Stará sila prežíva

01/04/2021

Koľkí z vás ešte neotvorili oči pre pravdu, ktorá sa už zhmotnila a je na Zemi definitívne upevnená!
Koľko z vás je stále uväznených v strachu, ktorý sprevádza ľudstvo po celú dobu! Uväznení v starej viere, pretože skúsenosti prežívané počas nasledujúcich inkarnácií boli v skutočnosti naplnené bolesťami, utrpením a manipuláciami zo strany tých, ktorí mali vždy na starosti, alebo sa aspoň zmocňovali pozícií, kde mohli mať úplnú kontrolu nad ostatnými.

Všetky tieto transpersonálne spomienky stále ležia vo vás. Pretože sú v podvedomí, je stále potrebné ich priviesť do vedomia, aby ste im porozumeli, prijali ich a prepustili, pretože sa nezhodujú so súčasnou situáciou. Energie, kde prevláda kontrola a manipulácia, zodpovedajú tretej dimenzii a táto dimenzia sa teraz rozpúšťa, pretože vstup svetla rozptyľuje všetko, čo nerezonuje v 5D.

Zneužívanie autority a podriaďovanie ľudi existovalo od príchodu Archónov na túto planétu. Prostredníctvom poddruhov a plazích rás došlo k páreniu s ľuďmi a k ​​vzniku hybridov. Práve tieto hybridy zaujímajú prakticky všetky mocenské polohy na povrchu Zeme.
Bez emócií, ako väčšina inkarnácií, sú chladnokrvní, pretože gény sú plazie. Ale veľmi túžia po moci a dominancii. Bez škrupúľ páchajú najväčšie zverstvá bez pocitu viny, alebo ľútosti. Jediný pocit, ktorý majú, je pocit totálnej a neobmedzenej moci. V dnešnej dobe je viac ako 90% všetkých pozícií moci tu na Zemi stále s týmito rodinami plazov. Prefíkaní a inteligentní, podviedli väčšinu ľudí. Všetky finančné zdroje generované kolektívom nevyhnutne skončili v ich rukách. Vlastníci hlavných finančných konglomerátoch: médiá; farmaceutický, potravinársky a zbrojný priemysel; využívanie prírodných zdrojov, ako je ropa, zlato, diamanty a iné nerasty. Ich moc bola vždy zakorenená v náboženských, vzdelávacích, umeleckých a športových inštitúciách; v organizáciách ako OSN, NASA, CIA, WHO, skrátka dokonca aj v tisíckach mimovládnych organizácií, ktoré boli maskované, a ktoré neukazovali, čo sa skrýva za ich prejavom.

Musíte si uvedomiť, že ŽIADNA ORGANIZÁCIA SKUTOČNE NEMÁ ZÁUJEM O VAŠE ZÁUJMY A DOBRO. VŠETKY Z nich pracujú pre vlastné dobro. Pokúste sa nájsť tú, ktorý pre vás skutočne funguje, bez toho, aby vám bolo niečo účtované, alebo niečo bez sponzorov. Všetko je zamerané na záujem v prospech toho, kto hovorí, že vás má chrániť, ale kto hovorí, že potrebujete ochranu? Kto povedal, že potrebujeteš niekoho, kto by vás viedol? Kto povedal, že potrebujete ochranu, alebo niečo podobné? Nikoho nepotrebujete! Potrebujete len seba!

Pred reinkarnáciou ste dostali túto záruku. Cesta sa odvíja podľa vašich rozhodnutí a nie rozhodnutí ostatných. Ochranu samozrejme máte, ale nie tí, ktorí sú tu tiež inkarnovaní, aby sa učili ako vy. Ochrana vždy pochádza zhora prostredníctvom prírodných zákonov, ktoré sú spravodlivé a presné. Celá táto špinavá hra zo strany Reptiliánov sa teraz končí. Vedomie dostane infúziu Svetla tak ostrú, že sa začnú prebúdzať a rozširovať. A nie je nič a nikto, kto by mohol uväzniť prebudené svedomie. To je dôvod na zúfalstvo hybridných plazov, ktorí boli vždy na svojich piedestáloch. Ak predtým sa o nič nestarali, pretože vedeli, že otupené ľudstvo si ani len nepredstavovalo, že je to ovládané, majú teraz pocit, že ich sila manipulácie rýchlo mizne.
To zaplo výstražné tlačidlo v ich riadiacich miestnostiach. Nefyzické entity, ktoré ich podporovali, boli odstránené. Prebudenie ľudského svedomia znižuje strach z vteleného a Cabalu ovládlo zúfalstvo. Vedia, že ich čas vypršal!
Neexistuje žiadna alternatíva, ktorá by vás mohla zachrániť pred konečným krachom. Teraz ich predbehol strach. Práve tento strach ich núti náhodne útočiť na všetko a na všetkých. Už sa netaja svojimi činmi, alebo zámermi. Stále dodržiavajú zákony ľudí, nielenže ich používajú utláčateľským spôsobom, ale upravujú ich podľa svojich momentálnych záujmov. Už neexistuje žiadna vážna a spravodlivá ústava, pretože každý z nich ju prepisuje podľa skutočností a situácií. Je to zlé? Závisí to od toho, ako každý z nich reaguje na praktizované nadmerné praktiky a nespravodlivosť. Ak ste si vedomí, že toto všetko je najpravdivejším dôkazom rozpadu starej moci, je to dobrá vec. Ale ak ste stále uviaznutí v starých vierach a starých 3D energiách, potom je to zlé, pretože sa vás to hlboko dotkne, až kým sa aj vo vás neobjaví prebudenie. Vždy si pamätajte, aj ako formu útechy, že zviera útočí najviac, keď je najviac zranené. Čím viac útočí, tým viac je v kúte. Čím je nebezpečnejšie, tým má väčší strach. Je to forma prežitia. Temní sa zúfalo snažia prežiť. Teraz to už nebude možné, pretože Tvorca už povedal „dosť“. Ich vláda skončila! Tu na tejto planéte Zem sa skončilo duálne učenie. Uvediem ešte jeden príklad, aby ste pochopili, čo sa deje, bez toho, aby vás premohli skľúčenosti.
Všetci poznáte ľudí, ktorí boli vždy veľmi bohatí. Aj keď boli v bezpečí svojho bohatstva, vždy skrývali svoje skutočné imanie a často dávali najavo, že sú obyčajní ľudia a že sú od ostatných málo vzdialení. Ale keď už to nemajú ako predtým, snažia sa ukázať viac, ako v skutočnosti majú. Musia si udržať svoj status, pretože práve to im dáva moc. Rovnako tak stará moc, ktorá panovala na Zemi. Snažia sa udržať ľudstvo na uzde aj bez sily, na ktorú si zvykli. Strach je stále najpoužívanejšou stratégiou, pretože strach paralyzuje. Slepý strach. Strach neumožňuje uvažovanie, nech už je akokoľvek logické. To je to, čo sa snažia urobiť pre ľudstvo. Vieme, že neuspejú, ale môžu spôsobiť nepohodlie mnohým ľuďom, ktorí ešte nie sú prebudení. Nehrajte túto hru, pretože to je iba blaf. Klamstvo bolo vždy tou najväčšou zbraňou, ktorú používali. Nikto nemá väčšiu moc ako vaše vlastné svedomie! Nezažijete nič, čo nemusíte zažiť! Pre túto súčasnú inkarnáciu ste vytvorili projekt. To nemôže zmeniť nikto okrem vás. Je však na vás, či sa rozhodnete pokračovať v manipulácii. Užívajte si nové energie! Pozrite sa na ich huncútstva a smejte sa im. Viete, že ak to nedovolíte, nikdy sa vás to nedotkne. A znova pamätajte, že ich čas vypršal. V snahe prežiť zostáva len niekoľko ďalších ťahov. Nič nezastaví to, čo má prísť. Tvorca sa rozhodol, a tak je rozhodnuté!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 90
  Vzostup na 4D / 5D, pohľad do blízkej budúcnosti technológií, fyziky kvantovej ríše a veľmi možných časových línií udalostíNajväčšou vecou na načasovaní udalostí je kolektívny nárast vibrácií. Toto sa tiež nazýva Schumannova rezonancia, ktorá sa za posledných pár rokov, najmä v tomto kalendárnom roku, výrazne zväčšila kvantovými skokmi. Čo to znamená? V podstate priblíženie sa k Bohu božským myslením a svetlom. Áno, vyššia frekvencia, svetlejšie ľahšie telo, menej husté. Toto sa posúva k…
  Tags: a, je, v, na, sa, to, že, vzostup
 • 88
  Všetko je frekvencia a DNA je ultimátna anténaCelá vaša existencia… všetka hmota, všetok život, všetky skúsenosti - všetko vďačí za svoju existenciu vo fyzickom svete frekvencii. Úplne všetko je frekvencia. Na tejto planéte nemôžete mať zážitok bez toho, aby ste ho neprilákali prostredníctvom frekvencie. Každá emócia, vrátane lásky a nenávisti, sa naladí na určitú frekvenciu. Zdravie má…
  Tags: a, v, sa, na, ako, je, vzostup
 • 88
  Energie rovnodennostiRovnodennosť sa deje dvakrát ročne. Začiatkom jesene a začiatkom jari, teda v marci a septembri, keď slnko prechádza rovníkom, presne v bode, ktorý je na polceste medzi jeho odľahlosťou v zime, alebo priblížením v lete. Rovnodennosť predstavuje deň a čas, kedy väčšina zeme prijíma slnečné svetlo súčasne. Takže z hľadiska…
  Tags: sa, a, je, na, v, to, ako, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
vladimír
vladimír
1 year ago

krásně se to čte 🙂 věřím v napsané a dodává mi to ještě více odvahy a povzbudění,přicházejí krásné chvíle na které jsme jako lidstvo čekali tisíce let….hezký den přeju….

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK