Správy 28.07.2021

28/07/2021

Zem je v týchto dňoch určite zaujímavým miestom. Výbuchy, záplavy, cunami, extrémne počasie, atentáty, ľudia v maskách riadiaci hlavné štáty, satan, ktorý všetko dobré prekrúca na niečo škaredé, a ľudia sa začínajú vzpierať a berú si späť svoju moc; svoje ľudské práva.

Diablovi sa nepodarí uskutočniť svoju verziu „resetu“ Zeme. Svetlo má iné predstavy. Je to obrovská úloha, ale uskutočniteľná.

Povedať, že dúfame, že všetci sú v bezpečí, znie absurdne, ale v tomto ťažkom období držíme v srdci celé Ľudstvo. Keď sa prach rozptýli, bude to úplne iný svet.

Neverím, že existuje iný spôsob, ako to urobiť. Bude to škaredé, pretože je to čisté zlo, ktoré je vystavené očiam, ktoré odmietli vidieť. Budú to zlé správy aj pre nás. Bolo tu veľa tajomstiev, ale je čas, aby Ľudstvo dospelo a spracovalo pravdu.

Romana Didulová, kráľovná na kanadskej šachovnici, vydala varovnú správu týkajúcu sa záplav, ktorá naznačuje, že možno vie, že sa toho chystá viac. Bude to celoplanetárne? Vieme, že to bude „biblické“.

Prosím, skladujte svoje potraviny na horných policiach. V prípade povodní… ak nebývate vo vysokých budovách.
Poľnohospodári a chovatelia, prosím, uistite sa, že vaša úroda je uskladnená na vyvýšených skladoch (pre prípad záplav z tunelov/DUMB).
Uistite sa, že všetky vaše zvieratá majú bezpečné a vyvýšené miesto na pobyt v prípade záplav z tunelov/DUMB. zdroj

Zostaňte silní.
Zostaňte spolu.
Postavte sa za svoje práva.
Verte, že to najlepšie ešte len príde.
Bojujte za to.
Boh vám dá pokoj v búrke.
Nie ste sami.
Milióny ľudí na celom svete sa modlia.
Patrioti stále bojujú.
Kam ideme jeden, ideme všetci. zdroj

Žijeme v bezprecedentných časoch.
Ak je váš pohľad na nepriateľa obrovskejší ako vaše chápanie toho, aký je Boh veľký, potom to robíte zle.
Ak sa cítite zastrašení, potom zmeňte svoj pohľad. zdroj

Twitter pozastavil oficiálne účty Arizona Audit a Audit War Room.

Twitter práve zmazal všetky „audítorské účty“ zriadené aj pre iné štáty USA. zdroj

Vraciam sa k tomuto článku, pretože si myslím, že mnohým unikol jeho význam! 😱😱😱

🇩🇪 Deutsche Bank obvinená z umožnenia podvodnej investičnej schémy

Deutsche Bank AG je obvinená z toho, že zatvárala oči pred roky trvajúcou Ponziho schémou, ktorá zahŕňala podvodné investície v 🔥Floride🔥👀…

Likvidátori dvoch dnes už skrachovaných investičných fondov z Kajmanských ostrovov zažalovali banku v New Yorku a na Floride a tvrdia, že 🔥“umožnila krádež v obrovskom rozsahu“🔥, ktorá viedla k stratám v hodnote stoviek miliónov dolárov, vyplýva zo súdnych záznamov.

Nemecký dozorný orgán Bafin rozšíril mandát monitora 🔥 proti praniu špinavých peňazí 🔥, ktorý v banke nainštaloval.

🔥🔥🔥EO 13818: zmrazenie globálneho majetku, ktorý bol uznaný vinným z obchodovania s ľuďmi a korupcie 🔥🔥🔥 ➡️➡️ a takto financujete GESARA ❤️❤️❤️ link

A pozrite si aj všetky tieto ďalšie príbehy! 🌈🌈🌈 zdroj

„Nehoda na bicykli“
Zločiny Proti Ľudskosti
Všetci padnú.
Mike Enzi, bývalý senátor za Wyoming, zomrel vo veku 77 rokov

Priehrady:
Aby ste pochopili, prečo je potrebné zničiť priehrady na celom svete, musíte si vyčistiť myseľ a myšlienky, použiť svoju predstavivosť a nechať sa viesť týmto malým výletom.
Je to pravda, priehrady sa používajú na výrobu elektrickej energie, energie, ktorá je založená na trení, samozrejme, existujú aj iné metódy, ktoré nie sú menej účinné, a toto je koniec koncov metóda „zadarmo“, ako všetci vieme, nič nie je „zadarmo“.

Keď sa pozriete na planétu Zem z vtáčej perspektívy, myslite na rieky, rieky sú ako žily vo vašom tele, kamene sú ako pečeň, filtrujú slanú vodu a menia ju na vysoko výživnú pitnú vodu. Vody v oblakoch sú čisté, nemajú žiadne usadeniny a dážď, ktorý prichádza z prírodných oblakov, umýva, vyplavuje korene rastlín, čistí a je aj nositeľom vírusov (čo je normálne). Oblaky sa rodia na určitých miestach v oceáne, aby sa správne generovali, musí byť hladina ph oceánu presná, ako všetci vieme, hladina pH mora má mierne zmeny, ale žiadna „teória klimatickej krízy“ na to nepoukazuje.

Planéta Zem má prirodzený „termostat“, dokáže regulovať teploty kruhovým spôsobom (čo je dokonalé, naša veda má ďaleko od kopírovania týchto mechanizmov). Mechanizmus ochladzovania/ohrievania je založený na špecifických sezónnych javoch, celá myšlienka štyroch ročných období je dokonalá, máte obdobie ochladzovania, obdobie ohrievania a dve obdobia premeny.

Aby sa na planéte udržala správna hladina pH, aby mohla prirodzene vytvárať oblaky, voda cirkuluje po planéte, čistá voda riedi morskú vodu, a preto dažďová voda, ktorá tečie do riek a rieky, ktoré tečú do mora, riedia morskú vodu. je to prirodzený filtračný mechanizmus. Ďalším mechanizmom sú obrovské skaly; keď sa vlny lámu o skaly tlak je taký silný, že v porovnaní s tlakovou hladinou pôsobí skala ako špongia, voda prejde skalou, zanechá za sebou soli a usadeniny a ďalej prejde ako čistá (sladká) voda.

Keď staviame priehrady, zatvárame žilu tomuto dokonalému cirkulačnému mechanizmu, odôvodnenie, či už pre výrobu energie, je úplne irelevantné. Skutočným odôvodnením je Zem, nie krypto alebo akýkoľvek iný dôvod. Keď sa mechanizmus naruší, Zem sa reguluje prostredníctvom búrok a iných metód, niektoré sú zložitejšie, aby som ich tu popisoval a snažím sa, aby táto poznámka bola čo najjednoduchšia… 🙂
Keď zablokujete žilu, spôsobíte smrť v ľudskom tele. Zem je silná, má veľa metód na kompenzáciu a zmiernenie škôd, ale všetko má svoju hranicu. Chceme, aby eko-systém cirkuloval ako bol Bohom stvorený bez prerušenia, to je hlavný cieľ.

Zamyslite sa teraz nad vedúcimi predstaviteľmi krajiny, ku ktorým „vedci“ pristupujú s tzv. štatistikami a tvrdeniami o degenerácii mrakov a nútia ich zasiahnuť – podporou umelých mrakov alebo inej metódy – budú súhlasiť. Z tohto pohľadu je HAARP alebo akákoľvek iná technológia legitímna, takto sa tieto technológie, akokoľvek nezodpovedné, presadzujú u rozhodujúcich činiteľov. Zničenie priehrad je záchrana ekosystému planéty. Bez ohľadu na akýkoľvek zdroj krypto mincí zdroj

Práve som si vypočul najreálnejšie a najtriezvejšie vyhlásenie, aké som kedy počul od muža sediaceho vedľa mňa v lietadle. Čo vás zaujíma, čo si myslia liberáli? To oni sa nechávajú očkovať, ten problém sa vyriešil sám. Umm WOW

Trumpov strýko John G. Trump prevzal kontrolu nad Teslovými projektmi vrátane Looking Glass a Free Energy

Mimo zemskej atmosféry sa nachádzajú menšie červie diery> ktoré sa spájajú s rôznymi časťami vesmíru vrátane Marsu. Miliardár a šéf spoločnosti SpaceX Musk 30. decembra na Twitteri citoval populárnu vetu z filmu Mladý Frankenstein. Na Twitteri napísal: „Osud, osud. Tomu pre mňa niet úniku.“ Narážal tým na to, že je geneticky modifikovanou ľudskou bytosťou vytvorenou z Teslovej DNA

„Je to jeden z našich veľkých géniov“
Trump hovorí o Elonovi muskovi…

Teraz už viete, prečo Elon použil meno Tesla.

[DS] KONTROLOVANÝ INTERNET>>
Začne masovú CENZÚRU a obviní extrémistických>Patriotov na celom svete za zdieľanie informácií, ktoré ohrozujú SÚVISLOSŤ a agendu [DS] >>cenzúra je v skutočnosti pre všetkých odtajnených> hovorcov pravdy
Hnutie veľkého prebudenia
….

Zostaňte ostražití
Zdroj

CFC (Controlled Foreign Corporation) ]INFILTROVALA[
Špičkové elitné hollywoodske spoločnosti a agentúry a spolupracuje s Agentúrou pre kybernetickú bezpečnosť a bezpečnosť infraštruktúry (CISA) ministerstva vnútornej bezpečnosti (DHS) v júli 2010 Národná rada koordinátorov interoperability na celoštátnej úrovni (NCSWIC)

NCSWIC založilo ODDELENIE VNÚTORNEJ BEZPEČNOSTI, ktoré v súčasnosti chráni dôležité aktíva, filmové hviezdy, hudobné hviezdy (Britney Spears) atď., ktoré boli všetky použité pri obchodovaní s ľuďmi platených spoločností vlastnených Hollywoodom/CIA/CCP. Títo DÔLEŽITÍ SVEDKOVIA majú priame svedectvá a dôkazy o pedofílii, satanistických rituáloch, predaji drog, adrenochrómovom priemysle a Úplné informácie o 120-ročnej vláde Hollywoodu v oblasti obchodovania s ľuďmi a prepojenia na plné zapojenie FBI do storočnej Temnej operácie do satanistických kultov napojených na celosvetové operácie Bohemian Groves Rockefellerovcov/Rothchildovcov.

PLÁN je oveľa väčší, než si ktokoľvek dokáže predstaviť, a jeho korene siahajú až k JFK JR., ktorý vytvoril ŠPECIÁLNE SILY>>-ktoré boli vytvorené na ochranu občanov USA pre prípad, že by sa vláda USA (CENTRÁLNE BANKY) pokúsila vytvoriť totalitný štát!

V zákulisí sa toho deje veľa. zdroj

Viac ako 200 teheránskych štátnych inštitúcií ODSTRÁNENÝCH od elektrickej siete (správa)

Podľa iránskej tlačovej agentúry ISNA bolo v utorok údajne odpojených 210 štátnych inštitúcií v hlavnom meste pre nedodržiavanie predpisov o spotrebe elektrickej energie.

ISNA uviedla, že všetky teheránske inštitúcie, ktoré nedodržiavajú predpisy, sú obsluhované tou istou spoločnosťou prevádzkujúcou elektrickú sieť – začiatkom tohto týždňa protestovali na zhromaždení v hlavnom meste desiatky aktivistov proti výpadkom elektrickej energie.

Irán sa nachádza uprostred najhoršieho sucha za posledné polstoročie – podľa iránskej vodárenskej a kanalizačnej spoločnosti takmer tretina z 304 miest trpí akútnym nedostatkom vody. Demonštrácie za nedostatok vody sa začali pred 7 dňami na juhozápade krajiny, pričom pri zrážkach údajne zahynuli najmenej 4 ľudia. zdroj

Nezaočkovaní zamestnanci jedného z distribučných centier potravín v Rusku odmietli na protest pracovať, zaočkovaní šéfovia museli nastúpiť do práce sami zdroj

Po silných prívalových dažďoch došlo k záplavám aj v pakistanskom Islamabade. zdroj

Kostol v Glasgowe v noci zhorel do tla, jeden zo stoviek, ktoré záhadne „vzplanú“ po stáročiach, žiadne iné náboženské budovy. zdroj

Indonézia: Na indonézskom ostrove Sumatra v stredu vybuchla sopka, ktorá na svoje svahy vyvrhla stĺpy popola a horúcich mrakov. Popol, ktorý uvoľnila hora Sinabung v provincii Severná Sumatra, sa dostal do výšky viac ako 15 000 metrov do atmosféry a lavína oblakov žeravého plynu sa valila 0,5 kilometra na východ a juhovýchod, uviedlo indonézske Centrum pre vulkanológiu a zmierňovanie geologických rizík. Popoludňajšia erupcia si nevyžiadala žiadne obete, uviedol Armen Putra, úradník na monitorovacom stanovišti Sinabung, a bol zachovaný druhý najvyšší stupeň pohotovosti. Deväťtisíc metrov vysoká hora duní od minulého roka a obyvateľom dedín bolo odporučené, aby sa zdržiavali 3,1 míle od ústia krátera. Boli varovaní pred lávou, pričom úrady pozorne sledovali senzory, ktoré v posledných týždňoch zaznamenali zvyšujúcu sa aktivitu. zdroj

1000 % nárast zemetrasení, požiarov, sopiek, povodní, tajfúnov, astrologických anomálií, výbuchov atď. od „volieb“ v roku 2020. Dvanásťmetrové ploty z ostnatého drôtu okolo hlavného mesta. Audity. Vozidlá OSN v DC. „POTUS-46″ hovoriaci o vysávaní krvi malých detí“. Hore je dole, vľavo je vpravo, dobro je zlo, vlastenci sú zradcovia… Žijeme v prevrátenom svete, herci na javisku, čarovné divadlo, chlieb a cirkus, svet klaunov.

Nikto (nikto) nemôže povedať, že niečo z toho je normálne. Karta sa obracia. V zákulisí sa deje niečo MONUMENTÁLNE. Rozhodnutie poznať to je na vás. Stratí sa 4-6 % navždy. Zúčtovanie sa už začalo a Súd sa blíži (tlačte za pravdu). Jediná konšpirácia je, že žiadna nie je. zdroj

‼️ 😉 zdroj

Spojenie 5G/Illuminati/“Delta Variant“

Teória: V skutočnosti už vedia, že ľudia budú padať ako muchy, keď zapnú svoj nový systém 5G na plný výkon…. najmä tí, ktorí sú očkovaní! Keď zapnú svoj systém 5G na plný výkon, bude to ľudí zabíjať a oni to budú zvaľovať na variant delta. (aspoň taký bol plán)

Skrytý foto-dôkaz na viditeľnom mieste:

Všimli ste si všetko vidiace oko??

To podporuje teóriu, že variant delta je ich plánom na uzavretie pyramídy iluminátov… čím sa dokončí ich plán na úplnú kontrolu.

Je už neskoro?

Nuž… už je veľmi neskoro, ale verte, verte v božský plán. Verte v Boha. Verte v seba, že sa môžete prebudiť, pomôcť ostatným prebudiť sa a urobiť svet lepším teraz… neodkladajte to. Tí, ktorí sa snažia tento plán naplniť, pracujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni… a preto stojí za zmienku, že aj masy musia robiť viac a zvyšovať svoje frekvencie a byť viac odhodlaní a zanietení ako tí, ktorí sa nás snažia natrvalo zotročiť. Neodkladajte to… buďte svetlom hneď! zdroj


Jednoduché pravdy jsou jednoduché PRAVDY.
Jednoduchá PRAVDA: „Nejtemnější hodina je těsně před úsvitem.“
Posilujte svou víru v Boha a zůstaňte silní. Bojujte dál. Nikdy se nevzdávejte.
Každý den se snažte co nejlépe kráčet vírou, a ne zrakem.
Bez Boha nejsme nic. S Bohem jsme vším, čím nás stvořil, abychom plnili úkoly, k nimž nás stvořil. Hledejte Jeho vůli ve svém životě, najděte ji a plňte ji. Jeden den po druhém.
V nejtemnějších chvílích se lidé obracejí k Bohu.
Bůh je skutečný a jen Bůh nás může zachránit.
Důvěřujte Bohu.
To nejlepší teprve přijde.
Lin 🙏❤️🇺🇸 zdroj

Uz jsem tady mela obsahlou zpravu o vladnim tunelu v Nemecku – Ahrweiler. U zpravy bylo video od naseho „007“, ktery live natocil celou nekonecnou kolonu hasicu a Cerveneho krize (na navesu meli motorky a ctyrkolky). Tento prostor je ted vyhlasen za zakazanou oblast.
Z dalsich informaci vyplyva, ze vcerejsi vybuch v Leverkusenu s tim pravdepodobne souvisi. Pridavam tady vysvetleni, ktere jsem nasla a prelozila. Zvukovou nahravku prelozila Jana Kiara.
📌📌 Média píší, že se to muselo stát mezi 9:30 a 10:43. V této oblasti zrovna bylo zemětřesení v 7:37, takže lze předpokládat, že to vzájemně souvisí. Ale- a teď přijde velké ALE – jak můžeme vidět, média se vrhají právě jen na toto neštěstí. Myslím, že to souvisí s tím, že od toho mají být média právě odkloněna a mají se slétnout jako mouchy právě na toto neštěstí. Aby se to v Ahrweiler mohlo mezitím spláchnout.
Úžasné, přichází to s dobou, kterou jsem zde zrovna mohl ověřovat. Nedává to žádný smysl. Víte proč? Tohle neštěstí je vzdáleno asi půl až třičtvrtě hodiny od Ahrweiler. Čili pro média, která se nacházejí v Ahrweiler, je toto místo lehce dosažitelné, takže si sbalí věci a vrhnou se sem k požáru jako mouchy, přičemž opustí Ahrweiler, což je nejspíš účel. Kdyby ta detonace byla o kus dál, média by se s Ahrweiler nehnula, ale takhle ano.
📌📌 DODATEK: Je velmi vzrušující vidět, že ve zprávě o včerejším zemětřesení v Leverkusenu je Epi centrum skutečně uvedeno jako CHEMPARK…..Ještě zajímavější však je, že došlo ke dvěma zemětřesením: Zemětřesení v CHEMPARKU v 07:36 a druhé zemětřesení přesně o 1 minutu později v 07:37 o 3 km dál!
📌📌 Jeste dodam 👉 nedaleko je taky Bergisch Gladbach, rodiste svetozname modelky Heidi Klum 😉, kterou objevil Thomas Gottschalk (nosi CERVENE boty 😉) 👉👉👉 obrovske pedokruhy !! zdroj

Než se situace zlepší, bude hůř. Toto jsou časy, které budou zkoušet lidské duše, a vaše víra bude podrobena zkoušce. Podvolíte se a skloníte se před nadvládou NWO, nebo se postavíte té největší výzvě. Kdo jiný zachrání Ameriku než její vlastní lidé?Bůh žehnej duším těch, kdo jsou odvazni, žehnej jim Boží zbrojí, aby byli mocní a plní víry. zdroj

VELICE DULEZITA ZPRAVA OD pr. PUTINA ❗️❗️👇
📌📌 Ruský prezident Vladimir Putin v neděli varoval, že námořnictvo jeho země může v případě potřeby provést nepředvídaný úder. Jeho varování přichází jen několik týdnů poté, co britská válečná loď proplouvala vodami u Krymu, což Moskvu rozzlobilo. Putin v neděli promluvil k davu na námořní přehlídce v Petrohradě: „Ruské námořnictvo má vše, co potřebuje k zaručené obraně vlasti a našich národních zájmů. Jsme schopni odhalit jakéhokoli nepřítele, ať už pod vodou, nad vodou nebo ve vzduchu, a v případě potřeby mu zasadit nevyhnutelný úder. Putin ve svém projevu dále hovoří o červnovém incidentu v Černém moři. Rusko uvedlo, že vypálilo varovné výstřely a shodilo bomby do cesty britské válečné lodi, aby ji zahnalo od Krymského poloostrova. Británie tuto zprávu odmítla. Namísto toho uvedli, že Rusko střílelo během předem ohlášeného cvičení ostré střelby a žádné bomby nebyly svrženy. Kreml tvrdí, že válečná loď vstoupila do jeho teritoriálních vod, ale Británie a většina světa tvrdí, že tyto vody patří Ukrajině.
📌📌 Vysvetleni z historickeho pohledu jsem nasla v jednom videu (preklad Jana Kiara) 👇
👉 „Putin říká, že je jeho Navy je schopna odvrátit jakýkoliv útok na moři, to je pro mě zcela jasné zpráva, která souvisí s obrázkem, který tu máme, kde údajná španělská galeona je na pozadí obrázku. Pozadí k tomu, že 1588 se konala velká námořní bitva mezi španělskou armádou a anglickou námořní flotilou. O pár let později bylo v podstatě oznámeno, že španělská armáda kompletně padla. To znamená, že až do té doby bylo Španělsko neomezenou světovou námořní velmocí, a muselo pak, někdy 16..něco, tuto moc předat Anglii, která se stala vládnoucí námořní velmocí a mohla na tom založit své pozdější impérium, protože byla nenapadnutelná. Jako ostrovní stát s nejsilnější námořní flotilou. Takže zpráva, kterou Putin poslal s tímto obrázkem, je zcela jasné poselství o tom, že svrchovanost anglického impéria definitivně skončila. ❗️❗️Tady byl dán zcela jasný signál pro deep state: „Nemáte už žádnou moc, prohráli jste.“ Každý zásah, který byste ještě chtěli provést, můžeme odvrátit. TO je ta skrytá zpráva. Královský palác už padl. Nejspíše přijde ještě více zpráv, kde se budou skrývat historické události, které nám dají důkaz a vodítko pro to, že deep state už nedokáže udělat nic, každý jeho zásah bude odvrácen. Jasná zpráva deepstate – jsou v prdeli.“ 👈 zdroj

Jsme ve třetí světové válce, ano přátelé jsme ve válce o naše duše o naší svobodu o svobodu našich dětí o naše právo dýchat a žít a nenechat se vystrašit.Ptáte se co máte dělat, tedy pokud vůbec něco chcete dělat? Je to snadné informujte lidi kolem sebe pomalu a postupně protože těch informací je veliká spousta a ne každý by to ustál probouzejte v lehkosti ty, co ještě tvrdě spí… Není to válka, které známe z minulosti jsou na nás používané jako silné zbraně náš nejhlubší strach, naše touha po naprosté svobodě, posílají proti Vám Vaše blízké, přátelé, rodinu využívají média, která tady nejsou a nikdy nebyli pro nás… Slouží pouze jako nástroj, aby jsme byli jen otroky systému. Vnímám to už roky, ale až teď nás začíná být kritické množství, kdy můžeme něco dokázat. Jsme jen lidé si řeknete, ale je v tom daleko víc síly a hluboké pravdy… Řeknete si, jsem jen sám/a co zmůžu? Opravdu zmůžete hodně, když pochopíte, že nejste sami, že nás je celá armáda „obyčejných lidí“ pochopíte ten základ pro Vaši vnitřní revoluci. Jsme jenom „obyčejný muži, ženy, matky od rodin, otcové od rodin, řidiči kamionů, prodavači, dělníci podnikatelé a mnoho dalších „obyčejných lidí“ ale jsme tady, vybrali jsme si tuhle dobu, kdy naše okovy tisícletého otroctví brzy padnou. Nikdo neví kdy to bude, ale vězte, že ty informace co se teď dostávají na povrch, by se dříve ani zmínit nikde nemohli. Já vím, že Vaše víra v dobré zítřky je nalomená, ale to nemění nic na tom, že se to děje všude po světě. Blíží se to tak jako „nevyhnutelná bouře“ a jen na nás je kdo budeme, kým se jako společnost staneme kým se jako jednotlivec staneme… Takže moje jediná rada a prosba k Vám buďte stále takový jaký jste, jiný být ani nemůžete. Zkoušejte ťukat do lidí kolem Vás a pokud to nejde netlačte na pilu, podávejte „malé červené pilulky“ lidem kolem Vás. Třeba jen se zeptat proč nosí roušky, jestli jim vyhovuje systém v kterým žijí… nechám skladbu otázek pouze na Vás. Jsme světlo ve tmě a blížíme se k úžasnému finále. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 27.07.2021Nepriateľ sa nikdy nevzdá a bude pokračovať vo vojne proti nič netušiacim masám, ktoré si ani neuvedomujú, že prebieha boj. Ľudia sa musia spojiť a bojovať! Kontrolórski šialenci sa stále snažia udržať plandémiu v chode. Ľudia sa musia brániť a odmietnuť s tým súhlasiť. Iná cesta neexistuje. Zdravotnícky personál sa…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, správy
 • 10000
  Správy 26.07.2021Je to oficiálne. Je to historické. Rozvíjajú sa doteraz nevidené a nepočuté udalosti - dobré aj zlé. Napríklad sme sa práve dozvedeli, že v Tunisku… Tuniský prezident prepustil predsedu vlády, rozpustil parlament, pozastavil imunitu všetkým poslancom a vyhlásil, že po násilných nepokojoch a mimoriadnom stretnutí s ozbrojenými silami a bezpečnostnými…
  Tags: a, na, v, sa, je, to, že, správy
 • 10000
  Správy 25.07.2021Spravodlivé rozhorčenie a hnev sa vylievajú do ulíc a establishment sa tvrdo stavia k ľuďom mnohých krajín, pretože sa prebudili a protestujú. Policajti/žoldnieri z cabaly začínajú byť násilní a používajú slzotvorný plyn. Médiá protesty odsudzujú a nazývajú ich "superprenášačmi" a vyhrážajú sa, že budú protestujúcich sledovať a zatýkať. Austrália sa…
  Tags: a, to, na, sa, v, je, že, správy

12 komentárov

 1. jirik

  Rozhovor temnych. Pane, dôstojník tretej hodnosti.
  – Prečo klesajú vaše negatívne energetické ukazovatele?
  – Situáciu už nemôžeme ovládať.
  – Čo sa stalo?
  – Niečo nie je v poriadku s ľuďmi.
  – Čo je zle ?
  – Začali sa usmievať.
  – Možno sa zbláznili zo zúfalstva?
  – Nie, sú šťastní.
  – A čo mediálne a internetové zdroje, zabezpečili ste, aby vyšli iba zlé správy?
  – Samozrejme!
  – Pracujú naši blogeri a skupiny komentátorov?
  – Áno, pane, zastrašujú, zasievajú paniku, odvádzajú pozornosť od očkovania, hádžu informačné odpadky a snažia sa spôsobiť agresiu a nenávisť.
  – A čo, ľudia majú stále dobrú náladu?
  – Áno. Lepšie a lepšie …
  – Vystrašili ste ich beznádejou, vojnou a novými vírusmi?
  – Áno, hovoria, že o tom budeme hovoriť, keď sa to stane …
  – Zvýšili ste dane, účty, pokuty a ceny?
  – Áno! Zvýšené čo najviac.
  – Vykonali ste hromadné prepúšťanie, zatváranie malých a stredných podnikateľov?
  – Áno, mali.
  – Ľudia sa stále usmievajú?
  – Predstavte si – Áno!
  – Neuveriteľné!
  „Navyše sa začali správať nepredvídateľne.“
  – Aké to je ?
  – Začali sa združovať v skupinách a komunitách a pomáhať si navzájom …
  – Už si navzájom nezávidia ani nekonkurujú?
  – Nie!
  – Začali sa navzájom rešpektovať. Prijímajú všetkých okolo seba takých, akí sú, a udržiavajú stálu emočnú stabilitu.
  – Alebo možno zorganizovať vojnu alebo politickú revolúciu?
  – Teraz sa snažíme, ale oni vidia naše činy a chápu naše ciele. Už nevidia nepriateľov v iných ľuďoch, krajinách a náboženstvách …
  – Striekate chemtrails po mestách? Otravujete ich dusičnanmi a GMO? Zapli ste 5G?
  – Áno pane, nepomáha to a nechcú piť alkohol.
  – Uviedli ste na trh najnovšie technológie?
  – Áno, ale nikto o ne nemá záujem, ľudia si prestali brať pôžičky.
  – Možno ďalšie zníženie platu?
  – Kedysi to fungovalo, ale teraz to ťažko …
  – Velili ste našim komparzom, aby ste im ukázali príklad nosenia masiek a očkovania?
  – Áno. Ale neopakujú sa po nich a nepočúvajú verejnú mienku. Jednoznačne odmietajú očkovanie a majú svoj vlastný vyhranený názor.
  – Áno. Vyzerá to, že ich strácame …
  – Pane, útočia na nás.
  – Ako zaútočia?
  – Začali sa združovať v skupinách a komunitách. Podávajú kolektívne sťažnosti a žiadosti proti našim chránencom do všetkých mocenských štruktúr. Pripravujú a podpisujú vládne petície a protesty. Organizujú pokojné zhromaždenia a idú príkladom všetkým ostatným.
  – Predstavujete im našich aktivistických agentov?
  – Áno, snažia sa ich zastrašiť a odradiť ich, prípadne ich vyprovokovať k agresívnym akciám proti úradom.
  – Funguje to?
  – Nie. Vidia ich, volajú políciu a hovoria, že sú provokatéri, nie sú medzi nami. Stávajú sa nepredvídateľnými a nezávislými od nás, našej politiky, ekonomiky, celého nášho systému.
  „Vyzerá to, že sa všetci prebúdzajú a nemôžeme s tým nič robiť.“
  – Pane, čo sa s nami stane teraz?
  https://vk.com/id513251163?w=wall513251163_1233%2Fall

  Odpovedať
 2. jirik

  odeslalo se mi to dvakrát – jeden smazat. díky.

  Odpovedať
 3. jirik

  Nasledky vaxxiny ….
  https://mobile.twitter.com/BlaiseP59407586/status/1420031629846843413
  ***** ****
  > je potrebné zničiť priehrady na celom sveteTeória: V skutočnosti už vedia, že ľudia budú padať ako muchy, keď zapnú svoj nový systém 5G na plný výkon…. najmä tí, ktorí sú očkovaní! Keď zapnú svoj systém 5G na plný výkon, bude to ľudí zabíjať a oni to budú zvaľovať na variant delta. (aspoň taký bol plán)Zkoušejte ťukat do lidí kolem Vás a pokud to nejde netlačte na pilu, podávejte „malé červené pilulky“ lidem kolem Vás. Třeba jen se zeptat proč nosí roušky, jestli jim vyhovuje systém v kterým žijí…<
  ….u mnoha lidí jsem to vzdal, protože vymytost mozku byla velmi vysoká, na druhé straně pokud by se ozvali, klidně jim pomůžu, poradím,….

  Odpovedať
 4. Chronos

  Deväťtisíc metrov vysoká hora… Tak to je ta sopka vyšší než Mount Everest.

  1
  Odpovedať
  • hatek

   😀 To mi hned napadlo, ze to bude v inej miere. Napriklad v stopach. Potom zistim, ze ta hora z takmer 9000 stop, ma vysku 8070 stop, co je 2460 metrov, teda ma takmer vysku Vysokych Tatier.

   No kazdopadne ide o myslienku a tu Daniel vzdy velmi dobre posunie Slovakom. Dakujem Daniel.

   Odpovedať
  • Daniel

   Vidíte, človek sa vždy naučí niečo nové 🤣

   Odpovedať
 5. matyas

  Při všech těch povodních, všemožných tornádech, vakcínách atd atd mě napadlo, co spící? Když toto všechno vidí, a i přesto všechno žijí v iluzi, odmítají si připustit cokoliv jiného než to co jim řekla MSM, a obecně odmítají jakýkoliv jiný pohled na věc než ten „jejich“, tak jak to s nimi bude, až se provalí pravda takovým způsobem, že i ty největší ovečky budou na pochybách? Nemyslím si, že nemají šanci se ještě probudit (to neříkám), ale když obdrží tolik červených pilulek najednou, co s nimi pak bude? A bude naší prací uvádět vše na pravou míru tak aby jim z toho nepřeplo a pomáhat jim otevřít oči, a nebo to zároveň poslouží jako takový přirozený filtr těch, co prostě do zlatého věku nepatří?

  Odpovedať
  • jirik

   matyas 28/07/2021 o 19:51
   1/ jenom některé největší ovečky budou na pochybách…..ty tzv. skalní ovce – pojedou svou cestou dál….
   už hodně oveček si uvědomilo, že udělaly chybu s očkováním, co vím tak se očkují kvůli, zahraniční dovolené, možnost vyrazit na kulturní akce, aby nepřišly o práci,……
   2/ co by s nimi bylo – některé spáchají sebevraždu, jiné se zblázní,….budou to pro ně těžké šoky…..
   3/ těm, které projeví zájem bude vysvětlováno – co se dělo, děje a o co jde…..

   Odpovedať
   • matyas

    K tomu bodu 2: Právě, bude to šok, tak jsem si říkal jak to tady vlastně dopadne, když ovečky zjistí, že všechno je úplně jinak. Každopádně děkuji za odpověď.

    Odpovedať
    • jirik

     matyas: ber to ještě tak, že jsou také pod značným vlivem MK-ultra, podprahových dat z TV, PC, mobilů,..co se řekně v MSM je prostě pro ně pravda…takže některé se otočí proti neočkovaným – což se už v podstatě děje (přesvědčují neočkované, aby si nechali dát včeličku), ti přemýšlivější se otočí proti těm, kteří propagují očkování,….
     ….jak to bude probíhat reálně těžko říct…..

     Odpovedať
 6. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here