Správy 30.03.2021

30/03/2021

Ľudia, proti ktorým stojíme, sú (kolektívne) najväčšou silou zla a moci na zemi. Neobjavili sa len tak, fungovali už celé storočia. A každá jednotlivá sila, ktorá sa proti nim dodnes postavila, zlyhala. Ale potom boli schopní skryť svoje zlé skutky skrývaním sa v tieni. Začali existovať v zákulisí, pretože neexistovalo nič také ako internet a akákoľvek písaná história o nich bola buď skreslená, zničená alebo zdroje zabíjané, aby sa zabránilo pravde. Pokiaľ verejnosť nevie pravdu, nikdy nemôže zastaviť svojho skutočného nepriateľa. Preto Q povedal „Public Awakening = Game Over“.

Q tiež povedal: „Je to maratón, nie šprint.“

Ľudia sa zo dňa na deň prebúdzajú v masách, pretože akonáhle uvidíte pravdu, nemôžete ju nikdy prestať vidieť. Toto je červená pilulka. Ani jeden znovu prebudený človek sa nevráti znovu spať – to sa jednoducho nemôže stať. Aj keď sa médiá snažia zosmiešniť nás – každý deň – stovky článkov mesačne, HBO robí dokumentárny seriál, ktorý je rovnako posmešný, že iba PRIDÁVAJÚ oči vidiace pravdu. Akonáhle to niekto konečne uvidí – nebude viac nevidieť. Nehovoriac o tom, že sme správy šírili každý deň a každý, kto sa učí, chce povedať niekomu ďalšiemu. Šíri sa to ako divoký oheň. zdroj

Ak dávame pozor, môžeme vidieť zmeny, ktoré prebiehajú, a potvrdenie, že Veľké prebudenie prebieha a zrýchľuje sa.

dnes ráno bolo, že „niečo sa deje na 17. ulici“ vo Washington, DC.

Deep state bojuje o kontrolu. Aktuálna veľká správa je, že „meniaci sa príliv“ mohol oslobodiť  Ever Given. Neskôr uvidíme, čo bolo následkom tohto incidentu. Toto bol iba začiatok; prvé domino.

Agentka Margaritaville v Kanade nám hovorí, že bývalý premiér Paul Martin je majiteľom veľmi podobnej lode ako  Ever Given . Náhoda?

Lin Wood:
Veľmi hlasno som tvrdil, že obchodovanie s deťmi / pedofília je skutočnou pandémiou na svete.
Prečo to propagandistické médiá ignorujú?
Prečo to toľko bohatých a mocných volených úradníkov ignoruje?
Prečo to toľko bohatých a mocných globalistov a celebrít ignoruje?
Čo sa stane s týmito deťmi? Prečo ich toľko chýba? Prečo sa ich nájde tak málo?
Musíme požadovať odpovede na tieto otázky.
Toto je o našej ľudskosti.

Keby politické strany boli tým, čo hovoria, kandidovali by dobrí ľudia, voľby by sa riešili čestne a hlasy ľudí boli zostavené presne – svet by bol oveľa odlišnejším a lepším miestom. Bohužiaľ, všetko vyššie uvedené je snom. Ilúzia. Ako môžu ľudia tak dlho veriť? zdroj

Cabala roky zaisťovala šialenú úroveň tlače fiat mien, falošne držali akciový trh, ktorý bol už potopený tmavočervenou farbou a navrhli celoročný globálny ekonomický blok, minulý týždeň schválili návrh zákona o výdavkoch na stimuláciu biliónov dolárov, ich loď obchodujúca s deťmi Evergreen Corp. zablokovala stovky lodí v Suezskom prieplave, čo spôsobilo krízu v medzinárodnom obchode a tak vytvorili Dokonalú búrku pre americký a globálny finančný kolaps.
O obchodovaných deťoch, ktoré sa údajne prepravovali lodnými linkami Evergreen, sa hovorí, že sú v bezpečí a je o ne postarané, zatiaľ čo loď bola vyslobodená pon. 29. marca.
To všetko bola súčasť plánu Aliancie na likvidáciu organizácie Deep State Illuminati a ich medzinárodného obchodovania s deťmi, bitcoinom, adrenochrómu, prevádzkovania zbraní a drog – čo bol hlavný zdroj ich financovania. Predtým fungovali na amerických dolároch daňových poplatníkov, ktoré boli teraz odobraté pomocou globálneho obnovenia meny. Náš vojenský kontakt Intel varoval, že červené varovanie pred finančným kolapsom USA spôsobí globálne vynulovanie meny. zdroj

Časová známka tweetu Dana Scavina: 1:59 z 30. marca 2021 vedie k (1 + 59 = Q60)

Toto je iba odhad, ale myslím si, že títo ľudia sú pravdepodobne v Q tíme:
Admirál Rogers, 17. riaditeľ NSA
Prezident Trump, ktorý je Q +
Generál Flynn, vodca digitálnych vojakov
Ezra Cohen-Watnick, úradujúci námestník ministra obrany pre spravodajské služby
Mike Pompeo, bývalý riaditeľ CIA
Dan Scavino, riaditeľ sociálnych médií prezidenta Trumpa a chlapík s kewl
Sidney Powell: toto je ‚možno‘ odhad.
Predstavil by som si, že tím by potreboval vojenského právnika, a ona je blízko generála Flynna.
Mohli by byť až dvaja ďalší, ale nemám dobrý odhad, o koho by išlo.
Q60

Prezident Putin podpísal dekrét zákon, že sa môže ktokoľvek stať ruským občanom a pritom nemusí odovzdať svoje pôvodné občianstvo. Nájdite si v správach RT. V Rusku vo všetkých krajinách a vo všetkých mestách sa nesmú používať masky, sociálny kontakt bol úplne obnovený a FAKE COVID-19 je minulosťou. Všade sa tancuje a oslavuje. Nikde sa nebudú požadovať očkovacie pasy. zdroj

Holandský minister spravodlivosti a bezpečnosti bol samozrejme označený za „pozitívneho“. Hovorí sa, že vojenské vrtuľníky lietajú nad rôznymi miestami v Holandsku, takže by to mohlo súvisieť s väznicami.
Počujem, že v súčasnosti je v Holandsku veľa vrtuľníkov, ako aj niekoľko holandských dôstojníkov zdroj

Najväčší dar, ktorý Q dal Patriotom, že nám pomohol si uvedomiť, že nie sme sami. Teraz sme rodina.
Druhým najväčším darom bolo pomôcť nám zorganizovať sa ako stroj na šírenie informácií, ktorý bol schopný obísť MSM (nepriateľ ľudu).
Tretím najväčším darom bolo pomôcť nám si uvedomiť, že nebojujeme proti korupcii, ale bojujeme proti zlu. Nielen to, ale máme pomoc od patriotov v bielych klobúkoch, ktorí našťastie videli, že to prichádza a vymysleli plán, ako to zastaviť. Zaradenie nezávislých mysliteľov do digitálnej armády proti spodine Zeme …
Príbeh, ktorý sa bude rozprávať pre ďalšie generácie. zdroj

Varovanie pred falošnou vlajkou 
Skontrolujte „FF“ na konci chvosta F22.
https://twitter.com/DanScavino/status/1376886351837159425
Ak vložíme časovú značku 9:17 priamo do vyhľadávača Q dropov, nájdeme Q2734.
Tento Drop má nielen časovú značku 9:17, ale je to vlastne 9:17:45
45 sa zhoduje s dĺžkou videa a samozrejme prezident Trump = 45
Q2734

Národná pohotovosť dnes?
zdroj

Prichádza Matka všetkých „BOMB“ v apríli?

Scavino zverejnil fotografiu prezidenta Trumpa a prvej dámy 29. marca 2021
https://twitter.com/DanScavino/status/1376696277015085059
Umiestnením časovej pečiatky 8:42 do vyhľadávania sa objaví tento Drop:
Q995

Armáda
Hranica
Pozerajte správy
Apríl
Matka všetkých bômb
zdroj

Tu je zaujímavá teória Anona:
45office.com vyšla včera.
Na webe je táto fotografia
Plán Z
Z je 26. písmeno v abecede
Potus salutuje vo svojej „vojenskej“ bunde.
Q 26

Jediná cesta je armáda
zdroj

Pompeo zverejnil tweet, ktorý odsúdil WHO 30. marca 2021.
Časová značka 9:13 vedie k Q1664, keď je vložený priamo do vyhľadávača.
Táto časová značka vedie tiež k (9 + 13 = Q22)
Q22 a Q1664

Nebude žiadna občianska vojna
Aký bývalý prezident použil armádu na záchranu republiky a čo sa presne stalo?
Žiadna vojna. Žiadne civilné zatknutia. Čisto a rýchlo.
zdroj
Máte pozornosť celého sveta
vo vzduchu, na súši a vo vode
Letecká nehoda bola na lete 666 toľko náhod.. niekto chce aby sa svet pozeral na túto spoločnosť to je isté
EVA Air je medzinárodná letecká spoločnosť Evergreen Group zdroje

Vždy sme predpokladali, že keď Q urobil tieto referencie s 3 hviezdičkami, bolo to pre 3 hviezdičkového generála Michaela Flynna.
A to môže byť správne.
Niekedy však existuje viac ako jeden význam
Logo DJT.
Uvidíte tiež 3 hviezdičky

V novej  správe Rady bezpečnosti, ktorá dnes koluje v Kremli, je vidieť jej prepis, ktorý ukazuje, ako členovia Rady bezpečnosti  diskutujú o (utajovanom) dokumente zostavenom  Generálnym riaditeľstvom Generálneho štábu ozbrojených síl  –  ruskom  dokumente vojenského spravodajstva, ktorý šokujúco odhaľuje, že pri  0349 hod GMT + 3  ( 07:49 Washington čas, 3-27 ) dňa  28. marca Ministerstvo obrany aktivuje stav pohotovosti  Aerospace obranných síl v reakcii na: „vojnový agresívny“ čin, ku ktorému došlo o  60 sekúnd  skôr – čin, ku ktorému došlo, keď  Strategické velenie Spojených štátov  ( STRATCOM ) zverejnilo na svojom oficiálnom  Twitteri  informačnú šifru: „ ; l ;; gmlxzssaw “ – o  8 hodín  neskôr, o  0318 hodín GMT-5 STRATCOM  pod svoju predchádzajúcu správu poslal ďalšiu správu  s  oznámením : „Ospravedlňujeme sa za zmätok … Prosím ignorujte tento príspevok“.   

Nezameniteľné pre prvú   zverejnenú správu STRATCOM „ ; l ;; gmlxzssaw “ je, že táto šifra je kódovanie znakov pomocou  ASCII,  ktorého skutočná správa je „ 059 108 059 059 103 109 108 120 122 115 115 097 119 013 010 “ – ako je potvrdené, je platný štartovací kód oprávňujúci  leteckú základňu Františka E. Warrena  v Cheyenne-Wyomingu vydať jednu  medzikontinentálnu balistickú raketu Atlas SM-65  obsahujúcu  termonukleárnu hlavicu W49 – ktorej priamym uvoľnením je cieľ  Washington DC – ale z dôvodov, ktoré ešte treba vysvetliť, STRATCOM zverejnil tento jadrový odpaľovací kód včera s vedomím, že bol platný iba počas  studenej vojny v rok 1963  zdroj

Keď sa dešifruje cez dekódovanie ; | ;; gmlxzssaw sa preloží ako Q ACQUITTED!

Q ACQUITTED sa v Germatrii rovná 117
a Apríl 4 2021 bude 117 dní ticha od Q. zdroj

Rekapitulácia:

V  januári 2019 sa  začalo zatýkanie na viac ako 222 000 uzavretých obžalôb na globálne a politické elity, ktoré boli obvinené z pedofílie a zrady, podané na federálnych súdoch v celej krajine od nástupu Trumpa do úradu.

V tom istom  januári 2019 sa  začali procesy v GITMO.

Dňa  21. decembra 2020  prezident Trump podpísal výkonné nariadenie, ktoré deklarovalo krajinu do stavu ohrozenia alebo stanného práva -, čo mu dalo moc na odstránenie elity.

Trump inicioval Povstalecký zákon, ktorým sa jeho moc preniesla na americkú armádu.

Tento zákon tiež umožnil Trumpovi zostať prezidentom USA, kým armáda nevyhlási stanné právo.

Po Trumpovom podpísaní zákona o výnimočnom stave viac ako 200 amerických generálnych riaditeľov okamžite rezignovalo a začali zabezpečovať svoje peniaze na zahraničných účtoch – ktorých sa zmocnila vláda.

Bidenova falošná  inaugurácia sa  odohrala v Castle Rock Entertainment Studios v Culver City v Kalifornii  20. januára 2021.  Kvôli zahraničným zásahom do  prezidentských volieb  v roku 2020  bola Bidenova inaugurácia považovaná za neplatnú.

Tesne pred Bidenovou falošnou inauguráciou bol Biely dom zatvorený a vrch Capitol Hill bol obklopený osem metrov vysokým plotom s ostnatým drôtom, ktorý z vnútornej strany strážilo 30 000 vojakov Národnej gardy.

Dňa 23. januára  armáda rozposlala tlačovú správu všetkým masmédiám na celom svete, aby oznámili, že USA fungujú na základe stanného práva. Žiadna z amerických masmédií tieto informácie nezverejnila = akt zrady. zdroj

V utorok bolo v Dolnom Rakúsku zemetrasenie citeľné i vo vzdialenejších častiach krajiny. Prvé hlásenia hlásili o možnom epicentre cca 2,9 km južne od Wiener Neustadt. Otrasy boli cca o sile 4,3- 4,9 Richterovej stupnice a zdroj zemetrasenia sa odhaduje na 3 km hĺbku. Vraj prišli i hlásenia z Bratislavy…Ja bývam nedaleko BA, ráno ma skôr zarazili 2 výbuchy, zjavne z väčšej vzdialenosti zdroj

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 166738424_131738012232326_1624068724751365867_n.jpg
Uz se mame pripravit? Nevite nekdo, jestli B. vlastni heli?
😉😂 zdroj
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 166517760_131265115612949_7274119729820448345_n.jpg
No to uz vypada na rodinnou tragedii 😂
EVER GIVEN sesterská loď EVER GENTLE v Taipei na Tchaj-wanu se dostala do problémů. Další megakontinentální loď EVERGEEN, EVER GIVEN, byla sesterská loď EVER GENTLE v přístavu Tchaj-pej na Tchaj-wanu, kolem poledne 27. března během nákladních operací. Portálový jeřáb narazil do trychtýře lodi a vážně jej poškodil. Jeřáb a násypka byly odděleny asi za dvě hodiny. EVER GENTLE krátce po nehodě opustil Tchaj-pej a odjel do čínského Yantian. zdroj
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 166259429_131302678942526_7003028775835651148_n-1024x576.jpg
NOVA jede ve zlutem zdroj
Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 166376097_131325152273612_1668925078860797962_n-1024x419.jpg
Tady mate dalsi priklad, ze nemecka vlada je pod vedenim SHAEF!!! FDP-Sef Lindner musi zvednout v minute 17.17 hrnek a ten znak si musite sami vygooglit 😉
FDP-Chef Lindner | BILD Live 22.03.2020👈 PRED ROKEM! zdroj

ČO VÁM MÉDIÁ O PETROVI KELLNEROVI NEPOVEDIAVždy som si ctil zásadu, že o mŕtvych len v dobrom a keď nemáš povedať čo dobré, tak sa radšej stíš pred majestátom smrti. Ako sa však zachovať v prípade, keď zomrie jeden zo symbolov stredoeurópskej oligarchie a mafiánskeho kapitalizmu, no v médiách sa dočítate len o tom, že to bol človek, ktorý sa vyznačoval skvelou intuíciou, osobnou skromnosťou, filantropiou, Miloš Zeman o ňom napíše, že si ho „veľmi vážil pre jeho podnikateľské úspechy“ a Václav Klaus to dokonca zaklincuje, že „patril k tým, o ktorých môžeme povedať, že sa zaslúžil o našu krajinu“… a vám sa zdá, že ste celý ten čas žili na inej planéte.Ja to teda risknem, aj keď ma veľa ľudí nebudem mať rado (na čo som už zvyknutý), a to nielen preto, že pravda oslobodzuje, ale najmä preto, že tento nekrotainment (snaha zúčastňovať sa na masovom smútku ako na vzrušujúcej udalosti), je učebnicovou lekciou z kurzu chápania podstaty tohto systému, kto v ňom vládne a aké nástroje ovládania využíva. Pretože z tejto pozície – z pozície záujmov bohatých – vás (dez)informujú o všetkom.Peter Kellner bol jedným z najvýraznejších symbolov mafiánskeho kapitalizmu, ktorý tento systém legitimizoval ako najväčšie dobro. S jeho menom by sa malo spájať predovšetkým rozkradnutie finančného priemyslu v privatizácii, státisíce ľudí v dlhovej pasci kvôli úžerníctvu, ovplyvňovanie zahraničnej politiky štátu v prospech vlastného biznisu atď. Bol to človek, ktorý zbohatol na vytunelovaní investičného fondu a podvode voči drobným investorom. Vsádzal na osvedčené oligarchické postupy ako je klientelizmus, zaštítenie sa politickou mocou, korupcia, mafiánske spôsoby vydierania. Tieto praktiky si liečil neúprimnou pózou charity. Typickým príkladom takejto činnosti bol Home Credit. Je až neuveriteľné, ako sa podarilo z tejto pyramídovej hry vyrobiť obraz pomoci slabším. Tento biznis však nebol založený na tom, že poskytoval ľuďom veľmi výhodné úroky. Ako upozornil už v októbri minulého roka český senátor Václav Láska, bol založený na sankciách. Zarábal na tom, že aj to najmenšie porušenie zmluvy bolo astronomicky pokutované. Napríklad ak ste dva dni meškali so splatením pôžičky, HC vám okamžite napočítal sankcie v stovkách percent a z požičaných 10 000 bol odrazu dlh 100 000 a viac. Mnohým sa rozpadli rodiny, mnohí si siahli na život, iní skončili ako bezdomovci. Nie náhodou si Kellner so svojím HC vyslúžil v Číne prezývku „kráľ úžerníkov“, kde sú na takéto praktiky obzvlášť citliví. Táto forma „podnikania“ je jedna z najodpornejších, aké poznám, a hádajte, koho mi pripomína na Slovensku…Pred dvoma rokmi sa Kellner posťažoval, ako mu prekáža, že v západnej civilizácii víťazí „ideológia nárokovosti a rovnostárstva“. A presne toto bol hodnotový svet nielen najbohatšieho Čecha, ale aj celého súčasného kapitalizmu. Oni majú dokonca pocit, že majú na svoje nalúpené miliardy nárok, že im máte byť vďační za to, že naše republiky ošklbali na kosť a že im máte tlieskať, keď vám hádžu omrvinky a ostentatívne ukazujú na veľkých tabuliach, ako málo stačí, aby si vás kúpili. Presne tak, ako keď sa Jozef Majský v slabej chvíľke úprimne priznal, že sa chce raz svojim deťom pozrieť do očí, keď sa ho spýtajú, čo si robil, keď sa rozkrádala republika… Spomeňte si raz na to, keď budú médiá opäť raz hystericky jačať Fico je zlodej, Dzurinda je zlodej, Mečiar je zlodej… ale pred tými najväčšími zlodejmi, ktorí ich vlastnia, budú stáť v úctivom predklone. Preto o Kellnerovi treba hovoriť. Nie preto, že by ma bavilo tancovať na jeho mŕtvole, ale preto, že po jeho „podnikateľskom úspechu“ zostali státisíce obetí a že sa na vytváraní priaznivého imidžu tohto zločineckého systému podieľalo príliš mnoho politikov a novinárov, ktorí dnes svoje svedomie prehlušujú propagandistickými nekrológmi. zdroj

Bleskovka carstena 3Q.Q3.2Q21. Konečně to bouchlo. Spící jsou v šoku link

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 29.03.2021Vo vojne sa časové osi nevyhnutne musia meniť v dôsledku akcií, alebo reakcií nepriateľa niekedy na dennej, alebo dokonca hodinovej báze. Niekedy sú časové osi uvedené ako forma dezinformácií, ktoré majú zmiasť nepriateľa. Zdá sa však, že s pokrokom, ktorý teraz začíname vidieť, môžeme jasnejšie vidieť, že okno na vyhlásenie…
  Tags: je, a, sa, na, že, zdroj, to, v, ako, správy
 • 10000
  Správy 28.03.2021Zdá sa, že sme teraz v oku búrky, ktorú prezident Donald Trump spomenul počas večere so svojimi najvyššími vojenskými veliteľmi v roku 2017.…Predpovede pre 2021 Gali Lucy je izraelské médium, sprostredkovateľka, ktorá poskytuje predpovede. Napísala tiež tri knihy, ktoré sú k dispozícii v angličtine: Divine Creation, The Future a The Age…
  Tags: a, v, na, sa, je, zdroj, že, to, správy
 • 10000
  Správy 27.03.2021Na začatie implementácie systému GESARA sú potrebné dve udalosti: Udalosť, ktorá spôsobí, že súčasný globálny finančný systém bude zastaraný, aby si vynútil implementáciu kvantového finančného systému.Udalosť, ktorá aktivuje americkú armádu na začatie hromadného zatýkania skorumpovaných úradníkov (bude nasledovať zvyšok sveta). Tieto udalosti sa však nemôžu uskutočniť, kým nie je dokončené…
  Tags: a, zdroj, na, je, sa, to, v, že, správy

4 komentáre

 1. vladimír

  článek o Kellnerovi je svatá pravda a nikomu se za jeho kritiku,nemusíte omlouvat ….ti jako Klaus a Zeman jsou na stejně nízké úrovni jako byl on a budou nést stejný díl zodpovědnosti za zločiny,které spáchali,Klaus za rozkradení ČR v kuponové privatizaci a Zeman za schvalování bombardování Srbska….jinak je Váš celý článek velmi hodnotnou informací a díky za ně….hezký den 🙂

  Odpovedať
 2. marek

  Zdravím Vás 🙂

  Co se týká Kellnera, také souhlasím s autorem článku, protože to vnímám podobně. Zbohatlíci, bílí koně, veksláci a podobná lidská havěť se opěvuje a vynáší do výšin a ostatní lidstvo se šikanuje, ochuzuje, nechá vymírat apod.!!!!

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here