Správy 31.07.2021

31/07/2021

Cabala útočí na mnohých frontoch – záplavy, zemetrasenia, pandemické lockdowny, rozptyľovanie od auditov, vražedné vakcíny, vakcinačné pasy, narušenie dopravy atď. Zdá sa, že každý týždeň prináša novú krízu. Prevratné a tragické.

Počet očkovaných sa zvyšuje. S tým, ako sa ľudia očkujú druhýkrát, narastá aj počet ochrnutých, zmrzačených a mŕtvych. Desím sa, keď si pomyslím, čo sa stane v Izraeli, kde bolo zaočkovaných veľké množstvo ľudí.

Medzitým sa zdá, že Aliancia využíva krízy vo svoj prospech. Zdá sa, že záplavy smerujú do tunelov a DUMBov a zaplavujú ich neznáme úseky. Naše myšlienky sú s mužmi a ženami, ktorí nám slúžia tým, že zastavujú sprisahanie. Som si istý, že ich čaká mimoriadne nebezpečná práca, vzhľadom na to, že cabala je zahnaná do kúta.

Pokiaľ ide o nás, čím skôr sa prebudíme, tým menej odvážnych mužov a žien zomrie. Všetka česť tým, ktorí túto nebezpečnú prácu vykonávajú. zdroj

DÔLEŽITÉ BODY JULIAN ASSANGE:

 • Kto je Julian? Julian je bojovník za slobodu, bojovník za slobodu prejavu, vydavateľ, bol ocenený po celom svete
 • Julian založil WikiLeaks, vysokoobjemovú stránku pre informátorov a zdroje, ktoré sa môžu prihlásiť. Bola tak nesmierne úspešná a rozrušila mocných hráčov, preto po ňom išli.
 • Publikácie WikiLeaks odhalili vojnové zločiny a korupciu a použili sa ako dôkazy v súdnych prípadoch po celom svete.
 • Julianovi hrozí 175 rokov za zverejnenie pravdivých informácií, ktoré unikli na WikiLeaks.
 • Vláda USA chce využiť prípad proti Assangeovi na zásadnú a dramatickú zmenu charakteru spoločnosti. Z takej, v ktorej je legálne pre vydavateľov, rečníkov, ľudí na sociálnych sieťach hovoriť o tom, čo robí vláda, na takú, v ktorej je nelegálne hovoriť o tom, čo robí vláda.
 • Ak nedostaneme Juliana z väzenia, nebudeme môcť hovoriť o tom, čo vláda robí, a ak budeme hovoriť o tom, čo vláda robí, všetci pôjdeme do väzenia.
 • Julian NIE JE obvinený zo špionáže, ale bol 17-krát obvinený na základe takzvaného „zákona o špionáži“ – je obvinený len z prijímania a zverejňovania pravdy.
 • Prípad má jedno „PR“ obvinenie, ktoré sa vláda USA snaží použiť, aby to vyzeralo, že Assange sa podieľal na nezákonnom získavaní informácií – ide o tzv. obvinenie z „hackerstva“. Je to úplný výmysel, aby sa Juliana pokúsili vykresliť v zlom svetle.
 • Toto takzvané obvinenie odborníci na súdoch absolútne rozbili a USA vedeli, že by celý prípad prehrali, preto celý prípad proti Assangeovi stiahli a znovu vydali nové doplňujúce obvinenie, ktoré má zahŕňať svedectvo odsúdeného podvodníka, zlodeja a sexuálneho delikventa menom Thordarson, ktorého Assange pomohol dostať za mreže za zneužívanie maloletých.
 • Motív Thordarsona je jasný, pomstiť sa Assangeovi, nedávno priznal, že celý príbeh, ktorý poskytol americkej prokuratúre, bol úplne vymyslený a poskytol ho len preto, aby získal imunitu pred vlastnými zločinmi. Tieto lži sa stále používajú v súdnych dokumentoch.
 • Vláda USA musí stiahnuť obvinenia a Spojené kráľovstvo musí zastaviť vydanie Assangea.
 • To, čo robíme tu, na telegrame, je zdieľanie informácií; je to zverejňovanie informácií. Takzvaný „zákon o špionáži“ sa ani nezaoberá utajovanými informáciami. To znamená, že vláda USA môže rozhodnúť, ktoré informácie sú hrozbou pre „národnú bezpečnosť“ PO ich zverejnení, bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú utajované.
 • Naše práva sú ohrozené. Prvý dodatok je ohrozený. Ak bude Assange vydaný, bude to znamenať, že vláda USA môže uväzniť kohokoľvek odkiaľkoľvek na svete za zverejnenie pravdivých informácií.
 • Toto je politický prípad, ktorý musí vyhrať verejnosť. zdroj

Udalosti naplánované na polovicu augusta:

Výsledky auditu v Maricope
Termín súdneho pojednávania s Julianom Assangeom, na ktorom by mohol byť potenciálne prepustený
Kybernetické sympózium Mikea Lindella
Test systému EBS
Údajné lockdowny kvôli „delta variantu“
Rozumiete teraz nárastu šírenia strachu z covidu?

Ak výsledky vyšetrovania v Maricope, pojednávanie s Julianom Assangeom alebo kybernetické sympózium prinesú informácie, ktoré chce vláda čo najskôr pochovať, poskytne vám niečo, na čo ste čakali (Durhamova správa), aby odvrátili vašu pozornosť od niečoho, čo je pre nich ničivejšie (výsledky vyšetrovania v Maricope, Assange, kybernetické sympózium). Durhamova správa má byť zverejnená každým dňom.
Ak covidové šírenie strachu padne, potom očakávajte, že Durhamova správa bude použitá na odpútanie vašej pozornosti v polovici augusta. zdroj

Austrália posiela armádu, aby presadila uzamknutie „Zero Covid“: Vojaci a policajti budú hliadkovať v Sydney spolu s vrtuľníkmi, ktoré budú húkať sirénami a vyzývať ľudí, aby sa rozišli, inak dostanú pokutu. zdroj


Záchranné operácie detí z DUMBS

Od júla 2019 našli špeciálne vojenské jednotky v rozsiahlej matrici podzemných tunelov hromady malých telíčok, detí narodených tínedžerom a dokonca aj predčasne narodených, ktoré nikdy nevideli denné svetlo, zdeformované a traumatizované deti, predčasne narodené a dospievajúce, na ktorých sa zjavne robili pokusy a elektrošoky v rámci kontroly mysle a genetických experimentov CIA, ktoré boli sexuálne zneužívané, zatvárané do klietok, mučené a zabíjané, aby sa získali ich orgány a adrenochróm pre elity na satanistické uctievanie.

Ešte v roku 2018 začali americké špeciálne jednotky s výcvikom, ako zachraňovať deti a ničiť tunely v rozsiahlej sérii Hlbokých podzemných vojenských základní (DUMB), ktoré krúžia okolo sveta. Pridali sa k nim armády rôznych národov. Ich prvá záchranná akcia sa uskutočnila 4. júla 2019 na námornej základni China Lake v Kalifornii, kde našli približne 3 000 mučených detí.

Do apríla 2020 bol počet vyše 50 000 traumatizovaných, podvyživených a mŕtvych detí, ktoré od júla 2019 vytiahla z podzemných tunelov po celej krajine americká armáda a námorná pechota. Počet sa teraz pohyboval v miliónoch po celom svete, pričom len v Austrálii sa našlo viac ako milión týraných a mučených detí. Operácie boli schválené pod vedením prezidenta Trumpa ako vrchného veliteľa a vojenských generálov z Pentagonu Pedofil Task Force, ktorí spolupracovali s vojenskými špeciálnymi jednotkami na medzinárodnej úrovni vrátane Interpolu.

Predpokladalo sa, že CIA, Vatikán a Čínska komunistická strana (ČKS) sú ústrednými aktérmi medzinárodného zoskupenia na obchodovanie s deťmi za účelom sexuálneho zneužívania, odoberania orgánov a adrenochrómu. Práve teraz bolo v Nemecku 20 000 amerických vojakov a v Maďarsku 25 000 vojakov, ktorí zachránili viac ako milión detí a vyčistili sériu DUMBs.

Podvyživené, uväznené a mučené deti boli zachránené alebo nájdené mŕtve v podzemných tuneloch pod mestami USA vrátane Bieleho domu a newyorského Central Parku. Ďalší tunel vraj viedol z budovy Clintonovej nadácie do newyorského prístavu. Rozsiahla matica tunelov sa nachádzala v USA od Kalifornie po New York, od Kanady po Mexiko, viedla do Južnej Ameriky a po celej Európe, v Taliansku (pod Vatikánom a Benátkami) prešla do Švajčiarska a až do Haagu a na opačnej strane do Izraela na Nový Zéland. Hlboké podzemné tunely sa nachádzali na celom Blízkom východe s centrom v Libanone, pričom rozsiahly systém obiehal Austráliu – spájal všetky hlavné metropoly na celom svete.

V nedeľu. 23. mája ruské a americké vojenské špeciálne jednotky uniesli zo Suezského prieplavu kontajnerovú loď Evergreen. Plavidlo bolo naskladané v šiestich poschodiach a našlo sa naložené 1 356 mŕtvymi a približne 1 267 sotva žijúcimi deťmi.

ČKS naložila Evergreen a 29 okolitých plavidiel sudmi s adrenochrómom a potratenými detskými plodmi, jadrovými zbraňami a inými zbraňami hromadného ničenia, ako aj chemikáliami určenými na vyvolanie klimatických zmien a zvýšenie počtu prípadov CV-19. CCP plánovala odpáliť zbrane hromadného ničenia v Izraeli a Saudskej Arábii, aby vyvolala prorokovanú vojnu medzi moslimami a kresťanmi.

Jeden z vojakov, ktorý sa podieľal na záchrane detí na námornej základni v China Lake v Kalifornii, povedal: „4. júla 2019 o druhej hodine ráno PDT sme prekvapili personál na námornej základni. Základňu sme obsadili a zachránili sme približne 3 000 detí, ktoré boli mučené nepochopiteľným spôsobom.“

Záchranná akcia obchodovania s deťmi pod vedením pedofilnej pracovnej skupiny Pentagónu sa v skutočnosti začala už v júli 2018, keď viac ako 10 000 príslušníkov amerických vojenských špeciálnych jednotiek začalo trénovať na záchranu z DÚM po celom svete, z ktorých sa stali milióny ťažko zneužívaných detí. Odvtedy vraj pri záchrane detí a čistení DUMBS zahynulo celkovo viac ako 1 000 vojakov. zdroj

Disney je zaplavený.
Disney je zaplavený
Disney je zaplavený.
Vodný park? Hostia Disney sa kúpu v zaplavených uliciach Magického kráľovstva.
Je to bojisko pre celú planétu.
Toto je tá najveľkolepejšia šou VŠETKÝCH čias.
ENERGIA sa mení na celom svete.
Cítite to?
Rodia sa nové reality. To je skutočná BOLESŤ. Veľké znovuzrodenie a mnohé PREBUDENIA 💚🔥💚
Potom, čo pracovník štábu dá Joeovi Bidenovi lístok so slovami: „Máte niečo na brade,“ Biden si utrie bradu.
Potom sa zdá, že si to, čo mal na brade, vložil do úst?
Fotograf zachytil okamih, keď sa v Indonézii objavil meteor, ktorý vystrelil do ústia sopky.
Hej, to určite nie je meteorit… zdroj

Covid bol vojnovým činom. 3. November bol vojnový čin.

V každom prípade išlo o kombináciu zahraničného a domáceho úsilia. Zločiny proti ľudskosti.

Zrada na doteraz nevídanej úrovni. Nemôžeme to už dlho obchádzať… zdroj

Milióny ľudí vyšli do ulíc v Paríži, Nice, Montpellier, Nantes, Štrasburgu, Remeši, Toulouse, Marseille a mnohých ďalších mestách po celom Francúzsku, aby protestovali proti očkovacím pasom a povinnému očkovaniu.

Hlásený výbuch a požiar v zariadení, ktoré je zrejme skladom propánu v juhovýchodnej časti mesta Barrie v provincii Ontario. Polícia vykonáva evakuáciu v oblasti. video

Čína odstavila jadrový reaktor po „poškodení paliva“

Čína odstavuje reaktor vo svojej elektrárni Taishan v južnej časti krajiny z dôvodu „údržby“ – po tom, čo zvýšenie úrovne rádioaktivity predtým vyvolalo obavy z úniku. zdroj

Nie je to Q blesk
Má však veľmi zvláštny význam.
Blesk Dana Scavina na oblohe neďaleko Washingtonovho pamätníka nebolo Q. Bol to symbol Phi > Φ φ.
Číro „náhodou“, Phi Φ je POLOVICA vzorca pre elektrinu. „Phi x Psi = Q (Planck) Celková elektrifikácia“
„Elektrina ⚡️ je hybridom dielektricity (elektrostatiky) a magnetizmu“
Oddelenie ENERGIE, ktoré má najvyššie povolenie, je povolenie Q, teraz by to malo začať dávať zmysel.
Phi Φ – zlatý rez – univerzálny „ZÁKON A PORIADOK“.
Nikola Tesla to vedel.
Trump to vie tiež…
Väčšina elitnej symboliky je založená na Phi. Mason Apron / Gmail symbol je Φ.
Vzorec Phi označuje fraktálnu povahu Pytagorovho PENTAGRAMU, ktorý je zostavený z 3 nesúmerných trojuholníkov🔺, čo označuje aj fraktálnu povahu magnetizmu.
Molekula vody je POLÁRNA molekula. Geometria molekuly, je 🔺 z posvätného dôvodu.
Veľká téma, príliš veľa na napísanie v niekoľkých príspevkoch.
Sci-fi > Psi-phi Φ/Ψ < Filmy založené na posvätnom poznaní. zdroj

Nezapomínejte, že jsme v současné době ve válce.
Je jasné, že tyranie a vražedné zločiny jsou pro ty, kdo jsou dostatečně bdělí, aby si uvědomili rozsah hrůz, které jsou páchány na lidstvu, vyčerpávající.
Válka je hrozná, dokonce i tato úžasná verze informačního a bioteroristického 21. století. Myslím, že nemůžeme očekávat, že život bude příliš růžový, když se nacházíme uprostřed velkého boje mezi dobrem a zlem.
Zachovejte si zdravý rozum a zůstaňte naživu. Postarejte se o své bližní, jak nejlépe umíte. Snažte se co nejvíce zabránit tomu, aby byly tímto jedem naočkovány. Víme, že ještě dlouho budou existovat oběti a že všichni budeme v nějaké formě trpět.
Nepřítel je nyní zcela zoufalý a každým dnem se hroutí více a více. Může se zdát, že mají vše pod kontrolou, ale zkuste využít svou předvídavost. Jejich plán je odsouzen k neúspěchu. Jejich vyprávění se stalo směšným a jsou zmateni, že jim nic nevychází. Vědí, že jim to lidé už nežerou, ale jsou nuceni šířit další a další lži, protože opovržení veřejnosti roste.
Je to pro ně ponižující.
Všichni víme, že to pro lidstvo bylo a je velmi těžké, ale pro ně musí být život noční můrou.
Panikaří.
Uchylují se k divokým taktikám, které nefungují.
Roky plánování přicházejí vniveč.
Hrozí jim extrémní tresty a veřejná ostuda.
Mnozí z nich budou popraveni, jakmile budou postaveni před soud.
Bojují o své mizerné životy.
Nevyváznou bez trestu.
Sami sebe usvědčují v míře, kterou si nedokážeme představit.
Přijdou o všechno.
Padnou tak nízko.
Vyhrajeme.
Bude to nádherné.
Jsme ve válce.
Nepodceňujte bod, kterého jsme dosáhli.
Ať je Bůh s vámi.
Důvěřujte plánu.
BOJUJ BOJUJ BOJUJ !!! 🔥 zdroj

Proč zaplavit tunely a základny? Aby se neměli kam schovat. Chystali se udelat peklo na zemi, zatímco se skrývali ve svých bezpečných útočištích. Nyní musí alespoň čelit konečnému stavu miliard naštvaných lidí. To jim bere jistotu a moc. zdroj

Na obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „Novinky.cz PR Včera 18:35 Minsk- CTK Hledat... 1Q Lukašenko je pripraven pozvat ruskou armádu Bélorusky prezident Alexandr Lukašenko pátek rekl, pripraven nechat Bélorusku VÝST rozmístit ruské jednotky, pokud by to bylo nezbytné pro bezpečnost společného svazového soustátí. současnosti potreba není, uvedl Lukašenko podle médií. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov podle listu Kommersant uvedl, že Minsk nežádal Moskvu o rozmístšní vojsk. ANTIGENNI TESTY SINGCLEAN NA COVID-19 Pg0 VYTEROVY PA는S ZESLIN NEJNIŻSI NA CENA 29KC 29 REKLAMA KOUPIT>“
Kluci spolupracuji pro dobrou vec 👉 17 👉 zdroj

Dúfam, že sa vám darí dobre. Mnohí z vás majú pochybnosti, či je Donald Trump naozaj stále prezidentom, alebo sa oficiálne vracia, či vyhrávame my, alebo vyhráva Deep state, či sa naozaj uskutoční Nesara/zlaté štandardy a či/kedy dostaneme napríklad finančnú úľavu.
Problémom je, že veci sa vlečú a je potrebná trpezlivosť. Ako sme už uviedli, Biele klobúky objavili viac detí, viac tunelov, viac jadrových zbraní a viac politických zločincov (ktorých bolo treba zatknúť). Ide o Umenie vojny; starodávnu techniku boja proti zlým silám. Namiesto boja proti zlu čelom je účinnejšie odvádzať pozornosť, odpútavať pozornosť, používať dymové clony a mnoho ďalších, možno podobných techník, aby sme nad nepriateľom zvíťazili. Falošné Bidenovo prezidentstvo nemalo trvať tak dlho. Malo sa skončiť na jar, zatiaľ čo to vyzerá, že sa skončí v auguste.

Veci sa dejú bez ohľadu na to, či o nich informujú mainstreamové spravodajské médiá alebo nie. Ľudia sa spoliehajú na to, že mainstreamové spravodajské médiá budú informovať o pravde, napriek tomu sa to v tejto chvíli nestane. Máme vymyté mozgy, aby sme očakávali, že správy budú oznámené, ale správy môžu byť zverejnené v rôznych formách; vrátane symbolických gest a zašifrovaných správ. Musíme sa odkloniť od toho, ako veci vnímame a ako rozmýšľame.

Pamätáte si, keď som na jeseň minulého roka povedal, že Elvis, Diana atď. sa prihlásia v najbližších šiestich mesiacoch? Uviedol som tiež, že existuje celý rad spôsobov, ako by sa mohli odhaliť. V skutočnosti mi každý hovorí, že v sociálnych médiách už každý vie, že sú nažive. Ako to urobili? Ukázali sa na javisku? Nie, neukázali sa (zatiaľ). Je veľa spôsobov, ako sa dajú veci odhaliť. Veci sa dajú odhaliť rafinovanejšie a konečný výsledok je rovnaký bez spätnej reakcie deep statu.

O princeznej Diane sa v poslednom čase veľa píše. Nie je to náhoda. Je to súčasť jemného odhalenia. Informácie sa koordinujú, aby sa pripravila verejnosť, keď sa raz objaví. Objavuje sa, rovnako ako v prípade JFK juniora, ako aj ďalších, o ktorých mnohí z nás vedia, že sú nažive a nezomreli, ako nám bolo povedané.

Práve teraz, ako už bolo uvedené, je to všetko o zlatých štandardoch/Nesare. Brittney Spears je v správach; opäť to nie je náhoda. Náš justičný systém je nefunkčný; stále bojuje proti opatrovníctvu a zaobchádzalo sa s ňou nespravodlivo. Ako raz povedal Lin Wood: Každá lož sa odhalí.

Hovoril som o falošnej realite a technológii falošnej reality vytvorenej mimozemšťanmi. Stále je tu, ale rozpadá sa. Zlí duchovia sa rozpadajú. Ale nechápte ma zle; satanisti čarujú (proti nám) a tvrdo sa bránia kvôli prichádzajúcim zmenám.

Fauci je veľa v správach a odhaľuje sa. Hovorí sa o wuhanskom laboratóriu, ale aj tým, ako o veciach hovorí, diskredituje sám seba. Pokiaľ ide o diskreditáciu; Joe Biden mal nedávno tlačovú konferenciu a pýtal sa, kde je jeho mama….Obe strany, Fauci aj Biden, sú masky a ovládajú ich biele klobúky. Keď si pozriete fotografie Trumpa a Melanie….mnoho z nich je zámerne zobrazených tak, aby bolo vidieť, že vyzerajú úplne inak (a občas sú to masky). Ide o rafinované zverejnenie a o prípravu verejnosti na to, čo príde. Podvedomie absorbuje tieto informácie a mysle sa pripravujú bez ohľadu na to, či si ľudia vedome uvedomujú, čo sa deje, alebo nie.

Náš svet sa čoskoro zmení bez ohľadu na to, či je to v správach alebo nie…. takže sa nebojte. Obavy nám nepriniesli žiadny pokrok. Pozitívne myslenie predsa prináša pokrok. V posledných rokoch Biele klobúky/Trump nesklamali. Verím, že mnohí vidia, že Clintonová mala vonku veľa klonov, masiek a dvojníkov do takej miery, že každý mohol vidieť, že to nie je tá istá osoba. Už nejaký čas nie je medzi nami bez ohľadu na to, či sa hlavný spravodajský prúd tvári, že je stále nažive. Aj Obamov klon/maska nevyzerajú ako originál.

Hovorí sa o zvýšení výmenného kurzu irackého dinára na podobný kurz ako kuvajtský dinár. Výmena meny sa momentálne vlečie a ako už bolo uvedené, plánované udalosti sa trochu oneskorujú. Obnovenie meny je však v plnom prúde a prebieha v súčasnosti. Je to len otázka času a nie za dlho uvidíte, ako sa ceny zlata, striebra a meny drasticky zmenia. zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Správy 30.07.2021Každý si želá, aby udalosť prišla čo najrýchlejšie. Mnoho ľudí predpovedá dátumy. Tým, ktorí si myslia, že niekto z ľudí rozhoduje o tom, KEDY bude Udalosť, oznamujem - iba BOH pozná dátum Udalosti a iba BOH o ňom rozhoduje! Udalosť je veľmi komplikovaný proces! Temní stanovili množstvo pascí (nielen matricu!).…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, to, správy
 • 10000
  Správy 29.07.2021Zdá sa, že v tuneloch došlo k určitým vedľajším škodám. Len hádam, keďže na iných miestach sme už nejaký čas videli požiare a dym vychádzajúci z roštov a kanalizácie po tom, čo sme sa dozvedeli, že ich armáda buď vypaľuje, zaplavuje atď. Druhý 57-ročný muž z New Yorku je ťažko…
  Tags: a, v, na, je, to, sa, že, správy
 • 10000
  Správy 28.07.2021Zem je v týchto dňoch určite zaujímavým miestom. Výbuchy, záplavy, cunami, extrémne počasie, atentáty, ľudia v maskách riadiaci hlavné štáty, satan, ktorý všetko dobré prekrúca na niečo škaredé, a ľudia sa začínajú vzpierať a berú si späť svoju moc; svoje ľudské práva. Diablovi sa nepodarí uskutočniť svoju verziu "resetu" Zeme.…
  Tags: a, v, je, na, sa, to, že, správy

7 komentárov

 1. jirik

  A toto se má realizovat jak?
  Postarejte se o své bližní, jak nejlépe umíte.Snažte se co nejvíce zabránit tomu, aby byly tímto jedem naočkovány.
  Už není o koho…aspoň v mém případě. Všichni minimálně jednu vakcínku už mají…..

  třeba se bude někomu hodit

  Lidský enzym umí rozložit grafen

  Odpovedať
 2. matyas

  „Fotograf zachytil okamih, keď sa v Indonézii objavil meteor, ktorý vystrelil do ústia sopky.
  Hej, to určite nie je meteorit…“

  No to fakt není meteorit, a dost by mě zajímalo, kdo tomu doopravdy věří 😀 Já se jenom těším na vysvětlení nějakýho mudrlanta, který to bude vysvětlovat tak, že vesmír je velmi znečištěný zeleným barvivem ze zplodin aut, a chudák meteorit tím byl obalený a při vstupu do atmosféry se barvivo začalo uvolňovat a vytvořilo efekt laseru 😀 😀 Asi kupujte elektrický auta, ať je míň zelených meteoritů v Indonésii 😀

  1
  Odpovedať
 3. rudo

  link na zdroj vedie na webku: buymeacoffee

  ???
  to ma byt info na iransky dinar a zmeny cien kovov?

  Odpovedať
 4. Maria

  Nad vsetkym je laska, najvyssie je laska. Milujte niekoho uprimne a cisto a vysielajte mu lasku celym svojim srdcom. (napr. aj viacerym – rodic svojim dospelym detom). Posilujte skutocnu lasku duse k dusi, prejavujte ju uprimne a cisto.
  Mozete to urobit cez svojich anjelov straznych. Poziadajte ich aby Vam pomohli.
  Laska navysuje vybracie, konakte s laskou v srdci.
  Ockovane duse, ktore prezivaju alebo dostavaju vibracie lasky su v poriadku – zatial. Tak to vidia jasnovodni ludia – inak to je kde je laska.
  LASKA JE NAD VSETKYM.

  Odpovedať
 5. Maria

  Laska navysuje vibracie – kontakt s laskou v srdci. Je to biela farba.

  Odpovedať
 6. polarexplorer

  Ďakujem.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here