenico Napoleone Orsini,
Šedý pápež
Šéf Rothschildovcov
Hlava Rockefellerovcov
Hlava Vatikánu
Šéf celej čiernej šľachty
(Takéto tváre v tlači neuvidíte.
Je čas, aby sa dostali na svetlo!) zdroj
Je to 15. júna 2021. Dnes sa začína operácia „Final Stand“. Operácia „Final Stand“ je miesto, kde vytvoríme nový program oddelený od programu Veteránskej hliadky. Ide o úspešné operácie na podporu pohraničných hliadok na tejto strane hranice. V rámci operácie „Final Stand“ vymažeme pomyselné hranice, ktoré nám bránia v odsune a oslobodení žien a detí držaných v zajatí v okruhu troch míľ od týchto pomyselných hraníc. Chcem urobiť záznam, aby som zdokumentoval, a tak dal svojim budúcim kolegom na vedomie, že otvorene priznávam, že som prekročil hranice dvoch suverénnych štátov. Mám k dispozícii nezvratné dôkazy o tom, ako tieto zločinecké korporácie pôsobia pod ochranou republikánov a demokratov z Arizony, vrátane našej americkej armády a mexickej armády, ktorá sa už dávno mala zaoberať oslobodením týchto detí. Deti sú kradnuté a unášané. Nie všetky sú jednoducho odovzdané. A to, čo vám ukazujú médiá v súvislosti s týmito karavánami, všetkými tými rodinami s deťmi, sú fakty, ktoré sme zdokumentovali na mieste. Správy ministerstva pre vnútornú bezpečnosť potvrdzujú naše vlastné správy. Myslíte si, že tieto obrovské skupiny sú žiadatelia o azyl? Tieto rodiny sa väčšinou skladajú z predaných žien a detí a sú dávané kartelom ako platba za to, že sa zločinci dostanú do Ameriky, alebo za akýmkoľvek účelom. Tieto ženy a deti odovzdávajú. Práve som bol s otcom na hore. Chodím na horu, aby som sa radil s Bohom, najmä keď ide o vytváranie programov. Potrebujeme požehnanie, pretože nie som dostatočne spravodlivý.
Preto je také dôležité, aby ľudia pochopili, prečo chcel prezident Donald J. Trump postaviť múr v Mexiku: médiá nám chceli nahovoriť, že chcel len uzavrieť nelegálnych prisťahovalcov. O to však v skutočnosti NIKDY nešlo!
Išlo a ide najmä o to, aby sa zabránilo obchodovaniu s ľuďmi/deťmi cez túto hranicu (z celej Južnej Ameriky do USA). zdroj

Na ‼️NOVĚ‼️ v dnešních (27.6.2021) Televizních novinách ve stopáži 20:05 hod (2+5=7!) reportáž o projevu Donalda Trumpa v Ohaiu a navíc ještě upozornili, že 3.7. bude mít další na Floridě‼️
NIC NENÍ NÁHODA & rozhodně to nebude jen tak, že by Nova neměla “co” vkládat do zpráv‼️ NĚCO SE SPUSTILO & OPRAVDU SE TO ROZJÍŽDÍ I U NÁS …💥🙏🍀👍 zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 27.06.2021Chápeme, že vojenské postoje, o ktorých počúvame, majú vyvrcholiť v zdanlivom, ale starostlivo vymyslenom scenári svetovej vojny, ako sme už uviedli. Je to súčasť "odstrašujúcich udalostí", o ktorých nám Q povedal, že boli naplánované tak, aby získali neoddeliteľnú pozornosť spáčov a postúpili do ďalšej fázy "Plánu". To spustí svetové armády,…
  Tags: a, v, na, je, sa, že, to, správy
 • 10000
  Správy 26.06.2021Dnes je sobota a deň Trumpovho zhromaždenia. Na kanáli Right Side Broadcasting to môžeme sledovať bez reklám a bez prerušenia. https://youtu.be/-l561c_BR-w ...Ďalším kľúčovým rozptýlením vo vojne je John McAfee. Môžu sa tváriť, že spáchal samovraždu, ale to nedáva zmysel. Biele klobúky o Johnovi a jeho úlohe v IT komunite dobre…
  Tags: a, na, to, v, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 25.06.2021Ďalším príkladom s pánom Bi-dan / den (ktokoľvek to je) je spolu s ďalšími „svetovými lídrami“ skupiny G7 v Cornwalle vo Veľkej Británii. Bol som na návšteve základne RAF a videl som príchod a odlet C17 USAF. V nedeľu 13. júna 2021 - som videl Marine One vzlietnuť so sprievodom smerujúcim…
  Tags: a, v, je, na, to, sa, že, správy

6 komentárov

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať
 2. jirik

  zkušenosti s pomocí na hodonínsku
  Dragstar Roman se ptá na otázku .
  26. června v 15:42 ·
  Tož, mohli by sa tu vyjádřit přímo lidi z Panova, ať ti, co z tama sů, bo ti co tam pomohli??? Proč tam nebyli do dnešního dne do cca 13 hodiny jednotky IZS a když dojeli z Brna, všechny pomocníky vyhnali a nechali prolhanou ČT natáčet???? Co sa stalo s těmi, co chtěli pomoct aj přes krizový štáb pomoct a bylo jim vyhrožováno??? Kde je pravda???? 🤔🤔🤔😠😠😠

  49
  14 odpovědí
  21 sdílení
  To se mi líbí
  Komentář
  Sdílet
  67 komentářů
  Zobrazit 3 další odpovědi
  Marek Růžička
  Hasiči pouze přijeli a olepili páskou nebezpečna místa(info od hájenky)u nás co jsme dělali střechy ani nezastavili…

  2
  Sdílet · 1 d
  4 odpovědi
  Pavel Lamacký
  Makali jsme tam a hromada dalších lidí i lidi z jiných měst celou dobu jsem neviděl nikoho z IZS pro všechno se tam jezdilo pro benzín, plyn, pití až včera kolem 17:00 přijeli a vyhnali nás s tím že nejsme profíci a že tady nemáme co dělat z lítosti jsem se otočil a odjel pomáhat jinam… V moment kdy to velitel hasičů řekl jsem si i s lidma kolem mě připadal jak neschopný kok….

  ***** ****
  také jsem nabídl pomoc, řes email dobrovolnici jmk.cz; a to přes to, že mám zdravotní problémy a jsem z českomoravské vysočiny; chtěl bych tam dojet, ale chtělo by to ke konkrétní osobě, místu (mobil ani telefon nemám ani FB)……pouze email….

  odpověď byla:

  Dobrý den,
  mnohokrát děkujeme za Vaši nabídku pomoci, vážíme si toho. Níže zasílám informace pro dobrovolníky a k nabídkám pomoci na místě či materiální pomoci:

  Aktuálně prosíme dobrovolníky, aby na místo už dnes nejezdili. Policie ČR další lidi otáčí. Ti, co tam jsou, nyní stačí, pro další by aktuálně už nebylo místo a práce.

  Pro aktuální informace prosím sledujte FACEBOOK Jihomoravského kraje a hejtmana JMK Jana Grolicha, webové stránky Jihomoravského kraje či můžete sledovat také aktuální výzvy na stránkách a FB měst Hodonín a Břeclav.
  Pro přímý kontakt s místními můžete zkusit facebookové skupiny:
  • Břeclaváci
  • Pomoc Hodonínsku a Břeclavsku
  • Dobrovolnická pomoc po břeclavském tornádu
  Případně stránku: Pomoc po řádění tornáda na jižní Moravě (infomikulcice.cz)

  Na místě prosím dodržujte následujících 5 pravidel, jedině tak bude vaše pomoc nejefektivnější.
  1. Nahlaste se v infocentru
  Spojte se s místními nebo se nahlaste v infocentru ve středu obce.
  2. Zaparkujte mimo obec
  Vezměte spolujezdce, z odstavných ploch už běžte pěšky.
  3. Nevozte materiální pomoc
  Kromě nářadí pro sebe.
  4. Dodržujte bezpečnost
  Při práci i pohybu v obci. Mějte pevnou obuv, pracovní oblečení, rukavice.
  5. Nevolejte starostům
  Mají teď úplně jiné starosti.

  Materiální pomoc je možné předávat do sběrných míst:

  Hodonín:
  Dům kultury v Hodoníně, Horní Valy 3747/6, středisko v současné době nepřijímá oblečení, deky, povlečení a potraviny, aktuálně je nejvíc potřeba např.
  stavební materiál, nářadí, elektrocentrály, baterky, čelovky, rukavice, partystany, plachty, latě, kanystry – benzin a nafta atd.
  Pokud nabízíte materiální pomoc, nejezděte svévolně, prosíme organizátory sbírek a další zájemce, aby volali:
  Pro nabídku pomoci v Hodoníně: 720 543 278, 720 543 270, 720 543 275
  Aktuální informace viz http://www.hodonin.eu a FB Dům kultury Hodonín

  Břeclav:
  Centrum humanitární pomoc v bývalé Reně u cukrovaru, ul. Národních hrdinů 3487/20a, slouží jako příjmový i výdajový sklad, aktuálně je nejvíc potřeba třeba např.
  elektrocentrály, powerbanky, světla, svítilny, nářadí, kolečka, rukavice, spojovací materiál, řezivo, dezinfekce, kanystry, voda…
  Nevozte prosím pytle s oblečením a hračkami a potraviny, aktuálně je dostatek.
  Tel.: 731 680 161
  Aktuální informace viz http://www.breclav.eu a FB Břeclav

  Děkujeme!

  S pozdravem

  Lenka Nečasová
  Odbor kancelář ředitele
  Krajský úřad Jihomoravského kraje
  Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno
  telefon: 541 658 812
  e-mail: necasova.lenka@jmk.cz
  web: http://www.jmk.cz

  Odpovedať
 3. jirik

  Na zasedání většiny!!! organizací se dohodlo, že každá postižená rodina dostane jednorázovou částku 150 000 kč (stopadesát tisíc); k dnešnímu dni tj. 29.6.2021 je vybráno 850 milionů kč. Otázkou je kolika rodinám bude tato částka vyplacena. Podle šéfa ČLOVĚKA V PLÍSNI (správně v TÍSNI) PÁNKA, „jsou to veřejné!!! peníze“ a proto je potřeba s nimi uvážlivě nakládat….já měl za to, že jsou to peníze pro ty, co je postihlo neštěstí při tornádu……tedy cílené peníze!

  Mimochodem jídlo na postižené dědiny na jižní moravě je stále potřeba – hlavně teplé jídlo!!! Mikulčice, Moravská Nová Ves, Hrušky,…..stejně tak jsou vítáni brigádníci, v některých domech pracují pouze domorodci, kteří nemají přístup k telefonu a potřebným zprávám!

  Otvírací doba v kulturáku v Hodoníně je od 8-20 hod..proč?, když se pracuje na opravách 24 hodin denně?

  Odpovedať
 4. Mária77

  zatial stale vela slusnych a dobrych ludi zomiera alebo je spracovanych na ockovanie.
  Deti su na tom najhorsie.
  Takze nakoniec zostane podla „planu“ malo ludi.
  Nevidim dovod sa z toho radovat. Len zit zo dna na den ….
  Vea informacii tiez skodi , hlavne tych strasnych – idu do podvedomia a to nie je dobre.

  Odpovedať
  • jirik

   Mária77:
   v české republice se připravuje podraz na lidi, zatím co pomáhají na jihu moravy.
   Testování dětí ve školách 3x týdně; negativní test i při dovolené v české republice; z důvodů mutací 2 očkování…tlak na lidi, kteří nejsou testováni a očkováni bude růst. Jedno očkování proti tzv. covidu, prý u mutace delta ochrání jern na 33% a dvě očkování ochrání již na 100%
   Na hodoňáci https://www.facebook.com/groups/129538664044755 bylo převzato české video – je čas na občanskou neposlušnost, jak v české tak i slovenské republice.

   Je na čase udělat pořádek v československu, tak jak zmiňují na Hodoňáci v diskuzi…….vzít to od státních samospráv (města, obce, kraje!, sněmovna!, senát!, hrad!, vláda!) – pořadí dle potřeby.

   1
   Odpovedať
  • Daniel

   Áno, veľa ľudí odíde. A dobrý a slušný človek neznamená, že je aj svetlý.

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.