Správy 30.07.2021

30/07/2021

Každý si želá, aby udalosť prišla čo najrýchlejšie. Mnoho ľudí predpovedá dátumy. Tým, ktorí si myslia, že niekto z ľudí rozhoduje o tom, KEDY bude Udalosť, oznamujem – iba BOH pozná dátum Udalosti a iba BOH o ňom rozhoduje! Udalosť je veľmi komplikovaný proces!

Temní stanovili množstvo pascí (nielen matricu!). To všetko treba rozobrať a veľmi opatrne, aby nedošlo k nezvratným následkom! Navyše len nedávno boli prepustení takmer !!! všetci rukojemníci. Takmer všetci, ale nie všetky zdroje

Stanley Plotkin, krstný otec vakcín a konzultant spoločnosti Moderna. Pod prísahou sa priznáva k použitiu fetálneho tkaniva z potratených detí. Tiež hovorí, že za to, čo urobil, pôjde rád do pekla. zdroj

Ako povedal Q, skôr či neskôr budeme nútení postaviť sa na jednu zo strán. Tí, ktorí sa snažili vydržať a dohodnúť sa, aby si udržali prácu, sa rútia k priepasti.

Arizonskí zdravotnícki pracovníci protestujú proti povinnému očkovaniu proti COVID-19

Niektorí by radšej sedeli na plote, ale sú z neho vytláčaní. zdroj

CDC – najväčšia prešibaná ustanovizeň na svete – teraz vyzýva, aby všetci očkovaní Američania stále nosili masky. Podľa mojej príručky je to klasický prípad „ako ďaleko môžeme tlačiť spáčov, kým sa zobudia…?“. Predstavte si, že ste plne očkovaní a CHCETE ešte stále nosiť masku bez otázok. Neuveriteľné. zdroj

Rusko a Čína uskutočnia v polovici augusta spoločné vojenské cvičenia

Spoločných vojenských cvičení sa budúci mesiac zúčastní 10 000 vojakov v severozápadnej Číne – informovala vo štvrtok tlačová agentúra Interfax s odvolaním sa na ruské ministerstvo obrany.

Bude to po prvý raz od vypuknutia Covid-19, keď Čína organizuje spoločné cvičenie s inou krajinou. zdroj

Komunikácia: Červené kvety predstavujú deti. Adrenochróm.
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a text, v ktorom sa píše „What Donald Trump tells us with his HANDS We will win! Give me break! The numbers speak! You agree with me! It's got to stop! No, no, think of it! Not gonna happen! This is huuuge! Believe me! Don't mess with me! fight for you! Dress for success!“
Vždy nám hovorili, že „armáda Bidena odstráni“.
Tu je katalyzátor. ⬇️
Insider Paper
🚨 Biden nariadil, aby sa vakcíny COVID stali povinnými pre všetkých 1,5 milióna príslušníkov americkej armády – New York Times
Do Austrálie dorazilo stanné právo! Vojsko povolané na obsadenie časti Sydney
Vojenské prostriedky sa presunú na miesto pod zámienkou kontroly davu ⬇️
Vojnový stav sa maskuje ako zdravotnícky zákon💥
Tyler Bradley: A čo má armáda urobiť, ak bude svedkom nedodržiavania predpisov – zavolať letecký útok?
Páči sa vám, že sú tak vystrašení, že museli zavolať armádu?
Talianski poslanci protestovali v parlamente proti očkovacím pasom.
Môj syn je v aktívnej službe námorníctva, toto je
100 pravda!!! Sú šikanovaní
neustále, aby sa experimentálne
Covid injekciu a ich slobody im sú odňaté, ak to neurobia. Námorníci sú doslova zatvorení v miestnostiach na týždne až
mesiac pred nasadením. Sú obsluhovaní pokazeným jedlom, nemôžu prijímať poštu/balíčky od drahých, nemôžu si prať
ich bielizeň (čo má za následok hmyz/kožné infekcie) alebo mať svoju bielizeň poslanú na čistenie. Žiadna televízia.
Nemôžu opustiť svoju izbu. Doslova väzni! S nelegálnymi prisťahovalcami sa zaobchádza lepšie ako s tými, ktorí slúžia v armáde!

Moje myšlienky o strachu z očkovacieho pasu:
Všetci cítime priepasť hmatateľným spôsobom.
Na druhej strane: V nás, ľuďoch, rastie vôľa k zmene ako nikdy predtým.
Ľudia na celom svete chápu, aké je to nebezpečenstvo, a nebudú to tolerovať.
Budeme spoločne bojovať.
Nikto ma nebude nútiť, aby som si vzal experimentálnu vakcínu.
Nikdy. zdroj

This image has an empty alt attribute; its file name is image-138-1024x598.png
Punisher na videu americkej armády? 💥💥
Tvorí sa história. Spasitelia ľudstva. Nič nezastaví to, čo prichádza. NIČ💥💥
Slúžime na základe rozhodnutia prezidenta Trumpa
Zločiny proti ľudskosti už nezostanú bez trestu.
Boh je naštvaný.
Jeho hnev nezastavíš.
Spravodlivosť nezastavíš.

Turecko – horí 17 miest.

GITMO Express: (2020)

K 5. augustu 2020 je 182 771 zapečatených, 21 381 odpečatených a 409 152 nezapečatených obvinení z trestných činov pedofílie a obchodovania s deťmi.

Ak chcete získať prehľad o typoch osôb uvedených v obvineniach, pozrite si nižšie uvedený ohromujúci zoznam politikov, demokratov aj republikánov, ktorí sa vzdali svojich funkcií a postavenia pre zneužívanie a obťažovanie detí.

Každý z nižšie uvedených zdegenerovaných šmejdov čelí obvineniu z trestného činu sexuálneho obťažovania detí a detskej pornografie. Niektorí z týchto zdegenerovaných predátorov sú už odsúdení a niektorí boli usvedčení a odsúdení už pred rokmi.

V niekoľkých prípadoch si tiež všimnete, ako niektoré celebrity obhajujú týchto pedofilov aj v ére po Harvey Weinsteinovi. Najviac znepokojujúce však je, že tento nechutný zoznam je neúplný a stále sa rozširuje. Obvinení bude ešte viac.

A ďalšie smutné, choré zistenia, že pedofili a satanisti nielenže žijú medzi nami, ale sú na vysokých mocenských pozíciách v politike, médiách, zábavnom obchode a priemysle. zoznam+zdroj


Čoskoro sa oslobodíte od zla, ktoré terorizuje svet

Ľudia s vyrovnaným charakterom sa stanú novými zoštíhlenými správcami, ktorých úlohou bude decentralizovať moc a verejnú správu, moc sa musí a bude vracať ľuďom tým, že prevezmú vlastnú zodpovednosť prostredníctvom demokratického rozhodovania v referende o miestnej a regionálnej samospráve.

Vysušte bažinu, vysušte močiar, MEGA – Make the Earth Great Again (spravte Zem opäť skvelou)

Vlády na celom svete padnú. DS bude porazený vlastnými zbraňami.

Najsmrteľnejšie pre politiku sú otázky, keď skorumpovaná MSM už nedokáže zakrývať pravdu. HAARP, Chemtrails, prečo to nebolo zastavené, pretože týmito zbraňami DARPA Cabalu porazí.

Teraz bude jasný pohľad na vodu, kde sa mŕtvoly dostávajú na povrch, zaplavením podzemných Skládok a tunelov, vyvolá to otázky. Odkiaľ sa berú detské mŕtvoly, ktoré vyplavilo do domov v zaplavených oblastiach.

Rothschildov bankár Macron už nemá ochranu pred armádou, celý zločinecký kabinet bude zhromaždený armádou za ich úlohu v genocíde. Francúzsko nie je členom NATO, NATO bolo pod kontrolou London City, ktorá spolu s Washingtonom a Vatikánom vládla a terorizovali svet.

Ak sa mýlite, máte pravdu v očiach tých, ktorí sú pri moci, ak máte pravdu a hodnoty, mýlite sa vo vnímaní satanistov a globalistov. Musíte ukázať ľuďom, že teraz je to naozaj nezastaviteľné, mŕtvoly vypadávajú zo skrine po státisícoch príslovečne a vynárajú sa na povrch.

Spolu s rozkladom a tvorbou plynu v mŕtvom tele začne gravitácia robiť svoju prácu, to sa nedá zastaviť. Keď voda odplaví mŕtvoly, všetci ich uvidia, to je dôvod, prečo Merkelovej vláda nepomáha ľuďom v postihnutých oblastiach, pretože budú otázky.

Napriek tomu, že mnohé krajiny Bitcoin zakázali, superbohatí ľudia skutočne utekajú do tejto kryptomeny, ľudia však zabúdajú, že Bitcoin predsa len musí byť zahrnutý do QFS, aby ho vôbec ešte niekedy mohli používať.

NESARA / GESARA sa rozbieha plnou rýchlosťou, starý peňažný systém je mŕtvy.

Teraz, keď Francúzsko ovládla armáda, sa rozpadá globalistická aliancia nevolenej EÚ.

Christine Lagardeová, hoci je najzkorumpovanejšou osobou, ktorá chráni ECB, už nemôže tlačiť EURO, ktoré nie je kryté QFS.

Problém legislatívy vyriešil Donald J. Trump 2. novembra 2020 nariadením 1776, nová ústava USA bude platiť pre celý svet.

Falošná Corona, ktorá sa rozšírila v čínskom meste Wuhan bola nehoda s 5G; zapnutie smrtiacej siete 5G a nemala nič spoločné s vírusom.

Teraz, keď bude nový internet pre celý svet, prostredníctvom Starlinku, budú aj telekomunikačné služby prechádzať cez Starlink, vďaka tomu môžeme očakávať, že všetky telekomunikačné spoločnosti skončia s podnikaním, a očakávať nároky na náhradu škody za ich úmyselné škodlivé žiarenie.

Nový internet je potrebný, pretože starý internet už nebude mať prístup ku QFS.

Podvod C19 ukázal jednu vec, že zdravotníctvo nemá nič spoločné so starostlivosťou, ale s vraždou a útokom na vaše zdravie. Mnohí všeobecní lekári a inštitúcie, ktoré dali ľuďom ich smrtiacu injekciu, sa môžu zodpovedať prostredníctvom tribunálov Norimberského kódexu 2.0 podľa vojnového práva.

Žiadny farmaceutický výrobca nie je imúnny voči utrpeniu a úmrtiam, ktoré majú na svedomí, budú súdení spolu s politikmi Deep State a skorumpovanými úradníkmi a spravodlivosťou za svoje činy.

Ochrana okolo Politikov, odpadne, keď sa z podzemných tunelov vynoria mŕtvoly. Uvážte, že podzemné výbuchy bolo počuť roky, očakávajte, že tam, kde voda zanecháva stopy, dôkazy už MSM nemôže poprieť.

Corona bola skúškou spravodajských informácií, mnohí policajti v nej zlyhali. Za ich „mačo“ kultúru a správanie teraz draho zaplatia svojou smrťou, ktorú si sami zavinili.

Poriadok bude musieť nastoliť armáda, polícia so zdravým rozumom a úprimným úmyslom už nebude chrániť politiku. Zavedenie MedBeds zmení celý systém zdravotnej starostlivosti.

Buďte trpezliví, príde to veľmi skoro.

Všetci, ktorí sa dopustili zločinu proti ľudskosti, hra sa skončila, bola rozohraná a globalisti prehrali. zdroj


Karen Kingstonová, bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer a současná analytička farmaceutického průmyslu a průmyslu zdravotnických prostředků, předložila nezpochybnitelnou dokumentaci, o kterou by se měl podělit CELÝ SVĚT!
Očkování, které se nazývá „COVID vakcinace“, je toxickým rozsudkem smrti a nikdo by neměl být očkován.
Španělští vědci nedávno zjistili, že vakcíny Corona společností Pfizer a AstraZeneca jsou z velké části vyrobeny z oxidu grafenu. Média a ověřovatelé faktů se pak snažili zprávy o tomto objevu vyvrátit.
Karen Kingstonová, bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer, nyní potvrdila, že ve vakcínách Covid je přítomen oxid grafenový. „Je nesmírně obtížné tyto informace najít,“ řekla v pořadu Stew Peters Show.
Na otázku Petersové, zda je ve vakcínách Corona přítomen oxid grafenový, odpověděla jednoznačně: „Na 100 procent, je to nezvratné.“
Kingston má podezření, že tato složka není v patentech vakcín uvedena, protože je pro člověka toxická a protože se může doslova připojit k internetu. „Zkoumají, kolik látky mohou lidem vstříknout, než zemřou. My jsme pokusní králíci.“
Pokud se aktivuje, může dojít k poškození a smrti.
Bývalý zaměstnanec společnosti Pfizer vysvětlil, že grafen dokáže vést elektřinu. Když má grafen kladný náboj, ničí vše, s čím přijde do styku. V tuto chvíli jsou částice neutrálně nabité. Pokud jsou aktivovány elektromagnetickým polem, může dojít k jejich poškození a smrti. Podle Kingstona záleží na tom, kolik nanočástic se v těle nachází a kde se nacházejí. zdroj

Včera na demonštrácií v Bratislave

Na obrázku môže byť 1 osoba a vonku
Na obrázku môže byť jedna osoba alebo viacerí ľudia a vonku

‼️‼️ Ptali jste se, jak je daleko incident v Ahrweiler (vladni bunkr) ve spojení s výbuchem v Leverkusen. Meli jsme podezření, že se jedná o odklonění novinaru z Ahrweiler, aby měli něco nového, o čem psát. Já tam ale vidím ještě další spojení. A to, že povodňové bahno bylo odváženo do firmy Currenta, kde se spalovalo. A co v tom bahně může být přimícháno si můžeme představit. Jsem toho názoru, že byly takto rychle zahlazovány stopy. Co jsem slyšel, několik nákladních aut už do Currenty dorazilo, než se stala ta nehoda. Myslím, že to byla cílená akce White Hats aby, se zajistily důkazy. Bahno mělo být odvezeno a co nejrychleji zničeno, protože 23.bylo zveřejněno, že Currenta toto bahno vykupuje ke spalování a, téhož dne byl prováděn ještě jeden skenovací let nad územím firmy Currenta. Pak došlo k tomu jednomu nebo dvěma zemětřesením a v 9:30 potom k detonaci ve spalovně odpadu. Odvádí to veškerou pozornost k Leverkusenu, ja mam soukromou informaci, důkaz, že by se pod celým závodem měly nacházet bunkry, protože po válce byla tato oblast nebezpečná a tím i bunkry. U Currenty by to byla cílená akce Deep State, ale netrefili Currenta, ale přilehlou vodní elektrárnu, která je od Currenta co by kamenem dohodil, proto jsem si jistý, že to byla akce White Hats. zdroj

‼️ Pokud se vchod do bunkru opravdu nachází v základní škole v Ahrweiler (vládní bunkr) a bude to potvrzeno, pak můžeme vycházet z toho, že to nebude ojedinělý případ.Pak by se VŠECHNA dosud zaznamenaná zemětřesení v blízkosti školy ocitla v úplně jiném světle a dosáhla by úplně jiného rozměru. zdroj

Dnes jsem byl na benzinové pumpě a náhodou jsem potkal vojáka Bundeswehru. Moje zvědavost mě samozřejmě nenechala v klidu a oslovil jsem ho: „Dobrý den, chtěl bych vám a vašim kamaradům moc poděkovat za pomoc a každý den se za vás modlím.“
ON: “ Děkuji“
Pak jsem se ho zeptal, jestli celý scénář bude trvat déle, a on řekl: „NE“.
Když jsem se ho zeptal, jestli je podporuje SHAEF, drze se zeptal: „Kdo je SHAEF?
Když jsem mu odpověděl, kdo to je, řekl: „Ano, jsou s námi.“ zdroj

„Sdílené informace od přátel v mých kontaktech, to je opravdu velmi reálné ′′ Znám dámu v mém městě, jejíž syn je specialista na výbušniny v americké armádě. Řekl jí, že ani tři roky tréninku na misi ho nemohly připravit na to, co je ve skutečnosti v DUMBS. Říká jí, že Evropa je obzvlášť hrozná.“ Bůh žehnej těmto bojovníkům

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 29.07.2021Zdá sa, že v tuneloch došlo k určitým vedľajším škodám. Len hádam, keďže na iných miestach sme už nejaký čas videli požiare a dym vychádzajúci z roštov a kanalizácie po tom, čo sme sa dozvedeli, že ich armáda buď vypaľuje, zaplavuje atď. Druhý 57-ročný muž z New Yorku je ťažko…
  Tags: a, v, na, se, je, to, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 28.07.2021Zem je v týchto dňoch určite zaujímavým miestom. Výbuchy, záplavy, cunami, extrémne počasie, atentáty, ľudia v maskách riadiaci hlavné štáty, satan, ktorý všetko dobré prekrúca na niečo škaredé, a ľudia sa začínajú vzpierať a berú si späť svoju moc; svoje ľudské práva. Diablovi sa nepodarí uskutočniť svoju verziu "resetu" Zeme.…
  Tags: a, v, je, na, sa, to, že, se, správy
 • 10000
  Správy 27.07.2021Nepriateľ sa nikdy nevzdá a bude pokračovať vo vojne proti nič netušiacim masám, ktoré si ani neuvedomujú, že prebieha boj. Ľudia sa musia spojiť a bojovať! Kontrolórski šialenci sa stále snažia udržať plandémiu v chode. Ľudia sa musia brániť a odmietnuť s tým súhlasiť. Iná cesta neexistuje. Zdravotnícky personál sa…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, správy

7 komentárov

 1. matyas

  No, už se nemůžu dočkat, až se provalí pravda všemi směry, až konečně všichni ti, kteří nás ignorovali a nevěřili nám zjistí, že jsme se jim snažili pomoci a varovat je, a že všem těm hrůzám bude pro jednou konec. Z nějakého důvodu se poslední dobou strašně těším a nemůžu se dočkat na Zlatý věk, na to, jak to bude nádherné, a jak nám všem bude nejlépe jak jenom může být. Tak ať to přijde co nejdřív 🙂

  Odpovedať
  • Daniel

   Tiež sa na to teším 🙂 predtým som nad tým vôbec nerozmýšľal, ale teraz asi čím je to bližšie tým viac sa teším 😊

   1
   Odpovedať
 2. jirik

  „Sdílené informace od přátel v mých kontaktech, to je opravdu velmi reálné ′′ Znám dámu v mém městě, jejíž syn je specialista na výbušniny v americké armádě. Řekl jí, že ani tři roky tréninku na misi ho nemohly připravit na to, co je ve skutečnosti v DUMBS. Říká jí, že Evropa je obzvlášť hrozná.“ Bůh žehnej těmto bojovníkům

  Sice america first, ale nejhorší je podzemí v evropě……

  matyas: těšit se je velmi pěkné, ale důležitější je dožít se toho dne, kdy Zlatý věk začne….

  daniel: přehledy máš perfektní…jen tak dál.

  1
  Odpovedať
 3. Marián

  Ahojte, čo znamená ten symbol lebky na fotografií z demonštrácie v Bratislave?

  1
  Odpovedať
  • js

   Historia punisher….
   a trump…
   …. Clintonova kriminálna rodina. Kroneyizmus. Dane. Nezamestnanosť. Demokratická dohoda s Ruskom. Falošné správy. Podvody s voličmi. Čo majú všetky tieto spoločné? Všetci sú odhalení, potrestaní a eliminovaní prezidentom Trumpom a jeho administratívou. Punisher Trump sa nebojí konfrontácie a väzňov neberie. Punisher Trump sa ujme všetkých týchto darebákov v jeho snahe urobiť Ameriku opäť skvelou. Pridáte sa k nemu? ….
   https://ibb.co/fxVvdJ8
   https://ibb.co/xfYD5zx
   https://www.cbr.com/punisher-history-logo-used-police-military-politicians/

   Keď sa bude bazina vypußtat, hmla zakalujúca náš zrak a mysle sa vyjasní. Táto bitka o potlačenie a elimináciu ľudského ducha sa začala kontrolou mysle/mk ultra/ predtým, ako sa rozšírila do klonovania…

   Odpovedať
 4. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here