Správy 30.05.2021

30/05/2021

Vyznieva to tak, že prvý júnový týždeň môže byť veľmi… ehm… pestrý. Verím, že v najbližších dňoch môžeme očakávať veľa zmien. V mnohých aspektoch nášho života už nebudeme robiť veci rovnako a nemali by sme to očakávať. Nefungovalo to, preto dúfam, že každý je pripravený prijať zmenu a hľadať lepšie spôsoby. Buďte kreatívni a otvorení.

A keď už hovoríme o JFK Jr. a diskusii o tom, či je Juan O’Savin skutočne John, pozrite si túto fotku. Juan nám umožňuje vidieť len dolnú polovicu svojej osoby. Všimnite si umiestnenie rúk.

Americký kanál Prorok nám ukázal, že John je pravdepodobne majster prevlekov a bol na mieste s prezidentom Trumpom už roky ako tajná služba atď.

TAJNÝ ZÁSAH V MASÁŽNOM SALÓNE VIEDOL K 47 ZATKNUTIAM
Všetci podozriví žiadali a/alebo sprostredkovali ponuky na rôzne sexuálne služby. Títo podozriví boli vo veku od 22 do 75 rokov a boli zatknutí, alebo obvinení.

…Nejde len o „obchodovanie s ľuďmi“ a „sexuálne kruhy s deťmi“. Je to oveľa, oveľa väčšie a svet sa dozvie pravdu

Pokročilé superpočítače amerického ministerstva energetiky nariadili analyzovať „neskúmané údaje
“ v novom preverovaní pôvodu COVID. O aký druh údajov ide, nebolo zverejnené. zdroj

Ako možno viete, niektorí výskumníci poukázali na to, že „Q clearance“ patrí ministerstvu energetiky. Veľmi zaujímavé, keď sa zamyslíte nad „energiou“. Chápeme, že tím má kvantový počítač.

Používatelia služby ProtonMail sú pobúrení, pretože táto e-mailová služba údajne začala používať reCAPTCHA od spoločnosti Google na „zabezpečenie“ prihlasovania, čím však potenciálne ohrozuje identitu používateľov.

Nikdy som neprehltol tvrdenie, že Protonmail je bezpečný len preto, že je „šifrovaný“, jednoducho som už nechcel používať Gmail, a teraz je to ešte podozrivejšie. Niekto cenzuruje moju poštu. Priatelia, ktorí mi vždy často odpovedali, mi teraz neodpovedajú – najmä tí v Kanade, ktorí majú ako poštový program Gmail.

Zmena e-mailových adries je naozaj otravná a kam už sa dá ísť po bezpečnú poštu? Zdá sa, že je to všetko poškodené a sledované. Mohla by byť filtrovaná a smerovaná kamkoľvek. Takto to dopadne, keď ľudia, ktorí vládnu svetu, privedú všetkých do svojich radov a nechajú ich vykonávať svoju agendu. Monopoly to majú pod kontrolou a niet spôsobu, ako tomu uniknúť. Necháva nás to v pasci, bez možnosti voľby. Predstierajú, že majú lepší, bezpečnejší, istejší produkt, a neskôr zistíme, že je kompromitovaný ako ostatné. zdroj

Oficiálne sa začalo zverejňovanie a celosvetové masové zatýkanie, zatiaľ čo 2 149 vojakov Národnej gardy opustilo Washington DC, aby uvoľnilo miesto pre prevzatie DC vojenskými jednotkami. Národná garda by bola zaneprázdnená zatýkaním politickej a globálnej elity vo svojich štátoch. Vojenské misie a Masové zatýkanie po celom svete pokračovali v likvidácii infraštruktúry Cabaly v DC, Bruseli (centrála NATO), Ženeve vo Švajčiarsku (globálna centrála skupiny Octogon Group Deep State) a Izraeli (jeruzalemskí slobodomurárski pedosatanistickí psychopati). zdroj

Pripravené na technológiu Med Bed. Sme blízko k získaniu tohto vzácneho daru. Zavedenie viac ako 6 000 patentov a liekov bude medzi nimi.
Je to určite jedna z najhlbších technológií a vraj sa používala v tajnom vesmírnom programe viac ako 80 rokov; predstavte si zdravotnú starostlivosť a údržbu takú pokročilú, že dokáže vrátiť ručičky času späť a vymazať fyzické, mentálne a emocionálne jazvy a bitky každodenných životných tráum a procesu starnutia prostredníctvom technológií frekvenčného liečenia a kvantových zariadení.
Svet sa chystá urobiť obrovský kvantový skok do revolučného nového veku systémov liečebných technológií, ktoré sa stanú neoddeliteľnou súčasťou transformácie spôsobu, akým naše tradičné lekárske komunity liečia a napravujú masy ľudí pomocou energií a liečivých frekvencií. zdroj

Správa X22 – Veľký reset narazil na stenu, ľudia sa s ním už nechcú zmieriť. Vedúci predstavitelia v iných krajinách nesúhlasia so zelenou agendou. DS stráca kontrolu. Ľudia už neprijímajú ich falošné príbehy.
Keď sa odhalia volebné podvody, celý systém [DS] sa zrúti a ľudia budú môcť vidieť, ako [DS] manipuluje nami, ľuďmi. zdroj

Myslí si ešte niekto, že „Dokonalá búrka“ dorazí v rovnakom čase na rovnakú križovatku? zdroj

Nový Intel Drop!
Odkaz na Drop #4954 (nefunkčný)

Fakty vs. fikcia
Nebudeme vám hovoriť, čo je čo: výber je na vás.
Kto vám dal príručku?
Kto vám pomáha odpovedať na otázky?
Podpísaný je ´B´zdroj

Prerušenie mlčania práve v deň narodenín JFK.
Koľko náhod predtým? zdroj

Upozornenia na otázky: Zdá sa, že príspevok z 29. 5. 2021 na súkromnej nástenke Q projectdcomms vytvoril buď dobrovoľník nástenky, alebo administrátor na inej úrovni 8kun. Pokiaľ ho Q neoverí svojím „trip kódom“, my v QAlerts.app považujeme tento príspevok za falošný. Bol z našej stránky odstránený. Naša stránka bude teraz považovať príspevok na súkromnej nástenke Q určenej len na čítanie za platný len vtedy, ak použije svoj trip kód zdroj

CodeMonkeyZ:

veľa ľudí ma žiada, aby som sa vyjadril k „B“.
Tak, ako je nastavená nástenka /projectdcomms/, môže na ňu písať len vlastník nástenky.
Prihlásenie ako vlastník nástenky vyžaduje používateľské meno a heslo.
Osoba, ktorá písala ako B, sa prihlásila do nástenky so správnymi povereniami.

Vidím niekoľko MOŽNOSTÍ, čo sa stalo.

O nástenku sa mohol niekto prihlásiť a odovzdať ju niekomu novému. To sa dá skontrolovať prihlásením sa do administrátorského účtu a skontrolovaním záznamu o reklamáciách nástenky. Nemám prístup k administrátorskému účtu, takže to nemôžem skontrolovať.
Niekto UHÁDOL používateľské meno a heslo majiteľa nástenky, potom sa prihlásil a uverejnil príspevok ako B.
Pôvodný Q poskytol prihlasovacie údaje používateľského mena a hesla niekomu inému, aby mohol písať na nástenku.
V skutočnosti je to Q, kto uverejňuje príspevky.
Keby som mal hádať, tipoval by som, že je to buď č. 3 alebo č. 4, ale nie som v pozícii, aby som to teraz technicky overil. zdroj

Text B zdroj
b zrkadlí q
Koľkokrát už Trump v minulosti napísal na twitter a potom to vymazal? Ako u dostať správu k ľuďom?
To je všetko, o čom bude každý hovoriť. zdroj
Ingersoll Lockwood
Ingersoll Lockwood bol americký právnik a spisovateľ. Ako spisovateľ je dnes známy najmä svojimi detskými románmi baróna Trumpa. Napísal však aj ďalšie detské romány, ako aj dystopický román 1900: alebo; Posledný prezident, hra a niekoľko diel literatúry faktu. zdroj
Výsledky gematrie pre drop od B zdroj
Základný kameň
Trumpova karta
Corona hoax
Zachovajte si vieru

Scavino 4 príspevky v rade týkajúce sa „nového“ q príspevku.
Bol to podvrh.

5:44 ukazuje, že to bolo zlyhanie zabezpečenia
5:49 ukazuje, že zlyhala hra
5:55 pýta sa na najväčšie chýbajúce spojenie …čo je tripcode.
1835 Tripcode ohrozený zdroj

Osobne neverím, že príspevok z predchádzajúceho obdobia bol od Q. Neviem, čo si o tom mám myslieť, ale to, že je podpísaný „B“ a nemá žiadny tripcode, mi stačí na to, aby som sa od neho držal ďalej.
Túto hru sme už v minulosti hrali…
Existuje len Q. zdroj

Množstvo ľudí uväznených v horiacom závode ropnej rafinérie Ergon v meste Newell v Západnej Virgínii. video

Ako „chytiť všetkých“.

Vložte do WH človeka z vonku, ktorý je brilantný, otvorený, šarmantný, čistý ako lienka a miluje svoju krajinu. Niekoho, za kým by sa „my, ľudia“ zjednotili.
Nech sa tento outsider vyberie na cestu okolo sveta, aby každému svetovému lídrovi oznámil, že ich má v hrsti, alebo že plánuje oslobodiť ich krajinu. Hrajte s loptou alebo choďte ku dnu s ostatnými.
Vytvorte výkonný príkaz, ktorý zabaví majetok každému, kto sa pokúsi ukradnúť prezidentské kreslo v roku 2020 (s vedomím, že nemal inú možnosť ako ukradnúť voľby.) Ak sa Čína nechá chytiť, zabavíme všetko, čo v Spojených štátoch vlastní.
Vytvoriť výkonný príkaz, ktorým sa zabaví majetok každého, kto sa podieľa na zločinoch proti ľudskosti (s vedomím, že sa chystali vypustiť Covida ako poslednú snahu o opätovné získanie kontroly).
Zhromaždiť informácie o tom, ako podvádzali v roku 2018, aby sme ich mohli použiť proti nim, pretože vieme, že budú dosť hlúpi na to, aby tento proces zopakovali v roku 2020.
Pripraviť operáciu s bodnutím.
Urobiť, aby bolo krajine bolestne zrejmé, akú podporu má každý z kandidátov.
Nechajte ich vojsť do pasce.
Nahrávajte všetko pred, počas aj po.
Prenechajte najvyššiu pozíciu, aby sa zradcovia odhalili a nepriateľ mal čas zničiť sa.
Dajte im šancu, aby sa sami očistili.
Robte všetko na 100 % podľa pravidiel.
Nalákajte ich, aby sa navzájom zožrali zaživa.
Poskytnite krajine dostatok času, aby pochopila, čo sa stalo, a začala konať na všetkých frontoch.
Začnite auditovať rozkrádanie a únik kvapiek volebných podvodov a skutočný pôvod Covida súčasne, zatiaľ čo krajina je zdesená z Bidenových rozhodnutí.
Spojte dokopy Bidena, Fauciho, Čínu, Gatesa, volebnú krádež, podvod Covid a sledujte, ako celý domček z kariet zhorí do tla.
Odhlasujte voľby štát po štáte a sledujte, ako MSM vybuchne.
Trump získa späť svoj právoplatný titul prezidenta Spojených štátov.
TRUMPOVE KARTY SÚ ROZDANÉ.
DURHAM ZHODÍ KLADIVO.
Zdroj D5

Od roku 1980 sa 19 volebných obvodov dokonale zhoduje s výsledkom prezidentských volieb.
40 rokov a 10 volieb v rade bez prehry… až do roku 2020.
Trump vyhral 18 z 19 týchto okresov.
Napriek tomu Joe Biden nejakým spôsobom „vytvoril rekord v počte hlasov vo voľbách“.
Toto. Nie je. Raketová. Veda. zdroj

Všetky rozhodujúce štáty.. Začínajú bitku na odhalenie PRAVDY, že 45 vyhral…. /) Nikdy si nemyslite, že sa „NIČ NEDEJE“… Vyžaduje si to zdroje a čas a energiu a miliardy ťažko zarobených vlasteneckých dolárov, aby sa vykonala táto ŤAŽKÁ PRÁCA.. Ľudia tvrdo pracujú, aby odhalili PRAVDU. Majte VIERU

Hlavné médiá zverejňujú PRAVDU o pôvode vírusu. Je to silný ukazovateľ toho, že operácia Aliancie je pripravená prejsť na novú úroveň ofenzívy. Pamätajte, že ide o šachovú partiu a film – každá udalosť, ktorej sme svedkami, je napísaná podľa scenára a plne kontrolovaná.

Viaceré zdroje vrátane Q hovorili o blížiacom sa „strachu/udalosti blízkej smrti“. Potenciál (falošnej) globálnej jadrovej udalosti, z ktorej bude obvinená [C]ina, je vo svetle nedávnych udalostí veľmi pravdepodobný. Ak sa uskutoční, bude vysoko organizovaná a neškodná. Prosím, majte vždy na pamäti, že Zdroj/Stvoriteľ zakázal VŠETKY jadrové výbuchy vo všetkých vesmíroch kvôli vážnym účinkom na duše. Jadrová vojna na planéte Zem nebude NIKDY povolená.

My, Bojovníci Svetla, zostávame v stave vysokej pohotovosti. Chystá sa padnúť VEĽKÉ domino, ktoré ohlasuje príchod plného výbuchu búrky. Som presvedčený, že po prvom domine padne naraz mnoho domín. Každá udalosť bude samostatná, ale všetky budú súvisieť so zrýchľujúcim sa Vzostupom ľudstva. Nič nemôže zastaviť to, čo prichádza – a po tom, čo búrka udrie plnou silou, už nič nebude také ako predtým. zdroj

GEORGENEWS pred mesiacom povedal: „čo sa stane s MSM, keď „ten druhý“ opäť niečo postne“. Žeby to dnes bola celé toto nové vyčíňanie?
Taktiež si všimnite, že komunikácia Dana Scavina o 22:27 odkazoval na drop 1027, ktorý hovoril: „Sledujte zajtra správy“ 🤔 zdroj

Turecka TV vysila pravdu, vysila veci tak jak jsmi, adrenochrom atd. A dnes….Velké oznámení: Trump se vrátí! ❤️👍 video

Blackout ve Vidni , 2 000 domacnosti bez elektriny. a zaroven v Berline vcera vecer. zdroj

PRVNÍ DÁMA? NE, PRVNÍ MUŽ! 🦄
»14. Březen 2019 – Nevlastní bratr Baracka Obamy Malik se ve čtvrtek na Twitteru zeptal, zda je Michelle ve skutečnosti „Michael“. „Je Michelle Michael?“ Zeptal se Obama s odkazem na konspirační teorii, že bývalá první dáma je ve skutečnosti muž.
https://t.me/chaos_covid19
V roce 2017 Alex Jones tvrdil, že má důkazy o tom, že Michelle je muž. The Independent uvedl: Ve 12minutovém videu analyzuje moderátorka Infowars záběry a fotografie, které podle ni dokazují, že paní Obama má penis.
„Od začátku Obamovy vlády občané plošně studovali videa a fotografie Michelle Obamové a říkali, že je muž,“ řekl Shock Jock. „A dokonce [Barack] Obama jí říkal stále Michael. Pokud se však objeví nový šokový materiál, bude co nejdříve cenzurován z internetu. “ zdroj

Izrael – sef izraelske tajne sluzby Hassan Hisbollah ma covid19 🤣🤣🤣🤣 Ne nepreju nikomu aby onemocnel, ale kdyz vis tak vis…. zdroj

Zeptejte se královny Alžběty, co se stalo s deseti dětmi z Kamloops, které si vzala na piknik v roce 1964.
POHRESOVANE!!!
..které už nikdy neviděl ani o nich neslyšel zdroj

Další zemětřesení nastalo dnes kolem 8:30 před francouzským přístavním městem Caen.

Zemětřesení mělo magnitudu 2,8 a hloubku 10 km.
Je však zarážející, kolik otřesů nastane v této hloubce! zdroj

USA pozoruji dve iranske namorni-lode, ktere mozna pluji do Venezuly. Jedna z tech lodi muze slouzit pro elektronickou valku a specielni zasahy zdroj

Město Caen je známé svými obrovskými bunkry z druhé světové války! Venezuela? Poslední mizerný kráter Deep State ve vlastnictví Vatikánu, který je klíčem k obchodování v Karibiku? Všechny tyto velké státy jsou pouze zástupcem elity, která se pokouší hrát „chyťte mě, pokud můžete“. Nějak to pomůže, když jsou všichni byrokraté nakupováni a placeni pro většinu veřejnosti, kteří si neuvědomují elitní mafiánské hry, které jsou v sázce s naší národní bezpečností. zdroj

Prečo banky neinformovali klientov o QFS?
V súčasnosti pracujú s dvoma systémami.
Jedným odchádzajúcim, druhým prichádzajúcim.
Lin Wood dnes postol dúhu za vysokou a hrdou vlajkou.
Prichádzajúca dúhová mena.
US armada – v Drazdanech na letišti umístěna bojová skupina Američanů, které mají hlavní základnu v Neustadtu / Frankách. Podle mého názoru jsou to H60 Blackhawks. Dosud nebyl viděn na radaru (od 12:00). Zdá se, že se dnes něco děje. Na radaru nevidíme prakticky nic, nebo pokud ano, letadla před přistáním z radaru opět zmizí. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 29.05.2021Charlie Ward nám minulý rok povedal, že prezident Trump a Biele klobúky už MAJÚ dobrých pobožných ľudí na prechod Zeme z démonických vlád hlbokého štátu do vedenia v súlade s NESAROU / GESAROU. zdroj V klonovacích centrách sú ľudia (vrátane nevinných detí) obťažovaní, znásilňovaní, mučení a zabíjaní. Tieto klonovacie centrá…
  Tags: a, v, na, je, sa, zdroj, to, že, správy
 • 10000
  Správy 28.05.2021Vedenie našich národov sa zmení. Už žiadne prefíkané obleky s rozvŕzganými jazykmi, chrliace sľuby a okorenené frázami o cnosti a vine. Chceme čestnosť, úprimnosť, autenticitu bez seba samého. Chceme ľudí, ktorí hovoria pravdu a robia to, čo hovoria, že budú robiť; ľudí, ktorí žijú podľa rovnakých zákonov ako my ostatní;…
  Tags: a, v, na, to, správy
 • 10000
  Správy 27.05.2021Anoni sa zaoberajú fámami, že prezident Trump by mohol byť prvým veľkým zatknutím. Ako vždy hovoril Q: "Ako legálne priniesť dôkazy…? Varovali nás, aby sme očakávali veľké zvraty v príbehu. V tomto štádiu je možné všetko. Pri čítaní informácií vždy používajte rozlišovanie. Považujte VŠETKO za fámy, kým sa nepreukáže opak.…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, zdroj, to, správy

2 komentáre

 1. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here