Správy 31.03.2021

31/03/2021

Môžete povedať, že je vojna? Titulky a informácie, ktoré vychádzajú v médiách, sú šialené. Je tu veľa pravdy, veľa klamstiev, úzkosti, náznakov vojny, vyhrážok, strachu, násilia, chemtrails, dátumov a odpočítavaní, vojenského postavenia a stratégie a zlé sily, ktoré sa nás snažia získať …

Tma sa pokúša uzamknúť ľudí, dotlačiť nás do extrému, ohradiť nás, umlčať nás a zabrániť nám v dýchaní a väčšina sveta na tom nevidí veľa zlého. Podriaďujú sa a dokonca útočia na ostatných, ktorí „nedodržiavajú pravidlá“.

Napriek tomu, že majú masku a dajú sa zaočkovať, programovaní stále cítia potrebu obťažovať a týrať tých z nás, ktorí dôverujeme nášmu imunitnému systému a nemeníme spôsob života kvôli vírusu chrípky s mierou vyliečiteľnosti 99-percent.

Diskutuje sa aj o tom, komu treba dôverovať a komu nie. Teraz počujeme, že obeť obchodovania so sexom identifikovala Charlie Warda v konkrétnom lietadle, na ktorom bola obchodovaná. Charlie nám povedal, že sa narodil v jednej z týchto rodín žijúcich ako „náboženských kult“ , bol v systéme a videl a počul veci, takže nie je prekvapujúce, že ho možno videli. Tiež sme počuli, že je MI6. Budeme musieť vidieť. Medzitým sa zdá, že pre nás robí dobrú prácu. zdroj

Boh stvoril USA, ale pamätajte, že stvoril aj svet. Svet, rovnako ako USA, je rozbitý a je potrebné ho napraviť. Boh ho napraví. Podľa jeho podmienok. Podľa jeho harmonogramu.

Mladým študentom vymyli mozgy. Vzdelanci boli skazení komunistickým vplyvom. Medzitým sa budem modliť za fakultu a študentov. Potrebujú vedenie a múdrosť.

Keď sa snažíme vyrovnať sa s krízou nášho národa, musíme naďalej dodržiavať právny štát a našu ústavu.

Za posledných niekoľko týždňov som sa stretol s odvážnym informátorom, ktorý riskoval život, aby vám povedal pravdu.

Hovoril som pravdu. Po vypočutí mojich poznámok posúďte sami. Bojujem proti pedofílii a obchodovaniu s deťmi.

Kráľovná Diana nariadila popravu vyšších sudcov Spojeného kráľovstva.

Do obchodovania s deťmi sa v týchto rokoch zapojili globalisti vrátane súčasných amerických demokratov, komunistov, skorumpovaných politikov a vlastníkov reťazcov. Vyrábali nebezpečné vakcíny. Zhabali veľkú časť svetových peňazí a zlata.

Nový svetový poriadok je nezmysel. Väčšina z nich (globalisti) je vo väzení. Niektorí z nich boli tiež popravení. 

Dobrá práca obyvatelia Floridy – milión ľudí 10. apríla pochodovalo a pálilo masky. Dúfam, že zvyšok sveta bude nasledovať tento príklad veľmi rýchlo a že môžeme ukončiť toto šialenstvo. zdroj

Náhodou som si dnes všimol, že nad Viedňou lietalo rakúske letectvo a bolo na letovom radare dokonca krátko viditeľné! Spravil som screenshot, keď sa stroj náhle zastavil na radare a popoludní došlo k zemetraseniu presne v tom bode, kde lietadlo zastavilo a zmizlo z radaru! zdroj

TAJNÁ ZÁKLADŇA vchod pod vodou z pobrežia Malibu v Kalifornii ??
Dôkaz:
1. Odkaz na Google Map so súradnicami, ktoré môžete skontrolovať…
33 ° 59’59.84 ″ N 119 ° 01’56.86 ″ Z
Čo sa to tu deje? A čo vláda pred nami skrýva??
2. ASUW – ANTI ponorkový neidentifikovaný mimozemský bojový konflikt (podrobnosti pozri nižšie)
Svedectvo William Tompkins: „Bol som najatý General Dynamics do programu námorníctva. A tento program mal lokalizovať nemecké ponorky – program Anti-Submarine Warfare. A čo je na tom zaujímavé, je to, že námorníctvo vybralo za letecké lietadlá hliadkové bombardéry P-3 s Lockheedom na lokalizáciu nemeckých lodí a ponoriek. Je to skôr tak, že sme ich mali 2 000 a NATO ich malo ďalších 1 000 – nie tak vysoko. A pamätajte, že v tom čase operovalo iba 11 sovietskych ponoriek. Veľa ich bolo vo výcvikových operáciách, ale neboli taktické. A tak tu máme 2 800 lietadiel P-3, ktoré lietajú po celej planéte 24 hodín denne a hľadajú ponorky. No ani to nie je presne to, čo sme robili. A potom je tu aj názov programu, ktorým je misia ASW – Anti-Submarine Warfare. Ale je tu aj jeden, ktorý je ASUW. „U“ je teda pre „Neidentifikovaných mimozemšťanov“ “.zdroj

Argentína: Hovoria to v TV … „zločinecká elita“, vytvorila plandémiu.
Odvážna argentínska novinárka Veronica Ressia práve informovala milióny ľudí v káblovej televízii, že peruánsky súd obvinil zločineckú elitu zloženú z Billa Gatesa, Sorosa, Rockefellera a ďalších slobodomurárov, ktorí si nás podrobujú, z vytvorenia epidemického plánu COVID 19. Klamstvo padá a pravda vychádza. Ďakujeme, odvážny súd Peru, ďakujeme Veronica Ressia. Splnili ste svoju povinnosť a teraz je rad na nás. Argentína zobuď sa!
Lekári za pravdu Argentína. zdroj video

This image has an empty alt attribute; its file name is 167115734_585860892361893_5074278498474511094_n-1024x980.jpg
Scavino zdieľal túto fotografiu Trumpa, ktorý sa „chystá na pódium“
This image has an empty alt attribute; its file name is photo_2021-03-30_21-23-45.jpg
Scavino: Game on

Loď Evergreen uviaznutá v Suezskom prieplave tam uviazla, aby odhalila veľa vecí vrátane obchodovania s deťmi. V kontajneroch bolo na tejto lodi zachránených viac ako 1 000 detí. Pilotom lode bol člen Aliancie, ale medzery v softvéri Microsoftu umožnili SSP nabúrať do softvéru lodí, prevziať riadenie a naraziť na plytčinu. Nieslo to tiež ZHN. Mnoho ďalších blokovaných lodí nieslo zbrane, ktoré mali zahájiť vojnu na Blízkom východe. Tieto zbrane sa chystal dať Izraelský Mossad moslimom. V pláne je odhaliť všetko v správach. Deep State stráca s uviaznutými loďami 400 miliónov za hodinu!

Začiatok a veľké udalosti Veľkého prebudenia sa stanú v apríli. „Operácia sloboda“ Tu je zoznam:

-) Koniec tohto biblického veku, začiatok nového veku (Zlatý vek Gaie prichádzajúci v 4D a 5D) v odhalení zločinov.

-) Všetky zločiny budú odhalené, 10 dní televízneho vysielania (filmov) a falošné média MSM budú v tejto chvíli pozastavené.

-) NESARA / GESARA

-) R/V GCR

-) QFS kvantový finančný systém aktivovaný

-) Hrozba III. Svetovej vojny, ale už len zhasínajú sirény.

-) 10 dní bez lietadla alebo vlaku, globálne stanné právo.

-) Prezident Trump bude mať svoju inauguráciu 10. apríla 2021 alebo skôr. (ďalší dátum, nevšímať si)

-) Servery bitcoinov pôjdu dole a 95% kryptomien nebude.

-) Bude vyhodených do vzduchu 34 satanských budov

-) Projekt Odin bude zapnutý.

-) Vo vašej oblasti sa môže prerušiť napájanie alebo internet, nová Teslom prenášajúca elektrina v Texase

Pád akciových trhov

-) Všetky zákony a kroky vlády USA po roku 1871 budú neplatné, pretože to NIE JE podľa pôvodnej ústavy USA.

-) V Číne sa uskutoční stretnutie so všetkými krajinami okrem krajín s 5 očami, aby sa vyhlásil dolár za NIE rezervnú menu. Týmto sa začne oficiálna americká nóta krytá zlatom a všetky meny kryté zlatom alebo inými aktívami.

-) Tribunály GITMO budú pokračovať do konca roku  2022

-) Castle Rock

Vatikán ukrýval tisíce rokov informácií a v podzemí mal 53 štvorcových míľ starých kníh a vedomostí.

NASA bude stiahnutá a nahradená Space X a Space Force, aj tak je falošná. NASA je organizácia Lucifera, astronauti sú 33 rd  slobodomurári alebo vyšší. Slobodomurári sú strhávaní, vrátane Kolumbových rytierov, Pútnikov, Moose Lodge, Shiners a ďalších, ktorí sa rovnajú s iluminátmi.

Elon Musk je klon a opäť bol nahradený

Čierne klobúky chcú vystreliť raketu na Washington DC. V múroch mnohých budov, dôkazy a len zlo. Aj tak to niekedy budú musieť Biele klobúky úplne zničiť. Neviem, či si čierne Klobúky prídu na svoje. 

Trump išiel do DC, aby získal všetkých prezidentov a ďalšie cenné obrazy, ktoré sa mali uchovať v Národnom archíve. Potrebné a hodnotné veci boli odstránené.

Testy, ktoré používajú lekári alebo zdravotné sestry, mohli si vybrať jeden pre pozitívny výsledok a druhý pre negatívny výsledok.

Análne testy majú na sebe čierne červy (jed) a môžu sa oveľa ľahšie infikovať zadkom.

Socha slobody je symbolom Lucifera a bude ju treba dať dole.

Goldman Sacks prichádza o peniaze a musí predávať akcie.

Modré masky môžu mať v sebe čiernych červov, antrax a formaldehyd.

Z druhej dávky Covid-19 sa nemusíte zotaviť, dokonca tomu nemusí pomôcť ani technológia Med-Bed.

Mnoho ľudí zomrie od apríla do septembra tohto roku na toxické vakcíny!

Monoatomové zlato a ozónová voda zabijú morgellony.

174 miest, o ktorých doktor Muggzi vie, kde sú Med-bed postele. zdroj

Kyber ​​útok a NATO vydal článok 5
DEFCON = Jadrové.
Článkom 5 je vyhlásenie vojny, akýkoľvek útok na 30 národov NATO vrátane kybernetického. Nutná udalosť na vydesenie (34)
BOH vyhrá. zdroj

 1. apríl = Nový rok, prejdeme na tento kalendár.
  Pamätajte, že POTUS povedal, že podpísal niečo veľmi veľké, o čom nikto nevedel, že odhalí 1. januára. Všetky cesty vedú do Ríma / Babylonu.
  Tento drop Delta na Veľký piatok hovorí za všetko.

US European Command zvýšila úroveň sledovania z možnej krízy na potenciálne hroziacu krízu (na najvyššej úrovni) v reakcii na nahromadenie ruských síl na hranici s Ukrajinou zdroja

Je potrebné vypnúť celú Zem, odstrániť programy, prepísať históriu, spáliť knihy, znova všetko zapojiť a spustiť.
vypnutie = kompletné vypnutie
USA vesmírne sily – strážcovia galaxie
Toto je 2. časť renesancie roku z 1700. Aj vtedy pálili všetky knihy na ulici.
Všetci sme celý život v rámci projektu Mockingbird & Paperclip. Všetko je nesprávne. zdroj

Video kde Michal Jackson hovorí v poslednej vete: The best is yet to come (Najlepšie ešte len príde)

Tvrdia, že bruselský sudca nariadil belgickej vláde pozastaviť opatrenia proti Covid 19 do tridsiatich dní pod hrozbou pokuty. Neviem, aká dôveryhodná bude táto správa. článok zdroj

Velitelství amerických sil v Evropě zvýšilo svoji varovnou úroveň z možné krize na možnou bezprostřední krizi – to je nejvyšší úroveň – v reakci na rozmístění dalších ruských jednotek na hranici s Ukrajinou. – New York Times“ zdroj

Tucker Carlson na Fox News: „Ve skutečnosti je stále jasnější, že vůbec neexistuje Joe Biden. Muž, kterého si pamatujeme z 80. let, tam už není, už neexistuje. Zbývá jen druh projekce, hologram navržený k napodobení chování neohrožujícího politického kandidáta.“ zdroj

Pozrite sa na Dow Jonesovu cenu na konci obchodnej relácie

369 (Kľúč k vesmíru)
104,41
5.5

Len ma to upozornilo, že zajtra je 113 dní od posledného príspevku Q !!.
Takže vďaka tomu je v stredu 11.3 na výber sú dve možnosti pre 11.4
štvrtok 114. deň. (MYSLTE NA FUTBALOVÝ DEŇ) alebo piatok 2.4.
Ak sa na to tak pozeráte.

113 – 31. marec
114 – 1. apríl
115 – 2. apríl (Veľký piatok)
116 – Veľkonočná sobota
117 – (Veľkonočná nedeľa)

A ak je streda 113. , videli ste Dow Jones komunikáciu. Potom
pravidlo Comex 589 : trh sa zrúti. Vystrelí to cenu striebra nahor.
Zrúti sa trh. Zaujímavé časy. zdroj

[Pápež] bude mať hrozný máj. Vatikánske razie, ktoré sa začali v polovici roku 2019, boli predzvesťou operácie Defender Europe 17. marca 2020. Tam, kde do Ríma zostúpilo 50 000 vojakov, sa začala vatikánska mafia. Preto bol gróf El Rona na začiatku v Taliansku trochu vysoko.
Pamätajte, keď Q povedal, že pápež bude mať Zlý máj.
Mal na mysli ČIERNEHO PÁPEŽA.
„OZNAMOVANÝ“ Mŕtvy v máji 2020.
Zistite, že Q Post to bolo pred smrťou.
Generálny predstavený jezuitov. Vodca iluminátov. zdroj
Youtube testuje nové dizajny, ktoré neukazujú počet dislikov.
Som si istý, že je to kvôli „tvorcom obsahu“.
Choďte sa pozrieť na kanál YouTube v Bielom dome a KAŽDÉ JEDNO VIDEO má tisíce dislikeov a veľa z nich je dokonca „neuvedených“ v oficiálnom playliste.
Všetky komentáre sú tiež vypnuté. Takto je „populárny“ Biden, a to natoľko, že Američania nedokážu vyjadriť, čo k nemu NAOZAJ cítia, alebo k jeho FAKE administratíve. zdroj

Verdikt: Belgicko musí zrušiť všetky obmedzenia týkajúce sa korony !!!
Belgicko musí z dôvodu nedostatočného právneho základu stiahnuť všetky opatrenia na zadržanie koronavírusu do 30 dní od rozhodnutia súdu. Rozhodol o tom súd v hlavnom meste Brüsselu na prvom stupni po žalobe Ligy za ľudské práva,- informovali viaceré médiá. Verdikt potvrdila hovorkyňa ministerstva vnútra.
Liga za ľudské práva žalovala belgický štát pred niekoľkými týždňami, pretože rozhodnutia prijaté počas koronovej pandémie nemali právny základ. Rozsudok teraz ustanovuje pokutu 5 000 eur za deň – maximálne však 200 000 eur – ak sa neuplatní. Podľa novín „De Standaard“ sa belgický štát môže odvolať.
To by však nemalo žiadny odkladný účinok. zdroj

Tým, ktorí hovoria: „Nemuselo to tak byť!“ …
Vysvetlite, prosím, ako by ste zvrátili vymývanie mozgov celej krajine bez toho, aby ste rozbili milióny myslí a zastavili našu vládu.
Vysvetlite, prosím, ako by ste zobudili milióny ľudí, ktorí si teraz uvedomujú, aká obrovská chyba bola dôverovať demokratom, zatiaľ čo sa pokúšajú prebudiť z nočnej mory – Biden – za ktorú hlasovali.
Vysvetlite, prosím, ako by ste odhalili vakcíny bez toho, aby ste ľuďom umožnili presvedčiť sa o hrôzach toho, čo s vami spraví injekcia experimentálnych jedov.
Vysvetlite, prosím, ako by ste zabezpečili budúce voľby, vrátili moc ľuďom a ustanovili zákony o voličských identitách bez toho, aby ste voľby použili ako fingovanú akciu, ktorá by krajine ukázala, ako globalisti ovládajú USA už celé desaťročia.
Vysvetlite, prosím, ako by ste odhalili obrovské množstvo zradcov v oboch politických stranách, vo všetkých vládnych zložkách, na Najvyššom súde atď., ktorí by sa inak stále pohybovali pod radarom a predstierali by, že im na tejto krajine záleží rovnako ako na peniazoch a moci, ktoré dostanú za to, že nás zapredali.
Vysvetlite, prosím, ako by ste hocikoho uväznili, keď každá časť nášho súdneho systému bola vysoko narušená.
Vysvetlite, prosím, ako by ste čokoľvek z toho dosiahli s Trumpom ako prezidentom bez toho, aby ho polovica krajiny označila za diktátora a zostupujúceho do absolútneho chaosu.
Vysvetlite, prosím, ako by ste sa v tomto období zorientovali na svetovej scéne a poskytli nám najlepšiu šancu spolupracovať s ďalšími významnými mocnosťami na odhalení ich vlastného deep stateu.
Vysvetlite, ako by ste ľuďom umožnili okúsiť život v technokratickej socialistickej nočnej more, aby to už nikdy nedovolili?
Nezabudnite, že každé vaše rozhodnutie musí byť stopercentne zákonné a ústavné.
Na záver by som chcel poukázať na niečo, čomu väčšina ľudí zrejme nerozumie.
Informácie, ktoré má naša armáda, akcie, ktoré podnikajú a výsledky týchto akcií sú z 95% (alebo viac) skryté pred verejnosťou. Existuje veľa dôvodov. Musíte si tiež uvedomiť, že strhnutie globalistickej cabaly nie je také jednoduché ako zatknutie. Je to neuveriteľne zložitý proces.
Možno si myslíte, že „sa nič nedeje“ (aj keď sú indície VŠADE, pokiaľ otvoríte oči, aby ste videli), ale to nemôže byť ďalej od pravdy.
VŠETKO sa deje a vy to nevidíte, pretože nemusíte vedieť. Nie ste operátor. Nemáte Q previerku. Najdôležitejší dôvod je, že nechávate svojimi emóciami zahmlievať úsudok.
Keď sa príliv a odliv otočí (a stane sa tak), budeme mať úplnú transparentnosť. Budeme uznaní. Uvidíme spravodlivosť.
Do tej doby musíte pochopiť, že toto je VOJNA. Vojna sa neurýchľuje, pretože ľudia majú zranené pocity. Nie všetko bude čisté. Nič nejde ľahko.
Na šachovnici zostáva veľmi málo ťahov.
Nesmierna panika nášho nepriateľa by vám mala povedať všetko, čo potrebujete vedieť.
Koniec je blízko … zdroj

Biden vyzerá ako by mával na nikoho keď dnes pristál na Floride
(asi máva svojím voličom)

Všetko to bola kradmosť. Bola to FISA.
Vojenské spravodajstvo zachytilo 16-ročný plán deep state na zničenie Ameriky. (8 rokov obama, potom 8 rokov hillary)
Biele klobúky potrebovali počas tejto operácie niekoho lojálneho pre úlohu prezidenta.
Po schválení určitých previerok armáda nainštalovala Trumpa do RNC.
Zamyslite sa nad tým na chvíľu:
Armáda. Dosadila. Trumpa.
Voľby v roku 2016 boli upravené pre víťazstvo Hillary. Médiá boli spoluvinníkmi. Algoritmy neboli dosť silné na to, aby vyhrala.
Biele klobúky kontrolovali voľby, aby mali ľudia spravodlivé hlasovanie. Neexistoval spôsob, ako by Trump mohol vyhrať, keby sa tak nestalo. Preto boli ŠOKOVANÍ, keď prehrala. Preto nezakryli stopy.
Nikdy si nemysleli, že prehrá. Obama pomocou súdov FISA tajne sledoval Trumpovu kampaň počas volieb v roku 2016. Bolo to najhoršie rozhodnutie vôbec. Doslova otvoril dvere VŠETKÉMU tým, že dal Trumpovi príručku na ďalšie 4 roky.
FISA = Štart.
Americká armáda má všetko. Preto to vyzerá, že „sa nič nestalo“ za posledné 4 roky. Bolo to všetko v tme. Vyzeralo to, že týmto ľuďom všetky ich zločiny prejdú. Nie je to tak. Trump a naša armáda túto temnú sieť zločincov rozkladajú. Najvyššia úroveň korupcie je pod kontrolou.
Museli sme im umožniť dokončiť ich zločiny, aby sme ich mohli v maximálnej miere obžalovať na základe zákona pred súdom. Voľby boli pascou.
Trump vyhral na celej čiare. Bezpečnostný systém monitorovania volieb nainštalovalo americké kybernetické velenie, vesmírne sily a tieňoví bojovníci kybernetickej brigády. Čoskoro sa dočkáme reálnych čísel.
Každá časť tejto operácie je strategicky naplánovaná. Nie všetko bude čisté.
Nie je však možné uniknúť tomu. Preto kongres urobil všetko pre to, aby odstránili Trumpa ešte predtým, ako bol vôbec inaugurovaný, s nulovým úspechom. Je nedotknuteľný. Možno to vyzerá, že je z očí verejnosti, ale v skutočnosti k tomu muselo dôjsť. Teraz, keď je úplne mimo obraz a s tým, že verejnosť si myslí, že Biden má všetko pod kontrolou, bude môcť armáda čoskoro oznámiť prevzatie.
Médiá zostali v tme. Pokúšajú sa iba oddialiť armáde ďalší krok. Všetko, čo je v súčasnosti v politike v televízii, je falošné a nemá právne postavenie.
Definujte: [Sebadeštrukcia]
Boli počas toho všetkého ponechaní v tme, čo vysvetľuje všetky očividné lži a zúfalstvo. Snažia sa, aby administratíva Trumpa vyzerala ako slabá. Nezabudnite, Barr je Patriot pracujúci v zákulisí. Čokoľvek, čo hovorí inak, je úplne nepravdivé. Durham je Patriot spaľujúci polnočný olej. Dokáže urobiť svoju prácu. Spolu so stovkami ďalších, ktorí v zákulisí pracovali na likvidácii podniku. Existuje viac dobrých ako zlých.
B2.
Stealth bombardéry.
Vojenská operácia.
Tieňová vojna.
Z tmy na svetlo.
Pravda, ktorá prebúdza … zdroj

Dnes je svetový deň záloh. Ak ste si ešte nenašli čas na zálohovanie vašich dát na cloud, alebo iný externý zdroj urobte tak. Je veľa spôsobov ako sa môžu dáta stratiť vrátane ransomvéru a ľudského pochybenia. Buďte proaktívni a zálohujte si súbory.
Tweet USA Cyber Command obsahuje: „Buďte proaktívni a zálohujte svoje súbory“
Q # 993 obsahuje: „Naučte sa, ako archivovať offline.“
Upozorňujeme, že # 993 má dátum 2. apríla 2018, ktorý má v piatok trojročnú deltu (2 dni pred plánovaným termínom). zdrojžeby sa blížil blackout 😉

80-metrová loď uviazla v prístave Littlehampton Harbor zdroj

Toto je veľmi veľký vývoj:
Goldman Sachs a JP Morgan sa snažia prepadnúť ekonomiku kvôli Božiemu finančnému resetu (jubilee / zlatom krytá mena celosvetovo), takže vyššie spomínaní Goldman Sachs a JP Morgan sa chlapci snažia čo najrýchlejšie ešte nahrabať peniaze (aj keď veľa toho, čo dostanú chlapci na vrchole, sa im zhabe!).
Minulý piatok predali obrovské blokové obchody s 10,5 miliardami akcií čínskych Tech a amerických médií (9,5 miliárd). Prevod bohatstva sa začína! Krysy skáču z potápajúcich sa lodí a myslia si, že im bude umožnené vziať si syr so sebou! NIE! – Nicholas Veniamin

Mnohí nevedia, čo je elektromagnetické sálavé teplo.

Ak držíte telefón v ruke dlhší čas, všimnete si, že sa vám zahreje.
Je to ale iný pocit tepla, pretože toto teplo nepochádza z telefónu.

Je to frekvencia, ktorá umožňuje komunikáciu medzi vašim mobilným telefónom a prenosovou vežou alebo smerovačom.

Príklad 4G.
Keď držíme mobil v ruke a sme spojení s routerom alebo iným „vysielačom“, frekvencia 2 600 mhz vibruje voľné elektróny buniek v našich rukách 2,6 miliárdkrát za sekundu.
Preto cítime to teplo.

Spôsobuje to zhoršenie bunkovej štruktúry, tj. Rakovina.
Rakovina prsníka je najbežnejším typom rakoviny u žien.

Magnetické žiarenie je nepriamo úmerné vzdialenosti.
Ak držíte telefón ďalej, poškodenie sa zníži o druhú mocninu vzdialenosti.

Mali by ste teda medzi sebou a routerom udržiavať vzdialenosť minimálne 3 metre.

Prosím všetky uvádzané informácie nebrať ako 100% pravdu, dôležité je aj vlastné uvažovanie no dúfam, že vás obohacujú 🙂

Naša telegram skupina ↓

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 30.03.2021Ľudia, proti ktorým stojíme, sú (kolektívne) najväčšou silou zla a moci na zemi. Neobjavili sa len tak, fungovali už celé storočia. A každá jednotlivá sila, ktorá sa proti nim dodnes postavila, zlyhala. Ale potom boli schopní skryť svoje zlé skutky skrývaním sa v tieni. Začali existovať v zákulisí, pretože neexistovalo…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, q, správy
 • 10000
  Správy 29.03.2021Vo vojne sa časové osi nevyhnutne musia meniť v dôsledku akcií, alebo reakcií nepriateľa niekedy na dennej, alebo dokonca hodinovej báze. Niekedy sú časové osi uvedené ako forma dezinformácií, ktoré majú zmiasť nepriateľa. Zdá sa však, že s pokrokom, ktorý teraz začíname vidieť, môžeme jasnejšie vidieť, že okno na vyhlásenie…
  Tags: je, a, sa, na, že, to, v, správy
 • 10000
  Správy 28.03.2021Zdá sa, že sme teraz v oku búrky, ktorú prezident Donald Trump spomenul počas večere so svojimi najvyššími vojenskými veliteľmi v roku 2017.…Predpovede pre 2021 Gali Lucy je izraelské médium, sprostredkovateľka, ktorá poskytuje predpovede. Napísala tiež tri knihy, ktoré sú k dispozícii v angličtine: Divine Creation, The Future a The Age…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, to, správy

5 komentárov

 1. Jana

  toľko skvelých správ… Žeby už koniec hadov na svete? ☺☺🤣🤣🤣

  Odpovedať
 2. Rosi

  Je úžasný článek..Díky za něj

  Odpovedať
 3. Erna

  Děkuji za úžasné zprávy,světlo konečně zvitezí

  Odpovedať
 4. Erna

  Děkuji za úžasné zprávy,světlo konečně zvitezí!!!

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here