Správy 29.08.2021

29/08/2021

Najvyšší súd USA sa bude zaoberať prípadom opätovného vymenovania prezidenta Trumpa za prezidenta USA. John Solomon je renomovaný pravdovravecký novinár, takže jeho zdrojom môžeme dôverovať.

Pamätajte, že prezidenta Trumpa a Alianciu podporuje mocná mimoplanetárna podpora pozostávajúca z Galaktickej federácie, Vznešených majstrov a viacerých entít vyšších dimenzií. Svetlo už VYHRALO na kontinuu vo vyšších sférach, kde je manifestácia okamžitá. V nižších dimenziách, kde je energia hustejšia, to trvá o niečo dlhšie. Ale stane sa to – a to čoskoro. zdroj

Práve som si pozrel video z Tarotu od Janine, kde hovorí o tom, že prezident Trump je možno adoptovaný a mohol by byť synom generála Pattona – počatý počas aféry, ktorú mal Patton tesne pred svojou smrťou.

Som hrdý na to, že dokážem rozpoznať podobnosť ľudí. Pomyslela som si: „Len čo uvidím fotografiu generála Pattona, budem vedieť…“ No a tu je tá fotografia. Neviem ako vy, ale ja vidím veľkú podobnosť s prezidentom Trumpom.

Hovorí sa aj o tom, že prezident Trump by mohol byť reinkarnáciou generála Pattona. Oba návrhy sú číre špekulácie – je zábavné špekulovať, ak to neberiete príliš vážne.

V skutočnosti nezáleží na tom, ako sa prezident Trump dostal na pozemskú úroveň. Dôležité je, že je tu a vykonáva skvelú prácu na mimoriadne náročnej misii.

Skončím týmito dvoma bodmi…

Prezident Trump na svojom nedávnom zhromaždení v Alabame recitoval citáty generála Pattona.

A hádajte, koľko delových sálv bolo vypálených na pohrebe generála Pattona? Sedemnásť. zdroj

Na obrázku môže byť 3 ľudia a text, v ktorom sa píše „Notre premier lit médical de FoxxConn avec POTUS. Merci Sean Alvarado. Notez cette traduction“
A podľa „taiwan“, kde dj Trump stretáva terry gou (riaditeľ taiwan priemyselnej korporácie Foxconn) , aby diskutovali o odhalení budúceho lekárskeho lôžka. Vedenie a odhalenie, ponúka vysoký stupeň medzinárodnej spolupráce v rámci aliancie pre konštrukciu revolučných zariadení.
Aliancia usilovne pracuje na oslobodení sveta z područia cabaly a na konečnom odhalení skrytých technológií, ktoré výrazne prispejú k zmene života na tejto planéte, súbežne a v kombinácii so stupňom zvyšovania kolektívneho vedomia. Treba poznamenať, že hoci tieto 3 pozitívne územia v aliancii 3 sú určite z veľkej časti zložené „bielych klobúkov“ 👉 US armády a spravodajských služieb, ide skutočne o globálnu skupinu, v ktorej viaceré krajiny zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. A jednou z týchto krajín je aj Taiwan. zdroj


Súd pre všetkých sa rýchlo blíži! Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza! Tí, ktorí si myslia, že keď prídu z práce domov, ale počúvajú šelmu, budú pokojne spať a ich život bude dobrý, sa mýlia …. Je čas na zmenu, lebo súd je neúprosný. Toto znamenie rozpozná alebo pozná každý. Oko hovorí za všetko, nachádza sa vo veľkých mestách, malých mestách, skrátka všade. Vidíme ho v bankách, v nemocniciach, v obchodoch, vo výťahoch a dokonca aj u vás doma, keď investujete do inštalácie kamier na ochranu svojho domu alebo bytu a samozrejme, aj svojho telefónu. Sme takí zaslepení naším životným štýlom, že nevidíme symboly.

Je potrebné pochopiť toto oko, ktoré pochádza od iluminátov a slobodomurárov, že jedna osoba nás prostredníctvom článkov vedie k tomu, aby sme verili, že ich história mizne v roku 1785. Existovali v inteligencii a bude nasledovať ich tajný hlavný plán. Vláda sveta je zbytočná. Zdá sa, že slobodomurárstvo sa objavuje už aj v roku 1598 v Škótsku (Schawove stanovy), potom v Anglicku v 16. storočí. Vitajte v prebudení. Táto skupina je stále prítomná a vytvorila paralelné oblasti a najmä vytvorila náboženstvo, bankovníctvo a vládu. Všetko preto, aby slúžili jednej osobe. Netvor, ktorého treba uctievať a obdivovať, aby získal moc.

Vyžadovali od ľudí, aby prostredníctvom služobníkov vytvárali galérie, miesta, ktoré si nikto nevie predstaviť a čo všetko je pod nimi možné. To všetko preto, aby mali slávu, bohatstvo, a tým aj výsadu ovládať človeka. Dvetisíc rokov klamstva, dvetisíc rokov zabíjania detí, mužov a žien obetami a mnohými inými vecami je stále nepredstaviteľným utrpením, ktoré prirovnávame k peklu, ale už nie v symbole, ale ako skutočnosť. Skutočná história, skutočná skúsenosť, dráma. Všetky vlády, politici, právne systémy, nemocnice, banky, firmy i drobní občania túto skupinu integrovali, dokonca bez toho, aby si to uvedomovali… Ľudstvo je dnes ako mravenisko, ale mravenisko skazy. Sledovali jediné oko. Ten, kto koná bez otázok, zabúda na schopnosti poznania a rozhodovania. Konanie podľa trojuholníkového modelu je na nás nanútené. Lepšia kontrola nad obyvateľstvom a zotročenie na konkrétny účel. Je čas na zmenu. Je čas pochopiť, že máme možnosť nájsť svoj hlas a je veľmi dôležité rešpektovať samých seba. Rešpekt je sebaprijatie, ak chápeme sebaúctu. Budeme schopní spojiť sa s prírodou, so svojimi emóciami, s ľuďmi a mnohými ďalšími vecami. Vyžaduje si to obete, vzdanie sa neduhov, znamená to rešpektovať samého seba. Sebaúcta spočíva aj v tom, že aj keď máme pochopenie a poznanie o svojom prebudení, nemusíme sa sami so sebou rozprávať. Ostatní nerozumejú, hm, škoda, idem na 5 D. Skôr než sa môžeme pozrieť týmto smerom, musíme začať opúšťať súčasného človeka. A nie sme pripravení, kým nebudeme rešpektovať našu planétu. To znamená My, ľudia, zvieratá a všetko bohatstvo, ktoré nám naša planéta milostivo dáva. Naším poslaním je otvárať ľuďom oči, naším poslaním je zachrániť život. Kto sme my, aby sme hovorili, že iné životy sú lepšie ako ten náš? Mali by sme byť ľudskí a myslieť na tých, ktorí to najviac potrebujú. Svojimi činmi sa dostaneme ďalej. Nie jednotlivcom, ktorí zostali za nami. Keďže sa to deje už roky, musíme sa tomu postaviť čelom a zmeniť svoje správanie. Myslíte si, že všetky zlé skutky, ktoré ste spáchali neboli videné. Hm, mýlite sa. Technológie sú všade, najmä oči sa teraz používajú na to, aby vás súdili, keď vaše technológie pracujú proti vám. Máte právo odpustiť, keď vám chýba pochopenie, musíte samozrejme riešiť druhú šancu. Ale na to sa musíte zmeniť …. Ste informovaní, ste svojou vlastnou budúcnosťou, sami si vyberáte cestu, ktorou sa chcete vydať. zdroj

Toto sú naozaj časy, ktoré skúšajú ľudské duše.

Svet je v súčasnosti chaotickou nočnou morou. Pocit hnevu, strachu alebo beznádeje je normálnou reakciou, keď sa vám pred očami mení celá planéta.

Krásnou iróniou však je, že čím je situácia temnejšia, tým jasnejšie žiari náš kolektívny duch. Tieto skúšky a trápenia sú skrytým požehnaním. Celý svet povstáva ako jeden proti zlu.

Nespočetné milióny ľudí sa zbližujú s Bohom.

Nikdy som si nepredstavoval, že budem svedkom tretej svetovej vojny počas môjho života, a predsa sme tu. Žiaľ, v každej vojne budú obete.

Napriek tomu, že mi trhá srdce, keď vidím toľké utrpenie, chápem aj to, že pôrodné bolesti Veľkého prebudenia sú kľúčom k odomknutiu nového sveta.

Slobodného sveta.

Mnohé dôležité ponaučenia, odhalenie zla a korupcie masám, pochopenie toho, kde skutočne leží moc, zjavenie Božej vôle pre ľudstvo… sú to skutočne biblické časy.

Zvládneme to, pretože láska a svetlo vždy zvíťazia.

Keď sa prach nevyhnutne usadí, ľudstvo povstane ako fénix z popola. Oveľa silnejšie ako kedykoľvek predtým.

Nemajte nádej.

Majte VIERU.

Boh Vám žehnaj priatelia. zdroj

COVID-19 VAKCÍNA HOLOKAUST<

Prvá dávka vakcín zabila 15 % ( tieto čísla sú skryté…uvádza sa len 1 % úmrtí na vakcíny)

Druhá dávka vakcín zabije až 30 % (a deje sa to práve teraz. Ale za úmrtia na vakcíny vinia Deltu a nové varianty….)/// Tieto úmrtia budú pokračovať aj v nasledujúcich mesiacoch

Tretia dávka vakcín zabije až 50_70 % ľudí, ktorí si vzali vakcíny…Tieto úmrtia sú naplánované od jesene 2021 _2023

Posilňovacie vakcíny určite zatlčú klinec do rakvy každému, kto si ich dá..//)

V NASLEDUJÚCICH 3 ROKOCH ZOMRÚ MILIÓNY ĽUDÍ<

Toto mi poslal jeden lekár a myslel som si, že sa o túto informáciu podelím…

Sme vo vnútri VOJNY\
Všetci musíme čoskoro povstať!!!

ČAS SA KRÁTI<<

ZAPOJTE SA!!! zdroj

Róbert Fico a Milan Uhrík sú zaočkovaní, máme dôkazy

Podarilo sa nám získať GreenPass Róberta Fica a Milana Uhríka

Disponujeme originálmi, z ktorých sme spravili screenshot strany, kde sa nachádza QR-kód, nech sa páči:

GreenPass Roberta Fica
GreenPass Milana Uhríka

Neskôr budeme postupne zverejňovať aj GreenPass-y ďaľších politikov a inak verejne známych osôb, ktoré síce na verejnosti sú proti očkovaniu, no v skutočnosti sú úž dávno zaočkovaní…. a že budete pozerať koľko ich je a ktorí to sú! zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „MILITARY LAW“
Je divu, že soudní systém je zkorumpovaný? Určitě ne. To, co nás opravdu udivuje, je VELKÁ korupce. Jinými slovy, Cabal vlastní soudnictví a celý soudní systém. Tímto způsobem je zajištěno zproštění viny každého člena v případě dokonce jasného obvinění. Ještě výslovněji řekl, že zajistil, že nikdo nebude nikdy odsouzen ani v případě výslovné viny. Jednoduché, že? Aliance na to ale také myslela, i když demontáž vrchlíku nebyla zrovna sranda. Byli infiltrováni všude a připraveni na cokoli a jakýmikoli prostředky, bez ohledu na zákonnost.
VOJSKO JE JEDINÝ ZPŮSOB. NEBOJTE SE, KDYŽ SE INSTALUJE VOJENSKÁ VLÁDA … PRAVDA ODHALENA. NIC NEMŮŽE ZASTAVIT CO PŘICHÁZÍ 11.3 … Q “ zdroj

Česko jako centrum evropského výzkumu vesmíru. V Praze vznikne Agentura EU pro kosmický program

📌 Všechno tam dole teď smrdí na sto honů!
Opravdu by mě zajímalo, jaké hry se zde hrají a kdo je hraje. Celé vyprávění o Afghánistánu je naprostá blbost, ale stejně mi nejde do hlavy, jak by to mohlo zapadat do naší výsledkové listiny. Opět se domnívám, že v současné době jsou věci řízeny kontrolovaně. Co se děje se všemi těmi lety, jakou roli hrají bojovníci Talibanu TEĎ a jsou to stále ti samí, které nám předtím prodávali jako Taliban? Kdo nebo co sem vlastně letí všemi těmi obrovskými dopravními letadly? Upřímně řečeno, co nám říkají?
A pak tam připluje německá fregata „Bayern“ a provádí s indickou armádou nějaké legrační cvičné manévry? Protože je tam dole tak krásné počasí, nebo co? Vůbec nic do sebe nezapadá! Fregata „Bayern“ bude součástí nasazených „záložních“ vojenských jednotek Západu. Nesmí být veřejně rozpoznatelné, že podporují mírový proces v Afghánistánu. Jedině tak mi všechny zprávy a celý proces pohybu v regionu zapadají do obrazu.
Přesto pro mě zůstává záhadou, co se z Afghánistánu tak horlivě vyváží. Podle oficiálních počtů vojáků, kteří tam budou v roce 2021 umístěni, to nemohou být američtí vojáci…
A.J.Neuhaus
📌 Čím více se zabývám pozadím situace v Afghánistánu, tím více mám pocit, že jde mnohem více o osvobození od vlivu západního světa než o „nechaní na pospas“ partyzánských sil, které byly dříve loajální vůči zemi. Vsadil bych se, že jméno Ahmada Massúda budeme v budoucnu slýchat velmi často a že Afghánistán najde cestu zpět ke své staré struktuře. Aby se tak stalo, MUSÍ Západ připustit obraz „nechaní na pospas“, protože jinak se tento vývoj nikdy nemůže rozvinout bez protiproudů uvnitř země.
A.J.Neuhaus
📌 Mám podezření, že Afghánistán je jedním z hotspotů DS a je v něm velký pohyb lidí.
Všiml jsem si, že zemětřesení je tam velmi málo, ale v sousedních zemích ještě více.
Destabilizujte zemi, v níž se nacházejí „bojovníci za svobodu“, kteří jsou zásobováni vším možným (zbraněmi, penězi, auty atd.), a máte trvale problémové místo, stejně jako Pákistán, kde jsou destinace téměř součástí každodenního života.
To by znamenalo, že například těžební operace by zůstaly zcela bez povšimnutí.
Co když je tento příběh bojovníka za svobodu jen zástěrkou pro drogy, zbraně a obchod s lidmi? Nejvíce dětí na světě mizí v sousední Indii a Bangladéši, neuvěřitelné množství zemětřesení se odehrává v okolí Afghánistánu: Rozšíření DUMBS tam stejně není patrné….
Mimochodem:
Všiml si někdo, že IS i Tal-i-ban jezdí vždy stejnou značkou auta? Věnujte mu pozornost…. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Escanor Variant @EscanorSucks Once you understand that Afghanistan isa product of the CIA in Concert with China, things should make a bit more sense. Patriot Soldiers don't do Luciferian Symbolism as far as I'm concerned. There's many more.. Pc: @ServantKing777 1:45 AM Aug 29, 2021 Twitter for iPhone“
Tak konecne to nekdo napsal za mne!! …….Urcite jste si vsimli 👉 pocet padlych vojaku 1️⃣3️⃣ Dee+p Stat+e 😉
Jakmile pochopíte, že Afghánistán je produktem CIA ve spolupráci s Čínou, bude vám vše dávat větší smysl.
Vlastenečtí vojáci podle mě luciferskou symboliku nedělají. Je toho mnohem více. zdroj

MATKA TEREZA – KRÁLOVNA OBCHODOVÁNÍ S LIDMI A DĚTMI
➡️ Matka Tereza a Robert Maxwell – otec Ghislaine Maxwellové
➡️ Dr. Fauci je synem Matky Terezy (Matka Tereza byla satanistka a
NE svatá).
➡️ Ghislaine Maxwell = přítelkyně Jeffreyho Epsteina
➡️ Matka Tereza prodávala děti
➡️ do Vatikánu proudilo 50 až 100 milionů dolarů ročně.
➡️ Matka Tereza a Hillary Clintonová
➡️ Společně otevřeli domov pro malé děti ve Washingtonu.
➡️ Domov byl v tichosti uzavřen v roce 2012.
➡️ Mimo jiné spojení s Robertem Maxwellem a haitským
diktátorem.
➡️ Modré a bílé pruhy – ostrov Eps+tein zdroj

👇👇 Stralsund (Nemecko), Krems (Rakousko) zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Prečo cirkev nie je správnou cestou k Bohu?Veľa ľudí si uvedomuje, že všetko, čo sa v dnešnom svete deje nás ma k niečomu priviesť a to k zabudnutej viere v Boha. Veľa ľudí chce a verí, ale nepoznajú tu správnu cestu, nemajú to správne uchopené.Ako vo všetkých veciach, aj tu sa narobilo veľa omylov. Na to, aby…
  Tags: a, to, sa, je, v
 • 10000
  Správy 28.08.2021Chápeme, že Trump už dlho vedel, že bude vykonávať túto prácu. Uviedol to v predvolebnom prejave. Povedal, že vedel, že tento deň príde, bolo len otázkou času. Vieme, že máme tím Q, generála Flynna a mnoho, mnoho ľudí a tiež mimozemskú pomoc. Bude to v poriadku. Lepšie ako v poriadku.…
  Tags: a, že, sa, v, to, je, na, správy
 • 10000
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy

15 komentárov

 1. Raamil


  Hovorí sa aj o tom, že prezident Trump by mohol byť reinkarnáciou generála Pattona.

  Je dobré si pozrieť viac tých amerických historických fotiek a odrazu akoby tam vidíte celé rodinné enklávy… Nuž ale komu je to jasné už od začiatku? len máloktorým, človek už prestal rozmýšlať už len ako farizeji rapoce a rapoce, ani nevie čo!

  1
  Odpovedať
  • Anonym

   Presne to isté si myslím.

   Odpovedať
 2. ondrej

  vy ste ozaj takí sprostý či vás len platia za to?! ja fica a všetkych politikov nenávidim rovnako lebo su to špinavé kurvy, ake vy ste ozaj uplne debilny ked tu vítazoslávne hodite dve foto neakéo pasu co nehovorí ani hovno?! dajte mi 100eur a donesiem vám pas na meno hoci aj martinko klingáč vy tupci, lebo lekár vam za stovku vystavi posraty očkovaci pas aj o druhej v noci

  Odpovedať
  • Daniel

   Správu som tu dal práve preto, že niektorí práve tým politikom veria. Mne osobne je úplne jedno či je a kto je očkovaní. Mnohí politici tam môžu byť skutočne tí dobrí, či už dobrovoľne alebo z donútenia za účelom nezbierania dôkazov proti tým zlým, ale to nič nemení na veci, že tam musí byť každý nový a nesmie tam zostať nik zo starej bandy. Mimochodom keby ste sa unuvali otvoriť odkaz, je tam návod ako si to môžete zistiť sám alebo vám pošlú originál na požiadanie 🙂 nečudujte sa, ak nabudúce nebudete môcť komentovať, pretože ste ukázali, že nie ste zrelý na normálnu ľudskú komunikáciu..

   9
   Odpovedať
   • Renáta

    appka Overpass, určená na kontrolu QR kódov zákazníkov v prevádzkach, píše, že certifikát je neplatný. Je to hoax.

    1
    Odpovedať
  • Sanuela

   Súhlasím, toto už je čistá propaganda na to komu veriť a komu nie. Fico nie je debil, pokiaľ vie o negatívnych účinkoch vakcíny, tak si ju nedá. Pas zohnať je pre poslanca easy. 😂👍

   Odpovedať
  • Anonym

   Presne! Zaplatení sú. Bohvie kým

   Odpovedať
  • Ivy

   Ako ja nechápem, keď komentujete takéto výlevy. Naozaj je to pre mňa osobne šokujúce a smutné, keď tu niektoré komentáre čítam a vidím len šplech odporných slov a odpornej energie. Až som sa musela vyjadriť, čo ja nejak extra často nerobím lebo sa cez to prenesiem, ale toto sú správy. Každý môže ísť a sám si všetko overiť, čo je aj pointou celej stránky. Prestaňte byť lenivcami a začnite sa zamýšľať a skúmať a nie čítam a neuvažujem a komentujem sprostosti.

   1
   Odpovedať
 3. Juraj

  Tie greenpasy Fica a Uhríka sú zrejme podvrh. Skener greenpasov QR kódy vyhodnocuje ako chybnééé….

  3
  Odpovedať
  • Maria

   ahojte tiez si myslim ze pasy su len falosne – kupene, napr.:len preto aby sa mohli volne pohybovat.

   „Co robis inym akoby si robil sebe“

   Odpovedať
 4. Daniel

  Ach vy mudrlanti.. Ak je to teda pravda a je to podvrh tak som rád, že to tu niekto dal na pravú mieru, ale toto je čo podaktorí? Poviliezate z dier len vtedy, keď je tu údajne chybná správa, aby ste si mohli do nás kopnúť? To vy si hovoríte prebudení ľudia?? Človeku je až smutno, že pre takýchto ľudí sa on každodenne trápi zo správami.. Vstúpte si prosím vás podaktorí do svedomia.
  Na záver prikladám krátky text, ktorý som napísal pred pár týždňami do správ na podobný problém, pretože to súvisí s tým ako prijímať informácie na tejto stránke.

  Včera v správach bola v texte veta, že Trumpova manželka je Diana a Melánia je zásterka. Všimol som si na facebooku pod našimi správami, kde na to viacerí upozornili, prekvapivo negatívne komentáre. Jedna žena tvrdila, že sme preto nedôveryhodný zdroj. Potrebujem sa k tomu vyjadriť, pretože to súvisí aj s tým, ako prijímať informácie z tejto stránky.

  Pri vyťahovaní správ som túto informáciu zabudol zmazať. Pri mnohých textoch, ktoré sú v správach je aj veľa blbostí, ktoré mažem, no niekedy si to popri tom všetkom nevšimnem. Vieme, že dnes je všetko možné vzhľadom čo všetko už vieme, ale takéto prehnané tvrdenia samozrejme vždy vynechávam, pokiaľ si nie som istý pravdou. Denne mažem v rôznych článkoch a správach určité veci, pretože nie všetko, čo sa niekde píše je 100% pravda a to platí aj o nás. Aj my môžeme mať v článkoch/správach nepravdivé informácie, a preto je to potrebné brať s rezervou a premýšľať nad tým sám za seba. My častokrát zámerne dávame rôzne uhly pohľadu na určitú situáciu, aby si ľudia sami urobili názor. My ukazujeme správny smer cesty, avšak nedláždime ju pozlátenými tehličkami. Ak hľadáte zdroj, ktorý vám dá všetko ako na tácke a kde je všetko 100%, tak ho asi nenájdete.

  Toto je o tom, aby sme si sami tvorili názor na vec a rôzne stránky nám k tomu napomáhajú. Pokiaľ by som ja pri vyberaní informácií mal zanevrieť na nejakú stránku ako celok, tak by tu takmer nič na tejto stránke nebolo. Vždy sa snažím vyberať len to správne a rozlišovať, no niekedy sa popri všetkom môže stať, že sa tu niečo chybné vyskytne. Pri čítaní informácií si tvorím vlastný úsudok a používam intuíciu a neodsúdim niečo len preto, že je tam chybných doslova pár slov. Proste sa tomu rozhodnem neveriť a sústredím sa na zvyšok textu. Ak na základe pár chybných slov odsúdim celú stránku, asi nie som prebudený človek v pravom zmysle. Prebudenosť nie je len o tom, čo viem, ale aj akým som človekom..

  Keby to aspoň bola nejaká dôležitá vec, ale to, koho má Trump za manželku pre nás nemá žiadny hlbší význam. Ak by sme radšej pozornosť, ktorú venujeme na tieto somariny, namierili na niečo naozaj podstatné. Každý deň majú správy 10 až 15 minút času čítania a za vyše 5 mesiacov, čo to robíme, sme ich vynechali len 2 krát. Takže si zrejm viete predstaviť, že je to obrovské množstvo času, čo to stojí 2 ľudí popri práci a denných záležitostiach ešte vyhľadať, vytriediť, upraviť a preložiť správy. Častokrát je to pre nás ťažké aj z rôznych iných nemenovaných príčin, alebo to časovo nestíhame a najradšej by sme sa na to „vysrali“, ale vždy sa snažíme tie správy dať dokopy práve kvôli vám, pretože vás tu chodí naozaj dosť. Preto, prosím, preukážte aspoň toľko ľudskosti a slušnosti, že nás nebudete nikde haniť, že sme podľa vašich podmienok nedôveryhodný zdroj. Ak si to myslíte, prosto nás nečítajte; takých tu my nepotrebujeme a pokiaľ nás čítať chcete a naše informácie vám pomáhajú, tak budeme veľmi radi a práve pre vás to robíme. 

  A pamätajte, že všetky tieto informácie v správach treba na základe vlastnej intuície vytriediť a rozhodnúť sa niečomu veriť preto, že to tak cítim vnútri, nie preto, že to tvrdí qanon.sk. (To neplatí pre oblasť duchovna, pretože som obdarený neomylnou inutíciou a viem v týchto vodách plávať. Avšak v týchto všetkých “konšpiráciách“ sami nevieme častokrát, kde je pravda, pretože je to niečo, čo tu ešte nebolo a dejú sa veci, ktoré sa ešte nediali. Naše správy majú slúžiť ako celkový pohľad na to, čo sa deje a ukázať, že sa veci naozaj dejú a uberajú sa dobrým smerom. Slúžia k doplneniu nádeje, avšak pravá viera v to čo sa deje musí vychádzať zvnútra ❤️

  7
  Odpovedať
 5. matyas

  Já jenom nechápu o co tady jde 😂 Tak fajn, byl to hoax 😂 Ale ne prostě, vy tady ještě budete kopat do autorů zpráv že jsou zaplacení bůhví kým atd ale nikdo z vás ani nepoděkuje za denní přísun zpráv. Člověk tady denně dává dohromady tuny informací abychom si my mohli večer přečíst zprávy, a jednou se mu tam dostane něco co není pravda a najednou je nejhorší na světě 😂 Buďte rádi za zprávy a když už máte pocit že se potřebujete vyjádřit tak existuje taková zázračná metoda jak toho docílit, funguje to na 1000% a říká se tomu „napíšu to slušně“ 😂 Samozřejmě není to mířeno na všechny, jenom na pár expertů na těchto stránkách přítomných 🙂

  10
  Odpovedať
  • Daniel

   Ja sám vždy tie správy beriem z rezervou, lebo viem ako to chodí a neupínam sa na konkrétne info, ale ide o celkový obraz vždy. Len som si myslel, že sú tu všetci aspoň natoľko „prebudení“, že sa dokážu vyjadrovať ako uvedomelé ľudské bytosti. Ďakujem za postreh, je to presne tak ❤️

   1
   Odpovedať
   • Dana

    Tiež ma dokáže mnoho info zaraziť, neladim s nimi, ale treba selektovať, no to vo všetkom!
    Na to máte ľudia slobodnú vôľu, aby ste si vybrali a duchovne rástli premýšľaním a zamýšľanim sa.
    Oceňujem prácu autorov…a duchovnú úroveň p. Daniela každý ľahko pozna z jeho komentov, rovnako ako aj jeho snahu pomáhať zdieľaním sprav.
    Ostatní, ktorí komentovali z ega, k tym sa netreba vyjadrovať.
    Každému, čo jeho jest 😉

    8
    Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here