Starovekí Hopiovia tvrdia, že ich predkovia prišli z vnútorného sveta

31/05/2021

Vždy, keď sa hovorí o Vnútornej Zemi, alias Dutej Zemi, a o mnohých starovekých kultúrach, ktoré spomínajú miesto na našej planéte, kde je život, stretáva sa to s nepriateľstvom.

Ale prečo? Je to preto, že existencia takéhoto miesta je v rozpore so všetkým, čo nám bolo v minulosti povedané?

Alebo je to preto, že slepo nasledujeme mainstreamové dogmy, ktoré boli zavedené v minulosti a hovoria nám, že je to nemožné“?

Myšlienku, že naša planéta je dutá, možno vystopovať tisíce rokov dozadu. A podobne ako iné populárne správy, takmer všetky staroveké kultúry hovoria o určitých miestach na Zemi, kde môžeme získať prístup do vnútorného sveta.

Jednou z takýchto kultúr sú starovekí Hopiovia.

Starovekí Hopiovia nielenže verili, že ich bohovia obývajú vnútorné časti Zeme, ale pred tisíckami rokov zobrazovali tajomné bytosti podobné mravcom a lietajúce štíty.

Zaujímavé je, že ich legendy hovoria aj o veľkej potope, čo je jasná paralela so starovekými sumerskými legendami o veľkej potope.

Ak sa pozrieme na starovekých Hopiov a ich vieru, zistíme, že táto staroveká kultúra tvrdí, že ich predkovia neprišli zo severu, ani na lodi, ale z pod povrchu Zeme.

V skutočnosti starovekí Hopiovia uvádzajú, že konkrétne miesto legendy Hopiov sa nachádza vo vnútri Veľkého kaňonu, kde sú tajomné vstupy do vnútra Zeme.

Príbehy domorodých indiánov tvrdia, že Veľký kaňon vznikol v dôsledku veľkej potopy, ktorá utopila bývalý tretí svet a bola zoslaná na tých, ktorí zabudli na cestu božstva.

Kozmológia Hopiov upresňuje, že je to miesto, kde sa Hopiovia vynorili zo svojho podzemného úkrytu po tom, ako potopa zničila tretí svet.

V skutočnosti existuje množstvo teórií, ktoré naznačujú, že v kaňone sa nachádza množstvo vstupných bodov a jeden z nich sa pri obradoch uctieva ako príbytok dávnej rodičovskej rasy.

Toto magické miesto je posvätné a neprístupné nikomu okrem Hopiov.

Ďalšie príbehy naznačujú, že v dávnej minulosti dávnym Hopiom pomáhali tajomné bytosti, bežne označované ako hmyz, mravce, ktoré obývali oblasti vnútorného sveta.

Starovekí Hopiovia hovoria o svojich božstvách ako o „mravenčom ľude“.

V skutočnosti niektoré z petroglyfov nájdených neďaleko Mishongnovi v Arizone, ktoré vytvorili starovekí Hopiovia, zobrazujú záhadné bytosti s mravcami“, ktoré ponúkajú predstavu o tom, ako títo podivní mravenčí ľudia vyzerali.

Je zaujímavé, že nie všetko je založené na legendách a príbehoch.

Hovorí sa, že v minulosti Smithsonov inštitút – ktorý bol označovaný za skrývajúci „kontroverzné objavy“ – objavil množstvo artefaktov vo vnútri obrovskej jaskyne so zložitými chodbami a miestnosťami s tabuľkami s podivnými hieroglyfmi.

V článku, ktorý uverejnil denník Arizona Gazette 5. apríla 1909, sa uvádza, že Veľký kaňon bol kedysi domovom stratenej civilizácie, ktorú tvorili bytosti gigantických rozmerov.

V článku uverejnenom pred viac ako 100 rokmi sa uvádza, že mohutnú podzemnú citadelu objavil aj bádateľ G. E. Kinkaid, ktorý na ňu narazil počas splavovania rieky Colorado.

Uvádza sa, že vstup do masívnej citadely sa nachádza „na konci tunela, ktorý sa tiahne takmer míľu pod povrchom“.

Rovnako ako starí Hopiovia však o dutej Zemi a o tom, že je skutočná, hovoria aj Indiáni Macuxi – pôvodní obyvatelia žijúci v Amazónii, v krajinách ako Brazília, Guyana a Venezuela.

Dutá Zem: Podľa indiánov Macuxi z Amazónie sa v našej planéte nachádza celý svet

Podľa legiend Macuxi sú potomkami detí Slnka, stvoriteľa ohňa a chorôb a ochrancov „vnútornej Zeme“.

Do roku 1907 Macuxiovia vstupovali do akejsi jaskyne a cestovali 13 až 15 dní, kým sa dostali do vnútra.

Práve tam, „na druhom konci sveta, vo vnútornej Zemi“, žijú Obri, bytosti, ktoré majú približne 3 až 4 metre na výšku.

Ako vidíte, zdá sa, že existujú presvedčivé indície, že miesto nazývané vnútorná Zem môže skutočne existovať.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, zaujímavosti
 • 91
  Ako lodné právo zotročuje ľudstvo a prečo je dôležité prejsť na právo zdrojovéVäčšina sveta funguje na princípe lodného práva, ktorým bankové elity zotročujú celý svet. V podstate to znamená, že všetci ľudia (živé bytosti) sú po šiestich rokoch svojho života vyhlásení za stratených na mori, pretože neboli zaregistrovaní ako živé bytosti. Od tej chvíle sa človek stáva persónou (obchodným tovarom, otrokom) s…
  Tags: a, sa, je, v, z, na, že, o, ako, zaujímavosti
 • 91
  Angela Merkelová a Pablo Escobar sú deťmi Hitlera. Hitler bol Rothschild?Čo sa stalo s Hitlerovými zmrazenými spermiami? "Spis Stasi" Podľa spisu Stasi NDR Hitlerova dcéra teraz zastáva rovnaký úrad ako jej otec - kancelárku Nemecka. Údajne je jednou z najmocnejších ľudských bytostí na Zemi, keďže je aj predsedníčkou Európskej únie (EÚ) a šéfkou mocného západného hospodárskeho bloku známeho ako G-8.…
  Tags: a, v, sa, že, na, je, ako, do, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Daniel.

rudo
rudo
1 year ago

nut nie je duta Zem ako duta Zem

toto je uplne iny model dutej Zeme

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK