Stovky vedcov v oblasti klímy požadujú okamžité zastavenie projektu genocídneho „slnečného zatmievania“ Billa Gatesa

13/02/2021

Jeden z najdôležitejších zdrojov života ľudstva, slnko, je pod útokom genocídneho maniaka Billa Gatesa, ktorý ho chce umelo „stlmiť“ chemickými látkami, aby zastavil „globálne otepľovanie“.
Rastúca skupina vedcov však oponuje.

Spoločnosť priateľov vedy so sídlom v Calgary vydala tlačovú správu, v ktorej vyzýva Harvardskú univerzitu, aby prestala spolupracovať s Gatesom na „chemtrailácii“ vzduchu v snahe zabrániť slnečnému žiareniu.
To predstavuje vážne atmosférické riziko, nehovoriac o neúmyselných následkoch, ktoré by mohli viesť k udalosti na úrovni zániku.

Vedci Roger Pielke mladší a Justin Ritchie zistili, že Gatesove projekcie sú od začiatku zlé a že neexistuje klimatická núdza. Autor projektu na vyfukovanie chemikálií do vzduchu, profesor David Keith, otvorene pripustil, že z experimentu „zomrú milióny“.

Pretože Gates je ten istý miliardársky „filantrop“, ktorý tvrdí, že sa stará o tisíce ľudí, ktorí údajne zomreli na Wuhanský koronavírus (COVID-19), a preto presadzuje masové očkovanie, vyvracia logiku, že by teraz chcel smrť ďalších tisícov ľudí stlmením slnečného žiarenia.

„Geoinžinierstvo na stmievanie slnka by vstreklo častice oxidu siričitého do atmosféry a vytvorilo by umelý „ oblak “, ktorý by stlmil prichádzajúci otepľovací efekt slnka a pôsobil proti globálnemu otepľovaniu spôsobenému človekom, čo Bill Gates nazýva „klimatickou katastrofou“ v názve svojej pripravovanej knihy.

Len čo dôjde k „solárnemu stmievaniu“, nemožno to nikdy zvrátiť. 19. januára sa uskutočnilo online podujatie Spoločnosť priateľov vedy, na ktorom sa zúčastnil ocenený vedec NASA Dr. Roy Spencer, ktorý predniesol prednášku na tému „Hlavné dôvody, prečo neexistuje klimatická núdza“.

Viac ako 900 vedcov a výskumníkov, ktorí sa pripojili k Svetovej deklarácii o klíme CLINTEL, sa zhoduje na tom, že nič také ako „klimatická núdza“ neexistuje a tvrdí, že je to nezmysel.

Aj vedci v oblasti klímy, ktorí veria v globálne otepľovanie, sa vyslovujú proti „stmievaniu slnka“, varujúc, že ​​je „vykonštruované“ a bude mať na planétu oveľa katastrofickejší dopad, ako by „otepľovanie“ mohlo kedy mať.
A to naviac k tomu, že takýto projekt je plný etických a morálnych dilem, ktoré nikdy nemožno adekvátne vyriešiť.

„Slnečné stmievanie“ by replikovalo niektoré z účinkov veľkých sopečných výbuchov, ktoré majú často devastačný vplyv na výnosy plodín,“ vysvetľuje ďalej tlačová správa. Ako je uvedené v Garnett et al.: “Najvážnejší vplyv extrémne nízkych teplôt na jarnú pšenicu (na kanadské prérie) nastal v rokoch 1992 a 1993 po sopečnej erupcii Pinatubo v roku 1991.“

„Letné teploty boli o 2 ° C pod normálnou hodnotou, čo viedlo k rekordne nízkemu obsahu prériových bielkovín 12% , 75% úrody pšenice jarnej spadalo do spodných dvoch tried kanadskej pšenice jarnej č. 3“

Inými slovami, ak slnečná aktivita prirodzene slabne, znásobenie slabnutia pomocou umelého „stmievania“ by malo katastrofálny dopad na kapacitu výroby potravín na svete.

Skutočnosť, že Bill Gates je v súčasnosti najväčším vlastníkom poľnohospodárskych pozemkov v USA, iba zvyšuje dôveryhodné špekulácie, že tento maniakálny psychopat chce skutočne vyľudniť planétu, čiastočne tým, že ľuďom znemožní prístup k jedlu.

Pokiaľ nebude projekt Gates „solárne stmievanie“ zastavený, nedá sa vrátiť späť. Len čo tieto chemikálie vystrelia do vzduchu, je koniec. Zostanú tam na neurčito a nemôžu byť odstránené, čo má za následok skutočnú klimatickú krízu epických rozmerov.

zdroj

Podobné články

  • 77
    Tyranský technokrat, Bill Gates, chce počas svojho života zrealizovať globálnu víziu„Bill Gates - Čo vám nepovedali,“ segment dokumentárneho filmu Plandemic, hodnotí osobné a profesionálne pozadie magnáta spoločnosti Microsoft, Bill Gates. Napriek populárnemu mýtu mnohí považujú Billa Gatesa skôr za oportunistu ako za geniálneho vynálezcu a video sa dotýka niekoľkých menej čestných okamihov jeho kariéry. Po rokoch budovania reputácie „bezohľadného technologického…
    Tags: a, na, v, gates, sa, je, že, ako, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
vladimír
vladimír
3 years ago

Gates je největší zlo Světa a záleží na „dobrých lidech“ i na nás všech,kteří mají tu moc Gatesa zastavit jakýmkoliv způsobem,jinak jsme všichni na vymření…

Henok
Henok
Reply to  vladimír
3 years ago

Gates nen{í člověk, je to typický android, podobně jako řada ostatních miliardářů. Tito androidi a androidky jsou na planetě Zemi již tisíce let. Od normálních lidí se poznají pouze chováním naprosto nesmyslným. Z této branže jsou androidi Rockefeller a Rotšild.

Valdo
Valdo
3 years ago

Bil Gates je taký filantrop ako pán Soroš. Dovolím si pripomenúť, že tu sa jedná o to, že teraz prichádzajú vysoké frekvencie z Ǵalaktického slnka, teda z Alcyonu. Sú to potrebné frekvencie pre náš vzostup. To je tá príčina, ktorú tento takzvaný filantrop sa snaží spomaliť. Je potrebné proti tomuto jednoznačne bojovať. Taktiež je najvyšší čas zastaviť otravu atmosféry chemtrailsami a contrailsami, ktorými sa snažia otráviť naše telá. Zároveň tým ničia prírodu, živočíchy a podzemné zásoby pitnej vody. Oni to ale využívajú aj na umelé zemetrasenia podľa zneužitej Teslovej technológie z roku okolo 1894. Zároveň je nešťastné aj používanie mobilnej siete 5G, ktoré spolu s vakcináciou môže spôsobiť nežiadúce ožiarenia našich tiel. Ak nezastavíme tieto aktivity pánov Soroša, Gatesa, Muska, Zukenberga a ďalších mierot vorcov,.. rozhodne to neskončí pre nás dobre.

ResetGhaia
ResetGhaia
3 years ago

Odporný psychopat. Když ale předložím důkazy o jeho odporných plánech, ovce se smějí , nevidí, neslyší.. gatese miluji.. je mi z toho zle.. ať ho už někdo zabije.. to bude velky dobrý čin pro lidstvo..

trackback
3 years ago

[…] Financovanie a profitovanie z mýtu, že globálne otepľovanie je človekom spôsobený problém, do ktorého teraz musí vstúpiť vláda a Wall Street a „opraviť“ ho, sú známe mená, napríklad Bill Gates. […]

trackback
3 years ago

[…] Gates, globálny klimatický cárGates financuje úsilie o odvrátenie slnečných lúčov od zemského povrchu v snahe bojovať proti globálnemu otepľovaniu – čo je v najlepšom prípade iracionálny prístup, berúc do úvahy potenciál, ktorý má na zničenie globálneho poľnohospodárstva. [článok tu] […]

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK