Správy 30.04.2021

30/04/2021

Existuje veľa hercov. Spravodlivosť sa už v mnohých prípadoch vykonala, musia však zobudiť spáčov. Pozrite si tento zábavný malý  klip na telegrame,  kde nájdete dôkaz o niektorých veľmi presvedčivých hercoch na svetovej scéne.

Samozrejme vieme, že ak nemajú špinu, jednoducho si ju vymyslia.

ALE…

Z nájazdu teda vyrobili veľkú produkciu a veľa ľudí sa tomu prizeralo. Čo ak to tak nie je? Čo ak je to spôsob, ako Biele klobúky získavajú publicitu pre ICH agendu? Nič nemôže zastaviť to, čo príde.

Ohromujúci prieskum verejnej mienky CBS, podľa ktorého 85 percent Američanov prijalo včera spoločný prejav Joea Bidena, sa ukázal byť podvodom. Anketa YouGov uskutočnila prieskum iba u 169 republikánov, ako súčasť širšieho okruhu 943 ľudí.

Tu sú ďalšie falošné správy. Nikto, kto niečo vie o tom, čo sa deje, to nepovie CNN. CNN je CIA a vymýšľa si propagandu. Nejde o „správy“, ALEBO o žurnalistiku, ako všetci vieme.

MSM [DS] nájazd na BIELY DOM – falošná vlajka
CNN _ Útok energetickými zbraňami ..
Príbeh _o giulianim prešiel cez msm a dostal sa do európskych správ
odpútanie pozornosti
(Hovoril som vám to minulý týždeň. [ONI] si vymyslia príbeh o terorizme – falošná vlajka
[Pápež] bude mať hrozný máj.
Tí, ktorí ho podporili, budú vytlačení na SVETLO>
Z tmy na svetlo.
PRAVDA.
Q zdroj

Anoni tvrdia, že ďalšie dôležité budovy vo Washingtone DC sú prázdne, napríklad Najvyšší súd. Potom, aby sme ešte viac pridali k záhadám, existujú videozáznamy od neohrozeného občana novinára Richarda, ktoré ukazujú OBROVSKÉ množstvo policajných a vojenských aktivít v tejto oblasti.

Je zrejmé, že Aliancia má úplnú kontrolu. Ako inak by mohli umožniť Lin Woodovi – horlivému podporovateľovi Trumpa – prechádzať sa v prázdnom Bielom dome …? Je to samozrejmé, patrioti.

Zvýšená vojenská a policajná činnosť v okolí Bieleho domu spolu s čerstvým novým oplotením je dôvodom veľkého záujmu. Sledujte tento priestor. Napínavé časy dopredu. zdroj

Keď červená pilulka začne vstupovať do vášho systému: „Ak o tom klamali, o čom ešte klamú?“ Keď Červená pilulka naplno naštartuje: „Bože môj … klamali o všetkom“  zdroj

Správa vatikánom vlastnených novín ukazuje, že pápež František  nedávno zavesil za svoj stôl obraz, ktorý zobrazuje nahého  Ježiša Krista, ako hladí svojho mŕtveho apoštola Judáša Iškariotského.

Pápeža Františka priťahuje veľa diabolských vecí a často káže proti ľuďom, ktorí majú  osobný vzťah s Ježišom Kristom , preto niet divu, že tento zlý muž si zavesil obraz nahého Ježiša, ktorý „deklaruje pomoc a útechu“ svojmu nepriateľovi,  Judášovi . zdroj

šokujúce! 5g komponenty bunkovej veže označené ako „cov 19“
 Vychádzajú správy  a ukazujú, že niektoré z elektrických komponentov, ktoré boli použité vo vežiach 5G nesú označenie „COV-19“, ktoré je len tak náhodout takmer totožné s COVID-19 zdroje

• Vedzte, že VY definujete svoju realitu, nie vláda, ani MSM.

• Poznajte svoju vlastnú hodnotu a to, že môžete povedať NIE. 

• Vedzte, že ste mocní a to ich desí.

• Vedzte, že nie ste sami, prebúdzajú sa milióny ľudí.

• Vedzte, že Boh vyhráva. zdroj

Súčasťou misie Q bolo prebudiť nás dosť, aby sme sa naučili, ako sa brániť a bojovať proti nim sami za seba. Q sa nikdy nechystal splniť všetko, ani to nemusel. My ľudia máme moc a my sme väčšina.
S vedomím, že Boh vyhráva, môžeme priniesť víťazstvo do každej úlohy, ktorú sme povolaní hrať, a zraziť Babylon na kolená. zdroj

Keď sa to skončí, bude potrebný oveľa väčší obrázok. Oveľa väčší! Najväčší politický škandál v histórii zdroj
Na ďalšie dni dopredu.
Položte si úprimnú otázku, prečo by miliardár, ktorý má všetko, slávu, šťastie, srdečnú a milujúcu rodinu, priateľov atď., Chcel ohroziť seba a svoju rodinu tým, že sa stal prezidentom?
Chce urobiť z USA / sveta lepšie miesto pre svoju rodinu a pre tých dobrých a slušných ľudí, ktorých už dlho využívajú?
Možno nedokázal upokojiť predstavy o masových vraždách, ktoré by uspokojili Molocha?
Možno nedokázal utíšiť myšlienku na unesené, zdrogované a znásilňované deti, zatiaľ čo vodcovia / orgány činné v trestnom konaní na celom svete zatvárajú oči.
Možno ho už unavovalo, keď sledoval, ako sú určité rasy / krajiny neustále zneužívané a udržiavané v núdzi / chudobe / a trpia všetko na konkrétny účel.
Možno nemohol pri dobrom svedomí sledovať ako svet horí.
Čo sa stane, ak hranica zostane otvorená a MSM bude naďalej vymývať mozgy?
V ktorom okamihu sa Patrioti a ťažko pracujúci muži a ženy stanú menšinou?
Rastú šance na premáhanie zla každým rokom menej a menej?
Čo znamená „červená čiara“?
Kedy vtáčik spieva?
Q zdroj
Informované zdroje hlásia, že agenti IRGC intel organizácie prepadli kancelárie prezidenta Hassana Rouhaniho a ministra zahraničných vecí Zarifa, a po chvíľovej šarvátke zhabali „nejaké dokumenty“
Sledujte Irán. Niečo úžasné sa stane. Hassan Rouhani. Dobrí ľudia Iránu majú moc. Bojujte za svoju slobodu. Q zdroj

Q246
Masívne podzemné dátové centrum
Q721
Ako je uvedené vyššie
Máte oveľa viac, ako viete
Q2335 a 2336
Myslite na nehody lodí
Väčšie než tušíte. Nahraďte loď BITCOINOM ↓

Peking údajne skúma energiu „ťažiarov kryptomeny“ v regióne, čo môže mať vplyv na ťažobné operácie #bitcoin. Jop, pripravte sa. zdroj

Veľa vyššie uvedených informácií o globálnej vojenskej operácii na zastavenie ťažby bitcoinov, ktorú vymysleli CIA, UK šľachta, Rothschildovci, hrad Guthrie a hlavne sa dostala do rúk CCP na nečestné činnosti.

Q vám ukáže technologickú vojnu USA a Číny a ukáže vypustenie jadrovej zbrane z veľkej vodnej plochy.

Záchrana Izraela na poslednú dobu má niekoľko významov. Chazari / bolševici vlastnia Big Pharma, ale je to vo Wu-chane.
Rovnako ako Gates & Soros majú 2 laboratóriá vo Wu-chane. Božie prúty udrú na Big Pharma. To určite zatlačí na trh. Takto dostaneme 6000 liekov, lekárske postele atď. Preto nám POTUS povedal, že všetko nemocničné vybavenie bude nepotrebné a zastarané. zdroj

ALICE (podzemný vrták) v / a krajina zázrakov – tunely.
Zaujímalo by ma, čo je uložené v týchto tuneloch, ktoré sa nachádzajú doslova všade na svete! Akákoľvek civilizácia používala počas histórie PODZEMIE na ochranu. Vrták ALICE dokáže prekonať minimálne 7 míľ za deň … Som si istý, že peniaze daňových poplatníkov za toto nezaplatili …
Len ďalšia zhoda okolností, že Evergreen používa ALICE …
Článok: Tunel linky Evergreen: Alice z toho urobí nudu 
Zdroj

Ak sa vrátime v čase, uvedomíme si skutočnosť, že temní mali vždy záujem o atómové experimenty.
Zakaždým, keď sa to stalo, svetelné sily boli tu, aby neutralizovali účinky. Tieto vlnenia (vibrácie) by sa inak dostali do nekonečna a kontaminovali by ďalšie dimenzie (preprogramovanie smerom k rozrušeniu, cez hviezdne brány spájajúce sa s inými dimenziami).

Jednoducho povedané:
Atómové experimenty vždy spočívali v tom, AKO ODDELIŤ ENERGIU OD JEJ FYZIKÁLNEJ FORMY, a byť v držbe čistej zdrojovej energie / všetkých kódov / dna, aby ste ich vytvorili v prospech svojich osobných zámerov / matrixu.

Ako éterický tvorca (anjel) blízky zdroju (BOH) s rovnakým materiálom, ktorý využije silu Zdroja.

Účastníci globálnych ley línií vedia, že temná cabala má tiež svoje rituály a po tisíce rokov je dobre organizovaná, je si vedomá elektrických nástrojov a schopností svojich tvorcov. Všetci máme na tejto planéte slobodnú vôľu.
Slobodnú vôľu manipulovať s energiou, prejavujúcej sa z LÁSKY, alebo strachu. Vedome, alebo nevedome.

Cabala manipulovala ley línie a presmerovali energiu na ich konečný únik: STARGATE v CERNe.

Ak dokážu tvoriť rýchlosťou svetla (zdroja), môžu projektovať energiu zdroja do čiernej diery, alebo iných krištáľových spojov / červích dier a vytvoriť tak pre seba novú dimenziu a tým tiež byť schopní manipulovať s inkarnačným procesom: udržiavať matrix otrokov.

Jedna kvapka nesprávne kódovaného matrixu sa dá skopírovať do iných dimenzií. Plán bol taký brilantný, že mnohí temní neverili, že sa ich plány odhalili.

CERN je otvor na prepichnutie v kvetine života:
krištáľový uzol na ley línii/ pyramída a sieť svetla/ obelisková sieť / mriežka. Hviezdne brány nebudú úplne uzákonené, kým nebudú všetky bytosti s temnými úmyslami odstránené zo Zeme a zo zdroja energie.

Predtým, ako ste sa prevtelili, ste vo svojom srdci vedeli, že Spoločne ako JEDEN dokážeme odhaliť sieť padlých, ktorí sa vzdialili od zdroja / srdca.

CERN sa dokáže napojiť na bohyňu hviezdnej brány pomocou zlata.
CERN ho má veľa. Zlato je prvok / kov, ktorý môže viesť vysoké frekvencie.
Máte nejaký nápad, kam smerovalo všetko zlato ukradnuté nacistom?
Hitler (medzi mnohými) tiež pripravoval CERN.
Vediac, že ​​sa môže reinkarnovať do nového matrixu a stať sa znovu tvorcom. zdroj

CERN ŠVAJČIARSKO, Zürich

Pretože CERN je najväčšie a najvyspelejšie laboratórium jadrovej a časticovej fyziky na svete, bezpečnosť v prísne tajnom zariadení je najprísnejšia na Zemi. Preto je to ideálne miesto na skrytie vstupu do jedinej Ústrednej spravodajskej služby (CIA).

Ako bolo pôvodne popísané v správe z 31. marca 2015, správa Truther.org s názvom „10 dôvodov, prečo je Švajčiarsko domovom CIA“, tvrdé dôkazy teraz potvrdzujú, že Švajčiarsko v skutočnosti skrýva CIA. Presné umiestnenie ústredia CIA vo Švajčiarsku však zostalo záhadou – až doteraz.

Stručne povedané, CERN slúži ako tajný vstup do ústredia CIA, ktoré sa nachádza v podmorských alpských kaňonoch Ženevského jazera, jazera tak hlbokého, že ho museli preskúmať ruské ponorky Mir 1 a Mir 2, ktoré sú známe svojou schopnosťou potápať sa až do hĺbky 6 000 metrov (19 685 stôp).

Názor, že CERN je tajným vstupom do ústredia CIA pod Ženevským jazerom, potvrdzuje skutočnosť, že od roku 2013 malo CERN 2 513 zamestnancov a 12 313 spolupracovníkov, spolupracovníkov a učňov, z ktorých väčšina je pravdepodobne personál CIA.

Vzhľadom na to, že približne 15 000 ľudí denne cestuje do CERNu a / alebo do ústredia CIA, musí tak robiť tajnými podzemnými vlakmi, pretože v CERNe nie sú žiadne väčšie parkoviská, ako je vidieť z leteckého pohľadu na ústredie CIA v Langley vo Virgínii.

Preto je ústredie CIA pod Ženevským jazerom prístupné iba metrom z CERNu a ponorkami, ktoré premávajú cez podzemný tunel dlhý 275 kilometrov, ktorý zjavne začína v talianskom Janove a končí v Ženevskom jazere. zdroj

Musíte pochopiť, že toto je všetko optika.
Už roky prebieha vojenská operácia.
Oslobodenie ľudstva a odstránenie syndikátu skrytých zločinov, ktorý zotročuje ľudstvo už stovky rokov.

Pochopte, že Covid je divadlo, ktoré pripravuje pôdu na odstránenie, obnovenie a prebudenie ľudstva z ilúzie slobody.

Pochopte, že všetky politické, finančné a farmaceutické scenáre sú súčasťou rovnakej vojenskej operácie za fázou Covid.

Pochopte, že nejde o krajiny a vodcov, ale o boj dobra proti zlu.

Pochopte, že táto operácia spočíva v odstránení matrixu korupcie, obchodovania s ľuďmi a toxického znečistenia tela a mysle, ktorý obsadil našu planétu.

Pochopte, že všetci dobrí vodcovia dodržali celosvetové spojenectvo, a že vojnové scenáre sú pripravené tak, aby pripravili pôdu pre veľký posun. Tú Udalosť. Scenár, ktorý sa bude odohrávať, zrúti matrix zla, ktorý sa roky rúcal zvnútra.

Všetko sa zrúti:
Systém finančného trhu Systém
presadzovania politického práva
Hlavný systém sociálnych médií Systém
farmaceutických liekov

Svet, ako ho poznáš, sa skončí. Iba tak môžeme začať nový. zdroj

Osman sa stal známejším ako Usáma bin Ládin. Tim osman bolo meno, ktoré mu pridelili CIA pre jeho cestu po U.S. A a Vojenských základniach pri hľadaní politickej podpory a výzbroje. Existujú určité dôkazy, že Tim Osman navštívil Biely dom.
Dokumenty ukazujú, že skutočné meno Baracka Obamu je Bari Shabazz. Narodil sa ako očakávané dieťa v roku 1959 v New Yorku belošskému dievčaťu menom Jo Ann Newman / Stanley Ann Dunham a černochovi menom Malcolm Shabazz. Malcolm bol neslávnejšie známy ako Malcolm x. Malcolm x bol oddaným moslimom a komunistom, rovnako ako jeho syn dnes.
Moderátori Projektu Camelot v relácii Pravda spája: armádny informátor Scott Bennett a veterán Michael-Jay robia rozhovor s investigatívnou výskumníčkou Martou Trowbridge o skutočnej osobnej histórii „Baracka Obamu“. Aka obama je synom aktivistu za občianske práva Malcolma x a dcéry Adolfa Hitlera; z tohto dôvodu mal potrebu podvodu s identitou, s cieľom zvrhnúť spojené štáty a „vládu a inštitút hitlerom riadeného štvrtého ríšskeho tajného nacistického vodcovstva v Amerike“
Obama je vnukom Adolfa Hitlera; jeho matka je dcérou adolfa hitlera a evy braunovej zdroj

Nikto nepovedal, že zničenie 6000 rokov starého luciferiánskeho kultu smrti bude ľahké, ale už sme vyhrali. Dôverujte plánu. Ďakujte Bohu zdroj

Za posledný mesiac došlo v Číne k stovkám zemetrasení rôznej veľkosti. Súvisia s ničením podzemných základní. Hovoria tiež, že priehrada Tri rokliny sa má vyliať.
▪Vyzerá to, že sa práve otvorila prvá povodňová zábrana zdroj

Hlásil som Konfiškácie bitcoinov, ktoré prebiehali okolo SVETA / skryté peniaze Obamu a Hillary, Bushove peniaze. Veľké kusy ich bohatstva, temné peniaze pre temné veci → panika, starý vojenský komplex, systémy naplánované source
Ako prvé trénovalo armádu RUSKO. Bojové jednotky vo veľkých sektoroch, aby zničili svoje vlastné skorumpované banky, armádu, skorumpovaných vodcov, hlavné [DS] médiá outlety, plán pokračuje Dnes s _22 národnou alianciou
Pomôcka Pomôcka
P.A.I.N. zdroj
ZPRAVODAJSTVÍ; VOJENSKE
_ALBÁNIE W/ Americké síly zahajují bojové cvičení/ Srbské síly mobilizují.
_Chorvatsko, Černá Hora, Bosna MiL.
Úředníci dnes plánují mobilizaci na květen/rozhovory.
_SERBIA MIL. Dráty SCRABBLing s ruskou komunikací.
Putin dnes telefonoval s Iohannisem (rumunským prezidentem).
NATO zahájilo v Albánii společné vojenské cvičení s tisíci vojáky z USA a dalších zemí v rámci prvního takového rozsáhlého cvičení na západním Balkáně od druhé světové války, uvedl ve čtvrtek představitel americké armády.
Státní výbor pro národní bezpečnost Kyrgyzstánu oznámil, že ve 14:00 zahájily jednotky a speciální jednotky tádžického ministerstva vnitra masivní ostřelování z minometů, kulometů a samopalů u vodojemu Golovnoj.
zdroj
Posledné 3 príspevky sú spojené /
Ešte viac // všetky vojenské hnutia na svete sú prepojené
PLÁN na záchranu sveta Zahŕňa všetky KRAJINY
najprv
Udalosť blízko smrti pre celú civilizáciu
Hra teórie musí pokračovať
Niekedy nemôžete ľuďom povedať pravdu. Musíte im to ukázať
Q zdroj

Odhalení živočišné říše
Vzhledem ke všemu tomu extrémnímu chaosu, který se kolem nás nyní děje, si mnozí neuvědomují, že vychází z globální řídící struktury. Mnoho lidí si neklade otázku, kdo jsou ti, kdo vlastně rozdělují? Kdo jsou ti, kdo vydělávají na vrcholu pyramidy války a nemocí? Vlastní vaše náboženství, politiky, mainstreamová média a peněžní systémy. Mnozí z nich nechápou, že vlastní i vaše myšlenky a poslední, co chtějí, je, abyste si vzali červenou pilulku.
Tato informace, která způsobuje lidské probuzení, je červená pilulka. I když si myslíte, že znáte pravdu, vždy existuje mnoho vrstev operací, zvratů, manipulací a podvodů, které mají manipulovat s vaším přesvědčením. Tito mimozemští správci odvádějí dobrou práci při rozdělování lidstva, včetně financování obou stran všech válek, které se vedly již od Napoleona. Tito kontroloři se skrývají za rouškou náboženství, které démonizuje a škodí lidské rase nad rámec univerzálního práva. Naše dějiny jsou jedna velká manipulace!
Musíme se zachránit. Domnívám se, že Trump musí nechat určité události proběhnout, aby se lidé probudili a uvědomili si sílu, kterou všichni máme a na kterou jsme všichni zapomněli. Znalosti jsou měnou vesmíru. Nebudeme spaseni, nikdy jsme spaseni nebyli, a to je lekce a síla, kterou potřebujeme získat zpět. Je to podobné jako s dětmi, které přicházejí na svět a trpí autismem. To znamená, že tyto děti přicházejí na svět s posláním upozornit na autismus, protože kdyby to neudělaly, nevěděli bychom, co s námi vakcíny dělají. Oběti, chcete-li. Tady dole je to špinavá říše a my se z ní musíme vyškrábat ven. Jediný způsob, jak se lidstvo může dostat z otroctví těchto nadpozemských entit a jejich satanské agendy, je odhalit je. Musíme opustit tuto nízkovibrační realitu všemocného genocidního boha, který nám zakryl oči závojem. Současný přechod a globální chaos, který zažíváme, nás nakonec této tyranie zbaví. Musíme vymazat minulost a nevědomost a vyléčit kolektivní trauma. Odhalení naší historie a toho, jak se vše na Zemi skutečně odehrálo, je řešením pro světový mír.
Tito parazité vědí, že jejich čas se chýlí ke konci, a vrhnou na nás vše, co je v jejich silách. Věděli, že to přijde, bylo to nevyhnutelné, a jejich odpor a snaha se tomu bránit je marná. My a zvýšení našeho vědomí, naše uvědomění si tohoto podvodu je ZNIČÍME! zdroj

Bývalý přítel Bartošové šokuje: Iveta stále žije, o její smrti neexistují žádné důkazy zdroj

Dalsi zedn*arske gesto: Sahnuti na kravatu 👉👉👉 Jako tajný identifikační znak svobodných zednářů se prosadil kravatový úchop, také nouzový signál, obvykle také skryté volání o pomoc bratrům v soudnictví. Samozřejmě bychom neměli hned podezřívat každého, kdo si kravatu narovná, protože se mu uvolnil uzel.

Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a text, v ktorom sa píše „Disclose.tv @disclosetv NEW- Former Vice President Mike Pence returns to the campaign trail this week with his eyes on the Republican nomination in 2024 (Business Insider) Preklad angličtina od Google NOVINKA Byvaly viceprezident Mike Pence se tento tyden vrací na cestu kampanš s očima na republikánskou nominaci V roce 2024 (Business Insider)“

Více než 700 vojáků Washingtonské národní gardy míří do Polska, aby podpořili misi NATO, uvedli představitelé. zdroj

👉👉👉 Tunu za tunou
V posledních dnech bylo opět zabaveno obrovské množství drog.

 • Bolívie: dvě tuny trávy
 • Řecko: 4,5 tuny trávy (tip z USA)
 • Hamburk: 370 kilogramů drog, pět zatčení
  👉👉👉 Zatčení levicových teroristů
  V 60., 70. a 80. letech terorizovali celou Itálii a zavraždili mnoho lidí, dokonce i premiéra. Nyní bylo ve Francii zatčeno sedm bývalých členů levicově extremistické organizace ČERVENÉ BRIGÁDY („Brigate Rosse“), kteří mají být vydáni. Itálie podala Francii celkem 200 žádostí o zatčení. zdroj

V Německu je již umístěno více než 380 000 příslušníků americké armády. Z velké části jsou ve svých kasárnách a ubytovacích zařízeních. Až se začnou stěhovat, aby vysušili zdejší bažinu, mnoho lidí už nebude světu rozumět a bude v šoku. zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „Novinky.cz Novinky. >> Zahranični Svết NATO se začalo stahovat Afghánistánu NÁKAZA V OBCÍCH PLÁN ROZVOLNENI Podrubriky: Evropa Blízky Str POČTY OČKOVANYCH VZPOMÍNKY NEJSME JEN ČÍSLA Dnes 18:54 Kábul NATO se začalo stahovat z Afghánistánu z Afghánistánu se ve čtvrtek začaly stahovat první jednotky zemí Severoatlantické aliance, které V zemi púsobí V rámci nebojové mise Resolute Support (Rozhodná podpora). Podle agentury AFP to oznámil nejmenovany mluvčí NATO, neuvedl však další detaily.“
Jak rikal Trump: „Coming Home“ zdroj
„Kde mám tu roušku…. aha v kapse“ 🤣 zdroj

24 metrov vysokú kostru objavili v Neapole v roku 1938. Ľudské kosti patriace človeku žijúcemu v prehistorických časoch a vysoké asi 24 metrov boli vystavené v archeologickom múzeu Napoli. Muž, ktorý žil pred štyridsiatimi tisíckami rokov, okrem iného zanechal kamenný šlabikár zo stopou skalného umenia, na ktorom bola symbolická a neznáma podoba.

Na obrázku môže byť interiér

Nevim jestli si vsimate nocni oblohy, ja amo a uz pekne dlouho. je to divne, casto nevidim mesic, ted byl uplnek, mesic byl obrovsky a asi 3 noci zaril…pak byl pryc, uz druho noc neni….byl uplnek, musi byt aspon trochu videt, ale neni ……..a nejsem sama! 💥💥💥👇👇👇 PREVZATO:
Mohu potvrdit z let nočních pozorování …
Něco se děje už dlouho …


Momentálně pracuji v noci a jsem venku, většinou ve stejnou dobu na různých místech. Mám tedy dokonalý výhled na noční oblohu z různých pozic.
Mohu vám proto předem říci jednu věc: Je zřejmé, že v současné době (a budeme to dělat i v budoucnu) očividně není důvod, abychom v noci chodili ven. Protože očividně bychom neměli vidět následující, protože je to jistě docela znepokojivé. Nevím přesně, jak to všechno může být a co to přesně znamená, ale něco je velmi špatně s časem nebo s měsícem nebo s oběma.
Konstatuji, že před pár dny jsem byl v noci na určité ulici. Na konci ulice jsem jasně viděl měsíc na obloze. Okamžitě jsem si všiml, jak mimořádně velký vypadal. Ve skutečnosti jsem to nikdy v životě neviděl tak velké, bylo to vyloženě gigantické. Mělo také silnou rudou záři. Tak jsem si říkal: Páni, toho se musím držet, nikdo jiný mi neuvěří. „Vyfotím to hned poté, co tu skončím.“ Krátce jsem odbočil na příjezdovou cestu, ale hned poté jsem se vrátil na dotyčnou ulici. Když jsem byl asi o 2 minuty zpátky na ulici, vytáhl jsem mobilní telefon a chtěl jsem vyfotit měsíc – což nefungovalo. Protože najednou byl úplně pryč. (!) Čímž by se neskrýval jen za mrak, protože všechny hvězdy byly stále vidět, stejně jako předtím. Zpočátku jsem byl jen nesmírně překvapen. Ale protože zůstal stranou, přinutilo mě to přemýšlet.
Teď jsem si včera a předvčerem všiml, že se Měsíc objevil v různých velikostech a že příštího dne byl současně na úplně jiném místě, což může být ve skutečnosti špatné. Alespoň ne tak úplně jiný. Kromě toho, že jsem navzdory hvězdné obloze celé dny nemohl najít nějaké souhvězdí, ale to je jiné téma. Nyní se dokonce zdá, že existovaly nesrovnalosti s východem slunce nebo s časem a jasem. Rozhodl jsem se napsat tento příspěvek, protože jsem si právě všiml, že si ostatní lidé v posledních několika dnech všimli anomálií. Takže n / a co se tam děje, ale v Bibli je mimo jiné napsáno: „Ale hned po soužení těch dnů bude slunce zatemněno a měsíc nebude svítit a hvězdy budou padat z nebe a Nebeské síly budou otřeseny. “ Další znamení v souvislosti se sluncem, měsícem a hvězdami byly oznámeny v dalších pasážích Bible. Všichni ohlašují „den Páně“. Jeden by to měl sledovat. Určitě je venku něco v nepořádku – a my to nemáme vidět. Je však pravda, že to, co se stalo, se stále více shoduje s popisy v Bibli … zdroj

Mainstreamová média [Deep State] to přehánějí s Bílým domem a falešnými vlajkami!!!
CNN Útok energetickými zbraněmi… giuliani pribeh omítnutý msm a hit evropskych zpráv
/)
ODPOUTANI POZORNOSTI
..
(Říkal jsem vám to minulý týden. [oni] vytvoří falešné vlajky >> příběh o terorismu).
USA vyšetřují možný záhadný útok směrovanou energií poblíž Bílého domu.
Federální úřady ve Washingtonu (CNN) vyšetřují nejméně dva možné incidenty na území USA, včetně jednoho v blízkosti Bílého domu v listopadu loňského roku, které se podobají záhadným neviditelným útokům, jež způsobily vyčerpávající příznaky u desítek amerických zaměstnanců v zahraničí.
Několik zdrojů obeznámených s touto záležitostí sdělilo CNN, že Pentagon a další agentury, které záležitost vyšetřují, sice nedospěly k žádným jasným závěrům o tom, co se stalo, ale skutečnost, že k takovému útoku mohlo dojít tak blízko Bílého domu, je obzvláště znepokojující. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 29.04.2021Prichádza Búrka. Udalosť pod falošnou vlajkou sa začína. Aliancia predstavila tretiu svetovú vojnu ako Kybernetický útok / falošnú jadrovú hrozbu, ktorá by spustila stanné právo na celom svete. zdroj 20 vysoko postavených francúzskych vojenských funkcionárov zverejnilo výbušný protestný list proti vláde požadujúcich kroky proti rastúcej kriminalite gangov prisťahovalcov, terorizmu, americkému anti-bielemu politickému aktivizmu…
  Tags: a, na, v, sa, je, to, že, zdroj, správy
 • 10000
  Správy 28.04.2021Vráťte útok. Dôverujte plánu. Plán A. Bol len jeden plán: plán A. 60 rokov sa pripravoval. WWG1WGA. Armáda. 17. Boh vyhráva. Čo sa deje v Mar Largo? Skutočné veľké prebudenie. Poďme sa pozrieť čo sa stalo. Vychutnajte si šou. Buďte pripravení. Užite si šou VIP patrioti. Presadzovanie pravdy. Ukážeme vám…
  Tags: a, na, v, sa, je, že, to, správy
 • 10000
  Správy 27.04.2021Vieme o všetkom. Máme všetko. Každý telefonát, sms, e-mail, odoslaná fotografia, každé video, všetko šifrované. Vieme, čo je za múrmi, vo vnútri múrov, kde sú pochované všetky telá. Máme kódy na päť miliárd bankových účtov a krypto. Okradli sme Vatikán, kráľovnú, svetové banky. Máme zlato, ktoré Kanada predala, HRC ukrylo, skryté zlato Rothchilda v Čínskom trojuholníku. Máme…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, s, zdroj, správy

2 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať
 2. Jana

  Vďaka za množstvo zaujímavých správ😍

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here